[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2010/2011, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Środa Wielkopolska 30 70 21 7 2 99-19 10 4 1 59-12 11 3 1 40-7
2.  1922 Lechia Kostrzyn 30 61 19 4 7 67-39 11 2 2 41-19 8 2 5 26-20
3.  Leśnik Margonin 30 58 17 7 6 62-38 8 4 3 27-15 9 3 3 35-23
4.  Grom Plewiska 30 57 16 9 5 56-24 11 3 1 34-11 5 6 4 22-13
5.  Pogoń Lwówek 30 54 16 6 8 57-36 9 2 4 30-16 7 4 4 27-20
6.  Luboński FC 30 49 13 10 7 66-29 8 3 4 46-17 5 7 3 20-12
7.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 44 12 8 10 36-38 6 4 5 14-16 6 4 5 22-22
8.  Polonia Chodzież 30 43 12 7 11 58-57 5 4 6 34-29 7 3 5 24-28
9.  Warta Międzychód 30 39 12 3 15 45-68 7 2 6 26-22 5 1 9 19-46
10.  1920 Mosina 30 35 9 8 13 42-55 4 5 6 17-22 5 3 7 25-33
11.  Czarni Wróblewo 30 32 8 8 14 51-58 5 3 7 31-25 3 5 7 20-33
12.  Sokół Pniewy 30 29 7 8 15 38-45 2 6 7 15-19 5 2 8 23-26
13.  Concordia Murowana Goślina 30 28 7 7 16 33-52 3 3 9 17-27 4 4 7 16-25 2 3 1 0 1 3-3
14.  Sparta Szamotuły 30 28 7 7 16 49-72 3 4 8 28-29 4 3 8 21-43 2 3 1 0 1 3-3
15.  Sokół Damasławek 30 24 6 6 18 21-54 4 2 9 14-23 2 4 9 7-31
16.  Sparta Oborniki 30 14 3 5 22 17-113 3 4 8 11-51 0 1 14 6-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Środa Wielkopolska    3-0 3-3 0-0 0-1 1-1 2-0 4-0 13-1 5-1 2-2 7-1 5-0 4-1 6-1 4-0 
 2 1922 Lechia Kostrzyn1-1     0-2 1-6 2-0 1-0 2-1 5-1 0-0 4-0 4-3 2-0 5-2 7-2 4-0 3-1 
 3 Leśnik Margonin0-0 2-1     1-0 1-2 1-1 4-1 2-2 3-1 5-1 2-3 1-1 0-1 2-1 1-0 2-0 
 4 Grom Plewiska1-0 1-2 3-0     1-1 1-0 0-0 3-0 3-1 4-1 0-0 1-0 3-0 6-3 3-1 4-2 
 5 Pogoń Lwówek0-2 2-1 0-3 1-1     0-0 6-2 2-0 4-0 1-4 4-1 2-1 1-0 0-1 4-0 3-0* 
 6 Luboński FC1-5 1-3 3-4 1-1 2-2     0-0 1-2 5-0 3-0 6-0 1-0 2-0 7-0 4-0 9-0 
 7 Zjednoczeni Trzemeszno0-2 1-4 0-1 2-0 1-1 0-0     1-0 2-0 2-5 1-1 0-2 2-0 0-0 1-0 1-0 
 8 Polonia Chodzież0-3 0-1 0-1 2-2 2-2 2-4 1-2     4-1 5-3 3-3 1-4 1-1 6-2 4-0 3-0 
 9 Warta Międzychód0-1 1-2 2-2 1-2 2-1 1-0 3-0 2-2     0-1 1-0 1-3 1-4 4-3 3-0 4-1 
 10 1920 Mosina1-1 3-2 2-3 0-3 1-0 0-1 1-1 1-1 1-3     1-3 3-1 0-0 1-2 0-0 2-1 
 11 Czarni Wróblewo1-4 1-1 5-0 0-0 2-1 0-3 0-3 1-2 4-0 2-2     0-2 1-4 4-1 0-2 10-0 
 12 Sokół Pniewy2-4 1-2 1-2 1-1 1-2 0-3 1-1 0-1 0-1 0-0 4-1     0-0 1-1 0-0 3-0* 
 13 Concordia Murowana Goślina0-1 0-3 1-1 1-0 2-3 2-4 0-2 3-4 1-2 2-0 1-1 3-2     1-2 0-2 0-0 
 14 Sparta Szamotuły0-4 0-2 1-2 2-1 1-3 1-1 2-5 1-3 6-2 0-0 1-2 1-1 1-2     0-0 11-1 
 15 Sokół Damasławek0-1 3-1 2-0 0-1 1-3 1-1 0-1 1-3 0-4 0-2 2-0 0-3 1-1 0-2     3-0* 
 16 Sparta Oborniki0-11 1-1 0-11 0-4 1-5 1-1 0-3* 1-3 0-3 0-5 1-0 3-2 2-1 0-0 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia

Grom Plewiska 3-0 Leśnik Margonin 7 sierpnia, 17:00
Polonia Chodzież 6-2 Sparta Szamotuły 7 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-5 Pogoń Lwówek 8 sierpnia, 14:00
Concordia Murowana Goślina 0-2 Zjednoczeni Trzemeszno 7 sierpnia, 16:00
1920 Mosina 3-1 Sokół Pniewy 7 sierpnia, 18:00
Czarni Wróblewo 4-0 Warta Międzychód 8 sierpnia, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Luboński FC 7 sierpnia, 18:00
Sokół Damasławek 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 11 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 14-15 sierpnia

Leśnik Margonin 1-1 Luboński FC 14 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 14 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 4-1 Czarni Wróblewo 14 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-5 1920 Mosina 15 sierpnia, 17:00
Sokół Damasławek 1-1 Concordia Murowana Goślina 14 sierpnia, 17:00
Pogoń Lwówek 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 14 sierpnia, 15:00
Sparta Szamotuły 11-1 Sparta Oborniki 14 sierpnia, 18:00
Polonia Chodzież 2-2 Grom Plewiska 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 21-22 sierpnia

Polonia Chodzież 0-1 Leśnik Margonin 18 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 0-4 Grom Plewiska 21 sierpnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-1 Sparta Szamotuły 22 sierpnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 2-3 Pogoń Lwówek 22 sierpnia, 16:00
1920 Mosina 0-0 Sokół Damasławek 21 sierpnia, 18:00
Czarni Wróblewo 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 22 sierpnia, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Sokół Pniewy 21 sierpnia, 17:00
Luboński FC 5-0 Warta Międzychód 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 28-29 sierpnia

Leśnik Margonin 3-1 Warta Międzychód 28 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 0-3 Luboński FC 28 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-4 1922 Lechia Kostrzyn 28 sierpnia, 13:00
Sokół Damasławek 2-0 Czarni Wróblewo 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Lwówek 1-4 1920 Mosina 28 sierpnia, 15:00
Sparta Szamotuły 1-2 Concordia Murowana Goślina 29 sierpnia, 17:00
Grom Plewiska 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 28 sierpnia, 17:00
Polonia Chodzież 3-0 Sparta Oborniki 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 4-5 września

Sparta Oborniki 0-11 Leśnik Margonin 4 września, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Polonia Chodzież 4 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-0 Grom Plewiska 4 września, 16:00
1920 Mosina 1-2 Sparta Szamotuły 4 września, 17:00
Czarni Wróblewo 2-1 Pogoń Lwówek 5 września, 17:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Sokół Damasławek 4 września, 17:00
Luboński FC 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 4 września, 11:00
Warta Międzychód 1-3 Sokół Pniewy 4 września, 17:00

Kolejka 6 - 11-12 września

Leśnik Margonin 1-1 Sokół Pniewy 11 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Warta Międzychód 12 września, 16:00
Sokół Damasławek 1-1 Luboński FC 11 września, 16:00
Pogoń Lwówek 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 8 września, 15:00
Sparta Szamotuły 1-2 Czarni Wróblewo 12 września, 16:00
Grom Plewiska 4-1 1920 Mosina 11 września, 17:00
Polonia Chodzież 1-1 Concordia Murowana Goślina 11 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-11 Polonia Środa Wielkopolska 11 września, 16:30

Kolejka 7 - 18-19 września

Polonia Środa Wielkopolska 3-3 Leśnik Margonin 18 września, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-0 Sparta Oborniki 18 września, 16:00
1920 Mosina 1-1 Polonia Chodzież 18 września, 17:00
Czarni Wróblewo 0-0 Grom Plewiska 19 września, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 7-2 Sparta Szamotuły 18 września, 16:00
Luboński FC 2-2 Pogoń Lwówek 18 września, 11:00
Warta Międzychód 3-0 Sokół Damasławek 18 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 18 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września

Leśnik Margonin 4-1 Zjednoczeni Trzemeszno 25 września, 16:00
Sokół Damasławek 0-3 Sokół Pniewy 25 września, 16:00
Pogoń Lwówek 4-0 Warta Międzychód 25 września, 15:00
Sparta Szamotuły 1-1 Luboński FC 25 września, 16:00
Grom Plewiska 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 22 września, 17:00
Polonia Chodzież 3-3 Czarni Wróblewo 25 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-5 1920 Mosina 25 września, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-0 Concordia Murowana Goślina 25 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października

Concordia Murowana Goślina 1-1 Leśnik Margonin 2 października, 16:00
1920 Mosina 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 2 października, 16:00
Czarni Wróblewo 10-0 Sparta Oborniki 3 października, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 5-1 Polonia Chodzież 2 października, 15:00
Luboński FC 1-1 Grom Plewiska 2 października, 11:00
Warta Międzychód 4-3 Sparta Szamotuły 2 października, 16:00 (100)
Sokół Pniewy 1-2 Pogoń Lwówek 2 października, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Sokół Damasławek 2 października, 15:00

Kolejka 10 - 9-10 października

Leśnik Margonin 1-0 Sokół Damasławek 9 października, 15:00
Pogoń Lwówek 6-2 Zjednoczeni Trzemeszno 9 października, 15:00
Sparta Szamotuły 1-1 Sokół Pniewy 9 października, 15:30
Grom Plewiska 3-1 Warta Międzychód 9 października, 16:00
Polonia Chodzież 2-4 Luboński FC 9 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 9 października, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Czarni Wróblewo 9 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 2-0 1920 Mosina 9 października, 15:00

Kolejka 11 - 16-17 października

1920 Mosina 2-3 Leśnik Margonin 16 października, 15:30
Czarni Wróblewo 1-4 Concordia Murowana Goślina 17 października, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 16 października, 15:00
Luboński FC 9-0 Sparta Oborniki 16 października, 11:00
Warta Międzychód 2-2 Polonia Chodzież 16 października, 15:00
Sokół Pniewy 1-1 Grom Plewiska 16 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Sparta Szamotuły 16 października, 15:00
Sokół Damasławek 1-3 Pogoń Lwówek 16 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października

Leśnik Margonin 1-2 Pogoń Lwówek 23 października, 15:00
Sparta Szamotuły 0-0 Sokół Damasławek 23 października, 15:00
Grom Plewiska 0-0 Zjednoczeni Trzemeszno 23 października, 15:00
Polonia Chodzież 1-4 Sokół Pniewy 23 października, 15:00
Sparta Oborniki 0-3 Warta Międzychód 23 października, 14:00
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Luboński FC 23 października, 15:00
Concordia Murowana Goślina 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 23 października, 15:00
1920 Mosina 1-3 Czarni Wróblewo 23 października, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 października

Czarni Wróblewo 5-0 Leśnik Margonin 31 października, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 1920 Mosina 30 października, 14:00
Luboński FC 2-0 Concordia Murowana Goślina 30 października, 11:00
Warta Międzychód 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 30 października, 14:00
Sokół Pniewy 3-0 Sparta Oborniki 30 października, 14:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Sparty
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Polonia Chodzież 30 października, 14:00
Sokół Damasławek 0-1 Grom Plewiska 30 października, 14:00
Pogoń Lwówek 0-1 Sparta Szamotuły 30 października, 15:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada

Leśnik Margonin 2-1 Sparta Szamotuły 6 listopada, 14:00
Grom Plewiska 1-1 Pogoń Lwówek 6 listopada, 14:00
Polonia Chodzież 4-0 Sokół Damasławek 6 listopada, 14:00
Sparta Oborniki 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 6 listopada, 14:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Sparty
Polonia Środa Wielkopolska 7-1 Sokół Pniewy 6 listopada, 14:00
Concordia Murowana Goślina 1-2 Warta Międzychód 6 listopada, 14:00
1920 Mosina 0-1 Luboński FC 6 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 7 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Leśnik Margonin 11 listopada, 13:30
Luboński FC 6-0 Czarni Wróblewo 11 listopada, 11:00
Warta Międzychód 0-1 1920 Mosina 11 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 0-0 Concordia Murowana Goślina 11 listopada, 13:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 11 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 3-0 Sparta Oborniki 11 listopada, 13:00
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Sparty
Pogoń Lwówek 2-0 Polonia Chodzież 11 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 2-1 Grom Plewiska 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 13-14 listopada

Polonia Środa Wielkopolska 6-1 Sokół Damasławek 14 listopada, 13:00
Leśnik Margonin 1-0 Grom Plewiska 14 listopada, 13:00
Sparta Szamotuły 1-3 Polonia Chodzież 14 listopada, 13:00
Pogoń Lwówek 3-0 Sparta Oborniki
(wo)
odwołany z powodu zawieszenia licencji Sparty
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Concordia Murowana Goślina 14 listopada, 13:30
Sokół Pniewy 0-0 1920 Mosina 14 listopada, 13:00
Warta Międzychód 1-0 Czarni Wróblewo 14 listopada, 13:00
Luboński FC 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 14 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 19-20 marca

Grom Plewiska 3-0 Polonia Chodzież 19 marca, 15:00
Luboński FC 3-4 Leśnik Margonin 19 marca, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Warta Międzychód 19 marca, 15:00
Czarni Wróblewo 0-2 Sokół Pniewy 20 marca, 15:30
1920 Mosina 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 19 marca, 15:00
Concordia Murowana Goślina 0-2 Sokół Damasławek 20 marca, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-1 Pogoń Lwówek 20 marca, 15:00
Sparta Oborniki 0-0 Sparta Szamotuły 19 marca, 15:00

Kolejka 18 - 26-27 marca

Leśnik Margonin 2-2 Polonia Chodzież 26 marca, 13:00
Grom Plewiska 4-2 Sparta Oborniki 26 marca, 15:00
Sparta Szamotuły 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 26 marca, 16:00
Pogoń Lwówek 1-0 Concordia Murowana Goślina 26 marca, 15:00
Sokół Damasławek 0-2 1920 Mosina 26 marca, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Czarni Wróblewo 26 marca, 14:00
Sokół Pniewy 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 26 marca, 16:00
Warta Międzychód 1-0 Luboński FC 26 marca, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 kwietnia

Warta Międzychód 2-2 Leśnik Margonin 2 kwietnia, 16:00
Luboński FC 1-0 Sokół Pniewy 2 kwietnia, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 2 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 0-2 Sokół Damasławek 3 kwietnia, 15:30
1920 Mosina 1-0 Pogoń Lwówek 3 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 1-2 Sparta Szamotuły 3 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Grom Plewiska 3 kwietnia, 15:00
Sparta Oborniki 1-3 Polonia Chodzież 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 kwietnia

Leśnik Margonin 2-0 Sparta Oborniki 9 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 0-3 Polonia Środa Wielkopolska 9 kwietnia, 16:00
Grom Plewiska 3-0 Concordia Murowana Goślina 9 kwietnia, 17:00
Sparta Szamotuły 0-0 1920 Mosina 9 kwietnia, 17:00
Pogoń Lwówek 4-1 Czarni Wróblewo 9 kwietnia, 15:00
Sokół Damasławek 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 9 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-0 Luboński FC 9 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 0-1 Warta Międzychód 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 kwietnia

Sokół Pniewy 1-2 Leśnik Margonin 16 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 16 kwietnia, 16:00
Luboński FC 4-0 Sokół Damasławek 16 kwietnia, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Pogoń Lwówek 16 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 4-1 Sparta Szamotuły 17 kwietnia, 15:30
1920 Mosina 0-3 Grom Plewiska 16 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 3-4 Polonia Chodzież 17 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Sparta Oborniki 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 23 kwietnia

Leśnik Margonin 0-0 Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia, 16:00
Sparta Oborniki 2-1 Concordia Murowana Goślina 23 kwietnia, 17:00
Polonia Chodzież 5-3 1920 Mosina 23 kwietnia, 17:00
Grom Plewiska 0-0 Czarni Wróblewo 23 kwietnia, 17:00
Sparta Szamotuły 0-2 1922 Lechia Kostrzyn 23 kwietnia, 17:00
Pogoń Lwówek 0-0 Luboński FC 23 kwietnia, 15:00
Sokół Damasławek 0-4 Warta Międzychód 23 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Sokół Pniewy 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 30 kwietnia-1 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Leśnik Margonin 30 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 0-0 Sokół Damasławek 30 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód 2-1 Pogoń Lwówek 30 kwietnia, 17:00
Luboński FC 7-0 Sparta Szamotuły 30 kwietnia, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-6 Grom Plewiska 30 kwietnia, 17:00
Czarni Wróblewo 1-2 Polonia Chodzież 30 kwietnia, 15:30
1920 Mosina 2-1 Sparta Oborniki 30 kwietnia, 16:00
Concordia Murowana Goślina 0-1 Polonia Środa Wielkopolska 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 3 maja

Leśnik Margonin 0-1 Concordia Murowana Goślina 3 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska 5-1 1920 Mosina 3 maja, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 Czarni Wróblewo 3 maja, 17:00
Polonia Chodzież 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 3 maja, 15:00
Grom Plewiska 1-0 Luboński FC 3 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 6-2 Warta Międzychód 3 maja, 17:00
Pogoń Lwówek 2-1 Sokół Pniewy 3 maja, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 7-8 maja

Sokół Damasławek 2-0 Leśnik Margonin 7 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Pogoń Lwówek 7 maja, 16:00
Sokół Pniewy 1-1 Sparta Szamotuły 7 maja, 17:00
Warta Międzychód 1-2 Grom Plewiska 7 maja, 17:00
Luboński FC 1-2 Polonia Chodzież 7 maja, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Sparta Oborniki 7 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 1-4 Polonia Środa Wielkopolska 8 maja, 15:30
1920 Mosina 0-0 Concordia Murowana Goślina 7 maja, 17:00

Kolejka 26 - 14-15 maja

Leśnik Margonin 5-1 1920 Mosina 14 maja, 17:00
Concordia Murowana Goślina 1-1 Czarni Wróblewo 15 maja, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 15 maja, 15:00
Sparta Oborniki 1-1 Luboński FC 14 maja, 17:00
Polonia Chodzież 4-1 Warta Międzychód 14 maja, 17:00
Grom Plewiska 1-0 Sokół Pniewy 14 maja, 14:00
Sparta Szamotuły 2-5 Zjednoczeni Trzemeszno 14 maja, 17:00
Pogoń Lwówek 4-0 Sokół Damasławek 14 maja, 15:00

Kolejka 27 - 21-22 maja

Pogoń Lwówek 0-3 Leśnik Margonin 21 maja, 14:00
Sokół Damasławek 0-2 Sparta Szamotuły 22 maja, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Grom Plewiska 21 maja, 16:00
Sokół Pniewy 0-1 Polonia Chodzież 21 maja, 17:00
Warta Międzychód 4-1 Sparta Oborniki 21 maja, 17:00
Luboński FC 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 21 maja, 12:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-2 Concordia Murowana Goślina 21 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 2-2 1920 Mosina 22 maja, 15:30

Kolejka 28 - 28-29 maja

Leśnik Margonin 2-3 Czarni Wróblewo 28 maja, 17:00
1920 Mosina 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 28 maja, 17:00
Concordia Murowana Goślina 2-4 Luboński FC 29 maja, 11:00
Polonia Środa Wielkopolska 13-1 Warta Międzychód 29 maja, 15:00
Sparta Oborniki 3-2 Sokół Pniewy 28 maja, 17:00
Polonia Chodzież 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 28 maja, 17:00
Grom Plewiska 3-1 Sokół Damasławek 28 maja, 17:00
Sparta Szamotuły 1-3 Pogoń Lwówek 28 maja, 17:00

Kolejka 29 - 4 czerwca

Sparta Szamotuły 1-2 Leśnik Margonin 4 czerwca, 16:00
Pogoń Lwówek 1-1 Grom Plewiska 4 czerwca, 16:00
Sokół Damasławek 1-3 Polonia Chodzież 4 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Sparta Oborniki 4 czerwca, 13:00
Sokół Pniewy 2-4 Polonia Środa Wielkopolska 4 czerwca, 16:00
Warta Międzychód 1-4 Concordia Murowana Goślina 4 czerwca, 16:00
Luboński FC 3-0 1920 Mosina 4 czerwca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-3 Czarni Wróblewo 4 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 11 czerwca

Leśnik Margonin 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 11 czerwca, 13:00
Czarni Wróblewo 0-3 Luboński FC 11 czerwca, 16:00
1920 Mosina 1-3 Warta Międzychód 11 czerwca, 16:00
Concordia Murowana Goślina 3-2 Sokół Pniewy 11 czerwca, 16:00
Polonia Środa Wielkopolska 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 11 czerwca, 16:00
Sparta Oborniki 1-1 Sokół Damasławek 11 czerwca, 16:00
Polonia Chodzież 2-2 Pogoń Lwówek 11 czerwca, 16:00
Grom Plewiska 6-3 Sparta Szamotuły 11 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

III liga 2010/2011 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2010/2011 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2010/2011 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2010/2011 (Piła)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2010/2011 (Poznań (zachód))

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas