[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2010/2011, grupa: kujawsko-pomorsko-wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Calisia Kalisz 30 60 18 6 6 52-28 9 3 3 29-12 9 3 3 23-16
2.  Lech Rypin 30 58 17 7 6 61-32 12 1 2 43-12 5 6 4 18-20
3.  GKS Dopiewo 30 53 14 11 5 42-24 5 8 2 19-11 9 3 3 23-13
4.  Unia Swarzędz 30 52 15 7 8 45-25 7 5 3 18-11 8 2 5 27-14
5.  Victoria Koronowo 30 48 12 12 6 33-31 7 5 3 19-15 5 7 3 14-16
6.  Wda Świecie 30 47 14 5 11 48-37 7 4 4 27-18 7 1 7 21-19
7.  Piast Kobylin 30 44 12 8 10 41-40 7 3 5 25-20 5 5 5 16-20
8.  Górnik Konin 30 41 12 5 13 32-38 7 1 7 20-19 5 4 6 12-19
9.  Unia Janikowo 30 40 11 7 12 42-42 6 4 5 15-16 5 3 7 27-26
10.  Notecianka Pakość 30 39 11 6 13 37-43 5 3 7 19-22 6 3 6 18-21
11.  Lubuszanin Trzcianka 30 38 10 8 12 40-29 7 5 3 27-9 3 3 9 13-20
12.  Chemik Bydgoszcz 30 36 11 3 16 35-46 5 1 9 13-18 6 2 7 22-28
13.  Polonia 1912 Leszno 30 35 9 8 13 34-47 4 3 8 17-27 5 5 5 17-20
14.  Unia Solec Kujawski 30 33 8 9 13 42-43 6 6 3 29-18 2 3 10 13-25
15.  Włocłavia Włocławek 30 25 7 4 19 32-62 5 1 9 19-27 2 3 10 13-35
16.  Mieszko Gniezno 30 16 4 4 22 17-66 3 2 10 11-28 1 2 12 6-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Calisia Kalisz    1-1 0-1 3-0 0-0 0-2 2-1 0-0 1-4 1-0 3-1 2-1 3-0 5-1 4-0 4-0 
 2 Lech Rypin0-2     2-1 3-2 3-0 2-0 3-0* 1-0 4-0 5-0 1-1 2-3 4-1 2-0 6-2 5-0 
 3 GKS Dopiewo2-2 4-0     0-0 0-0 0-3 0-0 0-0 1-1 2-0 0-0 3-1 0-0 1-3 4-1 2-0 
 4 Unia Swarzędz1-1 0-0 1-2     0-0 3-2 0-2 2-0 2-0 1-1 1-0 3-0 0-2 1-1 2-0 1-0 
 5 Victoria Koronowo1-0 2-0 0-2 2-1     0-3 2-2 1-1 1-1 1-1 3-1 0-1 1-0 1-0 2-2 2-0 
 6 Wda Świecie3-2 1-0 0-1 2-1 3-4     2-0 1-2 2-2 3-1 0-0 1-1 1-2 3-0 1-1 4-1 
 7 Piast Kobylin2-2 2-2 0-2 0-3 4-1 1-1     0-2 2-1 0-1 2-1 2-1 2-0 2-1 5-0 1-2 
 8 Górnik Konin1-2 1-2 1-1 0-2 1-2 2-1 1-2     3-0 0-2 1-0 3-2 0-3 2-0 1-0 3-0* 
 9 Unia Janikowo0-2 1-2 2-1 0-4 1-0 1-2 0-0 1-0     0-2 2-0 2-2 0-0 1-1 3-0 1-0 
 10 Notecianka Pakość0-1 2-3 3-2 0-1 0-0 1-2 2-4 1-0 2-1     3-2 1-2 1-1 2-1 0-1 1-1 
 11 Lubuszanin Trzcianka4-1 1-2 1-2 1-2 1-1 3-0 0-0 5-0 3-0 5-1     2-0 0-0 0-0 1-0 0-0 
 12 Chemik Bydgoszcz1-2 2-1 0-2 0-2 0-1 3-1 1-2 0-1 0-2 1-0 0-2     0-1 1-0 1-1 3-0* 
 13 Polonia 1912 Leszno0-1 1-1 1-1 1-3 0-1 0-1 1-0 4-0 0-7 2-2 1-0 0-3     0-3 1-3 5-1 
 14 Unia Solec Kujawski1-2 0-0 0-1 1-1 2-2 2-0 2-2 0-0 5-3 0-1 3-2 5-1 2-2     2-1 4-0 
 15 Włocłavia Włocławek0-1 1-3 1-1 1-0 0-1 1-0 4-0 2-4 0-3 0-2 0-2 2-3 3-5 2-1     2-1 
 16 Mieszko Gniezno0-2 1-1 1-3 0-5 1-1 0-3* 0-1 1-2 0-2 0-4 0-1 0-1 3-0 2-1 2-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Unia Solec Kujawski 3-2 Lubuszanin Trzcianka 7 sierpnia, 18:00 (250)
Sebastian Mędlewski 31, Marcin Grzelak 41, Michał Ciępiel 90 - Radosław Bączyk 75, Paweł Nawrocki 85
Calisia Kalisz 4-0 Mieszko Gniezno 7 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Tywoniuk 24, Błażej Ciesielski 38, 65, Marcin Lis 41
Chemik Bydgoszcz 0-2 Unia Janikowo 6 sierpnia, 17:00 (100)
Paweł Klimek 23, Marcin Brzykcy 30
Wda Świecie 3-4 Victoria Koronowo 7 sierpnia, 17:00 (300)
Arkadiusz Woźniak 33 (k), Łukasz Walda 62 (s), Valentin Dah 90 - Adam Kardasz 35 (k), Arkadiusz Piskorski 55, Jakub Kujawka 56, Wojciech Springer 90
Górnik Konin 0-3 Polonia 1912 Leszno 7 sierpnia, 17:00 (150)
Maciej Gendek 21, Łukasz Glapiak 81 (k), Artur Jęsiek 90
Piast Kobylin 2-2 Lech Rypin 8 sierpnia, 16:00
Tomasz Kempiński 10, Kamil Duda 23 - Mateusz Ewert 16, Paweł Piceluk 75
Włocłavia Włocławek 0-2 Notecianka Pakość 7 sierpnia, 17:00 (250)
Ariel Jastrzembski 22, Dariusz Słupski 49
GKS Dopiewo 0-0 Unia Swarzędz 8 sierpnia, 15:00 (350)

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka 1-2 Unia Swarzędz 14 sierpnia, 14:00
Michał Wawszczak 90 - Marcin Hercog 42, 90
Notecianka Pakość 3-2 GKS Dopiewo 14 sierpnia, 17:00
Dariusz Słupski 37, Bartłomiej Delekta 85, Michał Nadolski 90 - Maciej Ratajski 11, Łukasz Rewers 58
Lech Rypin 6-2 Włocłavia Włocławek 14 sierpnia, 17:00
Dariusz Koprowski 30, 88, Kamil Tomczyk 43, Jakub Feter 51 (k), 71, Paweł Komorowski 77 - Michał Rosiak 39, Maciej Lamparski 85
Polonia 1912 Leszno 1-0 Piast Kobylin 14 sierpnia, 17:00
Tomasz Wiśniewski 21
Victoria Koronowo 1-1 Górnik Konin 14 sierpnia, 16:00 (150)
Jakub Kujawka 82 - Maciej Adamczewski 42
Unia Janikowo 1-2 Wda Świecie 14 sierpnia, 17:00 (600)
Adam Lisiecki 15 - Arkadiusz Woźniak 48, Leszek Szczygielski 89
Mieszko Gniezno 0-1 Chemik Bydgoszcz 14 sierpnia, 17:00 (100)
Szymon Spychała 25
Unia Solec Kujawski 1-2 Calisia Kalisz 15 sierpnia, 12:00
Sebastian Mędlewski 90 - Łukasz Wiącek 33, Michał Mazurek 82

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Calisia Kalisz 3-1 Lubuszanin Trzcianka 21 sierpnia, 17:00 (250)
Bartosz Migawa 5, Michał Mazurek 24, Daniel Armatys 89 - Bartosz Ciesielski 32 (s)
Chemik Bydgoszcz 1-0 Unia Solec Kujawski 21 sierpnia, 11:00 (350)
Maciej Kot 84
Wda Świecie 4-1 Mieszko Gniezno 21 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Woźniak 16, 58 (k), Leszek Szczygielski 29, Adrian Talaśka 71 - Marcin Nowak 82
Górnik Konin 3-0 Unia Janikowo 21 sierpnia, 17:00 (150)
Paweł Błaszczak 42, 51, Mateusz Witkowski 45 (k)
Piast Kobylin 4-1 Victoria Koronowo 22 sierpnia, 16:00
Tomasz Kempiński 38, 58, Kamil Duda 48, Marek Szymanowski 50 - Arkadiusz Piskorski 76
Włocłavia Włocławek 3-5 Polonia 1912 Leszno 21 sierpnia, 17:00
Bartosz Śmigiel 14, 47, Jakub Markiewicz 87 - Adrian Bergier 13, 85, Łukasz Glapiak 41, Hubert Olszak 43, Tomasz Wiśniewski 63
GKS Dopiewo 4-0 Lech Rypin 22 sierpnia, 15:10 (200)
Łukasz Szczudeł 31, 36, Łukasz Rewers 74, Marcin Baranowski 78 (s)
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
Notecianka Pakość 0-1 Unia Swarzędz 21 sierpnia, 17:00
David Paku-Tshela 65

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Lubuszanin Trzcianka 5-1 Notecianka Pakość 28 sierpnia, 12:00
Wojciech Oczkowski 44, 90, Michał Wawszczak 60, 90, Filip Kottas 64 - Roger Babiarz 80
Lech Rypin 3-2 Unia Swarzędz 28 sierpnia, 17:00
Paweł Piceluk 32, 76, 90 - Łukasz Lebioda 49, Bartłomiej Feter 51 (s)
Polonia 1912 Leszno 1-1 GKS Dopiewo 28 sierpnia, 17:00
Paweł Kotowicz 80 - Piotr Gułajski 50
Victoria Koronowo 2-2 Włocłavia Włocławek 28 sierpnia, 16:00
Adam Kardasz 67 (k), Borys Modracki 76 - Damian Szczukowski 63 (s), Bartłomiej Dębicki 88
Unia Janikowo 0-0 Piast Kobylin 28 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 1-2 Górnik Konin 28 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Nowak 29 - Paweł Błaszczak 23, 36
Unia Solec Kujawski 2-0 Wda Świecie 28 sierpnia, 16:00
Przemysław Boldt 2, Michał Ciępiel 90
Calisia Kalisz 2-1 Chemik Bydgoszcz 28 sierpnia, 17:00
Damian Czech 74, Grzegorz Dziubek 82 - Maciej Jarzembowski 90

Kolejka 5 - 4-5 września

Chemik Bydgoszcz 0-2 Lubuszanin Trzcianka 5 września, 16:00 (100)
Mikołaj Wicberger 49, Krzysztof Zublewicz 87
Wda Świecie 3-2 Calisia Kalisz 4 września, 17:00
Damian Czech 3 (s), Leszek Szczygielski 37, Bartosz Czerwiński 52 - Błażej Ciesielski 11, Marcin Lis 31
Górnik Konin 2-0 Unia Solec Kujawski 4 września, 17:00 (150)
Mateusz Witkowski 39 (k), 74
Piast Kobylin 1-2 Mieszko Gniezno 5 września, 16:00
Jacek Biernat 80 - Wojciech Gąsiorowski 41, 55
Włocłavia Włocławek 0-3 Unia Janikowo 4 września, 11:00
Arkadiusz Dereżyński 7, Dawid Kaniewski 61, Paweł Klimek 78
bez udziału publiczności
GKS Dopiewo 0-0 Victoria Koronowo 5 września, 15:00 (150)
Unia Swarzędz 0-2 Polonia 1912 Leszno 4 września, 16:00
Hubert Olszak 35, Adrian Bergier 50
Notecianka Pakość 2-3 Lech Rypin 4 września, 16:00
Dariusz Słupski 63 (k), Ariel Jastrzembski 70 - Bartosz Dobroński 12, 55, 59

Kolejka 6 - 11-12 września

Lubuszanin Trzcianka 1-2 Lech Rypin 11 września, 16:00
Radosław Bączyk 88 - Paweł Komorowski 32, Wojciech Figurski 62
Polonia 1912 Leszno 2-2 Notecianka Pakość 11 września, 17:00
Szymon Zboralski 19, Łukasz Glapiak 60 (k) - Dariusz Słupski 28 (k), 62
czerwoną kartką ukarany został także rezerwowy zawodnik gości - Arkadiusz Nowicki
Victoria Koronowo 2-1 Unia Swarzędz 11 września, 16:00
Mikołaj Plewa 1, Arkadiusz Piskorski 34 - Łukasz Lebioda 55
Unia Janikowo 2-1 GKS Dopiewo 11 września, 16:00
Paweł Klimek 23, Piotr Bachanek 85 - Piotr Kurminowski 7
Mieszko Gniezno 2-1 Włocłavia Włocławek 11 września, 17:00
Michał Góralski 5, Marcin Nowak 62 - Michał Rosiak 61
Unia Solec Kujawski 2-2 Piast Kobylin 11 września, 16:00
Marcin Grzelak 65, Łukasz Geruzel 82 - Marek Szymanowski 28, Kamil Duda 88
Calisia Kalisz 0-0 Górnik Konin 11 września, 16:00 (200)
Chemik Bydgoszcz 3-1 Wda Świecie 11 września, 11:00 (250)
Jakub Witucki 28 (k), Dawid Retlewski 76, Szymon Spychała 81 - Arkadiusz Woźniak 68

Kolejka 7 - 18-19 września

Wda Świecie 0-0 Lubuszanin Trzcianka 18 września, 16:00 (150)
Górnik Konin 3-2 Chemik Bydgoszcz 18 września, 16:00 (150)
Paweł Błaszczak 55, 74, 90 - Jakub Witucki 45 (k), Adam Kacprzak 75
Piast Kobylin 2-2 Calisia Kalisz 19 września, 16:00
Kamil Duda 2, Marek Szymanowski 20 - Mateusz Tywoniuk 38, Bartosz Migawa 55
Włocłavia Włocławek 2-1 Unia Solec Kujawski 18 września, 17:00
Michał Rosiak 17, Marcin Piotrowski 90 - Michał Murach 10
GKS Dopiewo 2-0 Mieszko Gniezno 19 września, 15:00 (90)
Łukasz Rewers 71, Łukasz Szczudeł 79
Unia Swarzędz 2-0 Unia Janikowo 18 września, 16:00
Tomasz Zawada 33, Łukasz Lebioda 72
Notecianka Pakość 0-0 Victoria Koronowo 18 września, 16:00
Lech Rypin 4-1 Polonia 1912 Leszno 18 września, 17:00 (200)
Jakub Feter 39 (k), Paweł Komorowski 42, Bartosz Dobroński 52, Paweł Piceluk 67 - Łukasz Glapiak 82

Kolejka 8 - 25-26 września

Lubuszanin Trzcianka 0-0 Polonia 1912 Leszno 25 września, 16:00
Victoria Koronowo 2-0 Lech Rypin 25 września, 16:00
Adam Kardasz 14, Jakub Kujawka 30
Unia Janikowo 0-2 Notecianka Pakość 25 września, 16:00
Michał Szot 46, 55
Mieszko Gniezno 0-5 Unia Swarzędz 25 września, 16:00
Tomasz Zawada 5, 18, Michał Chmielecki 15, Mateusz Sobkowiak 76, Marcin Hercog 85
Unia Solec Kujawski 0-1 GKS Dopiewo 25 września, 16:00 (300)
Łukasz Szczudeł 40 (k)
Calisia Kalisz 4-0 Włocłavia Włocławek 25 września, 16:00 (200)
Błażej Ciesielski 18, 61, 78, Tobiasz Kupczyk 27
Chemik Bydgoszcz 1-2 Piast Kobylin 25 września, 11:00 (130)
Jakub Witucki 72 - Tomasz Kempiński 28, 55
Wda Świecie 1-2 Górnik Konin 25 września, 16:00 (250)
Adrian Talaśka 18 - Mateusz Witkowski 78, Paweł Błaszczak 87

Kolejka 9 - 2-3 października

Górnik Konin 1-0 Lubuszanin Trzcianka 2 października, 15:00 (150)
Kamil Szkolmowski 45
Piast Kobylin 1-1 Wda Świecie 3 października, 15:00 (200)
Kamil Duda 26 - Bartosz Czerwiński 64
Włocłavia Włocławek 2-3 Chemik Bydgoszcz 20 października, 16:00
Rafał Bobrowski 21, Bartosz Rudziński 90 (s) - Maciej Kot 27, 71, Daniel Katerla 85
bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (2 października, 16:00) odwołany
GKS Dopiewo 2-2 Calisia Kalisz 3 października, 15:00
Łukasz Szczudeł 12, 49 - Błażej Ciesielski 15, Grzegorz Dziubek 90
Unia Swarzędz 1-1 Unia Solec Kujawski 2 października, 16:00
David Paku-Tshela 43 - Mateusz Chachuła 80
Notecianka Pakość 1-1 Mieszko Gniezno 2 października, 15:00
Arkadiusz Nowicki 31 - Michał Góralski 49
Lech Rypin 4-0 Unia Janikowo 2 października, 14:00
Paweł Piceluk 24, 35, Jakub Feter 27, Paweł Lewandowski 70
Polonia 1912 Leszno 0-1 Victoria Koronowo 2 października, 16:00
Jakub Kujawka 7

Kolejka 10 - 9-10 października

Lubuszanin Trzcianka 1-1 Victoria Koronowo 9 października, 16:00
Jan Turowski 60 - Borys Modracki 5
Unia Janikowo 0-0 Polonia 1912 Leszno 9 października, 15:00
Mieszko Gniezno 1-1 Lech Rypin 9 października, 15:00
Mateusz Kriger 82 - Paweł Kukowski 80 (k)
Unia Solec Kujawski 0-1 Notecianka Pakość 9 października, 14:00
Jarosław Łapiński 11
Calisia Kalisz 3-0 Unia Swarzędz 9 października, 15:00
Grzegorz Dziubek 24, Tobiasz Kupczyk 26, 75
Chemik Bydgoszcz 0-2 GKS Dopiewo 9 października, 11:00 (100)
Łukasz Szczudeł 6, 21
Wda Świecie 1-1 Włocłavia Włocławek 9 października, 15:00 (180)
Krzysztof Łożyński 53 - Kamil Frąckowiak 3
Górnik Konin 1-2 Piast Kobylin 9 października, 15:00 (200)
Mateusz Majewski 90 - Tomasz Kempiński 27, 43

Kolejka 11 - 16-17 października

Piast Kobylin 2-1 Lubuszanin Trzcianka 17 października, 15:00
Dariusz Reyer 12, 60 - Michał Wawszczak 85
Włocłavia Włocławek 2-4 Górnik Konin 16 października, 15:00
Robert Jędras 7 (s), Michał Rosiak 89 - Paweł Błaszczak 19, 35, 40, Mateusz Witkowski 50
bez udziału publiczności
GKS Dopiewo 0-3 Wda Świecie 17 października, 14:00
Łukasz Wenerski 35, Łukasz Jujeczka 55 (s), Szymon Makowski 80
Unia Swarzędz 3-0 Chemik Bydgoszcz 16 października, 16:00
Marcin Hercog 25 (k), David Paku-Tshela 34, Mateusz Sobkowiak 59
Notecianka Pakość 0-1 Calisia Kalisz 16 października, 15:00 (300)
Łukasz Wiącek 80
Lech Rypin 2-0 Unia Solec Kujawski 16 października, 15:00
Paweł Kukowski 63, Jakub Feter 79 (k)
Polonia 1912 Leszno 5-1 Mieszko Gniezno 16 października, 16:00
Adrian Bergier 16, Szymon Zboralski 22, 73, 75, Bogumił Ceglarek 47 - Marcin Nowak 40
Victoria Koronowo 1-1 Unia Janikowo 16 października, 13:00 (150)
Mateusz Andrzejewski 47 - Paweł Klimek 30

Kolejka 12 - 23-24 października

Lubuszanin Trzcianka 3-0 Unia Janikowo 23 października, 15:00
Paweł Nawrocki 32, Jarosław Feciuch 41 (k), Michał Wawszczak 55
Mieszko Gniezno 1-1 Victoria Koronowo 23 października, 15:00
Wojciech Gąsiorowski 52 - Adam Kardasz 73
Unia Solec Kujawski 2-2 Polonia 1912 Leszno 23 października, 14:00 (200)
Adam Wiśniewski 50, Łukasz Geruzel 88 - Adrian Bergier 65, Sławomir Winiecki 90 (s)
Calisia Kalisz 1-1 Lech Rypin 23 października, 15:00 (700)
Łukasz Wiącek 90 - Paweł Piceluk 81
Chemik Bydgoszcz 1-0 Notecianka Pakość 23 października, 11:00 (150)
Michał Kacprzak 64
Wda Świecie 2-1 Unia Swarzędz 23 października, 15:00 (200)
Arkadiusz Woźniak 13, Piotr Żurek 73 - Adrian Płoska 64
Górnik Konin 1-1 GKS Dopiewo 23 października, 14:30
Maciej Adamczewski 86 - Łukasz Jujeczka 65
Piast Kobylin 5-0 Włocłavia Włocławek 24 października, 15:00
Krzysztof Kendzia 30, 85, Marek Szymanowski 59, Dariusz Reyer 69, Piotr Kowalski 72

Kolejka 13 - 30-31 października

Włocłavia Włocławek 0-2 Lubuszanin Trzcianka 30 października, 13:00
Michał Wawszczak 45, Jan Turowski 58
bez udziału publiczności
GKS Dopiewo 0-0 Piast Kobylin 31 października, 13:00
Unia Swarzędz 2-0 Górnik Konin 30 października, 15:00 (50)
Marcin Hercog 1, David Paku-Tshela 10
Notecianka Pakość 1-2 Wda Świecie 30 października, 14:00
Michał Nadolski 90 - Arkadiusz Woźniak 13, Leszek Szczygielski 17
Lech Rypin 2-3 Chemik Bydgoszcz 30 października, 14:00
Paweł Piceluk 17, 68 - Adam Kacprzak 41, Maciej Kot 90, Jakub Witucki 90
Polonia 1912 Leszno 0-1 Calisia Kalisz 30 października, 15:00
Błażej Ciesielski 57
Victoria Koronowo 1-0 Unia Solec Kujawski 30 października, 13:00
Jakub Kujawka 40
Unia Janikowo 1-0 Mieszko Gniezno 30 października, 13:00
Paweł Klimek 6

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Lubuszanin Trzcianka 0-0 Mieszko Gniezno 6 listopada, 14:00
Unia Solec Kujawski 5-3 Unia Janikowo 6 listopada, 12:00
Marcin Grzelak 8, 71, Adam Wiśniewski 77, 90, Szymon Raczyński 85 - Filip Jagielski 25, Marcin Brzykcy 45, 70
Calisia Kalisz 0-0 Victoria Koronowo 6 listopada, 13:00
Chemik Bydgoszcz 0-1 Polonia 1912 Leszno 6 listopada, 11:00
Łukasz Glapiak 11
Wda Świecie 1-0 Lech Rypin 6 listopada, 14:00 (200)
Bartosz Czerwiński 76
Górnik Konin 0-2 Notecianka Pakość 6 listopada, 11:00 (130)
Michał Nadolski 26, Ariel Jastrzembski 80
Piast Kobylin 0-3 Unia Swarzędz 7 listopada, 13:00
Tomasz Zawada 50, Wojciech Antczak 76, Marek Bączyk 83
Włocłavia Włocławek 1-1 GKS Dopiewo 6 listopada, 17:00
Bartosz Śmigiel 55 - Mikołaj Lasek 13

Kolejka 15 - 13-14 listopada

GKS Dopiewo 0-0 Lubuszanin Trzcianka 14 listopada, 12:00
Unia Swarzędz 2-0 Włocłavia Włocławek 13 listopada, 14:00
Łukasz Lebioda 60, David Paku-Tshela 87
Notecianka Pakość 2-4 Piast Kobylin 13 listopada, 13:00
Bartłomiej Delekta 60, Kamil Kala 70 - Krzysztof Kendzia 43, Tomasz Kempiński 66, Dariusz Reyer 77, 85 (k)
Lech Rypin 1-0 Górnik Konin 13 listopada, 14:00
Piotr Buchalski 40
Polonia 1912 Leszno 0-1 Wda Świecie 13 listopada, 14:00
Leszek Szczygielski 55
Victoria Koronowo 0-1 Chemik Bydgoszcz 13 listopada, 13:00 (150)
Maciej Kot 79
Unia Janikowo 0-2 Calisia Kalisz 13 listopada, 12:00
Marcin Lis 18, Daniel Armatys 89
Mieszko Gniezno 2-1 Unia Solec Kujawski 13 listopada, 13:00
Daniel Szymański 55, Przemysław Urbaniak 65 (k) - Michał Osiński 87 (k)

Kolejka 16 - 19-20 marca

Lubuszanin Trzcianka 0-0 Unia Solec Kujawski 19 marca, 14:00
pierwotnie zweryfikowano na 3-0 (wo) z powodu zbyt małej liczby zawodników młodzieżowych w drużynie gości, później przywrócono wynik z boiska
Mieszko Gniezno 0-2 Calisia Kalisz 19 marca, 14:00 (100)
Błażej Ciesielski 17, Krzysztof Gościniak 37
Unia Janikowo 2-2 Chemik Bydgoszcz 19 marca, 12:00
Adam Wiśniewski 51, Bartosz Rudziński 81 (s) - Adam Kacprzak 72, Dawid Retlewski 88
Victoria Koronowo 0-3 Wda Świecie 19 marca, 13:00
Arkadiusz Woźniak 5, 20, Andrzej Grugiel 45 (s)
Polonia 1912 Leszno 4-0 Górnik Konin 19 marca, 15:00 (100)
Łukasz Glapiak 60, Adrian Bergier 80, 82 (k), Damian Frąnkowski 90
Lech Rypin 3-0 Piast Kobylin 19 marca, 14:00
(wo)
Jakub Feter 34 (k), Piotr Buchalski 41 - Krzysztof Kendzia 1
na boisku 2-1; w drużynie gości grała zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Notecianka Pakość 0-1 Włocłavia Włocławek 19 marca, 15:00
Bartosz Śmigiel 69
Unia Swarzędz 1-2 GKS Dopiewo 19 marca, 14:00
Michał Stawiński 55 - Mikołaj Lasek 10, Tobiasz Jarentowski 90

Kolejka 17 - 26-27 marca

Unia Swarzędz 1-0 Lubuszanin Trzcianka 26 marca, 14:00
Mateusz Sobkowiak 3
GKS Dopiewo 2-0 Notecianka Pakość 27 marca, 15:00
Jakub Budzyń 42, Mikołaj Lasek 45
Włocłavia Włocławek 1-3 Lech Rypin 26 marca, 15:00
Bartosz Śmigiel 70 - Jakub Feter 38 (k), Artur Serocki 65 (s), Piotr Buchalski 80
Piast Kobylin 2-0 Polonia 1912 Leszno 27 marca, 14:00
Tomasz Kempiński 55, 77
Górnik Konin 1-2 Victoria Koronowo 26 marca, 15:00 (150)
Andrzej Grugiel 45 (s) - Adam Kardasz 42, 80
Wda Świecie 2-2 Unia Janikowo 26 marca, 14:00 (350)
Paweł Olszewski 9, Arkadiusz Woźniak 74 - Michał Chmielecki 36, Arkadiusz Mokrzycki 45
Chemik Bydgoszcz 3-0 Mieszko Gniezno 26 marca, 12:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Calisia Kalisz 5-1 Unia Solec Kujawski 26 marca, 15:30 (100)
Błażej Ciesielski 20, 52, 85, Krzysztof Gościniak 60 (k), Maciej Stawiński 77 - Michael Sanni 45 (k)
w Pleszewie

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Unia Swarzędz 1-1 Notecianka Pakość 2 kwietnia, 15:00
Mateusz Sobkowiak 3 - Michał Szot 23
Lubuszanin Trzcianka 4-1 Calisia Kalisz 2 kwietnia, 15:00
Marcin Florek 12, Paweł Nawrocki 65, 90, Jan Turowski 73 - Łukasz Wiącek 39
Unia Solec Kujawski 5-1 Chemik Bydgoszcz 2 kwietnia, 15:00
Krzysztof Szkaradek 20, Michael Sanni 24 (k), Mariusz Barlik 62, Michał Murach 75 (k), Karol Lewandowski 84 - Michał Ciępiel 86 (s)
Mieszko Gniezno 0-3 Wda Świecie
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Unia Janikowo 1-0 Górnik Konin 2 kwietnia, 16:00
Adam Lisiecki 12
Victoria Koronowo 2-2 Piast Kobylin 2 kwietnia, 14:00
Mateusz Andrzejewski 17, 19 - Jacek Biernat 42, Michał Rejek 55
Polonia 1912 Leszno 1-3 Włocłavia Włocławek 2 kwietnia, 16:00
Patryk Kowalski 35 - Maciej Lamparski 36, Bartosz Śmigiel 46, 48
Lech Rypin 2-1 GKS Dopiewo 2 kwietnia, 16:00
Paweł Piceluk 31, Jakub Feter 68 (k) - Tobiasz Jarentowski 78 (k)

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Notecianka Pakość 3-2 Lubuszanin Trzcianka 9 kwietnia, 16:00
Michał Nadolski 81, Ariel Jastrzembski 88, Patryk Kurowski 89 - Paweł Nawrocki 10, Michał Wawszczak 39
Unia Swarzędz 0-0 Lech Rypin 9 kwietnia, 15:00
GKS Dopiewo 0-0 Polonia 1912 Leszno 10 kwietnia, 15:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Victoria Koronowo 9 kwietnia, 16:00
Jakub Kujawka 81
Piast Kobylin 2-1 Unia Janikowo 10 kwietnia, 16:00
Kamil Duda 50, Jacek Biernat 53 - Michał Góralski 62
Górnik Konin 3-0 Mieszko Gniezno
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Mieszka
Wda Świecie 3-0 Unia Solec Kujawski 9 kwietnia, 15:00 (400)
Adrian Talaśka 25, 68, Arkadiusz Woźniak 28
Chemik Bydgoszcz 1-2 Calisia Kalisz 9 kwietnia, 12:00 (250)
Dawid Retlewski 62 - Łukasz Wiącek 36, Maciej Sowiński 75

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Lubuszanin Trzcianka 2-0 Chemik Bydgoszcz 16 kwietnia, 15:00
Michał Wawszczak 10, Marcin Florek 71
Calisia Kalisz 0-2 Wda Świecie 16 kwietnia, 17:00 (700)
Piotr Żurek 87, Krzysztof Szal 90
Unia Solec Kujawski 0-0 Górnik Konin 16 kwietnia, 15:00 (300)
Mieszko Gniezno 0-1 Piast Kobylin 16 kwietnia, 15:00
Michał Rejek 3
Unia Janikowo 3-0 Włocłavia Włocławek 16 kwietnia, 11:00
Arkadiusz Mokrzycki 9, Adam Wiśniewski 34, Paweł Klimek 75
Victoria Koronowo 0-2 GKS Dopiewo 16 kwietnia, 14:00
Łukasz Szczudeł 68 (k), 81
Polonia 1912 Leszno 1-3 Unia Swarzędz 16 kwietnia, 16:00
Adrian Bergier 62 (k) - Łukasz Lebioda 33, Ernest Maćkowiak 57, Konrad Zandrowicz 75 (k)
Lech Rypin 5-0 Notecianka Pakość 16 kwietnia, 16:00
Marcin Baranowski 45, Paweł Komorowski 69, Paweł Piceluk 78, Radosław Simson 80, Paweł Kukowski 84

Kolejka 21 - 23 kwietnia

Lech Rypin 1-1 Lubuszanin Trzcianka 23 kwietnia, 17:00
Marcin Baranowski 23 - Wojciech Oczkowski 64
Notecianka Pakość 1-1 Polonia 1912 Leszno 23 kwietnia, 16:00
Patryk Kurowski 54 - Adrian Bergier 26
Unia Swarzędz 0-0 Victoria Koronowo 23 kwietnia, 15:00
GKS Dopiewo 1-1 Unia Janikowo 23 kwietnia, 15:00
Łukasz Szczudeł 30 (k) - Adam Wiśniewski 60
Włocłavia Włocławek 2-1 Mieszko Gniezno 23 kwietnia, 16:00
Bartosz Śmigiel 31 (k), Radosław Budnicki 73 - Daniel Szymański 62
Piast Kobylin 2-1 Unia Solec Kujawski 23 kwietnia, 16:00
Krzysztof Kendzia 17, Tomasz Kempiński 69 - Karol Lewandowski 43
Górnik Konin 1-2 Calisia Kalisz 23 kwietnia, 17:00 (250)
Bartosz Modelski 52 - Paweł Lisiecki 23, Łukasz Wiącek 65
Wda Świecie 1-1 Chemik Bydgoszcz 23 kwietnia, 16:00 (550)
Adrian Talaśka 3 - Jarosław Jaworski 26 (k)

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Lubuszanin Trzcianka 3-0 Wda Świecie 30 kwietnia, 16:00
Jarosław Feciuch 30, 64 (k), Krystian Feciuch 60
Chemik Bydgoszcz 0-1 Górnik Konin 30 kwietnia, 12:00 (100)
Arkadiusz Bajerski 10
Calisia Kalisz 2-1 Piast Kobylin 30 kwietnia, 17:00 (600)
Krzysztof Gościniak 5, Damian Czech 72 - Michał Rejek 89
Unia Solec Kujawski 2-1 Włocłavia Włocławek 30 kwietnia, 16:00
Michael Sanni 31, 74 - Marcin Piotrowski 44
Mieszko Gniezno 1-3 GKS Dopiewo 30 kwietnia, 16:00
Daniel Szymański 6 - Tobiasz Jarentowski 20, 80, Maciej Ratajski 70
Unia Janikowo 0-4 Unia Swarzędz 30 kwietnia, 12:00
Adrian Płoska 26, Łukasz Lebioda 53, 90, Mateusz Sobkowiak 85
Victoria Koronowo 1-1 Notecianka Pakość 30 kwietnia, 16:00
Arkadiusz Piskorski 45 - Michał Szot 17
Polonia 1912 Leszno 1-1 Lech Rypin 27 kwietnia, 17:00
Maciej Bujak 69 - Piotr Sarbinowski 50
przełożony z powodu Grand Prix na żużlu w Lesznie

Kolejka 23 - 3 maja

Polonia 1912 Leszno 1-0 Lubuszanin Trzcianka 3 maja, 17:00
Krzysztof Nalborski 80
Lech Rypin 3-0 Victoria Koronowo 3 maja, 17:00
Piotr Kulpaka 43, Paweł Piceluk 44, 86
Notecianka Pakość 2-1 Unia Janikowo 3 maja, 17:00
Michał Szot 50, Kamil Niedźwiedź 79 - Paweł Klimek 83
Unia Swarzędz 1-0 Mieszko Gniezno 3 maja, 16:00
Konrad Zandrowicz 41 (k)
GKS Dopiewo 1-3 Unia Solec Kujawski 3 maja, 15:00
Piotr Kurminowski 67 - Karol Lewandowski 18, Michael Sanni 20, Szymon Raczyński 70
Włocłavia Włocławek 0-1 Calisia Kalisz 3 maja, 17:00
Błażej Ciesielski 52
Piast Kobylin 2-1 Chemik Bydgoszcz 3 maja, 16:00
Michał Rejek 57, Krzysztof Kendzia 90 - Jarosław Jaworski 37 (k)
Górnik Konin 2-1 Wda Świecie 3 maja, 17:00
Artur Bednarczyk 21, Paweł Błaszczak 48 - Arkadiusz Woźniak 10

Kolejka 24 - 7-8 maja

Lubuszanin Trzcianka 5-0 Górnik Konin 7 maja, 16:00
Wojciech Oczkowski 2, Krystian Januzik 5, Michał Wawszczak 63, Wiesław Natkaniec 66, Jarosław Feciuch 87 (k)
Wda Świecie 2-0 Piast Kobylin 7 maja, 14:00
Arkadiusz Woźniak 66, 69
Chemik Bydgoszcz 1-1 Włocłavia Włocławek 7 maja, 12:00 (200)
Rafał Biernacki 7 - Radosław Budnicki 14
Calisia Kalisz 0-1 GKS Dopiewo 7 maja, 17:00
Patryk Bordych 56
Unia Solec Kujawski 1-1 Unia Swarzędz 7 maja, 16:00
Karol Lewandowski 76 - Wojciech Chmielecki 26
Mieszko Gniezno 0-4 Notecianka Pakość 7 maja, 16:00
Michał Szot 67, Mikołaj Zawadka 75 (s), Kamil Kala 78, Dariusz Słupski 90
Unia Janikowo 1-2 Lech Rypin 7 maja, 17:00
Paweł Klimek 79 - Paweł Piceluk 10, 51
Victoria Koronowo 1-0 Polonia 1912 Leszno 7 maja, 16:00
Jakub Kujawka 65

Kolejka 25 - 14-15 maja

Victoria Koronowo 3-1 Lubuszanin Trzcianka 14 maja, 16:00
Jakub Kujawka 16, Adam Kardasz 24, 62 - Michał Wawszczak 5
Polonia 1912 Leszno 0-7 Unia Janikowo 14 maja, 17:00
Paweł Klimek 17, 19, 40, 48, 84, Arkadiusz Mokrzycki 50, Michał Chmielecki 80 (k)
Lech Rypin 5-0 Mieszko Gniezno 14 maja, 17:00
Szymon Moszczyński 18, Ernest Konon 28, 42, Marcin Baranowski 76, Paweł Piceluk 90
Notecianka Pakość 2-1 Unia Solec Kujawski 14 maja, 17:00
Roger Babiarz 8, Michał Szot 11 - Mateusz Chachuła 61
Unia Swarzędz 1-1 Calisia Kalisz 14 maja, 16:00
Marek Gołembowski 55 - Łukasz Wiącek 29 (k)
GKS Dopiewo 3-1 Chemik Bydgoszcz 15 maja, 11:00
Maciej Brauza 24, Patryk Bordych 87, Maciej Ratajski 90 - Szymon Spychała 52
Włocłavia Włocławek 1-0 Wda Świecie 14 maja, 17:00
Kamil Frąckowiak 29
Piast Kobylin 0-2 Górnik Konin 15 maja, 16:00
Paweł Błaszczak 37, 54

Kolejka 26 - 21-22 maja

Lubuszanin Trzcianka 0-0 Piast Kobylin 21 maja, 11:00
Górnik Konin 1-0 Włocłavia Włocławek 21 maja, 17:00
Bartosz Modelski 77
Wda Świecie 0-1 GKS Dopiewo 21 maja, 17:00 (200)
Piotr Kurminowski 63
Chemik Bydgoszcz 0-2 Unia Swarzędz 21 maja, 12:00
Marek Gołembowski 52, Łukasz Lebioda 71
Calisia Kalisz 1-0 Notecianka Pakość 21 maja, 18:00 (300)
Błażej Ciesielski 76
Unia Solec Kujawski 0-0 Lech Rypin 21 maja, 17:00
Mieszko Gniezno 3-0 Polonia 1912 Leszno 21 maja, 17:00
Daniel Szymański 34, 62, 80
Unia Janikowo 1-0 Victoria Koronowo 21 maja, 17:00
Adam Wiśniewski 51

Kolejka 27 - 28-29 maja

Unia Janikowo 2-0 Lubuszanin Trzcianka 27 maja, 18:00
Michał Chmielecki 16, Paweł Klimek 57
Victoria Koronowo 2-0 Mieszko Gniezno 28 maja, 16:00
Adam Kardasz 15, Jakub Kujawka 90
Polonia 1912 Leszno 0-3 Unia Solec Kujawski 28 maja, 17:00
Mariusz Barlik 5, 18, Marcin Grzelak 37
Lech Rypin 0-2 Calisia Kalisz 28 maja, 17:00
Błażej Ciesielski 1, Łukasz Wiącek 32 (k)
Notecianka Pakość 1-2 Chemik Bydgoszcz 28 maja, 17:00
Mikołaj Goczkowski 90 - Szymon Spychała 35, Michał Kacprzak 80
Unia Swarzędz 3-2 Wda Świecie 28 maja, 16:00
Konrad Zandrowicz 20, Marcin Hercog 37, Ernest Maćkowiak 53 - Patryk Urbański 52, 54
GKS Dopiewo 0-0 Górnik Konin 29 maja, 15:00
Włocłavia Włocławek 4-0 Piast Kobylin 28 maja, 17:00
Patryk Stasiak 7, Bartłomiej Dębicki 43, Michał Rosiak 77, Mateusz Tłuchowski 85

Kolejka 28 - 1 czerwca

Lubuszanin Trzcianka 1-0 Włocłavia Włocławek 1 czerwca, 16:00
Jarosław Feciuch 63 (k)
Piast Kobylin 0-2 GKS Dopiewo 1 czerwca, 17:00
Łukasz Szczudeł 22, Piotr Kurminowski 46
Górnik Konin 0-2 Unia Swarzędz 1 czerwca, 17:00
Marek Gołembowski 72, Łukasz Lebioda 76
Wda Świecie 3-1 Notecianka Pakość 1 czerwca, 17:00 (150)
Piotr Żurek 5, Adrian Talaśka 38, Bartosz Czerwiński 59 - Michał Szot 41
Chemik Bydgoszcz 2-1 Lech Rypin 1 czerwca, 17:00
Jarosław Jaworski 55 (k), Dawid Katerla 87 - Piotr Buchalski 43
Calisia Kalisz 3-0 Polonia 1912 Leszno 1 czerwca, 17:15 (400)
Krzysztof Gościniak 1, 22, Błażej Ciesielski 78
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Unia Solec Kujawski 2-2 Victoria Koronowo 1 czerwca, 17:00
Karol Lewandowski 39, Mariusz Barlik 69 - Łukasz Walda 87, Jakub Kujawka 88
Mieszko Gniezno 0-2 Unia Janikowo 1 czerwca, 17:00
Mariusz Gabrych 55, Michał Chmielecki 86 (k)

Kolejka 29 - 4 czerwca

Mieszko Gniezno 0-1 Lubuszanin Trzcianka 4 czerwca, 17:00
Jarosław Feciuch 26 (k)
Unia Janikowo 1-1 Unia Solec Kujawski 4 czerwca, 17:00
Marcin Dworacki 47 - Szymon Raczyński 84
Victoria Koronowo 1-0 Calisia Kalisz 4 czerwca, 17:00
Jakub Kujawka 70
Polonia 1912 Leszno 0-3 Chemik Bydgoszcz 4 czerwca, 17:00
Daniel Katerla 24, 38, Adam Kacprzak 66
Lech Rypin 2-0 Wda Świecie 4 czerwca, 17:00
Ernest Konon 43, Piotr Sarbinowski 72
Notecianka Pakość 1-0 Górnik Konin 4 czerwca, 17:00
Dariusz Słupski 18 (k)
Unia Swarzędz 0-2 Piast Kobylin 4 czerwca, 17:00
Marek Szymanowski 58, Kamil Kubiak 68
GKS Dopiewo 4-1 Włocłavia Włocławek 4 czerwca, 17:00
Łukasz Rewers 24, Piotr Kurminowski 45, 81, Łukasz Szczudeł 90 (k) - Kamil Frąckowiak 2

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Lubuszanin Trzcianka 1-2 GKS Dopiewo 11 czerwca, 17:00
Marcin Florek 35 - Piotr Kurminowski 5, Maciej Ratajski 25
Włocłavia Włocławek 1-0 Unia Swarzędz 11 czerwca, 17:00
Mateusz Tłuchowski 69
Piast Kobylin 0-1 Notecianka Pakość 11 czerwca, 17:00
Mikołaj Goczkowski 81
Górnik Konin 1-2 Lech Rypin 11 czerwca, 17:00
Mateusz Majewski 82 - Przemysław Goc 20, Paweł Kukowski 61
Wda Świecie 1-2 Polonia 1912 Leszno 11 czerwca, 17:00
Daniel Grzywaczewski 86 - Marcin Piech 27, Patryk Kowalski 38
Chemik Bydgoszcz 0-1 Victoria Koronowo 11 czerwca, 17:00
Jakub Kujawka 83
Calisia Kalisz 1-4 Unia Janikowo 11 czerwca, 17:00
Błażej Ciesielski 75 - Marcin Dworacki 36, Arkadiusz Mokrzycki 50, Mariusz Gabrych 58, Tomasz Wawrzyniak 82
Unia Solec Kujawski 4-0 Mieszko Gniezno 11 czerwca, 17:00
Karol Lewandowski 21, 61, Michael Sanni 47 (k), Marcin Grzelak 81

II liga 2010/2011 (zachodnia)

III liga 2010/2011 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2010/2011 (opolsko-śląska)
III liga 2010/2011 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2010/2011 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2010/2011 (wielkopolska (południe))
IV liga 2010/2011 (wielkopolska (północ))

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas