[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb II Dębno 18 46 15 1 2 79-21 9 0 0 49-5 6 1 2 30-16
2.  Pionier Nawrocko 18 43 14 1 3 80-34 8 0 1 54-14 6 1 2 26-20
3.  Korona Klępicz 18 35 11 2 5 49-35 6 1 2 29-16 5 1 3 20-19
4.  Sokół Przyjezierze 18 33 11 0 7 58-39 6 0 3 35-23 5 0 4 23-16
5.  Bonus Rzepnowo 18 29 9 2 7 54-43 5 2 2 33-16 4 0 5 21-27
6.  Orzeł Trzcinna 18 26 8 2 8 39-40 4 1 4 14-16 4 1 4 25-24
7.  Odra Czelin 18 21 7 0 11 44-56 4 0 5 26-30 3 0 6 18-26 2 3 1 0 1 6-5
8.  Rosnowianka Rosnowo 18 21 6 3 9 30-36 4 1 4 19-13 2 2 5 11-23 2 3 1 0 1 5-6
9.  Błękitni Białęgi 18 7 2 1 15 24-96 2 1 6 16-29 0 0 9 8-67
10.  Olimpia Troszyn 18 3 1 0 17 17-74 1 0 8 7-30 0 0 9 10-44
Olimpia Troszyn wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Dąb II Dębno    4-1 1-0 5-1 4-1 4-0 3-2 7-0 18-0 3-0* 
 2 Pionier Nawrocko0-2     4-1 5-1 8-2 6-2 7-1 3-0 10-2 11-3 
 3 Korona Klępicz2-1 2-5     3-1 2-1 4-3 2-3 0-0 6-1 8-1 
 4 Sokół Przyjezierze5-2 4-5 2-6     5-2 3-1 3-4 4-3 6-0 3-0* 
 5 Bonus Rzepnowo0-2 2-4 7-2 1-0     4-4 2-1 1-1 12-1 4-1 
 6 Orzeł Trzcinna2-3 1-1 1-2 0-5 0-2     4-2 1-0 2-1 3-0* 
 7 Odra Czelin3-5 3-0 2-3 0-6 2-3 2-6     5-2 3-0 6-5 
 8 Rosnowianka Rosnowo1-1 3-4 1-2 0-2 4-1 0-2 3-1     4-0 3-0* 
 9 Błękitni Białęgi3-8 1-3 1-1 2-4 2-6 1-4 2-1 1-2     3-0* 
 10 Olimpia Troszyn0-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3 0-3* 1-3 6-3     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Orzeł Trzcinna 1-0 Rosnowianka Rosnowo
Pionier Nawrocko 4-1 Korona Klępicz
Olimpia Troszyn 0-6 Dąb II Dębno
Błękitni Białęgi 2-4 Sokół Przyjezierze
Odra Czelin 2-3 Bonus Rzepnowo

Kolejka 2 - 4-5 września

Dąb II Dębno 18-0 Błękitni Białęgi
Korona Klępicz 8-1 Olimpia Troszyn
Rosnowianka Rosnowo 3-4 Pionier Nawrocko
Odra Czelin 2-6 Orzeł Trzcinna
Sokół Przyjezierze 5-2 Bonus Rzepnowo

Kolejka 3 - 11-12 września

Pionier Nawrocko 7-1 Odra Czelin
Olimpia Troszyn 1-3 Rosnowianka Rosnowo
Błękitni Białęgi 1-1 Korona Klępicz
Sokół Przyjezierze 5-2 Dąb II Dębno
Bonus Rzepnowo 4-4 Orzeł Trzcinna

Kolejka 4 - 18-19 września

Korona Klępicz 3-1 Sokół Przyjezierze
Rosnowianka Rosnowo 4-0 Błękitni Białęgi
Odra Czelin 6-5 Olimpia Troszyn
Orzeł Trzcinna 1-1 Pionier Nawrocko
Bonus Rzepnowo 0-2 Dąb II Dębno

Kolejka 5 - 25-26 września

Olimpia Troszyn 0-3 Orzeł Trzcinna
Błękitni Białęgi 2-1 Odra Czelin
Sokół Przyjezierze 4-3 Rosnowianka Rosnowo
Dąb II Dębno 1-0 Korona Klępicz
Bonus Rzepnowo 2-4 Pionier Nawrocko

Kolejka 6 - 2-3 października

Rosnowianka Rosnowo 1-1 Dąb II Dębno
Odra Czelin 0-6 Sokół Przyjezierze
Orzeł Trzcinna 2-1 Błękitni Białęgi
Pionier Nawrocko 11-3 Olimpia Troszyn
Korona Klępicz 2-1 Bonus Rzepnowo

Kolejka 7 - 9-10 października

Błękitni Białęgi 1-3 Pionier Nawrocko
Sokół Przyjezierze 3-1 Orzeł Trzcinna
Dąb II Dębno 3-2 Odra Czelin
Korona Klępicz 0-0 Rosnowianka Rosnowo
Bonus Rzepnowo 4-1 Olimpia Troszyn

Kolejka 8 - 16-17 października

Odra Czelin 2-3 Korona Klępicz
Orzeł Trzcinna 2-3 Dąb II Dębno
Pionier Nawrocko 5-1 Sokół Przyjezierze
Olimpia Troszyn 6-3 Błękitni Białęgi
Rosnowianka Rosnowo 4-1 Bonus Rzepnowo

Kolejka 9 - 23-24 października

Sokół Przyjezierze 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
goście nie dojechali
Dąb II Dębno 4-1 Pionier Nawrocko
Korona Klępicz 4-3 Orzeł Trzcinna
Rosnowianka Rosnowo 3-1 Odra Czelin
Bonus Rzepnowo 12-1 Błękitni Białęgi

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Rosnowianka Rosnowo 0-2 Orzeł Trzcinna
Korona Klępicz 2-5 Pionier Nawrocko
Dąb II Dębno 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Sokół Przyjezierze 6-0 Błękitni Białęgi
Bonus Rzepnowo 2-1 Odra Czelin

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Błękitni Białęgi 3-8 Dąb II Dębno
Olimpia Troszyn 0-3 Korona Klępicz
(wo)
Pionier Nawrocko 3-0 Rosnowianka Rosnowo
Orzeł Trzcinna 4-2 Odra Czelin
Bonus Rzepnowo 1-0 Sokół Przyjezierze

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Odra Czelin 3-0 Pionier Nawrocko
Rosnowianka Rosnowo 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Korona Klępicz 6-1 Błękitni Białęgi
Dąb II Dębno 5-1 Sokół Przyjezierze
Orzeł Trzcinna 0-2 Bonus Rzepnowo

Kolejka 13 - 7-8 maja

Sokół Przyjezierze 2-6 Korona Klępicz
Błękitni Białęgi 1-2 Rosnowianka Rosnowo
Olimpia Troszyn 0-3 Odra Czelin
(wo)
Pionier Nawrocko 6-2 Orzeł Trzcinna
Dąb II Dębno 4-1 Bonus Rzepnowo

Kolejka 14 - 14-15 maja

Orzeł Trzcinna 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Odra Czelin 3-0 Błękitni Białęgi
Rosnowianka Rosnowo 0-2 Sokół Przyjezierze
Korona Klępicz 2-1 Dąb II Dębno
Pionier Nawrocko 8-2 Bonus Rzepnowo

Kolejka 15 - 21-22 maja

Dąb II Dębno 7-0 Rosnowianka Rosnowo
Sokół Przyjezierze 3-4 Odra Czelin
Błękitni Białęgi 1-4 Orzeł Trzcinna
Olimpia Troszyn 0-3 Pionier Nawrocko
(wo)
Bonus Rzepnowo 7-2 Korona Klępicz

Kolejka 16 - 28-29 maja

Pionier Nawrocko 10-2 Błękitni Białęgi
Orzeł Trzcinna 0-5 Sokół Przyjezierze
Odra Czelin 3-5 Dąb II Dębno
Rosnowianka Rosnowo 1-2 Korona Klępicz
Olimpia Troszyn 0-3 Bonus Rzepnowo
(wo)

Kolejka 17 - 5 czerwca

Korona Klępicz 2-3 Odra Czelin
Dąb II Dębno 4-0 Orzeł Trzcinna
Sokół Przyjezierze 4-5 Pionier Nawrocko
Błękitni Białęgi 3-0 Olimpia Troszyn
(wo)
Bonus Rzepnowo 1-1 Rosnowianka Rosnowo

Kolejka 18 - 12 czerwca

Olimpia Troszyn 0-3 Sokół Przyjezierze
(wo)
Pionier Nawrocko 0-2 Dąb II Dębno
Orzeł Trzcinna 1-2 Korona Klępicz
Odra Czelin 5-2 Rosnowianka Rosnowo
Błękitni Białęgi 2-6 Bonus Rzepnowo

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas