[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga 2016/2017, grupa: II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwardia Koszalin 20 41 12 5 3 32-17 7 3 1 20-9 5 2 2 12-8
2.  Sokół Kleczew 20 39 12 3 5 37-24 7 1 3 22-14 5 2 2 15-10
3.  Lech II Poznań 20 38 12 2 6 39-19 6 1 2 17-9 6 1 4 22-10
4.  GKS Przodkowo 20 37 10 7 3 44-24 6 3 1 28-13 4 4 2 16-11
5.  Elana Toruń 20 35 10 5 5 38-23 5 1 3 17-13 5 4 2 21-10 1 1 0 1 0 0-0
6.  Bałtyk Gdynia 20 35 10 5 5 27-17 4 2 4 7-9 6 3 1 20-8 1 1 0 1 0 0-0
7.  KKS 1925 Kalisz 20 34 11 1 8 27-23 4 1 5 11-14 7 0 3 16-9
8.  Jarota Jarocin 20 33 9 6 5 29-21 4 4 2 11-10 5 2 3 18-11
9.  Świt Skolwin (Szczecin) 20 28 8 4 8 31-29 5 1 4 16-13 3 3 4 15-16
10.  KS Chwaszczyno 20 25 8 1 11 34-41 7 0 3 21-16 1 1 8 13-25 2 6 2 0 0 5-2
11.  Pogoń II Szczecin 20 25 7 4 9 24-30 4 3 3 15-15 3 1 6 9-15 2 0 0 0 2 2-5
12.  Wda Świecie 20 24 6 6 8 33-34 3 4 3 12-16 3 2 5 21-18
13.  Górnik Konin 20 22 6 4 10 20-26 4 3 3 14-10 2 1 7 6-16 1 3 1 0 0 2-1
14.  Polonia Środa Wielkopolska 20 22 5 7 8 25-30 3 3 4 12-15 2 4 4 13-15 1 0 0 0 1 1-2
15.  Chemik Bydgoszcz 20 21 6 3 11 25-35 2 0 8 6-16 4 3 3 19-19
16.  Pogoń Lębork 20 20 6 2 12 23-43 3 1 6 15-26 3 1 6 8-17 1 3 1 0 0 3-2
17.  Vineta Wolin 20 20 5 5 10 27-36 3 4 3 17-13 2 1 7 10-23 1 0 0 0 1 2-3
18.  Leśnik Manowo 20 6 2 0 18 10-53 1 0 9 5-28 1 0 9 5-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Gwardia Koszalin    2-1 3-2 1-1 0-1 2-1 1-0 0-0 2-2 5-0 2-1 2-0 
 2 Sokół Kleczew0-3     4-1 1-4 2-1 3-1 2-1 0-1 1-1 5-0 1-0 3-1 
 3 Lech II Poznań1-3     0-3 1-0 4-0 2-1 1-0 1-1 3-1 4-0 
 4 GKS Przodkowo5-1     2-2 1-2 3-1 2-0 5-1 2-2 3-2 1-1 4-1 
 5 Elana Toruń0-1 2-2     1-3 4-2 2-0 2-1 3-0 3-2 0-2 
 6 Bałtyk Gdynia1-2 0-3 0-0     1-0 0-1 1-0 1-1 1-0 1-2 1-0 
 7 KKS 1925 Kalisz1-0 2-1 1-5 1-2     1-1 1-0 0-1 0-2 0-1 4-1 
 8 Jarota Jarocin0-3 1-1 2-1 1-1 0-0     0-2 2-1 1-0 1-1 3-0 
 9 Świt Skolwin (Szczecin)2-0 1-2 0-1 1-0 0-2 3-4     2-2 3-2 2-0 2-0 
 10 KS Chwaszczyno2-1 1-5 0-3 2-0     2-1 5-3 3-0 3-1 3-1 0-1 
 11 Pogoń II Szczecin0-1 0-3 1-0 1-1 1-1 1-3     4-2 1-1 3-1 3-2 
 12 Wda Świecie2-2 0-4 2-2 1-2 2-2 1-0     1-0 0-2 2-2 1-0 
 13 Górnik Konin1-1 3-0 0-1 0-3 1-1 2-1 1-1     2-1 0-1 4-0 
 14 Polonia Środa Wielkopolska0-2 1-1 0-0 2-3 0-4 1-0 1-3     2-1 1-1 4-0 
 15 Chemik Bydgoszcz0-1 0-3 0-2 0-1 0-1 1-4 3-0 0-1 2-1 0-2     
 16 Pogoń Lębork0-2 0-4 0-2 2-3 3-2 3-3 1-5 1-3     3-2 2-0 
 17 Vineta Wolin0-0 1-2 1-1 0-0 0-1 3-1 4-2 1-2 4-1 3-3     
 18 Leśnik Manowo0-5 1-4 0-2 0-4 0-2 0-4 1-0 1-3 1-2 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Górnik Konin 3-0 Sokół Kleczew 7 sierpnia, 17:00
Paweł Błaszczak 25, 45, Mateusz Majer 75
Pogoń Lębork 2-3 KKS 1925 Kalisz 6 sierpnia, 17:00
Mateusz Wachowiak 4, Mateusz Wesserling 66 - Damian Czech 22, 59, Mateusz Gawlik 57
Chemik Bydgoszcz 0-2 GKS Przodkowo 6 sierpnia, 16:00
Łukasz Stasiak 15, Piotr Łapigrowski 90
Bałtyk Gdynia 1-1 Wda Świecie 6 sierpnia, 17:00
Mateusz Kuzimski 77 - Dawid Retlewski 32
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 0-1 Gwardia Koszalin 6 sierpnia, 17:00
Sebastian Ginter 77
Polonia Środa Wielkopolska 0-4 Jarota Jarocin 7 sierpnia, 17:00
Piotr Skokowski 6, Jacek Pacyński 56, Mateusz Molewski 67, Hubert Antkowiak 90
Vineta Wolin 4-2 KS Chwaszczyno 6 sierpnia, 16:00
Adam Nagórski 6 (k), Kacper Wittbrodt 10, Patryk Kamola 56 (s), Bartosz Ława 90 (k) - Krzysztof Wicki 25, Damian Kugiel 68
Pogoń II Szczecin 0-1 Lech II Poznań 6 sierpnia, 11:00
Dawid Kurminowski 16
Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Leśnik Manowo 7 sierpnia, 15:00 (200)
Kamil Walków 12, Michał Kołodziejski 90

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 0-1 Lech II Poznań 13 sierpnia, 17:20 (450)
Jakub Pawlicki 12
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia drużyny gości
KS Chwaszczyno 2-1 Pogoń II Szczecin 13 sierpnia, 13:00
Łukasz Kowalski 4, Maksymilian Hebel 55 - Gracjan Kuśmierek 81
Jarota Jarocin 3-0 Vineta Wolin 13 sierpnia, 17:00
Taras Maksymiw 58, Hubert Antkowiak 75, Damian Pawlak 90
Gwardia Koszalin 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 13 sierpnia, 17:00
Maciej Stańczyk 11, Mateusz Kołodziejski 29 - Krzysztof Bartoszak 47, Radosław Barabasz 64
Wda Świecie 1-2 Elana Toruń 13 sierpnia, 17:00 (650)
Dawid Retlewski 27 - Patryk Aleksandrowicz 81, Łukasz Zagdański 88
GKS Przodkowo 1-2 Bałtyk Gdynia 13 sierpnia, 16:00
Łukasz Stasiak 16 - Patryk Kotłowski 37 (s), Mateusz Kuzimski 89
KKS 1925 Kalisz 0-2 Chemik Bydgoszcz 13 sierpnia, 17:00 (400)
Robert Kawałek 83, Patryk Nowak 90
Sokół Kleczew 1-0 Pogoń Lębork 13 sierpnia, 17:00
Łukasz Cichos 33
Leśnik Manowo 1-0 Górnik Konin 13 sierpnia, 17:00
Karol Sochaj 22

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

Górnik Konin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 20 sierpnia, 17:00 (500)
Maciej Adamczewski 31 (k) - Michał Kołodziejski 45
Pogoń Lębork 2-0 Leśnik Manowo 21 sierpnia, 17:00
Patryk Pytlak 7, Łukasz Kłos 16
Chemik Bydgoszcz 0-3 Sokół Kleczew 20 sierpnia, 16:00
Przemysław Kędziora 18, Tomasz Kowalczuk 42, Adrian Raszka 62 (s)
Bałtyk Gdynia 1-0 KKS 1925 Kalisz 21 sierpnia, 13:00
Piotr Ruszkul 62
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 2-2 GKS Przodkowo 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Zagdański 40, Patryk Aleksandrowicz 44 - Sebastian Żołnowski 60, 90
Polonia Środa Wielkopolska 1-3 Wda Świecie 21 sierpnia, 17:00 (200)
Krzysztof Bartoszak 24 - Patryk Urbański 26, Jakub Gackowski 41, Dawid Retlewski 90
Vineta Wolin 0-0 Gwardia Koszalin 20 sierpnia, 16:00
Pogoń II Szczecin 1-1 Jarota Jarocin 21 sierpnia, 17:00
Łukasz Zwoliński 33 - Piotr Garbarek 86
na bocznym boisku nr 2
Lech II Poznań 2-1 KS Chwaszczyno 20 sierpnia, 17:00
Dawid Kownacki 50 (k), Dawid Kurminowski 90 - Krzysztof Wicki 5
we Wronkach

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Świt Skolwin (Szczecin) 2-2 KS Chwaszczyno 27 sierpnia, 17:00
Grzegorz Szczepanik 68, Marcin Krystek 90 - Maksymilian Hebel 54, Radosław Krysiński 88
Jarota Jarocin 2-1 Lech II Poznań 27 sierpnia, 17:00
Damian Pawlak 2, Hubert Antkowiak 17 - Krzysztof Kołodziej 76 (k)
Gwardia Koszalin 1-0 Pogoń II Szczecin 26 sierpnia, 17:00
Mateusz Kołodziejski 27
Wda Świecie 1-0 Vineta Wolin 27 sierpnia, 17:00
Bartosz Czerwiński 63
GKS Przodkowo 2-2 Polonia Środa Wielkopolska 27 sierpnia, 16:00
Łukasz Stasiak 48, Sebastian Żołnowski 73 - Przemysław Otuszewski 38, Radosław Barabasz 90
KKS 1925 Kalisz 1-5 Elana Toruń 27 sierpnia, 17:00 (700)
Dominik Domagalski 83 - Tomasz Bzdęga 10, Patryk Aleksandrowicz 36, 41, Łukasz Zagdański 47 (k), Damian Lenkiewicz 68
Sokół Kleczew 2-1 Bałtyk Gdynia 27 sierpnia, 17:00
Jakub Antosik 61, Arkadiusz Bajerski 90 - Wojciech Zyska 35
Leśnik Manowo 1-3 Chemik Bydgoszcz 27 sierpnia, 14:00
Paweł Rakowski 26 (k) - Robert Kawałek 68 (k), Adrian Raszka 71, Patryk Tomaszewski 90
Górnik Konin 0-1 Pogoń Lębork 30 sierpnia, 17:00
Maciej Wardziński 39

Kolejka 5 - 3-4 września

Pogoń Lębork 3-3 Świt Skolwin (Szczecin) 3 września, 17:00 (450)
Fabian Słowiński 39, Mateusz Wachowiak 45, 75 - Krzysztof Filipowicz 43, Oskar Szczepanik 45, Kamil Walków 90
Chemik Bydgoszcz 2-1 Górnik Konin 3 września, 12:00
Dawid Janicki 50, Damian Rysiewski 78 (k) - Paweł Błaszczak 6
Bałtyk Gdynia 1-0 Leśnik Manowo 3 września, 17:00
Wojciech Zyska 52
na Narodowym Stadionie Rugby
Polonia Środa Wielkopolska 2-3 KKS 1925 Kalisz 3 września, 16:00
Krzysztof Bartoszak 51, Radosław Barabasz 56 - Rafał Jankowski 31, Błażej Ciesielski 35, Stajko Stojczew 68
Vineta Wolin 1-1 GKS Przodkowo 2 września, 17:00
Przemysław Kostuch 58 (s) - Przemysław Kostuch 41 (k)
Pogoń II Szczecin 4-2 Wda Świecie 3 września, 11:00
Łukasz Zwoliński 9, 34, Gracjan Jaroch 52, Sebastian Kowalczyk 90 - Maciej Rożnowski 71, Bartosz Czerwiński 88 (k)
na bocznym boisku nr 2
KS Chwaszczyno 2-0 Jarota Jarocin 3 września, 17:00
Damian Kugiel 55, Maksymilian Hebel 63
Sokół Kleczew 1-4 Elana Toruń 3 września, 17:00
Sebastian Śmiałek 30 (k) - Damian Lenkiewicz 34, Tomasz Bzdęga 64 (k), Marcin Trojanowski 71, 80
Gwardia Koszalin 2-1 Lech II Poznań 26 października, 15:00
Mateusz Kołodziejski 39, Jeremiasz Grela 54 - Niklas Zulciak 21
w pierwotnym terminie (4 września, 13:00) we Wronkach odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji / w drugim terminie (28 września, 17:00) we Wronkach odwołany / w trzecim terminie (12 października, 16:00) odwołany

Kolejka 6 - 10-11 września

Świt Skolwin (Szczecin) 3-4 Jarota Jarocin 11 września, 16:00 (0)
Jarosław Jóźwiak 47, 76, Grzegorz Szczepanik 82 - Piotr Garbarek 4, Piotr Skokowski 30 (k), Hubert Antkowiak 36, 90
Gwardia Koszalin 2-1 KS Chwaszczyno 10 września, 14:00
Daniel Wojciechowski 55, Sebastian Ginter 71 - Krzysztof Wicki 24
Wda Świecie 0-4 Lech II Poznań 10 września, 16:00
Paweł Tomczyk 45, Kamil Jóźwiak 45, Patryk Janasik 58, Dawid Kurminowski 78
GKS Przodkowo 5-1 Pogoń II Szczecin 10 września, 16:00
Paweł Czoska 6, Mateusz Łuczak 47, 90, Mateusz Frankowski 63, Karol Domjan 83 - Sebastian Kowalczyk 76
KKS 1925 Kalisz 4-1 Vineta Wolin 10 września, 17:00
Adrian Krzywicki 3 (s), Rafał Jankowski 12, 70, Stajko Stojczew 90 - Adam Nagórski 29
Sokół Kleczew 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 10 września, 11:00
Jakub Dębowski 22 - Krzysztof Bartoszak 27
Leśnik Manowo 1-4 Elana Toruń 10 września, 17:00
Karol Saganowski 48 - Łukasz Zagdański 12, 42, 66, Patryk Aleksandrowicz 40
Górnik Konin 0-3 Bałtyk Gdynia 11 września, 17:00
Piotr Ruszkul 16, 51, Tomasz Bejuk 47
Pogoń Lębork 1-3 Chemik Bydgoszcz 10 września, 17:00
Maciej Wardziński 39 - Dawid Janicki 35, Ołeksandr Kostiuk 36, Szymon Maziarz 50

Kolejka 7 - 17-18 września

Chemik Bydgoszcz 1-4 Świt Skolwin (Szczecin) 17 września, 16:00
Patryk Nowak 79 - Michał Kołodziejski 29, 75, Kamil Walków 84, Ernest Graś 90 (k)
Bałtyk Gdynia 1-0 Pogoń Lębork 17 września, 18:30
Filip Sosnowski 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 3-0 Górnik Konin 17 września, 15:00
Łukasz Zagdański 23, Tomasz Bzdęga 66, Maciej Stefanowicz 71
Polonia Środa Wielkopolska 4-0 Leśnik Manowo 16 września, 17:00
Krzysztof Bartoszak 20, 79, Adrian Świątek 80, 90
Vineta Wolin 1-2 Sokół Kleczew 17 września, 16:00
Adam Nagórski 90 (k) - Piotr Kasperkiewicz 45, Łukasz Cichos 55
Pogoń II Szczecin 1-0 KKS 1925 Kalisz 18 września, 16:00
Joshua Balogun Kayode 45 (s)
Lech II Poznań 0-3 GKS Przodkowo 17 września, 13:00
Andrzej Kaszuba 22, Łukasz Stasiak 23, Cezary Gawron 30
we Wronkach
KS Chwaszczyno 5-3 Wda Świecie 17 września, 17:00
Damian Kugiel 23, 33, Adrian Solczak 42, Arkadiusz Byczkowski 66, Kacper Łazaj 90 - Szymon Kocieniewski 9, 63, 69
Jarota Jarocin 0-3 Gwardia Koszalin 16 września, 17:00
Bartosz Maciąg 8, Robert Ziętarski 70, Sebastian Ginter 79

Kolejka 8 - 24-25 września

Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Gwardia Koszalin 25 września, 15:00 (550)
Ernest Graś 17 (k), Michał Kołodziejski 70
Wda Świecie 1-0 Jarota Jarocin 24 września, 16:00
Dawid Retlewski 65
GKS Przodkowo 2-0 KS Chwaszczyno 24 września, 12:00
Łukasz Stasiak 54, 71
KKS 1925 Kalisz 2-1 Lech II Poznań 25 września, 15:00 (900)
Stajko Stojczew 35, Rafał Jankowski 50 - Paweł Tomczyk 78
Sokół Kleczew 2-1 Pogoń II Szczecin 25 września, 15:00
Przemysław Kędziora 48, 76 - Robert Obst 5
Leśnik Manowo 1-2 Vineta Wolin 24 września, 16:00
Karol Saganowski 66 - Adam Nagórski 24, Adrian Nagórski 40
Górnik Konin 2-1 Polonia Środa Wielkopolska 24 września, 16:00
Krystian Sobieraj 41, Wiktor Naworski 86 - Krzysztof Bartoszak 75 (k)
Pogoń Lębork 0-2 Elana Toruń 25 września, 16:00
Łukasz Zagdański 57, Marcin Trojanowski 90
Chemik Bydgoszcz 0-1 Bałtyk Gdynia 24 września, 16:00
Piotr Ruszkul 66

Kolejka 9 - 1-2 października

Bałtyk Gdynia 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 2 października, 15:00
Tomasz Bejuk 66
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 0-2 Chemik Bydgoszcz 1 października, 12:00
Robert Kawałek 17, Patryk Nowak 78
Polonia Środa Wielkopolska 2-1 Pogoń Lębork 1 października, 16:00
Adrian Świątek 21, Jakub Solarek 28 - Damian Formela 16
Vineta Wolin 4-1 Górnik Konin 1 października, 15:00
Marek Niewiada 32, Adam Nagórski 41, 48, Adrian Nagórski 45 - Mateusz Augustyniak 66
Pogoń II Szczecin 3-2 Leśnik Manowo 1 października, 16:00
Gracjan Jaroch 11, Krystian Peda 14, 50 - Yūki Nemoto 8, Dawid Ejzygmann 52
na bocznym boisku nr 2
Lech II Poznań 1-3 Sokół Kleczew 2 października, 13:00
Jakub Moder 77 - Arkadiusz Bajerski 34, Tomasz Koziorowski 86, Émile Thiakane 90
we Wronkach
KS Chwaszczyno 0-3 KKS 1925 Kalisz 1 października, 15:00
Damian Czech 62, Joshua Balogun Kayode 80, Marcin Tomaszewski 90
Jarota Jarocin 1-1 GKS Przodkowo 1 października, 16:00
Przemysław Kostuch 33 (s) - Maksym Demjanczuk 47
Gwardia Koszalin 0-0 Wda Świecie 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Świt Skolwin (Szczecin) 3-2 Wda Świecie 9 października, 15:00
Kamil Walków 40, Paweł Krawiec 47, Ernest Graś 90 (k) - Bartosz Czerwiński 3 (k), Maciej Rożnowski 87
GKS Przodkowo 5-1 Gwardia Koszalin 8 października, 14:00
Franciszek Barzowski 2, Bartosz Maciąg 42 (s), Łukasz Stasiak 54 (k), 59, 81 - Mateusz Kołodziejski 8
KKS 1925 Kalisz 1-1 Jarota Jarocin 9 października, 15:30 (300)
Rafał Jankowski 15 (k) - Jacek Pacyński 37
Sokół Kleczew 3-1 KS Chwaszczyno 8 października, 15:00
Łukasz Cichos 36, Wiktor Patrzykąt 66, Arkadiusz Byczkowski 85 (s) - Arkadiusz Byczkowski 5 (k)
Leśnik Manowo 0-5 Lech II Poznań 8 października, 15:00
Jakub Moder 23, 39, Krzysztof Kołodziej 52, 90, Niklas Zulciak 87
Górnik Konin 1-1 Pogoń II Szczecin 8 października, 15:00
Jakub Groszkowski 13 (k) - Gracjan Jaroch 42
Pogoń Lębork 3-2 Vineta Wolin 8 października, 16:00
Mateusz Wachowiak 46, Patryk Pytlak 55, Mateusz Sychowski 65 - Adrian Skorb 23, Konrad Bartoszewicz 74
Chemik Bydgoszcz 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 8 października, 12:00
Igor Jurga 30, Adrian Świątek 60
Bałtyk Gdynia 0-0 Elana Toruń 4 grudnia, 13:00 (344)
na Narodowym Stadionie Rugby / w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy do reprezentacji narodowych

Kolejka 11 - 15-16 października

Elana Toruń 1-3 Świt Skolwin (Szczecin) 15 października, 15:00
Marcin Trojanowski 1 - Marcin Krystek 51, Kamil Walków 80, Marcin Garlej 90
Polonia Środa Wielkopolska 0-0 Bałtyk Gdynia 15 października, 15:00
Vineta Wolin 3-3 Chemik Bydgoszcz 15 października, 15:00
Adam Nagórski 74, 88, Adrian Nagórski 78 - Szymon Maziarz 19 (k), Dawid Janicki 54, Robert Kawałek 90
Pogoń II Szczecin 3-1 Pogoń Lębork 15 października, 14:00
Sebastian Kowalczyk 19, Marcin Listkowski 55, Łukasz Zwoliński 63 - Mateusz Madziąg 81
na bocznym boisku nr 2
Lech II Poznań 1-1 Górnik Konin 15 października, 13:00
Paweł Tomczyk 82 - Paweł Błaszczak 90
we Wronkach
KS Chwaszczyno 0-1 Leśnik Manowo 15 października, 15:00
Yūki Nemoto 39
Jarota Jarocin 1-1 Sokół Kleczew 15 października, 15:00
Piotr Garbarek 24 - Sebastian Śmiałek 23
Gwardia Koszalin 0-1 KKS 1925 Kalisz 15 października, 14:00
Iwelin Kostow 90
Wda Świecie 2-2 GKS Przodkowo 15 października, 15:00
Dawid Retlewski 30, Patryk Urbański 73 - Mateusz Frankowski 57, Łukasz Stasiak 61

Kolejka 12 - 22-23 października

Świt Skolwin (Szczecin) 1-0 GKS Przodkowo 23 października, 15:00
Marcin Krystek 54
KKS 1925 Kalisz 1-0 Wda Świecie 22 października, 15:00 (600)
Iwelin Kostow 84
Sokół Kleczew 0-3 Gwardia Koszalin 22 października, 11:00
Jeremiasz Grela 2, 59, Krzysztof Bułka 43
Leśnik Manowo 0-4 Jarota Jarocin 23 października, 14:00
Damian Pawlak 12, Hubert Antkowiak 41, 70, Alan Janowski 85
Górnik Konin 2-1 KS Chwaszczyno 22 października, 14:15
Jakub Groszkowski 64, Piotr Radoszewski 74 - Maksymilian Hebel 88 (k)
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opoźnieniem
Pogoń Lębork 0-4 Lech II Poznań 22 października, 15:00
Dawid Kurminowski 21, 61 (k), 74, Tymoteusz Puchacz 90
Chemik Bydgoszcz 0-1 Pogoń II Szczecin 22 października, 12:00
Dawid Kort 90 (k)
Bałtyk Gdynia 1-2 Vineta Wolin 23 października, 13:00
Wojciech Zyska 39 (k) - Kacper Wittbrodt 21, Bartosz Ława 63 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 3-2 Polonia Środa Wielkopolska 22 października, 14:00
Jacek Figaszewski 12, Łukasz Zagdański 42, Tomasz Bzdęga 54 - Damian Nawrocik 60, Krzysztof Bartoszak 82 (k)

Kolejka 13 - 29-30 października

Polonia Środa Wielkopolska 1-0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 października, 14:00
Michał Stańczyk 85
Vineta Wolin 0-0 Elana Toruń 29 października, 14:00
Pogoń II Szczecin 0-3 Bałtyk Gdynia 30 października, 11:00
Wojciech Zyska 24, Tomasz Bejuk 72, 87
na bocznym boisku nr 2
Lech II Poznań 3-1 Chemik Bydgoszcz 29 października, 13:00
Dawid Kurminowski 33, Niklas Zulciak 36, Kacper Chodyna 90 - Dawid Janicki 74
we Wronkach / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Jay Jaskólski
KS Chwaszczyno 3-1 Pogoń Lębork 29 października, 15:00 (100)
Krzysztof Wicki 41, Przemysław Duda 60, Kacper Łazaj 66 - Łukasz Ķłos 21
Jarota Jarocin 2-1 Górnik Konin 29 października, 15:00
Jakub Czapliński 51, Michał Grobelny 81 - Piotr Radoszewski 10
Gwardia Koszalin 2-0 Leśnik Manowo 29 października, 14:00
Mateusz Kołodziejski 48, Robert Ziętarski 90
Wda Świecie 2-2 Sokół Kleczew 29 października, 14:00
Patryk Kiełpiński 17, 42 - Łukasz Cichos 55, Tomasz Kowalczuk 78
GKS Przodkowo 3-1 KKS 1925 Kalisz 29 października, 13:00 (50)
Łukasz Stasiak 15, 49, Mateusz Frankowski 78 - Rafał Jankowski 28

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Świt Skolwin (Szczecin) 0-2 KKS 1925 Kalisz 6 listopada, 14:00 (100)
Damian Czech 15, Rafał Jankowski 45
Sokół Kleczew 4-1 GKS Przodkowo 6 listopada, 14:00
Émile Thiakane 33, Jakub Antosik 55, Arkadiusz Bajerski 80, Przemysław Kędziora 83 - Łukasz Kwaśnik 53
Leśnik Manowo 0-4 Wda Świecie 5 listopada, 14:00
Bartosz Czerwiński 13, Patryk Kiełpiński 21, Patryk Urbański 23, Dawid Retlewski 76
Górnik Konin 1-1 Gwardia Koszalin 5 listopada, 13:00
Paweł Błaszczak 39 - Mateusz Kołodziejski 8
Pogoń Lębork 3-2 Jarota Jarocin 5 listopada, 14:00
Mateusz Wachowiak 4, 54, Mateusz Maciąg 16 (k) - Mateusz Molewski 45 (k), Hubert Antkowiak 90
Chemik Bydgoszcz 3-0 KS Chwaszczyno 5 listopada, 14:00
Dawid Janicki 71, Robert Kawałek 85, Maciej Kot 90
Bałtyk Gdynia 1-2 Lech II Poznań 5 listopada, 16:00
Filip Sosnowski 64 - Filip Nawrocki 81, Paweł Tomczyk 89
na Narodowym Stadionie Rugby / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Miłosz Mleczko
Elana Toruń 2-0 Pogoń II Szczecin 5 listopada, 14:00
Marcin Trojanowski 14, 69 (k)
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Vineta Wolin 5 listopada, 14:00
Krzysztof Bartoszak 85 - Bartosz Ława 88

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Vineta Wolin 3-1 Świt Skolwin (Szczecin) 12 listopada, 13:00
Adam Nagórski 47, 60, 89 - Marcin Krystek 79
Pogoń II Szczecin 1-1 Polonia Środa Wielkopolska 12 listopada, 11:00
Łukasz Zwoliński 36 - Krzysztof Wolkiewicz 38
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech II Poznań 1-0 Elana Toruń 12 listopada, 13:00
Patryk Janasik 13
we Wronkach
KS Chwaszczyno 1-5 Bałtyk Gdynia 12 listopada, 13:00
Maksymilian Hebel 45 (k) - Arkadiusz Proena 4, Tomasz Bejuk 29, Piotr Karasiński 38, 57, Mateusz Kuzimski 59
Jarota Jarocin 1-1 Chemik Bydgoszcz 12 listopada, 14:00
Piotr Garbarek 90 - Robert Kawałek 83
Gwardia Koszalin 5-0 Pogoń Lębork 13 listopada, 13:00
Krzysztof Bułka 23, Robert Ziętarski 26, Sebastian Ginter 51, 60, Mateusz Kołodziejski 72
Wda Świecie 1-0 Górnik Konin 12 listopada, 13:00
Maciej Rożnowski 83
GKS Przodkowo 4-1 Leśnik Manowo 12 listopada, 13:00
Łukasz Stasiak 17, Marcin Karniluk 61, 78, Paweł Czoska 77 - Karol Saganowski 72
KKS 1925 Kalisz 1-0 Sokół Kleczew 12 listopada, 14:00 (400)
Joshua Balogun Kayode 61

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Świt Skolwin (Szczecin) 1-2 Sokół Kleczew 19 listopada, 13:00
Michał Kołodziejski 54 - Krzysztof Filipowicz 25 (s), Jakub Dębowski 52
Leśnik Manowo 0-2 KKS 1925 Kalisz 19 listopada, 13:00
Rafał Jankowski 60, Joshua Balogun Kayode 82
Górnik Konin 0-1 GKS Przodkowo 19 listopada, 12:00
Łukasz Stasiak 64
Pogoń Lębork 1-5 Wda Świecie 19 listopada, 14:00
Michał Szałek 33 - Dawid Retlewski 58, Bartosz Czerwiński 62 (k), Maciej Rożnowski 75, 86, Szymon Kocieniewski 77
Chemik Bydgoszcz 0-1 Gwardia Koszalin 19 listopada, 14:00
Michał Szubert 41
Bałtyk Gdynia 0-1 Jarota Jarocin 19 listopada, 15:00
Jakub Czapliński 51
na Narodowym Stadionie Rugby
Elana Toruń 4-2 KS Chwaszczyno 19 listopada, 14:00
Łukasz Zagdański 4, 40, 76, Tomasz Bzdęga 70 (k) - Maciej Portasiński 23, Maksymilian Hebel 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Dariusz Grubba
Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Lech II Poznań 19 listopada, 13:00
Radosław Barabasz 9 - Niklas Zulciak 2
Vineta Wolin 1-2 Pogoń II Szczecin 19 listopada, 13:00
Jakub Tarka 25 - Seiya Kitano 44, 66

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Pogoń II Szczecin 1-1 Świt Skolwin (Szczecin) 26 listopada, 13:00
Gracjan Jaroch 71 - Michał Kołodziejski 77
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Lech II Poznań 4-0 Vineta Wolin 26 listopada, 13:00
Kamil Jóźwiak 27, 90, Niklas Zulciak 51, Paweł Tomczyk 90
we Wronkach
KS Chwaszczyno 3-0 Polonia Środa Wielkopolska 26 listopada, 13:00
Maksymilian Hebel 14, 75, Przemysław Duda 26
Jarota Jarocin 0-0 Elana Toruń 26 listopada, 13:00
po meczu drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości - Marcin Trojanowski
Gwardia Koszalin 1-1 Bałtyk Gdynia 26 listopada, 12:00
Robert Ziętarski 79 - Wojciech Zyska 17 (k)
Wda Świecie 2-2 Chemik Bydgoszcz 26 listopada, 13:00 (150)
Dawid Retlewski 26, Bartosz Czerwiński 67 (k) - Dawid Janicki 4, 61
GKS Przodkowo 1-1 Pogoń Lębork 26 listopada, 12:00
Przemysław Kostuch 89 (k) - Fabian Słowiński 51
KKS 1925 Kalisz 0-1 Górnik Konin 26 listopada, 13:00 (600)
Piotr Radoszewski 40
Sokół Kleczew 3-1 Leśnik Manowo 26 listopada, 13:00
Łukasz Cichos 7, 76, Przemysław Kędziora 55 - Yūki Nemoto 35 (k)

Kolejka 18 - 11-12 marca

Leśnik Manowo 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 12 marca, 14:00
Dominik Andrzejewski 12, 57
Sokół Kleczew 0-1 Górnik Konin 11 marca, 14:00
Jakub Groszkowski 81 (k)
KKS 1925 Kalisz 0-1 Pogoń Lębork 11 marca, 16:00 (600)
Arkadiusz Byczkowski 87
GKS Przodkowo 3-2 Chemik Bydgoszcz 11 marca, 13:00
Przemysław Szur 42, Łukasz Stasiak 53, 85 - Damian Rysiewski 60, Jay Jaskólski 70
Wda Świecie 2-2 Bałtyk Gdynia 11 marca, 13:00
Dawid Retlewski 9, Patryk Kiełpiński 36 - Wojciech Zyska 21 (k), 32 (k)
Gwardia Koszalin 3-2 Elana Toruń 11 marca, 14:00
Daniel Wojciechowski 18, Robert Ziętarski 24, Michał Szubert 54 - Rafał Więckowski 75, Łukasz Zagdański 79
Jarota Jarocin 1-0 Polonia Środa Wielkopolska 12 marca, 14:00
Mateusz Molewski 39
KS Chwaszczyno 3-1 Vineta Wolin 11 marca, 15:00
Maciej Portasiński 34, Kacper Łazaj 35, Rafał Bujnowski 74 - Adam Nagórski 17
Lech II Poznań 1-0 Pogoń II Szczecin 11 marca, 12:00
Paweł Tomczyk 9
we Wronkach

Kolejka 19 - 18-19 marca

Lech II Poznań 4-0 Świt Skolwin (Szczecin) 18 marca, 12:00
Paweł Tomczyk 33, 49, 55, 81
we Wronkach
Pogoń II Szczecin 1-3 KS Chwaszczyno 19 marca, 14:30
Seiya Kitano 45 - Mateusz Węsierski 1, Paweł Arndt 67, 89
na Obiekcie Sportowym Bukowe / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Radosław Janukiewicz
Vineta Wolin 0-1 Jarota Jarocin 18 marca, 14:00
Filip Szewczyk 2
Polonia Środa Wielkopolska 0-2 Gwardia Koszalin 18 marca, 14:00
Sebastian Ginter 57, Michał Szubert 65
Elana Toruń 2-1 Wda Świecie 18 marca, 13:00 (700)
Łukasz Zagdański 41, Patryk Aleksandrowicz 45 - Maciej Rożnowski 55
Bałtyk Gdynia 0-3 GKS Przodkowo 18 marca, 17:00
Przemysław Szur 35, Mateusz Łuczak 68, Łukasz Stasiak 90
na Narodowym Stadionie Rugby
Chemik Bydgoszcz 0-1 KKS 1925 Kalisz 18 marca, 12:00
Mateusz Gawlik 57
na stadionie KKP
Pogoń Lębork 0-2 Sokół Kleczew 18 marca, 14:00
Łukasz Cichos 27, Tomasz Koziorowski 59
Górnik Konin 4-0 Leśnik Manowo 18 marca, 15:00
Jakub Antosik 38, Kamil Krzyżanowski 51, Kajetan Zalewski 64 (s), Mateusz Majer 70

REKLAMA

Kolejka 20 - 25-26 marca

Świt Skolwin (Szczecin) 2-0 Górnik Konin 25 marca, 11:00
Charles Nwaogu 16 (k), Oskar Szczepanik 26
Leśnik Manowo 1-2 Pogoń Lębork 25 marca, 16:00
Marcin Gozdal 45 - Michał Szałek 68, Daniel Wólkiewicz 70
Sokół Kleczew 5-0 Chemik Bydgoszcz 25 marca, 15:00
Łukasz Cichos 16, 66, 76, 90, Przemysław Kędziora 90
KKS 1925 Kalisz 1-2 Bałtyk Gdynia 25 marca, 16:00
Rafał Jankowski 66 (k) - Szymon Sadowski 68, Wojciech Zyska 77 (k)
GKS Przodkowo 2-2 Elana Toruń 25 marca, 13:00
Paweł Czoska 8, Łukasz Stasiak 90 - Maciej Stefanowicz 24 (k), Rafał Więckowski 90
Wda Świecie 0-2 Polonia Środa Wielkopolska 25 marca, 14:00
Radosław Barabasz 45, Krzysztof Bartoszak 68
Gwardia Koszalin 2-1 Vineta Wolin 25 marca, 14:00
Przemysław Brzeziański 21, 23 - Norbert Dondera 82 (s)
Jarota Jarocin 0-2 Pogoń II Szczecin 25 marca, 15:00
Mateusz Bochnak 7, Seiya Kitano 62
KS Chwaszczyno 2-1 Lech II Poznań 25 marca, 15:00
Mateusz Węsierski 57, Paweł Arndt 87 - Paweł Tomczyk 50

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

KS Chwaszczyno - Świt Skolwin (Szczecin) 1 kwietnia, 15:00
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 1 kwietnia, 15:00
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 2 kwietnia, 15:00
Vineta Wolin - Wda Świecie 1 kwietnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - GKS Przodkowo 1 kwietnia, 16:00
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1 kwietnia, 14:00
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 kwietnia, 15:00
Chemik Bydgoszcz - Leśnik Manowo 2 kwietnia, 12:00
Pogoń Lębork - Górnik Konin 2 kwietnia, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Elana Toruń - Sokół Kleczew 8 kwietnia, 14:00
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 8 kwietnia, 15:00
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń Lębork 8 kwietnia, 11:00
Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 8 kwietnia, 16:00
Leśnik Manowo - Bałtyk Gdynia 9 kwietnia, 14:00
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wielkopolska 8 kwietnia, 17:00
GKS Przodkowo - Vineta Wolin 8 kwietnia, 15:00
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 8 kwietnia, 15:00
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 12 kwietnia

Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 12 kwietnia, 17:00
KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 14 kwietnia, 17:00
Lech II Poznań - Wda Świecie 12 kwietnia, 17:00
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 12 kwietnia, 16:00
Vineta Wolin - KKS 1925 Kalisz 12 kwietnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 12 kwietnia, 17:00
Elana Toruń - Leśnik Manowo 12 kwietnia, 16:00
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 12 kwietnia, 18:00
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Lębork 12 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Bydgoszcz 22 kwietnia, 15:00
Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia 23 kwietnia, 17:00
Górnik Konin - Elana Toruń 22 kwietnia, 16:00
Leśnik Manowo - Polonia Środa Wielkopolska 23 kwietnia, 14:00
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 22 kwietnia, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 23 kwietnia, 17:00
GKS Przodkowo - Lech II Poznań 22 kwietnia, 15:00
Wda Świecie - KS Chwaszczyno 22 kwietnia, 16:00
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 29 kwietnia, 17:00
Jarota Jarocin - Wda Świecie 29 kwietnia, 17:00
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 30 kwietnia, 11:00
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz 30 kwietnia, 11:00
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 30 kwietnia, 11:00
Vineta Wolin - Leśnik Manowo 29 kwietnia, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 29 kwietnia, 16:00
Elana Toruń - Pogoń Lębork 29 kwietnia, 15:00
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 3 maja

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 3 maja, 11:00
Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń 3 maja, 11:00
Pogoń Lębork - Polonia Środa Wielkopolska 3 maja, 17:00
Górnik Konin - Vineta Wolin 3 maja, 17:00
Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin 3 maja, 15:00
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 3 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno 3 maja, 15:00
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 3 maja, 15:00
Wda Świecie - Gwardia Koszalin 3 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 maja

Wda Świecie - Świt Skolwin (Szczecin) 6 maja, 16:00
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 6 maja, 17:00
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 6 maja, 17:00
KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew 6 maja, 15:00
Lech II Poznań - Leśnik Manowo 7 maja, 11:00
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 7 maja, 11:00
Vineta Wolin - Pogoń Lębork 6 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Bydgoszcz 6 maja, 16:00
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 6 maja, 15:00

Kolejka 28 - 13-14 maja

Świt Skolwin (Szczecin) - Elana Toruń 13 maja, 12:00
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska 12 maja, 18:00
Chemik Bydgoszcz - Vineta Wolin 13 maja, 17:00
Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin 13 maja, 17:00
Górnik Konin - Lech II Poznań 13 maja, 17:00
Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 14 maja, 14:00
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 13 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 14 maja, 17:00
GKS Przodkowo - Wda Świecie 13 maja, 16:00

Kolejka 29 - 20-21 maja

GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 20 maja, 16:00
Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz 20 maja, 16:00
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 20 maja, 17:00
Jarota Jarocin - Leśnik Manowo 20 maja, 17:00
KS Chwaszczyno - Górnik Konin 20 maja, 15:00
Lech II Poznań - Pogoń Lębork 21 maja, 11:00
Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 21 maja, 11:00
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 20 maja, 17:00
Polonia Środa Wielkopolska - Elana Toruń 20 maja, 16:00

Kolejka 30 - 27-28 maja

Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Środa Wielkopolska 27 maja, 12:00
Elana Toruń - Vineta Wolin 27 maja, 15:00
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 27 maja, 17:00
Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań 27 maja, 16:00
Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno 27 maja, 17:00
Górnik Konin - Jarota Jarocin 27 maja, 17:00
Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin 28 maja, 14:00
Sokół Kleczew - Wda Świecie 27 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo 27 maja, 17:00

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin (Szczecin) 4 czerwca, 17:00
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 3 czerwca, 16:00
Wda Świecie - Leśnik Manowo 3 czerwca, 16:00
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 3 czerwca, 17:00
Jarota Jarocin - Pogoń Lębork 3 czerwca, 17:00
KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz 3 czerwca, 15:00
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 4 czerwca, 11:00
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 4 czerwca, 11:00
Vineta Wolin - Polonia Środa Wielkopolska 3 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 10-11 czerwca

Świt Skolwin (Szczecin) - Vineta Wolin
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 10 czerwca, 16:00
Elana Toruń - Lech II Poznań 10 czerwca, 15:00
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno 10 czerwca, 18:00
Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 10 czerwca, 17:00
Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin 11 czerwca, 17:00
Górnik Konin - Wda Świecie 10 czerwca, 17:00
Leśnik Manowo - GKS Przodkowo 11 czerwca, 13:00
Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz 10 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 15 czerwca

Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 15 czerwca, 15:00
KKS 1925 Kalisz - Leśnik Manowo 15 czerwca, 15:00
GKS Przodkowo - Górnik Konin 15 czerwca, 15:00
Wda Świecie - Pogoń Lębork 15 czerwca, 15:00
Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz 15 czerwca, 15:00
Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia 15 czerwca, 15:00
KS Chwaszczyno - Elana Toruń 15 czerwca, 15:00
Lech II Poznań - Polonia Środa Wielkopolska 15 czerwca, 15:00
Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin 15 czerwca, 15:00

Kolejka 34 - 18 czerwca

Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin 18 czerwca, 15:00
Vineta Wolin - Lech II Poznań 18 czerwca, 15:00
Polonia Środa Wielkopolska - KS Chwaszczyno 18 czerwca, 15:00
Elana Toruń - Jarota Jarocin 18 czerwca, 15:00
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 18 czerwca, 15:00
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 18 czerwca, 15:00
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 18 czerwca, 15:00
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 18 czerwca, 15:00
Leśnik Manowo - Sokół Kleczew 18 czerwca, 15:00

II liga 2016/2017

III liga 2016/2017 (I)
III liga 2016/2017 (III)
III liga 2016/2017 (IV)

IV liga 2016/2017 (kujawsko-pomorska)
IV liga sportbazar.pl 2016/2017 (pomorska)
IV liga 2016/2017 (wielkopolska (południe))
IV liga 2016/2017 (wielkopolska (północ))
IV liga 2016/2017 (zachodniopomorska)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas