[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 61 20 1 5 93-23 11 1 1 49-10 9 0 4 44-13
2.  Świt Piotrowo 26 60 18 6 2 57-16 10 3 0 27-6 8 3 2 30-10
3.  Obra Zbąszyń 26 50 15 5 6 53-40 7 3 3 31-28 8 2 3 22-12
4.  Wielkopolska Komorniki 26 44 14 2 10 62-45 9 1 3 40-17 5 1 7 22-28
5.  Mawit Lwówek 26 42 13 3 10 53-50 9 1 3 33-20 4 2 7 20-30
6.  Warta Sieraków 26 41 12 5 9 48-37 10 2 1 31-10 2 3 8 17-27
7.  Płomień Przyprostynia 26 40 12 4 10 61-51 8 2 3 39-26 4 2 7 22-25
8.  Sokół Rakoniewice 26 39 11 6 9 41-46 7 4 2 25-17 4 2 7 16-29
9.  Patria Buk 26 36 10 6 10 49-43 8 1 4 31-18 2 5 6 18-25 2 3 1 0 1 3-1
10.  Błękitni Wronki 26 36 10 6 10 39-40 8 3 2 25-12 2 3 8 14-28 2 3 1 0 1 1-3
11.  Promień Opalenica 26 25 7 4 15 35-49 5 2 6 21-23 2 2 9 14-26
12.  NKS Niepruszewo 26 24 7 3 16 35-63 5 1 7 18-25 2 2 9 17-38
13.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 8 1 5 20 24-87 1 3 9 10-34 0 2 11 14-53
14.  1.FC Lusowo 26 11 3 2 21 19-79 2 2 9 10-33 1 0 12 9-46
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski rozgrywa swoje mecze w Ptaszkowie.
NKS Niepruszewo rozgrywa swoje mecze w Buku.
1.FC Lusowo rozgrywa swoje mecze w Baranowie.
1.FC Lusowo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Promień Opalenica wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się NKS Niepruszewo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Tarnovia Tarnowo Podgórne    0-0 2-1 8-1 6-2 6-0 2-0 0-1 5-1 4-1 4-1 2-1 7-1 3-0* 
 2 Świt Piotrowo1-0     0-0 1-0 2-0 2-1 3-2 3-1 1-1 2-0 0-0 4-0 3-0* 5-1 
 3 Obra Zbąszyń0-7 1-5     6-3 3-2 3-2 2-1 1-1 4-2 0-0 0-2 2-2 5-0 4-1 
 4 Wielkopolska Komorniki0-1 1-4 0-1     5-1 1-1 2-1 3-2 3-0 5-2 3-1 8-2 6-0 3-1 
 5 Mawit Lwówek3-2 2-1 0-4 5-2     2-1 1-2 7-1 2-2 2-0 2-1 3-1 3-1 1-2 
 6 Warta Sieraków2-0 0-1 3-0 2-0 4-2     2-1 2-0 0-0 1-1 5-1 4-2 3-2 3-0* 
 7 Płomień Przyprostynia2-4 2-4 1-1 0-5 3-2 3-2     5-1 2-2 3-1 3-2 4-1 5-1 6-0 
 8 Sokół Rakoniewice1-3 2-2 1-0 1-0 0-0 0-0 4-3     3-0 3-1 1-0 1-3 4-4 4-1 
 9 Patria Buk1-5 2-1 1-2 0-1 3-0 4-2 0-3* 1-1     3-0 2-1 4-0 7-2 3-0* 
 10 Błękitni Wronki2-1 0-0 0-2 2-3 1-1 1-0 5-0 2-0 1-0     3-0* 1-1 2-1 5-3 
 11 Promień Opalenica0-7 0-1 1-2 1-3 1-2 2-0 1-1 4-0 0-4 4-1     3-1 1-1 3-0* 
 12 NKS Niepruszewo1-4 0-3 2-3 1-0 1-2 0-2 1-3 1-4 2-1 1-1 2-1     3-1 3-0* 
 13 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-6 0-5 1-3 1-1 1-3 1-4 2-2 0-1 0-3* 0-3 1-1 0-2     3-0* 
 14 1.FC Lusowo0-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 2-1 4-0     

Kolejka 1 - 21-22 sierpnia

Błękitni Wronki 1-0 Warta Sieraków 22 sierpnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-6 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 2-4 Świt Piotrowo 22 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-4 Obra Zbąszyń 21 sierpnia, 16:00
Promień Opalenica 4-0 Sokół Rakoniewice 21 sierpnia, 16:00
Patria Buk 4-0 NKS Niepruszewo 1 września, 18:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 1.FC Lusowo 22 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 28-29 sierpnia

Warta Sieraków 2-0 Sokół Rakoniewice 29 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Promień Opalenica 29 sierpnia, 14:00
Obra Zbąszyń 4-1 1.FC Lusowo 28 sierpnia, 17:00
Patria Buk 3-0 Mawit Lwówek 28 sierpnia, 17:00
Świt Piotrowo 4-0 NKS Niepruszewo 29 sierpnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Płomień Przyprostynia 28 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 2-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 października, 18:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu zawieszenia licencji Dyskobolii

Kolejka 3 - 4-5 września

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-4 Warta Sieraków 4 września, 17:00
Płomień Przyprostynia 3-1 Błękitni Wronki 5 września, 16:00
NKS Niepruszewo 1-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 września, 17:00
Mawit Lwówek 2-1 Świt Piotrowo 5 września, 14:00
1.FC Lusowo 2-2 Patria Buk 4 września, 13:30
w Buku; 1.FC gospodarzem
Promień Opalenica 1-2 Obra Zbąszyń 4 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-2 Sokół Rakoniewice 5 września, 14:00

Kolejka 4 - 11-12 września

Warta Sieraków 2-0 Wielkopolska Komorniki 12 września, 16:00
Obra Zbąszyń 1-1 Sokół Rakoniewice 11 września, 16:00
Patria Buk 2-1 Promień Opalenica 11 września, 16:00
Świt Piotrowo 5-1 1.FC Lusowo 12 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-2 Mawit Lwówek 11 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-1 NKS Niepruszewo 12 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Płomień Przyprostynia 11 września, 16:00

Kolejka 5 - 18-19 września

Płomień Przyprostynia 3-2 Warta Sieraków 19 września, 16:00
NKS Niepruszewo 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18 września, 16:00
Mawit Lwówek 2-0 Błękitni Wronki 18 września, 16:00
1.FC Lusowo 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 września, 16:00
w Tarnowie Podgórnym; 1.FC gospodarzem
Promień Opalenica 0-1 Świt Piotrowo 18 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 3-0 Patria Buk 18 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Obra Zbąszyń 19 września, 14:00

Kolejka 6 - 25-26 września

Warta Sieraków 3-0 Obra Zbąszyń 26 września, 16:00
Patria Buk 0-1 Wielkopolska Komorniki 25 września, 16:00
Świt Piotrowo 3-1 Sokół Rakoniewice 26 września, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Promień Opalenica 25 września, 16:00
Błękitni Wronki 5-3 1.FC Lusowo 26 września, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Mawit Lwówek 25 września, 16:00
Płomień Przyprostynia 4-1 NKS Niepruszewo 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 2-3 października

NKS Niepruszewo 0-2 Warta Sieraków 2 października, 16:00
Mawit Lwówek 1-2 Płomień Przyprostynia 2 października, 16:00
1.FC Lusowo 4-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 października, 14:00
w Tarnowie Podgórnym
Promień Opalenica 4-1 Błękitni Wronki 2 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 października, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-4 Świt Piotrowo 3 października, 14:00
Obra Zbąszyń 4-2 Patria Buk 2 października, 16:00

Kolejka 8 - 9-10 października

Warta Sieraków 0-0 Patria Buk 10 października, 16:00
Świt Piotrowo 0-0 Obra Zbąszyń 10 października, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 8-1 Wielkopolska Komorniki 9 października, 16:00
Błękitni Wronki 2-0 Sokół Rakoniewice 10 października, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Promień Opalenica 9 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 6-0 1.FC Lusowo 10 października, 16:00
NKS Niepruszewo 1-2 Mawit Lwówek 9 października, 16:00

Kolejka 9 - 16-17 października

Mawit Lwówek 2-1 Warta Sieraków 16 października, 15:00
1.FC Lusowo 2-1 NKS Niepruszewo 16 października, 11:00
Promień Opalenica 1-1 Płomień Przyprostynia 16 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 4-4 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 5-2 Błękitni Wronki 17 października, 14:00
Obra Zbąszyń 0-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 października, 15:00
Patria Buk 2-1 Świt Piotrowo 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 23-24 października

Warta Sieraków 0-1 Świt Piotrowo 24 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Patria Buk 23 października, 15:00
Błękitni Wronki 0-2 Obra Zbąszyń 23 października, 15:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Wielkopolska Komorniki 23 października, 15:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Sokół Rakoniewice 24 października, 15:00
NKS Niepruszewo 2-1 Promień Opalenica 23 października, 15:00
Mawit Lwówek 1-2 1.FC Lusowo 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 30-31 października

1.FC Lusowo 2-2 Warta Sieraków 30 października, 11:00
Promień Opalenica 1-2 Mawit Lwówek 30 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-3 NKS Niepruszewo 30 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 2-1 Płomień Przyprostynia 31 października, 14:00
Obra Zbąszyń 5-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 października, 15:00
Patria Buk 3-0 Błękitni Wronki 30 października, 15:00
Świt Piotrowo 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 listopada

Warta Sieraków 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 listopada, 14:00
Błękitni Wronki 0-0 Świt Piotrowo 7 listopada, 14:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Patria Buk
(wo)
w pierwotnym terminie (6 listopada, 14:00) odwołany z powodu braku licencji dla Dyskobolii
Płomień Przyprostynia 1-1 Obra Zbąszyń 7 listopada, 14:00
NKS Niepruszewo 1-0 Wielkopolska Komorniki 6 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 7-1 Sokół Rakoniewice 6 listopada, 14:00
1.FC Lusowo 0-3 Promień Opalenica 6 listopada, 11:00
(wo)
przerwany; zawodnik gospodarzy uderzył sędziego

Kolejka 13 - 13-14 listopada

Promień Opalenica 2-0 Warta Sieraków 13 listopada, 13:30
Sokół Rakoniewice 4-1 1.FC Lusowo 13 listopada, 13:30
Wielkopolska Komorniki 5-1 Mawit Lwówek 14 listopada, 13:30
Obra Zbąszyń 2-2 NKS Niepruszewo 13 listopada, 13:30
Patria Buk 0-3 Płomień Przyprostynia 13 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 4-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Świt Piotrowo 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
(wo)
w pierwotnym terminie (14 listopada, 13:30) odwołany z powodu braku licencji dla Dyskobolii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-1 Błękitni Wronki 13 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 26-27 marca

NKS Niepruszewo 2-1 Patria Buk 26 marca, 15:00
1.FC Lusowo 0-3 Wielkopolska Komorniki
(wo)
Warta Sieraków 1-1 Błękitni Wronki 27 marca, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 marca, 15:00
Świt Piotrowo 3-2 Płomień Przyprostynia 27 marca, 16:00
Obra Zbąszyń 3-2 Mawit Lwówek 26 marca, 15:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Promień Opalenica 26 marca, 15:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Sokół Rakoniewice 0-0 Warta Sieraków 2 kwietnia, 16:00
Promień Opalenica 1-3 Wielkopolska Komorniki 2 kwietnia, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Obra Zbąszyń
(wo)
Mawit Lwówek 2-2 Patria Buk 3 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 0-3 Świt Piotrowo 2 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Błękitni Wronki 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Sokół Rakoniewice 1-0 Wielkopolska Komorniki 9 kwietnia, 16:00
Warta Sieraków 3-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 10 kwietnia, 16:00
Błękitni Wronki 5-0 Płomień Przyprostynia 10 kwietnia, 16:00
w Popowie
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 NKS Niepruszewo 9 kwietnia, 16:00
Świt Piotrowo 2-0 Mawit Lwówek 10 kwietnia, 16:00
Patria Buk 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
Obra Zbąszyń 0-2 Promień Opalenica 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Wielkopolska Komorniki 1-1 Warta Sieraków 17 kwietnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Obra Zbąszyń 16 kwietnia, 16:00
Promień Opalenica 0-4 Patria Buk 16 kwietnia, 13:00
1.FC Lusowo 0-3 Świt Piotrowo
(wo)
Mawit Lwówek 3-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 16 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 1-1 Błękitni Wronki 16 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 5-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 23 kwietnia

Warta Sieraków 2-1 Płomień Przyprostynia 23 kwietnia, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 NKS Niepruszewo 23 kwietnia, 17:00
Błękitni Wronki 1-1 Mawit Lwówek 23 kwietnia, 16:00
w Popowie
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
Świt Piotrowo 0-0 Promień Opalenica 23 kwietnia, 16:00
Patria Buk 1-1 Sokół Rakoniewice 23 kwietnia, 17:00
Obra Zbąszyń 6-3 Wielkopolska Komorniki 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia

Obra Zbąszyń 3-2 Warta Sieraków 30 kwietnia, 17:00
Wielkopolska Komorniki 3-0 Patria Buk 30 kwietnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Świt Piotrowo 30 kwietnia, 16:00
Promień Opalenica 0-7 Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 kwietnia, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Błękitni Wronki
(wo)
Mawit Lwówek 3-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 1-3 Płomień Przyprostynia 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 3 maja

Warta Sieraków 4-2 NKS Niepruszewo 3 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 3-2 Mawit Lwówek 3 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
Błękitni Wronki 3-0 Promień Opalenica 3 maja, 16:00
(wo)
w Popowie
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Sokół Rakoniewice 3 maja, 16:00
Świt Piotrowo 1-0 Wielkopolska Komorniki 3 maja, 16:00
Patria Buk 1-2 Obra Zbąszyń 3 maja, 16:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Patria Buk 4-2 Warta Sieraków 7 maja, 17:00
Obra Zbąszyń 1-5 Świt Piotrowo 7 maja, 17:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 maja, 14:00
Sokół Rakoniewice 3-1 Błękitni Wronki 7 maja, 16:00
Promień Opalenica 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 maja, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Płomień Przyprostynia
(wo)
Mawit Lwówek 3-1 NKS Niepruszewo 7 maja, 16:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Warta Sieraków 4-2 Mawit Lwówek 15 maja, 16:00
NKS Niepruszewo 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
Płomień Przyprostynia 3-2 Promień Opalenica 15 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Sokół Rakoniewice 14 maja, 17:00
Błękitni Wronki 2-3 Wielkopolska Komorniki 15 maja, 16:00
w Popowie
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Obra Zbąszyń 14 maja, 16:00
Świt Piotrowo 1-1 Patria Buk 15 maja, 16:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Świt Piotrowo 2-1 Warta Sieraków 22 maja, 16:00
Patria Buk 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 21 maja, 17:00
Obra Zbąszyń 0-0 Błękitni Wronki 21 maja, 17:00
Wielkopolska Komorniki 6-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 maja, 14:00
Sokół Rakoniewice 4-3 Płomień Przyprostynia 21 maja, 16:00
Promień Opalenica 3-1 NKS Niepruszewo 21 maja, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Mawit Lwówek
(wo)

Kolejka 24 - 28-29 maja

Warta Sieraków 3-0 1.FC Lusowo
(wo)
Mawit Lwówek 2-1 Promień Opalenica 28 maja, 16:00
NKS Niepruszewo 1-4 Sokół Rakoniewice 28 maja, 17:00
Płomień Przyprostynia 0-5 Wielkopolska Komorniki 29 maja, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-3 Obra Zbąszyń 28 maja, 17:00
Błękitni Wronki 1-0 Patria Buk 29 maja, 16:00
w Popowie
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-0 Świt Piotrowo 28 maja, 16:00

Kolejka 25 - 4 czerwca

Tarnovia Tarnowo Podgórne 6-0 Warta Sieraków 4 czerwca, 16:00
Świt Piotrowo 2-0 Błękitni Wronki 4 czerwca, 16:00
Patria Buk 7-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 2-1 Płomień Przyprostynia 4 czerwca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 8-2 NKS Niepruszewo 4 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Mawit Lwówek 4 czerwca, 16:00
Promień Opalenica 3-0 1.FC Lusowo
(wo)

Kolejka 26 - 11 czerwca

Warta Sieraków 5-1 Promień Opalenica 11 czerwca, 16:00
1.FC Lusowo 0-3 Sokół Rakoniewice
(wo)
Mawit Lwówek 5-2 Wielkopolska Komorniki 11 czerwca, 16:00
NKS Niepruszewo 2-3 Obra Zbąszyń 11 czerwca, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-2 Patria Buk 11 czerwca, 16:00
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-5 Świt Piotrowo 11 czerwca, 16:00
Błękitni Wronki 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 czerwca, 16:00
w Popowie

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2010/2011 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2010/2011 (Piła)
Klasa okręgowa 2010/2011 (Poznań (wschód))

Klasa A 2010/2011 (Poznań I)
Klasa A 2010/2011 (Poznań II)
Klasa A 2010/2011 (Poznań III)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas