[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2010/2011, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Pęzino 22 55 18 1 3 59-24 8 1 2 27-13 10 0 1 32-11
2.  Olimpia Nowogard 21 45 14 3 4 58-31 9 0 1 32-9 5 3 3 26-22 2 4 1 1 0 4-2
3.  Radovia Radowo Małe 22 45 14 3 5 55-30 10 1 0 39-9 4 2 5 16-21 2 1 0 1 1 2-4
4.  Zorza Tychowo 22 39 12 3 7 47-39 7 2 2 21-17 5 1 5 26-22
5.  Rolpol Rossow Chlebowo 22 37 11 4 7 40-28 7 1 3 24-14 4 3 4 16-14
6.  Dąb Dębice 22 31 9 4 9 38-36 6 1 4 27-12 3 3 5 11-24
7.  Unia Stargard Szczeciński 22 27 9 0 13 40-59 5 0 6 29-31 4 0 7 11-28
8.  WODR Barzkowice 22 25 7 4 11 41-44 5 3 3 25-15 2 1 8 16-29
9.  Zenit Koszewo 22 20 6 2 14 36-49 4 2 5 18-18 2 0 9 18-31 2 6 2 0 0 6-2
10.  Pomorzanin Krąpiel 21 20 4 8 9 31-48 2 6 3 14-20 2 2 6 17-28 2 0 0 0 2 2-6
11.  Orzeł Grzędzice 22 16 4 4 14 27-51 3 2 6 16-21 1 2 8 11-30
12.  Vitkowia Witkowo 22 13 3 4 15 26-59 2 1 8 17-30 1 3 7 9-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Orzeł Pęzino    3-3 1-2 3-2 1-0 4-1 1-0 2-1 4-1 3-1 0-1 5-1 
 2 Olimpia Nowogard1-2     2-0 3-1 2-1 5-0 4-2 3-0 6-2 3-0 3-1 
 3 Radovia Radowo Małe2-1 2-2     1-0 2-0 10-1 3-1 2-0 6-2 5-2 3-0 3-0* 
 4 Zorza Tychowo2-3 4-2 1-0     1-0 1-0 6-1 2-1 0-7 0-0 3-2 1-1 
 5 Rolpol Rossow Chlebowo2-6 1-2 0-3 2-0     0-0 2-0 5-1 2-1 1-0 4-0 5-1 
 6 Dąb Dębice1-2 2-0 3-1 1-4 1-2     9-0 3-0 4-0 2-3 1-0 0-0 
 7 Unia Stargard Szczeciński0-4 1-2 5-2 2-3 4-6 1-5     2-4 2-0 6-2 4-3 2-0 
 8 WODR Barzkowice0-1 4-3 1-1 2-2 1-1 0-1 0-1     2-1 5-3 6-0 4-1 
 9 Zenit Koszewo1-3 1-5 4-1 2-3 1-1 1-2 0-1 2-0     2-1 1-1 3-0 
 10 Pomorzanin Krąpiel0-2 1-1 2-2 2-5 1-1 1-0 1-0 0-0 1-4     3-3 2-2 
 11 Orzeł Grzędzice0-4 1-2 1-2 4-3 0-1 0-0 1-3 4-2 2-0 2-2     1-2 
 12 Vitkowia Witkowo2-4 2-4 1-2 0-3 0-3 1-1 1-2 4-7 2-0 2-3 2-1     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Rolpol Rossow Chlebowo 0-0 Dąb Dębice
Unia Stargard Szczeciński 2-3 Zorza Tychowo
Olimpia Nowogard 6-2 Zenit Koszewo
Radovia Radowo Małe 3-0 Vitkowia Witkowo
(wo)
WODR Barzkowice 5-3 Pomorzanin Krąpiel
Orzeł Grzędzice 0-4 Orzeł Pęzino

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Dąb Dębice 1-2 Orzeł Pęzino
Pomorzanin Krąpiel 3-3 Orzeł Grzędzice
Vitkowia Witkowo 4-7 WODR Barzkowice
Zenit Koszewo 4-1 Radovia Radowo Małe 7 listopada
Zorza Tychowo 4-2 Olimpia Nowogard
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 3 - 4-5 września

Unia Stargard Szczeciński 1-5 Dąb Dębice
Olimpia Nowogard 2-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Radovia Radowo Małe 1-0 Zorza Tychowo
WODR Barzkowice 2-1 Zenit Koszewo
Orzeł Grzędzice 1-2 Vitkowia Witkowo
Orzeł Pęzino 3-1 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 4 - 11-12 września

Dąb Dębice 2-3 Pomorzanin Krąpiel
Vitkowia Witkowo 2-4 Orzeł Pęzino
Zenit Koszewo 1-1 Orzeł Grzędzice
Zorza Tychowo 2-1 WODR Barzkowice
Rolpol Rossow Chlebowo 0-3 Radovia Radowo Małe
Unia Stargard Szczeciński 1-2 Olimpia Nowogard

Kolejka 5 - 18-19 września

Olimpia Nowogard 5-0 Dąb Dębice
Radovia Radowo Małe 3-1 Unia Stargard Szczeciński
WODR Barzkowice 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Orzeł Grzędzice 4-3 Zorza Tychowo
Orzeł Pęzino 4-1 Zenit Koszewo
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Vitkowia Witkowo

Kolejka 6 - 25-26 września

Dąb Dębice 0-0 Vitkowia Witkowo
Zenit Koszewo 2-1 Pomorzanin Krąpiel
Zorza Tychowo 2-3 Orzeł Pęzino
Rolpol Rossow Chlebowo 4-0 Orzeł Grzędzice
Unia Stargard Szczeciński 2-4 WODR Barzkowice
Olimpia Nowogard 2-0 Radovia Radowo Małe

Kolejka 7 - 2-3 października

Radovia Radowo Małe 10-1 Dąb Dębice
WODR Barzkowice 4-3 Olimpia Nowogard
Orzeł Grzędzice 1-3 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Pęzino 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo
Pomorzanin Krąpiel 2-5 Zorza Tychowo
Vitkowia Witkowo 2-0 Zenit Koszewo

Kolejka 8 - 9-10 października

Dąb Dębice 4-0 Zenit Koszewo
Zorza Tychowo 1-1 Vitkowia Witkowo
Rolpol Rossow Chlebowo 1-0 Pomorzanin Krąpiel
Unia Stargard Szczeciński 0-4 Orzeł Pęzino
Olimpia Nowogard 3-0 Orzeł Grzędzice
Radovia Radowo Małe 2-0 WODR Barzkowice

Kolejka 9 - 16-17 października

WODR Barzkowice 0-1 Dąb Dębice
Orzeł Grzędzice 1-2 Radovia Radowo Małe
Orzeł Pęzino 3-3 Olimpia Nowogard
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Unia Stargard Szczeciński
Vitkowia Witkowo 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo
Zenit Koszewo 2-3 Zorza Tychowo

Kolejka 10 - 23-24 października

Dąb Dębice 1-4 Zorza Tychowo
Rolpol Rossow Chlebowo 2-1 Zenit Koszewo
Unia Stargard Szczeciński 2-0 Vitkowia Witkowo
Olimpia Nowogard - Pomorzanin Krąpiel
goście nie dojechali
Radovia Radowo Małe 2-1 Orzeł Pęzino
WODR Barzkowice 6-0 Orzeł Grzędzice

Kolejka 11 - 30-31 października

Orzeł Grzędzice 0-0 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 2-1 WODR Barzkowice
Pomorzanin Krąpiel 2-2 Radovia Radowo Małe
Vitkowia Witkowo 2-4 Olimpia Nowogard
Zenit Koszewo 0-1 Unia Stargard Szczeciński
Zorza Tychowo 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Dąb Dębice 1-2 Rolpol Rossow Chlebowo
Zorza Tychowo 6-1 Unia Stargard Szczeciński
Zenit Koszewo 1-5 Olimpia Nowogard
Vitkowia Witkowo 1-2 Radovia Radowo Małe
Pomorzanin Krąpiel 0-0 WODR Barzkowice
Orzeł Pęzino 0-1 Orzeł Grzędzice

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Orzeł Pęzino 4-1 Dąb Dębice
Orzeł Grzędzice 2-2 Pomorzanin Krąpiel
WODR Barzkowice 4-1 Vitkowia Witkowo
Radovia Radowo Małe 6-2 Zenit Koszewo
Olimpia Nowogard 3-1 Zorza Tychowo
Unia Stargard Szczeciński 4-6 Rolpol Rossow Chlebowo

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Dąb Dębice 9-0 Unia Stargard Szczeciński
Rolpol Rossow Chlebowo 1-2 Olimpia Nowogard
Zorza Tychowo 1-0 Radovia Radowo Małe
Zenit Koszewo 2-0 WODR Barzkowice
Vitkowia Witkowo 2-1 Orzeł Grzędzice
Pomorzanin Krąpiel 0-2 Orzeł Pęzino

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pomorzanin Krąpiel 1-0 Dąb Dębice
Orzeł Pęzino 5-1 Vitkowia Witkowo
Orzeł Grzędzice 2-0 Zenit Koszewo
WODR Barzkowice 2-2 Zorza Tychowo
Radovia Radowo Małe 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo
Olimpia Nowogard 4-2 Unia Stargard Szczeciński

Kolejka 16 - 7-8 maja

Dąb Dębice 2-0 Olimpia Nowogard
Unia Stargard Szczeciński 5-2 Radovia Radowo Małe
Rolpol Rossow Chlebowo 5-1 WODR Barzkowice
Zorza Tychowo 3-2 Orzeł Grzędzice
Zenit Koszewo 1-3 Orzeł Pęzino
Vitkowia Witkowo 2-3 Pomorzanin Krąpiel

Kolejka 17 - 14-15 maja

Vitkowia Witkowo 1-1 Dąb Dębice
Pomorzanin Krąpiel 1-4 Zenit Koszewo
Orzeł Pęzino 3-2 Zorza Tychowo
Orzeł Grzędzice 0-1 Rolpol Rossow Chlebowo
WODR Barzkowice 0-1 Unia Stargard Szczeciński
Radovia Radowo Małe 2-2 Olimpia Nowogard

Kolejka 18 - 21-22 maja

Dąb Dębice 3-1 Radovia Radowo Małe
Olimpia Nowogard 3-0 WODR Barzkowice
Unia Stargard Szczeciński 4-3 Orzeł Grzędzice
Rolpol Rossow Chlebowo 2-6 Orzeł Pęzino
Zorza Tychowo 0-0 Pomorzanin Krąpiel
Zenit Koszewo 3-0 Vitkowia Witkowo

Kolejka 19 - 28-29 maja

Zenit Koszewo 1-2 Dąb Dębice
Vitkowia Witkowo 0-3 Zorza Tychowo
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Orzeł Pęzino 1-0 Unia Stargard Szczeciński
Orzeł Grzędzice 1-2 Olimpia Nowogard
WODR Barzkowice 1-1 Radovia Radowo Małe

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Dąb Dębice 3-0 WODR Barzkowice
Radovia Radowo Małe 3-0 Orzeł Grzędzice
Olimpia Nowogard 1-2 Orzeł Pęzino
Unia Stargard Szczeciński 6-2 Pomorzanin Krąpiel
Rolpol Rossow Chlebowo 5-1 Vitkowia Witkowo
Zorza Tychowo 0-7 Zenit Koszewo

Kolejka 21 - 12 czerwca

Zorza Tychowo 1-0 Dąb Dębice
Zenit Koszewo 1-1 Rolpol Rossow Chlebowo
Vitkowia Witkowo 1-2 Unia Stargard Szczeciński
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Olimpia Nowogard
Orzeł Pęzino 1-2 Radovia Radowo Małe
Orzeł Grzędzice 4-2 WODR Barzkowice

Kolejka 22 - 19 czerwca

Dąb Dębice 1-0 Orzeł Grzędzice
WODR Barzkowice 0-1 Orzeł Pęzino
Radovia Radowo Małe 5-2 Pomorzanin Krąpiel
Olimpia Nowogard 3-1 Vitkowia Witkowo
Unia Stargard Szczeciński 2-0 Zenit Koszewo
Rolpol Rossow Chlebowo 2-0 Zorza Tychowo

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas