[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 22-23 sierpnia

Legendy Odlewu Poznań 0-10 Odlew Poznań 22 sierpnia, 19:00
Byki Obrowo 0-4 GKS Golęczewo 23 sierpnia, 14:00
KS Sarbia 1-4 KS Gaj Wielki 23 sierpnia, 15:00
Orkan Manieczki 1-1 Warta II Śrem 23 sierpnia, 16:00
k. 9-8
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Pieczarka Wielichowo 23 sierpnia, 12:00
k. 5-6
Tęcza Lulin 2-1 Arka Kiekrz 23 sierpnia, 15:00
Pelikan Niechanowo 1-4 Maratończyk Brzeźno 23 sierpnia, 14:00
Orkan Jarosławiec 4-1 Poznań FC II 23 sierpnia, 14:00
Błękitni Owińska (oldboje) 2-6 Absolwent Marcinek Poznań 23 sierpnia, 11:00
Sparta Brody 0-3 Orzeł Łowyń 23 sierpnia, 12:00
Antares Zalasewo 5-1 Bola 06 Poznań 23 sierpnia, 14:00
Okoń Sapowice 2-4 Inter Zdrój 23 sierpnia, 13:00
Lotnik-1997 Poznań 6-1 Orły Plewiska 23 sierpnia, 12:00
Falcon Poznań 3-3 Tornado Trzebaw 23 sierpnia, 14:00
k. 3-2
Orkan Działyń 4-2 Błękitni II Owińska 23 sierpnia, 11:00
Poznań FC 2-0 Wielkopolska II Komorniki 23 sierpnia, 11:00
Lech Poznań (oldboje) 3-1 Jurand II Koziegłowy 25 sierpnia, 17:00

II runda - 2-3 września

Poznań FC 2-1 Clescevia Kleszczewo 2 września, 17:00
Maratończyk Brzeźno 4-1 GKS Gułtowy 2 września, 17:00
Orkan Jarosławiec 3-3 Pogoń Książ Wielkopolski 2 września, 17:00
k. 0-3
Orkan Manieczki 3-2 Zawisza Dolsk 2 września, 17:00
Orkan Działyń 5-3 Fara Pelikan Żydowo 2 września, 17:00
Antares Zalasewo 4-2 KS Łopuchowo 2 września, 17:00
Lotnik-1997 Poznań 2-4 Czarni Czerniejewo 2 września, 17:00
LKS Kicin 0-2 Stella Luboń 2 września, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-0 Przemysław Poznań 2 września, 17:00
Tęcza Lulin 2-5 Orkan Objezierze 2 września, 17:00
KS Sękowo 0-1 Sokół II Pniewy 2 września, 17:00
GKS Golęczewo 4-1 Rokita Rokietnica 2 września, 17:00
Kłos Gałowo 6-2 Warta Obrzycko 2 września, 17:00
Orkan Konarzewo 3-2 Falcon Poznań 2 września, 17:00
Las Puszczykowo 3-4 Suchary Suchy Las 2 września, 17:00
Orzeł Łowyń 3-1 Rzemieślnik Kwilcz 2 września, 17:00
Odlew Poznań 0-0 Sokół Duszniki 2 września, 17:00
k. 5-6
Tęcza Skrzynki 3-4 KS Gaj Wielki 2 września, 17:00
Orzeł Rostarzewo 7-3 Korona Bukowiec 2 września, 17:00
Nałęcz Ostroróg 1-5 Błękitni Wronki 2 września, 17:00
Inter Zdrój 2-5 Orzeł Granowo 2 września, 17:00
Pieczarka Wielichowo 2-4 SSG Kamieniec 2 września, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 Huragan Michorzewo 2 września, 17:00
Lech Poznań (oldboje) 4-1 Absolwent Marcinek Poznań 3 września, 17:00
Orzeł Słopanowo 1-1 Warta Wartosław 2 września, 17:00
k. 4-5

III runda - 16 września

Lech Poznań (oldboje) 5-1 KS Gaj Wielki 17 września, 16:30
Orkan Działyń 4-1 Wełnianka Kiszkowo 16 września, 16:30
Polonia II Środa Wielkopolska 4-2 Phytopharm Klęka 16 września, 16:30
Czarni Czerniejewo 0-2 Lechita Kłecko 16 września, 16:30
Poznań FC 0-6 Błękitni Owińska 16 września, 16:30
Stella Luboń 0-3 Kotwica Kórnik 16 września, 16:30
Antares Zalasewo 2-5 Piast Kobylnica 16 września, 16:30
Huragan Pobiedziska 1-1 TPS Winogrady (Poznań) 16 września, 16:30
k. 2-1
Suchary Suchy Las 3-3 Orkan Objezierze 16 września, 16:30
k. 2-3
Orkan Manieczki 4-2 Warta Śrem 16 września, 16:30
Maratończyk Brzeźno 2-7 Vitcovia Witkowo 16 września, 16:30
Pogoń Książ Wielkopolski 2-5 Kłos Zaniemyśl 16 września, 16:30
Wełna Rogoźno 8-0 Polonia Poznań 16 września, 16:30
Warta Wartosław 0-1 Sokół II Pniewy 16 września, 16:30
Orzeł Łowyń 4-6 Warta Sieraków 16 września, 16:30
Patria Buk 2-5 Wielkopolska Komorniki 16 września, 16:30
Błękitni Wronki 8-0 Kłos Gałowo 16 września, 16:30
GKS Golęczewo 1-6 Concordia Murowana Goślina 16 września, 16:30
Świt Piotrowo 3-0 1.FC Lusowo 16 września, 16:30
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na spotkanie
SSG Kamieniec 2-6 Obra Zbąszyń 16 września, 16:30
Orzeł Granowo 5-4 Lipno Stęszew 16 września, 16:30
Orzeł Rostarzewo 3-3 Płomień Przyprostynia 16 września, 16:30
k. 4-1
Czarni Kaźmierz 1-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 września, 16:30
Sokół Duszniki 0-1 Mawit Lwówek 17 września, 16:30
LSSG Grodzisk Wielkopolski 3-2 Promień Opalenica 30 września, 16:30
Orkan Konarzewo 3-0 Jurand Bolechówko 16 września, 16:30

IV runda - 30 września

Huragan Pobiedziska 0-1 1922 Lechia Kostrzyn 30 września, 16:30
Kotwica Kórnik 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 6 października, 16:30
k. 4-5
Orkan Działyń 1-1 Vitcovia Witkowo 30 września, 16:30
k. 4-5
Lechita Kłecko 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 30 września, 16:30
Lech Poznań (oldboje) 6-3 Orkan Manieczki 1 października, 16:30
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Luboński FC 30 września, 16:30
Błękitni Owińska 3-0 Piast Kobylnica 30 września, 16:30
Orkan Objezierze 2-3 Concordia Murowana Goślina 30 września, 16:30
Kłos Zaniemyśl 1-6 Grom Plewiska 30 września, 16:30
Orkan Konarzewo 0-4 TS 1998 Dopiewo 30 września, 16:30
Sokół II Pniewy 2-3 Pogoń Lwówek 30 września, 16:30
Świt Piotrowo 3-1 Czarni Wróblewo 30 września, 16:30
Błękitni Wronki 2-2 Wełna Rogoźno 30 września, 16:30
k. 2-4
Wielkopolska Komorniki 2-3 1920 Mosina 30 września, 16:30
Warta Sieraków 3-1 Sokół Pniewy 30 września, 16:30
Orzeł Rostarzewo 2-4 Obra Zbąszyń 30 września, 16:30
Orzeł Granowo 0-6 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 września, 16:30
Mawit Lwówek 1-2 Warta Międzychód 30 września, 16:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-0 Sparta Szamotuły 30 września, 16:30
k. 3-4
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-4 Sokół Rakoniewice 7 października, 16:00

V runda - 14 października

1920 Mosina 2-1 TS 1998 Dopiewo 13 października, 16:00
Vitcovia Witkowo 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 14 października, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-0 Grom Plewiska 14 października, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 14 października, 16:00
k. 4-5
Wełna Rogoźno 1-1 Błękitni Owińska 14 października, 16:00
k. 7-6
Świt Piotrowo 2-1 Sparta Szamotuły 14 października, 16:00
Obra Zbąszyń 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 14 października, 16:00
Warta Sieraków 0-5 Warta Międzychód 14 października, 16:00
Lech Poznań (oldboje) 4-0 Concordia Murowana Goślina 20 października, 15:30
Pogoń Lwówek 1-1 Sokół Rakoniewice 20 października, 15:30
k. 4-2

1/8 finału - 6 marca

Lech Poznań (oldboje) 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 30 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (9 marca, 15:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
1920 Mosina 2-2 Sparta Oborniki 31 marca, 17:00
k. 1-2
Vitcovia Witkowo 4-3 Mieszko Gniezno 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 Unia Swarzędz 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (7 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Lwówek 3-1 Polonia Nowy Tomyśl 6 marca, 14:00
Warta Międzychód 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 31 marca, 17:00
Wełna Rogoźno 4-3 Świt Piotrowo 31 marca, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/4 finału - 28 kwietnia
Vitcovia Witkowo - wolny los.

Polonia Środa Wielkopolska 1-2 Unia Swarzędz 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wełna Rogoźno 2-3 Warta Międzychód 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pogoń Lwówek 2-1 Sparta Oborniki 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu żałoby narodowej

1/2 finału - 12 maja

Vitcovia Witkowo 0-5 Unia Swarzędz 12 maja, 18:00
Pogoń Lwówek 3-0 Warta Międzychód 12 maja, 18:00

Finał - 18 maja

Unia Swarzędz 3-0 Pogoń Lwówek 18 maja, 18:00
Tomasz Zawada 15, Marcin Hercog 77, Michał Chmielecki 80
w Swarzędzu

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas