[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Włocławek II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mień Lipno 20 49 16 1 3 56-20 9 0 1 27-4 7 1 2 29-16
2.  Tłuchovia Tłuchowo 20 42 13 3 4 59-28 6 2 2 30-14 7 1 2 29-14
3.  Kujawiak Kruszyn 20 41 13 2 5 72-34 6 2 2 38-22 7 0 3 34-12
4.  Wiślanin Bobrowniki 20 34 10 4 6 41-34 5 2 3 24-18 5 2 3 17-16
5.  Wicher Wielgie 20 30 9 3 8 51-56 5 0 5 25-32 4 3 3 26-24
6.  Orion Popowo 20 28 8 4 8 57-50 4 2 4 23-24 4 2 4 34-26
7.  Cukrownik Fabianki 20 24 7 3 10 52-58 2 2 6 20-32 5 1 4 32-26
8.  Skrwa Skrwilno 20 23 6 5 9 42-44 5 0 5 23-18 1 5 4 19-26
9.  Victoria Smólnik 20 20 5 5 10 54-58 4 3 3 33-26 1 2 7 21-32
10.  Grot Kowalki 20 11 3 2 15 39-79 2 2 6 20-35 1 0 9 19-44 2 3 1 0 1 9-5
11.  Skompensis Skępe 20 11 3 2 15 22-84 1 2 7 10-47 2 0 8 12-37 2 3 1 0 1 5-9

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Mień Lipno    1-0 2-0 1-2 2-0 1-0 6-0 1-0 5-1 3-0* 5-1 
 2 Tłuchovia Tłuchowo1-4     1-3 3-0 3-0 2-2 4-2 3-1 2-2 10-0 1-0 
 3 Kujawiak Kruszyn1-2 2-3     2-1 4-4 5-3 5-2 3-0* 3-3 6-3 7-1 
 4 Wiślanin Bobrowniki3-2 1-2 0-4     5-0 1-1 1-5 3-3 2-1 3-0* 5-0 
 5 Wicher Wielgie1-4 3-1 0-7 4-3     2-5 1-2 1-3 4-2 3-2 6-3 
 6 Orion Popowo3-2 0-4 1-3 2-3 2-2     1-2 3-3 3-1 4-3 4-1 
 7 Cukrownik Fabianki1-1 3-4 3-5 0-1 2-6 2-4     2-2 1-6 4-2 2-1 
 8 Skrwa Skrwilno1-2 0-3 2-1 0-1 3-4 3-0 4-3     6-1 4-2 0-1 
 9 Victoria Smólnik4-5 1-6 0-2 2-2 2-2 5-4 2-2 6-3     6-0 5-0 
 10 Grot Kowalki0-2 3-3 3-1 0-2 1-4 4-6 2-9 2-2 3-2     2-4 
 11 Skompensis Skępe1-5 0-3 0-8 2-2 0-4 1-9 0-5* 2-2 3-2 1-7     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Cukrownik Fabianki 2-6 Wicher Wielgie 4 listopada, 14:00
Skompensis Skępe 1-7 Grot Kowalki 19 sierpnia, 16:00
Kujawiak Kruszyn 2-3 Tłuchovia Tłuchowo 18 sierpnia, 18:00
Victoria Smólnik 5-4 Orion Popowo 19 sierpnia, 11:00
Skrwa Skrwilno 1-2 Mień Lipno 18 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Pauza: Mień Lipno.
 
Orion Popowo 3-3 Skrwa Skrwilno 26 sierpnia, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Victoria Smólnik 26 sierpnia, 11:00
Grot Kowalki 3-1 Kujawiak Kruszyn 25 sierpnia, 16:00
Wicher Wielgie 6-3 Skompensis Skępe 26 sierpnia, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 1-5 Cukrownik Fabianki 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Skompensis Skępe 2-2 Wiślanin Bobrowniki 1 września, 17:30
Kujawiak Kruszyn 4-4 Wicher Wielgie 1 września, 14:00
Victoria Smólnik 6-0 Grot Kowalki 1 września, 15:00
Skrwa Skrwilno 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 2 września, 12:00
Mień Lipno 1-0 Orion Popowo 1 września, 15:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Pauza: Orion Popowo.
 
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Mień Lipno 9 września, 17:00
Grot Kowalki 2-2 Skrwa Skrwilno 8 września, 16:00
Wicher Wielgie 4-2 Victoria Smólnik 9 września, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 0-4 Kujawiak Kruszyn 9 września, 13:00
Cukrownik Fabianki 2-1 Skompensis Skępe 8 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Pauza: Skompensis Skępe.
 
Kujawiak Kruszyn 5-2 Cukrownik Fabianki 13 września, 17:30
Victoria Smólnik 2-2 Wiślanin Bobrowniki 15 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-4 Wicher Wielgie 16 września, 12:00
Mień Lipno 3-0 Grot Kowalki 15 września, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Orion Popowo 0-4 Tłuchovia Tłuchowo 15 września, 14:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Grot Kowalki 4-6 Orion Popowo 6 października, 15:00
w pierwotnym terminie (22 września, 16:00) odwołany
Wicher Wielgie 1-4 Mień Lipno 23 września, 15:00
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Skrwa Skrwilno 23 września, 12:00
Cukrownik Fabianki 1-6 Victoria Smólnik 22 września, 16:20
Skompensis Skępe 0-8 Kujawiak Kruszyn 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Victoria Smólnik 5-0 Skompensis Skępe 29 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 4-3 Cukrownik Fabianki 30 września, 12:00
Mień Lipno 1-2 Wiślanin Bobrowniki 29 września, 15:00
Orion Popowo 2-2 Wicher Wielgie 30 września, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 10-0 Grot Kowalki 30 września, 11:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Pauza: Grot Kowalki.
 
Wicher Wielgie 3-1 Tłuchovia Tłuchowo 7 października, 14:00
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Orion Popowo 3 listopada, 14:00
Skompensis Skępe 2-2 Skrwa Skrwilno 7 października, 15:00
Kujawiak Kruszyn 3-3 Victoria Smólnik 6 października, 16:00
Mień Lipno 6-0 Cukrownik Fabianki 7 października, 13:30

Kolejka 9 - 13-14 października

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Skrwa Skrwilno 2-1 Kujawiak Kruszyn 14 października, 12:00
Mień Lipno 5-1 Skompensis Skępe 13 października, 14:15
Orion Popowo 1-2 Cukrownik Fabianki 14 października, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Wiślanin Bobrowniki 14 października, 11:00
Grot Kowalki 1-4 Wicher Wielgie 13 października, 12:30

Kolejka 10 - 20-21 października

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Wiślanin Bobrowniki 3-0 Grot Kowalki 21 października, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Fabianki 3-4 Tłuchovia Tłuchowo 21 października, 15:30
Skompensis Skępe 1-9 Orion Popowo 21 października, 16:00
Kujawiak Kruszyn 1-2 Mień Lipno 21 października, 14:00
Victoria Smólnik 6-3 Skrwa Skrwilno 20 października, 15:30

Kolejka 11 - 27-28 października

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Mień Lipno 5-1 Victoria Smólnik 27 października, 14:00
Orion Popowo 1-3 Kujawiak Kruszyn 28 października, 14:20
Tłuchovia Tłuchowo 1-0 Skompensis Skępe 28 października, 11:00
Grot Kowalki 2-9 Cukrownik Fabianki 27 października, 13:00
Wicher Wielgie 4-3 Wiślanin Bobrowniki 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 23-24 marca

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Wicher Wielgie 1-2 Cukrownik Fabianki 23 marca, 16:00
Grot Kowalki 2-4 Skompensis Skępe 23 marca, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 1-3 Kujawiak Kruszyn 24 marca, 11:00
Orion Popowo 3-1 Victoria Smólnik 24 marca, 11:30
Mień Lipno 1-0 Skrwa Skrwilno 23 marca, 15:00

Kolejka 13 - 30-31 marca

Pauza: Mień Lipno.
 
Skrwa Skrwilno 3-0 Orion Popowo 31 marca, 13:00
Victoria Smólnik 1-6 Tłuchovia Tłuchowo 30 marca, 16:00
Kujawiak Kruszyn 6-3 Grot Kowalki 30 marca, 16:00
Skompensis Skępe 0-4 Wicher Wielgie 31 marca, 13:00
Cukrownik Fabianki 0-1 Wiślanin Bobrowniki 30 marca, 16:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Wiślanin Bobrowniki 5-0 Skompensis Skępe 6 kwietnia, 16:00
Wicher Wielgie 0-7 Kujawiak Kruszyn 7 kwietnia, 15:00
Grot Kowalki 3-2 Victoria Smólnik 6 kwietnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Skrwa Skrwilno 7 kwietnia, 11:00
Orion Popowo 3-2 Mień Lipno 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Pauza: Orion Popowo.
 
Mień Lipno 1-0 Tłuchovia Tłuchowo 13 kwietnia, 14:45
Skrwa Skrwilno 4-2 Grot Kowalki 14 kwietnia, 13:00
Victoria Smólnik 2-2 Wicher Wielgie 14 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 2-1 Wiślanin Bobrowniki 13 kwietnia, 16:00
Skompensis Skępe 0-5 Cukrownik Fabianki 14 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-5

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Pauza: Skompensis Skępe.
 
Cukrownik Fabianki 3-5 Kujawiak Kruszyn 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 16:00) odwołany / w drugim terminie (8 maja, 18:00) odwołany
Wiślanin Bobrowniki 2-1 Victoria Smólnik 27 kwietnia, 16:00
Wicher Wielgie 1-3 Skrwa Skrwilno 28 kwietnia, 15:00
Grot Kowalki 0-2 Mień Lipno 27 kwietnia, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Orion Popowo 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 1 maja

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo.
 
Orion Popowo 4-3 Grot Kowalki 1 maja, 11:00
Mień Lipno 2-0 Wicher Wielgie 1 maja, 15:00
Skrwa Skrwilno 0-1 Wiślanin Bobrowniki 20 kwietnia, 16:00
Victoria Smólnik 2-2 Cukrownik Fabianki 1 maja, 11:00
Kujawiak Kruszyn 7-1 Skompensis Skępe 1 maja, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 maja

Pauza: Kujawiak Kruszyn.
 
Skompensis Skępe 3-2 Victoria Smólnik 5 maja, 13:00
Cukrownik Fabianki 2-2 Skrwa Skrwilno 4 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 3-2 Mień Lipno 4 maja, 16:00
Wicher Wielgie 2-5 Orion Popowo 5 maja, 15:00
Grot Kowalki 3-3 Tłuchovia Tłuchowo 4 maja, 17:00

Kolejka 19 - 11-12 maja

Pauza: Grot Kowalki.
 
Cukrownik Fabianki 1-1 Mień Lipno 11 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-0 Wicher Wielgie 12 maja, 11:00
Orion Popowo 2-3 Wiślanin Bobrowniki 12 maja, 15:00
Skrwa Skrwilno 0-1 Skompensis Skępe 12 maja, 13:00
Victoria Smólnik 0-2 Kujawiak Kruszyn 11 maja, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 maja

Pauza: Victoria Smólnik.
 
Kujawiak Kruszyn 3-0 Skrwa Skrwilno 18 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Skompensis Skępe 1-5 Mień Lipno 19 maja, 13:00
Cukrownik Fabianki 2-4 Orion Popowo 18 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 18 maja, 16:00
Wicher Wielgie 3-2 Grot Kowalki 18 maja, 17:30

Kolejka 21 - 25-26 maja

Pauza: Wicher Wielgie.
 
Grot Kowalki 0-2 Wiślanin Bobrowniki 26 maja, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Cukrownik Fabianki 26 maja, 16:00
Orion Popowo 4-1 Skompensis Skępe 26 maja, 16:00
Mień Lipno 2-0 Kujawiak Kruszyn 26 maja, 16:00
Skrwa Skrwilno 6-1 Victoria Smólnik 26 maja, 16:00

Kolejka 22 - 1-2 czerwca

Pauza: Skrwa Skrwilno.
 
Victoria Smólnik 4-5 Mień Lipno 1 czerwca, 16:00
Kujawiak Kruszyn 5-3 Orion Popowo 1 czerwca, 16:00
Skompensis Skępe 0-3 Tłuchovia Tłuchowo 1 czerwca, 16:00
Cukrownik Fabianki 4-2 Grot Kowalki 1 czerwca, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 5-0 Wicher Wielgie 1 czerwca, 16:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2018/2019 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2018/2019 (Włocławek I)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas