[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chemik Police 34 74 23 5 6 86-32 12 2 3 47-16 11 3 3 39-16
2.  Vineta Wolin 34 70 21 7 6 76-32 12 3 2 46-15 9 4 4 30-17
3.  Olimp Gościno 34 64 19 7 8 67-41 9 3 5 33-22 10 4 3 34-19
4.  Kluczevia Stargard 34 62 18 8 8 86-57 10 5 2 36-24 8 3 6 50-33
5.  Ina Goleniów 34 60 17 9 8 67-41 9 4 4 35-19 8 5 4 32-22
6.  Rega Trzebiatów 34 59 18 5 11 68-42 8 3 6 26-24 10 2 5 42-18
7.  Sparta Węgorzyno 34 58 18 4 12 74-65 10 4 3 40-23 8 0 9 34-42
8.  MKP Szczecinek 34 55 17 4 13 65-56 11 1 5 40-20 6 3 8 25-36
9.  Rasel Dygowo 34 51 15 6 13 70-49 9 2 6 40-23 6 4 7 30-26
10.  Błękitni II Stargard 34 47 14 5 15 89-71 10 4 3 52-19 4 1 12 37-52
11.  Hutnik Szczecin 34 45 14 3 17 73-72 8 3 6 46-41 6 0 11 27-31
12.  Gryf Kamień Pomorski 34 43 12 7 15 50-57 7 5 5 27-18 5 2 10 23-39
13.  Leśnik Manowo 34 39 12 3 19 56-70 9 1 7 37-26 3 2 12 19-44
14.  Sokół Karlino 34 37 9 10 15 51-65 7 4 6 35-28 2 6 9 16-37
15.  Orzeł Wałcz 34 31 9 4 21 54-62 7 1 9 34-28 2 3 12 20-34
16.  Pogoń Połczyn Zdrój 34 29 8 5 21 52-98 5 1 11 32-48 3 4 10 20-50
17.  Morzycko Moryń 34 25 8 1 25 50-169 7 1 9 37-66 1 0 16 13-103
18.  Gryf Polanów 34 20 5 5 24 24-79 3 2 12 15-40 2 3 12 9-39
Gryf Polanów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Chemik Police    2-0 2-1 0-0 0-1 4-1 2-3 1-5 2-2 4-1 2-1 2-0 3-0 3-0* 3-0* 3-0 9-0 5-1 
 2 Vineta Wolin1-3     1-1 3-1 1-1 2-0 1-0 1-3 1-1 6-0 1-0 2-0 2-1 3-0 5-0 3-1 10-3 3-0* 
 3 Olimp Gościno1-0 0-0     1-1 1-2 0-0 2-3 4-0 1-4 4-3 2-1 3-1 0-2 1-4 1-0 2-1 7-0 3-0* 
 4 Kluczevia Stargard1-1 1-3 2-2     3-3 2-1 4-3 1-1 2-1 3-2 1-0 3-0 4-2 3-1 1-0 1-2 3-1 1-1 
 5 Ina Goleniów3-0 1-2 0-4 2-2     0-2 6-1 3-0 2-3 3-0 2-1 2-1 2-1 1-1 3-1 0-0 5-0 0-0 
 6 Rega Trzebiatów0-1 3-2 0-2 1-0 1-1     0-1 2-2 3-1 3-1 0-2 3-1 2-1 3-3 2-1 0-2 1-2 2-1 
 7 Sparta Węgorzyno2-2 2-5 3-6 3-1 1-0 0-2     4-0 0-0 6-2 2-1 5-0 1-1 1-0 2-1 2-2 3-0* 3-0* 
 8 MKP Szczecinek1-4 2-0 1-1 3-2 0-1 2-4 3-1     0-1 4-3 2-1 1-0 3-0 0-1 3-0 9-1 3-0* 3-0* 
 9 Rasel Dygowo0-1 1-0 1-2 3-5 1-2 0-2 1-0 3-4     4-3 5-2 3-0 2-0 2-1 3-0 1-1 10-0 0-0 
 10 Błękitni II Stargard4-2 0-0 4-1 0-4 2-2 0-0 1-2 1-0 2-2     3-2 3-0 3-0* 6-0 3-2 8-1 12-0 0-1 
 11 Hutnik Szczecin0-5 1-6 0-3* 2-3 5-0 0-3 5-4 1-1 4-3 3-0     1-1 7-2 6-0 2-2 3-2 4-2 2-4 
 12 Gryf Kamień Pomorski1-1 1-3 0-1 4-0 2-0 0-1 1-2 1-3 2-1 2-2 2-0     3-0 1-1 1-1 1-1 3-0 2-1 
 13 Leśnik Manowo0-3 0-3 1-1 1-3 3-2 0-2 0-1 0-2 2-0 2-1 2-1 4-6     2-0 2-1 4-0 11-0 3-0* 
 14 Sokół Karlino2-4 1-1 2-0 2-4 0-0 2-1 2-1 1-2 1-0 2-4 2-3 3-3 1-3     0-0 3-2 8-0 3-0* 
 15 Orzeł Wałcz0-1 0-1 0-1 4-1 1-2 3-1 3-4 5-0 1-3 0-6 1-2 1-2 4-1 1-1     4-1 3-1 3-0* 
 16 Pogoń Połczyn Zdrój0-3 1-2 0-2 2-6 1-4 2-6 4-2 2-0 0-4 1-4 3-5 2-3 2-2 2-1 0-2     7-2 3-0* 
 17 Morzycko Moryń0-5 1-2 0-1 2-14 0-8 1-13 6-4 5-2 3-1 5-2 1-2 1-2 3-0 2-2 0-8 4-0     3-0* 
 18 Gryf Polanów0-3* 0-0 2-5 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 1-0 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-3 0-0 3-1 2-3 4-2     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Olimp Gościno 11 sierpnia, 17:00
Vineta Wolin 3-0 Sokół Karlino 11 sierpnia, 11:00
Ina Goleniów 2-1 Gryf Kamień Pomorski 11 sierpnia, 16:00
Morzycko Moryń 6-4 Sparta Węgorzyno 11 sierpnia, 18:00
Rasel Dygowo 0-2 Rega Trzebiatów 12 sierpnia, 16:00
Orzeł Wałcz 5-0 MKP Szczecinek 11 sierpnia, 13:00
Błękitni II Stargard 0-4 Kluczevia Stargard 12 sierpnia, 16:00
Gryf Polanów 2-3 Leśnik Manowo 11 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczecin 0-5 Chemik Police 11 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Olimp Gościno 0-2 Leśnik Manowo 15 sierpnia, 15:00
Kluczevia Stargard 1-1 Gryf Polanów 15 sierpnia, 11:00
MKP Szczecinek 4-3 Błękitni II Stargard 15 sierpnia, 17:00
Rega Trzebiatów 2-1 Orzeł Wałcz 15 sierpnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-0 Rasel Dygowo 15 sierpnia, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Morzycko Moryń 15 sierpnia, 14:00
Sokół Karlino 0-0 Ina Goleniów 15 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 1-6 Vineta Wolin 15 sierpnia, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-3 Chemik Police 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Chemik Police 2-1 Olimp Gościno 18 sierpnia, 12:00
Vineta Wolin 3-1 Pogoń Połczyn Zdrój 18 sierpnia, 16:00
Ina Goleniów 2-1 Hutnik Szczecin 18 sierpnia, 12:00
Morzycko Moryń 2-2 Sokół Karlino 18 sierpnia, 18:00
Rasel Dygowo 3-0 Gryf Kamień Pomorski 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Wałcz 3-4 Sparta Węgorzyno 18 sierpnia, 17:00
Błękitni II Stargard 0-0 Rega Trzebiatów 19 sierpnia, 16:30
Gryf Polanów 1-0 MKP Szczecinek 18 sierpnia, 17:00
Leśnik Manowo 1-3 Kluczevia Stargard 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Olimp Gościno 1-1 Kluczevia Stargard 26 sierpnia, 15:00
MKP Szczecinek 3-0 Leśnik Manowo 25 sierpnia, 12:00
Rega Trzebiatów 2-1 Gryf Polanów 25 sierpnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 6-2 Błękitni II Stargard 26 sierpnia, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Orzeł Wałcz 25 sierpnia, 17:00
Sokół Karlino 1-0 Rasel Dygowo 25 sierpnia, 16:00
Hutnik Szczecin 4-2 Morzycko Moryń 25 sierpnia, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-4 Ina Goleniów 25 sierpnia, 17:00
Chemik Police 2-0 Vineta Wolin 25 sierpnia, 12:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Vineta Wolin 1-1 Olimp Gościno 31 sierpnia, 18:00
Ina Goleniów 3-0 Chemik Police 1 września, 16:00
Morzycko Moryń 4-0 Pogoń Połczyn Zdrój 1 września, 18:00
Rasel Dygowo 5-2 Hutnik Szczecin 1 września, 11:00
Orzeł Wałcz 1-1 Sokół Karlino 1 września, 17:00
Błękitni II Stargard 3-0 Gryf Kamień Pomorski 2 września, 16:30
Gryf Polanów 1-2 Sparta Węgorzyno 1 września, 15:00
Leśnik Manowo 0-2 Rega Trzebiatów 1 września, 16:00
Kluczevia Stargard 1-1 MKP Szczecinek 1 września, 11:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Olimp Gościno 4-0 MKP Szczecinek 7 września, 17:30
Rega Trzebiatów 1-0 Kluczevia Stargard 8 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 1-1 Leśnik Manowo 8 września, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Gryf Polanów 8 września, 17:00
Sokół Karlino 2-4 Błękitni II Stargard 8 września, 16:00
Hutnik Szczecin 2-2 Orzeł Wałcz 8 września, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-4 Rasel Dygowo 8 września, 17:00
Vineta Wolin 1-1 Ina Goleniów 6 września, 18:00
Morzycko Moryń 0-5 Chemik Police 5 września, 17:30

Kolejka 7 - 15-16 września

Ina Goleniów 0-4 Olimp Gościno 15 września, 17:00
Morzycko Moryń 1-2 Vineta Wolin 15 września, 17:00
Rasel Dygowo 0-1 Chemik Police 14 września, 17:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Orzeł Wałcz 4-1 Pogoń Połczyn Zdrój 15 września, 12:00
Błękitni II Stargard 3-2 Hutnik Szczecin 16 września, 16:30
Gryf Polanów 0-0 Sokół Karlino 16 września, 16:00
Leśnik Manowo 4-6 Gryf Kamień Pomorski 15 września, 14:00
Kluczevia Stargard 4-3 Sparta Węgorzyno 15 września, 11:00
MKP Szczecinek 2-4 Rega Trzebiatów 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Olimp Gościno 0-0 Rega Trzebiatów 22 września, 16:00
Sparta Węgorzyno 4-0 MKP Szczecinek 22 września, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 4-0 Kluczevia Stargard 22 września, 17:00
Sokół Karlino 1-3 Leśnik Manowo 22 września, 16:00
Hutnik Szczecin 2-4 Gryf Polanów 22 września, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-4 Błękitni II Stargard 22 września, 12:00
Chemik Police 3-0 Orzeł Wałcz 1 grudnia, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Vineta Wolin 1-1 Rasel Dygowo 22 września, 16:00
Ina Goleniów 5-0 Morzycko Moryń 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Morzycko Moryń 0-1 Olimp Gościno 29 września, 16:30
Rasel Dygowo 1-2 Ina Goleniów 30 września, 16:00
Orzeł Wałcz 0-1 Vineta Wolin 29 września, 15:00
Błękitni II Stargard 4-2 Chemik Police 29 września, 18:00
Gryf Polanów 2-3 Pogoń Połczyn Zdrój 29 września, 16:00
Leśnik Manowo 2-1 Hutnik Szczecin 29 września, 11:00
Kluczevia Stargard 3-1 Sokół Karlino 29 września, 13:00
MKP Szczecinek 1-0 Gryf Kamień Pomorski 29 września, 16:00
Rega Trzebiatów 0-1 Sparta Węgorzyno 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Olimp Gościno 2-3 Sparta Węgorzyno 6 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 0-1 Rega Trzebiatów 5 października, 19:00
Sokół Karlino 1-2 MKP Szczecinek 6 października, 15:00
Hutnik Szczecin 2-3 Kluczevia Stargard 6 października, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-2 Leśnik Manowo 6 października, 15:00
Chemik Police 5-1 Gryf Polanów 6 października, 12:00
Vineta Wolin 6-0 Błękitni II Stargard 6 października, 15:00
Ina Goleniów 3-1 Orzeł Wałcz 6 października, 14:00
Morzycko Moryń 3-1 Rasel Dygowo 6 października, 16:30

Kolejka 11 - 13-14 października

Rasel Dygowo 1-2 Olimp Gościno 13 października, 11:00
Orzeł Wałcz 3-1 Morzycko Moryń 13 października, 14:00
Błękitni II Stargard 2-2 Ina Goleniów 13 października, 16:00
Gryf Polanów 0-0 Vineta Wolin 13 października, 15:00
Leśnik Manowo 0-3 Chemik Police 13 października, 15:00
Kluczevia Stargard 1-2 Pogoń Połczyn Zdrój 13 października, 13:00
MKP Szczecinek 2-1 Hutnik Szczecin 13 października, 15:00
Rega Trzebiatów 3-3 Sokół Karlino 13 października, 16:00
Sparta Węgorzyno 5-0 Gryf Kamień Pomorski 13 października, 14:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Olimp Gościno 3-1 Gryf Kamień Pomorski 20 października, 15:00
Sokół Karlino 2-1 Sparta Węgorzyno 20 października, 15:00
Hutnik Szczecin 0-3 Rega Trzebiatów 20 października, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-0 MKP Szczecinek 20 października, 15:00
Chemik Police 0-0 Kluczevia Stargard 20 października, 12:00
Vineta Wolin 2-1 Leśnik Manowo 20 października, 15:00
Ina Goleniów 0-0 Gryf Polanów 20 października, 14:00
Morzycko Moryń 5-2 Błękitni II Stargard 20 października, 16:00
Rasel Dygowo 3-0 Orzeł Wałcz 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Orzeł Wałcz 0-1 Olimp Gościno 27 października, 14:00
Błękitni II Stargard 2-2 Rasel Dygowo 27 października, 16:00
Gryf Polanów 4-2 Morzycko Moryń 27 października, 15:00
Leśnik Manowo 3-2 Ina Goleniów 27 października, 14:00
Kluczevia Stargard 1-3 Vineta Wolin 27 października, 13:00
MKP Szczecinek 1-4 Chemik Police 27 października, 15:00
Rega Trzebiatów 0-2 Pogoń Połczyn Zdrój 27 października, 15:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Hutnik Szczecin 27 października, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Sokół Karlino 28 października, 17:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Olimp Gościno 1-4 Sokół Karlino 3 listopada, 14:00
Hutnik Szczecin 1-1 Gryf Kamień Pomorski 3 listopada, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 4-2 Sparta Węgorzyno 3 listopada, 14:00
Chemik Police 4-1 Rega Trzebiatów 3 listopada, 12:00
Vineta Wolin 1-3 MKP Szczecinek 3 listopada, 14:00
Ina Goleniów 2-2 Kluczevia Stargard 3 listopada, 13:00
Morzycko Moryń 3-0 Leśnik Manowo 3 listopada, 14:00
Rasel Dygowo 0-0 Gryf Polanów 3 listopada, 13:00
Orzeł Wałcz 0-6 Błękitni II Stargard 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Błękitni II Stargard 4-1 Olimp Gościno 11 listopada, 16:30
Gryf Polanów 3-1 Orzeł Wałcz 10 listopada, 14:00
Leśnik Manowo 2-0 Rasel Dygowo 10 listopada, 13:00
Kluczevia Stargard 3-1 Morzycko Moryń 10 listopada, 13:00
MKP Szczecinek 0-1 Ina Goleniów 10 listopada, 12:00
Rega Trzebiatów 3-2 Vineta Wolin 10 listopada, 14:00
Sparta Węgorzyno 2-2 Chemik Police 10 listopada, 14:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 10 listopada, 17:00
Sokół Karlino 2-3 Hutnik Szczecin 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Olimp Gościno 2-1 Hutnik Szczecin 17 listopada, 14:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-1 Sokół Karlino 17 listopada, 14:00
Chemik Police 2-0 Gryf Kamień Pomorski 17 listopada, 12:00
Vineta Wolin 1-0 Sparta Węgorzyno 17 listopada, 14:00
Ina Goleniów 0-2 Rega Trzebiatów 17 listopada, 13:00
Morzycko Moryń 5-2 MKP Szczecinek 17 listopada, 13:00
Rasel Dygowo 3-5 Kluczevia Stargard 17 listopada, 13:00
Orzeł Wałcz 4-1 Leśnik Manowo 17 listopada, 13:00
Błękitni II Stargard 0-1 Gryf Polanów 18 listopada, 16:00

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Gryf Polanów 2-5 Olimp Gościno 24 listopada, 13:00
Leśnik Manowo 2-1 Błękitni II Stargard 24 listopada, 12:00
Kluczevia Stargard 1-0 Orzeł Wałcz 24 listopada, 13:00
MKP Szczecinek 0-1 Rasel Dygowo 24 listopada, 11:00
Rega Trzebiatów 1-2 Morzycko Moryń 24 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Ina Goleniów 24 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-3 Vineta Wolin 24 listopada, 17:00
Sokół Karlino 2-4 Chemik Police 24 listopada, 13:00
Hutnik Szczecin 3-2 Pogoń Połczyn Zdrój 24 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 9-10 marca

Chemik Police 2-1 Hutnik Szczecin 9 marca, 12:00
Olimp Gościno 2-1 Pogoń Połczyn Zdrój 9 marca, 14:00
Sokół Karlino 1-1 Vineta Wolin 9 marca, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Ina Goleniów 9 marca, 15:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Morzycko Moryń 9 marca, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Rega Trzebiatów 3-1 Rasel Dygowo 9 marca, 14:00
MKP Szczecinek 3-0 Orzeł Wałcz 9 marca, 13:00
Kluczevia Stargard 3-2 Błękitni II Stargard 9 marca, 13:00
Leśnik Manowo 3-0 Gryf Polanów
(wo)

Kolejka 19 - 16-17 marca

Leśnik Manowo 1-1 Olimp Gościno 16 marca, 12:00
Gryf Polanów 0-3 Kluczevia Stargard
(wo)
Błękitni II Stargard 1-0 MKP Szczecinek 17 marca, 17:00
Orzeł Wałcz 3-1 Rega Trzebiatów 16 marca, 13:00
Rasel Dygowo 1-0 Sparta Węgorzyno 17 marca, 15:30
Morzycko Moryń 1-2 Gryf Kamień Pomorski 16 marca, 14:30
Ina Goleniów 1-1 Sokół Karlino 16 marca, 15:00
Vineta Wolin 1-0 Hutnik Szczecin 16 marca, 15:00
Chemik Police 3-0 Pogoń Połczyn Zdrój 16 marca, 12:00

Kolejka 20 - 23-24 marca

Olimp Gościno 1-0 Chemik Police 24 marca, 15:00
Pogoń Połczyn Zdrój 1-2 Vineta Wolin 23 marca, 15:00
Hutnik Szczecin 5-0 Ina Goleniów 23 marca, 12:00
Sokół Karlino 8-0 Morzycko Moryń 23 marca, 11:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Rasel Dygowo 23 marca, 15:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Orzeł Wałcz 23 marca, 14:00
Rega Trzebiatów 3-1 Błękitni II Stargard 23 marca, 14:00
MKP Szczecinek 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Kluczevia Stargard 4-2 Leśnik Manowo 23 marca, 13:00

Kolejka 21 - 30-31 marca

Kluczevia Stargard 2-2 Olimp Gościno 30 marca, 15:30
Leśnik Manowo 0-2 MKP Szczecinek 30 marca, 15:00
Gryf Polanów 0-3 Rega Trzebiatów
(wo)
Błękitni II Stargard 1-2 Sparta Węgorzyno 30 marca, 11:00
Orzeł Wałcz 1-2 Gryf Kamień Pomorski 30 marca, 13:00
Rasel Dygowo 2-1 Sokół Karlino 31 marca, 16:00
Morzycko Moryń 1-2 Hutnik Szczecin 30 marca, 15:00
Ina Goleniów 0-0 Pogoń Połczyn Zdrój 30 marca, 16:00
Vineta Wolin 1-3 Chemik Police 30 marca, 15:00

Kolejka 22 - 6-7 kwietnia

Olimp Gościno 0-0 Vineta Wolin 6 kwietnia, 15:00
Chemik Police 0-1 Ina Goleniów 6 kwietnia, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 7-2 Morzycko Moryń 6 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczecin 4-3 Rasel Dygowo 6 kwietnia, 12:00
Sokół Karlino 0-0 Orzeł Wałcz 6 kwietnia, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 2-2 Błękitni II Stargard 6 kwietnia, 15:00
Sparta Węgorzyno 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Rega Trzebiatów 2-1 Leśnik Manowo 6 kwietnia, 16:00
MKP Szczecinek 3-2 Kluczevia Stargard 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 13-14 kwietnia

Chemik Police 9-0 Morzycko Moryń 13 kwietnia, 12:00
MKP Szczecinek 1-1 Olimp Gościno 13 kwietnia, 16:00
Kluczevia Stargard 2-1 Rega Trzebiatów 13 kwietnia, 13:00
Leśnik Manowo 0-1 Sparta Węgorzyno 13 kwietnia, 12:00
Gryf Polanów 0-3 Gryf Kamień Pomorski
(wo)
Błękitni II Stargard 6-0 Sokół Karlino 14 kwietnia, 17:00
Orzeł Wałcz 1-2 Hutnik Szczecin 13 kwietnia, 13:00
Rasel Dygowo 1-1 Pogoń Połczyn Zdrój 14 kwietnia, 14:00
Ina Goleniów 1-2 Vineta Wolin 13 kwietnia, 15:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 80-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów

Kolejka 24 - 20 kwietnia

Olimp Gościno 1-2 Ina Goleniów 20 kwietnia, 13:00
Vineta Wolin 10-3 Morzycko Moryń 20 kwietnia, 13:00
Chemik Police 2-2 Rasel Dygowo 19 kwietnia, 17:00
Pogoń Połczyn Zdrój 0-2 Orzeł Wałcz 20 kwietnia, 13:00
Hutnik Szczecin 3-0 Błękitni II Stargard 20 kwietnia, 13:00
Sokół Karlino 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Leśnik Manowo 20 kwietnia, 13:00
Sparta Węgorzyno 3-1 Kluczevia Stargard 20 kwietnia, 13:00
Rega Trzebiatów 2-2 MKP Szczecinek 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 25 - 27-28 kwietnia

Rega Trzebiatów 0-2 Olimp Gościno 24 kwietnia, 18:00
MKP Szczecinek 3-1 Sparta Węgorzyno 26 kwietnia, 18:00
Kluczevia Stargard 3-0 Gryf Kamień Pomorski 27 kwietnia, 13:00
Leśnik Manowo 2-0 Sokół Karlino 27 kwietnia, 15:00
Gryf Polanów 0-3 Hutnik Szczecin
(wo)
Błękitni II Stargard 8-1 Pogoń Połczyn Zdrój 27 kwietnia, 11:00
Orzeł Wałcz 0-1 Chemik Police 27 kwietnia, 15:00
Rasel Dygowo 1-0 Vineta Wolin 27 kwietnia, 16:00
Morzycko Moryń 0-8 Ina Goleniów 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 1 maja

Olimp Gościno 7-0 Morzycko Moryń 1 maja, 15:00
Ina Goleniów 2-3 Rasel Dygowo 1 maja, 12:00
Vineta Wolin 5-0 Orzeł Wałcz 1 maja, 13:00
Chemik Police 4-1 Błękitni II Stargard 1 maja, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Hutnik Szczecin 7-2 Leśnik Manowo 1 maja, 12:00
Sokół Karlino 2-4 Kluczevia Stargard 1 maja, 11:00
Gryf Kamień Pomorski 1-3 MKP Szczecinek 1 maja, 13:00
Sparta Węgorzyno 0-2 Rega Trzebiatów 1 maja, 12:00

Kolejka 27 - 4-5 maja

Sparta Węgorzyno 3-6 Olimp Gościno 4 maja, 14:00
Rega Trzebiatów 3-1 Gryf Kamień Pomorski 4 maja, 16:00
MKP Szczecinek 0-1 Sokół Karlino 5 maja, 16:00
Kluczevia Stargard 1-0 Hutnik Szczecin 4 maja, 13:00
Leśnik Manowo 4-0 Pogoń Połczyn Zdrój 4 maja, 16:00
Gryf Polanów 0-3 Chemik Police
(wo)
Błękitni II Stargard 0-0 Vineta Wolin 4 maja, 17:00
Orzeł Wałcz 1-2 Ina Goleniów 4 maja, 16:00
Rasel Dygowo 10-0 Morzycko Moryń 4 maja, 11:00

Kolejka 28 - 11-12 maja

Olimp Gościno 1-4 Rasel Dygowo 12 maja, 15:00
Morzycko Moryń 0-8 Orzeł Wałcz 11 maja, 17:00
Ina Goleniów 3-0 Błękitni II Stargard 11 maja, 17:00
Vineta Wolin 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Chemik Police 3-0 Leśnik Manowo 11 maja, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-6 Kluczevia Stargard 11 maja, 16:00
Hutnik Szczecin 1-1 MKP Szczecinek 11 maja, 12:00
Sokół Karlino 2-1 Rega Trzebiatów 11 maja, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-2 Sparta Węgorzyno 11 maja, 11:00

Kolejka 29 - 18-19 maja

Gryf Kamień Pomorski 0-1 Olimp Gościno 18 maja, 15:00
Sparta Węgorzyno 1-0 Sokół Karlino 18 maja, 14:00
Rega Trzebiatów 0-2 Hutnik Szczecin 18 maja, 17:00
MKP Szczecinek 9-1 Pogoń Połczyn Zdrój 18 maja, 16:00
Kluczevia Stargard 1-1 Chemik Police 18 maja, 13:00
Leśnik Manowo 0-3 Vineta Wolin 18 maja, 13:00
Gryf Polanów 0-3 Ina Goleniów
(wo)
Błękitni II Stargard 12-0 Morzycko Moryń 19 maja, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 12-0 / uznano wynik z boiska
Orzeł Wałcz 1-3 Rasel Dygowo 18 maja, 16:00

Kolejka 30 - 25-26 maja

Olimp Gościno 1-0 Orzeł Wałcz 25 maja, 17:00
Rasel Dygowo 4-3 Błękitni II Stargard 26 maja, 16:00
Morzycko Moryń 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Ina Goleniów 2-1 Leśnik Manowo 25 maja, 17:00
Vineta Wolin 3-1 Kluczevia Stargard 25 maja, 17:00
Chemik Police 1-5 MKP Szczecinek 25 maja, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-6 Rega Trzebiatów 25 maja, 17:00
Hutnik Szczecin 5-4 Sparta Węgorzyno 25 maja, 12:00
Sokół Karlino 3-3 Gryf Kamień Pomorski 25 maja, 15:00

Kolejka 31 - 29 maja

Sokół Karlino 2-0 Olimp Gościno 29 maja, 18:00
Gryf Kamień Pomorski 2-0 Hutnik Szczecin 29 maja, 18:00
Sparta Węgorzyno 2-2 Pogoń Połczyn Zdrój 29 maja, 18:00
Rega Trzebiatów 0-1 Chemik Police 29 maja, 18:00
MKP Szczecinek 2-0 Vineta Wolin 29 maja, 18:00
Kluczevia Stargard 3-3 Ina Goleniów 29 maja, 18:00
Leśnik Manowo 11-0 Morzycko Moryń 29 maja, 17:00
Gryf Polanów 0-3 Rasel Dygowo
(wo)
Błękitni II Stargard 3-2 Orzeł Wałcz 29 maja, 18:00

Kolejka 32 - 1-2 czerwca

Olimp Gościno 4-3 Błękitni II Stargard 1 czerwca, 16:00
Orzeł Wałcz 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Rasel Dygowo 2-0 Leśnik Manowo 2 czerwca, 16:00
Morzycko Moryń 2-14 Kluczevia Stargard 1 czerwca, 16:00
Ina Goleniów 3-0 MKP Szczecinek 1 czerwca, 17:00
Vineta Wolin 2-0 Rega Trzebiatów 1 czerwca, 17:00
Chemik Police 2-3 Sparta Węgorzyno 1 czerwca, 12:00
Pogoń Połczyn Zdrój 2-3 Gryf Kamień Pomorski 1 czerwca, 17:00
Hutnik Szczecin 6-0 Sokół Karlino 1 czerwca, 12:00

Kolejka 33 - 8-9 czerwca

Hutnik Szczecin 0-3 Olimp Gościno 8 czerwca, 12:00
(wo)
na boisku 2-1
Sokół Karlino 3-2 Pogoń Połczyn Zdrój 8 czerwca, 11:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Chemik Police 8 czerwca, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Sparta Węgorzyno 2-5 Vineta Wolin 8 czerwca, 14:00
Rega Trzebiatów 1-1 Ina Goleniów 8 czerwca, 16:00
MKP Szczecinek 3-0 Morzycko Moryń 8 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kluczevia Stargard 2-1 Rasel Dygowo 8 czerwca, 13:00
Leśnik Manowo 2-1 Orzeł Wałcz 8 czerwca, 11:00
Gryf Polanów 0-3 Błękitni II Stargard
(wo)

Kolejka 34 - 15-16 czerwca

Olimp Gościno 3-0 Gryf Polanów
(wo)
Błękitni II Stargard 3-0 Leśnik Manowo 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-0
Orzeł Wałcz 4-1 Kluczevia Stargard 15 czerwca, 17:00
Rasel Dygowo 3-4 MKP Szczecinek 15 czerwca, 14:00
Morzycko Moryń 1-13 Rega Trzebiatów 15 czerwca, 17:00
Ina Goleniów 6-1 Sparta Węgorzyno 15 czerwca, 17:00
Vineta Wolin 2-0 Gryf Kamień Pomorski 15 czerwca, 17:00
Chemik Police 3-0 Sokół Karlino 15 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Połczyn Zdrój 3-5 Hutnik Szczecin 15 czerwca, 17:00

III liga 2018/2019 (II)

IV liga 2018/2019 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2018/2019 (pomorska)
IV liga 2018/2019 (wielkopolska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Koszalin)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Szczecin)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas