[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Golczewo 22 50 16 2 4 56-24 9 1 1 29-7 7 1 3 27-17
2.  Pomorzanin Przybiernów 22 47 14 5 3 59-28 7 2 2 34-12 7 3 1 25-16
3.  Mewa Resko 22 39 12 3 7 49-23 9 0 2 35-11 3 3 5 14-12
4.  Jantar Dziwnów 22 38 11 5 6 53-35 7 2 2 35-18 4 3 4 18-17
5.  Fala Międzyzdroje 22 34 9 7 6 45-32 6 3 2 28-12 3 4 4 17-20 2 2 0 2 0 3-3
6.  Bizon Cerkwica 22 34 9 7 6 43-37 5 3 3 25-19 4 4 3 18-18 2 2 0 2 0 3-3
7.  Sowianka Sowno 22 30 8 6 8 29-36 5 4 2 18-12 3 2 6 11-24
8.  Bałtyk Międzywodzie 22 26 8 2 12 33-51 4 1 6 16-23 4 1 6 17-28
9.  Orzeł Prusinowo 22 22 7 1 14 35-72 4 0 7 19-32 3 1 7 16-40
10.  Bałtyk Gostyń 22 20 5 5 12 28-49 2 4 5 10-14 3 1 7 18-35
11.  Błękitni Trzygłów 22 16 3 7 12 32-48 1 5 5 16-22 2 2 7 16-26
12.  Pionier Żarnowo 22 13 3 4 15 40-67 1 2 8 19-36 2 2 7 21-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Iskra Golczewo    4-0 3-0 2-0 1-1 0-3 2-1 2-0 3-0 4-1 3-0 5-1 
 2 Pomorzanin Przybiernów6-0     2-2 2-3 2-0 0-4 4-1 8-0 3-1 1-1 4-0 2-0 
 3 Mewa Resko1-2 0-3     2-0 5-1 2-1 3-0 3-1 5-0 8-1 2-0 4-2 
 4 Jantar Dziwnów1-4 3-3 2-1     2-0 7-1 1-2 3-2 5-0 2-0 6-2 3-3 
 5 Fala Międzyzdroje2-3 1-2 0-0 2-2     1-1 5-0 3-2 7-0 3-0 1-0 3-2 
 6 Bizon Cerkwica1-3 2-2 1-0 2-1 2-2     1-1 2-3 5-0 5-0 2-1 2-6 
 7 Sowianka Sowno1-0 1-1 0-3 2-0 3-3 0-0     0-2 5-1 2-1 0-0 4-1 
 8 Bałtyk Międzywodzie2-1 0-2 1-3 1-1 3-1 0-1 0-3*     2-6 2-3 3-1 2-1 
 9 Orzeł Prusinowo1-4 0-3 1-0 1-5 0-4 4-0 1-2 2-4     5-4 0-4 4-2 
 10 Bałtyk Gostyń1-1 2-4 0-0 1-3 0-1 1-1 1-0 3-0 0-2     1-1 0-1 
 11 Błękitni Trzygłów1-2 0-1 2-1 2-2 1-1 1-4 1-1 1-1 3-4 2-3     2-2 
 12 Pionier Żarnowo0-7 3-4 0-4 0-1 1-3 2-2 5-0 1-2 2-2 1-4 4-7     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Jantar Dziwnów 1-2 Sowianka Sowno
Fala Międzyzdroje 1-0 Błękitni Trzygłów
Orzeł Prusinowo 4-2 Pionier Żarnowo
Pomorzanin Przybiernów 2-2 Mewa Resko
Bałtyk Gostyń 1-1 Iskra Golczewo
Bałtyk Międzywodzie 0-1 Bizon Cerkwica 23 kwietnia
w pierwotnym terminie (22 sierpnia) odwołany z powodu ulewy; w drugim terminie (7 listopada) odwołany z powodu pożaru w siedzibie gospodarzy

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Sowianka Sowno 0-0 Bizon Cerkwica
Iskra Golczewo 2-0 Bałtyk Międzywodzie
Mewa Resko 8-1 Bałtyk Gostyń
Pionier Żarnowo 3-4 Pomorzanin Przybiernów
Błękitni Trzygłów 3-4 Orzeł Prusinowo
Jantar Dziwnów 2-0 Fala Międzyzdroje

Kolejka 3 - 4-5 września

Fala Międzyzdroje 5-0 Sowianka Sowno
Orzeł Prusinowo 1-5 Jantar Dziwnów
Pomorzanin Przybiernów 4-0 Błękitni Trzygłów
Bałtyk Gostyń 0-1 Pionier Żarnowo
Bałtyk Międzywodzie 1-3 Mewa Resko
Bizon Cerkwica 1-3 Iskra Golczewo

Kolejka 4 - 11-12 września

Sowianka Sowno 1-0 Iskra Golczewo
Mewa Resko 2-1 Bizon Cerkwica
Pionier Żarnowo 1-2 Bałtyk Międzywodzie
Błękitni Trzygłów 2-3 Bałtyk Gostyń
Jantar Dziwnów 3-3 Pomorzanin Przybiernów
Fala Międzyzdroje 7-0 Orzeł Prusinowo

Kolejka 5 - 18-19 września

Orzeł Prusinowo 1-2 Sowianka Sowno
Pomorzanin Przybiernów 2-0 Fala Międzyzdroje
Bałtyk Gostyń 1-3 Jantar Dziwnów
Bałtyk Międzywodzie 3-1 Błękitni Trzygłów
Bizon Cerkwica 2-6 Pionier Żarnowo
Iskra Golczewo 3-0 Mewa Resko

Kolejka 6 - 25-26 września

Sowianka Sowno 0-3 Mewa Resko
Pionier Żarnowo 0-7 Iskra Golczewo
Błękitni Trzygłów 1-4 Bizon Cerkwica
Jantar Dziwnów 3-2 Bałtyk Międzywodzie
Fala Międzyzdroje 3-0 Bałtyk Gostyń
Orzeł Prusinowo 0-3 Pomorzanin Przybiernów

Kolejka 7 - 2-3 października

Pomorzanin Przybiernów 4-1 Sowianka Sowno
Bałtyk Gostyń 0-2 Orzeł Prusinowo
Bałtyk Międzywodzie 3-1 Fala Międzyzdroje
Bizon Cerkwica 2-1 Jantar Dziwnów
Iskra Golczewo 3-0 Błękitni Trzygłów
Mewa Resko 4-2 Pionier Żarnowo

Kolejka 8 - 9-10 października

Sowianka Sowno 4-1 Pionier Żarnowo
Błękitni Trzygłów 2-1 Mewa Resko
Jantar Dziwnów 1-4 Iskra Golczewo
Fala Międzyzdroje 1-1 Bizon Cerkwica
Orzeł Prusinowo 2-4 Bałtyk Międzywodzie
Pomorzanin Przybiernów 1-1 Bałtyk Gostyń

Kolejka 9 - 16-17 października

Bałtyk Gostyń 1-0 Sowianka Sowno
Bałtyk Międzywodzie 0-2 Pomorzanin Przybiernów
Bizon Cerkwica 5-0 Orzeł Prusinowo
Iskra Golczewo 1-1 Fala Międzyzdroje
Mewa Resko 2-0 Jantar Dziwnów
Pionier Żarnowo 4-7 Błękitni Trzygłów

Kolejka 10 - 23-24 października

Sowianka Sowno 0-0 Błękitni Trzygłów
Jantar Dziwnów 3-3 Pionier Żarnowo
Fala Międzyzdroje 0-0 Mewa Resko
Orzeł Prusinowo 1-4 Iskra Golczewo
Pomorzanin Przybiernów 0-4 Bizon Cerkwica
Bałtyk Gostyń 3-0 Bałtyk Międzywodzie

Kolejka 11 - 30-31 października

Bałtyk Międzywodzie 0-3 Sowianka Sowno
(wo)
w pierwotnym terminie (30-31 października) odwołany / w drugim terminie na boisku 2-1
Bizon Cerkwica 5-0 Bałtyk Gostyń
Iskra Golczewo 4-0 Pomorzanin Przybiernów
Mewa Resko 5-0 Orzeł Prusinowo
Pionier Żarnowo 1-3 Fala Międzyzdroje
Błękitni Trzygłów 2-2 Jantar Dziwnów

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Sowianka Sowno 2-0 Jantar Dziwnów
Błękitni Trzygłów 1-1 Fala Międzyzdroje
Pionier Żarnowo 2-2 Orzeł Prusinowo
Mewa Resko 0-3 Pomorzanin Przybiernów
Iskra Golczewo 4-1 Bałtyk Gostyń
Bizon Cerkwica 2-3 Bałtyk Międzywodzie

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Bizon Cerkwica 1-1 Sowianka Sowno
Bałtyk Międzywodzie 2-1 Iskra Golczewo
Bałtyk Gostyń 0-0 Mewa Resko
Pomorzanin Przybiernów 2-0 Pionier Żarnowo
Orzeł Prusinowo 0-4 Błękitni Trzygłów
Fala Międzyzdroje 2-2 Jantar Dziwnów

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Sowianka Sowno 3-3 Fala Międzyzdroje
Jantar Dziwnów 5-0 Orzeł Prusinowo
Błękitni Trzygłów 0-1 Pomorzanin Przybiernów
Pionier Żarnowo 1-4 Bałtyk Gostyń
Mewa Resko 3-1 Bałtyk Międzywodzie
Iskra Golczewo 0-3 Bizon Cerkwica
w Cerkwicy; Iskra gospodarzem

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Golczewo 2-1 Sowianka Sowno
Bizon Cerkwica 1-0 Mewa Resko
Bałtyk Międzywodzie 2-1 Pionier Żarnowo
Bałtyk Gostyń 1-1 Błękitni Trzygłów
Pomorzanin Przybiernów 2-3 Jantar Dziwnów
Orzeł Prusinowo 0-4 Fala Międzyzdroje

Kolejka 16 - 7-8 maja

Sowianka Sowno 5-1 Orzeł Prusinowo
Fala Międzyzdroje 1-2 Pomorzanin Przybiernów
Jantar Dziwnów 2-0 Bałtyk Gostyń
Błękitni Trzygłów 1-1 Bałtyk Międzywodzie
Pionier Żarnowo 2-2 Bizon Cerkwica
Mewa Resko 1-2 Iskra Golczewo

Kolejka 17 - 14-15 maja

Mewa Resko 3-0 Sowianka Sowno
Iskra Golczewo 5-1 Pionier Żarnowo
Bizon Cerkwica 2-1 Błękitni Trzygłów
Bałtyk Międzywodzie 1-1 Jantar Dziwnów
Bałtyk Gostyń 0-1 Fala Międzyzdroje
Pomorzanin Przybiernów 3-1 Orzeł Prusinowo

Kolejka 18 - 21-22 maja

Sowianka Sowno 1-1 Pomorzanin Przybiernów
Orzeł Prusinowo 5-4 Bałtyk Gostyń
Fala Międzyzdroje 3-2 Bałtyk Międzywodzie
Jantar Dziwnów 7-1 Bizon Cerkwica
Błękitni Trzygłów 1-2 Iskra Golczewo
Pionier Żarnowo 0-4 Mewa Resko

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pionier Żarnowo 5-0 Sowianka Sowno
Mewa Resko 2-0 Błękitni Trzygłów
Iskra Golczewo 2-0 Jantar Dziwnów
Bizon Cerkwica 2-2 Fala Międzyzdroje
Bałtyk Międzywodzie 2-6 Orzeł Prusinowo
Bałtyk Gostyń 2-4 Pomorzanin Przybiernów

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Sowianka Sowno 2-1 Bałtyk Gostyń
Pomorzanin Przybiernów 8-0 Bałtyk Międzywodzie
Orzeł Prusinowo 4-0 Bizon Cerkwica
Fala Międzyzdroje 2-3 Iskra Golczewo
Jantar Dziwnów 2-1 Mewa Resko
Błękitni Trzygłów 2-2 Pionier Żarnowo

Kolejka 21 - 12 czerwca

Błękitni Trzygłów 1-1 Sowianka Sowno
Pionier Żarnowo 0-1 Jantar Dziwnów
Mewa Resko 5-1 Fala Międzyzdroje
Iskra Golczewo 3-0 Orzeł Prusinowo
Bizon Cerkwica 2-2 Pomorzanin Przybiernów
Bałtyk Międzywodzie 2-3 Bałtyk Gostyń

Kolejka 22 - 19 czerwca

Sowianka Sowno 0-2 Bałtyk Międzywodzie
Bałtyk Gostyń 1-1 Bizon Cerkwica
Pomorzanin Przybiernów 6-0 Iskra Golczewo
Orzeł Prusinowo 1-0 Mewa Resko
Fala Międzyzdroje 3-2 Pionier Żarnowo
Jantar Dziwnów 6-2 Błękitni Trzygłów

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas