[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

I runda - 9 sierpnia
LZS Trzcinica, Pogoń Rębaczów - wolny los

LZS Bukownica 0-8 Pelikan Grabów 9 sierpnia, 16:00
Prosna Kalisz (juniorzy) 2-2 Korona Chełmce 9 sierpnia, 16:00
k. 4-1
LZS Czajków 0-8 Olimpia Brzeziny 9 sierpnia, 16:00
Iskra Sieroszewice (juniorzy) 2-4 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 9 sierpnia, 16:00
LZS Godziesze 2-0 Zieloni Koźminek 9 sierpnia, 16:00
Łużyczanka Kuźnica Grabowska 2-2 KS Rogaszyce 9 sierpnia, 16:00
k. 2-4
Zawisza Łęka Opatowska 3-7 Wielkopolanin Siemianice 9 sierpnia, 16:00
Ajax Rojów 1-5 Zefka Kobyla Góra 9 sierpnia, 16:00
Żaki Taczanów 1-0 GKS Jaraczewo 9 sierpnia, 16:00
Tarchalanka Tarchały Wielkie 1-2 Sulimirczyk Sulmierzyce 9 sierpnia, 16:00
Czarni Wierzbno 3-0 Odolanovia Odolanów 9 sierpnia, 16:00
(wo)
CKS Zbiersk (juniorzy) 3-3 Panda Pamięcin 9 sierpnia, 16:00
k. 1-3
Prosna Chocz 2-2 Unia Szymanowice 9 sierpnia, 16:00
k. 3-2
Wicher Mycielin 3-0 Gladiatorzy Sierszew-Pieruszyce 9 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-4
Lilia Mikstat 2-1 Masovia Kraszewice 9 sierpnia, 16:00
Sokół Bralin 7-4 GKS Rychtal/Skoroszów 9 sierpnia, 16:00
Szczyt Szczytniki 1-4 Pelikan Nowy Karolew 9 sierpnia, 16:00
LKS Gorzyce Małe 4-1 CKS Zduny 9 sierpnia, 16:00

II runda - 2 września

Zefka Kobyla Góra 3-1 Barycz Janków Przygodzki 2 września, 17:00
Żaki Taczanów 1-0 Czarni Dobrzyca 2 września, 17:00
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-3 Astra Krotoszyn 2 września, 17:00
Czarni Wierzbno 0-1 Sokoły Droszew 2 września, 17:00
Panda Pamięcin 3-3 Prosna Kalisz 2 września, 17:00
k. 3-4
Prosna Chocz 0-0 Korona/Pogoń Stawiszyn 2 września, 17:00
k. 6-7
Wicher Mycielin 0-5 KKS 1925 Kalisz 2 września, 17:00
Lilia Mikstat 0-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 września, 17:00
(wo)
Sokół Bralin 1-5 Victoria Ostrzeszów 2 września, 17:00
LKS Gorzyce Małe 2-4 Iskra Sieroszewice 2 września, 17:00
Pelikan Grabów 2-4 LZS Godziesze 2 września, 17:00
Prosna Kalisz (juniorzy) 3-4 Pelikan Nowy Karolew 2 września, 17:00
Olimpia Brzeziny 3-0 KS Opatówek 2 września, 17:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 września, 17:00
KS Rogaszyce 0-10 Centra Ostrów Wielkopolski 2 września, 17:00
Wielkopolanin Siemianice 3-5 LZS Jankowy 1968 2 września, 17:00
LZS Trzcinica 3-2 Orzeł Mroczeń 2 września, 17:00
Pogoń Trębaczów 2-2 Polonia Kępno 2 września, 17:00
k. 7-6

III runda - 15 listopada

Zefka Kobyla Góra 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 listopada, 11:00
Żaki Taczanów 0-5 Korona/Pogoń Stawiszyn 15 listopada, 11:00
LZS Godziesze 0-12 KKS 1925 Kalisz 14 listopada, 14:00
Pelikan Nowy Karolew 4-0 Prosna Kalisz 15 listopada, 11:00
Olimpia Brzeziny 1-3 Centra Ostrów Wielkopolski 15 listopada, 11:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-0 Astra Krotoszyn 15 listopada, 11:00
k. 4-2
w Szczurach
LZS Trzcinica 1-1 LZS Jankowy 1968 15 listopada, 11:00
k. 4-3
Pogoń Trębaczów 1-2 Victoria Ostrzeszów 15 listopada, 11:00
Iskra Sieroszewice 1-2 Sokoły Droszew 15 listopada, 11:00

IV runda - 22 listopada

Korona/Pogoń Stawiszyn 1-4 Calisia Kalisz 22 listopada, 11:00
Pelikan Nowy Karolew 1-5 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 listopada, 11:00
Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 0-3 Płomyk Koźminiec 22 listopada, 11:00
w Szczurach
Victoria Ostrzeszów 2-4 Piast Kobylin 22 listopada, 11:00
LZS Trzcinica 0-2 LKS Gołuchów 22 listopada, 11:00
KKS 1925 Kalisz 8-2 Sokoły Droszew 22 listopada, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 Stal Pleszew 22 listopada, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 LKS Czarnylas 29 listopada, 11:00

V runda - 29 listopada

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Płomyk Koźminiec 29 listopada, 11:00
KKS 1925 Kalisz 2-1 Piast Kobylin 29 listopada, 11:00
Stal Pleszew 4-2 LKS Gołuchów 29 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 Calisia Kalisz 7 marca, 11:00

1/2 finału - 12 maja

KKS 1925 Kalisz 1-1 Stal Pleszew 12 maja, 17:00
k. 3-5
Mateusz Feliński 45 - Alan Mann 44
w pierwotnym terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Płomyk Koźminiec 0-3 Calisia Kalisz 12 maja, 17:00
Maciej Stawiński 41, 67, Dawid Kaniewski 77
w pierwotnym terminie (14 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Finał - 25 maja

Stal Pleszew 0-3 Calisia Kalisz 25 maja, 17:00 (300)
Waldemar Kaźmierczak 63, Mariusz Niedbała 78, Daniel Armatys 90
w Pleszewie

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Kacper Popławski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas