[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 65 20 5 5 77-28 12 1 2 39-12 8 4 3 38-16
2.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 58 17 7 6 65-30 11 2 2 45-16 6 5 4 20-14
3.  Światowid Łobez 29 56 16 8 5 72-35 9 3 2 39-16 7 5 3 33-19
4.  Błękitni II Stargard Szczeciński 30 53 16 5 9 72-54 10 3 2 51-16 6 2 7 21-38
5.  Promień Mosty 30 46 13 7 10 71-58 10 2 3 40-15 3 5 7 31-43
6.  Wicher Brojce 30 45 12 9 9 68-64 10 4 1 44-18 2 5 8 24-46
7.  Ina Ińsko 30 44 12 8 10 50-43 8 5 2 32-11 4 3 8 18-32
8.  Sparta Węgorzyno 30 43 13 4 13 47-49 8 3 4 28-17 5 1 9 19-32
9.  GKS Mierzyn 30 41 9 14 7 49-46 4 8 3 30-28 5 6 4 19-18 2 6 2 0 0 6-4
10.  Kasta Majowe (Szczecin) 30 41 13 2 15 70-55 9 0 6 43-26 4 2 9 27-29 2 0 0 0 2 4-6
11.  Flota II Świnoujście 28 37 11 4 13 48-61 9 3 2 29-9 2 1 11 19-52 2 2 0 2 0 2-2
12.  Chemik II Police 30 37 10 7 13 53-59 5 4 6 33-28 5 3 7 20-31 2 2 0 2 0 2-2
13.  Orzeł Łożnica 30 35 10 5 15 48-59 9 1 5 38-21 1 4 10 10-38
14.  Korona Stuchowo 30 31 7 10 13 41-67 4 7 4 20-20 3 3 9 21-47
15.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 10 1 7 21 27-104 1 5 9 18-53 0 2 12 9-51
16.  Rega II Trzebiatów 30 20 6 2 22 26-72 6 1 8 20-29 0 1 14 6-43
Rega II Trzebiatów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska    2-0 1-2 9-2 1-0 1-1 2-1 3-0 2-0 5-3 4-2 2-0 3-0 0-1 3-0 1-0 
 2 Jeziorak Załom (Szczecin)2-3     5-0 5-0 2-1 3-2 2-0 5-1 2-2 2-0 7-2 0-1 2-0 3-3 2-1 3-0* 
 3 Światowid Łobez2-1 2-0     0-2 3-3 3-1 5-1 2-0 2-2 2-1 0-1 1-1 5-2 8-0 4-1 
 4 Błękitni II Stargard Szczeciński1-1 1-1 3-1     6-1 6-0 5-1 2-0 0-2 1-2 4-1 4-2 8-1 5-0 2-2 3-1 
 5 Promień Mosty0-1 3-0 1-2 7-0     3-3 1-1 3-1 3-0 1-0 0-3* 2-0 1-0 8-3 4-1 3-0* 
 6 Wicher Brojce0-2 1-1 3-3 3-2 5-2     5-1 3-1 1-1 2-2 8-0 2-0 3-1 2-1 3-0* 3-1 
 7 Ina Ińsko1-1 0-2 0-0 3-1 1-1 2-1     1-2 0-0 2-1 4-0 1-1 4-0 4-0 4-0 5-1 
 8 Sparta Węgorzyno0-3 1-1 1-4 1-0 1-1 2-2 0-1     1-2 3-0 2-0 3-2 3-0 4-1 3-0 3-0* 
 9 GKS Mierzyn1-6 1-1 0-0 1-2 1-1 3-3 1-4 2-0     3-2 4-1 6-1 2-2 2-2 2-2 1-1 
 10 Kasta Majowe (Szczecin)3-1 1-2 0-4 1-2 2-3 4-1 0-2 4-1 2-3     5-2 6-3 3-0 6-1 4-0 2-1 
 11 Flota II Świnoujście0-3* 0-1 1-1 3-0 3-0* 6-1 4-1 0-0 1-0 2-1     0-0 4-1 2-0 3-0* 
 12 Chemik II Police0-0 1-0 3-3 0-1 4-7 8-2 4-1 0-1 0-0 0-4 2-2     1-2 0-3 7-2 3-0* 
 13 Orzeł Łożnica2-0 0-3 0-1 1-2 6-2 3-1 2-0 1-2 3-2 4-3 5-0 3-4     0-0 5-1 3-0* 
 14 Korona Stuchowo2-2 0-3 1-0 2-2 3-5 0-0 1-1 1-3 1-2 2-2 3-0* 0-0 0-0     1-0 3-0* 
 15 Dąbrovia Stara Dąbrowa2-11 1-5 0-9 2-2 3-3 2-3 0-0 0-6 0-0 0-3 1-4 1-3 0-0 3-4     3-0* 
 16 Rega II Trzebiatów0-3* 0-0 0-3* 0-3* 2-1 0-3* 0-3* 5-1 0-3* 0-3* 3-2 1-2 3-2 3-0 3-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-5 Jeziorak Załom (Szczecin) 14 sierpnia, 18:00
Korona Stuchowo 3-0 Flota II Świnoujście 14 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Mierzyn 1-6 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 14 sierpnia, 16:00
Rega II Trzebiatów 2-1 Promień Mosty 14 sierpnia, 17:00
Chemik II Police 8-2 Wicher Brojce 15 sierpnia, 13:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 2-0 Sparta Węgorzyno 14 sierpnia, 17:30
Orzeł Łożnica 2-0 Ina Ińsko 14 sierpnia, 17:00
Światowid Łobez 2-1 Kasta Majowe (Szczecin) 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Ina Ińsko 21 sierpnia, 17:30
Sparta Węgorzyno 3-0 Orzeł Łożnica 21 sierpnia, 18:00
Wicher Brojce 3-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 21 sierpnia, 16:00
Promień Mosty 2-0 Chemik II Police 21 sierpnia, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Rega II Trzebiatów 21 sierpnia, 12:00
Flota II Świnoujście 1-0 GKS Mierzyn 22 sierpnia, 11:00
Światowid Łobez 5-2 Korona Stuchowo 21 sierpnia, 18:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 Kasta Majowe (Szczecin) 21 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 25 sierpnia

Korona Stuchowo 1-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 25 sierpnia, 17:00
GKS Mierzyn 0-0 Światowid Łobez 25 sierpnia, 17:00
Rega II Trzebiatów 3-2 Flota II Świnoujście
Chemik II Police 0-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
Błękitni II Stargard Szczeciński 6-1 Promień Mosty
Orzeł Łożnica 3-1 Wicher Brojce 25 sierpnia, 17:00
Ina Ińsko 1-2 Sparta Węgorzyno
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Kasta Majowe (Szczecin) 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Jeziorak Załom (Szczecin) 5-1 Sparta Węgorzyno 28 sierpnia, 17:30
Wicher Brojce 5-1 Ina Ińsko 28 sierpnia, 13:30
Promień Mosty 1-0 Orzeł Łożnica 28 sierpnia, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 9-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 28 sierpnia, 14:00
Flota II Świnoujście 0-0 Chemik II Police 29 sierpnia, 11:00
Światowid Łobez 4-1 Rega II Trzebiatów 29 sierpnia, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 GKS Mierzyn 29 sierpnia, 15:00
Korona Stuchowo 2-2 Kasta Majowe (Szczecin) 29 sierpnia

Kolejka 5 - 4-5 września

Korona Stuchowo 0-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 4 września, 17:00
GKS Mierzyn 3-2 Kasta Majowe (Szczecin) 4 września, 16:00
Rega II Trzebiatów 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 września, 17:00
Chemik II Police 3-3 Światowid Łobez 5 września, 13:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-1 Flota II Świnoujście 4 września, 17:30
Orzeł Łożnica 2-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4 września, 17:00
Ina Ińsko 1-1 Promień Mosty 4 września, 16:00
Sparta Węgorzyno 2-2 Wicher Brojce 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-2 Wicher Brojce 11 września, 16:30
Promień Mosty 3-1 Sparta Węgorzyno 11 września, 15:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-1 Ina Ińsko 11 września, 13:30
Flota II Świnoujście 4-1 Orzeł Łożnica 12 września, 11:00
Światowid Łobez 0-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 11 września, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-3 Chemik II Police 11 września, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 2-1 Rega II Trzebiatów 11 września, 17:00
Korona Stuchowo 1-2 GKS Mierzyn 11 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

GKS Mierzyn 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 18 września, 16:00
Rega II Trzebiatów 3-0 Korona Stuchowo 19 września, 16:00
Chemik II Police 0-4 Kasta Majowe (Szczecin) 19 września, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 18 września, 17:30
Orzeł Łożnica 0-1 Światowid Łobez 18 września, 16:00
Ina Ińsko 4-0 Flota II Świnoujście 18 września, 16:00
Sparta Węgorzyno 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 18 września, 17:00
Wicher Brojce 5-2 Promień Mosty 18 września, 13:30

Kolejka 8 - 25-26 września

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Promień Mosty 25 września, 15:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-1 Wicher Brojce 25 września, 13:30
Flota II Świnoujście 0-0 Sparta Węgorzyno 26 września, 11:00
Światowid Łobez 5-1 Ina Ińsko 25 września, 11:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Orzeł Łożnica 26 września, 14:30
Kasta Majowe (Szczecin) 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 25 września, 17:00
Korona Stuchowo 0-0 Chemik II Police 25 września, 16:00
GKS Mierzyn 1-1 Rega II Trzebiatów 25 września, 14:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Rega II Trzebiatów 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 3 października, 16:00
Chemik II Police 0-0 GKS Mierzyn 3 października, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 5-0 Korona Stuchowo 2 października, 17:30
Orzeł Łożnica 4-3 Kasta Majowe (Szczecin) 2 października, 16:00
Ina Ińsko 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 października, 15:00
Sparta Węgorzyno 1-4 Światowid Łobez 2 października, 16:00
Wicher Brojce 8-0 Flota II Świnoujście 2 października, 13:30
Promień Mosty 0-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 9 października, 13:30
Flota II Świnoujście 3-0 Promień Mosty 10 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Światowid Łobez 3-1 Wicher Brojce 9 października, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-6 Sparta Węgorzyno 10 października, 14:00
Kasta Majowe (Szczecin) 0-2 Ina Ińsko 9 października, 16:00
Korona Stuchowo 0-0 Orzeł Łożnica 9 października, 14:30
GKS Mierzyn 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 9 października, 14:00
Rega II Trzebiatów 1-2 Chemik II Police 10 października, 16:00

Kolejka 11 - 16-17 października

Chemik II Police 1-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 października, 15:30
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-1 Rega II Trzebiatów 16 października, 17:00
Orzeł Łożnica 3-2 GKS Mierzyn 16 października, 15:00
Ina Ińsko 4-0 Korona Stuchowo 16 października, 15:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Kasta Majowe (Szczecin) 16 października, 16:00
Wicher Brojce 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Promień Mosty 1-2 Światowid Łobez 16 października, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-2 Flota II Świnoujście 16 października, 13:30

Kolejka 12 - 23-24 października

Jeziorak Załom (Szczecin) 7-2 Flota II Świnoujście 23 października, 13:30
Światowid Łobez 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 października, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-3 Promień Mosty 24 października, 14:00
Kasta Majowe (Szczecin) 4-1 Wicher Brojce 23 października, 16:00
Korona Stuchowo 1-3 Sparta Węgorzyno 23 października, 14:00
GKS Mierzyn 1-4 Ina Ińsko 23 października, 13:30
Rega II Trzebiatów 3-2 Orzeł Łożnica 24 października, 14:00
Chemik II Police 0-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 24 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Błękitni II Stargard Szczeciński 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 31 października, 15:30
Orzeł Łożnica 3-4 Chemik II Police 30 października, 14:00
Ina Ińsko 5-1 Rega II Trzebiatów 30 października, 14:00
Sparta Węgorzyno 1-2 GKS Mierzyn 30 października, 15:00
Wicher Brojce 2-1 Korona Stuchowo 30 października, 13:30
Promień Mosty 1-0 Kasta Majowe (Szczecin) 30 października, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 30 października, 13:30
Flota II Świnoujście 1-1 Światowid Łobez 31 października, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Jeziorak Załom (Szczecin) 5-0 Światowid Łobez 6 listopada, 13:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-4 Flota II Świnoujście 6 listopada, 13:30
Kasta Majowe (Szczecin) 3-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 6 listopada, 14:00
Korona Stuchowo 3-5 Promień Mosty 6 listopada, 13:30
GKS Mierzyn 3-3 Wicher Brojce 6 listopada, 13:30
Rega II Trzebiatów 5-1 Sparta Węgorzyno 7 listopada, 14:00
Chemik II Police 4-1 Ina Ińsko 7 listopada, 14:30
Błękitni II Stargard Szczeciński 8-1 Orzeł Łożnica 6 listopada, 15:30

Kolejka 15 - 13-14 listopada

Orzeł Łożnica 0-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 13 listopada, 14:00
Ina Ińsko 3-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 13 listopada, 14:00
Sparta Węgorzyno 3-2 Chemik II Police 13 listopada, 14:00
Wicher Brojce 3-1 Rega II Trzebiatów 13 listopada, 13:00
Promień Mosty 3-0 GKS Mierzyn 13 listopada, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-1 Korona Stuchowo 13 listopada, 13:30
Flota II Świnoujście 2-1 Kasta Majowe (Szczecin) 14 listopada, 11:00
Światowid Łobez 8-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 listopada, 14:30

Kolejka 16 - 19-20 marca

Kasta Majowe (Szczecin) 0-4 Światowid Łobez 19 marca, 15:30
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 marca, 15:00
Flota II Świnoujście 2-0 Korona Stuchowo 20 marca, 11:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 GKS Mierzyn 19 marca, 13:30
Promień Mosty 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Wicher Brojce 2-0 Chemik II Police 19 marca, 14:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 19 marca, 15:00
Ina Ińsko 4-0 Orzeł Łożnica 19 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26-27 marca

Ina Ińsko 0-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 27 marca, 13:30
Orzeł Łożnica 1-2 Sparta Węgorzyno 26 marca, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 6-0 Wicher Brojce 26 marca, 17:30
Chemik II Police 4-7 Promień Mosty 27 marca, 17:00
Rega II Trzebiatów 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska
(wo)
GKS Mierzyn 4-1 Flota II Świnoujście 26 marca, 16:00
Korona Stuchowo 1-0 Światowid Łobez 26 marca, 16:00
Kasta Majowe (Szczecin) 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 26 marca, 15:30

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Kasta Majowe (Szczecin) 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 3 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-4 Korona Stuchowo 2 kwietnia, 16:30
Światowid Łobez 2-2 GKS Mierzyn 2 kwietnia, 15:15
Flota II Świnoujście 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 Chemik II Police 2 kwietnia, 13:30
Promień Mosty 7-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 2 kwietnia, 12:00
Wicher Brojce 3-1 Orzeł Łożnica 2 kwietnia, 15:00
Sparta Węgorzyno 0-1 Ina Ińsko 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Kasta Majowe (Szczecin) 6-1 Korona Stuchowo 9 kwietnia, 16:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 9 kwietnia, 16:00
Ina Ińsko 2-1 Wicher Brojce 10 kwietnia, 13:30
Orzeł Łożnica 6-2 Promień Mosty 9 kwietnia, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 9 kwietnia, 17:30
Chemik II Police 2-2 Flota II Świnoujście 10 kwietnia, 17:00
Rega II Trzebiatów 0-3 Światowid Łobez
(wo)
GKS Mierzyn 2-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-3 Korona Stuchowo 16 kwietnia, 15:30
Kasta Majowe (Szczecin) 2-3 GKS Mierzyn 16 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Światowid Łobez 0-1 Chemik II Police 16 kwietnia, 16:15
Flota II Świnoujście 3-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 17 kwietnia, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-0 Orzeł Łożnica 16 kwietnia, 13:30
Promień Mosty 1-1 Ina Ińsko 17 kwietnia, 15:00
Wicher Brojce 3-1 Sparta Węgorzyno 16 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Wicher Brojce 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 23 kwietnia, 15:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Promień Mosty 23 kwietnia, 17:00
Ina Ińsko 1-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 23 kwietnia, 13:30
Orzeł Łożnica 5-0 Flota II Świnoujście 23 kwietnia, 16:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 3-1 Światowid Łobez 23 kwietnia, 17:30
Chemik II Police 7-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 23 kwietnia, 17:30
Rega II Trzebiatów 0-3 Kasta Majowe (Szczecin)
(wo)
GKS Mierzyn 2-2 Korona Stuchowo 23 kwietnia, 13:30

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-2 GKS Mierzyn 30 kwietnia, 16:00
Korona Stuchowo 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Kasta Majowe (Szczecin) 6-3 Chemik II Police 30 kwietnia, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 30 kwietnia, 14:00
Światowid Łobez 1-1 Orzeł Łożnica 30 kwietnia, 16:15
Flota II Świnoujście 4-1 Ina Ińsko 1 maja, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-0 Sparta Węgorzyno 30 kwietnia, 13:30
Promień Mosty 3-3 Wicher Brojce 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Promień Mosty 3-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 8 maja, 15:30
Wicher Brojce 0-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 7 maja, 16:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Flota II Świnoujście 7 maja, 17:00
Ina Ińsko 0-0 Światowid Łobez 7 maja, 13:00
Orzeł Łożnica 5-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 maja, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 1-2 Kasta Majowe (Szczecin) 8 maja, 16:00
Chemik II Police 0-3 Korona Stuchowo 8 maja, 17:30
Rega II Trzebiatów 0-3 GKS Mierzyn
(wo)

Kolejka 24 - 14-15 maja

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
GKS Mierzyn 6-1 Chemik II Police 14 maja, 17:00
Korona Stuchowo 2-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 14 maja, 16:30
Kasta Majowe (Szczecin) 3-0 Orzeł Łożnica 14 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Ina Ińsko 15 maja, 15:30
Światowid Łobez 2-0 Sparta Węgorzyno 14 maja, 17:15
Flota II Świnoujście 6-1 Wicher Brojce 15 maja, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Promień Mosty 14 maja, 13:30

Kolejka 25 - 21-22 maja

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 21 maja, 13:30
Promień Mosty 0-3 Flota II Świnoujście 22 maja, 16:30
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wicher Brojce 3-3 Światowid Łobez 21 maja, 16:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 21 maja, 17:00
Ina Ińsko 2-1 Kasta Majowe (Szczecin) 21 maja, 16:00
Orzeł Łożnica 0-0 Korona Stuchowo 21 maja, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 0-2 GKS Mierzyn 22 maja, 16:00
Chemik II Police 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)

Kolejka 26 - 28-29 maja

Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Chemik II Police 28 maja, 16:00
Rega II Trzebiatów 0-3 Błękitni II Stargard Szczeciński
(wo)
GKS Mierzyn 2-2 Orzeł Łożnica 28 maja, 17:00
Korona Stuchowo 1-1 Ina Ińsko 28 maja, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 4-1 Sparta Węgorzyno 28 maja, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-3 Wicher Brojce 28 maja, 15:30
Światowid Łobez 3-3 Promień Mosty 28 maja, 17:15
Flota II Świnoujście 0-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 29 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 27 - 1 czerwca

Flota II Świnoujście 0-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 1 czerwca, 17:30
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-2 Światowid Łobez 1 czerwca, 17:30
Promień Mosty 4-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 czerwca, 17:30
Wicher Brojce 2-2 Kasta Majowe (Szczecin) 1 czerwca, 17:30
Sparta Węgorzyno 4-1 Korona Stuchowo 1 czerwca, 17:30
Ina Ińsko 0-0 GKS Mierzyn 1 czerwca, 17:30
Orzeł Łożnica 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Błękitni II Stargard Szczeciński 4-2 Chemik II Police 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Jeziorak Załom (Szczecin) 5-0 Błękitni II Stargard Szczeciński 4 czerwca, 13:00
Chemik II Police 1-2 Orzeł Łożnica 4 czerwca, 17:30
Rega II Trzebiatów 0-3 Ina Ińsko
(wo)
GKS Mierzyn 2-0 Sparta Węgorzyno 4 czerwca, 17:00
Korona Stuchowo 0-0 Wicher Brojce 4 czerwca, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 2-3 Promień Mosty 4 czerwca, 17:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-11 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4 czerwca, 16:00
Światowid Łobez - Flota II Świnoujście 4 czerwca, 17:15
goście nie dojechali

Kolejka 29 - 11 czerwca

Światowid Łobez 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 czerwca, 17:00
Flota II Świnoujście - Dąbrovia Stara Dąbrowa 11 czerwca, 17:00
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-3 Kasta Majowe (Szczecin) 11 czerwca, 17:00
Promień Mosty 8-3 Korona Stuchowo 11 czerwca, 17:00
Wicher Brojce 1-1 GKS Mierzyn 11 czerwca, 17:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Rega II Trzebiatów
(wo)
Ina Ińsko 1-1 Chemik II Police 11 czerwca, 17:00
Orzeł Łożnica 1-2 Błękitni II Stargard Szczeciński 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18 czerwca

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Orzeł Łożnica 18 czerwca, 17:00
Błękitni II Stargard Szczeciński 5-1 Ina Ińsko 18 czerwca, 17:00
Chemik II Police 0-1 Sparta Węgorzyno 18 czerwca, 13:30
Rega II Trzebiatów 0-3 Wicher Brojce
(wo)
GKS Mierzyn 1-1 Promień Mosty 18 czerwca, 17:00
Korona Stuchowo 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 18 czerwca, 17:00
Kasta Majowe (Szczecin) 5-2 Flota II Świnoujście 18 czerwca, 17:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-9 Światowid Łobez 18 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Szczecin)

V liga 2010/2011 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2010/2011 (Szczecin II)

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas