[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Meblorz Swarzędz 26 68 22 2 2 98-20 11 1 1 63-10 11 1 1 35-10
2.  Lechita Kłecko 26 64 20 4 2 61-16 10 2 1 33-9 10 2 1 28-7
3.  Pelikan Niechanowo 26 63 20 3 3 73-23 9 2 2 37-10 11 1 1 36-13
4.  Piast Łubowo 26 55 17 4 5 76-38 8 3 2 47-21 9 1 3 29-17
5.  Polonia Poznań 26 42 12 6 8 56-50 8 1 4 31-23 4 5 4 25-27
6.  Pogoń Książ Wielkopolski 26 35 9 8 9 45-38 5 5 3 29-20 4 3 6 16-18
7.  Jurand Koziegłowy 26 34 9 7 10 46-43 4 3 6 18-18 5 4 4 28-25 2 3 1 0 1 5-3
8.  Clescevia Kleszczewo 26 34 10 4 12 40-49 4 3 6 21-20 6 1 6 19-29 2 3 1 0 1 3-5
9.  KSGB Manieczki 26 29 9 2 15 42-72 6 1 6 25-28 3 1 9 17-44
10.  Błękitni Owińska 26 26 8 2 16 26-54 5 1 7 18-18 3 1 9 8-36
11.  Zawisza Dolsk 26 22 6 4 16 33-61 4 2 7 14-31 2 2 9 19-30
12.  Antares Zalasewo 26 21 6 3 17 38-82 3 2 8 18-40 3 1 9 20-42 2 3 1 0 1 4-3
13.  Kłos II Zaniemyśl 26 21 6 3 17 28-64 2 0 11 11-32 4 3 6 17-32 2 3 1 0 1 3-4
14.  KS Łopuchowo 26 5 1 2 23 27-79 1 1 11 12-32 0 1 12 15-47

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Meblorz Swarzędz    1-1 1-2 5-2 2-1 4-0 7-3 10-0 6-0 6-0 4-1 7-0 6-0 4-0 
 2 Lechita Kłecko1-0     3-2 4-2 1-2 0-0 1-1 3-0 2-1 6-0 2-0 5-0 3-0 2-1 
 3 Pelikan Niechanowo0-2 1-3     3-1 1-1 3-0 1-1 2-0 8-0 6-0 1-0 3-1 5-1 3-0* 
 4 Piast Łubowo1-1 0-0 1-2     6-4 1-1 4-2 2-1 5-0 6-0 5-3 10-1 3-4 3-2 
 5 Polonia Poznań2-4 0-3 1-3 2-4     2-0 1-0 2-2 2-1 4-1 2-1 3-1 6-2 4-1 
 6 Pogoń Książ Wielkopolski0-3 1-2 2-2 0-0 0-0     2-2 3-0* 4-5 2-0 2-1 3-3 2-0 8-2 
 7 Jurand Koziegłowy1-2 1-0 0-2 0-1 3-3 0-2     1-2 4-0 1-1 3-1 3-1 0-2 1-1 
 8 Clescevia Kleszczewo1-2 1-2 0-2 0-2 3-3 1-1 1-4     3-0 1-2 3-0 2-1 1-1 4-0 
 9 KSGB Manieczki2-3 1-3 1-2 0-3 4-1 2-1 1-3 2-0     1-0 3-1 2-6 2-2 4-3 
 10 Błękitni Owińska1-4 0-2 0-1 1-2 3-1 2-1 3-1 0-1 2-3     1-1 1-0 0-1 4-0 
 11 Zawisza Dolsk0-4 1-3 1-3 0-5 2-2 1-3 0-5 0-3 2-2 1-0     1-0 1-0 4-1 
 12 Antares Zalasewo0-7 0-4 0-5 1-4 2-4 1-4 1-1 1-2 3-1 1-0 2-2     2-3 4-3 
 13 Kłos II Zaniemyśl1-2 0-2 1-5 1-2 0-1 1-0 1-2 2-5 2-4 0-1 0-5 0-2     2-1 
 14 KS Łopuchowo0-1 0-3 2-5 0-1 0-2 0-3* 2-3 1-3 1-0 1-3 2-3 2-4 1-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Zawisza Dolsk 1-0 Antares Zalasewo 18 sierpnia, 17:00
Błękitni Owińska 3-1 Polonia Poznań 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Książ Wielkopolski 3-0 Clescevia Kleszczewo 19 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Pelikan Niechanowo 5-1 Kłos II Zaniemyśl 18 sierpnia, 17:00
Meblorz Swarzędz 4-0 KS Łopuchowo 18 sierpnia, 17:00
Lechita Kłecko 1-1 Jurand Koziegłowy 19 sierpnia, 18:00
KSGB Manieczki 0-3 Piast Łubowo 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Antares Zalasewo 1-1 Jurand Koziegłowy 28 sierpnia, 20:00
KS Łopuchowo 0-3 Lechita Kłecko 25 sierpnia, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Meblorz Swarzędz 26 sierpnia, 11:00
KSGB Manieczki 1-2 Pelikan Niechanowo 26 sierpnia, 15:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Piast Łubowo 26 sierpnia, 16:00
Polonia Poznań 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski 25 sierpnia, 18:00
Zawisza Dolsk 1-0 Błękitni Owińska 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Błękitni Owińska 1-0 Antares Zalasewo 2 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 Zawisza Dolsk 1 września, 17:00
Piast Łubowo 6-4 Polonia Poznań 2 września, 14:00
Pelikan Niechanowo 2-0 Clescevia Kleszczewo 2 września, 14:00
Meblorz Swarzędz 6-0 KSGB Manieczki 1 września, 17:00
Lechita Kłecko 3-0 Kłos II Zaniemyśl 1 września, 18:00
KS Łopuchowo 2-3 Jurand Koziegłowy 1 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Antares Zalasewo 4-3 KS Łopuchowo 9 września, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Jurand Koziegłowy 9 września, 11:00
KSGB Manieczki 1-3 Lechita Kłecko 9 września, 15:00
Clescevia Kleszczewo 1-2 Meblorz Swarzędz 9 września, 15:00
Polonia Poznań 1-3 Pelikan Niechanowo 8 września, 14:00
Zawisza Dolsk 0-5 Piast Łubowo 8 września, 16:00
Błękitni Owińska 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pogoń Książ Wielkopolski 3-3 Antares Zalasewo 15 września, 17:00
Piast Łubowo 6-0 Błękitni Owińska 16 września, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-0 Zawisza Dolsk 15 września, 16:00
Meblorz Swarzędz 2-1 Polonia Poznań 16 września, 16:00
Lechita Kłecko 3-0 Clescevia Kleszczewo 15 września, 17:00
Jurand Koziegłowy 4-0 KSGB Manieczki 15 września, 16:00
KS Łopuchowo 1-1 Kłos II Zaniemyśl 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Antares Zalasewo 2-3 Kłos II Zaniemyśl 23 września, 16:00
KSGB Manieczki 4-3 KS Łopuchowo 23 września, 15:00
Clescevia Kleszczewo 1-4 Jurand Koziegłowy 23 września, 14:00
Polonia Poznań 0-3 Lechita Kłecko 17 listopada, 16:00
w pierwotnym terminie (22 września, 13:00) odwołany
Zawisza Dolsk 0-4 Meblorz Swarzędz 22 września, 16:00
Błękitni Owińska 0-1 Pelikan Niechanowo 22 września, 16:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-0 Piast Łubowo 22 września, 17:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Piast Łubowo 10-1 Antares Zalasewo 30 września, 11:00
Pelikan Niechanowo 3-0 Pogoń Książ Wielkopolski 30 września, 15:00
Meblorz Swarzędz 6-0 Błękitni Owińska 30 września, 15:00
Lechita Kłecko 2-0 Zawisza Dolsk 29 września, 16:00
Jurand Koziegłowy 3-3 Polonia Poznań 30 września, 15:00
KS Łopuchowo 1-3 Clescevia Kleszczewo 29 września, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 2-4 KSGB Manieczki 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Antares Zalasewo 3-1 KSGB Manieczki 7 października, 16:00
Clescevia Kleszczewo 1-1 Kłos II Zaniemyśl 7 października, 14:00
Polonia Poznań 4-1 KS Łopuchowo 6 października, 17:00
Zawisza Dolsk 0-5 Jurand Koziegłowy 7 października, 10:00
Błękitni Owińska 0-2 Lechita Kłecko 6 października, 15:30
Pogoń Książ Wielkopolski 0-3 Meblorz Swarzędz 6 października, 16:00
Piast Łubowo 1-2 Pelikan Niechanowo 7 października, 12:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pelikan Niechanowo 3-1 Antares Zalasewo 14 października, 15:00
Meblorz Swarzędz 5-2 Piast Łubowo 13 października, 15:00
Lechita Kłecko 0-0 Pogoń Książ Wielkopolski 13 października, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-1 Błękitni Owińska 13 października, 16:00
KS Łopuchowo 2-3 Zawisza Dolsk 14 października, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 0-1 Polonia Poznań 14 października, 11:00
KSGB Manieczki 2-0 Clescevia Kleszczewo 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Antares Zalasewo 1-2 Clescevia Kleszczewo 21 października, 15:00
Polonia Poznań 2-1 KSGB Manieczki 21 października, 16:00
Zawisza Dolsk 1-0 Kłos II Zaniemyśl 20 października, 15:00
Błękitni Owińska 4-0 KS Łopuchowo 20 października, 15:30
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Jurand Koziegłowy 20 października, 15:00
Piast Łubowo 0-0 Lechita Kłecko 21 października, 14:00
Pelikan Niechanowo 0-2 Meblorz Swarzędz 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Meblorz Swarzędz 7-0 Antares Zalasewo 28 października, 14:00
Lechita Kłecko 3-2 Pelikan Niechanowo 27 października, 15:00
Jurand Koziegłowy 0-1 Piast Łubowo 27 października, 15:00
KS Łopuchowo 0-3 Pogoń Książ Wielkopolski 27 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Kłos II Zaniemyśl 0-1 Błękitni Owińska 28 października, 11:00
KSGB Manieczki 3-1 Zawisza Dolsk 28 października, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-3 Polonia Poznań 28 października, 13:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Antares Zalasewo 2-4 Polonia Poznań 4 listopada, 14:00
Zawisza Dolsk 0-3 Clescevia Kleszczewo 3 listopada, 14:00
Błękitni Owińska 2-3 KSGB Manieczki 3 listopada, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-0 Kłos II Zaniemyśl 3 listopada, 14:00
Piast Łubowo 3-2 KS Łopuchowo 4 listopada, 14:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Jurand Koziegłowy 3 listopada, 14:00
Meblorz Swarzędz 1-1 Lechita Kłecko 4 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Lechita Kłecko 5-0 Antares Zalasewo 10 listopada, 14:00
Jurand Koziegłowy 1-2 Meblorz Swarzędz 10 listopada, 14:00
KS Łopuchowo 2-5 Pelikan Niechanowo 10 listopada, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Piast Łubowo 10 listopada, 14:00
KSGB Manieczki 2-1 Pogoń Książ Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Clescevia Kleszczewo 1-2 Błękitni Owińska 11 listopada, 13:00
Polonia Poznań 2-1 Zawisza Dolsk 10 listopada, 16:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Piast Łubowo 5-0 KSGB Manieczki 31 marca, 12:00
Antares Zalasewo 2-2 Zawisza Dolsk 31 marca, 18:00
Polonia Poznań 4-1 Błękitni Owińska 30 marca, 15:00
Clescevia Kleszczewo 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 31 marca, 13:00
Kłos II Zaniemyśl 1-5 Pelikan Niechanowo 31 marca, 11:00
KS Łopuchowo 0-1 Meblorz Swarzędz 30 marca, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-0 Lechita Kłecko 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Jurand Koziegłowy 3-1 Antares Zalasewo 6 kwietnia, 15:00
Lechita Kłecko 2-1 KS Łopuchowo 6 kwietnia, 16:00
Meblorz Swarzędz 6-0 Kłos II Zaniemyśl 7 kwietnia, 16:00
Pelikan Niechanowo 8-0 KSGB Manieczki 6 kwietnia, 15:00
Piast Łubowo 2-1 Clescevia Kleszczewo 7 kwietnia, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 0-0 Polonia Poznań 6 kwietnia, 17:00
Błękitni Owińska 1-1 Zawisza Dolsk 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Jurand Koziegłowy 1-1 KS Łopuchowo 14 kwietnia, 16:00
Antares Zalasewo 1-0 Błękitni Owińska 14 kwietnia, 18:00
Zawisza Dolsk 1-3 Pogoń Książ Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 2-4 Piast Łubowo 14 kwietnia, 12:00
Clescevia Kleszczewo 0-2 Pelikan Niechanowo 14 kwietnia, 13:00
KSGB Manieczki 2-3 Meblorz Swarzędz 14 kwietnia, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-2 Lechita Kłecko 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

KS Łopuchowo 2-4 Antares Zalasewo 20 kwietnia, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-2 Kłos II Zaniemyśl 20 kwietnia, 11:00
Lechita Kłecko 2-1 KSGB Manieczki 20 kwietnia, 16:00
Meblorz Swarzędz 10-0 Clescevia Kleszczewo 20 kwietnia, 12:00
Pelikan Niechanowo 1-1 Polonia Poznań 20 kwietnia, 16:00
Piast Łubowo 5-3 Zawisza Dolsk 20 kwietnia, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-0 Błękitni Owińska 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Antares Zalasewo 1-4 Pogoń Książ Wielkopolski 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Owińska 1-2 Piast Łubowo 27 kwietnia, 16:00
Zawisza Dolsk 1-3 Pelikan Niechanowo 27 kwietnia, 16:00
Polonia Poznań 2-4 Meblorz Swarzędz 27 kwietnia, 19:00
Clescevia Kleszczewo 1-2 Lechita Kłecko 27 kwietnia, 16:30
KSGB Manieczki 1-3 Jurand Koziegłowy 28 kwietnia, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 2-1 KS Łopuchowo 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1 maja

Kłos II Zaniemyśl 0-2 Antares Zalasewo 1 maja, 14:00
KS Łopuchowo 1-0 KSGB Manieczki 1 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 1-2 Clescevia Kleszczewo 1 maja, 11:00
Lechita Kłecko 1-2 Polonia Poznań 1 maja, 11:00
Meblorz Swarzędz 4-1 Zawisza Dolsk 1 maja, 12:00
Pelikan Niechanowo 6-0 Błękitni Owińska 1 maja, 13:00
Piast Łubowo 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski 1 maja, 11:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Antares Zalasewo 1-4 Piast Łubowo 5 maja, 18:00
Pogoń Książ Wielkopolski 2-2 Pelikan Niechanowo 4 maja, 17:00
Błękitni Owińska 1-4 Meblorz Swarzędz 15 maja, 18:00
Zawisza Dolsk 1-3 Lechita Kłecko 4 maja, 16:00
Polonia Poznań 1-0 Jurand Koziegłowy 5 maja, 16:00
Clescevia Kleszczewo 4-0 KS Łopuchowo 5 maja, 13:00
KSGB Manieczki 2-2 Kłos II Zaniemyśl 5 maja, 15:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

KSGB Manieczki 2-6 Antares Zalasewo 12 maja, 17:00
Kłos II Zaniemyśl 2-5 Clescevia Kleszczewo 12 maja, 11:00
KS Łopuchowo 0-2 Polonia Poznań 11 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 3-1 Zawisza Dolsk 11 maja, 16:00
Lechita Kłecko 6-0 Błękitni Owińska 11 maja, 16:00
Meblorz Swarzędz 4-0 Pogoń Książ Wielkopolski 5 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (12 maja, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pelikan Niechanowo 3-1 Piast Łubowo 12 maja, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Antares Zalasewo 0-5 Pelikan Niechanowo 19 maja, 17:00
Piast Łubowo 1-1 Meblorz Swarzędz 19 maja, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 1-2 Lechita Kłecko 18 maja, 17:00
Błękitni Owińska 3-1 Jurand Koziegłowy 19 maja, 16:00
Zawisza Dolsk 4-1 KS Łopuchowo 18 maja, 16:00
Polonia Poznań 6-2 Kłos II Zaniemyśl 19 maja, 14:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 KSGB Manieczki 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Clescevia Kleszczewo 2-1 Antares Zalasewo 26 maja, 13:00
KSGB Manieczki 4-1 Polonia Poznań 26 maja, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-5 Zawisza Dolsk 25 maja, 17:00
KS Łopuchowo 1-3 Błękitni Owińska 25 maja, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-2 Pogoń Książ Wielkopolski 23 maja, 18:00
Lechita Kłecko 4-2 Piast Łubowo 25 maja, 16:00
Meblorz Swarzędz 1-2 Pelikan Niechanowo 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Antares Zalasewo 0-7 Meblorz Swarzędz 2 czerwca, 16:00
Pelikan Niechanowo 1-3 Lechita Kłecko 1 czerwca, 15:00
Piast Łubowo 4-2 Jurand Koziegłowy 2 czerwca, 12:00
Pogoń Książ Wielkopolski 8-2 KS Łopuchowo 2 czerwca, 17:00
Błękitni Owińska 0-1 Kłos II Zaniemyśl 1 czerwca, 16:00
Zawisza Dolsk 2-2 KSGB Manieczki 1 czerwca, 15:00
Polonia Poznań 2-2 Clescevia Kleszczewo 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Polonia Poznań 3-1 Antares Zalasewo 9 czerwca, 18:00
Clescevia Kleszczewo 3-0 Zawisza Dolsk 9 czerwca, 17:00
KSGB Manieczki 1-0 Błękitni Owińska 9 czerwca, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 1-0 Pogoń Książ Wielkopolski 9 czerwca, 11:00
KS Łopuchowo 0-1 Piast Łubowo 8 czerwca, 16:00
Jurand Koziegłowy 0-2 Pelikan Niechanowo 8 czerwca, 17:00
Lechita Kłecko 1-0 Meblorz Swarzędz 8 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Antares Zalasewo 0-4 Lechita Kłecko 15 czerwca, 14:00
Meblorz Swarzędz 7-3 Jurand Koziegłowy 15 czerwca, 14:00
Pelikan Niechanowo 3-0 KS Łopuchowo 15 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Łubowo 3-4 Kłos II Zaniemyśl 15 czerwca, 14:00
Pogoń Książ Wielkopolski 4-5 KSGB Manieczki 15 czerwca, 14:00
Błękitni Owińska 0-1 Clescevia Kleszczewo 15 czerwca, 14:00
Zawisza Dolsk 2-2 Polonia Poznań 15 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (zachód))

Klasa A 2018/2019 (Poznań II)
Klasa A 2018/2019 (Poznań III)

Klasa B 2018/2019 (Poznań I)
Klasa B 2018/2019 (Poznań II)
Klasa B 2018/2019 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas