[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Patria Buk 26 58 18 4 4 83-38 10 1 2 50-19 8 3 2 33-19
2.  Czarni Wróblewo 26 51 16 3 7 60-38 8 2 3 25-15 8 1 4 35-23 2 3 1 0 1 4-3
3.  Orzeł Granowo 26 51 16 3 7 58-44 8 2 3 30-16 8 1 4 28-28 2 3 1 0 1 3-4
4.  Sparta Szamotuły 26 50 15 5 6 64-39 9 2 2 31-13 6 3 4 33-26
5.  Orkan Objezierze 26 47 15 2 9 70-45 10 2 1 43-18 5 0 8 27-27
6.  NKS Niepruszewo 26 39 12 3 11 64-43 7 3 3 36-15 5 0 8 28-28
7.  Orkan Konarzewo 26 38 11 5 10 49-48 7 1 5 28-27 4 4 5 21-21
8.  SSG Kamieniec 26 31 9 4 13 53-59 4 3 6 32-32 5 1 7 21-27
9.  Spójnia Strykowo 26 30 9 3 14 34-50 6 2 5 24-18 3 1 9 10-32
10.  LZS Wronczyn 26 29 9 2 15 62-74 6 0 7 43-35 3 2 8 19-39
11.  Sokół Duszniki 26 28 8 4 14 53-61 5 1 7 26-31 3 3 7 27-30
12.  Orzeł Słopanowo 26 26 7 5 14 33-63 4 2 7 17-27 3 3 7 16-36
13.  Tarnovia II Tarnowo Podgórne 26 24 6 6 14 36-64 4 3 6 20-31 2 3 8 16-33
14.  Byki Obrowo 26 18 5 3 18 33-86 4 2 7 22-28 1 1 11 11-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Patria Buk    2-0 2-3 2-3 5-1 2-0 3-3 4-0 5-0 5-1 3-2 6-2 5-3 6-1 
 2 Czarni Wróblewo3-2     1-2 1-1 5-4 2-0 1-3 0-1 3-0 3-0* 2-1 0-0 2-1 2-0 
 3 Orzeł Granowo2-2 1-3     2-4 3-1 3-0 1-0 1-2 4-1 3-0 2-2 3-0 2-0 3-1 
 4 Sparta Szamotuły3-2 0-2 0-0     3-0 2-1 2-1 3-2 2-0 4-2 1-0 1-1 1-2 9-0 
 5 Orkan Objezierze1-3 4-1 8-3 2-1     3-1 1-1 2-1 1-1 5-3 3-1 5-0 1-0 7-2 
 6 NKS Niepruszewo3-3 4-1 1-3 0-1 2-0     1-1 1-4 4-0 1-1 5-1 2-0 1-0 11-0 
 7 Orkan Konarzewo1-3 6-2 3-1 0-7 1-0 2-3     2-0 2-0 1-1 0-2 5-4 0-3* 5-1 
 8 SSG Kamieniec2-3 2-2 1-2 6-3 0-3 2-1 1-2     0-2 8-3 3-2 2-2 3-3 2-4 
 9 Spójnia Strykowo0-0 1-3 0-1 3-1 2-1 1-3 3-0* 2-4     0-1 3-3 2-1 2-0 5-0 
 10 LZS Wronczyn2-3 1-3 2-4 5-4 2-3 3-5 3-1 5-3 4-0     4-7 1-2 8-0 3-0* 
 11 Sokół Duszniki1-3 0-3 0-4 2-4 0-4 1-0 3-0 2-2 2-4 1-5     7-0 5-1 2-1 
 12 Orzeł Słopanowo0-3 0-3 5-2 1-2 2-1 1-5 0-4 2-1 0-1 0-1 2-2     2-2 2-0 
 13 Tarnovia II Tarnowo Podgórne1-3 2-7 1-2 1-1 0-5 2-6 1-1 3-0* 2-1 3-1 1-0 2-3     1-1 
 14 Byki Obrowo0-3 0-5 4-1 1-1 2-4 4-3 1-4 0-1 3-0* 5-0 1-4 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

SSG Kamieniec 2-4 Byki Obrowo 18 sierpnia, 18:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-7 Czarni Wróblewo 18 sierpnia, 15:30
Spójnia Strykowo 0-1 LZS Wronczyn 19 sierpnia, 18:30
Sparta Szamotuły 2-1 NKS Niepruszewo 19 sierpnia, 16:00
Sokół Duszniki 0-4 Orkan Objezierze 18 sierpnia, 17:00
Orzeł Słopanowo 5-2 Orzeł Granowo 19 sierpnia, 14:00
Orkan Konarzewo 1-3 Patria Buk 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Orkan Konarzewo 5-4 Orzeł Słopanowo 25 sierpnia, 16:00
Orkan Objezierze 1-3 Patria Buk 25 sierpnia, 15:00
NKS Niepruszewo 5-1 Sokół Duszniki 23 sierpnia, 18:00
LZS Wronczyn 5-4 Sparta Szamotuły 25 sierpnia, 18:00
Czarni Wróblewo 3-0 Spójnia Strykowo 26 sierpnia, 16:00
SSG Kamieniec 3-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 25 sierpnia, 18:00
Orzeł Granowo 3-1 Byki Obrowo 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-1 Byki Obrowo 1 września, 15:30
Spójnia Strykowo 2-4 SSG Kamieniec 2 września, 18:00
Sparta Szamotuły 0-2 Czarni Wróblewo 1 września, 17:00
Sokół Duszniki 1-5 LZS Wronczyn 1 września, 16:00
Orzeł Słopanowo 2-1 Orkan Objezierze 2 września, 14:00
NKS Niepruszewo 3-3 Patria Buk 1 września, 15:30
Orkan Konarzewo 3-1 Orzeł Granowo 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Byki Obrowo 1-4 Orkan Konarzewo 9 września, 12:00
Orkan Objezierze 8-3 Orzeł Granowo 8 września, 15:00
NKS Niepruszewo 2-0 Orzeł Słopanowo 8 września, 15:30
LZS Wronczyn 2-3 Patria Buk 9 września, 16:00
Czarni Wróblewo 2-1 Sokół Duszniki 8 września, 16:00
SSG Kamieniec 6-3 Sparta Szamotuły 8 września, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-1 Spójnia Strykowo 8 września, 15:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Spójnia Strykowo 5-0 Byki Obrowo 16 września, 17:00
Sparta Szamotuły 1-2 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 15 września, 16:00
Sokół Duszniki 2-2 SSG Kamieniec 15 września, 16:00
Orzeł Słopanowo 0-1 LZS Wronczyn 16 września, 16:00
Orzeł Granowo 3-0 NKS Niepruszewo 16 września, 17:00
Orkan Konarzewo 1-0 Orkan Objezierze 15 września, 16:00
Czarni Wróblewo 3-2 Patria Buk 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Byki Obrowo 2-4 Orkan Objezierze 23 września, 11:00
NKS Niepruszewo 1-1 Orkan Konarzewo 22 września, 15:30
LZS Wronczyn 2-4 Orzeł Granowo 22 września, 17:00
Czarni Wróblewo 0-0 Orzeł Słopanowo 23 września, 16:00
SSG Kamieniec 2-3 Patria Buk 22 września, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-0 Sokół Duszniki 23 września, 18:30
Spójnia Strykowo 3-1 Sparta Szamotuły 23 września, 16:30

Kolejka 7 - 29-30 września

Sparta Szamotuły 9-0 Byki Obrowo 29 września, 15:00
Sokół Duszniki 2-4 Spójnia Strykowo 29 września, 16:00
Patria Buk 5-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 29 września, 16:00
Orzeł Słopanowo 2-1 SSG Kamieniec 30 września, 14:00
Orzeł Granowo 1-3 Czarni Wróblewo 30 września, 15:00
Orkan Konarzewo 1-1 LZS Wronczyn 29 września, 16:00
Orkan Objezierze 3-1 NKS Niepruszewo 29 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Byki Obrowo 4-3 NKS Niepruszewo 7 października, 12:00
LZS Wronczyn 2-3 Orkan Objezierze 6 października, 16:30
Czarni Wróblewo 1-3 Orkan Konarzewo 7 października, 15:00
SSG Kamieniec 1-2 Orzeł Granowo 6 października, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-3 Orzeł Słopanowo 6 października, 16:00
Spójnia Strykowo 0-0 Patria Buk 7 października, 16:00
Sparta Szamotuły 1-0 Sokół Duszniki 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Sokół Duszniki 2-1 Byki Obrowo 13 października, 16:00
Patria Buk 2-3 Sparta Szamotuły 13 października, 16:00
Orzeł Słopanowo 0-1 Spójnia Strykowo 14 października, 14:00
Orzeł Granowo 2-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 14 października, 15:00
Orkan Konarzewo 2-0 SSG Kamieniec 13 października, 16:00
Orkan Objezierze 4-1 Czarni Wróblewo 13 października, 15:00
NKS Niepruszewo 1-1 LZS Wronczyn 13 października, 15:30

Kolejka 10 - 20-21 października

Byki Obrowo 5-0 LZS Wronczyn 21 października, 12:00
Czarni Wróblewo 2-0 NKS Niepruszewo 21 października, 15:00
SSG Kamieniec 0-3 Orkan Objezierze 20 października, 15:30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-1 Orkan Konarzewo 20 października, 17:00
Spójnia Strykowo 0-1 Orzeł Granowo 21 października, 15:30
Sparta Szamotuły 1-1 Orzeł Słopanowo 20 października, 15:00
Sokół Duszniki 1-3 Patria Buk 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Patria Buk 6-1 Byki Obrowo 27 października, 15:00
Orzeł Słopanowo 2-2 Sokół Duszniki 28 października, 14:00
Orzeł Granowo 2-4 Sparta Szamotuły 28 października, 14:00
Orkan Konarzewo 2-0 Spójnia Strykowo 27 października, 15:00
Orkan Objezierze 1-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 27 października, 15:00
NKS Niepruszewo 1-4 SSG Kamieniec 27 października, 15:00
LZS Wronczyn 1-3 Czarni Wróblewo 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Byki Obrowo 0-5 Czarni Wróblewo 4 listopada, 12:00
SSG Kamieniec 8-3 LZS Wronczyn 3 listopada, 13:30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 2-6 NKS Niepruszewo 3 listopada, 15:30
Spójnia Strykowo 2-1 Orkan Objezierze 4 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 2-1 Orkan Konarzewo 3 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 0-4 Orzeł Granowo 3 listopada, 14:00
Patria Buk 6-2 Orzeł Słopanowo 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orzeł Słopanowo 2-0 Byki Obrowo 10 listopada, 14:00
Orzeł Granowo 2-2 Patria Buk 11 listopada, 14:00
Orkan Konarzewo 0-2 Sokół Duszniki 10 listopada, 13:00
Orkan Objezierze 2-1 Sparta Szamotuły 10 listopada, 14:00
NKS Niepruszewo 4-0 Spójnia Strykowo 10 listopada, 14:00
LZS Wronczyn 8-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 10 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 0-1 SSG Kamieniec 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Patria Buk 3-3 Orkan Konarzewo 30 marca, 15:00
Byki Obrowo 0-1 SSG Kamieniec 31 marca, 12:00
Czarni Wróblewo 2-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 31 marca, 16:00
LZS Wronczyn 4-0 Spójnia Strykowo 30 marca, 16:00
NKS Niepruszewo 0-1 Sparta Szamotuły 30 marca, 15:30
Orkan Objezierze 3-1 Sokół Duszniki 30 marca, 15:00
Orzeł Granowo 3-0 Orzeł Słopanowo 31 marca, 15:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Byki Obrowo 4-1 Orzeł Granowo 7 kwietnia, 12:00
Orzeł Słopanowo 0-4 Orkan Konarzewo 7 kwietnia, 14:00
Patria Buk 5-1 Orkan Objezierze 6 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 1-0 NKS Niepruszewo 6 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 4-2 LZS Wronczyn 7 kwietnia, 15:00
Spójnia Strykowo 1-3 Czarni Wróblewo 7 kwietnia, 16:30
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3-0 SSG Kamieniec 6 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Patria Buk 2-0 NKS Niepruszewo 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Granowo 1-0 Orkan Konarzewo 14 kwietnia, 15:00
Byki Obrowo 1-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 14 kwietnia, 12:00
SSG Kamieniec 0-2 Spójnia Strykowo 13 kwietnia, 16:00
Czarni Wróblewo 1-1 Sparta Szamotuły 14 kwietnia, 16:00
LZS Wronczyn 4-7 Sokół Duszniki 14 kwietnia, 17:00
Orkan Objezierze 5-0 Orzeł Słopanowo 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Orkan Konarzewo 5-1 Byki Obrowo 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Granowo 3-1 Orkan Objezierze 20 kwietnia, 16:00
Orzeł Słopanowo 1-5 NKS Niepruszewo 20 kwietnia, 15:00
Patria Buk 5-1 LZS Wronczyn 20 kwietnia, 13:00
Sokół Duszniki 0-3 Czarni Wróblewo 20 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 3-2 SSG Kamieniec 20 kwietnia, 16:00
Spójnia Strykowo 2-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Patria Buk 2-0 Czarni Wróblewo 27 kwietnia, 15:00
Byki Obrowo 3-0 Spójnia Strykowo 28 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 0-1
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-1 Sparta Szamotuły 27 kwietnia, 16:00
SSG Kamieniec 3-2 Sokół Duszniki 27 kwietnia, 16:00
LZS Wronczyn 1-2 Orzeł Słopanowo 27 kwietnia, 17:00
NKS Niepruszewo 1-3 Orzeł Granowo 27 kwietnia, 17:00
Orkan Objezierze 1-1 Orkan Konarzewo 27 kwietnia, 17:30

Kolejka 19 - 1 maja

Orkan Objezierze 7-2 Byki Obrowo 1 maja, 10:00
Orkan Konarzewo 2-3 NKS Niepruszewo 1 maja, 16:00
Orzeł Granowo 3-0 LZS Wronczyn 1 maja, 15:00
Orzeł Słopanowo 0-3 Czarni Wróblewo 1 maja, 14:00
Patria Buk 4-0 SSG Kamieniec 29 maja, 18:00
Sokół Duszniki 5-1 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 2-0 Spójnia Strykowo 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Byki Obrowo 1-1 Sparta Szamotuły 5 maja, 12:00
Spójnia Strykowo 3-3 Sokół Duszniki 5 maja, 17:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-3 Patria Buk 7 maja, 20:00
SSG Kamieniec 2-2 Orzeł Słopanowo 4 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 1-2 Orzeł Granowo 5 maja, 16:00
LZS Wronczyn 3-1 Orkan Konarzewo 4 maja, 17:00
NKS Niepruszewo 2-0 Orkan Objezierze 5 maja, 15:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

NKS Niepruszewo 11-0 Byki Obrowo 11 maja, 16:00
Orkan Objezierze 5-3 LZS Wronczyn 29 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (11 maja, 15:00) odwołany
Orkan Konarzewo 6-2 Czarni Wróblewo 11 maja, 16:00
Orzeł Granowo 1-2 SSG Kamieniec 12 maja, 15:00
Orzeł Słopanowo 2-2 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 12 maja, 14:00
Patria Buk 5-0 Spójnia Strykowo 11 maja, 15:00
Sokół Duszniki 2-4 Sparta Szamotuły 11 maja, 15:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Byki Obrowo 1-4 Sokół Duszniki 19 maja, 12:00
Sparta Szamotuły 3-2 Patria Buk 19 maja, 11:00
Spójnia Strykowo 2-1 Orzeł Słopanowo 19 maja, 18:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 1-2 Orzeł Granowo 18 maja, 16:00
SSG Kamieniec 1-2 Orkan Konarzewo 18 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 5-4 Orkan Objezierze 19 maja, 16:00
LZS Wronczyn 3-5 NKS Niepruszewo 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

LZS Wronczyn 3-0 Byki Obrowo 25 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
NKS Niepruszewo 4-1 Czarni Wróblewo 25 maja, 15:30
Orkan Objezierze 2-1 SSG Kamieniec 25 maja, 15:00
Orkan Konarzewo 0-3 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 25 maja, 16:00
(wo)
na boisku 3-0
Orzeł Granowo 4-1 Spójnia Strykowo 26 maja, 15:00
Orzeł Słopanowo 1-2 Sparta Szamotuły 26 maja, 14:00
Patria Buk 3-2 Sokół Duszniki 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Byki Obrowo 0-3 Patria Buk 2 czerwca, 12:00
Sokół Duszniki 7-0 Orzeł Słopanowo 1 czerwca, 15:00
Sparta Szamotuły 0-0 Orzeł Granowo 1 czerwca, 17:00
Spójnia Strykowo 3-0 Orkan Konarzewo 2 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 0-2
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 0-5 Orkan Objezierze 2 czerwca, 18:00
SSG Kamieniec 2-1 NKS Niepruszewo 1 czerwca, 16:00
Czarni Wróblewo 3-0 LZS Wronczyn 2 czerwca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Czarni Wróblewo 2-0 Byki Obrowo 9 czerwca, 16:00
LZS Wronczyn 5-3 SSG Kamieniec 8 czerwca, 18:00
NKS Niepruszewo 1-0 Tarnovia II Tarnowo Podgórne 8 czerwca, 15:30
Orkan Objezierze 1-1 Spójnia Strykowo 8 czerwca, 15:00
Orkan Konarzewo 0-7 Sparta Szamotuły 8 czerwca, 16:00
Orzeł Granowo 2-2 Sokół Duszniki 8 czerwca, 16:00
Orzeł Słopanowo 0-3 Patria Buk 9 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Byki Obrowo 0-1 Orzeł Słopanowo 15 czerwca, 16:00
Patria Buk 2-3 Orzeł Granowo 15 czerwca, 16:00
Sokół Duszniki 3-0 Orkan Konarzewo 15 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 3-0 Orkan Objezierze 15 czerwca, 16:00
Spójnia Strykowo 1-3 NKS Niepruszewo 15 czerwca, 16:00
Tarnovia II Tarnowo Podgórne 3-1 LZS Wronczyn 15 czerwca, 16:00
SSG Kamieniec 2-2 Czarni Wróblewo 15 czerwca, 16:00

Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Leszno-Poznań (zachód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Leszno)

Klasa A 2018/2019 (Poznań I)
Klasa A 2018/2019 (Poznań II)
Klasa A 2018/2019 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas