[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Mogilno 7 17 5 2 0 21-9 2 1 0 8-4 3 1 0 13-5
2.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 16 5 1 0 18-5 4 0 0 14-4 1 1 0 4-1
3.  Notecianka Pakość 7 14 4 2 1 12-9 2 1 0 5-3 2 1 1 7-6
4.  Unia Janikowo 6 13 4 1 1 12-7 2 0 1 6-4 2 1 0 6-3
5.  Kujawianka Izbica Kujawska 7 11 3 2 2 14-12 1 1 1 4-4 2 1 1 10-8 1 3 1 0 0 3-1
6.  Pomorzanin Toruń 7 11 3 2 2 11-8 1 1 1 4-1 2 1 1 7-7 1 1 0 1 0 1-1
7.  Chełminianka Chełmno 7 11 3 2 2 14-13 3 1 0 8-2 0 1 2 6-11 1 1 0 1 0 1-1
8.  Lech Rypin 7 11 3 2 2 19-13 1 1 1 8-5 2 1 1 11-8 1 0 0 0 1 1-3
9.  Cuiavia Inowrocław 7 10 3 1 3 13-11 2 1 2 10-8 1 0 1 3-3 2 6 2 0 0 5-1
10.  Legia Chełmża 6 10 3 1 2 11-8 2 1 0 8-3 1 0 2 3-5 1 0 0 0 1 1-2
11.  Sparta Brodnica 7 10 3 1 3 11-13 1 1 0 5-3 2 0 3 6-10 1 0 0 0 1 0-3
12.  BKS Bydgoszcz 7 9 2 3 2 13-9 0 2 2 5-7 2 1 0 8-2
13.  Unia Gniewkowo 6 8 2 2 2 10-14 2 0 0 4-2 0 2 2 6-12
14.  Włocłavia Włocławek 7 7 2 1 4 11-13 2 0 2 10-5 0 1 2 1-8
15.  Polonia Bydgoszcz 7 6 2 0 5 11-19 2 0 2 9-11 0 0 3 2-8
16.  Kujawiak Kowal 7 5 1 2 4 9-16 0 2 2 7-13 1 0 2 2-3
17.  Unia Solec Kujawski 7 1 0 1 6 4-20 0 0 3 0-8 0 1 3 4-12
18.  Wisła Nowe 7 0 0 0 7 7-22 0 0 4 4-15 0 0 3 3-7

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Pogoń Mogilno    5-3 3-1 0-0 
 2 Orlęta Aleksandrów Kujawski    6-2 3-1 2-1 3-0 
 3 Notecianka Pakość    3-2 0-0 2-1 
 4 Unia Janikowo2-3     3-1 1-0 
 5 Kujawianka Izbica Kujawska    1-2 2-2 1-0 
 6 Pomorzanin Toruń0-0     4-0 0-1 
 7 Chełminianka Chełmno1-1     3-0* 2-1 2-0 
 8 Lech Rypin2-2 1-3     5-0 
 9 Cuiavia Inowrocław2-2 1-2 2-3     2-1 3-0* 
 10 Legia Chełmża3-0 3-1 2-2     
 11 Sparta Brodnica    1-1 4-2 
 12 BKS Bydgoszcz0-1 1-1 1-2 3-3     
 13 Unia Gniewkowo2-1     2-1 
 14 Włocłavia Włocławek0-2 0-1 6-1     4-1 
 15 Polonia Bydgoszcz1-4 1-3 3-1 4-3     
 16 Kujawiak Kowal1-4 2-2 1-4     3-3 
 17 Unia Solec Kujawski0-2 0-1 0-5     
 18 Wisła Nowe0-4 1-4 1-3 2-4     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Pomorzanin Toruń 4-0 Polonia Bydgoszcz 11 sierpnia, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Unia Solec Kujawski 11 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 3-0 Notecianka Pakość 11 sierpnia, 16:00
Chełminianka Chełmno 3-0 Sparta Brodnica 12 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gości przekroczono limit zawodników spoza Unii Europejskiej
Cuiavia Inowrocław 1-2 Unia Janikowo 11 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 2-2 Kujawianka Izbica Kujawska 11 sierpnia, 13:00
BKS Bydgoszcz 3-3 Lech Rypin 11 sierpnia, 11:00
Włocłavia Włocławek 6-1 Unia Gniewkowo 11 sierpnia, 17:00
Wisła Nowe 0-4 Pogoń Mogilno 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Polonia Bydgoszcz 1-4 Pogoń Mogilno 15 sierpnia, 11:00
Unia Gniewkowo 2-1 Wisła Nowe 15 sierpnia, 15:00
Lech Rypin 5-0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 BKS Bydgoszcz 15 sierpnia, 16:00
Unia Janikowo 1-0 Kujawiak Kowal 15 sierpnia, 17:30
Notecianka Pakość 3-2 Chełminianka Chełmno 15 sierpnia, 13:00
Unia Solec Kujawski 0-1 Legia Chełmża 15 sierpnia, 17:30
Pomorzanin Toruń 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 sierpnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Sparta Brodnica 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-1 Polonia Bydgoszcz 18 sierpnia, 17:00
Legia Chełmża 3-1 Pomorzanin Toruń 18 sierpnia, 17:00
Chełminianka Chełmno 2-0 Unia Solec Kujawski 18 sierpnia, 12:00
Cuiavia Inowrocław 2-2 Notecianka Pakość 18 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kowal 1-4 Sparta Brodnica 18 sierpnia, 17:00
BKS Bydgoszcz 1-1 Unia Janikowo 18 sierpnia, 11:00
Włocłavia Włocławek 0-2 Kujawianka Izbica Kujawska 18 sierpnia, 11:00
Wisła Nowe 2-4 Lech Rypin 18 sierpnia, 11:00
Pogoń Mogilno 0-0 Unia Gniewkowo 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Polonia Bydgoszcz 4-3 Unia Gniewkowo 25 sierpnia, 11:00
Lech Rypin 2-2 Pogoń Mogilno 25 sierpnia, 11:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Wisła Nowe 25 sierpnia, 11:00
Unia Janikowo 3-1 Włocłavia Włocławek 25 sierpnia, 17:00
Sparta Brodnica 1-1 BKS Bydgoszcz 25 sierpnia, 16:00
Notecianka Pakość 2-1 Kujawiak Kowal 25 sierpnia, 14:40
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Unia Solec Kujawski 0-2 Cuiavia Inowrocław 25 sierpnia, 14:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Legia Chełmża 26 września, 16:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu choroby zawodników gości
Chełminianka Chełmno 1-1 Pomorzanin Toruń 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Cuiavia Inowrocław 2-3 Pomorzanin Toruń 2 września, 12:00
Kujawiak Kowal 3-3 Unia Solec Kujawski 1 września, 15:00
BKS Bydgoszcz 0-1 Notecianka Pakość 1 września, 17:00
Włocłavia Włocławek 0-1 Sparta Brodnica 1 września, 17:00
Wisła Nowe 1-3 Unia Janikowo 1 września, 12:00
Pogoń Mogilno 5-3 Kujawianka Izbica Kujawska 2 września, 13:00
Unia Gniewkowo 2-1 Lech Rypin 1 września, 15:00
Polonia Bydgoszcz 3-1 Legia Chełmża 1 września, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 6-2 Chełminianka Chełmno 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Polonia Bydgoszcz 1-3 Lech Rypin 8 września, 12:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Unia Gniewkowo 8 września, 15:00
Unia Janikowo 2-3 Pogoń Mogilno 8 września, 17:00
Sparta Brodnica 4-2 Wisła Nowe 8 września, 11:00
Notecianka Pakość 0-0 Włocłavia Włocławek 8 września, 17:00
Unia Solec Kujawski 0-5 BKS Bydgoszcz 8 września, 12:00
Pomorzanin Toruń 0-1 Kujawiak Kowal 8 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-1 Cuiavia Inowrocław 8 września, 16:00
Legia Chełmża 2-2 Chełminianka Chełmno 8 września, 12:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Chełminianka Chełmno 2-1 Polonia Bydgoszcz 16 września, 12:00
Cuiavia Inowrocław 2-1 Legia Chełmża 15 września, 16:00
Kujawiak Kowal 1-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 września, 14:00
BKS Bydgoszcz 1-2 Pomorzanin Toruń 15 września, 17:00
Włocłavia Włocławek 4-1 Unia Solec Kujawski 15 września, 17:00
Wisła Nowe 1-4 Notecianka Pakość 15 września, 16:00
Pogoń Mogilno 3-1 Sparta Brodnica 15 września, 16:00
Unia Gniewkowo - Unia Janikowo 24 października, 15:00
Lech Rypin 1-3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska 22 września, 11:00
Unia Janikowo - Lech Rypin 22 września, 14:00
Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo 23 września, 12:00
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno 22 września, 16:00
Unia Solec Kujawski - Wisła Nowe 22 września, 14:00
Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek 22 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Bydgoszcz 22 września, 16:00
Legia Chełmża - Kujawiak Kowal 22 września, 16:00
Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław 23 września, 12:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Cuiavia Inowrocław - Polonia Bydgoszcz
Kujawiak Kowal - Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz - Legia Chełmża
Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Wisła Nowe - Pomorzanin Toruń
Pogoń Mogilno - Unia Solec Kujawski
Unia Gniewkowo - Notecianka Pakość
Lech Rypin - Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Janikowo

Kolejka 10 - 6-7 października

Polonia Bydgoszcz - Unia Janikowo
Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska
Notecianka Pakość - Lech Rypin
Unia Solec Kujawski - Unia Gniewkowo
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Wisła Nowe
Legia Chełmża - Włocłavia Włocławek
Chełminianka Chełmno - BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław - Kujawiak Kowal

Kolejka 11 - 13-14 października

Kujawiak Kowal - Polonia Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Włocłavia Włocławek - Chełminianka Chełmno
Wisła Nowe - Legia Chełmża
Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Gniewkowo - Pomorzanin Toruń
Lech Rypin - Unia Solec Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość
Unia Janikowo - Sparta Brodnica

Kolejka 12 - 20-21 października

Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Notecianka Pakość - Unia Janikowo
Unia Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
Pomorzanin Toruń - Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Gniewkowo
Legia Chełmża - Pogoń Mogilno
Chełminianka Chełmno - Wisła Nowe
Cuiavia Inowrocław - Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal - BKS Bydgoszcz

Kolejka 13 - 27-28 października

BKS Bydgoszcz - Polonia Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal
Wisła Nowe - Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Legia Chełmża
Lech Rypin - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo - Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica - Notecianka Pakość

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość
Unia Solec Kujawski - Sparta Brodnica
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża - Lech Rypin
Chełminianka Chełmno - Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno
Kujawiak Kowal - Wisła Nowe
BKS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Włocłavia Włocławek - Polonia Bydgoszcz
Wisła Nowe - BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Kujawiak Kowal
Unia Gniewkowo - Cuiavia Inowrocław
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska - Legia Chełmża
Unia Janikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Sparta Brodnica - Pomorzanin Toruń
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Polonia Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Pomorzanin Toruń - Notecianka Pakość
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica
Legia Chełmża - Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin
Kujawiak Kowal - Unia Gniewkowo
BKS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno
Włocłavia Włocławek - Wisła Nowe

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Wisła Nowe - Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Włocłavia Włocławek
Unia Gniewkowo - BKS Bydgoszcz
Lech Rypin - Kujawiak Kowal
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław
Unia Janikowo - Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica - Legia Chełmża
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Solec Kujawski - Pomorzanin Toruń

Kolejka 18

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń
Unia Solec Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość - Legia Chełmża
Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno
Unia Janikowo - Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska - Kujawiak Kowal
Lech Rypin - BKS Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno - Wisła Nowe

Kolejka 19

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław
Pogoń Mogilno - Polonia Bydgoszcz
Wisła Nowe - Unia Gniewkowo
Włocłavia Włocławek - Lech Rypin
BKS Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal - Unia Janikowo
Chełminianka Chełmno - Notecianka Pakość
Legia Chełmża - Unia Solec Kujawski
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pomorzanin Toruń

Kolejka 20

Polonia Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń - Legia Chełmża
Unia Solec Kujawski - Chełminianka Chełmno
Notecianka Pakość - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Kujawiak Kowal
Unia Janikowo - BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Włocłavia Włocławek
Lech Rypin - Wisła Nowe
Unia Gniewkowo - Pogoń Mogilno

Kolejka 21

Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo - Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Lech Rypin
Wisła Nowe - Kujawianka Izbica Kujawska
Włocłavia Włocławek - Unia Janikowo
BKS Bydgoszcz - Sparta Brodnica
Kujawiak Kowal - Notecianka Pakość
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski
Legia Chełmża - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Kolejka 22

Legia Chełmża - Polonia Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pomorzanin Toruń - Cuiavia Inowrocław
Unia Solec Kujawski - Kujawiak Kowal
Notecianka Pakość - BKS Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek
Unia Janikowo - Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno
Lech Rypin - Unia Gniewkowo

Kolejka 23

Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
Unia Gniewkowo - Kujawianka Izbica Kujawska
Pogoń Mogilno - Unia Janikowo
Wisła Nowe - Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość
BKS Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski
Kujawiak Kowal - Pomorzanin Toruń
Cuiavia Inowrocław - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża

Kolejka 24

Polonia Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża - Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawiak Kowal
Pomorzanin Toruń - BKS Bydgoszcz
Unia Solec Kujawski - Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość - Wisła Nowe
Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno
Unia Janikowo - Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech Rypin

Kolejka 25

Kujawianka Izbica Kujawska - Polonia Bydgoszcz
Lech Rypin - Unia Janikowo
Unia Gniewkowo - Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość
Wisła Nowe - Unia Solec Kujawski
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń
BKS Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Kujawiak Kowal - Legia Chełmża
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno

Kolejka 26

Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno - Kujawiak Kowal
Legia Chełmża - BKS Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Włocłavia Włocławek
Pomorzanin Toruń - Wisła Nowe
Unia Solec Kujawski - Pogoń Mogilno
Notecianka Pakość - Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica - Lech Rypin
Unia Janikowo - Kujawianka Izbica Kujawska

Kolejka 27

Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica
Lech Rypin - Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo - Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń
Wisła Nowe - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża
BKS Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno
Kujawiak Kowal - Cuiavia Inowrocław

Kolejka 28

Polonia Bydgoszcz - Kujawiak Kowal
Cuiavia Inowrocław - BKS Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża - Wisła Nowe
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo
Unia Solec Kujawski - Lech Rypin
Notecianka Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica - Unia Janikowo

Kolejka 29

Sparta Brodnica - Polonia Bydgoszcz
Unia Janikowo - Notecianka Pakość
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Solec Kujawski
Lech Rypin - Pomorzanin Toruń
Unia Gniewkowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno - Legia Chełmża
Wisła Nowe - Chełminianka Chełmno
Włocłavia Włocławek - Cuiavia Inowrocław
BKS Bydgoszcz - Kujawiak Kowal

Kolejka 30

Polonia Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz
Kujawiak Kowal - Włocłavia Włocławek
Cuiavia Inowrocław - Wisła Nowe
Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno
Legia Chełmża - Unia Gniewkowo
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin
Pomorzanin Toruń - Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Solec Kujawski - Unia Janikowo
Notecianka Pakość - Sparta Brodnica

Kolejka 31

Notecianka Pakość - Polonia Bydgoszcz
Sparta Brodnica - Unia Solec Kujawski
Unia Janikowo - Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Legia Chełmża
Unia Gniewkowo - Chełminianka Chełmno
Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław
Wisła Nowe - Kujawiak Kowal
Włocłavia Włocławek - BKS Bydgoszcz

Kolejka 32

Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek
BKS Bydgoszcz - Wisła Nowe
Kujawiak Kowal - Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo
Chełminianka Chełmno - Lech Rypin
Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica
Unia Solec Kujawski - Notecianka Pakość

Kolejka 33

Unia Solec Kujawski - Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Unia Janikowo - Legia Chełmża
Kujawianka Izbica Kujawska - Chełminianka Chełmno
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo - Kujawiak Kowal
Pogoń Mogilno - BKS Bydgoszcz
Wisła Nowe - Włocłavia Włocławek

Kolejka 34

Polonia Bydgoszcz - Wisła Nowe
Włocłavia Włocławek - Pogoń Mogilno
BKS Bydgoszcz - Unia Gniewkowo
Kujawiak Kowal - Lech Rypin
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska
Chełminianka Chełmno - Unia Janikowo
Legia Chełmża - Sparta Brodnica
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Notecianka Pakość
Pomorzanin Toruń - Unia Solec Kujawski

III liga 2018/2019 (II)

IV liga 2018/2019 (pomorska)
IV liga 2018/2019 (wielkopolska)
IV liga 2018/2019 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas