[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Derby Stara Łubianka 11 28 9 1 1 33-8 6 0 0 20-1 3 1 1 13-7
2.  Iskra Wyszyny 11 26 8 2 1 43-14 4 2 0 19-10 4 0 1 24-4
3.  Arto Trzcianka 11 21 6 3 2 40-25 4 1 0 24-8 2 2 2 16-17 1 3 1 0 0 8-1
4.  Sokół Mieścisko 11 21 6 3 2 30-23 4 1 0 14-3 2 2 2 16-20 1 0 0 0 1 1-8
5.  Gryf Zofiowo 11 20 6 2 3 22-24 3 1 1 8-13 3 1 2 14-11
6.  Unia Ujście 11 12 3 3 5 20-23 2 1 3 14-15 1 2 2 6-8
7.  Huragan Młynkowo 11 11 3 2 6 22-22 2 1 2 10-9 1 1 4 12-13 2 6 2 0 0 6-2
8.  Victoria Miały 11 11 3 2 6 22-36 2 2 1 13-10 1 0 5 9-26 2 3 1 0 1 6-5
9.  KS Leżenica 11 11 3 2 6 20-26 3 0 3 13-13 0 2 3 7-13 2 0 0 0 2 2-7
10.  Orzeł Gulcz 11 9 3 0 8 16-31 1 0 6 10-24 2 0 2 6-7
11.  Sokół Gębice 11 8 1 5 5 18-30 0 4 2 11-17 1 1 3 7-13
12.  Iskra Runowo 11 6 1 3 7 10-34 0 1 3 3-14 1 2 4 7-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Derby Stara Łubianka    2-0 3-0 4-1 2-0 7-0 2-0 
 2 Iskra Wyszyny    2-2 3-3 2-0 4-3 4-0 4-2 
 3 Arto Trzcianka    8-1 1-1 5-3 3-2 7-1 
 4 Sokół Mieścisko    4-1 1-0 1-1 4-0 4-1 
 5 Gryf Zofiowo3-0* 0-11     1-0 4-2 0-0 
 6 Unia Ujście2-2 2-5 3-4     3-2 0-2 4-0 
 7 Huragan Młynkowo2-2 1-2     4-1 2-1 1-3 
 8 Victoria Miały2-4 2-1 2-2     5-1 2-2 
 9 KS Leżenica2-5 1-4 4-1 1-2     3-1 2-0 
 10 Orzeł Gulcz0-3 1-4 1-3 1-5 0-5 6-1     1-3 
 11 Sokół Gębice5-5 0-5 2-2 2-2 0-1     2-2 
 12 Iskra Runowo0-3 0-5 1-1 2-5     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

KS Leżenica 4-1 Arto Trzcianka 25 sierpnia, 17:00
Iskra Wyszyny 4-3 Huragan Młynkowo 25 sierpnia, 16:00
Unia Ujście 3-4 Gryf Zofiowo 25 sierpnia, 13:00
Derby Stara Łubianka 7-0 Victoria Miały 25 sierpnia, 14:00
Sokół Gębice 2-2 Iskra Runowo 26 sierpnia, 14:00
Orzeł Gulcz 1-5 Sokół Mieścisko 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Arto Trzcianka 8-1 Sokół Mieścisko 1 września, 17:00
Victoria Miały 2-2 Sokół Gębice 2 września, 13:00
Gryf Zofiowo 3-0 Derby Stara Łubianka 1 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
Huragan Młynkowo 1-2 Unia Ujście 1 września, 16:00
KS Leżenica 1-4 Iskra Wyszyny 2 września, 15:00
Orzeł Gulcz 1-3 Iskra Runowo 2 września, 15:00

Kolejka 3 - 8-9 września

Iskra Wyszyny 2-2 Arto Trzcianka 8 września, 16:30
Unia Ujście 3-2 KS Leżenica 8 września, 16:00
Derby Stara Łubianka 2-0 Huragan Młynkowo 8 września, 16:00
Sokół Gębice 0-5 Gryf Zofiowo 9 września, 14:00
Orzeł Gulcz 6-1 Victoria Miały 9 września, 14:00
Sokół Mieścisko 4-1 Iskra Runowo 8 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Arto Trzcianka 7-1 Iskra Runowo 15 września, 15:00
Victoria Miały 2-4 Sokół Mieścisko 16 września, 15:00
Gryf Zofiowo 4-2 Orzeł Gulcz 15 września, 16:00
Huragan Młynkowo 1-3 Sokół Gębice 16 września, 14:00
KS Leżenica 2-5 Derby Stara Łubianka 15 września, 11:00
Iskra Wyszyny 2-0 Unia Ujście 15 września, 16:00

Kolejka 5 - 22-23 września

Unia Ujście 2-5 Arto Trzcianka 22 września, 16:00
Derby Stara Łubianka 2-0 Iskra Wyszyny 22 września, 16:00
Sokół Gębice 2-2 KS Leżenica 23 września, 14:00
Orzeł Gulcz 0-5 Huragan Młynkowo 22 września, 16:00
Sokół Mieścisko 4-1 Gryf Zofiowo 22 września, 16:00
Iskra Runowo 2-5 Victoria Miały 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Arto Trzcianka 3-2 Victoria Miały 30 września, 16:00
Gryf Zofiowo 0-0 Iskra Runowo 29 września, 16:00
Huragan Młynkowo 2-2 Sokół Mieścisko 30 września, 14:00
KS Leżenica 3-1 Orzeł Gulcz 30 września, 15:30
Iskra Wyszyny 4-2 Sokół Gębice 29 września, 16:00
Unia Ujście 2-2 Derby Stara Łubianka 29 września, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 października

Derby Stara Łubianka 3-0 Arto Trzcianka 6 października, 15:00
Sokół Gębice 2-2 Unia Ujście 7 października, 14:00
Orzeł Gulcz 1-4 Iskra Wyszyny 7 października, 14:00
Sokół Mieścisko 1-1 KS Leżenica 7 października, 15:00
Iskra Runowo 1-1 Huragan Młynkowo 7 października, 14:00
Victoria Miały 2-1 Gryf Zofiowo 7 października, 15:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Arto Trzcianka 1-1 Gryf Zofiowo 13 października, 14:00
Huragan Młynkowo 4-1 Victoria Miały 14 października, 14:00
KS Leżenica 2-0 Iskra Runowo 13 października, 15:00
Iskra Wyszyny 3-3 Sokół Mieścisko 13 października, 15:00
Unia Ujście 0-2 Orzeł Gulcz 13 października, 16:00
Derby Stara Łubianka 2-0 Sokół Gębice 13 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Sokół Gębice 5-5 Arto Trzcianka 21 października, 14:00
Orzeł Gulcz 0-3 Derby Stara Łubianka 21 października, 15:30
Sokół Mieścisko 1-0 Unia Ujście 20 października, 15:00
Iskra Runowo 0-5 Iskra Wyszyny 21 października, 14:00
Victoria Miały 5-1 KS Leżenica 21 października, 15:00
Gryf Zofiowo 1-0 Huragan Młynkowo 20 października, 16:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Arto Trzcianka 5-3 Huragan Młynkowo 28 października, 14:00
KS Leżenica 1-2 Gryf Zofiowo 28 października, 14:00
Iskra Wyszyny 4-0 Victoria Miały 27 października, 15:00
Unia Ujście 4-0 Iskra Runowo 27 października, 14:00
Derby Stara Łubianka 4-1 Sokół Mieścisko 27 października, 14:00
Sokół Gębice 0-1 Orzeł Gulcz 28 października, 14:00

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Orzeł Gulcz 1-3 Arto Trzcianka 4 listopada, 13:00
Sokół Mieścisko 4-0 Sokół Gębice 4 listopada, 13:00
Iskra Runowo 0-3 Derby Stara Łubianka 4 listopada, 13:00
Victoria Miały 2-2 Unia Ujście 4 listopada, 13:00
Gryf Zofiowo 0-11 Iskra Wyszyny 3 listopada, 13:00
Huragan Młynkowo 2-1 KS Leżenica 4 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Arto Trzcianka - KS Leżenica
Huragan Młynkowo - Iskra Wyszyny
Gryf Zofiowo - Unia Ujście
Victoria Miały - Derby Stara Łubianka
Iskra Runowo - Sokół Gębice
Sokół Mieścisko - Orzeł Gulcz

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Iskra Runowo - Orzeł Gulcz
Sokół Mieścisko - Arto Trzcianka
Sokół Gębice - Victoria Miały
Derby Stara Łubianka - Gryf Zofiowo
Unia Ujście - Huragan Młynkowo
Iskra Wyszyny - KS Leżenica

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Arto Trzcianka - Iskra Wyszyny
KS Leżenica - Unia Ujście
Huragan Młynkowo - Derby Stara Łubianka
Gryf Zofiowo - Sokół Gębice
Victoria Miały - Orzeł Gulcz
Iskra Runowo - Sokół Mieścisko

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Iskra Runowo - Arto Trzcianka
Sokół Mieścisko - Victoria Miały
Orzeł Gulcz - Gryf Zofiowo
Sokół Gębice - Huragan Młynkowo
Derby Stara Łubianka - KS Leżenica
Unia Ujście - Iskra Wyszyny

Kolejka 16 - 4-5 maja

Arto Trzcianka - Unia Ujście
Iskra Wyszyny - Derby Stara Łubianka
KS Leżenica - Sokół Gębice
Huragan Młynkowo - Orzeł Gulcz
Gryf Zofiowo - Sokół Mieścisko
Victoria Miały - Iskra Runowo

Kolejka 17 - 11-12 maja

Victoria Miały - Arto Trzcianka
Iskra Runowo - Gryf Zofiowo
Sokół Mieścisko - Huragan Młynkowo
Orzeł Gulcz - KS Leżenica
Sokół Gębice - Iskra Wyszyny
Derby Stara Łubianka - Unia Ujście

Kolejka 18 - 18-19 maja

Arto Trzcianka - Derby Stara Łubianka
Unia Ujście - Sokół Gębice
Iskra Wyszyny - Orzeł Gulcz
KS Leżenica - Sokół Mieścisko
Huragan Młynkowo - Iskra Runowo
Gryf Zofiowo - Victoria Miały

Kolejka 19 - 25-26 maja

Gryf Zofiowo - Arto Trzcianka
Victoria Miały - Huragan Młynkowo
Iskra Runowo - KS Leżenica
Sokół Mieścisko - Iskra Wyszyny
Orzeł Gulcz - Unia Ujście
Sokół Gębice - Derby Stara Łubianka

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Arto Trzcianka - Sokół Gębice
Derby Stara Łubianka - Orzeł Gulcz
Unia Ujście - Sokół Mieścisko
Iskra Wyszyny - Iskra Runowo
KS Leżenica - Victoria Miały
Huragan Młynkowo - Gryf Zofiowo

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Huragan Młynkowo - Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo - KS Leżenica
Victoria Miały - Iskra Wyszyny
Iskra Runowo - Unia Ujście
Sokół Mieścisko - Derby Stara Łubianka
Orzeł Gulcz - Sokół Gębice

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Arto Trzcianka - Orzeł Gulcz
Sokół Gębice - Sokół Mieścisko
Derby Stara Łubianka - Iskra Runowo
Unia Ujście - Victoria Miały
Iskra Wyszyny - Gryf Zofiowo
KS Leżenica - Huragan Młynkowo

Klasa okręgowa 2018/2019 (Piła)

Klasa A 2018/2019 (Piła I)

Klasa B 2018/2019 (Piła I)
Klasa B 2018/2019 (Piła II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas