[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: wielkopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nielba Wągrowiec 38 89 28 5 5 103-41 13 3 3 60-23 15 2 2 43-18
2.  Lubuszanin Trzcianka 38 83 25 8 5 88-35 16 2 1 60-17 9 6 4 28-18
3.  Unia Swarzędz 38 77 24 5 9 79-52 14 2 3 45-21 10 3 6 34-31
4.  Pogoń Nowe Skalmierzyce 38 71 20 11 7 80-53 11 5 3 41-24 9 6 4 39-29
5.  Centra Ostrów Wielkopolski 38 64 19 7 12 73-53 10 6 3 42-22 9 1 9 31-31
6.  LKS Gołuchów 38 63 18 9 11 76-49 10 3 6 39-22 8 6 5 37-27
7.  Obra Kościan 38 59 17 8 13 53-47 8 4 7 29-19 9 4 6 24-28
8.  Orkan Śmiłowo 38 56 16 8 14 63-58 11 3 5 36-22 5 5 9 27-36
9.  Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 38 55 16 7 15 56-58 9 4 6 33-29 7 3 9 23-29
10.  Kotwica Kórnik 38 54 15 9 14 83-71 11 6 2 52-24 4 3 12 31-47
11.  Polonia 1912 Leszno 38 52 14 10 14 56-49 8 6 5 29-17 6 4 9 27-32
12.  Polonia Kępno 38 51 16 3 19 61-65 11 1 7 35-20 5 2 12 26-45
13.  KS Opatówek 38 48 13 9 16 47-66 7 6 6 27-23 6 3 10 20-43 4 7 2 1 1 3-2
14.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 38 48 13 9 16 60-73 9 3 7 39-29 4 6 9 21-44 4 7 2 1 1 5-6
15.  Victoria Września 38 48 13 9 16 58-47 7 4 8 32-22 6 5 8 26-25 4 3 1 0 3 6-6
16.  Warta Międzychód 38 40 10 10 18 59-77 7 5 7 34-33 3 5 11 25-44
17.  Sokół Pniewy 38 39 12 3 23 45-94 6 1 12 24-49 6 2 11 21-45
18.  Krobianka Krobia 38 30 8 6 24 41-104 5 4 10 27-46 3 2 14 14-58
19.  Olimpia Koło 38 21 5 6 27 45-89 3 4 12 24-32 2 2 15 21-57
20.  Zjednoczeni Trzemeszno 38 20 6 2 30 43-88 5 0 14 27-40 1 2 16 16-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Nielba Wągrowiec    0-3 0-0 2-0 2-3 2-2 4-1 0-0 3-1 3-1 5-1 2-1 9-2 10-1 2-1 3-2 5-1 0-1 6-1 2-1 
 2 Lubuszanin Trzcianka1-1     2-1 3-5 0-0 1-0 6-1 5-2 2-1 2-1 3-0 4-0 5-0 6-1 3-2 2-1 4-0 5-0 4-0 2-1 
 3 Unia Swarzędz1-3 3-1     1-3 3-1 4-2 0-1 3-1 2-0 2-1 1-1 3-0 2-0 1-0 2-2 4-1 3-1 5-0 4-3 1-0 
 4 Pogoń Nowe Skalmierzyce1-3 0-3 6-1     3-0 2-2 1-0 0-0 1-0 5-5 3-0 1-1 3-1 2-0 4-1 1-1 2-0 2-4 2-1 2-1 
 5 Centra Ostrów Wielkopolski1-3 1-1 0-1 2-2     2-2 3-0 3-0 2-0 4-1 3-2 4-1 3-4 1-1 0-0 2-0 3-1 3-3 3-0 2-0 
 6 LKS Gołuchów1-2 0-1 3-1 2-2 1-2     3-0 3-1 0-0 3-1 0-3 2-3 1-0 4-1 0-4 3-1 0-0 6-0 4-0 3-0 
 7 Obra Kościan1-0 0-0 1-1 4-0 1-4 1-2     0-0 1-2 1-2 1-1 1-0 0-1 3-1 0-1 0-2 4-0 2-0 7-2 1-0 
 8 Orkan Śmiłowo2-1 0-0 0-1 0-3 2-0 1-0 0-1     1-3 2-2 2-0 4-1 1-2 1-1 1-0 5-3 1-0 5-1 5-1 3-2 
 9 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski0-5 2-0 3-4 0-3 1-2 2-1 1-1 2-1     3-0 3-1 2-1 0-1 2-2 0-0 3-0 1-2 1-1 3-2 4-2 
 10 Kotwica Kórnik1-3 2-2 5-3 0-0 3-1 2-2 5-1 2-2 1-1     2-1 5-1 4-1 2-0 0-0 4-2 4-1 7-1 0-1 3-1 
 11 Polonia 1912 Leszno0-1 2-1 1-1 0-0 1-0 1-3 0-0 1-2 0-1 3-0     2-0 3-0 0-0 1-1 4-1 2-3 3-0 2-2 3-1 
 12 Polonia Kępno0-1 1-2 1-0 1-2 1-0 0-2 0-2 4-0 3-1 2-0 2-2     4-1 1-2 3-4 1-0 4-1 3-0 1-0 3-0 
 13 KS Opatówek2-2 0-2 1-4 1-1 4-2 1-1 0-1 1-1 1-0 1-2 1-1 2-0     0-0 2-0 1-2 3-1 2-0 1-2 3-1 
 14 Tarnovia Tarnowo Podgórne1-2 4-0 1-2 1-1 2-1 1-6 0-1 1-3 1-2 2-2 2-0 2-3 2-0     3-1 1-1 5-1 2-1 3-2 5-0 
 15 Victoria Września1-3 0-2 1-2 4-1 0-1 2-3 0-0 2-0 2-0 3-2 2-3 1-1 0-1 5-0     0-0 1-2 4-0 3-0 1-1 
 16 Warta Międzychód0-2 0-0 0-3 0-3 1-2 1-1 1-1 4-1 5-2 3-2 1-5 2-0 2-2 3-1 1-4     0-2 1-0 1-1 8-1 
 17 Sokół Pniewy1-3 1-5 3-1 1-5 0-5 0-2 1-3 0-6 0-2 2-4 0-3 2-4 1-0 0-3 1-0 2-2     4-0 4-1 1-0 
 18 Krobianka Krobia2-3 0-2 3-6 3-6 0-3 1-0 0-5 1-0 3-3 1-2 1-0 1-4 2-2 1-1 2-0 2-2 1-2     3-2 0-3 
 19 Olimpia Koło2-3 1-1 0-1 1-2 0-1 2-4 1-2 2-4 0-1 1-0 0-1 3-4 0-0 1-3 0-3 5-0 1-1 3-0     1-1 
 20 Zjednoczeni Trzemeszno0-2 1-2 0-1 3-0 6-3 1-2 2-3 2-3 1-3 4-3 0-2 2-1 1-2 1-3 0-2 1-4 1-2 0-2 1-0     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Zjednoczeni Trzemeszno 6-3 Centra Ostrów Wielkopolski 4 sierpnia, 17:00
Victoria Września 0-0 Warta Międzychód 4 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 3-1 Lubuszanin Trzcianka 4 sierpnia, 14:00
Orkan Śmiłowo 2-0 Polonia 1912 Leszno 4 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 3-0 Krobianka Krobia 4 sierpnia, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 Sokół Pniewy 4 sierpnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Olimpia Koło 4 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 1-0 Nielba Wągrowiec 26 września, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Kotwica Kórnik 4 sierpnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-1 KS Opatówek 4 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski 3-3 Krobianka Krobia 11 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 2-0 Polonia Kępno 11 sierpnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Orkan Śmiłowo 11 sierpnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 KS Opatówek 11 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 1-2 Kotwica Kórnik 11 sierpnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-3 Nielba Wągrowiec 11 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Olimpia Koło 11 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 3-1 Unia Swarzędz 11 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 0-2 Sokół Pniewy 11 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Victoria Września 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Unia Swarzędz 4-1 Warta Międzychód 15 sierpnia, 14:00
Nielba Wągrowiec 0-3 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia, 16:00
KS Opatówek 0-1 Obra Kościan 15 sierpnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 sierpnia, 14:00
Polonia Kępno 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 1-0 Polonia 1912 Leszno 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Sokół Pniewy 15 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 4-0 Olimpia Koło 15 sierpnia, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 5-5 Kotwica Kórnik 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 Polonia 1912 Leszno 18 sierpnia, 11:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Polonia Kępno 18 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 0-0 Orkan Śmiłowo 18 sierpnia, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 KS Opatówek 19 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Kotwica Kórnik 18 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-2 Nielba Wągrowiec 18 sierpnia, 16:00
Warta Międzychód 1-1 Olimpia Koło 18 sierpnia, 16:00
Victoria Września 1-2 Sokół Pniewy 18 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 3-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 sierpnia, 11:00
Unia Swarzędz 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 18 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Unia Swarzędz 2-2 Victoria Września 25 sierpnia, 14:00
Nielba Wągrowiec 3-2 Warta Międzychód 25 sierpnia, 14:00
KS Opatówek 0-2 Lubuszanin Trzcianka 26 sierpnia, 15:00
Orkan Śmiłowo 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 25 sierpnia, 16:00
Polonia Kępno 0-2 Obra Kościan 25 sierpnia, 14:00
Krobianka Krobia 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 sierpnia, 17:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 25 sierpnia, 11:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 Sokół Pniewy 25 sierpnia, 15:30
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Olimpia Koło 25 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 3-1 Kotwica Kórnik 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 6 - 29 sierpnia

Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 5 września, 17:30
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Polonia 1912 Leszno 29 sierpnia, 17:00
Obra Kościan 2-0 Krobianka Krobia 29 sierpnia, 18:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Polonia Kępno 29 sierpnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-2 Orkan Śmiłowo 29 sierpnia, 18:00
LKS Gołuchów 1-0 KS Opatówek 29 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 3-2 Kotwica Kórnik 29 sierpnia, 18:00
Victoria Września 3-0 Olimpia Koło 29 sierpnia, 17:00
Sokół Pniewy 3-1 Unia Swarzędz 29 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 29 sierpnia, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 września

Unia Swarzędz 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 1 września, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Victoria Września 1 września, 15:00
KS Opatówek 1-2 Warta Międzychód 1 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-0 LKS Gołuchów 1 września, 16:00
Polonia Kępno 1-2 Lubuszanin Trzcianka 1 września, 16:00
Krobianka Krobia 3-6 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Obra Kościan 1 września, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 września, 17:30
Sokół Pniewy 4-1 Olimpia Koło 1 września, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-3 Kotwica Kórnik 2 września, 17:00

Kolejka 8 - 8-9 września

Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 września, 17:00
Obra Kościan 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Polonia 1912 Leszno 8 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Krobianka Krobia 8 września, 16:00
LKS Gołuchów 2-3 Polonia Kępno 8 września, 16:00
Warta Międzychód 4-1 Orkan Śmiłowo 8 września, 16:00
Victoria Września 3-2 Kotwica Kórnik 8 września, 17:00
Sokół Pniewy 1-3 Nielba Wągrowiec 8 września, 17:00
Unia Swarzędz 4-3 Olimpia Koło 8 września, 11:00
KS Opatówek 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 września, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 września

Olimpia Koło 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 15 września, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-0 Unia Swarzędz 16 września, 12:00
KS Opatówek 2-0 Victoria Września 15 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 3-2 Zjednoczeni Trzemeszno 15 września, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Warta Międzychód 15 września, 16:00
Krobianka Krobia 1-0 LKS Gołuchów 15 września, 14:00
Polonia 1912 Leszno 2-1 Lubuszanin Trzcianka 15 września, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Obra Kościan 15 września, 16:00
Sokół Pniewy 2-4 Kotwica Kórnik 15 września, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 września, 14:30

Kolejka 10 - 22-23 września

Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Obra Kościan 22 września, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 września, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 22 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-3 Polonia 1912 Leszno 22 września, 15:00
Warta Międzychód 1-0 Krobianka Krobia 23 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-1 Polonia Kępno 22 września, 16:00
Victoria Września 2-0 Orkan Śmiłowo 22 września, 16:00
Sokół Pniewy 1-0 KS Opatówek 22 września, 16:00
Unia Swarzędz 2-1 Kotwica Kórnik 22 września, 14:00
Olimpia Koło 2-3 Nielba Wągrowiec 22 września, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 września

Nielba Wągrowiec 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 29 września, 15:00
KS Opatówek 1-4 Unia Swarzędz 29 września, 16:00
Orkan Śmiłowo 1-0 Sokół Pniewy 29 września, 15:00
Polonia Kępno 3-4 Victoria Września 29 września, 14:00
Krobianka Krobia 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 29 września, 16:00
Polonia 1912 Leszno 4-1 Warta Międzychód 29 września, 14:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 LKS Gołuchów 29 września, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Lubuszanin Trzcianka 29 września, 16:00
Obra Kościan 4-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 września, 16:00
Olimpia Koło 1-0 Kotwica Kórnik 29 września, 15:00

Kolejka 12 - 6-7 października

Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 października, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Obra Kościan 6 października, 12:00
LKS Gołuchów 4-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 października, 15:00
Warta Międzychód 5-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Polonia 1912 Leszno 6 października, 16:00
Victoria Września 4-0 Krobianka Krobia 6 października, 16:00
Sokół Pniewy 2-4 Polonia Kępno 6 października, 16:00
Unia Swarzędz 3-1 Orkan Śmiłowo 6 października, 14:00
Olimpia Koło 0-0 KS Opatówek 6 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 6 października, 14:00

Kolejka 13 - 13-14 października

KS Opatówek 2-2 Nielba Wągrowiec 13 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 5-1 Olimpia Koło 13 października, 15:00
Polonia Kępno 1-0 Unia Swarzędz 13 października, 15:00
Krobianka Krobia 1-2 Sokół Pniewy 13 października, 15:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 Victoria Września 13 października, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 13 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Warta Międzychód 13 października, 15:00
Obra Kościan 1-2 LKS Gołuchów 13 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-3 Lubuszanin Trzcianka 13 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Kotwica Kórnik 13 października, 11:00

Kolejka 14 - 20-21 października

Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Lubuszanin Trzcianka 20 października, 15:00
LKS Gołuchów 2-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 października, 15:00
Warta Międzychód 1-1 Obra Kościan 20 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 października, 15:00
Victoria Września 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 20 października, 15:00
Sokół Pniewy 0-3 Polonia 1912 Leszno 20 października, 15:00
Unia Swarzędz 5-0 Krobianka Krobia 20 października, 14:00
Olimpia Koło 3-4 Polonia Kępno 20 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 0-0 Orkan Śmiłowo 20 października, 14:00
KS Opatówek 1-2 Kotwica Kórnik 20 października, 15:00

Kolejka 15 - 27-28 października

KS Opatówek 4-2 Centra Ostrów Wielkopolski 27 października, 15:00
Orkan Śmiłowo 2-2 Kotwica Kórnik 27 października, 14:00
Polonia Kępno 0-1 Nielba Wągrowiec 27 października, 15:00
Krobianka Krobia 3-2 Olimpia Koło 27 października, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-1 Unia Swarzędz 27 października, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Sokół Pniewy 27 października, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Victoria Września 27 października, 14:00
Obra Kościan 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 27 października, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-1 Warta Międzychód 27 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 LKS Gołuchów 27 października, 14:00

Kolejka 16 - 3-4 listopada

Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 LKS Gołuchów 3 listopada, 13:00
Warta Międzychód 0-0 Lubuszanin Trzcianka 3 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 listopada, 14:00
Victoria Września 0-0 Obra Kościan 3 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 listopada, 14:00
Unia Swarzędz 2-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3 listopada, 13:00
Olimpia Koło 0-1 Polonia 1912 Leszno 3 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 0-1 Krobianka Krobia 3 listopada, 13:00
KS Opatówek 1-1 Orkan Śmiłowo 3 listopada, 14:00
Polonia Kępno 2-0 Kotwica Kórnik 3 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 10-11 listopada

Orkan Śmiłowo 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 10 listopada, 13:00
Polonia Kępno 4-1 KS Opatówek 10 listopada, 14:00
Krobianka Krobia 1-2 Kotwica Kórnik 10 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 0-1 Nielba Wągrowiec 10 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-2 Olimpia Koło 10 listopada, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Unia Swarzędz 10 listopada, 12:00
Obra Kościan 4-0 Sokół Pniewy 10 listopada, 14:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 4-1 Victoria Września 10 listopada, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 10 listopada, 13:00
LKS Gołuchów 3-1 Warta Międzychód 10 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 17-18 listopada

Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Warta Międzychód 17 listopada, 13:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 LKS Gołuchów 17 listopada, 13:00
Victoria Września 0-2 Lubuszanin Trzcianka 17 listopada, 13:00
Sokół Pniewy 1-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 listopada, 13:00
Unia Swarzędz 0-1 Obra Kościan 17 listopada, 13:00
Olimpia Koło 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 17 listopada, 13:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 17 listopada, 13:00
KS Opatówek 2-0 Krobianka Krobia 17 listopada, 13:00
Orkan Śmiłowo 4-1 Polonia Kępno 17 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 Kotwica Kórnik 17 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 24-25 listopada

Polonia Kępno 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 listopada, 13:00
Krobianka Krobia 1-0 Orkan Śmiłowo 24 listopada, 13:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 KS Opatówek 24 listopada, 13:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Kotwica Kórnik 24 listopada, 13:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Nielba Wągrowiec 24 listopada, 12:00
Obra Kościan 7-2 Olimpia Koło 24 listopada, 13:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 6-1 Unia Swarzędz 24 listopada, 13:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Sokół Pniewy 25 listopada, 12:00
LKS Gołuchów 0-4 Victoria Września 24 listopada, 13:00
Warta Międzychód 8-1 Zjednoczeni Trzemeszno 24 listopada, 13:00

Kolejka 20 - 2-3 marca

Sokół Pniewy 0-2 LKS Gołuchów 2 marca, 13:00
Olimpia Koło 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec 4-1 Obra Kościan 2 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 2-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 marca, 14:00
w Kamionkach
KS Opatówek 1-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2 marca, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 2 marca, 13:00
Warta Międzychód 1-4 Victoria Września 3 marca, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Unia Swarzędz 2 marca, 14:00
Polonia 1912 Leszno 1-2 Orkan Śmiłowo 2 marca, 13:00
Krobianka Krobia 1-4 Polonia Kępno 2 marca, 14:00

Kolejka 21 - 9-10 marca

Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Victoria Września 10 marca, 15:00
Krobianka Krobia 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 9 marca, 14:00
Polonia Kępno 2-2 Polonia 1912 Leszno 9 marca, 14:00
Orkan Śmiłowo 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 9 marca, 14:00
KS Opatówek 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 9 marca, 11:00
Kotwica Kórnik 5-1 Obra Kościan 9 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 9 marca, 15:00
Olimpia Koło 1-1 Lubuszanin Trzcianka 9 marca, 14:00
Unia Swarzędz 4-2 LKS Gołuchów 9 marca, 13:00
Sokół Pniewy 2-2 Warta Międzychód 9 marca, 15:00

Kolejka 22 - 16-17 marca

Sokół Pniewy 1-0 Zjednoczeni Trzemeszno 16 marca, 15:00
Olimpia Koło 2-4 LKS Gołuchów 16 marca, 14:00
Kotwica Kórnik 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 16 marca, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Victoria Września 16 marca, 13:00
Warta Międzychód 0-3 Unia Swarzędz 16 marca, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 1-1 Nielba Wągrowiec 16 marca, 14:00
Obra Kościan 0-1 KS Opatówek 16 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-3 Orkan Śmiłowo 16 marca, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-1 Polonia Kępno 16 marca, 14:00
Polonia 1912 Leszno 3-0 Krobianka Krobia 16 marca, 13:00

Kolejka 23 - 23-24 marca

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Krobianka Krobia 24 marca, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Unia Swarzędz 23 marca, 16:00
Polonia 1912 Leszno 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 23 marca, 13:00
Polonia Kępno 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 marca, 15:00
Orkan Śmiłowo 0-1 Obra Kościan 23 marca, 14:00
KS Opatówek 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 2-2 Lubuszanin Trzcianka 23 marca, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-2 LKS Gołuchów 23 marca, 15:00
Olimpia Koło 5-0 Warta Międzychód 23 marca, 15:00
Sokół Pniewy 1-0 Victoria Września 23 marca, 15:00

Kolejka 24 - 30-31 marca

Sokół Pniewy 0-5 Centra Ostrów Wielkopolski 30 marca, 15:00
Olimpia Koło 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 30 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 2-2 LKS Gołuchów 30 marca, 14:00
Victoria Września 1-2 Unia Swarzędz 30 marca, 15:00
Warta Międzychód 0-2 Nielba Wągrowiec 30 marca, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 KS Opatówek 30 marca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0-0 Orkan Śmiłowo 30 marca, 16:00
Obra Kościan 1-0 Polonia Kępno 30 marca, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Krobianka Krobia 30 marca, 15:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-1 Polonia 1912 Leszno 30 marca, 14:00

Kolejka 25 - 6-7 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Nielba Wągrowiec 6 kwietnia, 17:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 6 kwietnia, 15:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 kwietnia, 16:00
Krobianka Krobia 0-5 Obra Kościan 6 kwietnia, 16:00
Polonia Kępno 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 0-0 Lubuszanin Trzcianka 6 kwietnia, 15:00
KS Opatówek 1-1 LKS Gołuchów 6 kwietnia, 11:00
Kotwica Kórnik 4-2 Warta Międzychód 6 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 0-3 Victoria Września 6 kwietnia, 15:00
Unia Swarzędz 3-1 Sokół Pniewy 6 kwietnia, 14:00

Kolejka 26 - 13-14 kwietnia

Olimpia Koło 1-1 Sokół Pniewy 13 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 13 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Unia Swarzędz 13 kwietnia, 17:00
Victoria Września 1-3 Nielba Wągrowiec 13 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 2-2 KS Opatówek 13 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 3-1 Orkan Śmiłowo 13 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Polonia Kępno 13 kwietnia, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-4 Krobianka Krobia 13 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 1-1 Polonia 1912 Leszno 13 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 20 kwietnia

Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 KS Opatówek 20 kwietnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 20 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1-1 Obra Kościan 20 kwietnia, 15:00
Polonia 1912 Leszno 0-0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 kwietnia, 12:00
Krobianka Krobia 0-2 Lubuszanin Trzcianka 20 kwietnia, 15:00
Polonia Kępno 0-2 LKS Gołuchów 20 kwietnia, 16:00
Orkan Śmiłowo 5-3 Warta Międzychód 20 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 0-0 Victoria Września 20 kwietnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Sokół Pniewy 20 kwietnia, 15:00
Olimpia Koło 0-1 Unia Swarzędz 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 28 - 27-28 kwietnia

Kotwica Kórnik 4-1 Sokół Pniewy 27 kwietnia, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 27 kwietnia, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Olimpia Koło 27 kwietnia, 17:00
Unia Swarzędz 1-3 Nielba Wągrowiec 27 kwietnia, 17:00
Victoria Września 0-1 KS Opatówek 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Orkan Śmiłowo 27 kwietnia, 17:00
Warta Międzychód 2-0 Polonia Kępno 27 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 6-0 Krobianka Krobia 27 kwietnia, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Polonia 1912 Leszno 27 kwietnia, 16:00
Obra Kościan 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 29 - 1 maja

Obra Kościan 1-4 Centra Ostrów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-0 Lubuszanin Trzcianka 1 maja, 15:00
Polonia 1912 Leszno 1-3 LKS Gołuchów 1 maja, 16:00
Krobianka Krobia 2-2 Warta Międzychód 1 maja, 17:00
Polonia Kępno 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja, 14:00
Orkan Śmiłowo 1-0 Victoria Września 1 maja, 16:00
KS Opatówek 3-1 Sokół Pniewy 1 maja, 14:00
Kotwica Kórnik 5-3 Unia Swarzędz 1 maja, 16:00
Nielba Wągrowiec 6-1 Olimpia Koło 1 maja, 15:00

Kolejka 30 - 4-5 maja

Kotwica Kórnik 0-1 Olimpia Koło 4 maja, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-3 Nielba Wągrowiec 4 maja, 17:00
Unia Swarzędz 2-0 KS Opatówek 4 maja, 13:00
Sokół Pniewy 0-6 Orkan Śmiłowo 4 maja, 17:00
Victoria Września 1-1 Polonia Kępno 4 maja, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-2 Krobianka Krobia 4 maja, 17:00
Warta Międzychód 1-5 Polonia 1912 Leszno 4 maja, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 6-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 maja, 16:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 Obra Kościan 4 maja, 16:00

Kolejka 31 - 11-12 maja

Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 maja, 16:00
Obra Kościan 0-0 Lubuszanin Trzcianka 11 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-6 LKS Gołuchów 11 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-0 Warta Międzychód 11 maja, 15:00
Polonia 1912 Leszno 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 11 maja, 16:00
Krobianka Krobia 2-0 Victoria Września 10 maja, 18:00
Polonia Kępno 4-1 Sokół Pniewy 11 maja, 16:00
Orkan Śmiłowo 0-1 Unia Swarzędz 11 maja, 16:00
KS Opatówek 1-2 Olimpia Koło 11 maja, 17:00
Kotwica Kórnik 1-3 Nielba Wągrowiec 11 maja, 16:00

Kolejka 32 - 18-19 maja

Kotwica Kórnik 3-1 Centra Ostrów Wielkopolski 18 maja, 16:00
Nielba Wągrowiec 9-2 KS Opatówek 18 maja, 12:00
Olimpia Koło 2-4 Orkan Śmiłowo 18 maja, 15:00
Unia Swarzędz 3-0 Polonia Kępno 18 maja, 14:00
Sokół Pniewy 4-0 Krobianka Krobia 18 maja, 17:00
Victoria Września 2-3 Polonia 1912 Leszno 18 maja, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 18 maja, 17:00
Warta Międzychód 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 18 maja, 14:00
LKS Gołuchów 3-0 Obra Kościan 18 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 3-5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 maja, 16:00

Kolejka 33 - 25-26 maja

Kotwica Kórnik 4-1 KS Opatówek 25 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 25 maja, 12:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 LKS Gołuchów 25 maja, 16:00
Obra Kościan 0-2 Warta Międzychód 25 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-0 Zjednoczeni Trzemeszno 26 maja, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-0 Victoria Września 25 maja, 15:00
Polonia 1912 Leszno 2-3 Sokół Pniewy 25 maja, 11:00
Krobianka Krobia 3-6 Unia Swarzędz 25 maja, 17:00
Polonia Kępno 1-0 Olimpia Koło 25 maja, 16:00
Orkan Śmiłowo 2-1 Nielba Wągrowiec 25 maja, 14:00

Kolejka 34 - 1-2 czerwca

Centra Ostrów Wielkopolski 3-4 KS Opatówek 1 czerwca, 17:00
Kotwica Kórnik 2-2 Orkan Śmiłowo 1 czerwca, 16:00
Nielba Wągrowiec 2-1 Polonia Kępno 1 czerwca, 15:00
Olimpia Koło 3-0 Krobianka Krobia 2 czerwca, 12:00
Unia Swarzędz 1-1 Polonia 1912 Leszno 29 maja, 17:00
Sokół Pniewy 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1 czerwca, 17:00
Victoria Września 5-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Obra Kościan 1 czerwca, 13:00
Warta Międzychód 0-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 1 czerwca, 16:00
LKS Gołuchów 0-1 Lubuszanin Trzcianka 1 czerwca, 14:00

Kolejka 35 - 8-9 czerwca

Kotwica Kórnik 5-1 Polonia Kępno 8 czerwca, 16:00
LKS Gołuchów 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 8 czerwca, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 2-1 Warta Międzychód 8 czerwca, 15:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 czerwca, 16:00
Obra Kościan 0-1 Victoria Września 8 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 5-1 Sokół Pniewy 9 czerwca, 16:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3-4 Unia Swarzędz 8 czerwca, 12:00
Polonia 1912 Leszno 2-2 Olimpia Koło 8 czerwca, 11:00
Krobianka Krobia 2-3 Nielba Wągrowiec 7 czerwca, 18:00
Orkan Śmiłowo 1-2 KS Opatówek 8 czerwca, 14:00

Kolejka 36 - 15-16 czerwca

Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 Orkan Śmiłowo 15 czerwca, 12:00
KS Opatówek 2-0 Polonia Kępno 15 czerwca, 13:00
Kotwica Kórnik 7-1 Krobianka Krobia 15 czerwca, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Polonia 1912 Leszno 15 czerwca, 17:00
Olimpia Koło 0-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 czerwca, 15:00
Unia Swarzędz 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 czerwca, 14:00
Sokół Pniewy 1-3 Obra Kościan 15 czerwca, 11:00
Victoria Września 4-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 15 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-2 Lubuszanin Trzcianka 15 czerwca, 13:00
Warta Międzychód 1-1 LKS Gołuchów 16 czerwca, 16:00

Kolejka 37 - 20 czerwca

Kotwica Kórnik 2-1 Polonia 1912 Leszno 20 czerwca, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 20 czerwca, 16:00
LKS Gołuchów 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 20 czerwca, 12:00
Lubuszanin Trzcianka 3-2 Victoria Września 20 czerwca, 17:00
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-0 Sokół Pniewy 20 czerwca, 16:00
Obra Kościan 1-1 Unia Swarzędz 19 czerwca, 18:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-2 Olimpia Koło 20 czerwca, 11:00
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-5 Nielba Wągrowiec 20 czerwca, 17:00
Krobianka Krobia 2-2 KS Opatówek 20 czerwca, 17:00
Polonia Kępno 4-0 Orkan Śmiłowo 20 czerwca, 16:00

Kolejka 38 - 23 czerwca

Centra Ostrów Wielkopolski 4-1 Polonia Kępno 23 czerwca, 14:00
Orkan Śmiłowo 5-1 Krobianka Krobia 23 czerwca, 15:00
KS Opatówek 1-1 Polonia 1912 Leszno 23 czerwca, 17:00
Kotwica Kórnik 1-1 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 23 czerwca, 16:00
Nielba Wągrowiec 10-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 czerwca, 17:00
Olimpia Koło 1-2 Obra Kościan 23 czerwca, 17:00
Unia Swarzędz 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 czerwca, 17:00
Sokół Pniewy 1-5 Lubuszanin Trzcianka 23 czerwca, 17:00
Victoria Września 2-3 LKS Gołuchów 22 czerwca, 19:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-4 Warta Międzychód 23 czerwca, 17:00

III liga 2018/2019 (II)

IV liga 2018/2019 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2018/2019 (pomorska)
IV liga 2018/2019 (zachodniopomorska)

Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Kalisz-Konin)
Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Leszno-Poznań (zachód))
Liga międzyokręgowa 2018/2019 (Piła-Poznań (wschód))

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas