[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Effekt Goleniów 18 42 13 3 2 50-17 7 1 1 28-8 6 2 1 22-9
2.  Znicz Wysoka Kamieńska 18 38 12 2 4 54-25 8 1 0 33-9 4 1 4 21-16
3.  Prawobrzeże Świnoujście 18 33 10 3 5 56-45 7 1 1 38-21 3 2 4 18-24
4.  Komarex Komarowo 18 30 9 3 6 35-33 5 1 3 22-16 4 2 3 13-17
5.  Jastrząb Łosośnica 18 26 8 2 8 38-32 4 2 3 18-14 4 0 5 20-18
6.  Gardominka/Polonia II Mechowo 18 23 7 2 9 49-48 6 1 2 35-19 1 1 7 14-29
7.  Huragan Wierzchosław 18 22 6 4 8 42-49 3 2 4 20-24 3 2 4 22-25
8.  Zalew Stepnica 18 21 5 6 7 34-37 3 4 2 19-11 2 2 5 15-26
9.  Zieloni Wyszobór 18 15 4 3 11 26-57 3 1 5 12-19 1 2 6 14-38
10.  Zryw Kretlewo 18 5 1 2 15 24-65 0 1 8 11-31 1 1 7 13-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Effekt Goleniów    1-0 3-1 2-2 2-1 4-1 0-1 4-0 4-1 8-1 
 2 Znicz Wysoka Kamieńska3-1     2-2 3-0* 3-0 3-1 5-4 4-0 8-1 2-0 
 3 Prawobrzeże Świnoujście0-3 4-3     4-1 3-2 8-4 3-3 3-2 6-1 7-2 
 4 Komarex Komarowo2-4 4-0* 1-3     2-4 3-0 5-2 1-1 1-0 3-2 
 5 Jastrząb Łosośnica0-0 1-4 3-0 1-2     4-2 2-3 3-2 1-1 3-0 
 6 Gardominka/Polonia II Mechowo1-2 0-3 4-4 4-1 2-1     4-3 6-0 7-3 7-2 
 7 Huragan Wierzchosław0-3 1-4 4-1 1-2 1-4 3-2     3-3 3-3 4-2 
 8 Zalew Stepnica1-4 1-1 2-0 1-1 4-1 1-1 1-2     8-1 0-0 
 9 Zieloni Wyszobór1-1 2-1 1-2 0-1 1-4 3-0 3-2 1-4     0-4 
 10 Zryw Kretlewo1-4 2-5 4-5 1-3 0-3 0-3* 2-2 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Jastrząb Łosośnica 3-2 Zalew Stepnica
Znicz Wysoka Kamieńska 2-2 Prawobrzeże Świnoujście
Zieloni Wyszobór 0-1 Komarex Komarowo
Gardominka/Polonia II Mechowo 1-2 Effekt Goleniów
Zryw Kretlewo 2-2 Huragan Wierzchosław

Kolejka 2 - 4-5 września

Komarex Komarowo 3-0 Gardominka/Polonia II Mechowo
Prawobrzeże Świnoujście 6-1 Zieloni Wyszobór
Zalew Stepnica 1-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Huragan Wierzchosław 1-4 Jastrząb Łosośnica
Zryw Kretlewo 1-4 Effekt Goleniów

Kolejka 3 - 11-12 września

Znicz Wysoka Kamieńska 5-4 Huragan Wierzchosław
Zieloni Wyszobór 1-4 Zalew Stepnica
Gardominka/Polonia II Mechowo 4-4 Prawobrzeże Świnoujście
Effekt Goleniów 2-2 Komarex Komarowo
Zryw Kretlewo 0-3 Jastrząb Łosośnica

Kolejka 4 - 18-19 września

Prawobrzeże Świnoujście 0-3 Effekt Goleniów
Zalew Stepnica 1-1 Gardominka/Polonia II Mechowo
Huragan Wierzchosław 3-3 Zieloni Wyszobór
Jastrząb Łosośnica 1-4 Znicz Wysoka Kamieńska
Komarex Komarowo 3-2 Zryw Kretlewo

Kolejka 5 - 25-26 września

Zieloni Wyszobór 1-4 Jastrząb Łosośnica
Gardominka/Polonia II Mechowo 4-3 Huragan Wierzchosław
Effekt Goleniów 4-0 Zalew Stepnica
Komarex Komarowo 1-3 Prawobrzeże Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska 2-0 Zryw Kretlewo

Kolejka 6 - 2-3 października

Zalew Stepnica 1-1 Komarex Komarowo
Huragan Wierzchosław 0-3 Effekt Goleniów
Jastrząb Łosośnica 4-2 Gardominka/Polonia II Mechowo
Znicz Wysoka Kamieńska 8-1 Zieloni Wyszobór
Prawobrzeże Świnoujście 7-2 Zryw Kretlewo

Kolejka 7 - 9-10 października

Gardominka/Polonia II Mechowo 0-3 Znicz Wysoka Kamieńska
Effekt Goleniów 2-1 Jastrząb Łosośnica
Komarex Komarowo 5-2 Huragan Wierzchosław
Prawobrzeże Świnoujście 3-2 Zalew Stepnica
Zieloni Wyszobór 0-4 Zryw Kretlewo

Kolejka 8 - 16-17 października

Huragan Wierzchosław 4-1 Prawobrzeże Świnoujście
Jastrząb Łosośnica 1-2 Komarex Komarowo
Znicz Wysoka Kamieńska 3-1 Effekt Goleniów
Zieloni Wyszobór 3-0 Gardominka/Polonia II Mechowo
Zalew Stepnica 0-0 Zryw Kretlewo

Kolejka 9 - 23-24 października

Effekt Goleniów 4-1 Zieloni Wyszobór
Komarex Komarowo 4-0 Znicz Wysoka Kamieńska
(wo)
na boisku 4-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Prawobrzeże Świnoujście 3-2 Jastrząb Łosośnica
Zalew Stepnica 1-2 Huragan Wierzchosław
Gardominka/Polonia II Mechowo 7-2 Zryw Kretlewo

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Zalew Stepnica 4-1 Jastrząb Łosośnica
Prawobrzeże Świnoujście 4-3 Znicz Wysoka Kamieńska
Komarex Komarowo 1-0 Zieloni Wyszobór
Effekt Goleniów 4-1 Gardominka/Polonia II Mechowo
Huragan Wierzchosław 4-2 Zryw Kretlewo

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Gardominka/Polonia II Mechowo 4-1 Komarex Komarowo
Zieloni Wyszobór 1-2 Prawobrzeże Świnoujście
Znicz Wysoka Kamieńska 4-0 Zalew Stepnica
Jastrząb Łosośnica 2-3 Huragan Wierzchosław
Effekt Goleniów 8-1 Zryw Kretlewo

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Huragan Wierzchosław 1-4 Znicz Wysoka Kamieńska
Zalew Stepnica 8-1 Zieloni Wyszobór
Prawobrzeże Świnoujście 8-4 Gardominka/Polonia II Mechowo
Komarex Komarowo 2-4 Effekt Goleniów
Jastrząb Łosośnica 3-0 Zryw Kretlewo

Kolejka 13 - 7-8 maja

Effekt Goleniów 3-1 Prawobrzeże Świnoujście
Gardominka/Polonia II Mechowo 6-0 Zalew Stepnica
Zieloni Wyszobór 3-2 Huragan Wierzchosław
Znicz Wysoka Kamieńska 3-0 Jastrząb Łosośnica
Zryw Kretlewo 1-3 Komarex Komarowo

Kolejka 14 - 14-15 maja

Jastrząb Łosośnica 1-1 Zieloni Wyszobór
Huragan Wierzchosław 3-2 Gardominka/Polonia II Mechowo
Zalew Stepnica 1-4 Effekt Goleniów
Prawobrzeże Świnoujście 4-1 Komarex Komarowo
Zryw Kretlewo 2-5 Znicz Wysoka Kamieńska

Kolejka 15 - 21-22 maja

Komarex Komarowo 1-1 Zalew Stepnica
Effekt Goleniów 0-1 Huragan Wierzchosław
Gardominka/Polonia II Mechowo 2-1 Jastrząb Łosośnica
Zieloni Wyszobór 2-1 Znicz Wysoka Kamieńska
Zryw Kretlewo 4-5 Prawobrzeże Świnoujście

Kolejka 16 - 28-29 maja

Znicz Wysoka Kamieńska 3-1 Gardominka/Polonia II Mechowo
Jastrząb Łosośnica 0-0 Effekt Goleniów
Huragan Wierzchosław 1-2 Komarex Komarowo
Zalew Stepnica 2-0 Prawobrzeże Świnoujście
Zryw Kretlewo 0-3 Zieloni Wyszobór
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 17 - 5 czerwca

Prawobrzeże Świnoujście 3-3 Huragan Wierzchosław
Komarex Komarowo 2-4 Jastrząb Łosośnica
Effekt Goleniów 1-0 Znicz Wysoka Kamieńska
Gardominka/Polonia II Mechowo 7-3 Zieloni Wyszobór
Zryw Kretlewo 1-3 Zalew Stepnica

Kolejka 18 - 12 czerwca

Zieloni Wyszobór 1-1 Effekt Goleniów
Znicz Wysoka Kamieńska 3-0 Komarex Komarowo
(wo)
goście nie dojechali
Jastrząb Łosośnica 3-0 Prawobrzeże Świnoujście
Huragan Wierzchosław 3-3 Zalew Stepnica
Zryw Kretlewo 0-3 Gardominka/Polonia II Mechowo
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-2

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas