[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Poznań III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stella Luboń 26 76 25 1 0 136-10 13 0 0 79-4 12 1 0 57-6
2.  Promień Opalenica 26 56 18 2 6 104-24 9 2 2 56-13 9 0 4 48-11
3.  Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 50 15 5 6 73-35 11 0 2 50-11 4 5 4 23-24 2 4 1 1 0 5-2
4.  Huragan Michorzewo 26 50 16 2 8 60-45 8 2 3 31-13 8 0 5 29-32 2 1 0 1 1 2-5
5.  1920 Mosina 26 48 15 3 8 82-46 10 1 2 55-11 5 2 6 27-35
6.  Luboński KS 26 45 14 3 9 66-53 9 1 3 39-23 5 2 6 27-30
7.  Wicher Strzyżewo 26 39 12 3 11 68-68 7 1 5 41-34 5 2 6 27-34
8.  Ogrol Sielinko 26 35 11 2 13 56-55 7 2 4 35-19 4 0 9 21-36
9.  NAP Nowy Tomyśl 26 33 10 3 13 46-64 7 2 4 29-25 3 1 9 17-39
10.  Obra Zbąszyń 26 32 9 5 12 45-76 4 4 5 24-37 5 1 7 21-39
11.  Las Puszczykowo 26 23 7 2 17 24-58 4 0 9 15-31 3 2 8 9-27
12.  Pogrom Luboń 26 22 7 1 18 50-64 3 1 9 25-31 4 0 9 25-33
13.  Orzeł Rostarzewo 26 15 4 3 19 35-85 3 2 8 15-38 1 1 11 20-47
14.  LZS Wąsowo 26 4 1 1 24 26-188 0 0 13 11-76 1 1 11 15-112

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stella Luboń    1-0 5-0 12-0 3-1 5-0 7-2 3-0* 2-0 3-0* 8-0 4-0 8-1 18-0 
 2 Promień Opalenica3-4     0-0 0-1 7-1 3-3 4-1 3-0 5-1 2-1 1-0 2-1 8-0 18-0 
 3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-2 1-0     4-1 2-0 2-1 3-4 3-0 4-1 5-1 1-0 2-0 5-0 18-1 
 4 Huragan Michorzewo0-3 2-1 1-1     0-1 2-0 2-2 2-3 4-0 2-0 3-1 2-0 2-1 9-0 
 5 1920 Mosina1-2 1-2 7-0 5-0     2-2 1-0 9-2 2-1 7-0 4-0 5-1 5-0 6-1 
 6 Luboński KS0-2 2-1 0-3 1-0 5-3     5-2 6-2 2-2 8-2 1-0 1-2 2-1 6-3 
 7 Wicher Strzyżewo0-5 0-3 3-3 2-3 7-4 2-3     4-1 5-2 1-3 4-1 4-3 3-1 6-2 
 8 Ogrol Sielinko0-0 0-3 1-1 1-3 1-3 3-2 2-0     2-1 2-4 1-0 2-1 2-1 18-0 
 9 NAP Nowy Tomyśl1-4 2-3 2-1 1-6 2-2 1-0 4-1 2-0     1-2 1-1 4-2 4-3 4-0 
 10 Obra Zbąszyń0-9 0-6 1-2 4-2 2-2 4-1 2-2 2-1 3-0     0-1 2-7 0-0 4-4 
 11 Las Puszczykowo0-7 0-2 2-1 0-1 1-3 3-4 1-2 0-3 2-4 2-0     1-0 3-1 0-3 
 12 Pogrom Luboń1-2 2-5 1-1 0-4 2-3 1-2 2-3 1-0 1-2 3-4 3-4     5-1 3-0* 
 13 Orzeł Rostarzewo0-10 0-6 1-4 0-3* 2-1 1-3 1-4 1-2 5-0 2-2 0-0 0-2     2-1 
 14 LZS Wąsowo0-7 0-16 0-6 2-5 1-3 1-6 0-4 0-7 2-3 1-2 0-1 4-6 0-10     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

NAP Nowy Tomyśl 2-2 1920 Mosina 18 sierpnia, 17:00
Promień Opalenica 4-1 Wicher Strzyżewo 18 sierpnia, 16:00
Pogrom Luboń 0-4 Huragan Michorzewo 18 sierpnia, 12:00
Orzeł Rostarzewo 1-3 Luboński KS 19 sierpnia, 14:00
Ogrol Sielinko 1-0 Las Puszczykowo 29 sierpnia, 18:30
Obra Zbąszyń 4-4 LZS Wąsowo 18 sierpnia, 17:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Stella Luboń 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

1920 Mosina 1-2 Stella Luboń 25 sierpnia, 16:00
LZS Wąsowo 0-6 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 sierpnia, 14:00
Las Puszczykowo 2-0 Obra Zbąszyń 18 września, 17:30
Luboński KS 6-2 Ogrol Sielinko 26 sierpnia, 11:00
Huragan Michorzewo 2-1 Orzeł Rostarzewo 24 sierpnia, 18:00
Wicher Strzyżewo 4-3 Pogrom Luboń 25 sierpnia, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 2-3 Promień Opalenica 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Promień Opalenica 7-1 1920 Mosina 1 września, 16:00
Pogrom Luboń 1-2 NAP Nowy Tomyśl 1 września, 14:00
Orzeł Rostarzewo 1-4 Wicher Strzyżewo 2 września, 14:00
Ogrol Sielinko 1-3 Huragan Michorzewo 2 września, 13:00
Obra Zbąszyń 4-1 Luboński KS 2 września, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Las Puszczykowo 1 września, 16:00
Stella Luboń 18-0 LZS Wąsowo 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

1920 Mosina 6-1 LZS Wąsowo 8 września, 16:00
Las Puszczykowo 0-7 Stella Luboń 8 września, 15:00
Luboński KS 0-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 9 września, 11:00
Huragan Michorzewo 2-0 Obra Zbąszyń 8 września, 17:00
Wicher Strzyżewo 4-1 Ogrol Sielinko 8 września, 16:00
Promień Opalenica 2-1 Pogrom Luboń 29 sierpnia, 18:30
Orzeł Rostarzewo 5-0 NAP Nowy Tomyśl 9 września, 14:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pogrom Luboń 2-3 1920 Mosina 16 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 0-6 Promień Opalenica 16 września, 14:00
Ogrol Sielinko 2-1 NAP Nowy Tomyśl 16 września, 11:00
Obra Zbąszyń 2-2 Wicher Strzyżewo 15 września, 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 Huragan Michorzewo 15 września, 16:00
Stella Luboń 5-0 Luboński KS 15 września, 17:00
LZS Wąsowo 0-1 Las Puszczykowo 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

1920 Mosina 4-0 Las Puszczykowo 23 września, 16:00
Luboński KS 6-3 LZS Wąsowo 23 września, 11:00
Huragan Michorzewo 0-3 Stella Luboń 22 września, 16:00
Wicher Strzyżewo 3-3 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 września, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 1-2 Obra Zbąszyń 17 listopada, 14:00
Promień Opalenica 3-0 Ogrol Sielinko 22 września, 16:00
Pogrom Luboń 5-1 Orzeł Rostarzewo 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Orzeł Rostarzewo 2-1 1920 Mosina 30 września, 14:00
Ogrol Sielinko 2-1 Pogrom Luboń 30 września, 13:00
Obra Zbąszyń 0-6 Promień Opalenica 30 września, 13:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-1 NAP Nowy Tomyśl 29 września, 16:00
Stella Luboń 7-2 Wicher Strzyżewo 29 września, 16:00
LZS Wąsowo 2-5 Huragan Michorzewo 30 września, 14:00
Las Puszczykowo 3-4 Luboński KS 29 września, 16:30

Kolejka 8 - 6-7 października

1920 Mosina 2-2 Luboński KS 6 października, 15:00
Huragan Michorzewo 3-1 Las Puszczykowo 6 października, 16:00
Wicher Strzyżewo 6-2 LZS Wąsowo 6 października, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 1-4 Stella Luboń 6 października, 16:30
Promień Opalenica 0-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 października, 16:00
Pogrom Luboń 3-4 Obra Zbąszyń 7 października, 16:00
Orzeł Rostarzewo 1-2 Ogrol Sielinko 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Ogrol Sielinko 1-3 1920 Mosina 14 października, 13:00
Obra Zbąszyń 0-0 Orzeł Rostarzewo 14 października, 15:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 Pogrom Luboń 13 października, 15:00
Stella Luboń 1-0 Promień Opalenica 13 października, 16:00
LZS Wąsowo 2-3 NAP Nowy Tomyśl 14 października, 14:00
Las Puszczykowo 1-2 Wicher Strzyżewo 13 października, 16:00
Luboński KS 1-0 Huragan Michorzewo 14 października, 11:00

Kolejka 10 - 20-21 października

1920 Mosina 5-0 Huragan Michorzewo 20 października, 15:00
Wicher Strzyżewo 2-3 Luboński KS 20 października, 15:30
NAP Nowy Tomyśl 1-1 Las Puszczykowo 20 października, 15:30
Promień Opalenica 18-0 LZS Wąsowo 20 października, 15:30
Pogrom Luboń 1-2 Stella Luboń 20 października, 15:30
Orzeł Rostarzewo 1-4 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 października, 15:00
Ogrol Sielinko 2-4 Obra Zbąszyń 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Obra Zbąszyń 2-2 1920 Mosina 27 października, 15:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-0 Ogrol Sielinko 27 października, 15:00
Stella Luboń 8-1 Orzeł Rostarzewo 27 października, 15:00
LZS Wąsowo 4-6 Pogrom Luboń 28 października, 14:00
Las Puszczykowo 0-2 Promień Opalenica 27 października, 15:00
Luboński KS 2-2 NAP Nowy Tomyśl 28 października, 11:00
Huragan Michorzewo 2-2 Wicher Strzyżewo 27 października, 15:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

1920 Mosina 1-0 Wicher Strzyżewo 3 listopada, 13:00
NAP Nowy Tomyśl 1-6 Huragan Michorzewo 3 listopada, 11:00
Promień Opalenica 3-3 Luboński KS 3 listopada, 14:00
Pogrom Luboń 3-4 Las Puszczykowo 4 listopada, 14:00
Orzeł Rostarzewo 2-1 LZS Wąsowo 4 listopada, 14:00
Ogrol Sielinko 0-0 Stella Luboń 4 listopada, 13:00
Obra Zbąszyń 1-2 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-0 1920 Mosina 10 listopada, 14:00
Stella Luboń 3-0 Obra Zbąszyń 11 listopada, 14:15
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
LZS Wąsowo 0-7 Ogrol Sielinko 11 listopada, 14:00
Las Puszczykowo 3-1 Orzeł Rostarzewo 10 listopada, 13:00
Luboński KS 1-2 Pogrom Luboń 11 listopada, 11:00
Huragan Michorzewo 2-1 Promień Opalenica 10 listopada, 13:00
Wicher Strzyżewo 5-2 NAP Nowy Tomyśl 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

1920 Mosina 2-1 NAP Nowy Tomyśl 30 marca, 14:00
Wicher Strzyżewo 0-3 Promień Opalenica 30 marca, 16:00
Huragan Michorzewo 2-0 Pogrom Luboń 30 marca, 16:00
Luboński KS 2-1 Orzeł Rostarzewo 31 marca, 11:00
Las Puszczykowo 0-3 Ogrol Sielinko 30 marca, 14:30
LZS Wąsowo 1-2 Obra Zbąszyń 31 marca, 14:00
Stella Luboń 5-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Stella Luboń 3-1 1920 Mosina 6 kwietnia, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 18-1 LZS Wąsowo 6 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 0-1 Las Puszczykowo 7 kwietnia, 15:00
Ogrol Sielinko 3-2 Luboński KS 7 kwietnia, 13:00
Orzeł Rostarzewo 0-3 Huragan Michorzewo 7 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Pogrom Luboń 2-3 Wicher Strzyżewo 7 kwietnia, 17:00
Promień Opalenica 5-1 NAP Nowy Tomyśl 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

1920 Mosina 1-2 Promień Opalenica 13 kwietnia, 14:00
NAP Nowy Tomyśl 4-2 Pogrom Luboń 13 kwietnia, 17:00
Wicher Strzyżewo 3-1 Orzeł Rostarzewo 14 kwietnia, 16:00
Huragan Michorzewo 2-3 Ogrol Sielinko 13 kwietnia, 16:00
Luboński KS 8-2 Obra Zbąszyń 14 kwietnia, 11:00
Las Puszczykowo 2-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00
LZS Wąsowo 0-7 Stella Luboń 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

NAP Nowy Tomyśl 4-3 Orzeł Rostarzewo 20 kwietnia, 13:00
LZS Wąsowo 1-3 1920 Mosina 20 kwietnia, 14:00
Stella Luboń 8-0 Las Puszczykowo 20 kwietnia, 16:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Luboński KS 20 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 4-2 Huragan Michorzewo 20 kwietnia, 16:00
Ogrol Sielinko 2-0 Wicher Strzyżewo 20 kwietnia, 15:00
Pogrom Luboń 2-5 Promień Opalenica 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

1920 Mosina 5-1 Pogrom Luboń 27 kwietnia, 16:00
Promień Opalenica 8-0 Orzeł Rostarzewo 27 kwietnia, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 2-0 Ogrol Sielinko 27 kwietnia, 17:00
Wicher Strzyżewo 1-3 Obra Zbąszyń 27 kwietnia, 16:00
Huragan Michorzewo 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 27 kwietnia, 15:00
Luboński KS 0-2 Stella Luboń 27 kwietnia, 16:00
Las Puszczykowo 0-3 LZS Wąsowo 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Las Puszczykowo 1-3 1920 Mosina 30 kwietnia, 17:30
LZS Wąsowo 1-6 Luboński KS 1 maja, 14:00
Stella Luboń 12-0 Huragan Michorzewo 29 maja, 18:30
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-4 Wicher Strzyżewo 21 maja, 18:00
Obra Zbąszyń 3-0 NAP Nowy Tomyśl 23 marca, 16:00
Ogrol Sielinko 0-3 Promień Opalenica 1 maja, 13:00
Orzeł Rostarzewo 0-2 Pogrom Luboń 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

1920 Mosina 5-0 Orzeł Rostarzewo 9 maja, 18:00
Pogrom Luboń 1-0 Ogrol Sielinko 5 maja, 14:30
Promień Opalenica 2-1 Obra Zbąszyń 5 maja, 17:00
NAP Nowy Tomyśl 2-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 maja, 17:30
Wicher Strzyżewo 0-5 Stella Luboń 4 maja, 16:00
Huragan Michorzewo 9-0 LZS Wąsowo 5 maja, 14:00
Luboński KS 1-0 Las Puszczykowo 5 maja, 11:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Luboński KS 5-3 1920 Mosina 12 maja, 11:00
Las Puszczykowo 0-1 Huragan Michorzewo 11 maja, 13:30
LZS Wąsowo 0-4 Wicher Strzyżewo 12 maja, 14:00
Stella Luboń 2-0 NAP Nowy Tomyśl 11 maja, 17:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Promień Opalenica 11 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 2-7 Pogrom Luboń 12 maja, 15:00
Ogrol Sielinko 2-1 Orzeł Rostarzewo 11 maja, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

1920 Mosina 9-2 Ogrol Sielinko 18 maja, 16:00
Orzeł Rostarzewo 2-2 Obra Zbąszyń 19 maja, 13:30
Pogrom Luboń 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (19 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Promień Opalenica 3-4 Stella Luboń 18 maja, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 4-0 LZS Wąsowo 18 maja, 17:00
Wicher Strzyżewo 4-1 Las Puszczykowo 18 maja, 16:00
Huragan Michorzewo 2-0 Luboński KS 18 maja, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Huragan Michorzewo 0-1 1920 Mosina 25 maja, 16:00
Luboński KS 5-2 Wicher Strzyżewo 26 maja, 11:00
Las Puszczykowo 2-4 NAP Nowy Tomyśl 25 maja, 16:00
LZS Wąsowo 0-16 Promień Opalenica 26 maja, 14:00
Stella Luboń 4-0 Pogrom Luboń 25 maja, 17:00
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-0 Orzeł Rostarzewo 26 maja, 15:00
Obra Zbąszyń 2-1 Ogrol Sielinko 25 maja, 15:30

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

1920 Mosina 7-0 Obra Zbąszyń 29 maja, 18:00
Ogrol Sielinko 1-1 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2 czerwca, 13:00
Orzeł Rostarzewo 0-10 Stella Luboń 2 czerwca, 14:00
Pogrom Luboń 3-0 LZS Wąsowo 2 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Promień Opalenica 1-0 Las Puszczykowo 1 czerwca, 16:00
NAP Nowy Tomyśl 1-0 Luboński KS 1 czerwca, 18:00
Wicher Strzyżewo 2-3 Huragan Michorzewo 1 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Wicher Strzyżewo 7-4 1920 Mosina 8 czerwca, 16:00
Huragan Michorzewo 4-0 NAP Nowy Tomyśl 8 czerwca, 16:00
Luboński KS 2-1 Promień Opalenica 9 czerwca, 11:00
Las Puszczykowo 1-0 Pogrom Luboń 8 czerwca, 16:00
LZS Wąsowo 0-10 Orzeł Rostarzewo 9 czerwca, 14:00
Stella Luboń 3-0 Ogrol Sielinko 8 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-1 Obra Zbąszyń 9 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

1920 Mosina 7-0 Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 czerwca, 16:00
Obra Zbąszyń 0-9 Stella Luboń 15 czerwca, 16:30
Ogrol Sielinko 18-0 LZS Wąsowo 16 czerwca, 14:00
Orzeł Rostarzewo 0-0 Las Puszczykowo 14 czerwca, 18:30
Pogrom Luboń 1-2 Luboński KS 16 czerwca, 14:00
Promień Opalenica 0-1 Huragan Michorzewo 15 czerwca, 17:30
NAP Nowy Tomyśl 4-1 Wicher Strzyżewo 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (zachód))

Klasa A 2018/2019 (Poznań I)
Klasa A 2018/2019 (Poznań II)

Klasa B 2018/2019 (Poznań I)
Klasa B 2018/2019 (Poznań II)
Klasa B 2018/2019 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas