[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga międzyokręgowa 2018/2019, grupa: Leszno-Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kania Gostyń 2 6 2 0 0 9-2 1 0 0 6-1 1 0 0 3-1
2.  Korona Piaski 2 6 2 0 0 7-2 1 0 0 4-1 1 0 0 3-1
3.  Orkan Chorzemin 2 4 1 1 0 6-2 0 0 0 0-0 1 1 0 6-2 1 1 0 1 0 2-2
4.  Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2 4 1 1 0 6-5 0 1 0 2-2 1 0 0 4-3 1 1 0 1 0 2-2
5.  Promień Krzywiń 2 4 1 1 0 2-1 1 1 0 2-1 0 0 0 0-0
6.  Wiara Lecha Poznań 2 3 1 0 1 6-4 1 0 1 6-4 0 0 0 0-0
7.  GKS Dopiewo 2 3 1 0 1 2-1 0 0 0 0-0 1 0 1 2-1
8.  Płomień Przyprostynia 1 3 1 0 0 1-0 0 0 0 0-0 1 0 0 1-0
9.  Lipno Stęszew 2 3 1 0 1 3-5 1 0 0 2-1 0 0 1 1-4
10.  Grom Plewiska 2 2 0 2 0 1-1 0 1 0 0-0 0 1 0 1-1
11.  Pogoń Lwówek 1 1 0 1 0 1-1 0 1 0 1-1 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 1-1
12.  PKS Racot 2 1 0 1 1 2-4 0 0 1 1-3 0 1 0 1-1 1 1 0 1 0 1-1
13.  Pogoń Śmigiel 2 1 0 1 1 1-3 0 0 1 1-3 0 1 0 0-0
14.  LZS Stare Oborzyska 2 0 0 0 2 1-3 0 0 1 0-1 0 0 1 1-2
15.  Rawia Rawicz 2 0 0 0 2 0-5 0 0 1 0-2 0 0 1 0-3
16.  Orla Jutrosin 2 0 0 0 2 1-10 0 0 1 0-4 0 0 1 1-6

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Kania Gostyń    6-1 
 2 Korona Piaski    4-1 
 3 Orkan Chorzemin    
 4 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań2-2     
 5 Promień Krzywiń    1-0 1-1 
 6 Wiara Lecha Poznań3-4     3-0 
 7 GKS Dopiewo    
 8 Płomień Przyprostynia    
 9 Lipno Stęszew    2-1 
 10 Grom Plewiska    0-0 
 11 Pogoń Lwówek    1-1 
 12 PKS Racot1-3     
 13 Pogoń Śmigiel1-3     
 14 LZS Stare Oborzyska0-1     
 15 Rawia Rawicz0-2     
 16 Orla Jutrosin0-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wiara Lecha Poznań 3-4 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 11 sierpnia, 18:00
Rawia Rawicz 0-2 GKS Dopiewo 12 sierpnia, 17:00
Promień Krzywiń 1-1 Grom Plewiska 12 sierpnia, 17:00
Pogoń Śmigiel 1-3 Korona Piaski 11 sierpnia, 17:00
Lipno Stęszew 2-1 LZS Stare Oborzyska 12 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 5 września, 17:30
PKS Racot 1-3 Kania Gostyń 11 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin 0-4 Orkan Chorzemin 11 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 2-2 Orkan Chorzemin 15 sierpnia, 11:00
Kania Gostyń 6-1 Orla Jutrosin 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Lwówek 1-1 PKS Racot 15 sierpnia, 14:00
LZS Stare Oborzyska 0-1 Płomień Przyprostynia 15 sierpnia, 16:00
Korona Piaski 4-1 Lipno Stęszew 15 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 0-0 Pogoń Śmigiel 15 sierpnia, 11:00
Wiara Lecha Poznań 3-0 Rawia Rawicz 15 sierpnia, 18:00
Promień Krzywiń 1-0 GKS Dopiewo 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Rawia Rawicz - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 18 sierpnia, 17:00
Promień Krzywiń - Wiara Lecha Poznań 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Śmigiel - GKS Dopiewo 18 sierpnia, 17:00
Lipno Stęszew - Grom Plewiska 19 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia - Korona Piaski 19 sierpnia, 16:00
PKS Racot - LZS Stare Oborzyska 18 sierpnia, 17:00
Orla Jutrosin - Pogoń Lwówek 18 sierpnia, 16:00
Orkan Chorzemin - Kania Gostyń 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Kania Gostyń
Pogoń Lwówek - Orkan Chorzemin
LZS Stare Oborzyska - Orla Jutrosin
Korona Piaski - PKS Racot
Grom Plewiska - Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo - Lipno Stęszew
Wiara Lecha Poznań - Pogoń Śmigiel
Rawia Rawicz - Promień Krzywiń

Kolejka 5 - 1-2 września

Promień Krzywiń - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Pogoń Śmigiel - Rawia Rawicz
Lipno Stęszew - Wiara Lecha Poznań
Płomień Przyprostynia - GKS Dopiewo
PKS Racot - Grom Plewiska
Orla Jutrosin - Korona Piaski
Orkan Chorzemin - LZS Stare Oborzyska
Kania Gostyń - Pogoń Lwówek

Kolejka 6 - 8-9 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Pogoń Lwówek
LZS Stare Oborzyska - Kania Gostyń
Korona Piaski - Orkan Chorzemin
Grom Plewiska - Orla Jutrosin
GKS Dopiewo - PKS Racot
Wiara Lecha Poznań - Płomień Przyprostynia
Rawia Rawicz - Lipno Stęszew
Promień Krzywiń - Pogoń Śmigiel

Kolejka 7 - 15-16 września

Pogoń Śmigiel - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Lipno Stęszew - Promień Krzywiń
Płomień Przyprostynia - Rawia Rawicz
PKS Racot - Wiara Lecha Poznań
Orla Jutrosin - GKS Dopiewo
Orkan Chorzemin - Grom Plewiska
Kania Gostyń - Korona Piaski
Pogoń Lwówek - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 8 - 22-23 września

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - LZS Stare Oborzyska
Korona Piaski - Pogoń Lwówek
Grom Plewiska - Kania Gostyń
GKS Dopiewo - Orkan Chorzemin
Wiara Lecha Poznań - Orla Jutrosin
Rawia Rawicz - PKS Racot
Promień Krzywiń - Płomień Przyprostynia
Pogoń Śmigiel - Lipno Stęszew

Kolejka 9 - 29-30 września

Lipno Stęszew - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Płomień Przyprostynia - Pogoń Śmigiel
PKS Racot - Promień Krzywiń
Orla Jutrosin - Rawia Rawicz
Orkan Chorzemin - Wiara Lecha Poznań
Kania Gostyń - GKS Dopiewo
Pogoń Lwówek - Grom Plewiska
LZS Stare Oborzyska - Korona Piaski

Kolejka 10 - 6-7 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Korona Piaski
Grom Plewiska - LZS Stare Oborzyska
GKS Dopiewo - Pogoń Lwówek
Wiara Lecha Poznań - Kania Gostyń
Rawia Rawicz - Orkan Chorzemin
Promień Krzywiń - Orla Jutrosin
Pogoń Śmigiel - PKS Racot
Lipno Stęszew - Płomień Przyprostynia

Kolejka 11 - 13-14 października

Płomień Przyprostynia - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
PKS Racot - Lipno Stęszew
Orla Jutrosin - Pogoń Śmigiel
Orkan Chorzemin - Promień Krzywiń
Kania Gostyń - Rawia Rawicz
Pogoń Lwówek - Wiara Lecha Poznań
LZS Stare Oborzyska - GKS Dopiewo
Korona Piaski - Grom Plewiska

Kolejka 12 - 20-21 października

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Grom Plewiska
GKS Dopiewo - Korona Piaski
Wiara Lecha Poznań - LZS Stare Oborzyska
Rawia Rawicz - Pogoń Lwówek
Promień Krzywiń - Kania Gostyń
Pogoń Śmigiel - Orkan Chorzemin
Lipno Stęszew - Orla Jutrosin
Płomień Przyprostynia - PKS Racot

Kolejka 13 - 27-28 października

PKS Racot - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Orla Jutrosin - Płomień Przyprostynia
Orkan Chorzemin - Lipno Stęszew
Kania Gostyń - Pogoń Śmigiel
Pogoń Lwówek - Promień Krzywiń
LZS Stare Oborzyska - Rawia Rawicz
Korona Piaski - Wiara Lecha Poznań
Grom Plewiska - GKS Dopiewo

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - GKS Dopiewo
Wiara Lecha Poznań - Grom Plewiska
Rawia Rawicz - Korona Piaski
Promień Krzywiń - LZS Stare Oborzyska
Pogoń Śmigiel - Pogoń Lwówek
Lipno Stęszew - Kania Gostyń
Płomień Przyprostynia - Orkan Chorzemin
PKS Racot - Orla Jutrosin

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Orla Jutrosin - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Orkan Chorzemin - PKS Racot
Kania Gostyń - Płomień Przyprostynia
Pogoń Lwówek - Lipno Stęszew
LZS Stare Oborzyska - Pogoń Śmigiel
Korona Piaski - Promień Krzywiń
Grom Plewiska - Rawia Rawicz
GKS Dopiewo - Wiara Lecha Poznań

Kolejka 16

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Wiara Lecha Poznań
GKS Dopiewo - Rawia Rawicz
Grom Plewiska - Promień Krzywiń
Korona Piaski - Pogoń Śmigiel
LZS Stare Oborzyska - Lipno Stęszew
Pogoń Lwówek - Płomień Przyprostynia
Kania Gostyń - PKS Racot
Orkan Chorzemin - Orla Jutrosin

Kolejka 17

GKS Dopiewo - Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Orla Jutrosin - Kania Gostyń
PKS Racot - Pogoń Lwówek
Płomień Przyprostynia - LZS Stare Oborzyska
Lipno Stęszew - Korona Piaski
Pogoń Śmigiel - Grom Plewiska
Rawia Rawicz - Wiara Lecha Poznań

Kolejka 18

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Rawia Rawicz
Wiara Lecha Poznań - Promień Krzywiń
GKS Dopiewo - Pogoń Śmigiel
Grom Plewiska - Lipno Stęszew
Korona Piaski - Płomień Przyprostynia
LZS Stare Oborzyska - PKS Racot
Pogoń Lwówek - Orla Jutrosin
Kania Gostyń - Orkan Chorzemin

Kolejka 19

Kania Gostyń - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Orkan Chorzemin - Pogoń Lwówek
Orla Jutrosin - LZS Stare Oborzyska
PKS Racot - Korona Piaski
Płomień Przyprostynia - Grom Plewiska
Lipno Stęszew - GKS Dopiewo
Pogoń Śmigiel - Wiara Lecha Poznań
Promień Krzywiń - Rawia Rawicz

Kolejka 20

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Promień Krzywiń
Rawia Rawicz - Pogoń Śmigiel
Wiara Lecha Poznań - Lipno Stęszew
GKS Dopiewo - Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska - PKS Racot
Korona Piaski - Orla Jutrosin
LZS Stare Oborzyska - Orkan Chorzemin
Pogoń Lwówek - Kania Gostyń

Kolejka 21

Pogoń Lwówek - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Kania Gostyń - LZS Stare Oborzyska
Orkan Chorzemin - Korona Piaski
Orla Jutrosin - Grom Plewiska
PKS Racot - GKS Dopiewo
Płomień Przyprostynia - Wiara Lecha Poznań
Lipno Stęszew - Rawia Rawicz
Pogoń Śmigiel - Promień Krzywiń

Kolejka 22

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Pogoń Śmigiel
Promień Krzywiń - Lipno Stęszew
Rawia Rawicz - Płomień Przyprostynia
Wiara Lecha Poznań - PKS Racot
GKS Dopiewo - Orla Jutrosin
Grom Plewiska - Orkan Chorzemin
Korona Piaski - Kania Gostyń
LZS Stare Oborzyska - Pogoń Lwówek

Kolejka 23

LZS Stare Oborzyska - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Pogoń Lwówek - Korona Piaski
Kania Gostyń - Grom Plewiska
Orkan Chorzemin - GKS Dopiewo
Orla Jutrosin - Wiara Lecha Poznań
PKS Racot - Rawia Rawicz
Płomień Przyprostynia - Promień Krzywiń
Lipno Stęszew - Pogoń Śmigiel

Kolejka 24

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Lipno Stęszew
Pogoń Śmigiel - Płomień Przyprostynia
Promień Krzywiń - PKS Racot
Rawia Rawicz - Orla Jutrosin
Wiara Lecha Poznań - Orkan Chorzemin
GKS Dopiewo - Kania Gostyń
Grom Plewiska - Pogoń Lwówek
Korona Piaski - LZS Stare Oborzyska

Kolejka 25

Korona Piaski - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
LZS Stare Oborzyska - Grom Plewiska
Pogoń Lwówek - GKS Dopiewo
Kania Gostyń - Wiara Lecha Poznań
Orkan Chorzemin - Rawia Rawicz
Orla Jutrosin - Promień Krzywiń
PKS Racot - Pogoń Śmigiel
Płomień Przyprostynia - Lipno Stęszew

Kolejka 26

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Płomień Przyprostynia
Lipno Stęszew - PKS Racot
Pogoń Śmigiel - Orla Jutrosin
Promień Krzywiń - Orkan Chorzemin
Rawia Rawicz - Kania Gostyń
Wiara Lecha Poznań - Pogoń Lwówek
GKS Dopiewo - LZS Stare Oborzyska
Grom Plewiska - Korona Piaski

Kolejka 27

Grom Plewiska - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Korona Piaski - GKS Dopiewo
LZS Stare Oborzyska - Wiara Lecha Poznań
Pogoń Lwówek - Rawia Rawicz
Kania Gostyń - Promień Krzywiń
Orkan Chorzemin - Pogoń Śmigiel
Orla Jutrosin - Lipno Stęszew
PKS Racot - Płomień Przyprostynia

Kolejka 28

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - PKS Racot
Płomień Przyprostynia - Orla Jutrosin
Lipno Stęszew - Orkan Chorzemin
Pogoń Śmigiel - Kania Gostyń
Promień Krzywiń - Pogoń Lwówek
Rawia Rawicz - LZS Stare Oborzyska
Wiara Lecha Poznań - Korona Piaski
GKS Dopiewo - Grom Plewiska

Kolejka 29

GKS Dopiewo - Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań
Grom Plewiska - Wiara Lecha Poznań
Korona Piaski - Rawia Rawicz
LZS Stare Oborzyska - Promień Krzywiń
Pogoń Lwówek - Pogoń Śmigiel
Kania Gostyń - Lipno Stęszew
Orkan Chorzemin - Płomień Przyprostynia
Orla Jutrosin - PKS Racot

Kolejka 30

Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań - Orla Jutrosin
PKS Racot - Orkan Chorzemin
Płomień Przyprostynia - Kania Gostyń
Lipno Stęszew - Pogoń Lwówek
Pogoń Śmigiel - LZS Stare Oborzyska
Promień Krzywiń - Korona Piaski
Rawia Rawicz - Grom Plewiska
Wiara Lecha Poznań - GKS Dopiewo

IV liga 2018/2019 (wielkopolska)

Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Kalisz-Konin)
Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Piła-Poznań (wschód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Leszno)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (zachód))

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas