[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2016/2017, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lubuszanin Trzcianka 30 66 19 9 2 99-28 11 3 1 66-11 8 6 1 33-17
2.  Warta Międzychód 30 64 19 7 4 85-33 9 4 2 39-21 10 3 2 46-12
3.  Unia Swarzędz 30 59 18 5 7 73-43 12 1 2 56-19 6 4 5 17-24
4.  Nielba Wągrowiec 30 58 17 7 6 69-47 11 4 0 41-13 6 3 6 28-34
5.  Iskra Szydłowo 30 52 15 7 8 71-42 6 4 5 33-28 9 3 3 38-14 2 3 1 0 1 3-3
6.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 52 14 10 6 56-32 9 4 2 41-17 5 6 4 15-15 2 3 1 0 1 3-3
7.  Grom Plewiska 30 51 15 6 9 66-39 10 1 4 38-17 5 5 5 28-22
8.  Sparta Oborniki 30 43 13 4 13 68-42 6 2 7 40-21 7 2 6 28-21
9.  Kotwica Kórnik 30 41 11 8 11 54-49 7 5 3 31-19 4 3 8 23-30
10.  GLKS Wysoka 30 40 12 4 14 46-60 8 3 4 28-24 4 1 10 18-36
11.  GKS Dopiewo 30 35 10 5 15 38-47 6 3 6 20-20 4 2 9 18-27
12.  Pogoń Łobżenica 30 34 9 7 14 47-59 6 2 7 26-24 3 5 7 21-35
13.  Zieloni Lubosz 30 29 6 11 13 34-55 2 8 5 19-18 4 3 8 15-37
14.  Huragan Pobiedziska 30 27 7 6 17 39-57 5 2 8 22-23 2 4 9 17-34
15.  1922 Lechia Kostrzyn 30 11 2 5 23 32-80 2 4 9 17-31 0 1 14 15-49
16.  Luboński KS 30 6 1 3 26 18-182 1 2 12 9-63 0 1 14 9-119

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lubuszanin Trzcianka    3-3 3-0 2-2 2-2 5-0 1-0 2-0 8-0 5-1 3-1 6-0 1-2 4-0 5-0 16-0 
 2 Warta Międzychód2-1     2-2 1-1 1-2 2-1 4-1 2-0 1-4 3-2 3-1 2-2 3-0 2-2 5-1 6-1 
 3 Unia Swarzędz1-2 2-2     6-2 1-0 1-0 2-0 3-2 3-1 5-1 5-2 0-4 4-1 3-0 6-2 14-0 
 4 Nielba Wągrowiec2-2 2-0 5-0     1-1 1-1 3-2 3-1 3-1 4-1 2-0 0-0 5-1 5-2 2-1 3-0 
 5 Iskra Szydłowo0-2 0-3 1-3 2-2     0-1 4-3 3-2 2-1 4-2 1-1 4-0 1-2 4-4 6-1 1-1 
 6 Tarnovia Tarnowo Podgórne3-3 2-2 3-0 3-1 2-3     1-2 2-2 2-1 2-0 2-0 1-1 3-0 2-0 2-1 11-1 
 7 Grom Plewiska0-2 1-0 1-1 2-0 2-3 0-1     0-3 1-0 2-0 3-1 4-0 5-1 7-1 4-3 6-1 
 8 Sparta Oborniki1-3 0-2 1-2 2-3 1-0 0-0 0-2     1-1 5-1 3-0 5-2 1-3 0-1 3-1 17-0 
 9 Kotwica Kórnik2-2 0-3 1-1 3-1 2-2 1-1 1-1 1-2     2-0 0-2 3-2 8-0 1-0 3-1 3-1 
 10 GLKS Wysoka1-1 0-6 3-1 3-2 1-0 2-2 0-0 1-3 3-1     0-2 1-2 2-0 2-1 6-3 3-0* 
 11 GKS Dopiewo2-2 1-3 0-1 1-3 0-2 3-1 1-1 0-3 2-0 1-1     0-1 3-1 1-0 1-0 4-1 
 12 Pogoń Łobżenica1-2 0-3 1-0 2-3 0-4 0-2 2-5 2-1 0-1 2-1 3-1     0-0 0-0 2-1 11-0 
 13 Zieloni Lubosz1-1 0-3 1-2 0-1 1-3 0-0 0-0 1-1 0-0 0-3* 0-0 1-1     2-2 1-0 11-1 
 14 Huragan Pobiedziska0-1 1-4 0-1 4-0 0-5 0-1 0-4 1-3 1-1 0-1 1-0 3-2 0-0     3-0 8-0 
 15 1922 Lechia Kostrzyn1-5 0-1 0-1 3-4 0-2 0-0 3-3 0-4 0-1 1-3 0-2 2-2 1-1 1-0     5-2 
 16 Luboński KS0-4 0-11 2-2 0-3 0-9 0-4 0-4 0-1 3-10 0-1 1-5 3-2 0-3 0-4 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Zieloni Lubosz 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 7 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 GKS Dopiewo 6 sierpnia, 14:00
Luboński KS 0-1 GLKS Wysoka 6 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Grom Plewiska 6 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 1-0 Huragan Pobiedziska 6 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 0-3 Warta Międzychód 7 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Sparta Oborniki 7 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-0 Unia Swarzędz 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Unia Swarzędz 13 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-3 Lubuszanin Trzcianka 13 sierpnia, 11:00
Warta Międzychód 1-1 Nielba Wągrowiec 13 sierpnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 3-2 Pogoń Łobżenica 13 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Kotwica Kórnik 13 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 sierpnia, 15:00
GKS Dopiewo 4-1 Luboński KS 14 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 1-3 Iskra Szydłowo 14 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Iskra Szydłowo 6-1 1922 Lechia Kostrzyn 20 sierpnia, 15:00
Luboński KS 0-3 Zieloni Lubosz 20 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GKS Dopiewo 20 sierpnia, 17:00
Kotwica Kórnik 2-0 GLKS Wysoka 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Łobżenica 2-5 Grom Plewiska 21 sierpnia, 17:00
Nielba Wągrowiec 5-2 Huragan Pobiedziska 20 sierpnia, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-3 Warta Międzychód 20 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 1-2 Unia Swarzędz 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

1922 Lechia Kostrzyn 0-4 Sparta Oborniki 27 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 2-2 Unia Swarzędz 28 sierpnia, 16:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Lubuszanin Trzcianka 27 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Nielba Wągrowiec 27 sierpnia, 17:00
GLKS Wysoka 1-2 Pogoń Łobżenica 26 sierpnia, 17:00
GKS Dopiewo 2-0 Kotwica Kórnik 28 sierpnia, 14:00
Zieloni Lubosz 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 sierpnia, 14:00
Iskra Szydłowo 1-1 Luboński KS 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 3-4 września

Luboński KS 0-0 1922 Lechia Kostrzyn 3 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-3 Iskra Szydłowo 3 września, 16:00
Kotwica Kórnik 8-0 Zieloni Lubosz 3 września, 17:00
Pogoń Łobżenica 3-1 GKS Dopiewo 3 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 4-1 GLKS Wysoka 14 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 1-0 Grom Plewiska 3 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Warta Międzychód 3 września, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Unia Swarzędz 4 września, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 września

1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Warta Międzychód 10 września, 16:00
Huragan Pobiedziska 1-3 Sparta Oborniki 11 września, 15:00
Grom Plewiska 1-1 Unia Swarzędz 10 września, 11:00
GKS Dopiewo 1-3 Nielba Wągrowiec 11 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Pogoń Łobżenica 11 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-1 Kotwica Kórnik 10 września, 12:00
Luboński KS 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 września, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 5-1 GLKS Wysoka 9 września, 17:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 17 września, 16:00
Kotwica Kórnik 3-1 Luboński KS 17 września, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-4 Iskra Szydłowo 18 września, 16:00
Nielba Wągrowiec 5-1 Zieloni Lubosz 17 września, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 3-1 GKS Dopiewo 17 września, 16:00
Sparta Oborniki 0-2 Grom Plewiska 17 września, 16:00
Warta Międzychód 2-2 Huragan Pobiedziska 17 września, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Unia Swarzędz 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 24-25 września

1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Huragan Pobiedziska 24 września, 16:00
Grom Plewiska 1-0 Warta Międzychód 24 września, 16:00
GLKS Wysoka 1-3 Sparta Oborniki 25 września, 15:00
GKS Dopiewo 0-1 Unia Swarzędz 25 września, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Lubuszanin Trzcianka 25 września, 14:00
Iskra Szydłowo 2-2 Nielba Wągrowiec 24 września, 15:00
Luboński KS 3-2 Pogoń Łobżenica 24 września, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Kotwica Kórnik 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Kotwica Kórnik 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 października, 16:00
Pogoń Łobżenica 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-0 Luboński KS 1 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Iskra Szydłowo 1 października, 16:00
Sparta Oborniki 3-0 GKS Dopiewo 1 października, 16:00
Warta Międzychód 3-2 GLKS Wysoka 1 października, 12:00
Huragan Pobiedziska 0-4 Grom Plewiska 1 października, 16:00
Zieloni Lubosz 1-2 Unia Swarzędz 2 października, 14:00

Kolejka 10 - 8-9 października

1922 Lechia Kostrzyn 3-3 Grom Plewiska 8 października, 15:00
GLKS Wysoka 2-1 Huragan Pobiedziska 9 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-3 Warta Międzychód 9 października, 14:00
Zieloni Lubosz 1-1 Sparta Oborniki 9 października, 14:00
Iskra Szydłowo 1-3 Unia Swarzędz 8 października, 15:00
Luboński KS 0-4 Lubuszanin Trzcianka 8 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Nielba Wągrowiec 8 października, 15:00
Kotwica Kórnik 3-2 Pogoń Łobżenica 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pogoń Łobżenica 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 15 października, 15:00
Nielba Wągrowiec 3-1 Kotwica Kórnik 15 października, 15:00
Lubuszanin Trzcianka 5-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 15 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 Iskra Szydłowo 15 października, 15:00
Warta Międzychód 3-0 Zieloni Lubosz 15 października, 15:00
Huragan Pobiedziska 1-0 GKS Dopiewo 15 października, 15:00
Grom Plewiska 2-0 GLKS Wysoka 15 października, 15:00
Luboński KS 2-2 Unia Swarzędz 15 października, 12:00

Kolejka 12 - 22-23 października

1922 Lechia Kostrzyn 1-3 GLKS Wysoka 22 października, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 Grom Plewiska 23 października, 14:00
Zieloni Lubosz 2-2 Huragan Pobiedziska 23 października, 14:00
Iskra Szydłowo 0-3 Warta Międzychód 22 października, 15:00
Luboński KS 0-1 Sparta Oborniki 22 października, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Unia Swarzędz 22 października, 14:00
Kotwica Kórnik 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22 października, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-3 Nielba Wągrowiec 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Nielba Wągrowiec 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 29 października, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 6-0 Pogoń Łobżenica 29 października, 15:00
Sparta Oborniki 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 października, 14:00
Warta Międzychód 6-1 Luboński KS 29 października, 14:00
Huragan Pobiedziska 0-5 Iskra Szydłowo 29 października, 15:00
Grom Plewiska 5-1 Zieloni Lubosz 29 października, 15:00
GLKS Wysoka 0-2 GKS Dopiewo 30 października, 13:00
Kotwica Kórnik 1-1 Unia Swarzędz 29 października, 15:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

1922 Lechia Kostrzyn 0-2 GKS Dopiewo 5 listopada, 13:00
Zieloni Lubosz 0-3 GLKS Wysoka 6 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy od 85. minuty występowała zbyt mała liczba młodzieżowców
Iskra Szydłowo 4-3 Grom Plewiska 5 listopada, 14:00
Luboński KS 0-4 Huragan Pobiedziska 5 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Warta Międzychód 5 listopada, 13:00
Kotwica Kórnik 1-2 Sparta Oborniki 5 listopada, 14:00
Pogoń Łobżenica 1-0 Unia Swarzędz 6 listopada, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-2 Lubuszanin Trzcianka 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Lubuszanin Trzcianka 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 11 listopada, 11:00
Sparta Oborniki 5-2 Pogoń Łobżenica 11 listopada, 11:00
Warta Międzychód 1-4 Kotwica Kórnik 11 listopada, 11:00
Huragan Pobiedziska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 11:00
Grom Plewiska 6-1 Luboński KS 11 listopada, 11:00
GLKS Wysoka 1-0 Iskra Szydłowo 11 listopada, 11:00
GKS Dopiewo 3-1 Zieloni Lubosz 11 listopada, 11:00
Nielba Wągrowiec 5-0 Unia Swarzędz 11 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 13 listopada

1922 Lechia Kostrzyn 1-1 Zieloni Lubosz 13 listopada, 13:30
GKS Dopiewo 0-2 Iskra Szydłowo 13 listopada, 13:30
GLKS Wysoka 3-0 Luboński KS 13 listopada, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Grom Plewiska 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 listopada, 13:30
Huragan Pobiedziska 1-1 Kotwica Kórnik 13 listopada, 13:30
Warta Międzychód 2-2 Pogoń Łobżenica 13 listopada, 13:30
Sparta Oborniki 2-3 Nielba Wągrowiec 13 listopada, 13:30
Unia Swarzędz 1-2 Lubuszanin Trzcianka 11 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (13 listopada, 13:30) odwołany / w drugim terminie (4 marca) odwołany

Kolejka 17 - 18-19 marca

Unia Swarzędz 6-2 1922 Lechia Kostrzyn 18 marca, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 2-0 Sparta Oborniki 18 marca, 11:00
Nielba Wągrowiec 2-0 Warta Międzychód 18 marca, 14:00
Pogoń Łobżenica 0-0 Huragan Pobiedziska 19 marca, 14:00
Kotwica Kórnik 1-1 Grom Plewiska 18 marca, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 GLKS Wysoka 18 marca, 15:00
Luboński KS 1-5 GKS Dopiewo 18 marca, 14:00
Iskra Szydłowo 1-2 Zieloni Lubosz 18 marca, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 marca

Unia Swarzędz 3-2 Sparta Oborniki 25 marca, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-2 Iskra Szydłowo 25 marca, 15:00
Zieloni Lubosz 11-1 Luboński KS 26 marca, 14:00
GKS Dopiewo 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 marca, 16:00
GLKS Wysoka 3-1 Kotwica Kórnik 26 marca, 14:00
Grom Plewiska 4-0 Pogoń Łobżenica 25 marca, 16:00
Huragan Pobiedziska 4-0 Nielba Wągrowiec 26 marca, 15:00
Warta Międzychód 2-1 Lubuszanin Trzcianka 25 marca, 16:00

Kolejka 19 - 1-2 kwietnia

Sparta Oborniki 3-1 1922 Lechia Kostrzyn 1 kwietnia, 15:00
Unia Swarzędz 2-2 Warta Międzychód 1 kwietnia, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 4-0 Huragan Pobiedziska 1 kwietnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 3-2 Grom Plewiska 1 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 2-1 GLKS Wysoka 2 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 0-2 GKS Dopiewo 1 kwietnia, 15:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Zieloni Lubosz 1 kwietnia, 15:00
Luboński KS 0-9 Iskra Szydłowo 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 8-9 kwietnia

Unia Swarzędz 3-0 Huragan Pobiedziska 8 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 5-2 Luboński KS 8 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 0-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 8 kwietnia, 15:00
Zieloni Lubosz 0-0 Kotwica Kórnik 9 kwietnia, 14:00
GKS Dopiewo 0-1 Pogoń Łobżenica 8 kwietnia, 17:00
GLKS Wysoka 3-2 Nielba Wągrowiec 9 kwietnia, 15:00
Grom Plewiska 0-2 Lubuszanin Trzcianka 8 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 2-0 Sparta Oborniki 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 15 kwietnia

GLKS Wysoka 1-1 Lubuszanin Trzcianka 15 kwietnia, 13:00
Warta Międzychód 5-1 1922 Lechia Kostrzyn 15 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 0-1 Huragan Pobiedziska 15 kwietnia, 14:00
Unia Swarzędz 2-0 Grom Plewiska 15 kwietnia, 14:00
Nielba Wągrowiec 2-0 GKS Dopiewo 15 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 0-0 Zieloni Lubosz 15 kwietnia, 15:00
Kotwica Kórnik 2-2 Iskra Szydłowo 15 kwietnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 11-1 Luboński KS 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 22-23 kwietnia

Unia Swarzędz 5-1 GLKS Wysoka 22 kwietnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 kwietnia, 11:00
Luboński KS 3-10 Kotwica Kórnik 22 kwietnia, 16:00
Iskra Szydłowo 4-0 Pogoń Łobżenica 22 kwietnia, 15:00
Zieloni Lubosz 0-1 Nielba Wągrowiec 23 kwietnia, 14:00
GKS Dopiewo 2-2 Lubuszanin Trzcianka 22 kwietnia, 17:00
Grom Plewiska 0-3 Sparta Oborniki 22 kwietnia, 17:00
Huragan Pobiedziska 1-4 Warta Międzychód 22 kwietnia, 12:30

Kolejka 23 - 29-30 kwietnia

Huragan Pobiedziska 3-0 1922 Lechia Kostrzyn 30 kwietnia, 15:00
Warta Międzychód 4-1 Grom Plewiska 29 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 5-1 GLKS Wysoka 29 kwietnia, 15:00
Unia Swarzędz 5-2 GKS Dopiewo 29 kwietnia, 14:00
Lubuszanin Trzcianka 1-2 Zieloni Lubosz 29 kwietnia, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-1 Iskra Szydłowo 29 kwietnia, 15:00
Pogoń Łobżenica 11-0 Luboński KS 30 kwietnia, 16:00
Kotwica Kórnik 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 24 - 3 maja

Unia Swarzędz 4-1 Zieloni Lubosz 3 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Kotwica Kórnik 3 maja, 14:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-1 Pogoń Łobżenica 3 maja, 15:00
Luboński KS 0-3 Nielba Wągrowiec 3 maja, 16:00
Iskra Szydłowo 0-2 Lubuszanin Trzcianka 3 maja, 11:00
GKS Dopiewo 0-3 Sparta Oborniki 3 maja, 14:00
GLKS Wysoka 0-6 Warta Międzychód 10 maja, 17:30
Grom Plewiska 7-1 Huragan Pobiedziska 3 maja, 11:00

Kolejka 25 - 6-7 maja

Grom Plewiska 4-3 1922 Lechia Kostrzyn 6 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 0-1 GLKS Wysoka 7 maja, 15:00
Warta Międzychód 3-1 GKS Dopiewo 6 maja, 17:00
Sparta Oborniki 1-3 Zieloni Lubosz 7 maja, 15:00
Unia Swarzędz 1-0 Iskra Szydłowo 6 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 16-0 Luboński KS 6 maja, 16:00
Nielba Wągrowiec 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 6 maja, 15:00
Pogoń Łobżenica 0-1 Kotwica Kórnik 7 maja, 17:00

Kolejka 26 - 13-14 maja

Unia Swarzędz 14-0 Luboński KS 11 maja, 18:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Pogoń Łobżenica 13 maja, 16:00
Kotwica Kórnik 3-1 Nielba Wągrowiec 13 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-3 Lubuszanin Trzcianka 13 maja, 15:00
Iskra Szydłowo 3-2 Sparta Oborniki 13 maja, 15:00
Zieloni Lubosz 0-3 Warta Międzychód 14 maja, 14:00
GKS Dopiewo 1-0 Huragan Pobiedziska 13 maja, 17:00
GLKS Wysoka 0-0 Grom Plewiska 14 maja, 15:00

Kolejka 27 - 20-21 maja

GLKS Wysoka 6-3 1922 Lechia Kostrzyn 20 maja, 17:00
Grom Plewiska 3-1 GKS Dopiewo 20 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 0-0 Zieloni Lubosz 21 maja, 15:00
Warta Międzychód 1-2 Iskra Szydłowo 20 maja, 17:00
Sparta Oborniki 17-0 Luboński KS 21 maja, 15:00
Unia Swarzędz 1-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 maja, 16:00
Lubuszanin Trzcianka 8-0 Kotwica Kórnik 20 maja, 16:00
Nielba Wągrowiec 0-0 Pogoń Łobżenica 20 maja, 15:00

Kolejka 28 - 27-28 maja

Unia Swarzędz 3-1 Kotwica Kórnik 27 maja, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-4 Nielba Wągrowiec 27 maja, 16:00
Pogoń Łobżenica 1-2 Lubuszanin Trzcianka 28 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 Sparta Oborniki 27 maja, 15:00
Luboński KS 0-11 Warta Międzychód 27 maja, 16:00
Iskra Szydłowo 4-4 Huragan Pobiedziska 27 maja, 15:00
Zieloni Lubosz 0-0 Grom Plewiska 28 maja, 14:00
GKS Dopiewo 1-1 GLKS Wysoka 27 maja, 17:00

Kolejka 29 - 31 maja

GKS Dopiewo 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 31 maja, 17:30
GLKS Wysoka 2-0 Zieloni Lubosz 31 maja, 17:00
Grom Plewiska 2-3 Iskra Szydłowo 31 maja, 17:00
Huragan Pobiedziska 8-0 Luboński KS 31 maja, 17:00
Warta Międzychód 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 31 maja, 17:00
Sparta Oborniki 1-1 Kotwica Kórnik 31 maja, 17:00
Unia Swarzędz 0-4 Pogoń Łobżenica 31 maja, 17:00
Lubuszanin Trzcianka 2-2 Nielba Wągrowiec 31 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 3-4 czerwca

Unia Swarzędz 6-2 Nielba Wągrowiec 3 czerwca, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-5 Lubuszanin Trzcianka 3 czerwca, 16:00
Pogoń Łobżenica 2-1 Sparta Oborniki 3 czerwca, 16:00
Kotwica Kórnik 0-3 Warta Międzychód 3 czerwca, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Huragan Pobiedziska 3 czerwca, 16:00
Luboński KS 0-4 Grom Plewiska 3 czerwca, 16:00
Iskra Szydłowo 4-2 GLKS Wysoka 3 czerwca, 16:00
Zieloni Lubosz 0-0 GKS Dopiewo 3 czerwca, 16:00

Baraże o udział w III lidze (II)
Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska)

III liga 2016/2017 (II)

IV liga 2016/2017 (kujawsko-pomorska)
IV liga sportbazar.pl 2016/2017 (pomorska)
IV liga 2016/2017 (wielkopolska (południe))
IV liga 2016/2017 (zachodniopomorska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Piła (południe))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Piła (północ))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2016/2017 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas