[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 22 50 16 2 4 60-23 10 0 1 35-8 6 2 3 25-15
2.  LZS Kołbaskowo 22 46 14 4 4 58-24 7 3 1 30-14 7 1 3 28-10
3.  Iskra Banie 22 43 14 1 7 44-27 9 0 2 26-10 5 1 5 18-17
4.  Wicher Reptowo 22 35 10 5 7 43-38 6 3 2 26-18 4 2 5 17-20
5.  Łabędź Widuchowa 22 32 10 2 10 51-51 4 1 6 26-24 6 1 4 25-27
6.  Unia Swochowo 22 29 8 5 9 45-46 6 2 3 31-21 2 3 6 14-25
7.  Znicz Niedźwiedź 22 28 9 1 12 40-56 4 0 7 15-24 5 1 5 25-32 2 3 1 0 1 2-2
8.  Czarni Lubanowo 22 28 8 4 10 28-40 3 2 6 14-26 5 2 4 14-14 2 3 1 0 1 2-2
9.  Leśnik Kliniska 22 24 6 6 10 30-45 3 4 4 12-15 3 2 6 18-30
10.  Rybak Trzebież 22 22 5 7 10 35-45 3 3 5 19-22 2 4 5 16-23 2 6 2 0 0 5-2
11.  Grot Gardno 22 22 6 4 12 32-42 4 2 5 20-15 2 2 7 12-27 2 0 0 0 2 2-5
12.  KS Wołczkowo-Bezrzecze 22 15 4 3 15 27-56 2 2 7 14-28 2 1 8 13-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)    1-0 5-1 1-2 4-0 1-0 4-1 4-1 6-1 3-0 2-0 4-2 
 2 LZS Kołbaskowo3-1     4-0 4-2 2-2 2-0 0-4 2-0 3-0 2-2 6-1 2-2 
 3 Iskra Banie1-2 1-0     2-0 3-2 5-1 2-1 0-2 3-1 2-1 5-0 2-0 
 4 Wicher Reptowo0-4 1-0 2-2     2-3 5-0 3-2 2-2 2-1 1-1 4-2 4-1 
 5 Łabędź Widuchowa3-5 0-1 1-3 2-1     1-1 8-0 1-3 4-5 0-3* 2-1 4-1 
 6 Unia Swochowo2-4 1-2 1-0 1-2 6-2     5-2 3-2 7-3 3-3 1-1 1-0 
 7 Znicz Niedźwiedź2-1 1-7 0-4 3-0 0-2 4-2     0-1 1-2 2-0 1-2 1-3 
 8 Czarni Lubanowo0-0 2-11 0-3 0-2 0-2 1-0 1-2     2-0 2-2 1-3 5-1 
 9 Leśnik Kliniska0-2 0-0 1-0 2-2 1-2 1-4 2-2 0-0     3-0* 1-0 1-3 
 10 Rybak Trzebież0-0 1-2 1-3 1-3 3-5 2-2 5-6 1-0 1-1     2-0 2-0 
 11 Grot Gardno3-0 1-2 2-0 1-1 6-2 1-2 1-3 0-1 1-1 2-3     2-0 
 12 KS Wołczkowo-Bezrzecze1-6 1-3 0-2 3-2 0-3 2-2 1-2 1-2 0-3* 3-1 2-2     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Iskra Banie 3-1 Leśnik Kliniska
Znicz Niedźwiedź 2-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Czarni Lubanowo 2-11 LZS Kołbaskowo
Łabędź Widuchowa 0-3 Rybak Trzebież
(wo)
KS Wołczkowo-Bezrzecze 2-2 Grot Gardno
Unia Swochowo 1-2 Wicher Reptowo

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Leśnik Kliniska 2-2 Wicher Reptowo
Grot Gardno 1-2 Unia Swochowo
Rybak Trzebież 2-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze
LZS Kołbaskowo 2-2 Łabędź Widuchowa
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Czarni Lubanowo
Iskra Banie 2-1 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 3 - 4-5 września

Znicz Niedźwiedź 1-2 Leśnik Kliniska
Czarni Lubanowo 0-3 Iskra Banie
Łabędź Widuchowa 3-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-3 LZS Kołbaskowo
Unia Swochowo 3-3 Rybak Trzebież
Wicher Reptowo 4-2 Grot Gardno

Kolejka 4 - 11-12 września

Leśnik Kliniska 1-0 Grot Gardno
Rybak Trzebież 1-3 Wicher Reptowo
LZS Kołbaskowo 2-0 Unia Swochowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-2 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Iskra Banie 3-2 Łabędź Widuchowa
Znicz Niedźwiedź 0-1 Czarni Lubanowo

Kolejka 5 - 18-19 września

Czarni Lubanowo 2-0 Leśnik Kliniska
Łabędź Widuchowa 8-0 Znicz Niedźwiedź
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-2 Iskra Banie
Unia Swochowo 2-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Wicher Reptowo 1-0 LZS Kołbaskowo
Grot Gardno 2-3 Rybak Trzebież

Kolejka 6 - 25-26 września

Leśnik Kliniska 3-0 Rybak Trzebież
(wo)
na boisku 1-5
LZS Kołbaskowo 6-1 Grot Gardno
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-2 Wicher Reptowo
Iskra Banie 5-1 Unia Swochowo
Znicz Niedźwiedź 1-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Czarni Lubanowo 0-2 Łabędź Widuchowa

Kolejka 7 - 2-3 października

Łabędź Widuchowa 4-5 Leśnik Kliniska
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-2 Czarni Lubanowo
Unia Swochowo 5-2 Znicz Niedźwiedź
Wicher Reptowo 2-2 Iskra Banie
Grot Gardno 3-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Rybak Trzebież 1-2 LZS Kołbaskowo

Kolejka 8 - 9-10 października

Leśnik Kliniska 0-0 LZS Kołbaskowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 3-0 Rybak Trzebież
Iskra Banie 5-0 Grot Gardno
Znicz Niedźwiedź 3-0 Wicher Reptowo
Czarni Lubanowo 1-0 Unia Swochowo
Łabędź Widuchowa 4-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze

Kolejka 9 - 16-17 października

KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-3 Leśnik Kliniska
(wo)
na boisku 3-0
Unia Swochowo 6-2 Łabędź Widuchowa
Wicher Reptowo 2-2 Czarni Lubanowo
Grot Gardno 1-3 Znicz Niedźwiedź
Rybak Trzebież 1-3 Iskra Banie
LZS Kołbaskowo 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 10 - 23-24 października

Leśnik Kliniska 0-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Iskra Banie 1-0 LZS Kołbaskowo
Znicz Niedźwiedź 2-0 Rybak Trzebież
Czarni Lubanowo 1-3 Grot Gardno
Łabędź Widuchowa 2-1 Wicher Reptowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze 2-2 Unia Swochowo

Kolejka 11 - 30-31 października

Unia Swochowo 7-3 Leśnik Kliniska
Wicher Reptowo 4-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Grot Gardno 6-2 Łabędź Widuchowa
Rybak Trzebież 1-0 Czarni Lubanowo
LZS Kołbaskowo 0-4 Znicz Niedźwiedź
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5-1 Iskra Banie

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Leśnik Kliniska 1-0 Iskra Banie
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-1 Znicz Niedźwiedź
LZS Kołbaskowo 2-0 Czarni Lubanowo
Rybak Trzebież 3-5 Łabędź Widuchowa
Grot Gardno 2-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Wicher Reptowo 5-0 Unia Swochowo

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Wicher Reptowo 2-1 Leśnik Kliniska
Unia Swochowo 1-1 Grot Gardno
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-1 Rybak Trzebież
Łabędź Widuchowa 0-1 LZS Kołbaskowo
Czarni Lubanowo 0-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 0-4 Iskra Banie

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Leśnik Kliniska 2-2 Znicz Niedźwiedź
Iskra Banie 0-2 Czarni Lubanowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-0 Łabędź Widuchowa
LZS Kołbaskowo 2-2 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Rybak Trzebież 2-2 Unia Swochowo
Grot Gardno 1-1 Wicher Reptowo

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Grot Gardno 1-1 Leśnik Kliniska
Wicher Reptowo 1-1 Rybak Trzebież
Unia Swochowo 1-2 LZS Kołbaskowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-6 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Łabędź Widuchowa 1-3 Iskra Banie
Czarni Lubanowo 1-2 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 16 - 7-8 maja

Leśnik Kliniska 0-0 Czarni Lubanowo
Znicz Niedźwiedź 0-2 Łabędź Widuchowa
Iskra Banie 2-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 Unia Swochowo
LZS Kołbaskowo 4-2 Wicher Reptowo
Rybak Trzebież 2-0 Grot Gardno

Kolejka 17 - 14-15 maja

Rybak Trzebież 1-1 Leśnik Kliniska
Grot Gardno 1-2 LZS Kołbaskowo
Wicher Reptowo 0-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Unia Swochowo 1-0 Iskra Banie
KS Wołczkowo-Bezrzecze 1-2 Znicz Niedźwiedź
Łabędź Widuchowa 1-3 Czarni Lubanowo

Kolejka 18 - 21-22 maja

Leśnik Kliniska 1-2 Łabędź Widuchowa
Czarni Lubanowo 5-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Znicz Niedźwiedź 4-2 Unia Swochowo
Iskra Banie 2-0 Wicher Reptowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-0 Grot Gardno
LZS Kołbaskowo 2-2 Rybak Trzebież

Kolejka 19 - 28-29 maja

LZS Kołbaskowo 3-0 Leśnik Kliniska
Rybak Trzebież 0-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Grot Gardno 2-0 Iskra Banie
Wicher Reptowo 3-2 Znicz Niedźwiedź
Unia Swochowo 3-2 Czarni Lubanowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-3 Łabędź Widuchowa

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Leśnik Kliniska 1-3 KS Wołczkowo-Bezrzecze
Łabędź Widuchowa 1-1 Unia Swochowo
Czarni Lubanowo 0-2 Wicher Reptowo
Znicz Niedźwiedź 1-2 Grot Gardno
Iskra Banie 2-1 Rybak Trzebież
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-0 LZS Kołbaskowo

Kolejka 21 - 12 czerwca

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 6-1 Leśnik Kliniska
LZS Kołbaskowo 4-0 Iskra Banie
Rybak Trzebież 5-6 Znicz Niedźwiedź
Grot Gardno 0-1 Czarni Lubanowo
Wicher Reptowo 2-3 Łabędź Widuchowa
Unia Swochowo 1-0 KS Wołczkowo-Bezrzecze

Kolejka 22 - 19 czerwca

Leśnik Kliniska 1-4 Unia Swochowo
KS Wołczkowo-Bezrzecze 3-2 Wicher Reptowo
Łabędź Widuchowa 2-1 Grot Gardno
Czarni Lubanowo 2-2 Rybak Trzebież
Znicz Niedźwiedź 1-7 LZS Kołbaskowo
Iskra Banie 1-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas