[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Piła (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wełna Skoki 23 53 17 2 4 72-24 8 0 3 41-16 9 2 1 31-8
2.  Noteć Czarnków 23 45 14 3 6 62-39 9 1 2 35-17 5 2 4 27-22
3.  Korona Stróżewo 23 44 14 2 7 62-43 8 1 3 40-20 6 1 4 22-23
4.  Zamek Gołańcz 22 41 12 5 5 52-26 6 3 2 30-12 6 2 3 22-14
5.  Noteć Rosko 23 37 10 7 6 56-29 7 4 1 38-10 3 3 5 18-19
6.  Radwan Lubasz 23 36 11 3 9 36-34 6 0 5 22-20 5 3 4 14-14
7.  Płomień Połajewo 22 34 11 1 10 57-52 7 1 3 32-18 4 0 7 25-34 2 3 1 0 1 5-4
8.  Sokół Damasławek 22 34 10 4 8 38-30 5 2 4 24-14 5 2 4 14-16 2 3 1 0 1 4-5
9.  Unia Wapno 23 32 9 5 9 44-43 5 4 2 26-12 4 1 7 18-31
10.  Orzeł Pęckowo 22 29 9 2 11 27-40 5 2 4 16-13 4 0 7 11-27
11.  Fortuna Wieleń 24 23 7 2 15 35-63 5 1 6 25-30 2 1 9 10-33
12.  Kłos Budzyń 23 12 3 3 17 34-73 1 0 10 13-26 2 3 7 21-47
13.  Iskra Wyszyny 23 4 1 1 21 19-98 0 1 11 9-35 1 0 10 10-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Wełna Skoki    3-7 4-1 3-1 2-1 1-2 3-1 2-1 0-1 5-1 9-0 9-0 
 2 Noteć Czarnków2-5     2-1 3-2 1-0 0-0 4-1 3-2 4-2 5-0 5-0 0-3* 6-1 
 3 Korona Stróżewo0-0 4-1     2-4 3-2 0-2 7-2 2-1 7-1 5-1 3-1 1-2 6-3 
 4 Zamek Gołańcz0-0 2-6     2-2 4-0 5-2 0-1 0-0 5-0 4-0 3-1 5-0 
 5 Noteć Rosko2-1 0-0 5-0 1-1     0-0 3-4 2-2 3-1 2-0 3-1 4-0 13-0 
 6 Radwan Lubasz0-1 2-4 0-3 0-4     3-0* 4-1 2-1 0-3 2-1 5-2 4-0 
 7 Płomień Połajewo0-3 3-0 0-2 4-0 4-0     4-1 4-2 3-1 2-0 7-7 1-2 
 8 Sokół Damasławek1-2 2-1 1-2 1-1 2-1 0-1 3-1     0-1 4-0 3-3 7-1 
 9 Unia Wapno1-3 3-3 4-0 1-2 2-2 0-0 0-0     3-0* 1-0 7-1 4-1 
 10 Orzeł Pęckowo0-1 3-1 2-2 1-0 1-0 1-4 0-1 2-3     0-0 2-0 4-1 
 11 Fortuna Wieleń2-8 0-2 2-5 1-3 1-1 3-2 2-1 0-2 2-3 3-1     5-1 4-1 
 12 Kłos Budzyń0-4 1-3 1-3 0-1 1-2 1-2 1-2 1-2 4-1 0-2 3-4     
 13 Iskra Wyszyny0-3 1-3 0-2 1-4 1-3 0-5 2-7 0-1 1-2 1-2 1-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Korona Stróżewo.
 
Unia Wapno 1-2 Zamek Gołańcz 20 sierpnia, 16:00
Radwan Lubasz 3-0 Płomień Połajewo 21 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Kłos Budzyń 1-3 Noteć Czarnków 20 sierpnia, 14:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 18:00) odwołany
Orzeł Pęckowo 4-1 Iskra Wyszyny 20 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 2-1 Noteć Rosko 21 sierpnia, 16:00
Fortuna Wieleń 0-2 Sokół Damasławek 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Zamek Gołańcz.
 
Sokół Damasławek 1-2 Korona Stróżewo 28 sierpnia, 16:00
Noteć Rosko 3-1 Fortuna Wieleń 28 sierpnia, 16:00
Iskra Wyszyny 0-3 Wełna Skoki 28 sierpnia, 14:00
Noteć Czarnków 5-0 Orzeł Pęckowo 27 sierpnia, 14:00
Płomień Połajewo 7-7 Kłos Budzyń 27 sierpnia, 17:00
Unia Wapno 0-0 Radwan Lubasz 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Radwan Lubasz 0-3 Zamek Gołańcz 4 września, 15:00
Kłos Budzyń 4-1 Unia Wapno 3 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 1-4 Płomień Połajewo 3 września, 16:00
Wełna Skoki 3-7 Noteć Czarnków 4 września, 16:00
Fortuna Wieleń 4-1 Iskra Wyszyny 4 września, 17:00
Korona Stróżewo 3-2 Noteć Rosko 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Noteć Rosko.
 
Zamek Gołańcz 0-1 Sokół Damasławek 10 września, 15:00
Iskra Wyszyny 0-2 Korona Stróżewo 11 września, 13:30
Noteć Czarnków 5-0 Fortuna Wieleń 10 września, 16:00
Płomień Połajewo 0-3 Wełna Skoki 11 września, 15:00
Unia Wapno 3-0 Orzeł Pęckowo 10 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-3
Radwan Lubasz 5-2 Kłos Budzyń 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Iskra Wyszyny.
 
Kłos Budzyń 0-1 Zamek Gołańcz 17 września, 16:00
Orzeł Pęckowo 1-0 Radwan Lubasz 17 września, 16:00
Wełna Skoki 2-1 Unia Wapno 18 września, 15:00
Fortuna Wieleń 2-1 Płomień Połajewo 18 września, 16:30
Korona Stróżewo 4-1 Noteć Czarnków 28 września, 16:30
w pierwotnym terminie (17 września, 17:00) odwołany
Sokół Damasławek 2-1 Noteć Rosko 18 września, 16:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Zamek Gołańcz 2-2 Noteć Rosko 24 września, 17:00
Iskra Wyszyny 0-1 Sokół Damasławek 25 września, 14:00
Płomień Połajewo 0-2 Korona Stróżewo 25 września, 15:00
Unia Wapno 1-0 Fortuna Wieleń 24 września, 16:00
Radwan Lubasz 0-1 Wełna Skoki 25 września, 15:00
Kłos Budzyń 0-2 Orzeł Pęckowo 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Orzeł Pęckowo 1-0 Zamek Gołańcz 1 października, 16:00
Wełna Skoki 9-0 Kłos Budzyń 2 października, 15:00
Fortuna Wieleń 3-2 Radwan Lubasz 2 października, 16:30
Korona Stróżewo 7-1 Unia Wapno 1 października, 16:00
Sokół Damasławek 2-1 Noteć Czarnków 2 października, 16:00
Noteć Rosko 13-0 Iskra Wyszyny 2 października, 15:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Unia Wapno.
 
Zamek Gołańcz 5-0 Iskra Wyszyny 8 października, 16:00
Noteć Czarnków 1-0 Noteć Rosko 8 października, 16:00
Płomień Połajewo 4-1 Sokół Damasławek 9 października, 15:00
Radwan Lubasz 2-4 Korona Stróżewo 9 października, 15:00
Kłos Budzyń 3-4 Fortuna Wieleń 8 października, 16:00
Orzeł Pęckowo 0-1 Wełna Skoki 8 października, 16:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Wełna Skoki 3-1 Zamek Gołańcz 16 października, 14:00
Fortuna Wieleń 3-1 Orzeł Pęckowo 16 października, 15:00
Korona Stróżewo 1-2 Kłos Budzyń 15 października, 16:00
Sokół Damasławek 0-1 Unia Wapno 16 października, 15:00
Noteć Rosko 3-4 Płomień Połajewo 16 października, 15:00
Iskra Wyszyny 1-3 Noteć Czarnków 16 października, 13:30

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Kłos Budzyń.
 
Zamek Gołańcz 2-6 Noteć Czarnków 22 października, 15:00
Płomień Połajewo 1-2 Iskra Wyszyny 23 października, 15:00
Unia Wapno 2-2 Noteć Rosko 22 października, 15:30
Radwan Lubasz 4-1 Sokół Damasławek 23 października, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-2 Korona Stróżewo 22 października, 15:00
Wełna Skoki 5-1 Fortuna Wieleń 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Orzeł Pęckowo.
 
Fortuna Wieleń 1-3 Zamek Gołańcz 30 października, 14:00
Korona Stróżewo 0-0 Wełna Skoki 29 października, 15:00
Sokół Damasławek 3-3 Kłos Budzyń 30 października, 14:00
Noteć Rosko 0-0 Radwan Lubasz 30 października, 14:00
Iskra Wyszyny 1-2 Unia Wapno 29 października, 12:00
Noteć Czarnków 4-1 Płomień Połajewo 29 października, 15:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Wełna Skoki.
 
Zamek Gołańcz 5-2 Płomień Połajewo 5 listopada, 14:30
Unia Wapno 3-3 Noteć Czarnków 6 listopada, 13:00
Radwan Lubasz 4-0 Iskra Wyszyny 6 listopada, 13:00
Kłos Budzyń 1-2 Noteć Rosko 5 listopada, 13:00
Orzeł Pęckowo 0-1 Sokół Damasławek 5 listopada, 13:30
Fortuna Wieleń 2-5 Korona Stróżewo 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Korona Stróżewo 2-4 Zamek Gołańcz 11 listopada, 13:00
Sokół Damasławek 1-2 Wełna Skoki 11 listopada, 13:00
Noteć Rosko 2-0 Orzeł Pęckowo 11 listopada, 13:00
Iskra Wyszyny 1-1 Kłos Budzyń 11 listopada, 12:00
Noteć Czarnków 0-0 Radwan Lubasz 11 listopada, 14:00
Płomień Połajewo 4-2 Unia Wapno 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Korona Stróżewo.
 
Zamek Gołańcz 0-0 Unia Wapno 18 marca, 16:00
Płomień Połajewo 4-0 Radwan Lubasz 19 marca, 15:00
Noteć Czarnków 0-3 Kłos Budzyń 18 marca, 16:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Iskra Wyszyny 1-2 Orzeł Pęckowo 18 marca, 15:00
Noteć Rosko 2-1 Wełna Skoki 19 marca, 14:00
Sokół Damasławek 4-0 Fortuna Wieleń 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Zamek Gołańcz.
 
Korona Stróżewo 2-1 Sokół Damasławek 25 marca, 15:00
Fortuna Wieleń 1-1 Noteć Rosko 25 marca, 15:00
Wełna Skoki 9-0 Iskra Wyszyny 26 marca, 15:00
Orzeł Pęckowo 3-1 Noteć Czarnków 25 marca, 16:00
Kłos Budzyń 1-2 Płomień Połajewo 25 marca, 16:00
Radwan Lubasz 2-1 Unia Wapno 26 marca, 15:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Sokół Damasławek.
 
Zamek Gołańcz 4-0 Radwan Lubasz 1 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 7-1 Kłos Budzyń 1 kwietnia, 16:00
Płomień Połajewo 3-1 Orzeł Pęckowo 2 kwietnia, 15:00
Noteć Czarnków 2-5 Wełna Skoki 1 kwietnia, 16:00
Iskra Wyszyny 1-2 Fortuna Wieleń 1 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko 5-0 Korona Stróżewo 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Noteć Rosko.
 
Sokół Damasławek 1-1 Zamek Gołańcz 9 kwietnia, 16:00
Korona Stróżewo 6-3 Iskra Wyszyny 8 kwietnia, 16:00
Fortuna Wieleń 0-2 Noteć Czarnków 8 kwietnia, 15:00
Wełna Skoki 3-1 Płomień Połajewo 9 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-3 Unia Wapno 8 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 1-2 Radwan Lubasz 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 15 kwietnia

Pauza: Iskra Wyszyny.
 
Zamek Gołańcz 3-1 Kłos Budzyń 15 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 0-3 Orzeł Pęckowo 15 kwietnia, 16:00
Unia Wapno 1-3 Wełna Skoki 15 kwietnia, 16:30
Płomień Połajewo 2-0 Fortuna Wieleń 15 kwietnia, 15:00
Noteć Czarnków 2-1 Korona Stróżewo 15 kwietnia, 16:00
Noteć Rosko 2-2 Sokół Damasławek 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 22-23 kwietnia

Pauza: Noteć Czarnków.
 
Noteć Rosko 1-1 Zamek Gołańcz 23 kwietnia, 14:00
Sokół Damasławek 7-1 Iskra Wyszyny 23 kwietnia, 16:00
Korona Stróżewo 7-2 Płomień Połajewo 22 kwietnia, 17:00
Fortuna Wieleń 2-3 Unia Wapno 22 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 1-2 Radwan Lubasz 23 kwietnia, 15:00
Orzeł Pęckowo 2-0 Kłos Budzyń 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 29-30 kwietnia

Pauza: Płomień Połajewo.
 
Zamek Gołańcz 5-0 Orzeł Pęckowo 29 kwietnia, 16:00
Kłos Budzyń 0-4 Wełna Skoki 29 kwietnia, 16:00
Radwan Lubasz 2-1 Fortuna Wieleń 30 kwietnia, 15:00
Unia Wapno 4-0 Korona Stróżewo 29 kwietnia, 16:30
Noteć Czarnków 3-2 Sokół Damasławek 29 kwietnia, 13:00
Iskra Wyszyny 1-3 Noteć Rosko 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 3 maja

Pauza: Unia Wapno.
 
Iskra Wyszyny 1-4 Zamek Gołańcz 3 maja, 17:00
Noteć Rosko 0-0 Noteć Czarnków 3 maja, 15:00
Sokół Damasławek 3-1 Płomień Połajewo 3 maja, 16:00
Korona Stróżewo 0-2 Radwan Lubasz 3 maja, 17:00
Fortuna Wieleń 5-1 Kłos Budzyń 3 maja, 11:00
Wełna Skoki 0-1 Orzeł Pęckowo 3 maja, 15:00

Kolejka 22 - 6-7 maja

Pauza: Radwan Lubasz.
 
Zamek Gołańcz 0-0 Wełna Skoki 6 maja, 15:00
Orzeł Pęckowo 0-0 Fortuna Wieleń 6 maja, 16:00
Kłos Budzyń 1-3 Korona Stróżewo 6 maja, 16:00
Unia Wapno 0-0 Sokół Damasławek 6 maja, 17:00
Płomień Połajewo 4-0 Noteć Rosko 7 maja, 15:00
Noteć Czarnków 6-1 Iskra Wyszyny 6 maja, 16:00

Kolejka 23 - 13-14 maja

Pauza: Kłos Budzyń.
 
Noteć Czarnków 3-2 Zamek Gołańcz 13 maja, 16:00
Iskra Wyszyny 2-7 Płomień Połajewo 14 maja, 17:00
Noteć Rosko 3-1 Unia Wapno 13 maja, 15:00
Sokół Damasławek 0-1 Radwan Lubasz 14 maja, 16:00
Korona Stróżewo 5-1 Orzeł Pęckowo 13 maja, 15:30
Fortuna Wieleń 2-8 Wełna Skoki 13 maja, 17:00

Kolejka 24 - 20-21 maja

Pauza: Orzeł Pęckowo.
 
Zamek Gołańcz 4-0 Fortuna Wieleń 20 maja, 15:00
Wełna Skoki 4-1 Korona Stróżewo 20 maja, 17:00
Kłos Budzyń 1-2 Sokół Damasławek 20 maja, 16:00
Radwan Lubasz 0-4 Noteć Rosko 20 maja, 17:00
Unia Wapno 4-1 Iskra Wyszyny 20 maja, 17:00
Płomień Połajewo 3-0 Noteć Czarnków 21 maja, 15:00

REKLAMA

Kolejka 25 - 27-28 maja

Pauza: Wełna Skoki.
 
Płomień Połajewo - Zamek Gołańcz 28 maja, 15:00
Noteć Czarnków 4-2 Unia Wapno 27 maja, 16:00
Iskra Wyszyny 0-5 Radwan Lubasz 27 maja, 17:00
Noteć Rosko 4-0 Kłos Budzyń 27 maja, 15:00
Sokół Damasławek - Orzeł Pęckowo 28 maja, 17:00
Korona Stróżewo 3-1 Fortuna Wieleń 27 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

Pauza: Fortuna Wieleń.
 
Zamek Gołańcz - Korona Stróżewo
Wełna Skoki - Sokół Damasławek
Orzeł Pęckowo - Noteć Rosko
Kłos Budzyń - Iskra Wyszyny
Radwan Lubasz - Noteć Czarnków
Unia Wapno - Płomień Połajewo

IV liga 2016/2017 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2016/2017 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas