[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

I runda - 26 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2009 - siedziba OZPN Piła)

LZS Piłka 0-4 Gryf Zofiowo 26 sierpnia, 17:00
LZS Bartoszkowo 4-2 Piława Nadarzyce 26 sierpnia, 17:00
Oldboye Osieka Osiek 6-2 Iskra Bądecz 26 sierpnia, 17:00
Wenus Jędrzejewo 4-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 26 sierpnia, 17:00
Niebiesko-Biały Krzyż Wielkopolski 3-1 Tarzani Wrzeszczyna 26 sierpnia, 17:00
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 6-2 Huragan Młynkowo 26 sierpnia, 17:00

II runda - 16 września

Stella Białośliwie 2-2 Polonia Chodzież 16 września, 17:00
k. 2-4
Nielba II Wągrowiec 1-1 Leśnik Margonin 16 września, 17:00
k. 3-4
Unia Wapno 1-6 Sokół Damasławek 16 września, 17:00
Gryf Zofiowo 0-1 Noteć Rosko 16 września, 17:00
Wenus Jędrzejewo 2-2 Radwan Lubasz 16 września, 17:00
k. 6-7
Niebiesko-Biały Krzyż Wielkopolski 3-1 Zuch Niekursko 16 września, 17:00
LZS Bartoszkowo 1-11 Sparta Złotów 16 września, 17:00
Zryw Sypniewo 2-9 Polonia Jastrowie 16 września, 17:00
Oldboye Osieka Osiek 3-0 Zamek Gołańcz 16 września, 17:00
Orkan Śmiłowo 2-10 Lubuszanin Trzcianka 16 września, 17:00
Miłośnicy Piwa i Futbolu Wieleń 1-4 Fortuna Wieleń 16 września, 17:00
Pogoń II Łobżenica 2-2 Włókniarz Okonek 16 września, 17:00
k. 5-4
Płomień Połajewo 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 16 września, 17:00
Noteć Czarnków 1-2 Unia Ujście 16 września, 17:00
Sokół Szamocin 1-3 Wełna Skoki 16 września, 17:00
Zjednoczeni Kaczory 0-3 Pogoń Łobżenica 16 września, 17:00
(wo)

III runda - 30 września

Oldboye Osieka Osiek 3-13 Leśnik Margonin 30 września, 16:30
Pogoń II Łobżenica 3-5 Polonia Chodzież 30 września, 16:30
Polonia Jastrowie 3-3 Pogoń Łobżenica 30 września, 16:30
k. 4-2
Sparta Złotów 3-0 Unia Ujście 30 września, 16:30
Wełna Skoki 3-0 Sokół Damasławek 30 września, 16:30
(wo)
Niebiesko-Biały Krzyż Wielkopolski 0-9 Lubuszanin Trzcianka 30 września, 16:30
Płomień Połajewo 3-2 Radwan Lubasz 30 września, 16:30
Fortuna Wieleń 2-0 Noteć Rosko 30 września, 16:30

IV runda - 7 kwietnia

Wełna Skoki 2-0 Leśnik Margonin 7 kwietnia, 16:30
Polonia Jastrowie 0-5 Sparta Złotów 7 kwietnia, 16:30
Płomień Połajewo 1-1 Polonia Chodzież 7 kwietnia, 16:30
k. 3-4
Fortuna Wieleń 1-0 Lubuszanin Trzcianka 7 kwietnia, 16:30

1/2 finału - 21 kwietnia

Fortuna Wieleń 0-3 Polonia Chodzież 21 kwietnia, 17:00
Wełna Skoki 0-0 Sparta Złotów 28 kwietnia, 17:00
pd. k. 3-4
w Łopuchowie

Finał - 12 maja

Polonia Chodzież 2-1 Sparta Złotów 12 maja, 17:00
Karol Kaniewski ?, ? - Paweł Michalak ? (s)
w Szamocinie

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas