[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

V liga 2010/2011, grupa: Szczecin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Szczecin 30 72 23 3 4 126-25 14 1 0 90-6 9 2 4 36-19
2.  Stal Szczecin 30 70 22 4 4 106-32 12 1 2 64-13 10 3 2 42-19
3.  Arkonia Szczecin 30 61 18 7 5 63-37 7 6 2 22-10 11 1 3 41-27
4.  Zorza Dobrzany 30 59 18 5 7 62-37 11 2 2 30-12 7 3 5 32-25
5.  Świt Skolwin (Szczecin) 30 52 16 4 10 67-40 10 2 3 42-19 6 2 7 25-21
6.  Masovia Maszewo 30 41 11 8 11 52-61 8 2 5 31-26 3 6 6 21-35
7.  Stal Lipiany 30 40 12 4 14 55-67 9 1 5 35-20 3 3 9 20-47 2 3 1 0 1 7-6
8.  Polonia Płoty 30 40 12 4 14 57-78 8 2 5 38-33 4 2 9 19-45 2 3 1 0 1 6-7
9.  Unia Dolice 30 37 11 4 15 47-53 7 0 8 24-20 4 4 7 23-33 4 10 3 1 0 7-3
10.  Sokół Pyrzyce 30 37 10 7 13 35-62 5 4 6 20-40 5 3 7 15-22 4 5 1 2 1 3-4
11.  Kłos Pełczyce 30 37 9 10 11 43-33 6 5 4 27-14 3 5 7 16-19 4 1 0 1 3 1-4
12.  Sęp Brzesko 30 30 7 9 14 46-67 4 4 7 25-36 3 5 7 21-31
13.  Osadnik Myślibórz 30 28 8 4 18 33-71 7 2 6 22-26 1 2 12 11-45
14.  Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 26 7 5 18 45-95 5 3 7 26-36 2 2 11 19-59
15.  Sparta Gryfice 30 23 5 8 17 46-92 3 6 6 26-36 2 2 11 20-56
16.  Pomorzanin Nowogard 30 20 4 8 18 28-61 2 6 7 14-28 2 2 11 14-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń II Szczecin    7-1 8-3 4-0 4-0 5-0 10-1 12-0 8-0 2-0 4-0 1-1 9-0 10-0 3-0* 3-0* 
 2 Stal Szczecin1-2     4-0 3-0 1-3 7-1 5-0 1-1 4-1 4-0 2-1 5-1 7-1 7-0 10-1 3-1 
 3 Arkonia Szczecin3-0 0-0     2-1 2-1 0-3 0-1 3-2 0-0 0-0 0-0 0-0 1-0 6-1 1-1 4-0 
 4 Zorza Dobrzany1-1 4-2 0-2     2-0 4-2 4-2 0-1 1-1 2-0 2-1 3-0 1-0 3-0 2-0 1-0 
 5 Świt Skolwin (Szczecin)2-3 0-0 4-2 2-1     1-1 3-2 5-0 3-2 2-3 1-2 3-1 2-0 6-0 6-1 2-1 
 6 Masovia Maszewo3-2 1-5 1-2 0-0 2-2     5-1 1-2 2-0 0-3 0-3 3-1 2-1 6-1 2-1 3-2 
 7 Stal Lipiany0-2 1-3 0-1 1-5 0-0 4-1     5-1 2-1 1-0 2-1 1-3 4-1 1-0 10-1 3-0 
 8 Polonia Płoty0-1 1-2 2-5 3-6 3-2 1-1 5-2     4-0 1-0 1-1 3-2 3-1 3-7 4-2 4-1 
 9 Unia Dolice1-2 0-1 1-2 1-2 1-2 1-2 3-1 3-1     2-0 1-0 3-2 1-3 1-2 4-0 1-0 
 10 Sokół Pyrzyce0-11 0-1 0-6 2-3 0-6 0-0 2-2 3-1 2-2     1-0 1-2 1-0 4-3 3-2 1-1 
 11 Kłos Pełczyce1-0 2-2 2-3 2-2 0-1 4-0 1-2 1-1 1-2 0-0     0-0 5-0 2-0 3-1 3-0 
 12 Sęp Brzesko0-2 2-4 0-4 0-3 1-5 4-2 4-2 3-2 2-2 1-1 0-3     1-1 4-0 2-2 1-3 
 13 Osadnik Myślibórz1-3 0-7 1-2 0-2 2-1 0-0 2-0 2-0 2-1 5-1 1-0 3-1     2-2 1-3 0-3* 
 14 Orzeł Trzcińsko Zdrój3-2 0-6 0-2 1-4 1-0 0-4 2-2 1-3 1-2 1-2 2-2 3-3 4-1     4-2 3-1 
 15 Sparta Gryfice2-2 1-5 3-6 2-1 2-1 4-4 1-1 2-3 1-2 1-4 1-1 1-3 2-0 2-2     1-1 
 16 Pomorzanin Nowogard1-3 0-3 1-1 2-2 0-1 0-0 0-1 3-1 0-7 0-1 1-1 1-1 2-2 2-1 1-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Polonia Płoty 4-0 Unia Dolice 14 sierpnia, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 6-1 Sparta Gryfice 14 sierpnia, 18:00
Kłos Pełczyce 0-0 Sokół Pyrzyce 14 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 5-1 Stal Lipiany 14 sierpnia, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Arkonia Szczecin 14 sierpnia, 18:00
Sęp Brzesko 1-1 Osadnik Myślibórz 14 sierpnia, 17:00
Pogoń II Szczecin 10-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 4-2 Stal Szczecin 13 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Unia Dolice 1-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 18 sierpnia, 17:30
Osadnik Myślibórz 1-3 Pogoń II Szczecin 18 sierpnia, 17:00
Arkonia Szczecin 0-0 Sęp Brzesko 18 sierpnia, 17:00
Stal Lipiany 3-0 Pomorzanin Nowogard 18 sierpnia, 17:00
Zorza Dobrzany 4-2 Masovia Maszewo 18 sierpnia, 17:00
Sokół Pyrzyce 0-1 Stal Szczecin 18 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice 1-1 Kłos Pełczyce 18 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 3-2 Świt Skolwin (Szczecin) 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Unia Dolice 21 sierpnia, 18:00
Kłos Pełczyce 1-1 Polonia Płoty 21 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 0-3 Sokół Pyrzyce 21 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Zorza Dobrzany 22 sierpnia, 18:00
Sęp Brzesko 4-2 Stal Lipiany 22 sierpnia, 17:00
Pogoń II Szczecin 8-3 Arkonia Szczecin 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-1 Osadnik Myślibórz 22 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice 1-5 Stal Szczecin 21 sierpnia, 17:00
w Trzygłowie

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Unia Dolice 1-3 Osadnik Myślibórz 29 sierpnia, 17:00
Arkonia Szczecin 6-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 28 sierpnia, 11:00
Stal Lipiany 0-2 Pogoń II Szczecin 28 sierpnia, 17:30
Zorza Dobrzany 3-0 Sęp Brzesko 28 sierpnia, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-1 Pomorzanin Nowogard 28 sierpnia, 17:00
Sparta Gryfice 4-4 Masovia Maszewo 28 sierpnia, 17:00
Polonia Płoty 1-2 Stal Szczecin 8 września, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Kłos Pełczyce 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Kłos Pełczyce 1-2 Unia Dolice 4 września, 16:00
Stal Szczecin 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 4 września, 11:00
Masovia Maszewo 1-2 Polonia Płoty 4 września, 14:00
Pomorzanin Nowogard 1-3 Sparta Gryfice 5 września, 16:00
Sęp Brzesko 1-1 Sokół Pyrzyce 4 września, 11:00
Pogoń II Szczecin 4-0 Zorza Dobrzany 4 września, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Stal Lipiany 5 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-2 Arkonia Szczecin 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Unia Dolice 1-2 Arkonia Szczecin 11 września, 16:00
Stal Lipiany 4-1 Osadnik Myślibórz 11 września, 17:00
Zorza Dobrzany 3-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 11 września, 16:00
Sokół Pyrzyce 0-11 Pogoń II Szczecin 11 września, 11:00
Sparta Gryfice 1-3 Sęp Brzesko 11 września, 15:00
Polonia Płoty 4-1 Pomorzanin Nowogard 11 września, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 1-1 Masovia Maszewo 11 września, 17:00
Kłos Pełczyce 2-2 Stal Szczecin 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 18-19 września

Stal Szczecin 4-1 Unia Dolice 18 września, 11:00
Masovia Maszewo 0-3 Kłos Pełczyce 18 września, 16:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 18 września, 16:00
Sęp Brzesko 3-2 Polonia Płoty 18 września, 16:00
Pogoń II Szczecin 3-0 Sparta Gryfice 19 września, 17:00
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-2 Sokół Pyrzyce 19 września, 15:00
Osadnik Myślibórz 0-2 Zorza Dobrzany 18 września, 16:00
Arkonia Szczecin 0-1 Stal Lipiany 19 września, 15:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Unia Dolice 3-1 Stal Lipiany 25 września, 16:30
Zorza Dobrzany 0-2 Arkonia Szczecin 25 września, 13:00
Sokół Pyrzyce 1-0 Osadnik Myślibórz 25 września, 15:00
Sparta Gryfice 2-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 25 września, 15:00
Polonia Płoty 0-1 Pogoń II Szczecin 26 września, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-1 Sęp Brzesko 25 września, 16:00
Kłos Pełczyce 3-0 Pomorzanin Nowogard 25 września, 15:30
Stal Szczecin 7-1 Masovia Maszewo 25 września, 11:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Masovia Maszewo 2-0 Unia Dolice 2 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-3 Stal Szczecin 2 października, 15:00
Sęp Brzesko 0-3 Kłos Pełczyce 3 października, 15:00
Pogoń II Szczecin 4-0 Świt Skolwin (Szczecin) 3 października, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-3 Polonia Płoty 2 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 1-3 Sparta Gryfice 2 października, 15:00
Arkonia Szczecin 0-0 Sokół Pyrzyce 2 października, 16:00
Stal Lipiany 1-5 Zorza Dobrzany 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Unia Dolice 1-2 Zorza Dobrzany 9 października, 15:30
Sokół Pyrzyce 2-2 Stal Lipiany 9 października, 15:00
Sparta Gryfice 3-6 Arkonia Szczecin 9 października, 15:00
Polonia Płoty 3-1 Osadnik Myślibórz 9 października, 12:30
Świt Skolwin (Szczecin) 6-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 9 października, 15:00
Kłos Pełczyce 1-0 Pogoń II Szczecin 9 października, 15:00
Stal Szczecin 5-1 Sęp Brzesko 9 października, 11:00
Masovia Maszewo 3-2 Pomorzanin Nowogard 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Pomorzanin Nowogard 0-7 Unia Dolice 16 października, 14:00
Sęp Brzesko 4-2 Masovia Maszewo 17 października, 14:30
Pogoń II Szczecin 7-1 Stal Szczecin 17 października, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-2 Kłos Pełczyce 17 października, 14:00
Osadnik Myślibórz 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 16 października, 14:00
Arkonia Szczecin 3-2 Polonia Płoty 16 października, 15:00
Stal Lipiany 10-1 Sparta Gryfice 16 października, 15:00
Zorza Dobrzany 2-0 Sokół Pyrzyce 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Unia Dolice 2-0 Sokół Pyrzyce 23 października, 15:00
Sparta Gryfice 2-1 Zorza Dobrzany 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (23 października, 15:00) odwołany z powodu śmierci trenera Sparty
Polonia Płoty 5-2 Stal Lipiany 23 października, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Arkonia Szczecin 23 października, 12:00
Kłos Pełczyce 5-0 Osadnik Myślibórz 23 października, 14:30
Stal Szczecin 7-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 23 października, 11:00
Masovia Maszewo 3-2 Pogoń II Szczecin 23 października, 14:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Sęp Brzesko 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Sęp Brzesko 2-2 Unia Dolice 31 października, 14:30
Pogoń II Szczecin 3-0 Pomorzanin Nowogard 30 października, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-4 Masovia Maszewo 31 października, 14:00
Osadnik Myślibórz 0-7 Stal Szczecin 30 października, 14:00
Arkonia Szczecin 0-0 Kłos Pełczyce 30 października, 14:00
Stal Lipiany 0-0 Świt Skolwin (Szczecin) 30 października, 14:00
Zorza Dobrzany 0-1 Polonia Płoty 30 października, 15:00
Sokół Pyrzyce 3-2 Sparta Gryfice 30 października, 12:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Unia Dolice 4-0 Sparta Gryfice 6 listopada, 14:00
Polonia Płoty 1-0 Sokół Pyrzyce 6 listopada, 14:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Zorza Dobrzany 6 listopada, 14:00
Kłos Pełczyce 1-2 Stal Lipiany 6 listopada, 14:00
Stal Szczecin 4-0 Arkonia Szczecin 6 listopada, 11:00
Masovia Maszewo 2-1 Osadnik Myślibórz 6 listopada, 14:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 6 listopada, 13:00
Sęp Brzesko 0-2 Pogoń II Szczecin 6 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Pogoń II Szczecin 8-0 Unia Dolice 14 listopada, 14:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-3 Sęp Brzesko 14 listopada, 14:00
Osadnik Myślibórz 0-3 Pomorzanin Nowogard 13 listopada, 13:30
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 0-1; kibice gospodarzy wtargnęli do szatni sędziów
Arkonia Szczecin 0-3 Masovia Maszewo 13 listopada, 14:00
Stal Lipiany 1-3 Stal Szczecin 13 listopada, 13:30
Zorza Dobrzany 2-1 Kłos Pełczyce 13 listopada, 14:00
Sokół Pyrzyce 0-6 Świt Skolwin (Szczecin) 13 listopada, 12:00
Sparta Gryfice 2-3 Polonia Płoty 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Stal Szczecin 3-0 Zorza Dobrzany 19 marca, 11:00
Unia Dolice 3-1 Polonia Płoty 20 marca, 14:00
Sparta Gryfice 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 19 marca, 15:00
Sokół Pyrzyce 1-0 Kłos Pełczyce 19 marca, 16:00
Stal Lipiany 4-1 Masovia Maszewo 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Arkonia Szczecin 4-0 Pomorzanin Nowogard 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Osadnik Myślibórz 3-1 Sęp Brzesko 19 marca, 14:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-2 Pogoń II Szczecin 19 marca, 16:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-2 Unia Dolice 27 marca, 16:00
Pogoń II Szczecin 9-0 Osadnik Myślibórz 27 marca, 11:00
Sęp Brzesko 0-4 Arkonia Szczecin 27 marca, 14:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Stal Lipiany 26 marca, 15:00
Masovia Maszewo 0-0 Zorza Dobrzany 26 marca, 14:00
Stal Szczecin 4-0 Sokół Pyrzyce 26 marca, 11:00
Kłos Pełczyce 3-1 Sparta Gryfice 26 marca, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Polonia Płoty 26 marca, 13:00
na boisku Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Nehringa

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Stal Szczecin 10-1 Sparta Gryfice 2 kwietnia, 11:00
Unia Dolice 1-2 Świt Skolwin (Szczecin) 3 kwietnia, 14:30
Polonia Płoty 1-1 Kłos Pełczyce 2 kwietnia, 16:00
Sokół Pyrzyce 0-0 Masovia Maszewo 2 kwietnia, 17:00
Zorza Dobrzany 1-0 Pomorzanin Nowogard 2 kwietnia, 16:00
Stal Lipiany 1-3 Sęp Brzesko 3 kwietnia, 16:00
Arkonia Szczecin 3-0 Pogoń II Szczecin 3 kwietnia, 11:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Osadnik Myślibórz 2-1 Unia Dolice 9 kwietnia, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-2 Arkonia Szczecin 10 kwietnia, 16:00
Pogoń II Szczecin 10-1 Stal Lipiany 10 kwietnia, 11:00
Sęp Brzesko 0-3 Zorza Dobrzany 10 kwietnia, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Sokół Pyrzyce 9 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 2-1 Sparta Gryfice 9 kwietnia, 15:00
Stal Szczecin 1-1 Polonia Płoty 9 kwietnia, 11:00
Kłos Pełczyce 0-1 Świt Skolwin (Szczecin) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Unia Dolice 1-0 Kłos Pełczyce 17 kwietnia, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) 0-0 Stal Szczecin 16 kwietnia, 16:00
Polonia Płoty 1-1 Masovia Maszewo 16 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 1-1 Pomorzanin Nowogard 16 kwietnia, 16:00
Sokół Pyrzyce 1-2 Sęp Brzesko 16 kwietnia, 17:00
Zorza Dobrzany 1-1 Pogoń II Szczecin 16 kwietnia, 16:00
Stal Lipiany 1-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 16 kwietnia, 17:00
Arkonia Szczecin 1-0 Osadnik Myślibórz 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Arkonia Szczecin 0-0 Unia Dolice 23 kwietnia, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Stal Lipiany 23 kwietnia, 16:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-4 Zorza Dobrzany 23 kwietnia, 17:00
Pogoń II Szczecin 2-0 Sokół Pyrzyce 26 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 18:00) odwołany
Sęp Brzesko 2-2 Sparta Gryfice 23 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Nowogard 3-1 Polonia Płoty 8 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 17:00) odwołany
Masovia Maszewo 2-2 Świt Skolwin (Szczecin) 23 kwietnia, 16:00
Stal Szczecin 2-1 Kłos Pełczyce 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Unia Dolice 0-1 Stal Szczecin 30 kwietnia, 15:00
Kłos Pełczyce 4-0 Masovia Maszewo 30 kwietnia, 16:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Pomorzanin Nowogard 30 kwietnia, 18:00
Polonia Płoty 3-2 Sęp Brzesko 30 kwietnia, 16:00
Sparta Gryfice 2-2 Pogoń II Szczecin 29 kwietnia, 18:00
Sokół Pyrzyce 4-3 Orzeł Trzcińsko Zdrój 30 kwietnia, 17:00
Zorza Dobrzany 1-0 Osadnik Myślibórz 1 maja, 16:00
Stal Lipiany 0-1 Arkonia Szczecin 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Stal Lipiany 2-1 Unia Dolice 7 maja, 17:30
Arkonia Szczecin 2-1 Zorza Dobrzany 7 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 5-1 Sokół Pyrzyce 7 maja, 18:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 4-2 Sparta Gryfice 8 maja, 17:00
Pogoń II Szczecin 12-0 Polonia Płoty 8 maja, 11:00
Sęp Brzesko 1-5 Świt Skolwin (Szczecin) 8 maja, 15:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Kłos Pełczyce 7 maja, 17:00
Masovia Maszewo 1-5 Stal Szczecin 7 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Unia Dolice 1-2 Masovia Maszewo 14 maja, 17:00
Stal Szczecin 3-1 Pomorzanin Nowogard 14 maja, 11:00
Kłos Pełczyce 0-0 Sęp Brzesko 14 maja, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-3 Pogoń II Szczecin 14 maja, 17:00
Polonia Płoty 3-7 Orzeł Trzcińsko Zdrój 14 maja, 17:00
Sparta Gryfice 2-0 Osadnik Myślibórz 14 maja, 16:00
Sokół Pyrzyce 0-6 Arkonia Szczecin 14 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 4-2 Stal Lipiany 14 maja, 16:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Zorza Dobrzany 1-1 Unia Dolice 21 maja, 16:00
Stal Lipiany 1-0 Sokół Pyrzyce 21 maja, 17:30
Arkonia Szczecin 1-1 Sparta Gryfice 21 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-0 Polonia Płoty 21 maja, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 22 maja, 17:00
Pogoń II Szczecin 4-0 Kłos Pełczyce 21 maja, 16:00
Sęp Brzesko 2-4 Stal Szczecin 22 maja, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-0 Masovia Maszewo 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja

Unia Dolice 1-0 Pomorzanin Nowogard 25 maja, 17:30
Masovia Maszewo 3-1 Sęp Brzesko 25 maja, 17:30
Stal Szczecin 1-2 Pogoń II Szczecin 25 maja, 17:30
Kłos Pełczyce 2-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 25 maja, 17:30
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Osadnik Myślibórz 25 maja, 17:30
Polonia Płoty 2-5 Arkonia Szczecin 25 maja, 17:30
Sparta Gryfice 1-1 Stal Lipiany 25 maja, 17:30
Sokół Pyrzyce 2-3 Zorza Dobrzany 25 maja, 17:30

Kolejka 27 - 28-29 maja

Sokół Pyrzyce 2-2 Unia Dolice 28 maja, 17:00
Zorza Dobrzany 2-0 Sparta Gryfice 28 maja, 16:00
Stal Lipiany 5-1 Polonia Płoty 28 maja, 17:30
Arkonia Szczecin 2-1 Świt Skolwin (Szczecin) 29 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Kłos Pełczyce 31 maja, 18:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 0-6 Stal Szczecin 29 maja, 18:00
Pogoń II Szczecin 5-0 Masovia Maszewo 29 maja, 18:00
Sęp Brzesko 1-3 Pomorzanin Nowogard 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Unia Dolice 3-2 Sęp Brzesko 4 czerwca, 16:00
Pomorzanin Nowogard 1-3 Pogoń II Szczecin 4 czerwca, 17:00
Masovia Maszewo 6-1 Orzeł Trzcińsko Zdrój 4 czerwca, 17:00
Stal Szczecin 7-1 Osadnik Myślibórz 4 czerwca, 11:00
Kłos Pełczyce 2-3 Arkonia Szczecin 4 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Stal Lipiany 3 czerwca, 18:00
Polonia Płoty 3-6 Zorza Dobrzany 4 czerwca, 17:00
Sparta Gryfice 1-4 Sokół Pyrzyce 4 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Sparta Gryfice 1-2 Unia Dolice 11 czerwca, 17:00
Sokół Pyrzyce 3-1 Polonia Płoty 11 czerwca, 17:00
Zorza Dobrzany 2-0 Świt Skolwin (Szczecin) 11 czerwca, 17:00
Stal Lipiany 2-1 Kłos Pełczyce 11 czerwca, 17:00
Arkonia Szczecin 0-0 Stal Szczecin 11 czerwca, 15:30
Osadnik Myślibórz 0-0 Masovia Maszewo 11 czerwca, 17:00
Orzeł Trzcińsko Zdrój 3-1 Pomorzanin Nowogard 11 czerwca, 17:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Sęp Brzesko 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Unia Dolice 1-2 Pogoń II Szczecin 18 czerwca, 17:00
Sęp Brzesko 4-0 Orzeł Trzcińsko Zdrój 18 czerwca, 17:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Osadnik Myślibórz 18 czerwca, 17:00
Masovia Maszewo 1-2 Arkonia Szczecin 18 czerwca, 17:00
Stal Szczecin 5-0 Stal Lipiany 18 czerwca, 17:00
Kłos Pełczyce 2-2 Zorza Dobrzany 18 czerwca, 17:00
Świt Skolwin (Szczecin) 2-3 Sokół Pyrzyce 18 czerwca, 17:00
Polonia Płoty 4-2 Sparta Gryfice 18 czerwca, 17:00

IV liga 2010/2011 (zachodniopomorska)

V liga 2010/2011 (Koszalin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas