[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 26 sierpnia
(Losowanie - 24 lipca 2009)

GKS Olszówka 1-1 Orzeł Grzegorzew 26 sierpnia, 17:30
k. 4-5
LZS Karszew 2-1 Teleszyna Przykona 26 sierpnia, 17:30
Grom Malanów 1-2 Orzeł Kawęczyn 26 sierpnia, 17:30
KS Konin 2-0 Zjednoczeni Rychwał 26 sierpnia, 17:30
boisko przy ul. Dmowskiego
Victoria II Września 1-1 Orlik Miłosław 26 sierpnia, 17:30
k. 4-2
w Sokołowie
Baszta Wyszyna 0-4 Kasztelania Brudzew 26 sierpnia, 17:30
Polanin Strzałkowo 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 26 sierpnia, 17:30
Błękitni Mąkolno 9-1 Warta Kramsk 26 sierpnia, 17:30
Warta Krzymów 2-1 Warta Dobrów 26 sierpnia, 17:30
Strażak Licheń Stary 0-1 GKS Sompolno 26 sierpnia, 17:30
Orły Huta Łukomska 1-4 Fanclub Dąbroszyn 26 sierpnia, 17:30
w Zagórowie

II runda - 8-10 września
Losowanie - 27 sierpnia 2009

Victoria II Września 5-1 Płomień Nekla 8 września, 17:00
w Sokołowie
LZS Karszew 0-2 Górnik Kłodawa 9 września, 17:00
Orzeł Kawęczyn 1-1 Wicher Dobra 9 września, 17:00
k. 6-5
KS Konin 0-2 Polonus Kazimierz Biskupi 9 września, 17:00
przerwany w 43. minucie przy stanie 0-2
Polanin Strzałkowo 0-4 Victoria Września 9 września, 17:00
Błękitni Mąkolno 3-2 LKS Ślesin 9 września, 17:00
Błękitni Helenów 0-0 Sparta Konin 9 września, 17:00
k. 5-6
Wilki Wilczyn 2-5 Sokół Kleczew 9 września, 17:00
Sparta Orzechowo 1-3 ZKS Zagórów 9 września, 17:00
GKS Sompolno 2-7 Olimpia Koło 9 września, 17:00
Znicz Władysławów 1-4 Górnik Konin 9 września, 17:00
Tulisia Tuliszków 1-3 Fanclub Dąbroszyn 9 września, 17:00
Orzeł Grzegorzew 0-3 Zryw Dąbie 10 września, 17:00
(wo)
Warta Krzymów 3-1 Kasztelania Brudzew 10 września, 17:00
Polonia Golina 4-0 Lech Kozarzewek 10 września, 17:00
Hetman Orchowo 2-5 SKP Słupca 10 września, 17:00

III runda - 23 września

Warta Krzymów 0-9 Sokół Kleczew 22 września, 16:30
Sparta Konin 2-1 Olimpia Koło 23 września, 16:30
Fanclub Dąbroszyn 2-4 Górnik Konin 23 września, 16:30
Polonus Kazimierz Biskupi 2-2 ZKS Zagórów 23 września, 16:30
k. 4-2
Polonia Golina 2-10 Victoria Września 23 września, 16:30
Błękitni Mąkolno 0-5 Górnik Kłodawa 23 września, 16:30
Orzeł Kawęczyn 1-6 Zryw Dąbie 23 września, 16:30
Victoria II Września 0-6 SKP Słupca 30 września, 16:30
w Sokołowie

1/4 finału - 7 października

Górnik Kłodawa 0-4 Zryw Dąbie 7 października, 16:15
Łukasz Galanciak 6, 61, Damian Strzeliński 66, Łukasz Kujawa 86
Sparta Konin 2-0 Victoria Września 7 października, 16:15
Mikołaj Pingot ?, Marcin Muzykiewicz ?
Polonus Kazimierz Biskupi 1-2 Sokół Kleczew 28 listopada, 13:00
Arkadiusz Maciejewski 44 - Łukasz Goiński 35, Przemysław Skibiszewski 80
SKP Słupca 3-2 Górnik Konin 7 października, 16:15
Jakub Woźniak 73, Michał Mikołajczewski 83, Janusz Matuszewski 86 - Kamil Szkolmowski 36, Łukasz Pietrzak 56

1/2 finału - 28 kwietnia

Sparta Konin 0-0 Sokół Kleczew 30 marca, 16:30
k. 3-1
Zryw Dąbie 6-1 SKP Słupca 12 maja, 17:30
Marcin Lewandowski 8, Łukasz Galanciak 32, Damian Strzeliński 35, 50, 65, Dawid Janczak 73 - Michał Walerczyk 24
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:30) odwołany z powodu meczu Słupcy w lidze

Finał - 26 maja

Sparta Konin 0-1 Zryw Dąbie 26 maja, 17:30
Szymon Pińkowski 79
w Koninie

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas