[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2010/2011, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bałtyk Koszalin 30 68 20 8 2 85-31 13 2 0 50-9 7 6 2 35-22
2.  Drawa Drawsko Pomorskie 30 64 19 7 4 84-33 11 3 1 55-15 8 4 3 29-18
3.  Gryf Kamień Pomorski 30 61 19 4 7 67-38 10 1 4 33-18 9 3 3 34-20
4.  Vineta Wolin 30 50 14 8 8 52-36 8 4 3 26-17 6 4 5 26-19 2 3 1 0 1 2-1
5.  Ina Goleniów 30 50 15 5 10 52-40 8 3 4 29-17 7 2 6 23-23 2 3 1 0 1 1-2
6.  Astra Ustronie Morskie 30 48 14 6 10 68-54 8 3 4 36-28 6 3 6 32-26
7.  Leśnik/Rossa Manowo 30 43 11 10 9 43-36 7 2 6 20-16 4 8 3 23-20 2 4 1 1 0 2-0
8.  Sarmata Dobra 30 43 12 7 11 43-47 6 5 4 23-22 6 2 7 20-25 2 1 0 1 1 0-2
9.  Hutnik Szczecin 30 42 12 6 12 57-59 7 5 3 31-23 5 1 9 26-36
10.  Lech Czaplinek 30 40 11 7 12 50-50 5 4 6 27-24 6 3 6 23-26
11.  Victoria 95 Przecław 30 37 11 4 15 37-59 5 3 7 19-28 6 1 8 18-31 2 4 1 1 0 4-3
12.  Kluczevia Stargard Szczeciński 30 37 10 7 13 49-56 5 5 5 24-25 5 2 8 25-31 2 1 0 1 1 3-4
13.  Odra Chojna 30 33 9 6 15 36-65 5 2 8 18-33 4 4 7 18-32
14.  Piast Chociwel 30 27 7 6 17 35-49 3 3 9 15-25 4 3 8 20-24
15.  Darzbór Szczecinek 30 26 8 2 20 40-71 3 2 10 23-32 5 0 10 17-39
16.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 30 4 1 1 28 14-88 1 0 14 11-40 0 1 14 3-48
Wybrzeże Rewalskie Rewal wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Bałtyk Koszalin    2-2 2-1 1-0 2-0 4-0 2-0 4-2 4-2 3-1 6-1 5-0 7-0 0-0 6-0 2-0 
 2 Drawa Drawsko Pomorskie2-2     1-1 6-2 2-0 4-1 0-0 2-3 4-0 6-3 4-0 4-2 7-0 4-1 1-0 8-0 
 3 Gryf Kamień Pomorski1-4 0-1     0-0 1-3 1-0 5-3 2-0 4-1 3-0* 3-1 1-2 3-0 2-1 4-2 3-0* 
 4 Vineta Wolin2-2 1-1 0-2     2-0 1-1 0-1 2-0 0-3 4-0 3-2 2-1 2-1 1-1 3-1 3-1 
 5 Ina Goleniów1-1 2-1 3-4 1-0     1-1 1-1 1-2 3-0 1-0 3-0 0-3 2-3 2-0 5-1 3-0* 
 6 Astra Ustronie Morskie7-3 4-2 2-5 4-3 1-2     1-1 2-1 1-1 1-3 2-0 1-3 1-1 2-1 4-2 3-0* 
 7 Leśnik/Rossa Manowo0-1 1-0 1-2 0-3 3-2 4-1     2-0 3-1 1-2 0-2 3-0 0-0 1-0 0-1 1-1 
 8 Sarmata Dobra2-2 1-2 1-5 1-1 0-0 0-3 0-0     3-1 1-1 2-0 3-2 3-2 0-3 3-0 3-0* 
 9 Hutnik Szczecin3-2 0-0 2-2 1-5 3-1 3-3 3-0* 1-1     1-0 1-2 3-3 3-1 0-3 3-0* 4-0 
 10 Lech Czaplinek0-2 1-1 3-2 1-2 0-2 5-2 2-2 1-1 0-2     2-2 2-1 1-2 0-2 6-1 3-0* 
 11 Victoria 95 Przecław1-5 1-2 2-0 2-0 1-1 0-9 1-1 1-2 0-1 0-2     2-2 2-1 3-1 0-1 3-0* 
 12 Kluczevia Stargard Szczeciński0-4 2-4 0-0 1-1 4-2 1-2 1-1 1-0 3-1 2-2 1-2     0-3 2-2 3-1 3-0* 
 13 Odra Chojna0-0 2-5 0-2 1-5 1-3 1-0 0-4 0-2 2-7 0-0 2-1 3-1     2-1 1-2 3-0 
 14 Piast Chociwel1-2 0-3* 2-4 0-0 2-3 0-3 2-2 1-2 1-0 2-3 0-1 1-0 0-0     0-2 3-0* 
 15 Darzbór Szczecinek2-2 1-2 0-1 0-1 0-1 0-3 2-4 3-1 8-3 1-4 1-2 0-3 1-1 1-3     3-1 
 16 Wybrzeże Rewalskie Rewal0-3* 0-3* 1-3 0-3* 1-3 1-3 0-3* 2-3 0-3* 0-2 1-2 1-2 0-3* 4-1 0-3*     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Sarmata Dobra 2-0 Victoria 95 Przecław 14 sierpnia, 17:00
Darzbór Szczecinek 2-2 Bałtyk Koszalin 15 sierpnia, 17:00
Lech Czaplinek 0-2 Piast Chociwel 14 sierpnia, 18:00
Odra Chojna 2-7 Hutnik Szczecin 14 sierpnia, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-2 Astra Ustronie Morskie 14 sierpnia, 16:00
Vineta Wolin 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 14 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Ina Goleniów 14 sierpnia, 18:00
Gryf Kamień Pomorski 5-3 Leśnik/Rossa Manowo 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Victoria 95 Przecław 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 21 sierpnia, 16:00
Ina Goleniów 3-4 Gryf Kamień Pomorski 21 sierpnia, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 8-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 21 sierpnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 4-3 Vineta Wolin 21 sierpnia, 17:00 (200)
Hutnik Szczecin 3-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 0-0 Odra Chojna 21 sierpnia, 17:00
Bałtyk Koszalin 3-1 Lech Czaplinek 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 sierpnia, 18:00) odwołany z powodu ulewy
Sarmata Dobra 3-0 Darzbór Szczecinek 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Darzbór Szczecinek 1-2 Victoria 95 Przecław 25 sierpnia, 17:00
Lech Czaplinek 1-1 Sarmata Dobra 25 sierpnia, 17:00
Odra Chojna 0-0 Bałtyk Koszalin 25 sierpnia, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Piast Chociwel 25 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 0-3 Hutnik Szczecin 25 sierpnia, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Astra Ustronie Morskie 25 sierpnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Drawa Drawsko Pomorskie 25 sierpnia, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 3-2 Ina Goleniów 25 sierpnia, 17:00
w Kretominie

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Victoria 95 Przecław 1-1 Ina Goleniów 28 sierpnia, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 28 sierpnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 2-5 Gryf Kamień Pomorski 28 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 4-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 28 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 0-0 Vineta Wolin 28 sierpnia, 17:00
Bałtyk Koszalin 5-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 sierpnia, 17:00
Sarmata Dobra 3-2 Odra Chojna 28 sierpnia, 16:00
Darzbór Szczecinek 1-4 Lech Czaplinek 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Lech Czaplinek 2-2 Victoria 95 Przecław 4 września, 17:00
Odra Chojna 1-2 Darzbór Szczecinek 4 września, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-0 Sarmata Dobra 4 września, 13:00
Vineta Wolin 2-2 Bałtyk Koszalin 4 września, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4-1 Piast Chociwel 4 września, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 4-1 Hutnik Szczecin 4 września, 17:00
Leśnik/Rossa Manowo 4-1 Astra Ustronie Morskie 4 września, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Victoria 95 Przecław 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie 11 września, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Ina Goleniów 11 września, 17:00
Hutnik Szczecin 3-0 Leśnik/Rossa Manowo 11 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3; na boisku pojawił się nieuprawniony zawodnik drużyny gości
Piast Chociwel 2-4 Gryf Kamień Pomorski 11 września, 16:00
Bałtyk Koszalin 2-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 11 września, 17:00
Sarmata Dobra 1-1 Vineta Wolin 11 września, 16:00
Darzbór Szczecinek 0-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 września, 16:00
Lech Czaplinek 1-2 Odra Chojna 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Odra Chojna 2-1 Victoria 95 Przecław 18 września, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-2 Lech Czaplinek 18 września, 16:00
Vineta Wolin 3-1 Darzbór Szczecinek 18 września, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 2-3 Sarmata Dobra 18 września, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-4 Bałtyk Koszalin 18 września, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Piast Chociwel 18 września, 16:00
Ina Goleniów 3-0 Hutnik Szczecin 18 września, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 4-1 Astra Ustronie Morskie 18 września, 17:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Hutnik Szczecin 0-0 Drawa Drawsko Pomorskie 25 września, 15:00
Piast Chociwel 2-3 Ina Goleniów 25 września, 15:00
Bałtyk Koszalin 2-0 Leśnik/Rossa Manowo 25 września, 16:00
Sarmata Dobra 1-5 Gryf Kamień Pomorski 25 września, 15:00
Darzbór Szczecinek 3-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 26 września, 16:00
Lech Czaplinek 1-2 Vineta Wolin 25 września, 16:00
Odra Chojna 3-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 25 września, 16:00
Astra Ustronie Morskie 2-0 Victoria 95 Przecław 22 września, 17:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Kluczevia Stargard Szczeciński 1-2 Victoria 95 Przecław 2 października, 16:00
Vineta Wolin 2-1 Odra Chojna 2 października, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-2 Lech Czaplinek 2 października, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 4-2 Darzbór Szczecinek 2 października, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 2-0 Sarmata Dobra 2 października, 16:00
Ina Goleniów 1-1 Bałtyk Koszalin 2 października, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 4-1 Piast Chociwel 2 października, 15:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Hutnik Szczecin 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Victoria 95 Przecław 0-1 Hutnik Szczecin 9 października, 14:00
Piast Chociwel 0-3 Astra Ustronie Morskie 9 października, 14:00
Bałtyk Koszalin 2-2 Drawa Drawsko Pomorskie 9 października, 16:00
Sarmata Dobra 0-0 Ina Goleniów 9 października, 15:00
Darzbór Szczecinek 2-4 Leśnik/Rossa Manowo 9 października, 15:00
Lech Czaplinek 3-2 Gryf Kamień Pomorski 9 października, 15:00
Odra Chojna 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 października, 15:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Vineta Wolin 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Vineta Wolin 3-2 Victoria 95 Przecław 16 października, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 października, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Odra Chojna 16 października, 15:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-2 Lech Czaplinek 16 października, 11:00
Ina Goleniów 5-1 Darzbór Szczecinek 16 października, 14:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-3 Sarmata Dobra 16 października, 15:00
Astra Ustronie Morskie 7-3 Bałtyk Koszalin 16 października, 15:00 (100)
Hutnik Szczecin 0-3 Piast Chociwel 16 października, 11:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Victoria 95 Przecław 3-1 Piast Chociwel 23 października, 14:00
Bałtyk Koszalin 4-2 Hutnik Szczecin 23 października, 15:00
Darzbór Szczecinek 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie 23 października, 14:00
Lech Czaplinek 0-2 Ina Goleniów 23 października, 15:00
Odra Chojna 0-4 Leśnik/Rossa Manowo 23 października, 14:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-0 Gryf Kamień Pomorski 23 października, 14:00
Vineta Wolin 3-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 23 października, 15:00
Astra Ustronie Morskie 2-1 Sarmata Dobra 23 października, 15:30

Kolejka 13 - 30-31 października

Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-2 Victoria 95 Przecław 30 października, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 0-0 Vineta Wolin 30 października, 14:00
Leśnik/Rossa Manowo 3-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 30 października, 15:00
Ina Goleniów 2-3 Odra Chojna 30 października, 13:30
Drawa Drawsko Pomorskie 6-3 Lech Czaplinek 30 października, 14:00
Astra Ustronie Morskie 4-2 Darzbór Szczecinek 30 października, 14:00
Hutnik Szczecin 1-1 Sarmata Dobra 30 października, 11:00
Piast Chociwel 1-2 Bałtyk Koszalin 30 października, 13:00 (200)

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Victoria 95 Przecław 1-5 Bałtyk Koszalin 6 listopada, 14:00
Darzbór Szczecinek 8-3 Hutnik Szczecin 7 listopada, 13:00
Lech Czaplinek 5-2 Astra Ustronie Morskie 6 listopada, 14:00
Odra Chojna 2-5 Drawa Drawsko Pomorskie 6 listopada, 13:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 4-2 Ina Goleniów 6 listopada, 13:00
Vineta Wolin 0-1 Leśnik/Rossa Manowo 6 listopada, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1-3 Gryf Kamień Pomorski 6 listopada, 13:00
Piast Chociwel 1-2 Sarmata Dobra 6 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Gryf Kamień Pomorski 3-1 Victoria 95 Przecław 13 listopada, 13:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 13 listopada, 14:00
Ina Goleniów 1-0 Vineta Wolin 13 listopada, 13:30
Drawa Drawsko Pomorskie 4-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 13 listopada, 13:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Odra Chojna 13 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 1-0 Lech Czaplinek 13 listopada, 11:00
Piast Chociwel 0-2 Darzbór Szczecinek 13 listopada, 13:00
Bałtyk Koszalin 4-2 Sarmata Dobra 13 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Victoria 95 Przecław 1-2 Sarmata Dobra 19 marca, 14:00
Bałtyk Koszalin 6-0 Darzbór Szczecinek 19 marca, 15:00
Piast Chociwel 2-3 Lech Czaplinek 13 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (19 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Hutnik Szczecin 3-1 Odra Chojna 19 marca, 11:00
Astra Ustronie Morskie 1-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 19 marca, 15:00
Drawa Drawsko Pomorskie 6-2 Vineta Wolin 19 marca, 14:00
Ina Goleniów 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Leśnik/Rossa Manowo 1-2 Gryf Kamień Pomorski 19 marca, 14:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Leśnik/Rossa Manowo 0-2 Victoria 95 Przecław 26 marca, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 1-3 Ina Goleniów 26 marca, 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie
(wo)
Vineta Wolin 1-1 Astra Ustronie Morskie 26 marca, 15:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Hutnik Szczecin 26 marca, 15:00
Odra Chojna 2-1 Piast Chociwel 26 marca, 15:00
Lech Czaplinek 0-2 Bałtyk Koszalin 26 marca, 14:00
Darzbór Szczecinek 3-1 Sarmata Dobra 26 marca, 14:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Victoria 95 Przecław 0-1 Darzbór Szczecinek 2 kwietnia, 14:00
Sarmata Dobra 1-1 Lech Czaplinek 3 kwietnia, 11:00
Bałtyk Koszalin 7-0 Odra Chojna 20 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zwolnień lekarskich zawodników drużyny gości
Piast Chociwel 1-0 Kluczevia Stargard Szczeciński 2 kwietnia, 15:00
Hutnik Szczecin 1-5 Vineta Wolin 2 kwietnia, 11:00
Astra Ustronie Morskie 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Drawa Drawsko Pomorskie 1-1 Gryf Kamień Pomorski 2 kwietnia, 15:00
Ina Goleniów 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Ina Goleniów 3-0 Victoria 95 Przecław 9 kwietnia, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 9 kwietnia, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Astra Ustronie Morskie 9 kwietnia, 14:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Hutnik Szczecin
(wo)
Vineta Wolin 1-1 Piast Chociwel 9 kwietnia, 16:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-4 Bałtyk Koszalin 9 kwietnia, 17:00
Odra Chojna 0-2 Sarmata Dobra 9 kwietnia, 16:00
Lech Czaplinek 6-1 Darzbór Szczecinek 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Victoria 95 Przecław 0-2 Lech Czaplinek 16 kwietnia, 15:00
Darzbór Szczecinek 1-1 Odra Chojna 16 kwietnia, 16:00
Sarmata Dobra 3-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 16 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin 1-0 Vineta Wolin 17 kwietnia, 12:00
Piast Chociwel 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Hutnik Szczecin 2-2 Gryf Kamień Pomorski 16 kwietnia, 11:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 16 kwietnia, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-0 Ina Goleniów 16 kwietnia, 15:00 (250)

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Drawa Drawsko Pomorskie 4-0 Victoria 95 Przecław 23 kwietnia, 13:00
Ina Goleniów 1-1 Astra Ustronie Morskie 23 kwietnia, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 3-1 Hutnik Szczecin 23 kwietnia, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Piast Chociwel 23 kwietnia, 12:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Bałtyk Koszalin
(wo)
Vineta Wolin 2-0 Sarmata Dobra 23 kwietnia, 13:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-1 Darzbór Szczecinek 23 kwietnia, 14:00
Odra Chojna 0-0 Lech Czaplinek 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria 95 Przecław 2-1 Odra Chojna 30 kwietnia, 16:00
Lech Czaplinek 2-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 30 kwietnia, 15:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Vineta Wolin 30 kwietnia, 17:00
Sarmata Dobra 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Bałtyk Koszalin 2-1 Gryf Kamień Pomorski 1 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu modernizacji stadionu w Koszalinie
Piast Chociwel 2-2 Leśnik/Rossa Manowo 30 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 3-1 Ina Goleniów 30 kwietnia, 11:00 (200)
Astra Ustronie Morskie 4-2 Drawa Drawsko Pomorskie 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Victoria 95 Przecław 0-9 Astra Ustronie Morskie 7 maja, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 4-0 Hutnik Szczecin 7 maja, 16:00
Ina Goleniów 2-0 Piast Chociwel 7 maja, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Bałtyk Koszalin 7 maja, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Sarmata Dobra 7 maja, 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Darzbór Szczecinek
(wo)
Vineta Wolin 4-0 Lech Czaplinek 7 maja, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 0-3 Odra Chojna 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Victoria 95 Przecław 2-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 14 maja, 16:00
Odra Chojna 1-5 Vineta Wolin 14 maja, 17:00
Lech Czaplinek 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Darzbór Szczecinek 0-1 Gryf Kamień Pomorski 14 maja, 17:00
Sarmata Dobra 0-0 Leśnik/Rossa Manowo 15 maja, 11:00
Bałtyk Koszalin 2-0 Ina Goleniów 14 maja, 17:00
w Sianowie
Piast Chociwel 0-3 Drawa Drawsko Pomorskie 14 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 55. minucie przy stanie 0-1 z powodu burd na trybunach
Hutnik Szczecin 3-3 Astra Ustronie Morskie 14 maja, 11:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Hutnik Szczecin 1-2 Victoria 95 Przecław 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (21 maja, 11:00) odwołany z powodu problemów kadrowych gości
Astra Ustronie Morskie 2-1 Piast Chociwel 21 maja, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 2-2 Bałtyk Koszalin 21 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Ina Goleniów 1-2 Sarmata Dobra 21 maja, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-1 Darzbór Szczecinek 21 maja, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Lech Czaplinek 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Odra Chojna
(wo)
Vineta Wolin 2-1 Kluczevia Stargard Szczeciński 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja

Victoria 95 Przecław 2-0 Vineta Wolin 25 maja, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Odra Chojna 0-2 Gryf Kamień Pomorski 25 maja, 17:00
Lech Czaplinek 2-2 Leśnik/Rossa Manowo 25 maja, 17:00
Darzbór Szczecinek 0-1 Ina Goleniów 25 maja, 17:00
Sarmata Dobra 1-2 Drawa Drawsko Pomorskie 24 maja, 17:00
w Resku
Bałtyk Koszalin 4-0 Astra Ustronie Morskie 25 maja, 17:00
w Sianowie
Piast Chociwel 1-0 Hutnik Szczecin 25 maja, 17:00
bez udziału publiczności

Kolejka 27 - 28-29 maja

Sarmata Dobra 0-3 Astra Ustronie Morskie 29 maja, 11:00
w Resku
Piast Chociwel 0-1 Victoria 95 Przecław 8 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja) odwołany z powodu Dni Chociwla
Hutnik Szczecin 3-2 Bałtyk Koszalin 28 maja, 11:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-0 Darzbór Szczecinek 28 maja, 17:00
bez udziału publiczności
Ina Goleniów 1-0 Lech Czaplinek 28 maja, 16:00
Leśnik/Rossa Manowo 0-0 Odra Chojna 28 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 1-2 Kluczevia Stargard Szczeciński 28 maja, 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Vineta Wolin
(wo)

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Victoria 95 Przecław 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)
Vineta Wolin 0-2 Gryf Kamień Pomorski 5 czerwca, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 1-1 Leśnik/Rossa Manowo 4 czerwca, 15:00
Odra Chojna 1-3 Ina Goleniów 4 czerwca, 11:00
Lech Czaplinek 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 4 czerwca, 17:00
Darzbór Szczecinek 0-3 Astra Ustronie Morskie 5 czerwca, 17:00
Sarmata Dobra 3-1 Hutnik Szczecin 5 czerwca, 11:00
Bałtyk Koszalin 0-0 Piast Chociwel 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Sarmata Dobra 0-3 Piast Chociwel 11 czerwca, 17:00
Bałtyk Koszalin 6-1 Victoria 95 Przecław 11 czerwca, 17:00
Hutnik Szczecin 3-0 Darzbór Szczecinek 11 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Astra Ustronie Morskie 1-3 Lech Czaplinek 11 czerwca, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 7-0 Odra Chojna 11 czerwca, 17:00
bez udziału publiczności
Ina Goleniów 0-3 Kluczevia Stargard Szczeciński 11 czerwca, 17:00 (250)
Leśnik/Rossa Manowo 0-3 Vineta Wolin 11 czerwca, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Wybrzeże Rewalskie Rewal
(wo)

Kolejka 30 - 18 czerwca

Victoria 95 Przecław 2-0 Gryf Kamień Pomorski 18 czerwca, 17:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0-3 Leśnik/Rossa Manowo
(wo)
Vineta Wolin 2-0 Ina Goleniów 18 czerwca, 17:00
Kluczevia Stargard Szczeciński 2-4 Drawa Drawsko Pomorskie 18 czerwca, 17:00
Odra Chojna 1-0 Astra Ustronie Morskie 18 czerwca, 17:00
Lech Czaplinek 0-2 Hutnik Szczecin 18 czerwca, 17:00
Darzbór Szczecinek 1-3 Piast Chociwel 18 czerwca, 17:00
Sarmata Dobra 2-2 Bałtyk Koszalin 18 czerwca, 17:00

III liga 2010/2011 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga - Masita 2010/2011 (pomorska)

V liga 2010/2011 (Koszalin)
V liga 2010/2011 (Szczecin)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas