[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękit Pniewo 14 34 11 1 2 53-20 6 0 1 38-10 5 1 1 15-10
2.  Goplana Żabów 14 31 10 1 3 36-20 6 1 0 20-7 4 0 3 16-13
3.  Rurzyca Nawodna 14 30 10 0 4 39-15 6 0 1 28-6 4 0 3 11-9
4.  Zryw Góralice 14 18 6 0 8 36-35 3 0 4 20-15 3 0 4 16-20
5.  Czarni Czarnówko 14 17 5 2 7 40-44 3 1 3 22-18 2 1 4 18-26
6.  Tywa Swobnica 14 14 4 2 8 25-38 3 0 4 12-14 1 2 4 13-24
7.  Gryf Nowielin 14 13 4 1 9 32-41 2 1 4 20-21 2 0 5 12-20
8.  Orzeł Żelechowo 14 7 2 1 11 22-70 2 1 4 16-16 0 0 7 6-54

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Błękit Pniewo    2-1 2-0 2-3 8-3 6-1 3-2 15-0 
 2 Goplana Żabów4-1     1-0 4-0 2-2 4-1 3-2 2-1 
 3 Rurzyca Nawodna1-2 3-1     4-0 4-2 3-0 6-0 7-1 
 4 Zryw Góralice2-3 1-2 1-3     4-2 4-3 0-1 8-1 
 5 Czarni Czarnówko1-3 1-5 2-0 2-5     2-2 3-2 11-1 
 6 Tywa Swobnica1-2 1-3 1-3 1-0 2-3     3-1 3-2 
 7 Gryf Nowielin0-3 2-3 2-4 2-6 3-2 3-3     8-0 
 8 Orzeł Żelechowo1-1 3-1 0-1 5-2 3-4 2-3 2-4     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Błękit Pniewo 2-0 Rurzyca Nawodna
Czarni Czarnówko 2-2 Tywa Swobnica
Zryw Góralice 8-1 Orzeł Żelechowo
Goplana Żabów 3-2 Gryf Nowielin

Kolejka 2 - 4-5 września

Rurzyca Nawodna 6-0 Gryf Nowielin
Orzeł Żelechowo 3-1 Goplana Żabów
Tywa Swobnica 1-0 Zryw Góralice
Błękit Pniewo 8-3 Czarni Czarnówko

Kolejka 3 - 11-12 września

Czarni Czarnówko 2-0 Rurzyca Nawodna
Zryw Góralice 2-3 Błękit Pniewo
Goplana Żabów 4-1 Tywa Swobnica
Gryf Nowielin 8-0 Orzeł Żelechowo

Kolejka 4 - 18-19 września

Rurzyca Nawodna 7-1 Orzeł Żelechowo
Tywa Swobnica 3-1 Gryf Nowielin
Błękit Pniewo 2-1 Goplana Żabów
Czarni Czarnówko 2-5 Zryw Góralice

Kolejka 5 - 25-26 września

Zryw Góralice 1-3 Rurzyca Nawodna
Goplana Żabów 2-2 Czarni Czarnówko
Gryf Nowielin 0-3 Błękit Pniewo
Orzeł Żelechowo 2-3 Tywa Swobnica

Kolejka 6 - 2-3 października

Rurzyca Nawodna 3-0 Tywa Swobnica
Błękit Pniewo 15-0 Orzeł Żelechowo
Czarni Czarnówko 3-2 Gryf Nowielin
Zryw Góralice 1-2 Goplana Żabów

Kolejka 7 - 9-10 października

Goplana Żabów 1-0 Rurzyca Nawodna
Gryf Nowielin 2-6 Zryw Góralice
Orzeł Żelechowo 3-4 Czarni Czarnówko
Tywa Swobnica 1-2 Błękit Pniewo

Kolejka 8 - 9-10 kwietnia

Rurzyca Nawodna 1-2 Błękit Pniewo
Tywa Swobnica 2-3 Czarni Czarnówko
Orzeł Żelechowo 5-2 Zryw Góralice
Gryf Nowielin 2-3 Goplana Żabów

Kolejka 9 - 16-17 kwietnia

Gryf Nowielin 2-4 Rurzyca Nawodna
Goplana Żabów 2-1 Orzeł Żelechowo
Zryw Góralice 4-3 Tywa Swobnica
Czarni Czarnówko 1-3 Błękit Pniewo

Kolejka 10 - 30 kwietnia-1 maja

Rurzyca Nawodna 4-2 Czarni Czarnówko
Błękit Pniewo 2-3 Zryw Góralice
Tywa Swobnica 1-3 Goplana Żabów
Orzeł Żelechowo 2-4 Gryf Nowielin

Kolejka 11 - 7-8 maja

Orzeł Żelechowo 0-1 Rurzyca Nawodna
Gryf Nowielin 3-3 Tywa Swobnica
Goplana Żabów 4-1 Błękit Pniewo
Zryw Góralice 4-2 Czarni Czarnówko

Kolejka 12 - 14-15 maja

Rurzyca Nawodna 4-0 Zryw Góralice
Czarni Czarnówko 1-5 Goplana Żabów
Błękit Pniewo 3-2 Gryf Nowielin
Tywa Swobnica 3-2 Orzeł Żelechowo

Kolejka 13 - 22 maja

Tywa Swobnica 1-3 Rurzyca Nawodna
Orzeł Żelechowo 1-1 Błękit Pniewo
Gryf Nowielin 3-2 Czarni Czarnówko
Goplana Żabów 4-0 Zryw Góralice

Kolejka 14 - 29 maja

Rurzyca Nawodna 3-1 Goplana Żabów
Zryw Góralice 0-1 Gryf Nowielin
Czarni Czarnówko 11-1 Orzeł Żelechowo
Błękit Pniewo 6-1 Tywa Swobnica

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas