[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Piła I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KP Piła 24 67 22 1 1 119-17 11 0 1 73-7 11 1 0 46-10
2.  Korona Dębno 24 48 15 3 6 69-50 6 1 5 34-30 9 2 1 35-20
3.  Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 24 41 13 2 9 52-47 6 1 5 24-22 7 1 4 28-25
4.  GTS Lipka 24 34 11 1 12 81-62 5 0 7 44-23 6 1 5 37-39
5.  ZKS Zelgniewo 24 26 7 5 12 37-60 5 2 5 23-23 2 3 7 14-37
6.  Piast Głubczyn 24 17 5 2 17 30-80 4 2 6 22-32 1 0 11 8-48
7.  Legion Krępsko 24 11 3 2 19 27-99 2 2 8 15-43 1 0 11 12-56

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 KP Piła    1-2 
10-0 
6-0 
6-1 
4-0 
9-1 
7-0 
5-0 
6-0 
3-0* 
9-2 
7-1 
 2 Korona Dębno0-4 
0-6 
    2-6 
3-1 
4-6 
3-4 
1-1 
3-1 
5-0 
3-0* 
3-0 
7-1 
 3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia)1-3 
0-3 
0-4 
0-3* 
    2-5 
2-2 
2-1 
3-0* 
3-0 
4-1 
4-0 
3-0* 
 4 GTS Lipka1-4 
0-2 
1-2 
1-3 
2-3 
0-2 
    9-0 
1-3 
13-0 
2-1 
7-0 
7-3 
 5 ZKS Zelgniewo3-3 
0-2 
0-2 
2-3 
4-1 
1-1 
2-1 
4-2 
    0-5 
3-0* 
4-0 
0-3* 
 6 Piast Głubczyn1-6 
1-5 
2-4 
2-2 
0-3* 
0-2 
3-1 
3-4 
3-1 
2-2 
    1-0 
4-2 
 7 Legion Krępsko0-2 
3-6 
1-1 
0-9 
0-4 
1-4 
1-7 
2-4 
1-1 
0-4 
3-0 
3-1 
    

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
KP Piła 6-0 Piast Głubczyn 19 sierpnia, 11:00
Korona Dębno 3-0 Legion Krępsko 19 sierpnia, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 2-5 GTS Lipka 19 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: KP Piła.
 
ZKS Zelgniewo 2-1 GTS Lipka 26 sierpnia, 15:00
Legion Krępsko 0-4 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 26 sierpnia, 14:00
Piast Głubczyn 2-4 Korona Dębno 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Korona Dębno.
 
KP Piła 7-0 ZKS Zelgniewo 2 września, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 3-0 Piast Głubczyn 1 września, 16:00
GTS Lipka 7-0 Legion Krępsko 2 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
ZKS Zelgniewo 4-0 Legion Krępsko 9 września, 15:00
Piast Głubczyn 3-1 GTS Lipka 9 września, 14:00
KP Piła 1-2 Korona Dębno 8 września, 13:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: GTS Lipka.
 
Korona Dębno 1-1 ZKS Zelgniewo 16 września, 15:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 1-3 KP Piła 16 września, 15:00
Legion Krępsko 3-0 Piast Głubczyn 16 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Legion Krępsko.
 
ZKS Zelgniewo 0-5 Piast Głubczyn 23 września, 15:00
KP Piła 4-0 GTS Lipka 23 września, 11:00
Korona Dębno 2-6 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Piast Głubczyn.
 
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 2-1 ZKS Zelgniewo 30 września, 15:00
GTS Lipka 1-2 Korona Dębno 30 września, 15:00
Legion Krępsko 0-2 KP Piła 30 września, 14:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
Piast Głubczyn 1-6 KP Piła 7 października, 14:00
Legion Krępsko 1-1 Korona Dębno 7 października, 14:00
GTS Lipka 2-3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 7 października, 14:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: KP Piła.
 
GTS Lipka 9-0 ZKS Zelgniewo 14 października, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 4-0 Legion Krępsko 14 października, 14:00
Korona Dębno 5-0 Piast Głubczyn 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Korona Dębno.
 
ZKS Zelgniewo 3-3 KP Piła 21 października, 14:00
Piast Głubczyn 0-3 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 21 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
Legion Krępsko 1-7 GTS Lipka 21 października, 14:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
Legion Krępsko 1-1 ZKS Zelgniewo 28 października, 14:00
GTS Lipka 13-0 Piast Głubczyn 28 października, 14:00
Korona Dębno 0-4 KP Piła 28 października, 14:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Pauza: GTS Lipka.
 
ZKS Zelgniewo 0-2 Korona Dębno 4 listopada, 12:00
KP Piła 6-0 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 4 listopada, 11:00
Piast Głubczyn 1-0 Legion Krępsko 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Pauza: Legion Krępsko.
 
Piast Głubczyn 3-1 ZKS Zelgniewo 11 listopada, 12:00
GTS Lipka 1-4 KP Piła 11 listopada, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 0-4 Korona Dębno 11 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Pauza: Piast Głubczyn.
 
ZKS Zelgniewo 4-1 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 18 listopada, 12:00
Korona Dębno 4-6 GTS Lipka 18 listopada, 12:00
KP Piła 9-2 Legion Krępsko 17 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 30-31 marca

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
Piast Głubczyn 1-5 KP Piła 31 marca, 15:00
Legion Krępsko 0-9 Korona Dębno 31 marca, 15:00
GTS Lipka 0-2 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 31 marca, 13:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Pauza: KP Piła.
 
GTS Lipka 1-3 ZKS Zelgniewo 7 kwietnia, 13:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 3-0 Legion Krępsko 7 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
Korona Dębno 3-0 Piast Głubczyn 7 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Pauza: Korona Dębno.
 
ZKS Zelgniewo 0-2 KP Piła 14 kwietnia, 15:00
Piast Głubczyn 0-2 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 14 kwietnia, 15:00
Legion Krępsko 2-4 GTS Lipka 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
Legion Krępsko 0-4 ZKS Zelgniewo 20 kwietnia, 14:00
GTS Lipka 2-1 Piast Głubczyn 20 kwietnia, 16:00
Korona Dębno 0-6 KP Piła 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Pauza: GTS Lipka.
 
ZKS Zelgniewo 2-3 Korona Dębno 28 kwietnia, 15:00
KP Piła 6-1 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 27 kwietnia, 13:00
Piast Głubczyn 4-2 Legion Krępsko 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: Legion Krępsko.
 
Piast Głubczyn 2-2 ZKS Zelgniewo 1 maja, 15:00
GTS Lipka 0-2 KP Piła 1 maja, 13:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 0-3 Korona Dębno 1 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-3

Kolejka 21 - 4-5 maja

Pauza: Piast Głubczyn.
 
ZKS Zelgniewo 1-1 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 5 maja, 15:00
Korona Dębno 3-4 GTS Lipka 4 maja, 16:00
KP Piła 7-1 Legion Krępsko 5 maja, 14:00

Kolejka 22 - 11-12 maja

Pauza: ZKS Zelgniewo.
 
KP Piła 3-0 Piast Głubczyn 12 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (16 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Dębno 7-1 Legion Krępsko 12 maja, 15:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 2-2 GTS Lipka 12 maja, 15:00

Kolejka 23 - 18-19 maja

Pauza: KP Piła.
 
ZKS Zelgniewo 4-2 GTS Lipka 19 maja, 15:00
Legion Krępsko 1-4 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 19 maja, 15:00
Piast Głubczyn 2-2 Korona Dębno 19 maja, 15:00

Kolejka 24 - 25-26 maja

Pauza: Korona Dębno.
 
KP Piła 5-0 ZKS Zelgniewo 30 maja, 18:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 4-1 Piast Głubczyn 26 maja, 15:00
GTS Lipka 7-3 Legion Krępsko 26 maja, 13:00

Kolejka 25 - 1-2 czerwca

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Jastrowia).
 
ZKS Zelgniewo 0-3 Legion Krępsko 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Piast Głubczyn 3-4 GTS Lipka 2 czerwca, 15:00
KP Piła 10-0 Korona Dębno 2 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 8-9 czerwca

Pauza: GTS Lipka.
 
Korona Dębno 3-1 ZKS Zelgniewo 9 czerwca, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 0-3 KP Piła 9 czerwca, 15:00
Legion Krępsko 3-1 Piast Głubczyn 9 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 15-16 czerwca

Pauza: Legion Krępsko.
 
ZKS Zelgniewo 3-0 Piast Głubczyn 16 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 1-0
KP Piła 9-1 GTS Lipka 16 czerwca, 15:00
Korona Dębno 3-1 Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 16 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 22-23 czerwca

Pauza: Piast Głubczyn.
 
Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) 3-0 ZKS Zelgniewo 23 czerwca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
GTS Lipka 1-3 Korona Dębno 23 czerwca, 15:00
Legion Krępsko 3-6 KP Piła 23 czerwca, 15:00

Klasa A 2018/2019 (Piła I)
Klasa A 2018/2019 (Piła II)

Klasa B 2018/2019 (Piła II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas