[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Piła 12 31 10 1 1 55-10 5 0 1 33-4 5 1 0 22-6
2.  Korona Dębno 12 23 7 2 3 30-22 2 1 3 15-17 5 1 0 15-5
3.  Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 12 21 7 0 5 29-27 3 0 3 12-13 4 0 2 17-14
4.  GTS Lipka 12 18 6 0 6 53-25 3 0 3 33-9 3 0 3 20-16
5.  Piast Głubczyn 12 12 4 0 8 15-45 3 0 3 10-15 1 0 5 5-30 2 6 2 0 0 8-1
6.  ZKS Zelgniewo 12 12 3 3 6 17-35 3 1 2 13-12 0 2 4 4-23 2 0 0 0 2 1-8
7.  Legion Krępsko 12 5 1 2 9 8-43 1 2 3 6-15 0 0 6 2-28

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 KP Piła    1-2 6-0 4-0 6-0 7-0 9-2 
 2 Korona Dębno0-4     2-6 4-6 5-0 1-1 3-0 
 3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia)1-3 0-4     2-5 3-0 2-1 4-0 
 4 GTS Lipka1-4 1-2 2-3     13-0 9-0 7-0 
 5 Piast Głubczyn1-6 2-4 0-3* 3-1     3-1 1-0 
 6 ZKS Zelgniewo3-3 0-2 4-1 2-1 0-5     4-0 
 7 Legion Krępsko0-2 1-1 0-4 1-7 3-0 1-1     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
KP Piła 6-0 Piast Głubczyn 19 sierpnia, 11:00
Korona Dębno 3-0 Legion Krępsko 19 sierpnia, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 2-5 GTS Lipka 19 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: KP Piła.
 
ZKS Zelgniewo 2-1 GTS Lipka 26 sierpnia, 15:00
Legion Krępsko 0-4 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 26 sierpnia, 14:00
Piast Głubczyn 2-4 Korona Dębno 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Korona Dębno.
 
KP Piła 7-0 ZKS Zelgniewo 2 września, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 3-0 Piast Głubczyn 1 września, 16:00
GTS Lipka 7-0 Legion Krępsko 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
ZKS Zelgniewo 4-0 Legion Krępsko 9 września, 15:00
Piast Głubczyn 3-1 GTS Lipka 9 września, 14:00
KP Piła 1-2 Korona Dębno 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: GTS Lipka.
 
Korona Dębno 1-1 ZKS Zelgniewo 16 września, 15:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 1-3 KP Piła 16 września, 15:00
Legion Krępsko 3-0 Piast Głubczyn 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Legion Krępsko.
 
ZKS Zelgniewo 0-5 Piast Głubczyn 23 września, 15:00
KP Piła 4-0 GTS Lipka 23 września, 11:00
Korona Dębno 2-6 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Piast Głubczyn.
 
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 2-1 ZKS Zelgniewo 30 września, 15:00
GTS Lipka 1-2 Korona Dębno 30 września, 15:00
Legion Krępsko 0-2 KP Piła 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
Piast Głubczyn 1-6 KP Piła 7 października, 14:00
Legion Krępsko 1-1 Korona Dębno 7 października, 14:00
GTS Lipka 2-3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: KP Piła.
 
GTS Lipka 9-0 ZKS Zelgniewo 14 października, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 4-0 Legion Krępsko 14 października, 14:00
Korona Dębno 5-0 Piast Głubczyn 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Korona Dębno.
 
ZKS Zelgniewo 3-3 KP Piła 21 października, 14:00
Piast Głubczyn 0-3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 21 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Legion Krępsko 1-7 GTS Lipka 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
Legion Krępsko 1-1 ZKS Zelgniewo 28 października, 14:00
GTS Lipka 13-0 Piast Głubczyn 28 października, 14:00
Korona Dębno 0-4 KP Piła 28 października, 14:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: GTS Lipka.
 
ZKS Zelgniewo 0-2 Korona Dębno 4 listopada, 12:00
KP Piła 6-0 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 4 listopada, 11:00
Piast Głubczyn 1-0 Legion Krępsko 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Legion Krępsko.
 
Piast Głubczyn 3-1 ZKS Zelgniewo 11 listopada, 12:00
GTS Lipka 1-4 KP Piła 11 listopada, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 0-4 Korona Dębno 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Pauza: Piast Głubczyn.
 
ZKS Zelgniewo 4-1 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 18 listopada, 12:00
Korona Dębno 4-6 GTS Lipka 18 listopada, 12:00
KP Piła 9-2 Legion Krępsko 17 listopada, 13:30

Klasa A 2018/2019 (Piła I)
Klasa A 2018/2019 (Piła II)

Klasa B 2018/2019 (Piła II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas