[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Pniewy 26 68 22 2 2 121-29 11 2 0 58-16 11 0 2 63-13
2.  Pogoń Lwówek 26 62 20 2 4 65-34 8 2 3 35-24 12 0 1 30-10
3.  Sokół Pniewy 26 60 19 3 4 76-23 9 2 2 41-9 10 1 2 35-14
4.  Płomień Przyprostynia 26 45 14 3 9 67-48 7 1 5 38-18 7 2 4 29-30
5.  Błękitni Wronki 26 40 12 4 10 59-35 5 1 7 32-24 7 3 3 27-11
6.  Sparta Szamotuły 26 39 12 3 11 60-54 7 0 6 35-29 5 3 5 25-25 2 4 1 1 0 7-5
7.  Mawit Lwówek 26 39 12 3 11 55-51 6 3 4 25-22 6 0 7 30-29 2 1 0 1 1 5-7
8.  Czarni Wróblewo 26 38 11 5 10 46-41 7 1 5 25-17 4 4 5 21-24
9.  Spójnia Strykowo 26 36 11 3 12 34-41 6 1 6 22-18 5 2 6 12-23
10.  Sokół Rakoniewice 26 29 9 2 15 29-50 5 2 6 16-20 4 0 9 13-30
11.  SSG Kamieniec 26 24 8 0 18 52-94 5 0 8 30-39 3 0 10 22-55 2 6 2 0 0 6-1
12.  Lipno Stęszew 26 24 7 3 16 34-64 6 1 6 21-28 1 2 10 13-36 2 0 0 0 2 1-6
13.  Sokół Duszniki 26 19 6 1 19 32-92 3 0 10 13-43 3 1 9 19-49
14.  Kłos Gałowo 26 5 1 2 23 20-94 0 2 11 8-44 1 0 12 12-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orły Pniewy    3-1 2-2 5-2 1-1 5-1 7-3 2-0 3-1 5-2 8-0 5-1 3-1 9-1 
 2 Pogoń Lwówek1-8     3-2 1-2 0-3 3-0 3-0 3-3 4-0 2-0 6-2 3-3 5-1 1-0 
 3 Sokół Pniewy1-0 0-1     4-4 1-1 1-2 4-0 3-0 3-0 3-0 6-0 5-0 5-0 5-1 
 4 Płomień Przyprostynia2-1 2-3 1-2     4-1 1-3 2-0 1-2 2-2 3-0* 3-1 6-0 0-2 11-1 
 5 Błękitni Wronki1-3 1-4 1-2 2-3     0-2 2-0 3-1 0-1 0-2 10-0 2-1 3-3 7-2 
 6 Sparta Szamotuły0-5 0-2 3-4 2-3 1-2     6-4 3-1 1-2 6-1 4-1 2-1 5-3 2-0 
 7 Mawit Lwówek1-8 0-3 0-2 1-1 2-0 1-1     1-1 3-0 2-0 2-4 1-0 7-1 4-1 
 8 Czarni Wróblewo1-3 2-3 0-2 2-1 1-0 0-0 1-3     3-0 2-3 4-1 2-1 4-0 3-0 
 9 Spójnia Strykowo2-3 0-2 1-2 1-2 0-0 2-1 1-2 0-2     2-0 5-3 3-0 4-1 1-0 
 10 Sokół Rakoniewice0-4 1-3 0-6 5-1 0-1 4-0 0-2 0-0 0-0     3-1 2-0 0-2 1-0 
 11 SSG Kamieniec2-8 0-1 1-2 4-6 1-4 2-1 1-4 2-6 2-0 1-3     2-0 9-3 3-1 
 12 Lipno Stęszew0-5 0-3 2-1 1-2 0-5 3-3 2-1 3-0 1-2 2-1 1-4     3-0 3-1 
 13 Sokół Duszniki1-10 0-2 0-3 2-1 0-5 3-5 0-4 1-3 1-2 2-0 2-0 1-4     0-4 
 14 Kłos Gałowo1-5 1-2 0-5 0-1 0-4 0-6 0-7 2-2 0-2 0-1 1-5 2-2 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Lipno Stęszew 0-5 Błękitni Wronki 21 sierpnia, 17:00
Sokół Duszniki 1-3 Czarni Wróblewo 20 sierpnia, 17:00
Sparta Szamotuły 2-0 Kłos Gałowo 20 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Mawit Lwówek 20 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 6-2 SSG Kamieniec 31 sierpnia, 17:30
Orły Pniewy 2-2 Sokół Pniewy 20 sierpnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 2-2 Spójnia Strykowo 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Błękitni Wronki 2-3 Płomień Przyprostynia 28 sierpnia, 14:00
Orły Pniewy 3-1 Spójnia Strykowo 27 sierpnia, 17:00
SSG Kamieniec 1-2 Sokół Pniewy 27 sierpnia, 16:00
Mawit Lwówek 0-3 Pogoń Lwówek 21 września, 16:00
Kłos Gałowo 0-1 Sokół Rakoniewice 28 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 0-0 Sparta Szamotuły 28 sierpnia, 16:00
Lipno Stęszew 3-0 Sokół Duszniki 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Sokół Duszniki 0-5 Błękitni Wronki 3 września, 17:00
Sparta Szamotuły 2-1 Lipno Stęszew 3 września, 17:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Czarni Wróblewo 3 września, 16:00
Pogoń Lwówek 1-0 Kłos Gałowo 4 września, 14:00
Sokół Pniewy 4-0 Mawit Lwówek 3 września, 17:00
Spójnia Strykowo 5-3 SSG Kamieniec 3 września, 17:30
Płomień Przyprostynia 2-1 Orły Pniewy 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Błękitni Wronki 1-3 Orły Pniewy 11 września, 14:00
SSG Kamieniec 4-6 Płomień Przyprostynia 10 września, 16:00
Mawit Lwówek 3-0 Spójnia Strykowo 10 września, 15:00
Kłos Gałowo 0-5 Sokół Pniewy 10 września, 17:00
Czarni Wróblewo 2-3 Pogoń Lwówek 11 września, 16:00
Lipno Stęszew 2-1 Sokół Rakoniewice 11 września, 16:00
Sokół Duszniki 3-5 Sparta Szamotuły 10 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Sparta Szamotuły 1-2 Błękitni Wronki 17 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Sokół Duszniki 17 września, 16:00
Pogoń Lwówek 3-3 Lipno Stęszew 14 września, 17:00
Sokół Pniewy 3-0 Czarni Wróblewo 17 września, 16:00
Spójnia Strykowo 1-0 Kłos Gałowo 17 września, 16:30
Płomień Przyprostynia 2-0 Mawit Lwówek 17 września, 16:00
Orły Pniewy 8-0 SSG Kamieniec 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Błękitni Wronki 10-0 SSG Kamieniec 25 września, 14:00
Mawit Lwówek 1-8 Orły Pniewy 5 października, 16:00
Kłos Gałowo 0-1 Płomień Przyprostynia 25 września, 14:00
Czarni Wróblewo 3-0 Spójnia Strykowo 24 września, 16:00
Lipno Stęszew 2-1 Sokół Pniewy 25 września, 16:00
Sokół Duszniki 0-2 Pogoń Lwówek 24 września, 16:00
Sparta Szamotuły 6-1 Sokół Rakoniewice 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Sokół Rakoniewice 0-1 Błękitni Wronki 2 października, 14:00
Pogoń Lwówek 3-0 Sparta Szamotuły 1 października, 16:00
Sokół Pniewy 5-0 Sokół Duszniki 1 października, 16:00
Spójnia Strykowo 3-0 Lipno Stęszew 1 października, 16:00
Płomień Przyprostynia 1-2 Czarni Wróblewo 2 października, 16:00
Orły Pniewy 9-1 Kłos Gałowo 2 października, 16:00
SSG Kamieniec 1-4 Mawit Lwówek 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Błękitni Wronki 2-0 Mawit Lwówek 9 października, 14:00
Kłos Gałowo 1-5 SSG Kamieniec 9 października, 14:00
Czarni Wróblewo 1-3 Orły Pniewy 9 października, 16:00
Lipno Stęszew 1-2 Płomień Przyprostynia 9 października, 16:00
Sokół Duszniki 1-2 Spójnia Strykowo 8 października, 16:00
Sparta Szamotuły 3-4 Sokół Pniewy 8 października, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Pogoń Lwówek 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pogoń Lwówek 0-3 Błękitni Wronki 15 października, 15:00
Sokół Pniewy 3-0 Sokół Rakoniewice 15 października, 15:00
Spójnia Strykowo 2-1 Sparta Szamotuły 15 października, 15:30
Płomień Przyprostynia 0-2 Sokół Duszniki 16 października, 15:00
Orły Pniewy 5-1 Lipno Stęszew 16 października, 15:00
SSG Kamieniec 2-6 Czarni Wróblewo 15 października, 15:00
Mawit Lwówek 4-1 Kłos Gałowo 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Błękitni Wronki 7-2 Kłos Gałowo 23 października, 13:00
Czarni Wróblewo 1-3 Mawit Lwówek 23 października, 15:00
Lipno Stęszew 1-4 SSG Kamieniec 23 października, 15:00
Sokół Duszniki 1-10 Orły Pniewy 22 października, 15:00
Sparta Szamotuły 2-3 Płomień Przyprostynia 22 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Spójnia Strykowo 22 października, 15:00
Pogoń Lwówek 3-2 Sokół Pniewy 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Sokół Pniewy 1-1 Błękitni Wronki 29 października, 15:00
Spójnia Strykowo 0-2 Pogoń Lwówek 30 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 3-0 Sokół Rakoniewice 30 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orły Pniewy 5-1 Sparta Szamotuły 30 października, 14:00
SSG Kamieniec 9-3 Sokół Duszniki 29 października, 15:00
Mawit Lwówek 1-0 Lipno Stęszew 29 października, 15:00
Kłos Gałowo 2-2 Czarni Wróblewo 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Błękitni Wronki 3-1 Czarni Wróblewo 6 listopada, 13:00
Lipno Stęszew 3-1 Kłos Gałowo 6 listopada, 14:00
Sokół Duszniki 0-4 Mawit Lwówek 5 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 4-1 SSG Kamieniec 5 listopada, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-4 Orły Pniewy 5 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 1-2 Płomień Przyprostynia 5 listopada, 14:00
Sokół Pniewy 3-0 Spójnia Strykowo 5 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Spójnia Strykowo 0-0 Błękitni Wronki 13 listopada, 13:30
Płomień Przyprostynia 1-2 Sokół Pniewy 12 listopada, 14:00
Orły Pniewy 3-1 Pogoń Lwówek 12 listopada, 13:30
SSG Kamieniec 1-3 Sokół Rakoniewice 12 listopada, 13:30
Mawit Lwówek 1-1 Sparta Szamotuły 11 listopada, 11:00
Kłos Gałowo 1-2 Sokół Duszniki 12 listopada, 13:30
Lipno Stęszew 3-0 Czarni Wróblewo 13 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 25-26 marca

Sokół Pniewy 1-0 Orły Pniewy 25 marca, 16:00
Spójnia Strykowo 1-2 Płomień Przyprostynia 26 marca, 16:00
Błękitni Wronki 2-1 Lipno Stęszew 25 marca, 16:00
Czarni Wróblewo 4-0 Sokół Duszniki 25 marca, 16:00
Kłos Gałowo 0-6 Sparta Szamotuły 26 marca, 15:00
Mawit Lwówek 2-0 Sokół Rakoniewice 26 marca, 13:00
SSG Kamieniec 0-1 Pogoń Lwówek 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Płomień Przyprostynia 4-1 Błękitni Wronki 2 kwietnia, 15:00
Spójnia Strykowo 2-3 Orły Pniewy 2 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 6-0 SSG Kamieniec 1 kwietnia, 17:00
Pogoń Lwówek 3-0 Mawit Lwówek 1 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-0 Kłos Gałowo 1 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 3-1 Czarni Wróblewo 1 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 1-4 Lipno Stęszew 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Błękitni Wronki 3-3 Sokół Duszniki 8 kwietnia, 16:00
Lipno Stęszew 3-3 Sparta Szamotuły 9 kwietnia, 13:00
Czarni Wróblewo 2-3 Sokół Rakoniewice 9 kwietnia, 14:00
Kłos Gałowo 1-2 Pogoń Lwówek 9 kwietnia, 15:00
Mawit Lwówek 0-2 Sokół Pniewy 9 kwietnia, 13:00
SSG Kamieniec 2-0 Spójnia Strykowo 8 kwietnia, 16:00
Orły Pniewy 5-2 Płomień Przyprostynia 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 15 kwietnia

Orły Pniewy 1-1 Błękitni Wronki 15 kwietnia, 17:00
Płomień Przyprostynia 3-1 SSG Kamieniec 15 kwietnia, 17:00
Spójnia Strykowo 1-2 Mawit Lwówek 15 kwietnia, 16:00
Sokół Pniewy 5-1 Kłos Gałowo 15 kwietnia, 11:00
Pogoń Lwówek 3-3 Czarni Wróblewo 15 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 2-0 Lipno Stęszew 15 kwietnia, 16:00
Sparta Szamotuły 5-3 Sokół Duszniki 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Błękitni Wronki 0-2 Sparta Szamotuły 23 kwietnia, 16:00
Sokół Duszniki 2-0 Sokół Rakoniewice 23 kwietnia, 14:00
Lipno Stęszew 0-3 Pogoń Lwówek 20 kwietnia, 18:00
Czarni Wróblewo 0-2 Sokół Pniewy 22 kwietnia, 16:00
Kłos Gałowo 0-2 Spójnia Strykowo 23 kwietnia, 15:00
Mawit Lwówek 1-1 Płomień Przyprostynia 23 kwietnia, 13:00
SSG Kamieniec 2-8 Orły Pniewy 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

SSG Kamieniec 1-4 Błękitni Wronki 29 kwietnia, 16:00
Orły Pniewy 7-3 Mawit Lwówek 29 kwietnia, 12:00
Płomień Przyprostynia 11-1 Kłos Gałowo 29 kwietnia, 12:00
Spójnia Strykowo 0-2 Czarni Wróblewo 29 kwietnia, 17:00
Sokół Pniewy 5-0 Lipno Stęszew 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Lwówek 5-1 Sokół Duszniki 29 kwietnia, 16:00
Sokół Rakoniewice 4-0 Sparta Szamotuły 28 kwietnia, 18:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Błękitni Wronki 0-2 Sokół Rakoniewice 6 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 0-2 Pogoń Lwówek 6 maja, 17:00
Sokół Duszniki 0-3 Sokół Pniewy 7 maja, 14:00
Lipno Stęszew 1-2 Spójnia Strykowo 7 maja, 17:00
Czarni Wróblewo 2-1 Płomień Przyprostynia 7 maja, 16:00
Kłos Gałowo 1-5 Orły Pniewy 6 maja, 18:00
Mawit Lwówek 2-4 SSG Kamieniec 7 maja, 17:30

Kolejka 21 - 13-14 maja

Mawit Lwówek 2-0 Błękitni Wronki 14 maja, 18:00
SSG Kamieniec 3-1 Kłos Gałowo 13 maja, 16:00
Orły Pniewy 2-0 Czarni Wróblewo 13 maja, 15:00
Płomień Przyprostynia 6-0 Lipno Stęszew 14 maja, 15:00
Spójnia Strykowo 4-1 Sokół Duszniki 13 maja, 17:00
Sokół Pniewy 1-2 Sparta Szamotuły 13 maja, 11:00
Pogoń Lwówek 2-0 Sokół Rakoniewice 13 maja, 16:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Błękitni Wronki 1-4 Pogoń Lwówek 17 maja, 18:00
Sokół Rakoniewice 0-6 Sokół Pniewy 20 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 1-2 Spójnia Strykowo 20 maja, 17:00
Sokół Duszniki 2-1 Płomień Przyprostynia 21 maja, 14:00
Lipno Stęszew 0-5 Orły Pniewy 21 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 4-1 SSG Kamieniec 21 maja, 16:00
Kłos Gałowo 0-7 Mawit Lwówek 21 maja, 15:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Kłos Gałowo 0-4 Błękitni Wronki 27 maja, 18:00
Mawit Lwówek 1-1 Czarni Wróblewo 28 maja, 10:00
SSG Kamieniec 2-0 Lipno Stęszew 27 maja, 16:00
Orły Pniewy 3-1 Sokół Duszniki 27 maja, 15:00
Płomień Przyprostynia 1-3 Sparta Szamotuły 28 maja, 15:00
Spójnia Strykowo 2-0 Sokół Rakoniewice 27 maja, 17:30
Sokół Pniewy 0-1 Pogoń Lwówek 26 maja, 18:30

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Błękitni Wronki 1-2 Sokół Pniewy 3 czerwca, 17:00
Pogoń Lwówek 4-0 Spójnia Strykowo 3 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 5-1 Płomień Przyprostynia 3 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 0-5 Orły Pniewy 3 czerwca, 17:00
Sokół Duszniki 2-0 SSG Kamieniec 3 czerwca, 17:00
Lipno Stęszew 2-1 Mawit Lwówek 4 czerwca, 17:00
Czarni Wróblewo 3-0 Kłos Gałowo 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Czarni Wróblewo 1-0 Błękitni Wronki 11 czerwca, 16:00
Kłos Gałowo 2-2 Lipno Stęszew 11 czerwca, 15:00
Mawit Lwówek 7-1 Sokół Duszniki 10 czerwca, 14:00
SSG Kamieniec 2-1 Sparta Szamotuły 10 czerwca, 16:00
Orły Pniewy 5-2 Sokół Rakoniewice 10 czerwca, 15:00
Płomień Przyprostynia 2-3 Pogoń Lwówek 11 czerwca, 17:00
Spójnia Strykowo 1-2 Sokół Pniewy 10 czerwca, 18:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 17 czerwca

Czarni Wróblewo 2-1 Lipno Stęszew 17 czerwca, 16:00
Błękitni Wronki 0-1 Spójnia Strykowo 14 czerwca, 19:00
Sokół Pniewy 4-4 Płomień Przyprostynia 14 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (17 czerwca, 16:00) odwołany
Pogoń Lwówek 1-8 Orły Pniewy 17 czerwca, 16:00
Sokół Rakoniewice 3-1 SSG Kamieniec 17 czerwca, 16:00
Sparta Szamotuły 6-4 Mawit Lwówek 17 czerwca, 16:00
Sokół Duszniki 0-4 Kłos Gałowo 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2016/2017 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2016/2017 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Poznań (wschód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas