[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Piła
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Noteć Czarnków 30 82 27 1 2 123-31 14 1 0 66-12 13 0 2 57-19
2.  Unia Wapno 30 61 19 4 7 92-48 11 1 3 49-20 8 3 4 43-28
3.  Zjednoczeni Kaczory 30 60 17 9 4 78-43 10 4 1 46-21 7 5 3 32-22
4.  Tarnovia Tarnówka 30 50 15 5 10 60-70 11 1 3 38-22 4 4 7 22-48
5.  Noteć Rosko 30 47 13 8 9 72-42 7 5 3 42-18 6 3 6 30-24
6.  Polonia Chodzież 30 43 12 7 11 56-46 8 4 3 35-16 4 3 8 21-30
7.  Sokół Damasławek 30 42 12 6 12 65-65 7 3 5 39-21 5 3 7 26-44
8.  Fortuna Wieleń 30 41 11 8 11 69-58 8 5 2 44-25 3 3 9 25-33
9.  Sokół Szamocin 30 40 11 7 12 60-56 8 3 4 41-24 3 4 8 19-32
10.  Radwan Lubasz 30 39 11 6 13 54-71 8 4 3 31-24 3 2 10 23-47
11.  Stella Białośliwie 30 38 10 8 12 48-68 6 3 6 31-33 4 5 6 17-35
12.  Orzeł Pęckowo 30 29 8 5 17 41-93 5 3 7 22-36 3 2 10 19-57
13.  Kłos Budzyń 30 28 8 4 18 48-78 6 2 7 35-40 2 2 11 13-38
14.  Wenus Jędrzejewo 30 25 6 7 17 49-64 5 3 7 31-26 1 4 10 18-38
15.  Polonia Jastrowie 30 23 4 11 15 27-57 2 6 7 13-18 2 5 8 14-39
16.  Włókniarz Okonek 30 22 6 4 20 41-93 4 2 9 22-42 2 2 11 19-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Noteć Czarnków    5-2 2-1 9-1 1-1 6-0 6-1 5-2 4-1 5-0 4-1 6-0 3-1 1-0 7-0 2-1 
 2 Unia Wapno0-3     4-3 8-2 2-1 3-1 6-2 3-1 2-0 4-0 7-0 1-2 4-1 4-1 0-0 1-3 
 3 Zjednoczeni Kaczory2-1 4-3     3-3 1-1 1-2 5-0 3-1 2-2 3-1 1-0 6-1 1-0 6-2 3-3 5-1 
 4 Tarnovia Tarnówka1-7 2-1 1-2     3-0 1-0 3-1 2-0 3-1 4-2 0-3* 3-0 5-1 4-0 2-0 4-4 
 5 Noteć Rosko1-2 0-1 0-0 9-0     7-2 0-2 2-1 5-2 4-0 2-2 1-1 1-1 2-2 3-1 5-1 
 6 Polonia Chodzież5-1 1-4 2-2 1-0 3-0     0-0 1-1 1-1 2-1 1-2 3-0 1-2 4-1 4-0 6-1 
 7 Sokół Damasławek0-2 1-1 0-1 3-0 3-4 0-1     2-2 4-0 4-1 9-2 2-2 1-2 4-3 2-0 4-0 
 8 Fortuna Wieleń2-5 4-4 4-0 1-2 2-1 1-1 4-4     4-1 4-0 2-0 5-1 4-2 1-1 2-2 4-1 
 9 Sokół Szamocin0-2 1-4 1-3 1-1 1-1 3-0 7-3 4-3     0-3 1-1 6-1 1-0 3-1 6-1 6-0 
 10 Radwan Lubasz1-6 0-4 2-2 2-2 3-1 1-0 1-1 1-3 3-2     0-0 5-1 5-1 1-0 5-1 1-0 
 11 Stella Białośliwie1-4 0-2 1-1 2-0 1-5 1-5 4-1 3-1 0-3 6-3     6-4 1-1 1-2 0-0 4-1 
 12 Orzeł Pęckowo1-6 0-6 2-3 1-2 1-6 3-1 4-2 0-4 0-0 5-1 1-1     2-0 1-1 1-0 0-3 
 13 Kłos Budzyń1-10 4-2 0-4 5-1 1-4 0-6 1-2 2-2 2-1 1-1 2-3 8-0     2-1 2-3 4-0 
 14 Wenus Jędrzejewo1-3 2-3 1-1 2-4 1-2 0-0 1-2 2-1 0-0 2-4 5-0 5-1 3-0     1-2 5-3 
 15 Polonia Jastrowie1-2 2-2 0-1 0-0 1-0 1-1 1-2 1-2 1-2 1-1 0-2 0-2 3-0* 1-1     0-0 
 16 Włókniarz Okonek2-3 2-4 2-8 1-4 0-3* 2-1 1-3 2-1 1-3 2-5 0-0 0-3 3-1 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kłos Budzyń 5-1 Tarnovia Tarnówka 11 sierpnia, 16:00
Włókniarz Okonek 1-3 Sokół Szamocin 11 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 4-1 Sokół Damasławek 11 sierpnia, 16:00
Polonia Jastrowie 1-0 Noteć Rosko 11 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 2-2 Zjednoczeni Kaczory 11 sierpnia, 15:00
Noteć Czarnków 6-0 Orzeł Pęckowo 11 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 4-4 Unia Wapno 11 sierpnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 0-0 Polonia Chodzież 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Tarnovia Tarnówka 1-0 Polonia Chodzież 15 sierpnia, 16:00
Unia Wapno 4-1 Wenus Jędrzejewo 15 sierpnia, 16:30
Orzeł Pęckowo 0-4 Fortuna Wieleń 15 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Kaczory 2-1 Noteć Czarnków 15 sierpnia, 17:00
Noteć Rosko 4-0 Radwan Lubasz 15 sierpnia, 14:30
Sokół Damasławek 2-0 Polonia Jastrowie 15 sierpnia, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 Stella Białośliwie 15 sierpnia, 18:00
Kłos Budzyń 4-0 Włókniarz Okonek 15 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Włókniarz Okonek 1-4 Tarnovia Tarnówka 18 sierpnia, 16:00
Stella Białośliwie 1-1 Kłos Budzyń 18 sierpnia, 16:00
Polonia Jastrowie 1-2 Sokół Szamocin 18 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 1-1 Sokół Damasławek 19 sierpnia, 15:00
Noteć Czarnków 1-1 Noteć Rosko 18 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 4-0 Zjednoczeni Kaczory 18 sierpnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 5-1 Orzeł Pęckowo 18 sierpnia, 16:00
Polonia Chodzież 1-4 Unia Wapno 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Tarnovia Tarnówka 2-1 Unia Wapno 25 sierpnia, 11:00
Orzeł Pęckowo 3-1 Polonia Chodzież 25 sierpnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 6-2 Wenus Jędrzejewo 25 sierpnia, 16:30
Noteć Rosko 2-1 Fortuna Wieleń 26 sierpnia, 15:00
Sokół Damasławek 0-2 Noteć Czarnków 26 sierpnia, 15:00
Sokół Szamocin 0-3 Radwan Lubasz 25 sierpnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-3 Polonia Jastrowie 25 sierpnia, 16:00
Włókniarz Okonek 0-0 Stella Białośliwie 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Stella Białośliwie 2-0 Tarnovia Tarnówka 1 września, 16:00
Polonia Jastrowie 0-0 Włókniarz Okonek 1 września, 16:00
Radwan Lubasz 5-1 Kłos Budzyń 2 września, 15:00
Noteć Czarnków 4-1 Sokół Szamocin 1 września, 16:00
Fortuna Wieleń 4-4 Sokół Damasławek 1 września, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Noteć Rosko 1 września, 16:00
Polonia Chodzież 2-2 Zjednoczeni Kaczory 5 września, 18:00
Unia Wapno 1-2 Orzeł Pęckowo 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Tarnovia Tarnówka 3-0 Orzeł Pęckowo 8 września, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 4-3 Unia Wapno 8 września, 16:00
Noteć Rosko 7-2 Polonia Chodzież 9 września, 15:00
Sokół Damasławek 4-3 Wenus Jędrzejewo 9 września, 15:00
Sokół Szamocin 4-3 Fortuna Wieleń 8 września, 16:00
Kłos Budzyń 1-10 Noteć Czarnków 8 września, 16:00
Włókniarz Okonek 2-5 Radwan Lubasz 8 września, 16:00
Stella Białośliwie 0-0 Polonia Jastrowie 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Polonia Jastrowie 0-0 Tarnovia Tarnówka 15 września, 16:00
Radwan Lubasz 0-0 Stella Białośliwie 16 września, 15:00
Noteć Czarnków 2-1 Włókniarz Okonek 15 września, 16:00
Fortuna Wieleń 4-2 Kłos Budzyń 15 września, 16:00
Wenus Jędrzejewo 0-0 Sokół Szamocin 15 września, 14:00
Polonia Chodzież 0-0 Sokół Damasławek 15 września, 16:00
Unia Wapno 2-1 Noteć Rosko 16 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 2-3 Zjednoczeni Kaczory 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Tarnovia Tarnówka 1-2 Zjednoczeni Kaczory 19 września, 16:30
Noteć Rosko 1-1 Orzeł Pęckowo 23 września, 15:00
Sokół Damasławek 1-1 Unia Wapno 23 września, 15:00
Sokół Szamocin 3-0 Polonia Chodzież 22 września, 16:00
Kłos Budzyń 2-1 Wenus Jędrzejewo 22 września, 16:00
Włókniarz Okonek 2-1 Fortuna Wieleń 22 września, 16:00
Stella Białośliwie 1-4 Noteć Czarnków 22 września, 16:00
Polonia Jastrowie 1-1 Radwan Lubasz 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Radwan Lubasz 2-2 Tarnovia Tarnówka 30 września, 15:00
Noteć Czarnków 7-0 Polonia Jastrowie 29 września, 15:00
Fortuna Wieleń 2-0 Stella Białośliwie 29 września, 15:00
Wenus Jędrzejewo 5-3 Włókniarz Okonek 29 września, 15:00
Polonia Chodzież 1-2 Kłos Budzyń 29 września, 15:00
Unia Wapno 2-0 Sokół Szamocin 30 września, 15:00
Orzeł Pęckowo 4-2 Sokół Damasławek 29 września, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-1 Noteć Rosko 30 września, 13:30

Kolejka 10 - 6-7 października

Tarnovia Tarnówka 3-0 Noteć Rosko 6 października, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 Zjednoczeni Kaczory 7 października, 15:00
Sokół Szamocin 6-1 Orzeł Pęckowo 6 października, 15:00
Kłos Budzyń 4-2 Unia Wapno 6 października, 15:00
Włókniarz Okonek 2-1 Polonia Chodzież 6 października, 15:00
Stella Białośliwie 1-2 Wenus Jędrzejewo 6 października, 15:00
Polonia Jastrowie 1-2 Fortuna Wieleń 6 października, 15:00
Radwan Lubasz 1-6 Noteć Czarnków 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Noteć Czarnków 9-1 Tarnovia Tarnówka 13 października, 15:00
Fortuna Wieleń 4-0 Radwan Lubasz 13 października, 15:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Polonia Jastrowie 13 października, 15:00
Polonia Chodzież 1-2 Stella Białośliwie 13 października, 15:00
Unia Wapno 1-3 Włókniarz Okonek 14 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-0 Kłos Budzyń 13 października, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 2-2 Sokół Szamocin 14 października, 15:00
Noteć Rosko 0-2 Sokół Damasławek 14 października, 16:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Tarnovia Tarnówka 3-1 Sokół Damasławek 20 października, 15:00
Sokół Szamocin 1-1 Noteć Rosko 20 października, 15:00
Kłos Budzyń 0-4 Zjednoczeni Kaczory 20 października, 15:00
Włókniarz Okonek 0-3 Orzeł Pęckowo 20 października, 15:00
Stella Białośliwie 0-2 Unia Wapno 20 października, 15:00
Polonia Jastrowie 1-1 Polonia Chodzież 20 października, 15:00
Radwan Lubasz 1-0 Wenus Jędrzejewo 21 października, 15:00
Noteć Czarnków 5-2 Fortuna Wieleń 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Fortuna Wieleń 1-2 Tarnovia Tarnówka 27 października, 14:00
Wenus Jędrzejewo 1-3 Noteć Czarnków 27 października, 15:00
Polonia Chodzież 2-1 Radwan Lubasz 27 października, 14:00
Unia Wapno 0-0 Polonia Jastrowie 28 października, 14:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Stella Białośliwie 27 października, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 5-1 Włókniarz Okonek 27 października, 14:00
Noteć Rosko 1-1 Kłos Budzyń 28 października, 14:30
Sokół Damasławek 4-0 Sokół Szamocin 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Tarnovia Tarnówka 3-1 Sokół Szamocin 3 listopada, 13:00
lub 4-1
Kłos Budzyń 1-2 Sokół Damasławek 3 listopada, 13:00
Włókniarz Okonek 0-3 Noteć Rosko 3 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-0
Stella Białośliwie 1-1 Zjednoczeni Kaczory 3 listopada, 13:00
Polonia Jastrowie 0-2 Orzeł Pęckowo 3 listopada, 13:00
Radwan Lubasz 0-4 Unia Wapno 4 listopada, 13:00
Noteć Czarnków 6-0 Polonia Chodzież 3 listopada, 13:45
Fortuna Wieleń 1-1 Wenus Jędrzejewo 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Wenus Jędrzejewo 2-4 Tarnovia Tarnówka 10 listopada, 13:00
Polonia Chodzież 1-1 Fortuna Wieleń 10 listopada, 13:00
Unia Wapno 0-3 Noteć Czarnków 11 listopada, 12:00
Orzeł Pęckowo 5-1 Radwan Lubasz 10 listopada, 13:00
Zjednoczeni Kaczory 3-3 Polonia Jastrowie 10 listopada, 13:00
Noteć Rosko 2-2 Stella Białośliwie 11 listopada, 14:00
Sokół Damasławek 4-0 Włókniarz Okonek 11 listopada, 14:00
Sokół Szamocin 1-0 Kłos Budzyń 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Tarnovia Tarnówka 5-1 Kłos Budzyń 17 listopada, 13:00
Sokół Szamocin 6-0 Włókniarz Okonek 17 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 9-2 Stella Białośliwie 18 listopada, 13:00
Noteć Rosko 3-1 Polonia Jastrowie 17 listopada, 14:00
Zjednoczeni Kaczory 3-1 Radwan Lubasz 17 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 1-6 Noteć Czarnków 17 listopada, 13:00
Unia Wapno 3-1 Fortuna Wieleń 17 listopada, 12:00
Polonia Chodzież 4-1 Wenus Jędrzejewo 16 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (17 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 17 - 23-24 marca

Polonia Chodzież 1-0 Tarnovia Tarnówka 23 marca, 16:00
Wenus Jędrzejewo 2-3 Unia Wapno 23 marca, 16:00
Fortuna Wieleń 5-1 Orzeł Pęckowo 24 marca, 15:00
Noteć Czarnków 2-1 Zjednoczeni Kaczory 23 marca, 15:00
Radwan Lubasz 3-1 Noteć Rosko 24 marca, 15:00
Polonia Jastrowie 1-2 Sokół Damasławek 23 marca, 15:00
Stella Białośliwie 0-3 Sokół Szamocin 24 marca, 14:00
Włókniarz Okonek 3-1 Kłos Budzyń 23 marca, 16:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Tarnovia Tarnówka 4-4 Włókniarz Okonek 30 marca, 16:00
Kłos Budzyń 2-3 Stella Białośliwie 31 marca, 13:00
Sokół Szamocin 6-1 Polonia Jastrowie 30 marca, 16:00
Sokół Damasławek 4-1 Radwan Lubasz 31 marca, 15:00
Noteć Rosko 1-2 Noteć Czarnków 31 marca, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 3-1 Fortuna Wieleń 30 marca, 13:00
Orzeł Pęckowo 1-1 Wenus Jędrzejewo 30 marca, 16:00
Unia Wapno 3-1 Polonia Chodzież 31 marca, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Unia Wapno 8-2 Tarnovia Tarnówka 1 maja, 11:00
Polonia Chodzież 3-0 Orzeł Pęckowo 6 kwietnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-1 Zjednoczeni Kaczory 6 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 2-1 Noteć Rosko 6 kwietnia, 15:30
Noteć Czarnków 6-1 Sokół Damasławek 6 kwietnia, 14:00
Radwan Lubasz 3-2 Sokół Szamocin 7 kwietnia, 15:00
Polonia Jastrowie 3-0 Kłos Budzyń 6 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-2
Stella Białośliwie 4-1 Włókniarz Okonek 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Tarnovia Tarnówka 0-3 Stella Białośliwie 13 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 6-0
Włókniarz Okonek 1-1 Polonia Jastrowie 13 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 1-1 Radwan Lubasz 13 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 0-2 Noteć Czarnków 13 kwietnia, 17:00
Sokół Damasławek 2-2 Fortuna Wieleń 14 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko 2-2 Wenus Jędrzejewo 14 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-2 Polonia Chodzież 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-6 Unia Wapno 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Orzeł Pęckowo 1-2 Tarnovia Tarnówka 20 kwietnia, 17:00
Unia Wapno 4-3 Zjednoczeni Kaczory 20 kwietnia, 16:00
Polonia Chodzież 3-0 Noteć Rosko 20 kwietnia, 16:00
Wenus Jędrzejewo 1-2 Sokół Damasławek 20 kwietnia, 14:30
Fortuna Wieleń 4-1 Sokół Szamocin 20 kwietnia, 17:00
Noteć Czarnków 3-1 Kłos Budzyń 20 kwietnia, 17:00
Radwan Lubasz 1-0 Włókniarz Okonek 20 kwietnia, 16:00
Polonia Jastrowie 0-2 Stella Białośliwie 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Tarnovia Tarnówka 2-0 Polonia Jastrowie 27 kwietnia, 16:00
Stella Białośliwie 6-3 Radwan Lubasz 27 kwietnia, 17:00
Włókniarz Okonek 2-3 Noteć Czarnków 27 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 2-2 Fortuna Wieleń 27 kwietnia, 16:00
Sokół Szamocin 3-1 Wenus Jędrzejewo 27 kwietnia, 17:00
Sokół Damasławek 0-1 Polonia Chodzież 28 kwietnia, 15:00
Noteć Rosko 0-1 Unia Wapno 28 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 6-1 Orzeł Pęckowo 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 4-5 maja

Zjednoczeni Kaczory 3-3 Tarnovia Tarnówka 5 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 1-6 Noteć Rosko 4 maja, 16:00
Unia Wapno 6-2 Sokół Damasławek 5 maja, 16:00
Polonia Chodzież 1-1 Sokół Szamocin 8 maja, 18:00
Wenus Jędrzejewo 3-0 Kłos Budzyń 1 maja, 15:00
Fortuna Wieleń 4-1 Włókniarz Okonek 1 maja, 15:00
Noteć Czarnków 4-1 Stella Białośliwie 1 maja, 16:00
Radwan Lubasz 5-1 Polonia Jastrowie 5 maja, 15:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Tarnovia Tarnówka 4-2 Radwan Lubasz 11 maja, 17:00
Polonia Jastrowie 1-2 Noteć Czarnków 11 maja, 16:00
Stella Białośliwie 3-1 Fortuna Wieleń 12 maja, 15:00
Włókniarz Okonek 3-2 Wenus Jędrzejewo 11 maja, 16:00
Kłos Budzyń 0-6 Polonia Chodzież 11 maja, 17:00
Sokół Szamocin 1-4 Unia Wapno 11 maja, 17:00
Sokół Damasławek 2-2 Orzeł Pęckowo 12 maja, 15:00
Noteć Rosko 0-0 Zjednoczeni Kaczory 12 maja, 13:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Noteć Rosko 9-0 Tarnovia Tarnówka 19 maja, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 5-0 Sokół Damasławek 18 maja, 17:00
Orzeł Pęckowo 0-0 Sokół Szamocin 18 maja, 16:00
Unia Wapno 4-1 Kłos Budzyń 19 maja, 16:00
Polonia Chodzież 6-1 Włókniarz Okonek 18 maja, 16:00
Wenus Jędrzejewo 5-0 Stella Białośliwie 18 maja, 16:00
Fortuna Wieleń 2-2 Polonia Jastrowie 18 maja, 16:00
Noteć Czarnków 5-0 Radwan Lubasz 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Tarnovia Tarnówka 1-7 Noteć Czarnków 25 maja, 17:00
Radwan Lubasz 1-3 Fortuna Wieleń 26 maja, 15:00
Polonia Jastrowie 1-1 Wenus Jędrzejewo 25 maja, 16:00
Stella Białośliwie 1-5 Polonia Chodzież 26 maja, 17:00
Włókniarz Okonek 2-4 Unia Wapno 26 maja, 16:00
Kłos Budzyń 8-0 Orzeł Pęckowo 25 maja, 17:00
Sokół Szamocin 1-3 Zjednoczeni Kaczory 29 maja, 18:00
Sokół Damasławek 3-4 Noteć Rosko 26 maja, 17:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Sokół Damasławek 3-0 Tarnovia Tarnówka 2 czerwca, 15:00
Noteć Rosko 5-2 Sokół Szamocin 2 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Kłos Budzyń 1 czerwca, 17:00
Orzeł Pęckowo 0-3 Włókniarz Okonek 1 czerwca, 16:00
Unia Wapno 7-0 Stella Białośliwie 2 czerwca, 16:00
Polonia Chodzież 4-0 Polonia Jastrowie 1 czerwca, 17:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Wenus Jędrzejewo 2-4 Radwan Lubasz 1 czerwca, 16:00
Fortuna Wieleń 2-5 Noteć Czarnków 1 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Tarnovia Tarnówka 2-0 Fortuna Wieleń 8 czerwca, 17:00
Noteć Czarnków 1-0 Wenus Jędrzejewo 7 czerwca, 18:00
Radwan Lubasz 1-0 Polonia Chodzież 9 czerwca, 15:00
Polonia Jastrowie 2-2 Unia Wapno 8 czerwca, 12:00
Stella Białośliwie 6-4 Orzeł Pęckowo 9 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 2-8 Zjednoczeni Kaczory 8 czerwca, 16:00
Kłos Budzyń 1-4 Noteć Rosko 8 czerwca, 17:00
Sokół Szamocin 7-3 Sokół Damasławek 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Sokół Szamocin 1-1 Tarnovia Tarnówka 15 czerwca, 17:00
Sokół Damasławek 1-2 Kłos Budzyń 16 czerwca, 17:00
Noteć Rosko 5-1 Włókniarz Okonek 16 czerwca, 15:00
Zjednoczeni Kaczory 1-0 Stella Białośliwie 19 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (15 czerwca, 17:00) odwołany
Orzeł Pęckowo 1-0 Polonia Jastrowie 15 czerwca, 16:00
Unia Wapno 4-0 Radwan Lubasz 16 czerwca, 16:00
Polonia Chodzież 5-1 Noteć Czarnków 15 czerwca, 15:00
Wenus Jędrzejewo 2-1 Fortuna Wieleń 15 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Tarnovia Tarnówka 4-0 Wenus Jędrzejewo 22 czerwca, 17:00
Fortuna Wieleń 1-1 Polonia Chodzież 22 czerwca, 16:00
Noteć Czarnków 5-2 Unia Wapno 22 czerwca, 17:00
Radwan Lubasz 5-1 Orzeł Pęckowo 22 czerwca, 17:00
Polonia Jastrowie 0-1 Zjednoczeni Kaczory 22 czerwca, 17:00
Stella Białośliwie 1-5 Noteć Rosko 22 czerwca, 17:00
Włókniarz Okonek 1-3 Sokół Damasławek 22 czerwca, 17:00
Kłos Budzyń 2-1 Sokół Szamocin 22 czerwca, 17:00

Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Piła-Poznań (wschód))

Klasa okręgowa 2018/2019 (Poznań (wschód))

Klasa A 2018/2019 (Piła I)
Klasa A 2018/2019 (Piła II)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas