[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 16 sierpnia
Kormoran Święciechowa, Gwiazda Siedlec, Iskra Długie Stare, Rywal Kurza Góra - wolny los

Tęcza/Osa Osieczna 4-1 Sokół Włoszakowice 16 sierpnia, 14:00
Kania Gostyń 2-1 Lew Pogorzela 16 sierpnia, 14:00
Znicz Obra 6-0 Brenewia Wijewo 16 sierpnia, 14:00
Olimpia Stary Lubosz 6-1 Grom Czacz 16 sierpnia, 14:00
Rolgos Sowiny 0-4 Szewa Gostyń 16 sierpnia, 14:00
Kłos Rokosowo 2-2 Pelikan Dębno Polskie 16 sierpnia, 14:00
k. 5-4
Awdaniec Pakosław 4-2 Sokół Chwałkowo 16 sierpnia, 11:00
Błękitni Kąkolewo 2-2 Jantar Strzyżewice 16 sierpnia, 11:00
k. 9-8
LZS Głuchowo 0-4 Orlik Kokorzyn 16 sierpnia, 11:00
Tęcza Tuchorza 2-4 LZS Stare Oborzyska 16 sierpnia, 17:00
Dąb Boguszyn 4-4 Promień Krzywiń 16 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Helios Bucz 1-2 LUKS Stare Bojanowo 16 sierpnia, 17:00
Korona Wilkowice 3-6 Mas-Rol Spławie 16 sierpnia, 17:00
Sarnowianka Sarnowa 2-4 Zjednoczeni Pudliszki 16 sierpnia, 17:00

II runda - 9 września

Mas-Rol Spławie 7-1 Rywal Kurza Góra 9 września, 17:30
Błękitni Kąkolewo 2-3 Zjednoczeni Pudliszki 9 września, 17:30
Tęcza/Osa Osieczna 3-0 Kłos Rokosowo 9 września, 17:30
(wo)
Kania Gostyń 0-5 Awdaniec Pakosław 9 września, 17:30
Olimpia Stary Lubosz 0-1 Dąb Boguszyn 9 września, 17:30
Orlik Kokorzyn 4-2 LUKS Stare Bojanowo 9 września, 17:30
Gwiazda Siedlec 4-1 Znicz Obra 9 września, 17:30
Kormoran Święciechowa 3-0 Szewa Gostyń 9 września, 17:30
Iskra Długie Stare 2-1 LZS Stare Oborzyska 9 września, 17:30

III runda - 30 września

Dąb Boguszyn 2-7 Obra Kościan 30 września, 16:45
Kormoran Święciechowa 2-3 GKS Krzemieniewo 30 września, 16:45
Mas-Rol Spławie 3-0 Orkan Chorzemin 30 września, 16:45
(wo)
Ruch Bojanowo 1-0 Wielkopolanka Szelejewo 30 września, 16:45
Sokół-Orkan Chobienice 3-11 PKS Racot 30 września, 16:45
Wisła Borek Wielkopolski 0-4 Sparta Miejska Górka 30 września, 16:45
Rywal-Klon Mochy 1-2 Grom Wolsztyn 30 września, 16:45
Tęcza/Osa Osieczna 4-4 Krobianka Krobia 30 września, 16:45
k. 2-4
Orlik Kokorzyn 3-1 Sokół Kaszczor 30 września, 16:45
Awdaniec Pakosław 5-0 Rawia Rawicz 30 września, 16:45
Iskra Długie Stare 3-0 Rydzyniak Rydzyna 30 września, 16:45
(wo)
GKS Włoszakowice 3-2 Pogoń Śmigiel 30 września, 16:45
Orla Jutrosin 0-0 Dąbroczanka Pępowo 30 września, 16:45
k. 1-4
Gwiazda Siedlec 2-2 Helios Czempiń 30 września, 16:45
k. 3-1
Zjednoczeni Pudliszki 1-6 Korona Piaski 30 września, 16:45

1/8 finału - 7 marca

Gwiazda Siedlec 0-3 Obra Kościan
(wo)
Gwiazda wycofała się z rozgrywek
GKS Włoszakowice 1-2 Grom Wolsztyn 6 marca, 15:00
Orlik Kokorzyn 0-6 Polonia 1912 Leszno 7 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 marca, 14:00) odwołany
Iskra Długie Stare 0-9 Sparta Miejska Górka 7 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 marca, 14:00) odwołany
Ruch Bojanowo 0-3 Dąbroczanka Pępowo
(wo)
Ruch wycofał się z rozgrywek
Mas-Rol Spławie 0-3 Krobianka Krobia
(wo)
Mas-Rol wycofał się z rozgrywek
Awdaniec Pakosław 0-2 Korona Piaski 7 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 marca, 14:00) odwołany
GKS Krzemieniewo 3-3 PKS Racot 6 marca, 16:00
k. 5-4
w Grodzisku Wielkopolskim

1/4 finału - 10 maja

Krobianka Krobia 0-3 Polonia 1912 Leszno
(wo)
Krobianka wycofała się z rozgrywek
Grom Wolsztyn 1-3 Korona Piaski 10 maja, 18:00
Sparta Miejska Górka 0-0 Obra Kościan 28 kwietnia
k. 2-4
GKS Krzemieniewo 2-2 Dąbroczanka Pępowo 12 maja, 18:00
k. 8-7
w Garzynie

1/2 finału - 19 maja

GKS Krzemieniewo 1-1 Obra Kościan 19 maja, 18:00
k. 5-6
Korona Piaski 2-0 Polonia 1912 Leszno 19 maja, 18:00

Finał - 26 maja

Korona Piaski 2-1 Obra Kościan 26 maja, 17:30
Łukasz Fabich ?, Adrian Świątkowski ? - Adam Łuczak ?
w Piaskach

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2009/2010 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas