[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Janikowo 33 68 20 8 5 71-28 12 2 3 37-12 8 6 2 34-16
2.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 33 62 18 8 7 67-37 9 5 2 34-17 9 3 5 33-20
3.  Sparta Brodnica 33 60 17 9 7 53-36 7 6 4 26-19 10 3 3 27-17
4.  Pogoń Mogilno 33 54 14 12 7 63-53 9 5 3 36-29 5 7 4 27-24
5.  Cuiavia Inowrocław 33 51 15 6 12 66-53 9 3 4 42-25 6 3 8 24-28
6.  Unia Gniewkowo 33 48 13 9 11 44-50 9 4 4 23-15 4 5 7 21-35
7.  Kujawianka Izbica Kujawska 33 47 12 11 10 47-53 7 5 5 21-23 5 6 5 26-30 6 13 4 1 1 13-8
8.  Legia Chełmża 33 47 13 8 12 58-49 9 4 3 41-22 4 4 9 17-27 6 8 2 2 2 11-8
9.  Lech Rypin 33 47 13 8 12 69-53 8 2 7 44-30 5 6 5 25-23 6 8 2 2 2 11-12
10.  Notecianka Pakość 33 47 13 8 12 51-52 8 5 4 30-27 5 3 8 21-25 6 3 0 3 3 9-16
11.  Włocłavia Włocławek 33 46 13 7 13 51-56 9 2 5 31-19 4 5 8 20-37
12.  Chełminianka Chełmno 33 45 14 3 16 55-69 7 2 7 24-26 7 1 9 31-43 2 6 2 0 0 7-3
13.  BKS Bydgoszcz 33 45 13 6 14 55-53 8 4 4 34-22 5 2 10 21-31 2 0 0 0 2 3-7
14.  Pomorzanin Toruń 33 41 10 11 12 49-45 4 6 7 17-17 6 5 5 32-28
15.  Polonia Bydgoszcz 33 35 10 5 18 55-64 8 3 5 35-27 2 2 13 20-37
16.  Kujawiak Kowal 33 33 9 6 18 50-79 5 5 6 27-37 4 1 12 23-42
17.  Wisła Nowe 33 26 5 11 17 49-74 2 5 10 25-43 3 6 7 24-31
18.  Unia Solec Kujawski 33 18 4 6 23 26-75 3 3 10 12-30 1 3 13 14-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Unia Janikowo    0-0 0-0 2-3 2-1 1-2 4-0 3-0 4-1 0-1 3-1 5-0 3-0 3-1 2-1 1-0 2-1 2-0 
 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski0-0     1-2 0-0 3-1 1-1 3-1 1-0 1-1 6-2 6-2 3-1 0-3 2-1 3-1 1-1 3-0 
 3 Sparta Brodnica0-0 1-2     2-2 0-1 3-0 3-1 1-3 1-0 2-1 1-2 2-0 1-1 1-1 2-0 2-1 2-2 2-2 
 4 Pogoń Mogilno4-4 1-4 3-1     1-3 0-0 5-3 1-1 0-0 2-1 2-1 3-0 2-0 2-2 4-3 1-3 3-2 2-1 
 5 Cuiavia Inowrocław1-2 3-2 3-0* 4-2     2-0 2-1 0-0 2-2 1-1 2-4 5-1 2-3 2-5 6-1 4-0 3-1 
 6 Unia Gniewkowo2-4 0-1 0-0 1-1 4-2     0-0 2-0 2-1 1-0 0-0 1-2 1-0 1-2 2-0 3-1 2-1 1-0 
 7 Kujawianka Izbica Kujawska1-0 0-4 0-1 1-1 1-0 2-2     1-0 3-0 2-2 1-1 1-3 1-2 2-2 2-1 2-1 1-0 0-3 
 8 Legia Chełmża2-1 0-2 1-2 1-2 7-3 3-1     2-2 3-0 4-1 2-2 3-0 3-1 1-1 5-1 2-2 2-1 
 9 Lech Rypin0-0 2-4 1-2 2-2 1-4 4-1 1-3 2-1     4-1 5-0 6-1 2-3 2-1 4-0 1-2 1-4 6-1 
 10 Notecianka Pakość0-5 1-1 0-3 1-0 2-0 1-2 2-3 2-2 2-2     0-0 3-2 1-0 5-3 3-2 2-1 1-1 4-0 
 11 Włocłavia Włocławek0-3 3-1 0-1 6-2 6-1 0-2 4-0 2-1 2-1     1-0 0-0 0-4 0-1 2-0 1-1 4-1 
 12 Chełminianka Chełmno1-0 3-0* 2-0 1-3 1-3 1-2 0-2 0-2 2-2 1-2     3-2 1-1 2-1 4-2 0-4 2-0 
 13 BKS Bydgoszcz1-1 2-1 1-1 1-2 1-0 1-1 3-1 3-3 0-1 3-0 1-4     1-2 2-1 4-3 9-1 1-0 
 14 Pomorzanin Toruń1-2 0-0 0-2 1-1 0-0 0-0 1-1 1-1 0-3 0-1 2-0 1-2 0-3     4-0 0-1 1-0 5-0 
 15 Polonia Bydgoszcz1-2 2-1 2-3 1-4 1-1 4-3 2-2 3-1 1-3 2-1 3-0 3-1 1-2 2-2     3-1 4-0 
 16 Kujawiak Kowal1-6 1-4 1-4 4-2 1-1 0-0 2-2 1-1 0-2 3-5 4-2 3-1 2-1 1-0     0-3 3-3 
 17 Wisła Nowe1-3 2-3 2-4 0-4 3-1 1-3 2-2 0-2 2-4 1-4 2-2 1-3 2-0 1-3 1-1 3-3     1-1 
 18 Unia Solec Kujawski1-1 1-3 0-3 1-1 0-2 2-0 0-2 0-1 0-2 2-1 0-2 1-3 0-5 3-2 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pomorzanin Toruń 4-0 Polonia Bydgoszcz 11 sierpnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Unia Solec Kujawski 11 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 3-0 Notecianka Pakość 11 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 3-0 Sparta Brodnica 12 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości przekroczono limit zawodników spoza Unii Europejskiej
Cuiavia Inowrocław 1-2 Unia Janikowo 11 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 11 sierpnia, 13:00
BKS Bydgoszcz 3-3 Lech Rypin 11 sierpnia, 11:00
Włocłavia Włocławek 6-1 Unia Gniewkowo 11 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 0-4 Pogoń Mogilno 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia Bydgoszcz 1-4 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 11:00
Unia Gniewkowo 2-1 Wisła Nowe 15 sierpnia, 15:00
Lech Rypin 5-0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 BKS Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00
Unia Janikowo 1-0 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 17:30
Notecianka Pakość 3-2 Chełminianka Chełmno 15 sierpnia, 13:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Legia Chełmża 15 sierpnia, 17:30
Pomorzanin Toruń 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Sparta Brodnica 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Polonia Bydgoszcz 18 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 3-1 Pomorzanin Toruń 18 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Unia Solec Kujawski 18 sierpnia, 12:00
Cuiavia Inowrocław 2-2 Notecianka Pakość 18 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 1-4 Sparta Brodnica 18 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Unia Janikowo 18 sierpnia, 11:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 18 sierpnia, 11:00
Wisła Nowe 2-4 Lech Rypin 18 sierpnia, 11:00
Pogoń Mogilno 0-0 Unia Gniewkowo 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia Bydgoszcz 4-3 Unia Gniewkowo 25 sierpnia, 11:00
Lech Rypin 2-2 Pogoń Mogilno 25 sierpnia, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Wisła Nowe 25 sierpnia, 11:00
Unia Janikowo 3-1 Włocłavia Włocławek 25 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 2-1 Kujawiak Kowal 25 sierpnia, 14:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Unia Solec Kujawski 0-2 Cuiavia Inowrocław 25 sierpnia, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Legia Chełmża 26 września, 16:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodników gości
BKS Bydgoszcz 1-1 Sparta Brodnica 25 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 1-1 Pomorzanin Toruń 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Cuiavia Inowrocław 2-3 Pomorzanin Toruń 2 września, 12:00
Kujawiak Kowal 3-3 Unia Solec Kujawski 1 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-1 Notecianka Pakość 1 września, 17:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Sparta Brodnica 1 września, 17:00
Wisła Nowe 1-3 Unia Janikowo 1 września, 12:00
Pogoń Mogilno 5-3 Kujawianka Izbica Kujawska 2 września, 13:00
Unia Gniewkowo 2-1 Lech Rypin 1 września, 15:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Legia Chełmża 1 września, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-2 Chełminianka Chełmno 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Polonia Bydgoszcz 1-3 Lech Rypin 8 września, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Unia Gniewkowo 8 września, 15:00
Unia Janikowo 2-3 Pogoń Mogilno 8 września, 17:00
Notecianka Pakość 0-0 Włocłavia Włocławek 8 września, 17:00
Unia Solec Kujawski 0-5 BKS Bydgoszcz 8 września, 12:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Kujawiak Kowal 8 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Cuiavia Inowrocław 8 września, 16:00
Legia Chełmża 2-2 Chełminianka Chełmno 8 września, 12:00
Wisła Nowe 2-4 Sparta Brodnica 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Chełminianka Chełmno 2-1 Polonia Bydgoszcz 16 września, 12:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Legia Chełmża 15 września, 16:00
Kujawiak Kowal 1-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 września, 14:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Pomorzanin Toruń 15 września, 17:00
Włocłavia Włocławek 4-1 Unia Solec Kujawski 15 września, 17:00
Wisła Nowe 1-4 Notecianka Pakość 15 września, 16:00
Pogoń Mogilno 3-1 Sparta Brodnica 15 września, 16:00
Unia Gniewkowo 2-4 Unia Janikowo 24 października, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku protokołu weryfikacji boiska
Lech Rypin 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Polonia Bydgoszcz 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 22 września, 11:00
Unia Janikowo 4-1 Lech Rypin 22 września, 14:00
Sparta Brodnica 3-0 Unia Gniewkowo 23 września, 12:00
Notecianka Pakość 1-0 Pogoń Mogilno 22 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 1-1 Wisła Nowe 22 września, 14:00
Pomorzanin Toruń 2-0 Włocłavia Włocławek 22 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 BKS Bydgoszcz 22 września, 16:00
Legia Chełmża 5-1 Kujawiak Kowal 22 września, 16:00
Chełminianka Chełmno 1-3 Cuiavia Inowrocław 23 września, 12:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Cuiavia Inowrocław 2-5 Polonia Bydgoszcz 30 września, 12:00
Kujawiak Kowal 4-2 Chełminianka Chełmno 30 września, 16:00
BKS Bydgoszcz 3-1 Legia Chełmża 29 września, 16:00
Włocłavia Włocławek 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 29 września, 16:00
Wisła Nowe 1-3 Pomorzanin Toruń 29 września, 16:00
Pogoń Mogilno 2-1 Unia Solec Kujawski 30 września, 15:00
Unia Gniewkowo 1-0 Notecianka Pakość 29 września, 15:00
Lech Rypin 1-2 Sparta Brodnica 29 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Unia Janikowo 29 września, 15:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Polonia Bydgoszcz 1-2 Unia Janikowo 6 października, 11:00
Sparta Brodnica 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 6 października, 16:00
Notecianka Pakość 2-2 Lech Rypin 6 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 2-0 Unia Gniewkowo 6 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Pogoń Mogilno 6 października, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Wisła Nowe 6 października, 15:00
Legia Chełmża 4-1 Włocłavia Włocławek 6 października, 15:30
Chełminianka Chełmno 3-2 BKS Bydgoszcz 7 października, 12:00
Cuiavia Inowrocław 6-1 Kujawiak Kowal 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Kujawiak Kowal 1-0 Polonia Bydgoszcz 13 października, 15:00
BKS Bydgoszcz 1-0 Cuiavia Inowrocław 13 października, 14:00
Włocłavia Włocławek 1-0 Chełminianka Chełmno 13 października, 17:00
Wisła Nowe 0-2 Legia Chełmża 13 października, 15:30
Pogoń Mogilno 1-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 13 października, 14:00
Unia Gniewkowo 1-2 Pomorzanin Toruń 13 października, 15:00
Lech Rypin 6-1 Unia Solec Kujawski 13 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Notecianka Pakość 13 października, 15:00
Unia Janikowo 0-0 Sparta Brodnica 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Bydgoszcz 2-3 Sparta Brodnica 20 października, 11:00
Notecianka Pakość 0-5 Unia Janikowo 20 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 20 października, 14:00
Pomorzanin Toruń 0-3 Lech Rypin 20 października, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Unia Gniewkowo 20 października, 15:00
Legia Chełmża 1-2 Pogoń Mogilno 19 października, 15:00
Chełminianka Chełmno 0-4 Wisła Nowe 20 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 1-1 Włocłavia Włocławek 20 października, 15:00
Kujawiak Kowal 3-1 BKS Bydgoszcz 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

BKS Bydgoszcz 2-1 Polonia Bydgoszcz 27 października, 14:00
Włocłavia Włocławek 2-0 Kujawiak Kowal 26 października, 18:00
Wisła Nowe 3-1 Cuiavia Inowrocław 27 października, 12:00
Pogoń Mogilno 3-0 Chełminianka Chełmno 27 października, 14:00
Lech Rypin 2-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 27 października, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Pomorzanin Toruń 27 października, 14:00
Unia Janikowo 2-0 Unia Solec Kujawski 27 października, 14:00
Sparta Brodnica 2-1 Notecianka Pakość 27 października, 14:30
Legia Chełmża 7-3 Unia Gniewkowo 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Bydgoszcz 2-1 Notecianka Pakość 3 listopada, 11:00
Unia Solec Kujawski 0-3 Sparta Brodnica 3 listopada, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Unia Janikowo 3 listopada, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 3 listopada, 14:00
Legia Chełmża 2-2 Lech Rypin 3 listopada, 13:00
Chełminianka Chełmno 1-3 Unia Gniewkowo 3 listopada, 13:30
Cuiavia Inowrocław 4-2 Pogoń Mogilno 3 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 0-3 Wisła Nowe 4 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Włocłavia Włocławek 3 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Włocłavia Włocławek 0-1 Polonia Bydgoszcz 10 listopada, 13:00
Wisła Nowe 2-0 BKS Bydgoszcz 10 listopada, 13:00
Pogoń Mogilno 1-3 Kujawiak Kowal 10 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 4-2 Cuiavia Inowrocław 10 listopada, 13:00
Lech Rypin 6-1 Chełminianka Chełmno 10 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Legia Chełmża 10 listopada, 12:00
Unia Janikowo 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 listopada, 12:00
Sparta Brodnica 1-1 Pomorzanin Toruń 10 listopada, 13:00
Notecianka Pakość 4-0 Unia Solec Kujawski 10 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Polonia Bydgoszcz 4-0 Unia Solec Kujawski 17 listopada, 11:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Notecianka Pakość 17 listopada, 17:15
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-2 Sparta Brodnica 17 listopada, 14:00
Legia Chełmża 2-1 Unia Janikowo 17 listopada, 14:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 17 listopada, 13:30
Cuiavia Inowrocław 0-0 Lech Rypin 17 listopada, 13:00
Kujawiak Kowal 0-0 Unia Gniewkowo 18 listopada, 13:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Pogoń Mogilno 17 listopada, 12:00
Włocłavia Włocławek 1-1 Wisła Nowe 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Wisła Nowe 1-1 Polonia Bydgoszcz 24 listopada, 13:00
Pogoń Mogilno 2-1 Włocłavia Włocławek 24 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 1-0 BKS Bydgoszcz 24 listopada, 12:00
Lech Rypin 1-2 Kujawiak Kowal 24 listopada, 13:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Cuiavia Inowrocław 24 listopada, 12:00
Unia Janikowo 5-0 Chełminianka Chełmno 24 listopada, 12:00
Sparta Brodnica 1-3 Legia Chełmża 24 listopada, 13:45
Notecianka Pakość 1-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 listopada, 13:00
Pomorzanin Toruń 5-0 Unia Solec Kujawski 24 listopada, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 marca

Polonia Bydgoszcz 2-2 Pomorzanin Toruń 16 marca, 11:00
Unia Solec Kujawski 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 marca, 17:00
Notecianka Pakość 2-2 Legia Chełmża 16 marca, 15:00
Sparta Brodnica 2-0 Chełminianka Chełmno 16 marca, 14:00
Unia Janikowo 2-1 Cuiavia Inowrocław 16 marca, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Kujawiak Kowal 16 marca, 15:00
Lech Rypin 2-3 BKS Bydgoszcz 16 marca, 15:00
Unia Gniewkowo 0-0 Włocłavia Włocławek 16 marca, 13:00
Pogoń Mogilno 3-2 Wisła Nowe 16 marca, 15:00

Kolejka 19 - 23-24 marca

Sparta Brodnica 0-1 Cuiavia Inowrocław 23 marca, 15:00
Pogoń Mogilno 4-3 Polonia Bydgoszcz 23 marca, 15:00
Wisła Nowe 1-3 Unia Gniewkowo 23 marca, 15:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Lech Rypin 23 marca, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 23 marca, 12:00
Kujawiak Kowal 1-6 Unia Janikowo 24 marca, 13:00
Chełminianka Chełmno 2-2 Notecianka Pakość 23 marca, 14:00
Legia Chełmża 2-1 Unia Solec Kujawski 23 marca, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-3 Pomorzanin Toruń 23 marca, 16:00

Kolejka 20 - 30-31 marca

Polonia Bydgoszcz 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 marca, 12:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Legia Chełmża 30 marca, 16:00
Unia Solec Kujawski 1-3 Chełminianka Chełmno 30 marca, 17:00
Notecianka Pakość 2-0 Cuiavia Inowrocław 30 marca, 16:00
Sparta Brodnica 2-1 Kujawiak Kowal 30 marca, 14:00
Unia Janikowo 3-0 BKS Bydgoszcz 30 marca, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Włocłavia Włocławek 30 marca, 15:00
Lech Rypin 1-4 Wisła Nowe 30 marca, 15:00
Unia Gniewkowo 1-1 Pogoń Mogilno 30 marca, 15:00

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Sparta Brodnica 1-1 BKS Bydgoszcz 6 kwietnia, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-2 Chełminianka Chełmno 6 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 2-0 Polonia Bydgoszcz 6 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 0-0 Lech Rypin 6 kwietnia, 16:00
Wisła Nowe 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 6 kwietnia, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-3 Unia Janikowo 6 kwietnia, 13:00
Kujawiak Kowal 0-2 Notecianka Pakość 7 kwietnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-1 Unia Solec Kujawski 7 kwietnia, 12:00
Legia Chełmża 0-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 13-14 kwietnia

Legia Chełmża 1-1 Polonia Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 kwietnia, 12:00
Pomorzanin Toruń 0-0 Cuiavia Inowrocław 13 kwietnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Kujawiak Kowal 13 kwietnia, 17:00
Notecianka Pakość 1-0 BKS Bydgoszcz 13 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 1-2 Włocłavia Włocławek 13 kwietnia, 15:00
Unia Janikowo 2-1 Wisła Nowe 13 kwietnia, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Pogoń Mogilno 13 kwietnia, 16:00
Lech Rypin 4-1 Unia Gniewkowo 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 20 kwietnia

Sparta Brodnica 2-2 Wisła Nowe 19 kwietnia, 17:30
Lech Rypin 4-0 Polonia Bydgoszcz 20 kwietnia, 16:00
Unia Gniewkowo 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 20 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 4-4 Unia Janikowo 20 kwietnia, 17:00
Włocłavia Włocławek 2-1 Notecianka Pakość 20 kwietnia, 12:00
BKS Bydgoszcz 1-0 Unia Solec Kujawski 20 kwietnia, 11:00
Kujawiak Kowal 2-1 Pomorzanin Toruń 20 kwietnia, 15:00
Cuiavia Inowrocław 3-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 kwietnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 0-2 Legia Chełmża 20 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Polonia Bydgoszcz 3-1 Chełminianka Chełmno 27 kwietnia, 12:00
Legia Chełmża 1-2 Cuiavia Inowrocław 27 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Kujawiak Kowal 27 kwietnia, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-3 BKS Bydgoszcz 27 kwietnia, 16:00
Unia Solec Kujawski 0-2 Włocłavia Włocławek 28 kwietnia, 14:00
Notecianka Pakość 1-1 Wisła Nowe 27 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 2-2 Pogoń Mogilno 27 kwietnia, 16:00
Unia Janikowo 1-2 Unia Gniewkowo 27 kwietnia, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Lech Rypin 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 1 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Polonia Bydgoszcz 1 maja, 12:00
Lech Rypin 0-0 Unia Janikowo 1 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 0-0 Sparta Brodnica 1 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 2-1 Notecianka Pakość 1 maja, 17:00
Wisła Nowe 1-1 Unia Solec Kujawski 1 maja, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-4 Pomorzanin Toruń 1 maja, 17:00
BKS Bydgoszcz 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 maja, 12:00
Kujawiak Kowal 1-1 Legia Chełmża 1 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 2-4 Chełminianka Chełmno 1 maja, 16:00

Kolejka 26 - 4-5 maja

Polonia Bydgoszcz 1-1 Cuiavia Inowrocław 4 maja, 12:00
Chełminianka Chełmno 4-2 Kujawiak Kowal 4 maja, 11:00
Legia Chełmża 3-0 BKS Bydgoszcz 4 maja, 11:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-2 Włocłavia Włocławek 4 maja, 14:00
Pomorzanin Toruń 1-0 Wisła Nowe 4 maja, 16:00
Unia Solec Kujawski 1-1 Pogoń Mogilno 5 maja, 13:00
Notecianka Pakość 1-2 Unia Gniewkowo 4 maja, 17:00
Sparta Brodnica 1-0 Lech Rypin 4 maja, 16:00
Unia Janikowo 4-0 Kujawianka Izbica Kujawska 4 maja, 17:00

Kolejka 27 - 11-12 maja

Unia Janikowo 2-1 Polonia Bydgoszcz 11 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-1 Sparta Brodnica 11 maja, 16:00
Lech Rypin 4-1 Notecianka Pakość 11 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 1-0 Unia Solec Kujawski 11 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 2-2 Pomorzanin Toruń 11 maja, 17:00
Wisła Nowe 2-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 11 maja, 16:00
Włocłavia Włocławek 4-0 Legia Chełmża 12 maja, 16:00
BKS Bydgoszcz 1-4 Chełminianka Chełmno 12 maja, 12:00
Kujawiak Kowal 1-1 Cuiavia Inowrocław 12 maja, 17:00

Kolejka 28 - 18-19 maja

Polonia Bydgoszcz 3-1 Kujawiak Kowal 18 maja, 12:00
Cuiavia Inowrocław 5-1 BKS Bydgoszcz 18 maja, 16:00
Chełminianka Chełmno 1-2 Włocłavia Włocławek 18 maja, 16:00
Legia Chełmża 2-2 Wisła Nowe 18 maja, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Pogoń Mogilno 18 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-0 Unia Gniewkowo 18 maja, 16:00
Unia Solec Kujawski 0-2 Lech Rypin 18 maja, 16:00
Notecianka Pakość 2-3 Kujawianka Izbica Kujawska 18 maja, 16:00
Sparta Brodnica 0-0 Unia Janikowo 18 maja, 16:00

Kolejka 29 - 25-26 maja

Sparta Brodnica 2-0 Polonia Bydgoszcz 25 maja, 12:00
Unia Janikowo 0-1 Notecianka Pakość 25 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-3 Unia Solec Kujawski 25 maja, 16:00
Lech Rypin 2-1 Pomorzanin Toruń 25 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 0-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 maja, 16:00
Pogoń Mogilno 1-1 Legia Chełmża 25 maja, 17:00
Wisła Nowe 1-3 Chełminianka Chełmno 25 maja, 16:00
Włocłavia Włocławek 6-2 Cuiavia Inowrocław 24 maja, 20:30
BKS Bydgoszcz 4-3 Kujawiak Kowal 25 maja, 12:00

Kolejka 30 - 29 maja

Unia Gniewkowo 2-0 Legia Chełmża 29 maja, 18:00
Polonia Bydgoszcz 1-2 BKS Bydgoszcz 29 maja, 18:00
Kujawiak Kowal 3-5 Włocłavia Włocławek 29 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 4-0 Wisła Nowe 29 maja, 18:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Pogoń Mogilno 29 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Lech Rypin 29 maja, 17:00
Pomorzanin Toruń 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 maja, 18:00
Unia Solec Kujawski 1-1 Unia Janikowo 5 czerwca, 17:00
Notecianka Pakość 0-3 Sparta Brodnica 29 maja, 17:00

Kolejka 31 - 1-2 czerwca

Notecianka Pakość 3-2 Polonia Bydgoszcz 1 czerwca, 17:00
Sparta Brodnica 2-2 Unia Solec Kujawski 1 czerwca, 16:00
Unia Janikowo 3-1 Pomorzanin Toruń 1 czerwca, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 czerwca, 11:30
Lech Rypin 2-1 Legia Chełmża 1 czerwca, 11:00
Unia Gniewkowo 1-2 Chełminianka Chełmno 1 czerwca, 16:00
Pogoń Mogilno 1-3 Cuiavia Inowrocław 1 czerwca, 17:00
Wisła Nowe 3-3 Kujawiak Kowal 1 czerwca, 16:00
Włocłavia Włocławek 0-0 BKS Bydgoszcz 1 czerwca, 11:00

Kolejka 32 - 8-9 czerwca

Polonia Bydgoszcz 3-0 Włocłavia Włocławek 8 czerwca, 10:00
BKS Bydgoszcz 9-1 Wisła Nowe 8 czerwca, 11:00
Kujawiak Kowal 4-2 Pogoń Mogilno 9 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 2-0 Unia Gniewkowo 9 czerwca, 12:00
Chełminianka Chełmno 0-2 Lech Rypin 8 czerwca, 16:00
Legia Chełmża 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 7 czerwca, 18:15
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Unia Janikowo 8 czerwca, 17:00
Pomorzanin Toruń 0-2 Sparta Brodnica 8 czerwca, 16:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Notecianka Pakość 8 czerwca, 16:00

Kolejka 33 - 15-16 czerwca

Unia Solec Kujawski 3-2 Polonia Bydgoszcz 16 czerwca, 14:00
Notecianka Pakość 5-3 Pomorzanin Toruń 13 czerwca, 18:00
Sparta Brodnica 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 czerwca, 17:00
Unia Janikowo 3-0 Legia Chełmża 16 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-3 Chełminianka Chełmno 16 czerwca, 16:00
Lech Rypin 1-4 Cuiavia Inowrocław 16 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 3-1 Kujawiak Kowal 16 czerwca, 17:00
Pogoń Mogilno 2-0 BKS Bydgoszcz 15 czerwca, 13:00
Wisła Nowe 2-2 Włocłavia Włocławek 15 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 22-23 czerwca

Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Toruń 23 czerwca, 14:00
Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe 23 czerwca, 17:00
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno 21 czerwca, 20:00
BKS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo 23 czerwca, 17:00
Kujawiak Kowal - Lech Rypin 23 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 22 czerwca, 15:00
Chełminianka Chełmno - Unia Janikowo 23 czerwca, 17:00
Legia Chełmża - Sparta Brodnica 22 czerwca, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość 23 czerwca, 17:00

III liga 2018/2019 (II)

IV liga 2018/2019 (pomorska)
IV liga 2018/2019 (wielkopolska)
IV liga 2018/2019 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas