[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ogniwo Babinek 22 54 17 3 2 83-28 10 1 0 52-7 7 2 2 31-21
2.  Witniczanka Witnica 22 43 13 4 5 77-40 6 2 3 35-22 7 2 2 42-18
3.  Zieloni Zielin 22 42 13 3 6 62-39 7 2 2 33-17 6 1 4 29-22
4.  Hetman Grzybno 22 39 12 3 7 56-33 6 1 4 29-16 6 2 3 27-17
5.  Santos Sarbinowo 22 36 11 3 8 53-43 7 1 3 31-19 4 2 5 22-24
6.  Zjednoczeni Kurzycko 22 35 10 5 7 52-41 5 3 3 25-20 5 2 4 27-21
7.  Klon Krzymów 22 27 8 3 11 44-70 5 0 6 25-31 3 3 5 19-39
8.  Chrobry Lisie Pole 22 25 6 7 9 43-36 5 4 2 30-17 1 3 7 13-19
9.  KLUKS Krzywin 22 22 6 4 12 39-67 3 3 5 23-28 3 1 7 16-39 2 3 1 0 1 3-3
10.  Pomorzanin Cychry 22 22 7 1 14 30-62 4 1 6 18-29 3 0 8 12-33 2 3 1 0 1 3-3
11.  Olimpia Smolnica 22 20 6 2 14 37-70 3 2 6 22-27 3 0 8 15-43
12.  Sekwoja Brwice 22 11 3 2 17 33-80 1 0 10 13-40 2 2 7 20-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ogniwo Babinek    5-2 4-1 1-1 4-1 4-1 9-0 1-0 7-1 3-0* 9-0 5-0 
 2 Witniczanka Witnica2-3     1-3 4-3 1-0 2-2 9-1 3-3 6-2 3-0 3-1 1-4 
 3 Zieloni Zielin2-2 1-6     3-5 3-0 3-1 3-0 2-0 9-1 2-0 4-1 1-1 
 4 Hetman Grzybno0-1 0-4 1-2     4-1 0-2 4-1 1-1 3-0* 4-2 7-0 5-2 
 5 Santos Sarbinowo1-3 4-1 4-2 1-3     4-2 5-1 3-2 0-0 6-0 3-2 0-3* 
 6 Zjednoczeni Kurzycko2-3 2-2 1-0 2-1 2-2     3-3 3-2 0-2 3-0 2-4 5-1 
 7 Klon Krzymów2-3 2-4 1-5 0-2 2-4 3-1     3-1 4-3 3-2 1-3 4-3 
 8 Chrobry Lisie Pole5-2 1-5 2-2 3-3 2-5 0-0 0-0     4-0 5-0 7-0 1-0 
 9 KLUKS Krzywin2-2 2-2 1-4 2-1 1-1 1-6 3-5 0-3     0-1 3-0 8-3 
 10 Pomorzanin Cychry3-2 1-5 1-2 0-3 2-1 1-5 2-4 1-0 2-3     2-1 3-3 
 11 Olimpia Smolnica2-5 0-5 4-3 1-2 0-1 1-4 1-1 1-1 3-1 2-4     7-0 
 12 Sekwoja Brwice0-5 0-6 2-5 0-3 3-6 2-3 0-3 1-0 1-3 2-3 2-3     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

KLUKS Krzywin 0-1 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 1-4 Sekwoja Brwice
Santos Sarbinowo 3-2 Olimpia Smolnica
Zieloni Zielin 3-0 Klon Krzymów
Zjednoczeni Kurzycko 2-1 Hetman Grzybno
Ogniwo Babinek 1-0 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Pomorzanin Cychry 1-0 Chrobry Lisie Pole
Hetman Grzybno 0-1 Ogniwo Babinek
Klon Krzymów 3-1 Zjednoczeni Kurzycko
Olimpia Smolnica 4-3 Zieloni Zielin
Sekwoja Brwice 3-6 Santos Sarbinowo
KLUKS Krzywin 2-2 Witniczanka Witnica

Kolejka 3 - 4-5 września

Witniczanka Witnica 3-0 Pomorzanin Cychry
Santos Sarbinowo 0-0 KLUKS Krzywin
Zieloni Zielin 1-1 Sekwoja Brwice
Zjednoczeni Kurzycko 2-4 Olimpia Smolnica
Ogniwo Babinek 9-0 Klon Krzymów
Chrobry Lisie Pole 3-3 Hetman Grzybno

Kolejka 4 - 11-12 września

Pomorzanin Cychry 0-3 Hetman Grzybno
Klon Krzymów 3-1 Chrobry Lisie Pole
Olimpia Smolnica 2-5 Ogniwo Babinek
Sekwoja Brwice 2-3 Zjednoczeni Kurzycko
KLUKS Krzywin 1-4 Zieloni Zielin
Witniczanka Witnica 1-0 Santos Sarbinowo

Kolejka 5 - 18-19 września

Santos Sarbinowo 6-0 Pomorzanin Cychry
Zieloni Zielin 1-6 Witniczanka Witnica
Zjednoczeni Kurzycko 0-2 KLUKS Krzywin
Ogniwo Babinek 5-0 Sekwoja Brwice
Chrobry Lisie Pole 7-0 Olimpia Smolnica
Hetman Grzybno 4-1 Klon Krzymów

Kolejka 6 - 25-26 września

Pomorzanin Cychry 2-4 Klon Krzymów
Olimpia Smolnica 1-2 Hetman Grzybno
Sekwoja Brwice 1-0 Chrobry Lisie Pole
KLUKS Krzywin 2-2 Ogniwo Babinek
Witniczanka Witnica 2-2 Zjednoczeni Kurzycko
Santos Sarbinowo 4-2 Zieloni Zielin

Kolejka 7 - 2-3 października

Zieloni Zielin 2-0 Pomorzanin Cychry
Zjednoczeni Kurzycko 2-2 Santos Sarbinowo
Ogniwo Babinek 5-2 Witniczanka Witnica
Hetman Grzybno 5-2 Sekwoja Brwice
Klon Krzymów 1-3 Olimpia Smolnica
KLUKS Krzywin 0-3 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 8 - 9-10 października

Pomorzanin Cychry 2-1 Olimpia Smolnica
Sekwoja Brwice 0-3 Klon Krzymów
KLUKS Krzywin 2-1 Hetman Grzybno
Witniczanka Witnica 3-3 Chrobry Lisie Pole
Santos Sarbinowo 1-3 Ogniwo Babinek
Zieloni Zielin 3-1 Zjednoczeni Kurzycko

Kolejka 9 - 16-17 października

Zjednoczeni Kurzycko 3-0 Pomorzanin Cychry
Ogniwo Babinek 4-1 Zieloni Zielin
Chrobry Lisie Pole 2-5 Santos Sarbinowo
Hetman Grzybno 0-4 Witniczanka Witnica
Klon Krzymów 4-3 KLUKS Krzywin
Olimpia Smolnica 7-0 Sekwoja Brwice

Kolejka 10 - 23-24 października

Pomorzanin Cychry 3-3 Sekwoja Brwice
KLUKS Krzywin 3-0 Olimpia Smolnica
Witniczanka Witnica 9-1 Klon Krzymów
Santos Sarbinowo 1-3 Hetman Grzybno
Zieloni Zielin 2-0 Chrobry Lisie Pole
Zjednoczeni Kurzycko 2-3 Ogniwo Babinek

Kolejka 11 - 30-31 października

Ogniwo Babinek 3-0 Pomorzanin Cychry
(wo)
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Chrobry Lisie Pole 0-0 Zjednoczeni Kurzycko
Hetman Grzybno 1-2 Zieloni Zielin
Klon Krzymów 2-4 Santos Sarbinowo
Olimpia Smolnica 0-5 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 1-3 KLUKS Krzywin

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pomorzanin Cychry 2-3 KLUKS Krzywin
Sekwoja Brwice 0-6 Witniczanka Witnica
Olimpia Smolnica 0-1 Santos Sarbinowo
Klon Krzymów 1-5 Zieloni Zielin
Hetman Grzybno 0-2 Zjednoczeni Kurzycko
Chrobry Lisie Pole 5-2 Ogniwo Babinek

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Chrobry Lisie Pole 5-0 Pomorzanin Cychry
Ogniwo Babinek 1-1 Hetman Grzybno
Zjednoczeni Kurzycko 3-3 Klon Krzymów
Zieloni Zielin 4-1 Olimpia Smolnica
Santos Sarbinowo 0-3 Sekwoja Brwice
(wo)
na boisku 3-2
Witniczanka Witnica 6-2 KLUKS Krzywin

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pomorzanin Cychry 1-5 Witniczanka Witnica
KLUKS Krzywin 1-1 Santos Sarbinowo
Sekwoja Brwice 2-5 Zieloni Zielin
Olimpia Smolnica 1-4 Zjednoczeni Kurzycko
Klon Krzymów 2-3 Ogniwo Babinek
Hetman Grzybno 1-1 Chrobry Lisie Pole

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Hetman Grzybno 4-2 Pomorzanin Cychry
Chrobry Lisie Pole 0-0 Klon Krzymów
Ogniwo Babinek 9-0 Olimpia Smolnica
Zjednoczeni Kurzycko 5-1 Sekwoja Brwice
Zieloni Zielin 9-1 KLUKS Krzywin
Santos Sarbinowo 4-1 Witniczanka Witnica

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pomorzanin Cychry 2-1 Santos Sarbinowo
Witniczanka Witnica 1-3 Zieloni Zielin
KLUKS Krzywin 1-6 Zjednoczeni Kurzycko
Sekwoja Brwice 0-5 Ogniwo Babinek
Olimpia Smolnica 1-1 Chrobry Lisie Pole
Klon Krzymów 0-2 Hetman Grzybno

Kolejka 17 - 14-15 maja

Klon Krzymów 3-2 Pomorzanin Cychry
Hetman Grzybno 7-0 Olimpia Smolnica
Chrobry Lisie Pole 1-0 Sekwoja Brwice
Ogniwo Babinek 7-1 KLUKS Krzywin
Zjednoczeni Kurzycko 2-2 Witniczanka Witnica
Zieloni Zielin 3-0 Santos Sarbinowo

Kolejka 18 - 21-22 maja

Chrobry Lisie Pole 4-0 KLUKS Krzywin
Pomorzanin Cychry 1-2 Zieloni Zielin
Santos Sarbinowo 4-2 Zjednoczeni Kurzycko
Witniczanka Witnica 2-3 Ogniwo Babinek
Sekwoja Brwice 0-3 Hetman Grzybno
Olimpia Smolnica 1-1 Klon Krzymów

Kolejka 19 - 28-29 maja

Olimpia Smolnica 2-4 Pomorzanin Cychry
Klon Krzymów 4-3 Sekwoja Brwice
Hetman Grzybno 3-0 KLUKS Krzywin
(wo)
goście nie dojechali
Chrobry Lisie Pole 1-5 Witniczanka Witnica
Ogniwo Babinek 4-1 Santos Sarbinowo
Zjednoczeni Kurzycko 1-0 Zieloni Zielin

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pomorzanin Cychry 1-5 Zjednoczeni Kurzycko
Zieloni Zielin 2-2 Ogniwo Babinek
Santos Sarbinowo 3-2 Chrobry Lisie Pole
Witniczanka Witnica 4-3 Hetman Grzybno
KLUKS Krzywin 3-5 Klon Krzymów
Sekwoja Brwice 2-3 Olimpia Smolnica

Kolejka 21 - 12 czerwca

Sekwoja Brwice 2-3 Pomorzanin Cychry
Olimpia Smolnica 3-1 KLUKS Krzywin
Klon Krzymów 2-4 Witniczanka Witnica
Hetman Grzybno 4-1 Santos Sarbinowo
Chrobry Lisie Pole 2-2 Zieloni Zielin
Ogniwo Babinek 4-1 Zjednoczeni Kurzycko

Kolejka 22 - 19 czerwca

Pomorzanin Cychry 3-2 Ogniwo Babinek
Zjednoczeni Kurzycko 3-2 Chrobry Lisie Pole
Zieloni Zielin 3-5 Hetman Grzybno
Santos Sarbinowo 5-1 Klon Krzymów
Witniczanka Witnica 3-1 Olimpia Smolnica
KLUKS Krzywin 8-3 Sekwoja Brwice

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas