[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Morzycko Moryń 29 69 22 3 4 87-38 13 0 1 47-14 9 3 3 40-24
2.  Odrzanka Radziszewo 29 59 18 5 6 64-37 10 4 0 38-12 8 1 6 26-25
3.  Wicher Przelewice 30 56 17 5 8 93-41 9 2 4 54-16 8 3 4 39-25
4.  Remor Recz 30 50 15 5 10 55-46 8 5 2 34-17 7 0 8 21-29 2 3 1 0 1 3-1
5.  Orkan Suchań 30 50 14 8 8 49-41 9 2 4 27-20 5 6 4 22-21 2 3 1 0 1 1-3
6.  Drawa Drawno 30 49 14 7 9 51-40 9 3 3 34-17 5 4 6 17-23
7.  Fagus Kołbacz 30 48 15 3 12 61-42 8 2 5 32-17 7 1 7 29-25
8.  Mieszko Mieszkowice 30 47 14 5 11 59-41 10 3 2 35-12 4 2 9 24-29
9.  Klon Krzęcin 30 45 13 6 11 55-40 7 3 5 29-18 6 3 6 26-22
10.  Myśla Dargomyśl 29 44 13 5 11 58-47 7 3 4 30-20 6 2 7 28-27
11.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 32 9 5 16 36-54 5 3 7 22-21 4 2 9 14-33
12.  Czcibor Cedynia 30 30 8 6 16 52-67 7 4 4 36-23 1 2 12 16-44
13.  Chrobry/Dąb II Boleszkowice 29 26 6 8 15 31-71 4 4 7 19-27 2 4 8 12-44
14.  Koral Mostkowo 30 25 7 4 19 35-86 5 2 8 26-36 2 2 11 9-50 2 6 2 0 0 5-2
15.  Jedność Przewłoki 30 25 7 4 19 42-70 4 1 10 18-29 3 3 9 24-41 2 0 0 0 2 2-5
16.  Sparta/Odra II Godków 28 12 1 9 18 21-88 0 3 12 14-55 1 6 6 7-33

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Morzycko Moryń    1-2 3-2 6-1 2-0 1-0 1-0 4-2 2-1 3-1 6-1 2-1 5-0* 6-2 5-1 
 2 Odrzanka Radziszewo2-0     2-0 5-1 4-1 4-0 3-1 0-0 4-0 2-2 2-1 0-0 5-2 3-3 2-1 
 3 Wicher Przelewice2-2 6-0     0-2 2-2 0-1 4-1 5-0 4-1 0-2 6-2 4-2 13-0 4-0 0-1 4-0 
 4 Remor Recz2-2 2-0 1-6     3-0 1-0 2-3 6-0 0-0 3-1 3-2 6-0 1-1 2-0 2-2 0-0 
 5 Orkan Suchań0-3 2-1 1-4 1-0     2-1 1-2 2-1 2-2 4-3 5-1 3-1 1-0 3-0 0-1 0-0 
 6 Drawa Drawno2-1 3-2 2-3 4-1 1-1     0-3 2-1 1-1 2-1 0-1 3-0 6-0 3-0 4-1 1-1 
 7 Fagus Kołbacz1-1 0-1 5-2 3-0 1-3 2-1     2-1 1-0 1-2 0-1 3-0 0-1 8-0 3-2 2-2 
 8 Mieszko Mieszkowice3-4 1-1 1-1 4-1 2-1 1-2 2-0     1-0 2-1 0-0 3-1 4-0 5-0 1-0 5-0 
 9 Klon Krzęcin1-2 1-0 2-3 0-3 1-1 2-2 3-0 1-0     2-0 1-1 3-0 3-1 6-0 2-3 1-2 
 10 Myśla Dargomyśl1-3 0-2 1-1 2-1 1-3 4-1 5-1 4-2 0-2     2-1 5-1 1-1 1-1 3-0 
 11 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)2-4 4-0 0-0 0-1 1-2 0-1 0-1 0-4 0-3 1-1     3-1 3-0* 3-0* 5-3 0-0 
 12 Czcibor Cedynia5-1 3-4 2-5 1-0 1-1 1-2 1-1 1-1 2-0 0-3 4-0     2-2 4-1 5-2 4-0 
 13 Chrobry/Dąb II Boleszkowice2-5 0-5 2-0 1-2 1-1 0-0 0-3* 0-3 1-2 1-2 3-1 4-0     2-1 2-2 0-0 
 14 Koral Mostkowo1-4 1-3 2-7 0-2 0-4 1-1 2-1 1-0 2-6 0-2 0-1 3-3 3-1     3-1 7-0 
 15 Jedność Przewłoki0-2 0-2 1-3 1-2 1-2 1-2 0-3 0-4 0-2 5-2 1-0 2-1 1-1 1-2     4-1 
 16 Sparta/Odra II Godków0-6 1-3 0-2 1-4 0-0 3-3 1-9 1-5 2-6 1-5 0-1 0-5 1-2 0-1 3-3     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Klon Krzęcin 1-2 Morzycko Moryń 14 sierpnia, 17:30
Jedność Przewłoki 1-2 Koral Mostkowo 14 sierpnia, 18:00
Myśla Dargomyśl 2-1 Remor Recz 15 sierpnia, 17:00
Mieszko Mieszkowice 1-2 Drawa Drawno 14 sierpnia, 17:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-1 Orkan Suchań 15 sierpnia, 17:00
Wicher Przelewice 4-0 Sparta/Odra II Godków 15 sierpnia, 16:30
Czcibor Cedynia 3-4 Odrzanka Radziszewo 15 sierpnia, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Fagus Kołbacz 1 września, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 15:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Morzycko Moryń 5-1 Sparta/Odra II Godków 18 sierpnia, 17:30
Orkan Suchań 1-4 Wicher Przelewice 18 sierpnia, 17:30
Drawa Drawno 6-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 18 sierpnia, 17:30
Remor Recz 6-0 Mieszko Mieszkowice 18 sierpnia, 17:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-1 Myśla Dargomyśl 18 sierpnia, 17:30
Koral Mostkowo 2-1 Fagus Kołbacz 18 sierpnia, 17:30
Czcibor Cedynia 5-2 Jedność Przewłoki 18 sierpnia, 17:30
Klon Krzęcin 1-0 Odrzanka Radziszewo 25 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Odrzanka Radziszewo 2-0 Morzycko Moryń 21 sierpnia, 11:00
Jedność Przewłoki 0-2 Klon Krzęcin 21 sierpnia, 18:00
Myśla Dargomyśl 1-1 Koral Mostkowo 22 sierpnia, 17:00
Mieszko Mieszkowice 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 21 sierpnia, 17:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Remor Recz 22 sierpnia, 17:00
Wicher Przelewice 0-1 Drawa Drawno 22 sierpnia, 16:30
Sparta/Odra II Godków 0-0 Orkan Suchań 22 sierpnia, 17:00
Czcibor Cedynia 1-1 Fagus Kołbacz 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Morzycko Moryń 2-0 Orkan Suchań 28 sierpnia, 17:30
Drawa Drawno 1-1 Sparta/Odra II Godków 29 sierpnia, 17:00
Remor Recz 1-6 Wicher Przelewice 28 sierpnia, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 28 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Koral Mostkowo 1-0 Mieszko Mieszkowice 28 sierpnia, 13:30
Czcibor Cedynia 0-3 Myśla Dargomyśl 29 sierpnia, 17:00
Klon Krzęcin 3-0 Fagus Kołbacz 28 sierpnia, 16:30
Odrzanka Radziszewo 2-1 Jedność Przewłoki 28 sierpnia, 13:30

Kolejka 5 - 4-5 września

Jedność Przewłoki 0-2 Morzycko Moryń 5 września, 16:30
Fagus Kołbacz 0-1 Odrzanka Radziszewo 5 września, 17:00
Myśla Dargomyśl 0-2 Klon Krzęcin 5 września, 17:00
Mieszko Mieszkowice 3-1 Czcibor Cedynia 4 września, 16:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-1 Koral Mostkowo 5 września, 16:00
Wicher Przelewice 6-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 września, 16:30
Sparta/Odra II Godków 1-4 Remor Recz 5 września, 16:00
Orkan Suchań 2-1 Drawa Drawno 4 września, 17:30

Kolejka 6 - 11-12 września

Morzycko Moryń 1-0 Drawa Drawno 11 września, 17:00
Remor Recz 3-0 Orkan Suchań 11 września, 16:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Sparta/Odra II Godków 11 września, 15:00
Koral Mostkowo 2-7 Wicher Przelewice 12 września, 16:00
Czcibor Cedynia 2-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 12 września, 15:00
Klon Krzęcin 1-0 Mieszko Mieszkowice 11 września, 15:30
Odrzanka Radziszewo 2-2 Myśla Dargomyśl 11 września, 17:00
Jedność Przewłoki 0-3 Fagus Kołbacz 12 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Fagus Kołbacz 1-1 Morzycko Moryń 19 września, 16:00
Myśla Dargomyśl 3-0 Jedność Przewłoki 19 września, 15:30
Mieszko Mieszkowice 1-1 Odrzanka Radziszewo 18 września, 16:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Klon Krzęcin 19 września, 15:00
Wicher Przelewice 4-2 Czcibor Cedynia 19 września, 16:30
Sparta/Odra II Godków 0-1 Koral Mostkowo 19 września, 16:00
Orkan Suchań 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 września, 16:30
Drawa Drawno 4-1 Remor Recz 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Morzycko Moryń 6-1 Remor Recz 25 września, 16:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Drawa Drawno 25 września, 15:00
Koral Mostkowo 0-4 Orkan Suchań 26 września, 16:00
Czcibor Cedynia 4-0 Sparta/Odra II Godków 26 września, 15:00
Klon Krzęcin 2-3 Wicher Przelewice 25 września, 15:00
Odrzanka Radziszewo 5-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 25 września, 16:00
Jedność Przewłoki 0-4 Mieszko Mieszkowice 25 września
Fagus Kołbacz 1-2 Myśla Dargomyśl 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Myśla Dargomyśl 1-3 Morzycko Moryń 3 października, 15:30
Mieszko Mieszkowice 2-0 Fagus Kołbacz 2 października, 15:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-2 Jedność Przewłoki 3 października, 14:30
Wicher Przelewice 6-0 Odrzanka Radziszewo 3 października, 16:00
Sparta/Odra II Godków 2-6 Klon Krzęcin 3 października, 15:00
Orkan Suchań 3-1 Czcibor Cedynia 2 października, 15:30
Drawa Drawno 3-0 Koral Mostkowo 3 października, 15:30
Remor Recz 3-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 października, 15:30

Kolejka 10 - 9-10 października

Morzycko Moryń 6-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 października, 16:00
Koral Mostkowo 0-2 Remor Recz 10 października, 15:00
Czcibor Cedynia 1-2 Drawa Drawno 10 października, 14:00
Klon Krzęcin 1-1 Orkan Suchań 9 października, 14:30
Odrzanka Radziszewo - Sparta/Odra II Godków 9 października, 16:00
goście nie dojechali
Jedność Przewłoki 1-3 Wicher Przelewice 10 października, 15:30
Fagus Kołbacz 0-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 10 października, 16:00
Myśla Dargomyśl 4-2 Mieszko Mieszkowice 10 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Mieszko Mieszkowice 3-4 Morzycko Moryń 16 października, 15:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 1-2 Myśla Dargomyśl 17 października, 14:00
Wicher Przelewice 4-1 Fagus Kołbacz 17 października, 15:30
Sparta/Odra II Godków 3-3 Jedność Przewłoki 17 października, 14:00
Orkan Suchań 2-1 Odrzanka Radziszewo 16 października, 15:00
Drawa Drawno 1-1 Klon Krzęcin 17 października, 15:30
Remor Recz 6-0 Czcibor Cedynia 16 października, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-0 Koral Mostkowo 16 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 12 - 23-24 października

Morzycko Moryń 5-0 Koral Mostkowo 23 października, 15:30
(wo)
na boisku 5-1; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Czcibor Cedynia 4-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 października, 14:00
Klon Krzęcin 0-3 Remor Recz 23 października, 14:30
Odrzanka Radziszewo 4-0 Drawa Drawno 23 października, 14:30
Jedność Przewłoki 1-2 Orkan Suchań 24 października, 14:30
Fagus Kołbacz 2-2 Sparta/Odra II Godków 24 października, 15:00
Myśla Dargomyśl 1-1 Wicher Przelewice 23 października, 14:30
Mieszko Mieszkowice 4-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 23 października, 14:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-5 Morzycko Moryń 31 października, 13:30
Wicher Przelewice 5-0 Mieszko Mieszkowice 31 października, 15:30
Sparta/Odra II Godków 1-5 Myśla Dargomyśl 31 października, 13:00
Orkan Suchań 1-2 Fagus Kołbacz 30 października, 14:00
Drawa Drawno 4-1 Jedność Przewłoki 31 października, 14:30
Remor Recz 2-0 Odrzanka Radziszewo 30 października, 14:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-3 Klon Krzęcin 30 października, 15:00
Koral Mostkowo 3-3 Czcibor Cedynia 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Morzycko Moryń 2-1 Czcibor Cedynia 6 listopada, 14:30
Klon Krzęcin 6-0 Koral Mostkowo 6 listopada, 14:00
Odrzanka Radziszewo 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 6 listopada, 13:30
Jedność Przewłoki 1-2 Remor Recz 7 listopada, 13:30
Fagus Kołbacz 2-1 Drawa Drawno 7 listopada, 14:00
Myśla Dargomyśl 1-3 Orkan Suchań 7 listopada, 14:00
Mieszko Mieszkowice 5-0 Sparta/Odra II Godków 6 listopada, 14:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2-0 Wicher Przelewice 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Wicher Przelewice 2-2 Morzycko Moryń 14 listopada, 14:00
Sparta/Odra II Godków 1-2 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 14 listopada, 13:00
Orkan Suchań 2-1 Mieszko Mieszkowice 13 listopada, 13:30
Drawa Drawno 2-1 Myśla Dargomyśl 14 listopada, 14:00
Remor Recz 2-3 Fagus Kołbacz 13 listopada, 13:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-3 Jedność Przewłoki 13 listopada, 14:00
Koral Mostkowo 1-3 Odrzanka Radziszewo 14 listopada, 14:00
Czcibor Cedynia 2-0 Klon Krzęcin 14 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Odrzanka Radziszewo 0-0 Czcibor Cedynia 20 marca, 16:00
w Gryfinie
Fagus Kołbacz 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 20 marca, 14:30
Morzycko Moryń 2-1 Klon Krzęcin 19 marca, 15:30
Koral Mostkowo 3-1 Jedność Przewłoki 13 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (20 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Remor Recz 3-1 Myśla Dargomyśl 19 marca, 14:30
Drawa Drawno 2-1 Mieszko Mieszkowice 20 marca, 14:30
Orkan Suchań 1-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 19 marca, 13:30
Sparta/Odra II Godków 0-2 Wicher Przelewice 20 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Sparta/Odra II Godków 0-6 Morzycko Moryń 27 marca, 15:00
Wicher Przelewice 2-2 Orkan Suchań 27 marca, 15:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-0 Drawa Drawno 27 marca, 13:30
Mieszko Mieszkowice 4-1 Remor Recz 27 marca, 16:00
Myśla Dargomyśl 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 marca, 15:00
Fagus Kołbacz 8-0 Koral Mostkowo 26 marca, 14:30
Jedność Przewłoki 2-1 Czcibor Cedynia 27 marca, 15:30
Odrzanka Radziszewo 4-0 Klon Krzęcin 26 marca, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Fagus Kołbacz 3-0 Czcibor Cedynia 2 kwietnia, 14:30
Morzycko Moryń 1-2 Odrzanka Radziszewo 3 kwietnia, 16:00
Klon Krzęcin 2-3 Jedność Przewłoki 2 kwietnia, 14:30
Koral Mostkowo 0-2 Myśla Dargomyśl 3 kwietnia, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-4 Mieszko Mieszkowice 2 kwietnia, 13:30
Remor Recz 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 2 kwietnia, 15:00
Drawa Drawno 2-3 Wicher Przelewice 3 kwietnia, 14:30
Orkan Suchań 0-0 Sparta/Odra II Godków 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Orkan Suchań 0-3 Morzycko Moryń 9 kwietnia, 14:30
Sparta/Odra II Godków 3-3 Drawa Drawno 10 kwietnia, 15:00
Wicher Przelewice 0-2 Remor Recz 10 kwietnia, 15:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 3-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 10 kwietnia, 14:30
Mieszko Mieszkowice 5-0 Koral Mostkowo 10 kwietnia, 16:00
Myśla Dargomyśl 5-1 Czcibor Cedynia 9 kwietnia, 16:00
Fagus Kołbacz 1-0 Klon Krzęcin 9 kwietnia, 16:30
Jedność Przewłoki 0-2 Odrzanka Radziszewo 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Morzycko Moryń 6-2 Jedność Przewłoki 17 kwietnia, 16:00
Odrzanka Radziszewo 3-1 Fagus Kołbacz 16 kwietnia, 17:00
Klon Krzęcin 2-0 Myśla Dargomyśl 16 kwietnia, 15:00
Czcibor Cedynia 1-1 Mieszko Mieszkowice 17 kwietnia, 15:00
Koral Mostkowo 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 16 kwietnia, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Wicher Przelewice 16 kwietnia, 13:30
Remor Recz 0-0 Sparta/Odra II Godków 16 kwietnia, 16:00
Drawa Drawno 1-1 Orkan Suchań 17 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Drawa Drawno 2-1 Morzycko Moryń 23 kwietnia, 15:30
Orkan Suchań 1-0 Remor Recz 23 kwietnia, 15:00
Sparta/Odra II Godków 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 kwietnia, 16:30
Wicher Przelewice 4-0 Koral Mostkowo 23 kwietnia, 15:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4-0 Czcibor Cedynia 23 kwietnia, 15:00
Mieszko Mieszkowice 1-0 Klon Krzęcin 23 kwietnia, 16:00
Myśla Dargomyśl 0-2 Odrzanka Radziszewo 23 kwietnia, 17:00
Fagus Kołbacz 3-2 Jedność Przewłoki 23 kwietnia, 14:30

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Morzycko Moryń 1-0 Fagus Kołbacz 30 kwietnia, 17:00
Jedność Przewłoki 5-2 Myśla Dargomyśl 30 kwietnia, 16:30
Odrzanka Radziszewo 0-0 Mieszko Mieszkowice 30 kwietnia, 17:00
Klon Krzęcin 3-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 30 kwietnia, 15:30
Czcibor Cedynia 2-5 Wicher Przelewice 1 maja, 16:00
Koral Mostkowo 7-0 Sparta/Odra II Godków 30 kwietnia, 15:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Orkan Suchań 30 kwietnia, 13:30
Remor Recz 1-0 Drawa Drawno 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Remor Recz 2-2 Morzycko Moryń 7 maja, 17:00
Drawa Drawno 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8 maja, 16:30
Orkan Suchań 3-0 Koral Mostkowo 7 maja, 16:00
Sparta/Odra II Godków 0-5 Czcibor Cedynia 8 maja, 15:00
Wicher Przelewice 4-1 Klon Krzęcin 8 maja, 16:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-5 Odrzanka Radziszewo 8 maja, 15:30
Mieszko Mieszkowice 1-0 Jedność Przewłoki 8 maja, 16:00
Myśla Dargomyśl 5-1 Fagus Kołbacz 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Morzycko Moryń 3-1 Myśla Dargomyśl 15 maja, 17:30
Fagus Kołbacz 2-1 Mieszko Mieszkowice 14 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 14 maja, 17:00
Odrzanka Radziszewo 2-0 Wicher Przelewice 14 maja, 17:00
Klon Krzęcin 1-2 Sparta/Odra II Godków 14 maja, 16:00
Czcibor Cedynia 1-1 Orkan Suchań 15 maja, 16:00
Koral Mostkowo 1-1 Drawa Drawno 15 maja, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Remor Recz 14 maja, 13:30

Kolejka 25 - 21-22 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-4 Morzycko Moryń 21 maja, 13:30
Remor Recz 2-0 Koral Mostkowo 21 maja, 17:30
Drawa Drawno 3-0 Czcibor Cedynia 21 maja, 16:30
Orkan Suchań 2-2 Klon Krzęcin 21 maja, 17:00
Sparta/Odra II Godków 1-3 Odrzanka Radziszewo 22 maja, 15:00
Wicher Przelewice 0-1 Jedność Przewłoki 22 maja, 16:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-3 Fagus Kołbacz 22 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Mieszko Mieszkowice 2-1 Myśla Dargomyśl 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Morzycko Moryń 4-2 Mieszko Mieszkowice 29 maja, 17:30
Myśla Dargomyśl 1-1 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 28 maja, 17:00
Fagus Kołbacz 5-2 Wicher Przelewice 28 maja, 17:00
Jedność Przewłoki 4-1 Sparta/Odra II Godków 28 maja, 17:00
Odrzanka Radziszewo 4-1 Orkan Suchań 28 maja, 17:00
Klon Krzęcin 2-2 Drawa Drawno 28 maja, 16:30
Czcibor Cedynia 1-0 Remor Recz 29 maja, 16:00
Koral Mostkowo 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1 czerwca

Koral Mostkowo 1-4 Morzycko Moryń 1 czerwca, 17:30
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Czcibor Cedynia 1 czerwca, 17:30
Remor Recz 0-0 Klon Krzęcin 1 czerwca, 17:30
Drawa Drawno 3-2 Odrzanka Radziszewo 1 czerwca, 17:30
Orkan Suchań 0-1 Jedność Przewłoki 1 czerwca, 17:30
Sparta/Odra II Godków 1-9 Fagus Kołbacz 1 czerwca, 17:30
Wicher Przelewice 0-2 Myśla Dargomyśl 1 czerwca, 17:30
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-3 Mieszko Mieszkowice 1 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Morzycko Moryń - Chrobry/Dąb II Boleszkowice 4 czerwca, 18:00
goście nie dojechali
Mieszko Mieszkowice 1-1 Wicher Przelewice 5 czerwca, 16:00
Myśla Dargomyśl - Sparta/Odra II Godków 5 czerwca, 17:00
goście nie dojechali
Fagus Kołbacz 1-3 Orkan Suchań 4 czerwca, 17:00
Jedność Przewłoki 1-2 Drawa Drawno 5 czerwca, 17:00
Odrzanka Radziszewo 5-1 Remor Recz 4 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4 czerwca, 16:30
Czcibor Cedynia 4-1 Koral Mostkowo 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Czcibor Cedynia 5-1 Morzycko Moryń 11 czerwca, 17:00
Koral Mostkowo 2-6 Klon Krzęcin 11 czerwca, 17:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-0 Odrzanka Radziszewo 11 czerwca, 17:00
Remor Recz 2-2 Jedność Przewłoki 11 czerwca, 17:00
Drawa Drawno 0-3 Fagus Kołbacz 11 czerwca, 17:00
Orkan Suchań 4-3 Myśla Dargomyśl 11 czerwca, 17:00
Sparta/Odra II Godków 1-5 Mieszko Mieszkowice 11 czerwca, 17:00
Wicher Przelewice 13-0 Chrobry/Dąb II Boleszkowice 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Morzycko Moryń 3-2 Wicher Przelewice 18 czerwca, 17:00
Chrobry/Dąb II Boleszkowice 0-0 Sparta/Odra II Godków 18 czerwca, 17:00
Mieszko Mieszkowice 2-1 Orkan Suchań 18 czerwca, 17:00
Myśla Dargomyśl 4-1 Drawa Drawno 18 czerwca, 17:00
Fagus Kołbacz 3-0 Remor Recz 18 czerwca, 17:00
Jedność Przewłoki 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 czerwca, 17:00
Odrzanka Radziszewo 3-3 Koral Mostkowo 18 czerwca, 17:00
Klon Krzęcin 3-0 Czcibor Cedynia 18 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

V liga 2010/2011 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas