[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2010/2011, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orkan Dalewo 15 33 10 3 2 35-18 6 1 0 19-8 4 2 2 16-10
2.  Saturn Szadzko 16 32 9 5 2 39-20 5 3 0 17-4 4 2 2 22-16
3.  Kluczevia II Stargard Szczeciński 16 31 10 1 5 52-33 7 1 0 36-12 3 0 5 16-21
4.  Orkan II Suchań 16 25 7 4 5 23-20 5 1 2 11-5 2 3 3 12-15 2 6 2 0 0 5-0
5.  Derby Ulikowo 16 25 7 4 5 39-29 4 3 1 26-17 3 1 4 13-12 2 0 0 0 2 0-5
6.  Znicz Sulibórz-Bytowo 16 20 6 2 8 29-34 5 1 2 16-11 1 1 6 13-23
7.  Ogniwo Dzwonowo 16 15 4 3 9 23-39 2 2 4 15-20 2 1 5 8-19
8.  Światowid II Łobez 15 10 3 1 11 31-56 2 0 6 16-23 1 1 5 15-33
9.  Piast Kolin 16 9 2 3 11 19-41 2 1 5 13-21 0 2 6 6-20
Sparta Lubieniów wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Orkan Dalewo    0-0 5-2 3-2 3-2 2-1 2-0 4-1 
 2 Saturn Szadzko3-0     3-0 1-1 0-0 4-2 2-0 4-1 0-0 
 3 Kluczevia II Stargard Szczeciński0-0 6-3     3-0 4-2 5-2 6-0 10-4 2-1 
 4 Orkan II Suchań0-1 1-1 2-0     2-0 1-0 1-2 2-0 2-1 
 5 Derby Ulikowo2-2 4-3 4-1 0-3     3-3 2-0 8-2 3-3 
 6 Znicz Sulibórz-Bytowo1-4 0-2 4-3 1-1 2-1     3-0 3-0* 2-0 
 7 Ogniwo Dzwonowo0-3 1-3 2-4 0-0 1-4 3-2     4-4 4-0 
 8 Światowid II Łobez3-1 2-5 1-4 3-4 0-1 2-3 2-5     3-0 
 9 Piast Kolin1-5 2-5 0-2 4-1 0-3 3-0* 1-1 2-4     

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Pauza: Derby Ulikowo.
 
Piast Kolin 0-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Ogniwo Dzwonowo 1-3 Saturn Szadzko
Orkan Dalewo 2-1 Znicz Sulibórz-Bytowo
Orkan II Suchań 2-0 Światowid II Łobez

Kolejka 2 - 4-5 września

Pauza: Ogniwo Dzwonowo.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 10-4 Światowid II Łobez
Znicz Sulibórz-Bytowo 1-1 Orkan II Suchań
Saturn Szadzko 3-0 Orkan Dalewo
Piast Kolin 0-3 Derby Ulikowo

Kolejka 3 - 11-12 września

Pauza: Orkan Dalewo.
 
Derby Ulikowo 4-1 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Ogniwo Dzwonowo 4-0 Piast Kolin
Orkan II Suchań 1-1 Saturn Szadzko
Światowid II Łobez 2-3 Znicz Sulibórz-Bytowo

Kolejka 4 - 18-19 września

Pauza: Orkan II Suchań.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 5-2 Znicz Sulibórz-Bytowo
Saturn Szadzko 4-1 Światowid II Łobez
Piast Kolin 1-5 Orkan Dalewo
Derby Ulikowo 2-0 Ogniwo Dzwonowo

Kolejka 5 - 25-26 września

Pauza: Światowid II Łobez.
 
Ogniwo Dzwonowo 2-4 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Orkan Dalewo 3-2 Derby Ulikowo
Orkan II Suchań 2-1 Piast Kolin
Znicz Sulibórz-Bytowo 0-2 Saturn Szadzko

Kolejka 6 - 2-3 października

Pauza: Znicz Sulibórz-Bytowo.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 6-3 Saturn Szadzko
Piast Kolin 2-4 Światowid II Łobez
Derby Ulikowo 0-3 Orkan II Suchań
Ogniwo Dzwonowo 0-3 Orkan Dalewo

Kolejka 7 - 9-10 października

Pauza: Saturn Szadzko.
 
Orkan Dalewo 5-2 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Orkan II Suchań 1-2 Ogniwo Dzwonowo
Światowid II Łobez 0-1 Derby Ulikowo
Znicz Sulibórz-Bytowo 2-0 Piast Kolin

Kolejka 8 - 16-17 października

Pauza: Kluczevia II Stargard Szczeciński.
 
Piast Kolin 2-5 Saturn Szadzko
Derby Ulikowo 3-3 Znicz Sulibórz-Bytowo
Ogniwo Dzwonowo 4-4 Światowid II Łobez
Orkan Dalewo 3-2 Orkan II Suchań

Kolejka 9 - 23-24 października

Pauza: Piast Kolin.
 
Orkan II Suchań 2-0 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Światowid II Łobez 3-1 Orkan Dalewo
Znicz Sulibórz-Bytowo 3-0 Ogniwo Dzwonowo
Saturn Szadzko 0-0 Derby Ulikowo

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Pauza: Derby Ulikowo.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 2-1 Piast Kolin
Saturn Szadzko 2-0 Ogniwo Dzwonowo
Znicz Sulibórz-Bytowo 1-4 Orkan Dalewo
Światowid II Łobez 3-4 Orkan II Suchań

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Pauza: Ogniwo Dzwonowo.
 
Światowid II Łobez 1-4 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Orkan II Suchań 1-0 Znicz Sulibórz-Bytowo
Orkan Dalewo 0-0 Saturn Szadzko
Derby Ulikowo 3-3 Piast Kolin

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Orkan Dalewo.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 4-2 Derby Ulikowo
Piast Kolin 1-1 Ogniwo Dzwonowo
Saturn Szadzko 1-1 Orkan II Suchań
Znicz Sulibórz-Bytowo 3-0 Światowid II Łobez
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 7-8 maja

Pauza: Orkan II Suchań.
 
Znicz Sulibórz-Bytowo 4-3 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Światowid II Łobez 2-5 Saturn Szadzko
Orkan Dalewo 4-1 Piast Kolin
Ogniwo Dzwonowo 1-4 Derby Ulikowo

Kolejka 14 - 14-15 maja

Pauza: Światowid II Łobez.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 6-0 Ogniwo Dzwonowo
Derby Ulikowo 2-2 Orkan Dalewo
Piast Kolin 4-1 Orkan II Suchań
Saturn Szadzko 4-2 Znicz Sulibórz-Bytowo

Kolejka 15 - 21-22 maja

Pauza: Znicz Sulibórz-Bytowo.
 
Saturn Szadzko 3-0 Kluczevia II Stargard Szczeciński
Światowid II Łobez 3-0 Piast Kolin
Orkan II Suchań 2-0 Derby Ulikowo
Orkan Dalewo 2-0 Ogniwo Dzwonowo

Kolejka 16 - 28-29 maja

Pauza: Saturn Szadzko.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 0-0 Orkan Dalewo
Ogniwo Dzwonowo 0-0 Orkan II Suchań
Derby Ulikowo 8-2 Światowid II Łobez
Piast Kolin 3-0 Znicz Sulibórz-Bytowo
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 17 - 5 czerwca

Pauza: Kluczevia II Stargard Szczeciński.
 
Saturn Szadzko 0-0 Piast Kolin
Znicz Sulibórz-Bytowo 2-1 Derby Ulikowo
Światowid II Łobez 2-5 Ogniwo Dzwonowo
Orkan II Suchań 0-1 Orkan Dalewo

Kolejka 18 - 12 czerwca

Pauza: Piast Kolin.
 
Kluczevia II Stargard Szczeciński 3-0 Orkan II Suchań
Orkan Dalewo - Światowid II Łobez
goście nie dojechali
Ogniwo Dzwonowo 3-2 Znicz Sulibórz-Bytowo
Derby Ulikowo 4-3 Saturn Szadzko

Klasa A 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin II)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa A 2010/2011 (Szczecin VI)

Klasa B 2010/2011 (Szczecin I)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin III)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin IV)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin V)
Klasa B 2010/2011 (Szczecin VI)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas