[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Poznań (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Czerniejewo 26 66 21 3 2 101-32 10 2 1 48-13 11 1 1 53-19
2.  Lider Swarzędz 26 55 16 7 3 77-26 9 2 2 42-11 7 5 1 35-15
3.  Piast Kobylnica 26 54 16 6 4 82-31 11 1 1 46-10 5 5 3 36-21
4.  Avia Kamionki 26 50 15 5 6 84-45 5 4 4 45-33 10 1 2 39-12
5.  Kłos Zaniemyśl 26 46 14 4 8 66-47 6 3 4 28-23 8 1 4 38-24
6.  Warta Śrem 26 43 14 1 11 95-56 7 0 6 52-22 7 1 5 43-34
7.  Polonia II Środa Wielkopolska 26 42 12 6 8 55-41 7 3 3 32-17 5 3 5 23-24
8.  Canarinhos Skórzewo 26 31 9 4 13 40-45 6 3 4 23-22 3 1 9 17-23
9.  Phytopharm Klęka 26 30 9 3 14 42-59 5 1 7 25-34 4 2 7 17-25
10.  IKP Olimpia Poznań 26 29 8 5 13 49-61 6 2 5 29-23 2 3 8 20-38 2 3 1 0 1 3-2
11.  Szturm Junikowo (Poznań) 26 29 8 5 13 55-63 4 3 6 39-29 4 2 7 16-34 2 3 1 0 1 2-3
12.  Orkan Jarosławiec 26 21 6 3 17 28-75 3 2 8 12-29 3 1 9 16-46
13.  Wielkopolska Komorniki 26 19 6 1 19 46-82 3 0 10 23-41 3 1 9 23-41
14.  SKS 13 Poznań 26 4 1 1 24 14-171 0 1 12 5-78 1 0 12 9-93

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Czarni Czerniejewo    3-1 1-1 1-4 4-1 8-2 1-0 3-0* 2-1 1-1 10-1 5-0 6-1 3-0* 
 2 Lider Swarzędz0-3     1-1 1-0 5-2 1-2 0-0 6-1 1-0 4-1 5-0 3-0 5-1 10-0 
 3 Piast Kobylnica1-3 1-1     2-0 3-1 4-2 1-0 2-1 5-0 7-0 2-1 4-0 2-1 12-0 
 4 Avia Kamionki1-5 4-4 3-3     3-3 1-4 3-5 1-1 1-2 4-3 4-1 11-0 3-2 6-0 
 5 Kłos Zaniemyśl1-1 0-2 1-2 0-4     5-2 4-3 1-0 1-1 2-2 2-1 1-2 6-2 4-1 
 6 Warta Śrem3-6 1-3 1-2 0-3 0-1     1-2 1-0 4-1 6-1 3-0 9-1 7-0 16-2 
 7 Polonia II Środa Wielkopolska3-1 3-3 4-0 2-2 1-4 2-3     1-0 2-0 7-0 0-0 3-0* 3-4 1-0 
 8 Canarinhos Skórzewo1-4 2-2 2-1 1-4 2-1 3-1 2-3     0-2 1-0 2-2 2-0 1-1 4-1 
 9 Phytopharm Klęka2-5 0-2 3-1 1-3 0-3 3-8 1-1 1-0     2-1 1-3 3-2 1-3 7-2 
 10 IKP Olimpia Poznań1-3 0-1 1-1 1-3 3-8 3-1 5-0 2-3 3-1     2-0 0-0 2-0 6-2 
 11 Szturm Junikowo (Poznań)0-2 0-6 2-2 0-2 2-3 2-2 1-4 2-1 1-1 2-1     2-3 4-2 21-0 
 12 Orkan Jarosławiec0-3 1-1 2-3 0-3* 1-4 0-3 1-1 0-3 2-1 0-4 1-3     1-0 3-0 
 13 Wielkopolska Komorniki5-6 0-6 0-1 2-6 0-1 2-7 4-2 3-1 2-3 0-4 2-3 3-0*     0-1 
 14 SKS 13 Poznań1-11 0-3 0-18 1-5 0-6 0-6 0-2 0-6 1-4 2-2 0-1 0-8* 0-6     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Kłos Zaniemyśl 2-1 Szturm Junikowo (Poznań) 18 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-7 Warta Śrem 19 sierpnia, 14:00
Avia Kamionki 1-5 Czarni Czerniejewo 19 sierpnia, 17:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-0 Phytopharm Klęka 19 sierpnia, 11:00
Piast Kobylnica 1-1 Lider Swarzędz 19 sierpnia, 18:00
Orkan Jarosławiec 0-4 IKP Olimpia Poznań 18 sierpnia, 16:00
SKS 13 Poznań 0-6 Canarinhos Skórzewo 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

SKS 13 Poznań 2-2 IKP Olimpia Poznań 26 sierpnia, 14:00
Lider Swarzędz 3-0 Orkan Jarosławiec 25 sierpnia, 18:00
Phytopharm Klęka 3-1 Piast Kobylnica 26 sierpnia, 18:00
Czarni Czerniejewo 1-0 Polonia II Środa Wielkopolska 25 sierpnia, 16:00
Warta Śrem 0-3 Avia Kamionki 25 sierpnia, 18:00
Szturm Junikowo (Poznań) 4-2 Wielkopolska Komorniki 26 sierpnia, 11:00
w Plewiskach
Kłos Zaniemyśl 1-0 Canarinhos Skórzewo 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Kłos Zaniemyśl 4-1 SKS 13 Poznań 1 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Canarinhos Skórzewo 2 września, 14:00
Avia Kamionki 4-1 Szturm Junikowo (Poznań) 1 września, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-3 Warta Śrem 2 września, 11:00
Piast Kobylnica 1-3 Czarni Czerniejewo 2 września, 17:00
Orkan Jarosławiec 2-1 Phytopharm Klęka 2 września, 15:00
IKP Olimpia Poznań 0-1 Lider Swarzędz 1 września, 12:00

Kolejka 4 - 8-9 września

SKS 13 Poznań 0-3 Lider Swarzędz 9 września, 14:00
Phytopharm Klęka 2-1 IKP Olimpia Poznań 9 września, 15:00
Czarni Czerniejewo 5-0 Orkan Jarosławiec 9 września, 17:00
Warta Śrem 1-2 Piast Kobylnica 8 września, 17:00
Szturm Junikowo (Poznań) 1-4 Polonia II Środa Wielkopolska 9 września, 11:00
w Plewiskach
Canarinhos Skórzewo 1-4 Avia Kamionki 8 września, 17:45
Kłos Zaniemyśl 6-2 Wielkopolska Komorniki 8 września, 16:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Wielkopolska Komorniki 0-1 SKS 13 Poznań 16 września, 14:00
Avia Kamionki 3-3 Kłos Zaniemyśl 16 września, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-0 Canarinhos Skórzewo 16 września, 17:00
Piast Kobylnica 2-1 Szturm Junikowo (Poznań) 15 września, 11:30
Orkan Jarosławiec 0-3 Warta Śrem 15 września, 15:00
IKP Olimpia Poznań 1-3 Czarni Czerniejewo 15 września, 14:00
Lider Swarzędz 1-0 Phytopharm Klęka 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

SKS 13 Poznań 1-4 Phytopharm Klęka 23 września, 14:00
Czarni Czerniejewo 3-1 Lider Swarzędz 22 września, 16:00
Warta Śrem 6-1 IKP Olimpia Poznań 22 września, 16:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-3 Orkan Jarosławiec 23 września, 11:00
w Plewiskach
Canarinhos Skórzewo 2-1 Piast Kobylnica 22 września, 17:00
Kłos Zaniemyśl 4-3 Polonia II Środa Wielkopolska 22 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-6 Avia Kamionki 23 września, 14:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Avia Kamionki 6-0 SKS 13 Poznań 29 września, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-4 Wielkopolska Komorniki 30 września, 11:00
Piast Kobylnica 3-1 Kłos Zaniemyśl 29 września, 16:00
Orkan Jarosławiec 0-3 Canarinhos Skórzewo 29 września, 15:00
IKP Olimpia Poznań 2-0 Szturm Junikowo (Poznań) 29 września, 14:00
Lider Swarzędz 1-2 Warta Śrem 29 września, 16:00
Phytopharm Klęka 2-5 Czarni Czerniejewo 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

SKS 13 Poznań 1-11 Czarni Czerniejewo 7 października, 14:00
Warta Śrem 4-1 Phytopharm Klęka 6 października, 16:00
Szturm Junikowo (Poznań) 0-6 Lider Swarzędz 7 października, 11:00
w Plewiskach
Canarinhos Skórzewo 1-0 IKP Olimpia Poznań 7 października, 12:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Orkan Jarosławiec 6 października, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Piast Kobylnica 7 października, 14:00
Avia Kamionki 3-5 Polonia II Środa Wielkopolska 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Polonia II Środa Wielkopolska 1-0 SKS 13 Poznań 14 października, 11:00
Piast Kobylnica 2-0 Avia Kamionki 13 października, 15:00
Orkan Jarosławiec 1-0 Wielkopolska Komorniki 13 października, 15:00
IKP Olimpia Poznań 3-8 Kłos Zaniemyśl 13 października, 14:00
Lider Swarzędz 6-1 Canarinhos Skórzewo 13 października, 15:00
Phytopharm Klęka 1-3 Szturm Junikowo (Poznań) 14 października, 15:00
Czarni Czerniejewo 8-2 Warta Śrem 13 października, 16:00

Kolejka 10 - 20-21 października

SKS 13 Poznań 0-6 Warta Śrem 21 października, 14:00
Szturm Junikowo (Poznań) 0-2 Czarni Czerniejewo 21 października, 11:00
w Plewiskach
Canarinhos Skórzewo 0-2 Phytopharm Klęka 20 października, 15:00
Kłos Zaniemyśl 0-2 Lider Swarzędz 20 października, 14:00
Wielkopolska Komorniki 0-4 IKP Olimpia Poznań 21 października, 14:00
Avia Kamionki 11-0 Orkan Jarosławiec 21 października, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 4-0 Piast Kobylnica 21 października, 11:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Piast Kobylnica 12-0 SKS 13 Poznań 27 października, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 27 października, 15:00
IKP Olimpia Poznań 1-3 Avia Kamionki 27 października, 14:00
Lider Swarzędz 5-1 Wielkopolska Komorniki 27 października, 15:00
Phytopharm Klęka 0-3 Kłos Zaniemyśl 28 października, 14:00
Czarni Czerniejewo 3-0 Canarinhos Skórzewo 27 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Warta Śrem 3-0 Szturm Junikowo (Poznań) 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

SKS 13 Poznań 0-1 Szturm Junikowo (Poznań) 4 listopada, 14:00
Canarinhos Skórzewo 3-1 Warta Śrem 3 listopada, 15:30
Kłos Zaniemyśl 1-1 Czarni Czerniejewo 3 listopada, 14:00
Wielkopolska Komorniki 2-3 Phytopharm Klęka 4 listopada, 14:30
Avia Kamionki 4-4 Lider Swarzędz 3 listopada, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 7-0 IKP Olimpia Poznań 4 listopada, 11:00
Piast Kobylnica 4-0 Orkan Jarosławiec 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Orkan Jarosławiec 3-0 SKS 13 Poznań 10 listopada, 14:00
IKP Olimpia Poznań 1-1 Piast Kobylnica 10 listopada, 14:00
Lider Swarzędz 0-0 Polonia II Środa Wielkopolska 10 listopada, 14:00
Phytopharm Klęka 1-3 Avia Kamionki 11 listopada, 14:00
Czarni Czerniejewo 6-1 Wielkopolska Komorniki 10 listopada, 14:00
Warta Śrem 0-1 Kłos Zaniemyśl 10 listopada, 14:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-1 Canarinhos Skórzewo 11 listopada, 11:00
w Plewiskach

Kolejka 14 - 30-31 marca

Canarinhos Skórzewo 4-1 SKS 13 Poznań 30 marca, 17:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-3 Kłos Zaniemyśl 31 marca, 11:00
Warta Śrem 7-0 Wielkopolska Komorniki 30 marca, 15:00
Czarni Czerniejewo 1-4 Avia Kamionki 30 marca, 15:00
Phytopharm Klęka 1-1 Polonia II Środa Wielkopolska 30 marca, 16:00
Lider Swarzędz 1-1 Piast Kobylnica 30 marca, 16:00
IKP Olimpia Poznań 0-0 Orkan Jarosławiec 30 marca, 14:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Canarinhos Skórzewo 2-1 Kłos Zaniemyśl 6 kwietnia, 18:00
IKP Olimpia Poznań 6-2 SKS 13 Poznań 6 kwietnia, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-1 Lider Swarzędz 6 kwietnia, 15:00
Piast Kobylnica 5-0 Phytopharm Klęka 6 kwietnia, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-1 Czarni Czerniejewo 6 kwietnia, 11:00
Avia Kamionki 1-4 Warta Śrem 6 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 2-3 Szturm Junikowo (Poznań) 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

SKS 13 Poznań 0-6 Kłos Zaniemyśl 14 kwietnia, 14:00
Canarinhos Skórzewo 1-1 Wielkopolska Komorniki 13 kwietnia, 18:00
Szturm Junikowo (Poznań) 0-2 Avia Kamionki 14 kwietnia, 11:00
w Plewiskach
Warta Śrem 1-2 Polonia II Środa Wielkopolska 13 kwietnia, 16:00
Czarni Czerniejewo 1-1 Piast Kobylnica 13 kwietnia, 16:00
Phytopharm Klęka 3-2 Orkan Jarosławiec 14 kwietnia, 15:00
Lider Swarzędz 4-1 IKP Olimpia Poznań 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 20 kwietnia

Lider Swarzędz 10-0 SKS 13 Poznań 20 kwietnia, 16:00
IKP Olimpia Poznań 3-1 Phytopharm Klęka 20 kwietnia, 14:00
Orkan Jarosławiec 0-3 Czarni Czerniejewo 20 kwietnia, 15:00
Piast Kobylnica 4-2 Warta Śrem 20 kwietnia, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 0-0 Szturm Junikowo (Poznań) 20 kwietnia, 11:00
Avia Kamionki 1-1 Canarinhos Skórzewo 20 kwietnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-1 Kłos Zaniemyśl 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

SKS 13 Poznań 0-6 Wielkopolska Komorniki 28 kwietnia, 14:00
Kłos Zaniemyśl 0-4 Avia Kamionki 27 kwietnia, 14:00
Canarinhos Skórzewo 2-3 Polonia II Środa Wielkopolska 27 kwietnia, 18:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-2 Piast Kobylnica 28 kwietnia, 11:00
w Plewiskach
Warta Śrem 9-1 Orkan Jarosławiec 27 kwietnia, 17:00
Czarni Czerniejewo 1-1 IKP Olimpia Poznań 27 kwietnia, 16:00
Phytopharm Klęka 0-2 Lider Swarzędz 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 1 maja

Phytopharm Klęka 7-2 SKS 13 Poznań 1 maja, 15:00
Lider Swarzędz 0-3 Czarni Czerniejewo 23 marca, 16:00
IKP Olimpia Poznań 3-1 Warta Śrem 1 maja, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-3 Szturm Junikowo (Poznań) 1 maja, 15:00
Piast Kobylnica 2-1 Canarinhos Skórzewo 1 maja, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 1-4 Kłos Zaniemyśl 1 maja, 11:00
Avia Kamionki 3-2 Wielkopolska Komorniki 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

SKS 13 Poznań 1-5 Avia Kamionki 5 maja, 14:00
Wielkopolska Komorniki 4-2 Polonia II Środa Wielkopolska 5 maja, 14:00
Kłos Zaniemyśl 1-2 Piast Kobylnica 4 maja, 16:00
Canarinhos Skórzewo 2-0 Orkan Jarosławiec 4 maja, 18:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-1 IKP Olimpia Poznań 5 maja, 11:00
w Plewiskach
Warta Śrem 1-3 Lider Swarzędz 4 maja, 17:00
Czarni Czerniejewo 2-1 Phytopharm Klęka 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Czarni Czerniejewo 3-0 SKS 13 Poznań 11 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Phytopharm Klęka 3-8 Warta Śrem 12 maja, 15:00
Lider Swarzędz 5-0 Szturm Junikowo (Poznań) 11 maja, 16:00
IKP Olimpia Poznań 2-3 Canarinhos Skórzewo 11 maja, 14:00
Orkan Jarosławiec 1-4 Kłos Zaniemyśl 11 maja, 15:00
Piast Kobylnica 2-1 Wielkopolska Komorniki 11 maja, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 2-2 Avia Kamionki 11 maja, 10:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

SKS 13 Poznań 0-2 Polonia II Środa Wielkopolska 19 maja, 14:00
Avia Kamionki 3-3 Piast Kobylnica 18 maja, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-0 Orkan Jarosławiec 19 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kłos Zaniemyśl 2-2 IKP Olimpia Poznań 18 maja, 16:00
Canarinhos Skórzewo 2-2 Lider Swarzędz 18 maja, 18:00
Szturm Junikowo (Poznań) 1-1 Phytopharm Klęka 19 maja, 11:00
w Plewiskach
Warta Śrem 3-6 Czarni Czerniejewo 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Warta Śrem 16-2 SKS 13 Poznań 25 maja, 15:00
Czarni Czerniejewo 10-1 Szturm Junikowo (Poznań) 25 maja, 16:00
Phytopharm Klęka 1-0 Canarinhos Skórzewo 26 maja, 15:00
Lider Swarzędz 5-2 Kłos Zaniemyśl 25 maja, 16:00
IKP Olimpia Poznań 2-0 Wielkopolska Komorniki 25 maja, 14:00
Orkan Jarosławiec 0-3 Avia Kamionki 25 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Kobylnica 1-0 Polonia II Środa Wielkopolska 25 maja, 15:00

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

SKS 13 Poznań 0-18 Piast Kobylnica 2 czerwca, 14:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-0 Orkan Jarosławiec 29 maja, 19:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Avia Kamionki 4-3 IKP Olimpia Poznań 1 czerwca, 16:00
Wielkopolska Komorniki 0-6 Lider Swarzędz 1 czerwca, 17:00
w Plewiskach
Kłos Zaniemyśl 1-1 Phytopharm Klęka 1 czerwca, 16:00
Canarinhos Skórzewo 1-4 Czarni Czerniejewo 1 czerwca, 16:00
Szturm Junikowo (Poznań) 2-2 Warta Śrem 2 czerwca, 11:00
w Plewiskach

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Szturm Junikowo (Poznań) 21-0 SKS 13 Poznań 9 czerwca, 11:00
w Plewiskach
Warta Śrem 1-0 Canarinhos Skórzewo 9 czerwca, 17:00
Czarni Czerniejewo 4-1 Kłos Zaniemyśl 8 czerwca, 15:00
Phytopharm Klęka 1-3 Wielkopolska Komorniki 8 czerwca, 16:00
Lider Swarzędz 1-0 Avia Kamionki 8 czerwca, 16:00
IKP Olimpia Poznań 5-0 Polonia II Środa Wielkopolska 8 czerwca, 14:00
Orkan Jarosławiec 2-3 Piast Kobylnica 8 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

SKS 13 Poznań 0-8 Orkan Jarosławiec 15 czerwca, 16:00
(wo)
przerwany w 41. minucie przy stanie 0-8 - drużyna gospodarzy zrezygnowała z dalszej gry; utrzymano wynik z boiska
Piast Kobylnica 7-0 IKP Olimpia Poznań 15 czerwca, 16:00
Polonia II Środa Wielkopolska 3-3 Lider Swarzędz 15 czerwca, 16:00
Avia Kamionki 1-2 Phytopharm Klęka 13 czerwca, 18:30
Wielkopolska Komorniki 5-6 Czarni Czerniejewo 15 czerwca, 16:00
Kłos Zaniemyśl 5-2 Warta Śrem 15 czerwca, 16:00
Canarinhos Skórzewo 2-2 Szturm Junikowo (Poznań) 15 czerwca, 16:00

Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Piła-Poznań (wschód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Piła)

Klasa A 2018/2019 (Poznań I)
Klasa A 2018/2019 (Poznań II)
Klasa A 2018/2019 (Poznań III)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas