[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Szczecin V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf Objezierze 18 51 17 0 1 69-15 9 0 0 40-5 8 0 1 29-10
2.  Iskra Lutówko 18 38 12 2 4 49-23 6 2 1 30-10 6 0 3 19-13 2 3 1 0 1 3-3
3.  SKL Jagów 2000 18 38 12 2 4 51-20 6 1 2 30-9 6 1 2 21-11 2 3 1 0 1 3-3
4.  Błękitni Sarnik 18 26 7 5 6 30-28 4 1 4 16-13 3 4 2 14-15
5.  Spartakus Rychnów 18 23 6 5 7 22-34 3 3 3 10-14 3 2 4 12-20
6.  Grom Płonno 18 18 4 6 8 24-41 1 4 4 13-19 3 2 4 11-22
7.  Orzeł Żeńsko 18 17 5 2 11 30-47 3 0 6 21-20 2 2 5 9-27
8.  Pomorzanka Jarosławsko 17 16 5 1 11 27-47 4 0 5 17-20 1 1 6 10-27
9.  Gryf Sulimierz 17 13 2 7 8 25-38 0 4 4 10-16 2 3 4 15-22
10.  Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 18 11 3 2 13 38-72 2 1 6 22-30 1 1 7 16-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Gryf Objezierze    3-1 5-1 3-0 5-0 3-0 9-1 2-0 2-0 8-2 
 2 Iskra Lutówko5-2     0-1 1-1 2-0 2-0 3-0 9-2 1-1 7-3 
 3 SKL Jagów 20000-4 2-3     2-0 0-0 9-1 6-0 6-0 2-1 3-0 
 4 Błękitni Sarnik0-1 0-2 2-1     4-2 0-1 1-0 0-4 1-1 8-1 
 5 Spartakus Rychnów1-2 0-4 0-4 1-1     2-1 0-0 0-0 4-1 2-1 
 6 Grom Płonno1-2 1-2 0-0 2-2 1-2     1-1 2-0 3-3 2-7 
 7 Orzeł Żeńsko0-6 0-2 1-3 0-1 0-2 1-2     4-3 6-1 9-0 
 8 Pomorzanka Jarosławsko0-3* 1-0 1-4 3-5 4-1 2-3 3-1     0-1 3-2 
 9 Gryf Sulimierz1-3 3-4 1-3 1-1 2-2 1-1 1-2     0-0 
 10 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)2-6 3-1 1-4 2-3 2-3 2-2 3-4 4-1 3-6     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Grom Płonno 2-2 Błękitni Sarnik
Gryf Objezierze 5-1 SKL Jagów 2000
Gryf Sulimierz 2-2 Spartakus Rychnów
Iskra Lutówko 9-2 Pomorzanka Jarosławsko
Orzeł Żeńsko 9-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)

Kolejka 2 - 4-5 września

Błękitni Sarnik 8-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Pomorzanka Jarosławsko 3-1 Orzeł Żeńsko
Spartakus Rychnów 0-4 Iskra Lutówko
SKL Jagów 2000 2-1 Gryf Sulimierz
Grom Płonno 1-2 Gryf Objezierze

Kolejka 3 - 11-12 września

Gryf Objezierze 3-0 Błękitni Sarnik
Gryf Sulimierz 1-1 Grom Płonno
Iskra Lutówko 0-1 SKL Jagów 2000
Orzeł Żeńsko 0-2 Spartakus Rychnów
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 4-1 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 4 - 18-19 września

Błękitni Sarnik 0-4 Pomorzanka Jarosławsko
Spartakus Rychnów 2-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
SKL Jagów 2000 6-0 Orzeł Żeńsko
Grom Płonno 1-2 Iskra Lutówko
Gryf Objezierze 2-0 Gryf Sulimierz

Kolejka 5 - 25-26 września

Gryf Sulimierz 1-1 Błękitni Sarnik
Iskra Lutówko 5-2 Gryf Objezierze
Orzeł Żeńsko 1-2 Grom Płonno
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 1-4 SKL Jagów 2000
Pomorzanka Jarosławsko 4-1 Spartakus Rychnów

Kolejka 6 - 2-3 października

Błękitni Sarnik 4-2 Spartakus Rychnów
SKL Jagów 2000 6-0 Pomorzanka Jarosławsko
Grom Płonno 2-7 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Gryf Objezierze 9-1 Orzeł Żeńsko
Gryf Sulimierz 3-4 Iskra Lutówko

Kolejka 7 - 9-10 października

Iskra Lutówko 1-1 Błękitni Sarnik
Orzeł Żeńsko 6-1 Gryf Sulimierz
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-6 Gryf Objezierze
Pomorzanka Jarosławsko 2-3 Grom Płonno
Spartakus Rychnów 0-4 SKL Jagów 2000

Kolejka 8 - 16-17 października

Błękitni Sarnik 2-1 SKL Jagów 2000
Grom Płonno 1-2 Spartakus Rychnów
Gryf Objezierze 2-0 Pomorzanka Jarosławsko
Gryf Sulimierz 0-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Iskra Lutówko 3-0 Orzeł Żeńsko

Kolejka 9 - 23-24 października

Orzeł Żeńsko 0-1 Błękitni Sarnik
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-1 Iskra Lutówko
Pomorzanka Jarosławsko 0-1 Gryf Sulimierz
Spartakus Rychnów 1-2 Gryf Objezierze
SKL Jagów 2000 9-1 Grom Płonno

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Błękitni Sarnik 0-1 Grom Płonno
SKL Jagów 2000 0-4 Gryf Objezierze
Spartakus Rychnów 4-1 Gryf Sulimierz
Pomorzanka Jarosławsko 1-0 Iskra Lutówko
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-4 Orzeł Żeńsko

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-3 Błękitni Sarnik
Orzeł Żeńsko 4-3 Pomorzanka Jarosławsko
Iskra Lutówko 2-0 Spartakus Rychnów
Gryf Sulimierz 1-3 SKL Jagów 2000
Gryf Objezierze 3-0 Grom Płonno

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Błękitni Sarnik 0-1 Gryf Objezierze
Grom Płonno 3-3 Gryf Sulimierz
SKL Jagów 2000 2-3 Iskra Lutówko
Spartakus Rychnów 0-0 Orzeł Żeńsko
Pomorzanka Jarosławsko 3-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)

Kolejka 13 - 7-8 maja

Pomorzanka Jarosławsko 3-5 Błękitni Sarnik
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-3 Spartakus Rychnów
Orzeł Żeńsko 1-3 SKL Jagów 2000
Iskra Lutówko 2-0 Grom Płonno
Gryf Sulimierz 1-3 Gryf Objezierze

Kolejka 14 - 14-15 maja

Błękitni Sarnik 1-1 Gryf Sulimierz
Gryf Objezierze 3-1 Iskra Lutówko
Grom Płonno 1-1 Orzeł Żeńsko
SKL Jagów 2000 3-0 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Spartakus Rychnów 0-0 Pomorzanka Jarosławsko

Kolejka 15 - 21-22 maja

Spartakus Rychnów 1-1 Błękitni Sarnik
Pomorzanka Jarosławsko 1-4 SKL Jagów 2000
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 2-2 Grom Płonno
Orzeł Żeńsko 0-6 Gryf Objezierze
Iskra Lutówko 1-1 Gryf Sulimierz

Kolejka 16 - 28-29 maja

Błękitni Sarnik 0-2 Iskra Lutówko
Gryf Sulimierz 1-2 Orzeł Żeńsko
Gryf Objezierze 8-2 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Grom Płonno 2-0 Pomorzanka Jarosławsko
SKL Jagów 2000 0-0 Spartakus Rychnów

Kolejka 17 - 5 czerwca

SKL Jagów 2000 2-0 Błękitni Sarnik
Spartakus Rychnów 2-1 Grom Płonno
Pomorzanka Jarosławsko 0-3 Gryf Objezierze
(wo)
na boisku 1-3
Pionier Zwierzyn (k. Choszczna) 3-6 Gryf Sulimierz
Orzeł Żeńsko 0-2 Iskra Lutówko

Kolejka 18 - 12 czerwca

Błękitni Sarnik 1-0 Orzeł Żeńsko
Iskra Lutówko 7-3 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
Gryf Sulimierz - Pomorzanka Jarosławsko
goście nie dojechali
Gryf Objezierze 5-0 Spartakus Rychnów
Grom Płonno 0-0 SKL Jagów 2000

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas