[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

Płomień Przyprostynia Klub Sportowy Płomień Przyprostynia
Rok założenia: 1946
Barwy: czerwono-czarne
Adres: Prandoty 138, 64-360 Zbąszyń
telefon: (602) 391-486; fax: (68) 386-96-18
WWW: http://www.plomien1946.glt.pl (oficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / oświetlenie - brak / boisko - brak danych
Prezes: Tadeusz Borkowski
Trener: Tomasz Radwan


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Jakub Borkowski (14.11.91), Krzysztof Kędzierski (29.11.81), Mariusz Przybylski (22.12.73).
Obrońcy: Przemysław Borkowski (08.10.85), Jakub Brambor (18.11.91, J), Krzysztof Bajończak (17.01.89, J), Paweł Brzeskot (02.03.80, J), Hubert Jędrzejczak (20.04.88), Rafał Kędzierzyński (15.01.90, W), Maciej Szarata (28.12.92).
Pomocnicy: Marcin Ciszak (06.03.80), Wojciech Chwałkowski (21.07.89), Jakub Werner (05.10.82), Piotr Skotarczyk (29.08.84), Artur Grabia (07.02.85), Jakub Tadeusz (31.07.85), Daniel Kulus (02.11.76), Mateusz Piechowiak (11.08.86), Sebastian Jezierski (13.08.90), Mateusz Nowak (20.08.87), Damian Przepiórka (12.06.92), Bartosz Dudziński (10.12.92, W), Michał Kaczmarek (18.10.89, W).
Napastnicy: Szymon Szulc (03.06.81), Tomasz Śliwa (20.02.79), Marcin Adamczak (07.09.88, W), Andrzej Górliński (05.12.84, W).
 
Dane z sezonu: 2010/11
Zobacz także dane z sezonu: 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20
W drużynie grali m.in.: Szymon Juszczak, Przemysław Król, Konrad Lemieszko, Tomasz Piątyszek, Szymon Szulc.
 
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa B 2002/2003, grupa: Poznań VI
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: Poznań VI
   2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: Poznań VI
   2005/06 - Klasa A 2005/2006, grupa: Poznań III
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: Poznań III
   2007/08 - Klasa A 2007/2008, grupa: Poznań III
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Poznań (zachód)
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2009/10 - Klasa okręgowa 2009/2010, grupa: Poznań (zachód)
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2010/11 - Klasa okręgowa 2010/2011, grupa: Poznań (zachód)
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2011/12 - Klasa okręgowa 2011/2012, grupa: Poznań (zachód)
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Poznań (zachód)
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: wielkopolska (północ)
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: wielkopolska (północ)
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: wielkopolska (północ)
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Poznań (zachód)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Poznań (zachód)
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2018/19 - Liga międzyokręgowa 2018/2019, grupa: Leszno-Poznań (zachód)
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań
   2019/20 - V liga 2019/2020, grupa: wielkopolska II
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

 

Napisz do nas