[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lider Włocławek 30 73 23 4 3 103-25 10 4 1 52-18 13 0 2 51-7
2.  Piast Złotniki Kujawskie 30 60 19 3 8 72-47 10 1 4 38-22 9 2 4 34-25
3.  Noteć Łabiszyn 30 54 15 9 6 55-33 9 5 1 28-9 6 4 5 27-24
4.  LTP Lubanie 30 50 15 5 10 61-49 9 2 4 32-19 6 3 6 29-30
5.  Goplania Inowrocław 30 48 14 6 10 61-47 6 3 6 30-27 8 3 4 31-20
6.  Wisła Dobrzyń 30 47 13 8 9 51-46 8 5 2 30-20 5 3 7 21-26
7.  Gopło Kruszwica 30 46 13 7 10 48-46 8 3 4 28-20 5 4 6 20-26
8.  GKS Baruchowo 30 45 12 9 9 50-38 7 3 5 29-20 5 6 4 21-18 2 3 1 0 1 6-4
9.  Łokietek Brześć Kujawski 30 45 14 3 13 70-65 7 3 5 38-30 7 0 8 32-35 2 3 1 0 1 4-6
10.  KS Brzoza 30 38 10 8 12 53-55 5 3 7 33-26 5 5 5 20-29 2 3 1 0 1 7-5
11.  Szubinianka Szubin 30 38 11 5 14 50-69 7 1 7 32-32 4 4 7 18-37 2 3 1 0 1 5-7
12.  Zdrój Ciechocinek 30 37 10 7 13 33-36 6 3 6 17-17 4 4 7 16-19 2 6 2 0 0 4-0
13.  Lubienianka Lubień Kujawski 30 37 10 7 13 52-57 6 3 6 28-26 4 4 7 24-31 2 0 0 0 2 0-4
14.  Kujawianka Strzelno 30 31 7 10 13 39-57 6 6 3 29-20 1 4 10 10-37
15.  Orzeł Służewo 30 13 3 4 23 30-89 3 1 11 19-36 0 3 12 11-53
16.  Start Radziejów 30 8 1 5 24 22-91 0 4 11 10-35 1 1 13 12-56

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lider Włocławek    3-3 1-2 2-2 4-1 5-1 3-2 1-0 3-0 1-1 5-1 4-0 3-3 5-1 8-1 4-0 
 2 Piast Złotniki Kujawskie0-2     3-0 5-3 2-3 3-2 1-3 3-1 4-0 2-3 3-0 1-0 2-1 3-1 4-1 2-2 
 3 Noteć Łabiszyn3-1 2-0     3-1 1-1 2-2 2-0 0-0 2-1 1-3 0-0 0-0 4-0 3-0* 2-0 3-0 
 4 LTP Lubanie1-0 3-1 1-3     1-4 1-0 5-0 2-1 1-3 0-1 3-0* 2-2 2-2 2-0 4-0 4-2 
 5 Goplania Inowrocław0-6 4-3 0-2 1-2     0-1 3-3 1-1 3-1 0-0 5-2 0-3 1-2 6-1 5-0 1-0 
 6 Wisła Dobrzyń1-5 0-2 2-2 3-2 3-0     1-1 1-1 4-2 3-1 5-0 2-1 0-0 1-1 2-1 2-1 
 7 Gopło Kruszwica0-2 0-3 5-1 3-0 2-1 2-4     0-0 1-2 0-0 1-1 2-1 5-3 1-0 3-0 3-2 
 8 GKS Baruchowo1-3 1-2 2-2 1-1 1-3 2-1 1-3     0-2 5-0 2-1 0-0 2-0 2-0 4-0 5-2 
 9 Łokietek Brześć Kujawski0-4 3-3 1-2 6-3 2-1 2-0 4-1 2-6     2-3 2-2 0-2 2-2 2-1 4-0 6-0 
 10 KS Brzoza0-5 1-2 2-2 1-2 0-1 2-1 1-1 1-2 3-4     6-1 1-0 2-3 1-1 3-1 9-0 
 11 Szubinianka Szubin0-5 2-3 1-0 1-3 0-4 1-1 1-2 1-2 0-7 4-1     3-0 2-1 5-1 6-2 5-0 
 12 Zdrój Ciechocinek0-7 2-0 1-0 3-2 0-0 0-2 0-0 0-1 1-2 4-0 0-1     2-0 1-1 3-0 0-1 
 13 Lubienianka Lubień Kujawski0-3 2-3 2-1 0-4 1-4 3-0 2-0 1-1 5-1 4-2 1-2 0-2     1-1 1-1 5-1 
 14 Kujawianka Strzelno0-1 1-2 1-1 1-1 1-1 2-2 2-1 2-1 5-2 0-0 2-3 2-1 3-0*     3-3 4-1 
 15 Orzeł Służewo0-2 1-4 2-3 0-1 1-5 0-2 0-2 2-2 2-1 2-4 1-3 1-3 0-4 4-0     3-0* 
 16 Start Radziejów1-5 0-3 0-6 0-2 1-2 1-2 0-1 1-2 1-4 1-1 1-1 1-1 1-3 0-1 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Wisła Dobrzyń 0-0 Lubienianka Lubień Kujawski 11 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 0-0 Zdrój Ciechocinek 11 sierpnia, 16:00
KS Brzoza 1-1 Kujawianka Strzelno 11 sierpnia, 11:00
Start Radziejów 1-5 Lider Włocławek 12 sierpnia, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 4-0 Orzeł Służewo 11 sierpnia, 11:00
LTP Lubanie 2-1 GKS Baruchowo 11 sierpnia, 16:00
Goplania Inowrocław 5-2 Szubinianka Szubin 11 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-3 Gopło Kruszwica 11 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Lubienianka Lubień Kujawski 2-0 Gopło Kruszwica 18 sierpnia, 16:00
Szubinianka Szubin 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 18 sierpnia, 16:00
GKS Baruchowo 1-3 Goplania Inowrocław 18 sierpnia, 16:00
Orzeł Służewo 0-1 LTP Lubanie 18 sierpnia, 17:00
Lider Włocławek 3-0 Łokietek Brześć Kujawski 19 sierpnia, 11:00
Kujawianka Strzelno 4-1 Start Radziejów 18 sierpnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 4-0 KS Brzoza 18 sierpnia, 17:00
Wisła Dobrzyń 2-2 Noteć Łabiszyn 18 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Noteć Łabiszyn 4-0 Lubienianka Lubień Kujawski 25 sierpnia, 16:00
KS Brzoza 2-1 Wisła Dobrzyń 25 sierpnia, 11:00
Start Radziejów 1-1 Zdrój Ciechocinek 26 sierpnia, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Kujawianka Strzelno 25 sierpnia, 11:00
Goplania Inowrocław 5-0 Orzeł Służewo 25 sierpnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 GKS Baruchowo 26 sierpnia, 16:00
Gopło Kruszwica 1-1 Szubinianka Szubin 25 sierpnia, 16:00
Lider Włocławek 2-2 LTP Lubanie 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Lubienianka Lubień Kujawski 1-2 Szubinianka Szubin 1 września, 16:00
GKS Baruchowo 1-3 Gopło Kruszwica 1 września, 16:00
Orzeł Służewo 1-4 Piast Złotniki Kujawskie 1 września, 13:00
Lider Włocławek 4-1 Goplania Inowrocław 2 września, 11:00
Kujawianka Strzelno 1-1 LTP Lubanie 1 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 1-2 Łokietek Brześć Kujawski 1 września, 17:00
Wisła Dobrzyń 2-1 Start Radziejów 1 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-3 KS Brzoza 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

KS Brzoza 2-3 Lubienianka Lubień Kujawski 8 września, 11:00
Start Radziejów 0-6 Noteć Łabiszyn 9 września, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-0 Wisła Dobrzyń 8 września, 16:00
LTP Lubanie 2-2 Zdrój Ciechocinek 5 września, 17:00
Goplania Inowrocław 6-1 Kujawianka Strzelno 8 września, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-2 Lider Włocławek 8 września, 16:00
Gopło Kruszwica 3-0 Orzeł Służewo 8 września, 16:00
Szubinianka Szubin 1-2 GKS Baruchowo 8 września, 11:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Lubienianka Lubień Kujawski 1-1 GKS Baruchowo 15 września, 16:00
Orzeł Służewo 1-3 Szubinianka Szubin 16 września, 16:00
Lider Włocławek 3-2 Gopło Kruszwica 16 września, 11:00
Kujawianka Strzelno 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 15 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-0 Goplania Inowrocław 15 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-2 LTP Lubanie 15 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 15 września, 16:00
KS Brzoza 9-0 Start Radziejów 15 września, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Start Radziejów 1-3 Lubienianka Lubień Kujawski 23 września, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-3 KS Brzoza 22 września, 11:00
LTP Lubanie 1-3 Noteć Łabiszyn 22 września, 16:00
Goplania Inowrocław 0-1 Wisła Dobrzyń 22 września, 11:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-0 Zdrój Ciechocinek 22 września, 16:00
Gopło Kruszwica 1-0 Kujawianka Strzelno 22 września, 16:00
Szubinianka Szubin 0-5 Lider Włocławek 19 września, 17:00
GKS Baruchowo 4-0 Orzeł Służewo 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Lubienianka Lubień Kujawski 1-1 Orzeł Służewo 29 września, 16:00
Lider Włocławek 1-0 GKS Baruchowo 26 września, 18:30
w pierwotnym terminie (30 września, 11:00) odwołany
Kujawianka Strzelno 2-3 Szubinianka Szubin 29 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-0 Gopło Kruszwica 29 września, 16:00
Wisła Dobrzyń 0-2 Piast Złotniki Kujawskie 29 września, 16:00
Noteć Łabiszyn 1-1 Goplania Inowrocław 29 września, 16:00
KS Brzoza 1-2 LTP Lubanie 29 września, 11:00
Start Radziejów 1-4 Łokietek Brześć Kujawski 29 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski 6 października, 11:00
LTP Lubanie 4-2 Start Radziejów 6 października, 16:00
Goplania Inowrocław 0-0 KS Brzoza 6 października, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Noteć Łabiszyn 6 października, 15:00
Gopło Kruszwica 2-4 Wisła Dobrzyń 6 października, 15:00
Szubinianka Szubin 3-0 Zdrój Ciechocinek 6 października, 14:00
GKS Baruchowo 2-0 Kujawianka Strzelno 6 października, 15:30
Orzeł Służewo 0-2 Lider Włocławek 6 października, 16:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Lubienianka Lubień Kujawski 0-3 Lider Włocławek 13 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 3-3 Orzeł Służewo 13 października, 15:00
Zdrój Ciechocinek 0-1 GKS Baruchowo 13 października, 11:00
Wisła Dobrzyń 5-0 Szubinianka Szubin 13 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 2-0 Gopło Kruszwica 13 października, 15:00
KS Brzoza 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 13 października, 11:00
Start Radziejów 1-2 Goplania Inowrocław 14 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 6-3 LTP Lubanie 13 października, 11:00

Kolejka 11 - 20-21 października

LTP Lubanie 2-2 Lubienianka Lubień Kujawski 20 października, 14:00
Goplania Inowrocław 3-1 Łokietek Brześć Kujawski 21 października, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Start Radziejów 20 października, 15:00
Gopło Kruszwica 0-0 KS Brzoza 21 października, 15:00
Szubinianka Szubin 1-0 Noteć Łabiszyn 20 października, 15:00
GKS Baruchowo 2-1 Wisła Dobrzyń 20 października, 15:30
Orzeł Służewo 1-3 Zdrój Ciechocinek 20 października, 15:00
Lider Włocławek 5-1 Kujawianka Strzelno 20 października, 11:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Lubienianka Lubień Kujawski 1-1 Kujawianka Strzelno 28 października, 11:00
Zdrój Ciechocinek 0-7 Lider Włocławek 27 października, 12:00
Wisła Dobrzyń 2-1 Orzeł Służewo 27 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 0-0 GKS Baruchowo 27 października, 14:00
KS Brzoza 6-1 Szubinianka Szubin 27 października, 11:00
Start Radziejów 0-1 Gopło Kruszwica 27 października, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 27 października, 12:00
LTP Lubanie 1-4 Goplania Inowrocław 27 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Goplania Inowrocław 1-2 Lubienianka Lubień Kujawski 3 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 5-3 LTP Lubanie 3 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 1-2 Łokietek Brześć Kujawski 3 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin 5-0 Start Radziejów 3 listopada, 13:00
GKS Baruchowo 5-0 KS Brzoza 3 listopada, 14:30
Orzeł Służewo 2-3 Noteć Łabiszyn 3 listopada, 14:00
Lider Włocławek 5-1 Wisła Dobrzyń 3 listopada, 16:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Zdrój Ciechocinek 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Lubienianka Lubień Kujawski 0-2 Zdrój Ciechocinek 10 listopada, 14:00
Wisła Dobrzyń 1-1 Kujawianka Strzelno 11 listopada, 13:00
Noteć Łabiszyn 3-1 Lider Włocławek 10 listopada, 13:00
KS Brzoza 3-1 Orzeł Służewo 10 listopada, 11:00
Start Radziejów 1-2 GKS Baruchowo 11 listopada, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-2 Szubinianka Szubin 10 listopada, 11:00
LTP Lubanie 5-0 Gopło Kruszwica 10 listopada, 13:00
Goplania Inowrocław 4-3 Piast Złotniki Kujawskie 10 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski 17 listopada, 13:00
Gopło Kruszwica 2-1 Goplania Inowrocław 17 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 1-3 LTP Lubanie 17 listopada, 12:00
GKS Baruchowo 0-2 Łokietek Brześć Kujawski 17 listopada, 14:15
Orzeł Służewo 3-0 Start Radziejów 17 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-1
Lider Włocławek 1-1 KS Brzoza 17 listopada, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Noteć Łabiszyn 17 listopada, 13:00
Zdrój Ciechocinek 0-2 Wisła Dobrzyń 17 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Lubienianka Lubień Kujawski 3-0 Wisła Dobrzyń 16 marca, 13:00
Zdrój Ciechocinek 1-0 Noteć Łabiszyn 16 marca, 15:00
Kujawianka Strzelno 0-0 KS Brzoza 16 marca, 15:00
Lider Włocławek 4-0 Start Radziejów 16 marca, 16:00
Orzeł Służewo 2-1 Łokietek Brześć Kujawski 17 marca, 14:00
GKS Baruchowo 1-1 LTP Lubanie 16 marca, 15:00
Szubinianka Szubin 0-4 Goplania Inowrocław 16 marca, 15:00
Gopło Kruszwica 0-3 Piast Złotniki Kujawskie 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Gopło Kruszwica 5-3 Lubienianka Lubień Kujawski 23 marca, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Szubinianka Szubin 23 marca, 15:00
Goplania Inowrocław 1-1 GKS Baruchowo 23 marca, 15:00
LTP Lubanie 4-0 Orzeł Służewo 23 marca, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-4 Lider Włocławek 23 marca, 11:00
Start Radziejów 0-1 Kujawianka Strzelno 24 marca, 14:30
KS Brzoza 1-0 Zdrój Ciechocinek 23 marca, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-2 Wisła Dobrzyń 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

LTP Lubanie 1-0 Lider Włocławek 30 marca, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski 2-1 Noteć Łabiszyn 30 marca, 13:00
Wisła Dobrzyń 3-1 KS Brzoza 30 marca, 11:00
Zdrój Ciechocinek 0-1 Start Radziejów 30 marca, 14:00
Kujawianka Strzelno 5-2 Łokietek Brześć Kujawski 30 marca, 16:00
Orzeł Służewo 1-5 Goplania Inowrocław 30 marca, 15:00
GKS Baruchowo 1-2 Piast Złotniki Kujawskie 31 marca, 13:00
Szubinianka Szubin 1-2 Gopło Kruszwica 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Szubinianka Szubin 2-1 Lubienianka Lubień Kujawski 6 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 0-0 GKS Baruchowo 6 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Orzeł Służewo 6 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 0-6 Lider Włocławek 6 kwietnia, 16:00
LTP Lubanie 2-0 Kujawianka Strzelno 6 kwietnia, 14:00
Łokietek Brześć Kujawski 0-2 Zdrój Ciechocinek 6 kwietnia, 11:00
Start Radziejów 1-2 Wisła Dobrzyń 6 kwietnia, 11:00
KS Brzoza 2-2 Noteć Łabiszyn 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Lubienianka Lubień Kujawski 4-2 KS Brzoza 13 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 3-0 Start Radziejów 13 kwietnia, 15:00
Wisła Dobrzyń 4-2 Łokietek Brześć Kujawski 13 kwietnia, 17:00
Zdrój Ciechocinek 3-2 LTP Lubanie 13 kwietnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Goplania Inowrocław 13 kwietnia, 16:00
Lider Włocławek 3-3 Piast Złotniki Kujawskie 13 kwietnia, 16:00
Orzeł Służewo 0-2 Gopło Kruszwica 13 kwietnia, 16:00
GKS Baruchowo 2-1 Szubinianka Szubin 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

GKS Baruchowo 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 20 kwietnia, 11:00
Szubinianka Szubin 6-2 Orzeł Służewo 20 kwietnia, 16:00
Gopło Kruszwica 0-2 Lider Włocławek 20 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-1 Kujawianka Strzelno 20 kwietnia, 16:00
Goplania Inowrocław 0-3 Zdrój Ciechocinek 20 kwietnia, 15:00
LTP Lubanie 1-0 Wisła Dobrzyń 20 kwietnia, 12:00
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Noteć Łabiszyn 20 kwietnia, 12:00
Start Radziejów 1-1 KS Brzoza 20 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 Start Radziejów 27 kwietnia, 15:00
KS Brzoza 3-4 Łokietek Brześć Kujawski 27 kwietnia, 11:00
Noteć Łabiszyn 3-1 LTP Lubanie 27 kwietnia, 16:00
Wisła Dobrzyń 3-0 Goplania Inowrocław 27 kwietnia, 16:00
Zdrój Ciechocinek 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 27 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Gopło Kruszwica 27 kwietnia, 16:00
Lider Włocławek 5-1 Szubinianka Szubin 27 kwietnia, 14:00
Orzeł Służewo 2-2 GKS Baruchowo 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orzeł Służewo 0-4 Lubienianka Lubień Kujawski 4 maja, 16:00
GKS Baruchowo 1-3 Lider Włocławek 4 maja, 11:00
Szubinianka Szubin 5-1 Kujawianka Strzelno 4 maja, 14:00
Gopło Kruszwica 2-1 Zdrój Ciechocinek 4 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-2 Wisła Dobrzyń 4 maja, 16:00
Goplania Inowrocław 0-2 Noteć Łabiszyn 4 maja, 17:00
LTP Lubanie 0-1 KS Brzoza 4 maja, 15:00
Łokietek Brześć Kujawski 6-0 Start Radziejów 3 maja, 12:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Lubienianka Lubień Kujawski 5-1 Łokietek Brześć Kujawski 11 maja, 15:00
Start Radziejów 0-2 LTP Lubanie 12 maja, 15:00
KS Brzoza 0-1 Goplania Inowrocław 11 maja, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-0 Piast Złotniki Kujawskie 11 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 1-1 Gopło Kruszwica 11 maja, 16:00
Zdrój Ciechocinek 0-1 Szubinianka Szubin 11 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-1 GKS Baruchowo 11 maja, 17:00
Lider Włocławek 8-1 Orzeł Służewo 12 maja, 11:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Lider Włocławek 3-3 Lubienianka Lubień Kujawski 18 maja, 12:00
Orzeł Służewo 4-0 Kujawianka Strzelno 18 maja, 16:00
GKS Baruchowo 0-0 Zdrój Ciechocinek 18 maja, 15:00
Szubinianka Szubin 1-1 Wisła Dobrzyń 18 maja, 16:00
Gopło Kruszwica 5-1 Noteć Łabiszyn 19 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-3 KS Brzoza 18 maja, 17:00
Goplania Inowrocław 1-0 Start Radziejów 18 maja, 17:00
LTP Lubanie 1-3 Łokietek Brześć Kujawski 18 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Lubienianka Lubień Kujawski 0-4 LTP Lubanie 25 maja, 16:00
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Goplania Inowrocław 26 maja, 13:00
Start Radziejów 0-3 Piast Złotniki Kujawskie 25 maja, 16:00
KS Brzoza 1-1 Gopło Kruszwica 25 maja, 11:00
Noteć Łabiszyn 0-0 Szubinianka Szubin 25 maja, 16:00
Wisła Dobrzyń 1-1 GKS Baruchowo 25 maja, 16:00
Zdrój Ciechocinek 3-0 Orzeł Służewo 25 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 0-1 Lider Włocławek 25 maja, 11:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Kujawianka Strzelno 3-0 Lubienianka Lubień Kujawski 1 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Lider Włocławek 4-0 Zdrój Ciechocinek 20 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 12:00) odwołany
Orzeł Służewo 0-2 Wisła Dobrzyń 1 czerwca, 16:00
GKS Baruchowo 2-2 Noteć Łabiszyn 1 czerwca, 13:00
Szubinianka Szubin 4-1 KS Brzoza 1 czerwca, 16:00
Gopło Kruszwica 3-2 Start Radziejów 1 czerwca, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-0 Łokietek Brześć Kujawski 1 czerwca, 16:00
Goplania Inowrocław 1-2 LTP Lubanie 18 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (1 czerwca, 17:00) odwołany

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Lubienianka Lubień Kujawski 1-4 Goplania Inowrocław 8 czerwca, 16:00
LTP Lubanie 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 8 czerwca, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski 4-1 Gopło Kruszwica 8 czerwca, 16:00
Start Radziejów 1-1 Szubinianka Szubin 8 czerwca, 17:00
KS Brzoza 1-2 GKS Baruchowo 8 czerwca, 16:00
Noteć Łabiszyn 2-0 Orzeł Służewo 8 czerwca, 17:00
Wisła Dobrzyń 1-5 Lider Włocławek 8 czerwca, 16:00
Zdrój Ciechocinek 1-1 Kujawianka Strzelno 8 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 15 czerwca

Zdrój Ciechocinek 2-0 Lubienianka Lubień Kujawski 14 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 2-2 Wisła Dobrzyń 15 czerwca, 17:00
Lider Włocławek 1-2 Noteć Łabiszyn 15 czerwca, 13:00
Orzeł Służewo 2-4 KS Brzoza 15 czerwca, 17:00
GKS Baruchowo 5-2 Start Radziejów 15 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 0-7 Łokietek Brześć Kujawski 15 czerwca, 17:00
Gopło Kruszwica 3-0 LTP Lubanie 15 czerwca, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-3 Goplania Inowrocław 15 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 22 czerwca

Lubienianka Lubień Kujawski 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 20 czerwca, 13:00
Goplania Inowrocław 3-3 Gopło Kruszwica 22 czerwca, 17:00
LTP Lubanie 3-0 Szubinianka Szubin 21 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Łokietek Brześć Kujawski 2-6 GKS Baruchowo 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (22 czerwca, 17:00) odwołany
Start Radziejów 1-1 Orzeł Służewo 22 czerwca, 17:00
KS Brzoza 0-5 Lider Włocławek 17 czerwca, 16:00
Noteć Łabiszyn 3-0 Kujawianka Strzelno 22 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wisła Dobrzyń 2-1 Zdrój Ciechocinek 22 czerwca, 17:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

IV liga 2018/2019 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2018/2019 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2018/2019 (Włocławek I)
Klasa A 2018/2019 (Włocławek II)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas