[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Piła II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drawa Krzyż Wielkopolski 24 54 17 3 4 65-24 9 1 2 38-16 8 2 2 27-8
2.  Błękitni Kuźnica Czarnkowska 24 52 17 1 6 62-34 9 1 2 35-12 8 0 4 27-22
3.  Błyskawica Bronisławki 24 46 15 1 8 56-40 7 1 4 30-17 8 0 4 26-23
4.  Noteć II Rosko 24 36 11 3 10 54-52 7 1 4 32-23 4 2 6 22-29
5.  Tarzani Wrzeszczyna 24 33 10 3 11 60-45 6 2 4 34-15 4 1 7 26-30
6.  Noteć II Czarnków 24 14 4 2 18 24-56 2 0 10 11-30 2 2 8 13-26
 Orzeł II Pęckowo 24 10 3 1 20 15-85 2 1 9 9-34 1 0 11 6-51
Noteć II Czarnków i Orzeł II Pęckowo wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Drawa Krzyż Wielkopolski    3-0 
5-0 
1-5 
5-2 
3-0 
3-4 
3-3 
3-2 
1-0 
3-0* 
5-0 
3-0* 
 2 Błękitni Kuźnica Czarnkowska2-1 
0-5 
    0-2 
5-0 
6-1 
3-1 
2-0 
3-0 
1-1 
3-0* 
7-1 
3-0* 
 3 Błyskawica Bronisławki3-0 
0-3 
4-0 
1-3 
    3-1 
1-1 
3-2 
2-3 
0-3 
3-0* 
7-1 
3-0* 
 4 Noteć II Rosko0-3* 
1-4 
4-2 
2-4 
4-2 
0-1 
    3-2 
4-1 
3-3 
3-0* 
5-1 
3-0* 
 5 Tarzani Wrzeszczyna0-1 
1-1 
2-4 
1-3 
1-2 
3-0 
5-1 
3-3 
    3-0 
3-0* 
9-0 
3-0* 
 6 Noteć II Czarnków1-3 
0-3* 
0-1 
0-3* 
2-3 
0-3* 
0-3 
0-3* 
5-2 
0-3* 
    3-0* 
0-3* 
 7 Orzeł II Pęckowo0-0 
0-3* 
0-4 
0-3* 
2-3 
0-3* 
2-1 
0-3* 
2-5 
0-3* 
0-6 
3-0* 
    

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Noteć II Rosko.
 
Tarzani Wrzeszczyna 2-4 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 19 sierpnia, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-0 Orzeł II Pęckowo 18 sierpnia, 13:00
Noteć II Czarnków 2-3 Błyskawica Bronisławki 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
Orzeł II Pęckowo 0-6 Noteć II Czarnków 26 sierpnia, 15:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 26 sierpnia, 15:00
Noteć II Rosko 3-2 Tarzani Wrzeszczyna 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Noteć II Rosko 1 września, 11:00
Noteć II Czarnków 0-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2 września, 13:00
Błyskawica Bronisławki 7-1 Orzeł II Pęckowo 2 września, 13:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Orzeł II Pęckowo.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 0-2 Błyskawica Bronisławki 9 września, 15:00
Noteć II Rosko 3-3 Noteć II Czarnków 8 września, 16:30
Tarzani Wrzeszczyna 0-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Drawa Krzyż Wielkopolski.
 
Noteć II Czarnków 5-2 Tarzani Wrzeszczyna 16 września, 13:00
Błyskawica Bronisławki 3-1 Noteć II Rosko 16 września, 12:30
Orzeł II Pęckowo 0-4 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 16 września, 15:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
 
Noteć II Rosko 5-1 Orzeł II Pęckowo 22 września, 16:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-2 Błyskawica Bronisławki 23 września, 16:00
w Bronisławkach; Tarzani gospodarzem
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-0 Noteć II Czarnków 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Błyskawica Bronisławki 3-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 30 września, 12:00
Orzeł II Pęckowo 2-5 Tarzani Wrzeszczyna 30 września, 15:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 6-1 Noteć II Rosko 30 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Noteć II Rosko.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 2-0 Tarzani Wrzeszczyna 7 października, 15:00
Orzeł II Pęckowo 0-0 Drawa Krzyż Wielkopolski 7 października, 14:00
Błyskawica Bronisławki 0-3 Noteć II Czarnków 7 października, 13:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Błyskawica Bronisławki.
 
Noteć II Czarnków 3-0 Orzeł II Pęckowo 14 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 13 października, 15:00
Tarzani Wrzeszczyna 5-1 Noteć II Rosko 14 października, 13:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Tarzani Wrzeszczyna.
 
Noteć II Rosko 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 21 października, 15:00
(wo)
na boisku 1-1
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 1-1 Noteć II Czarnków 21 października, 14:00
Orzeł II Pęckowo 2-3 Błyskawica Bronisławki 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Orzeł II Pęckowo.
 
Błyskawica Bronisławki 4-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 28 października, 13:00
Noteć II Czarnków 0-3 Noteć II Rosko 28 października, 13:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-3 Tarzani Wrzeszczyna 27 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: Drawa Krzyż Wielkopolski.
 
Tarzani Wrzeszczyna 3-0 Noteć II Czarnków 4 listopada, 12:00
Noteć II Rosko 4-2 Błyskawica Bronisławki 4 listopada, 12:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 7-1 Orzeł II Pęckowo 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Błękitni Kuźnica Czarnkowska.
 
Orzeł II Pęckowo 2-1 Noteć II Rosko 11 listopada, 12:00
Błyskawica Bronisławki 3-2 Tarzani Wrzeszczyna 11 listopada, 12:00
Noteć II Czarnków 1-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Drawa Krzyż Wielkopolski 1-5 Błyskawica Bronisławki 17 listopada, 12:00
Tarzani Wrzeszczyna 9-0 Orzeł II Pęckowo 18 listopada, 12:00
Noteć II Rosko 4-2 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 17 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Orzeł II Pęckowo 0-3 Noteć II Rosko
(wo)
Błyskawica Bronisławki 2-3 Tarzani Wrzeszczyna 7 kwietnia, 13:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 0-5 Drawa Krzyż Wielkopolski 7 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Tarzani Wrzeszczyna 3-3 Noteć II Rosko 14 kwietnia, 14:30
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 3-0 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-2 Błyskawica Bronisławki 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 4-5 maja

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Noteć II Rosko 1-4 Drawa Krzyż Wielkopolski 5 maja, 14:00
Błyskawica Bronisławki 1-3 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 5 maja, 13:00
Orzeł II Pęckowo 0-3 Tarzani Wrzeszczyna
(wo)

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-2 Tarzani Wrzeszczyna 27 kwietnia, 16:30
Błyskawica Bronisławki 3-0 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 3-1 Noteć II Rosko 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 11-12 maja

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Orzeł II Pęckowo 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski
(wo)
Noteć II Rosko 0-1 Błyskawica Bronisławki 11 maja, 17:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-3 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 12 maja, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-0 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 18 maja, 16:00
Noteć II Rosko 3-0 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Tarzani Wrzeszczyna 3-0 Błyskawica Bronisławki 18 maja, 18:00

Kolejka 21 - 25-26 maja

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Noteć II Rosko 4-1 Tarzani Wrzeszczyna 25 maja, 16:00
Orzeł II Pęckowo 0-3 Błękitni Kuźnica Czarnkowska
(wo)
Błyskawica Bronisławki 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski 26 maja, 12:00

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Tarzani Wrzeszczyna 3-0 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-4 Noteć II Rosko 1 czerwca, 16:00
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 5-0 Błyskawica Bronisławki 2 czerwca, 13:45

Kolejka 23 - 8-9 czerwca

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Orzeł II Pęckowo 0-3 Błyskawica Bronisławki
(wo)
Noteć II Rosko 2-4 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 8 czerwca, 12:00
Tarzani Wrzeszczyna 1-1 Drawa Krzyż Wielkopolski 9 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 15-16 czerwca

Pauza: Noteć II Czarnków.
 
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 3-0 Tarzani Wrzeszczyna 16 czerwca, 14:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Błyskawica Bronisławki 1-1 Noteć II Rosko 15 czerwca, 16:00

Walkowery

Błyskawica Bronisławki 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Orzeł II Pęckowo
(wo)
Błękitni Kuźnica Czarnkowska 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Noteć II Rosko
(wo)
Tarzani Wrzeszczyna 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Drawa Krzyż Wielkopolski
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Błyskawica Bronisławki
(wo)
Orzeł II Pęckowo 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Błękitni Kuźnica Czarnkowska
(wo)
Noteć II Rosko 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)
Noteć II Czarnków 0-3 Tarzani Wrzeszczyna
(wo)
Drawa Krzyż Wielkopolski 3-0 Noteć II Czarnków
(wo)

Klasa A 2018/2019 (Piła I)
Klasa A 2018/2019 (Piła II)

Klasa B 2018/2019 (Piła I)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas