[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Szczecin VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Giżyn 22 63 21 0 1 116-14 11 0 0 71-5 10 0 1 45-9
2.  GKS Golenice 22 45 14 3 5 92-39 7 2 2 58-20 7 1 3 34-19
3.  Piast Piaseczno 22 44 14 2 6 52-37 7 1 3 25-15 7 1 3 27-22
4.  Sokół Różańsko 22 42 12 6 4 48-26 6 4 1 21-12 6 2 3 27-14
5.  Gwiazda Żalęcino 22 36 11 3 8 58-67 6 1 4 36-26 5 2 4 22-41
6.  Orkan Rów 22 33 9 6 7 52-50 7 2 2 32-15 2 4 5 20-35
7.  Trojan Strąpie 22 26 7 5 10 62-59 3 1 7 35-35 4 4 3 27-24
8.  Błyskawica Kluki 22 23 6 5 11 49-72 3 3 5 17-35 3 2 6 32-37 2 2 0 2 0 5-5
9.  Piast Karsko 22 23 6 5 11 42-56 3 4 4 24-28 3 1 7 18-28 2 2 0 2 0 5-5
10.  Bryza Reńsko 22 19 6 1 15 44-71 3 0 8 24-37 3 1 7 20-34
11.  Pogoń II Barlinek 22 21 7 0 15 50-64 4 0 7 28-24 3 0 8 22-40
 Spójnia Renice 22 0 0 0 22 7-123 0 0 11 4-48 0 0 11 3-75
Pogoń II Barlinek i Spójnia Renice wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Polonia Giżyn    7-1 4-1 3-2 13-0 9-1 6-0 4-0 7-0 3-0 5-0 10-0 
 2 GKS Golenice1-4     3-1 0-2 9-1 2-2 5-3 3-3 3-0 6-1 6-2 20-1 
 3 Piast Piaseczno0-1 0-2     2-2 4-1 2-1 0-6 5-1 1-0 5-1 3-0* 3-0* 
 4 Sokół Różańsko1-4 3-2 0-0     1-1 1-1 2-2 3-0 1-0 3-2 3-0* 3-0* 
 5 Gwiazda Żalęcino1-6 3-2 0-4 4-0     6-1 2-2 9-2 4-3 0-2 2-4 5-0 
 6 Orkan Rów3-2 0-5 1-2 1-1 8-0     2-2 2-0 4-2 5-1 3-0* 3-0* 
 7 Trojan Strąpie1-4 1-2 5-7 1-3 1-2 4-3     3-4 4-1 2-2 4-5 9-2 
 8 Błyskawica Kluki0-9 1-4 0-1 2-1 0-4 1-1 2-2     2-2 3-1 3-10 3-0* 
 9 Piast Karsko1-4 1-1 1-3 0-7 3-3 1-1 4-2 3-3     2-3 5-1 3-0* 
 10 Bryza Reńsko1-5 3-9 1-3 1-3 2-4 4-5 1-2 3-2 2-4     3-0* 3-0* 
 11 Pogoń II Barlinek0-3* 0-3* 7-1 0-2 0-3* 3-0 0-3* 0-3* 0-3* 5-3     13-0 
 12 Spójnia Renice0-3* 0-3* 0-4 0-4 0-3* 2-4 0-3* 2-14 0-3* 0-4 ***     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

GKS Golenice 9-1 Gwiazda Żalęcino
Bryza Reńsko 4-5 Orkan Rów
Piast Karsko 5-1 Pogoń II Barlinek
Piast Piaseczno 5-1 Błyskawica Kluki
Polonia Giżyn 10-0 Spójnia Renice
Sokół Różańsko 2-2 Trojan Strąpie

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Gwiazda Żalęcino 2-2 Trojan Strąpie
Spójnia Renice 0-4 Sokół Różańsko
Błyskawica Kluki 0-9 Polonia Giżyn
Pogoń II Barlinek 7-1 Piast Piaseczno
Orkan Rów 4-2 Piast Karsko
GKS Golenice 6-1 Bryza Reńsko

Kolejka 3 - 4-5 września

Bryza Reńsko 2-4 Gwiazda Żalęcino
Piast Karsko 1-1 GKS Golenice
Piast Piaseczno 2-1 Orkan Rów
Polonia Giżyn 5-0 Pogoń II Barlinek
Sokół Różańsko 3-0 Błyskawica Kluki
Trojan Strąpie 9-2 Spójnia Renice

Kolejka 4 - 11-12 września

Gwiazda Żalęcino 5-0 Spójnia Renice
Błyskawica Kluki 2-2 Trojan Strąpie
Pogoń II Barlinek 0-2 Sokół Różańsko
Orkan Rów 3-2 Polonia Giżyn
GKS Golenice 3-1 Piast Piaseczno
Bryza Reńsko 2-4 Piast Karsko

Kolejka 5 - 18-19 września

Piast Karsko 3-3 Gwiazda Żalęcino
Piast Piaseczno 5-1 Bryza Reńsko
Polonia Giżyn 7-1 GKS Golenice
Sokół Różańsko 1-1 Orkan Rów
Trojan Strąpie 4-5 Pogoń II Barlinek
Spójnia Renice 2-14 Błyskawica Kluki

Kolejka 6 - 25-26 września

Gwiazda Żalęcino 9-2 Błyskawica Kluki
Pogoń II Barlinek 13-0 Spójnia Renice
Orkan Rów 2-2 Trojan Strąpie
GKS Golenice 0-2 Sokół Różańsko
Bryza Reńsko 1-5 Polonia Giżyn
Piast Karsko 1-3 Piast Piaseczno

Kolejka 7 - 2-3 października

Piast Piaseczno 4-1 Gwiazda Żalęcino
Polonia Giżyn 7-0 Piast Karsko
Sokół Różańsko 3-2 Bryza Reńsko
Trojan Strąpie 1-2 GKS Golenice
Spójnia Renice 2-4 Orkan Rów
Błyskawica Kluki 3-10 Pogoń II Barlinek

Kolejka 8 - 9-10 października

Gwiazda Żalęcino 2-4 Pogoń II Barlinek
Orkan Rów 2-0 Błyskawica Kluki
GKS Golenice 20-1 Spójnia Renice
Bryza Reńsko 1-2 Trojan Strąpie
Piast Karsko 0-7 Sokół Różańsko
Piast Piaseczno 0-1 Polonia Giżyn

Kolejka 9 - 16-17 października

Polonia Giżyn 13-0 Gwiazda Żalęcino
Sokół Różańsko 0-0 Piast Piaseczno
Trojan Strąpie 4-1 Piast Karsko
Spójnia Renice 0-4 Bryza Reńsko
Błyskawica Kluki 1-4 GKS Golenice
Pogoń II Barlinek 3-0 Orkan Rów

Kolejka 10 - 23-24 października

Gwiazda Żalęcino 6-1 Orkan Rów
GKS Golenice 6-2 Pogoń II Barlinek
Bryza Reńsko 3-2 Błyskawica Kluki
Piast Karsko 3-0 Spójnia Renice
(wo)
goście nie dojechali
Piast Piaseczno 0-6 Trojan Strąpie
Polonia Giżyn 3-2 Sokół Różańsko

Kolejka 11 - 30-31 października

Sokół Różańsko 1-1 Gwiazda Żalęcino
Trojan Strąpie 1-4 Polonia Giżyn
Spójnia Renice 0-4 Piast Piaseczno
Błyskawica Kluki 2-2 Piast Karsko
Pogoń II Barlinek 5-3 Bryza Reńsko
Orkan Rów 0-5 GKS Golenice

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Gwiazda Żalęcino 3-2 GKS Golenice
Orkan Rów 5-1 Bryza Reńsko
Pogoń II Barlinek 0-3 Piast Karsko
(wo)
Błyskawica Kluki 0-1 Piast Piaseczno
Spójnia Renice 0-3 Polonia Giżyn
(wo)
Trojan Strąpie 1-3 Sokół Różańsko

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Trojan Strąpie 1-2 Gwiazda Żalęcino
Sokół Różańsko 3-0 Spójnia Renice
(wo)
Polonia Giżyn 4-0 Błyskawica Kluki
Piast Piaseczno 3-0 Pogoń II Barlinek
(wo)
Piast Karsko 1-1 Orkan Rów
Bryza Reńsko 3-9 GKS Golenice

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Gwiazda Żalęcino 0-2 Bryza Reńsko
GKS Golenice 3-0 Piast Karsko
Orkan Rów 1-2 Piast Piaseczno
Pogoń II Barlinek 0-3 Polonia Giżyn
(wo)
Błyskawica Kluki 2-1 Sokół Różańsko
Spójnia Renice 0-3 Trojan Strąpie
(wo)

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Spójnia Renice 0-3 Gwiazda Żalęcino
(wo)
Trojan Strąpie 3-4 Błyskawica Kluki
Sokół Różańsko 3-0 Pogoń II Barlinek
(wo)
Polonia Giżyn 9-1 Orkan Rów
Piast Piaseczno 0-2 GKS Golenice
Piast Karsko 2-3 Bryza Reńsko

Kolejka 16 - 7-8 maja

Gwiazda Żalęcino 4-3 Piast Karsko
Bryza Reńsko 1-3 Piast Piaseczno
GKS Golenice 1-4 Polonia Giżyn
Orkan Rów 1-1 Sokół Różańsko
Pogoń II Barlinek 0-3 Trojan Strąpie
(wo)
Błyskawica Kluki 3-0 Spójnia Renice
(wo)

Kolejka 17 - 14-15 maja

Błyskawica Kluki 0-4 Gwiazda Żalęcino
Spójnia Renice - Pogoń II Barlinek
(wo)
obustronny walkower
Trojan Strąpie 4-3 Orkan Rów
Sokół Różańsko 3-2 GKS Golenice
Polonia Giżyn 3-0 Bryza Reńsko
Piast Piaseczno 1-0 Piast Karsko

Kolejka 18 - 21-22 maja

Gwiazda Żalęcino 0-4 Piast Piaseczno
Piast Karsko 1-4 Polonia Giżyn
Bryza Reńsko 1-3 Sokół Różańsko
GKS Golenice 5-3 Trojan Strąpie
Orkan Rów 3-0 Spójnia Renice
(wo)
Pogoń II Barlinek 0-3 Błyskawica Kluki
(wo)

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pogoń II Barlinek 0-3 Gwiazda Żalęcino
(wo)
Błyskawica Kluki 1-1 Orkan Rów
Spójnia Renice 0-3 GKS Golenice
(wo)
Trojan Strąpie 2-2 Bryza Reńsko
Sokół Różańsko 1-0 Piast Karsko
Polonia Giżyn 4-1 Piast Piaseczno

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Gwiazda Żalęcino 1-6 Polonia Giżyn
Piast Piaseczno 2-2 Sokół Różańsko
Piast Karsko 4-2 Trojan Strąpie
Bryza Reńsko 3-0 Spójnia Renice
(wo)
GKS Golenice 3-3 Błyskawica Kluki
Orkan Rów 3-0 Pogoń II Barlinek
(wo)

Kolejka 21 - 12 czerwca

Orkan Rów 8-0 Gwiazda Żalęcino
Pogoń II Barlinek 0-3 GKS Golenice
(wo)
Błyskawica Kluki 3-1 Bryza Reńsko
Spójnia Renice 0-3 Piast Karsko
(wo)
Trojan Strąpie 5-7 Piast Piaseczno
Sokół Różańsko 1-4 Polonia Giżyn

Kolejka 22 - 19 czerwca

Gwiazda Żalęcino 4-0 Sokół Różańsko
Polonia Giżyn 6-0 Trojan Strąpie
Piast Piaseczno 3-0 Spójnia Renice
(wo)
Piast Karsko 3-3 Błyskawica Kluki
Bryza Reńsko 3-0 Pogoń II Barlinek
(wo)
GKS Golenice 2-2 Orkan Rów

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas