[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2016/2017, grupa: zachodniopomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk Gryfino 34 81 25 6 3 80-27 11 4 2 33-16 14 2 1 47-11
2.  Bałtyk Koszalin 34 80 24 8 2 80-23 13 4 0 41-10 11 4 2 39-13
3.  Jeziorak Załom (Szczecin) 34 60 18 6 10 72-51 9 5 3 38-17 9 1 7 34-34
4.  Hutnik Szczecin 34 56 17 5 12 84-56 10 2 5 51-24 7 3 7 33-32
5.  MKP Szczecinek 34 53 16 5 13 57-39 8 4 5 27-16 8 1 8 30-23 2 3 1 0 1 5-3
6.  Rasel Dygowo 34 53 15 8 11 54-55 7 3 7 28-34 8 5 4 26-21 2 3 1 0 1 3-5
7.  Kluczevia Stargard 34 48 14 6 14 66-54 11 1 5 40-22 3 5 9 26-32 2 3 1 0 1 3-3
8.  Gryf Polanów 34 48 13 9 12 50-52 7 4 6 27-24 6 5 6 23-28 2 3 1 0 1 3-3
9.  Ina Goleniów 34 45 12 9 13 72-57 6 6 5 37-24 6 3 8 35-33
10.  Sparta Węgorzyno 34 43 14 1 19 58-70 8 0 9 30-37 6 1 10 28-33 6 13 4 1 1 15-6
11.  Olimp Gościno 34 43 12 7 15 43-60 8 4 5 27-20 4 3 10 16-40 6 8 2 2 2 8-7
12.  Gryf Kamień Pomorski 34 43 13 4 17 49-71 8 2 7 29-36 5 2 10 20-35 6 7 2 1 3 5-12
13.  Arkadia Malechowo 34 43 12 7 15 57-57 6 2 9 27-31 6 5 6 30-26 6 5 1 2 3 5-8
14.  Osadnik Myślibórz 34 42 11 9 14 51-62 5 5 7 24-32 6 4 7 27-30 2 4 1 1 0 3-2
15.  Astra Ustronie Morskie 34 42 11 9 14 57-58 7 5 5 36-28 4 4 9 21-30 2 1 0 1 1 2-3
16.  Piast Chociwel 34 38 11 5 18 44-53 6 3 8 22-23 5 2 10 22-30
17.  Dąb Dębno 34 36 9 9 16 44-67 6 4 7 24-27 3 5 9 20-40
18.  Drawa Drawsko Pomorskie 34 6 1 3 30 32-138 0 0 17 13-75 1 3 13 19-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Energetyk Gryfino    2-2 2-0 2-1 1-2 0-0 2-0 1-0 2-3 1-0 2-1 0-0 2-0 4-3 3-1 3-0 1-1 5-2 
 2 Bałtyk Koszalin1-1     2-1 3-0 3-1 0-0 4-2 1-1 0-0 2-1 4-0 1-0 2-0 2-0 3-0 2-1 5-1 6-1 
 3 Jeziorak Załom (Szczecin)1-1 0-3     2-0 1-1 2-2 1-1 4-0 2-0 2-1 7-1 1-3 1-2 1-0 0-0 2-1 9-1 2-0 
 4 Hutnik Szczecin0-2 2-3 2-4     3-0 1-2 5-0 1-3 4-1 3-0 1-1 3-1 4-3 3-0 6-1 6-2 0-0 7-1 
 5 MKP Szczecinek1-2 1-1 1-1 1-0     1-3 2-1 0-1 2-0 4-0 1-2 3-0 1-1 1-2 0-0 1-0 4-2 3-0 
 6 Rasel Dygowo0-5 0-1 1-2 2-2 0-4     2-1 2-2 2-1 3-0 3-1 1-0 1-5 4-2 3-1 2-3 1-3 1-1 
 7 Kluczevia Stargard2-0 1-4 3-1 4-0 4-1 3-2     1-0 1-0 3-4 2-4 4-1 1-2 1-3 1-0 2-0 0-0 7-0 
 8 Gryf Polanów0-1 0-2 4-1 2-2 1-3 1-1 3-2     0-4 1-2 2-0 4-2 4-0 2-2 2-0 0-2 0-0 1-0 
 9 Ina Goleniów1-2 1-1 1-3 5-1 1-0 0-1 1-1 3-3     1-3 8-0 2-0 1-1 1-1 6-1 0-2 2-1 3-3 
 10 Sparta Węgorzyno1-3 0-1 2-4 0-5 3-1 4-1 2-1 0-1 1-4     3-1 2-0 2-0 1-4 0-3 3-2 2-1 4-5 
 11 Olimp Gościno1-2 0-2 3-2 1-3 2-1 1-2 1-1 4-0 2-2 2-1     3-0 0-0 3-1 1-0 0-0 0-3 3-0* 
 12 Gryf Kamień Pomorski1-4 2-3 2-1 4-1 0-3 0-4 3-1 1-3 4-2 1-5 1-1     1-0 3-0 1-5 2-1 1-1 2-1 
 13 Arkadia Malechowo0-3 0-4 1-2 0-1 1-3 0-1 3-2 0-1 5-3 2-2 2-1 1-2     0-2 0-0 2-1 4-2 6-1 
 14 Osadnik Myślibórz1-4 2-2 0-2 1-2 2-1 4-1 0-2 2-2 3-2 0-2 0-0 2-3 1-5     1-1 0-0 1-0 4-3 
 15 Astra Ustronie Morskie1-2 1-0 2-4 3-3 1-0 1-2 1-1 3-2 1-1 5-3 3-1 3-3 1-1 1-2     0-3 4-0 5-0 
 16 Piast Chociwel0-3 0-1 1-3 0-1 0-1 2-0 1-4 5-0 0-1 2-1 1-0 4-2 1-1 1-1 0-3     3-0 1-1 
 17 Dąb Dębno0-3 1-0 6-0 0-4 0-5 1-1 1-1 0-0 3-5 1-0 0-1 0-1 2-3 2-2 2-1 2-0     3-0* 
 18 Drawa Drawsko Pomorskie0-9 0-9 1-3 2-7 0-3 0-3 0-5 0-4 1-6 0-3 0-1 1-2 1-6 0-2 1-4 3-4 3-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Dąb Dębno 0-4 Hutnik Szczecin 13 sierpnia, 17:00
Arkadia Malechowo 0-4 Bałtyk Koszalin 13 sierpnia, 17:00
Gryf Polanów 2-0 Astra Ustronie Morskie 13 sierpnia, 17:00
Energetyk Gryfino 2-3 Ina Goleniów 12 sierpnia, 18:00
Sparta Węgorzyno 3-1 Olimp Gościno 13 sierpnia, 17:00
MKP Szczecinek 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 13 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 1-1 Osadnik Myślibórz 13 sierpnia, 11:00
Rasel Dygowo 1-0 Gryf Kamień Pomorski 13 sierpnia, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Kluczevia Stargard 13 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Hutnik Szczecin 5-0 Kluczevia Stargard 20 sierpnia, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 20 sierpnia, 13:00
Osadnik Myślibórz 4-1 Rasel Dygowo 20 sierpnia, 12:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-4 Piast Chociwel 20 sierpnia, 18:00
Olimp Gościno 2-1 MKP Szczecinek 20 sierpnia, 17:00
Ina Goleniów 1-3 Sparta Węgorzyno 20 sierpnia, 17:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Energetyk Gryfino 21 sierpnia, 17:00
Bałtyk Koszalin 1-1 Gryf Polanów 20 sierpnia, 13:00
Dąb Dębno 2-3 Arkadia Malechowo 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Arkadia Malechowo 0-1 Hutnik Szczecin 27 sierpnia, 17:00
Gryf Polanów 0-0 Dąb Dębno 27 sierpnia, 13:00
Energetyk Gryfino 2-2 Bałtyk Koszalin 27 sierpnia, 11:00
Sparta Węgorzyno 0-3 Astra Ustronie Morskie 27 sierpnia, 17:00
MKP Szczecinek 2-0 Ina Goleniów 27 sierpnia, 17:00
Piast Chociwel 1-0 Olimp Gościno 27 sierpnia, 16:00
Rasel Dygowo 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 27 sierpnia, 17:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Osadnik Myślibórz 27 sierpnia, 15:00
Kluczevia Stargard 4-1 Gryf Kamień Pomorski 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Hutnik Szczecin 3-1 Gryf Kamień Pomorski 31 sierpnia, 17:30
Osadnik Myślibórz 0-2 Kluczevia Stargard 31 sierpnia, 17:30
Drawa Drawsko Pomorskie 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 31 sierpnia, 17:30
Olimp Gościno 1-2 Rasel Dygowo 31 sierpnia, 17:30
Ina Goleniów 0-2 Piast Chociwel 31 sierpnia, 17:30
Astra Ustronie Morskie 1-0 MKP Szczecinek 31 sierpnia, 17:30
Bałtyk Koszalin 2-1 Sparta Węgorzyno 31 sierpnia, 17:30
Dąb Dębno 0-3 Energetyk Gryfino 31 sierpnia, 17:30
Arkadia Malechowo 0-1 Gryf Polanów 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 3-4 września

Gryf Polanów 2-2 Hutnik Szczecin 3 września, 16:00
Energetyk Gryfino 2-0 Arkadia Malechowo 3 września, 11:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Dąb Dębno 3 września, 13:00
MKP Szczecinek 1-1 Bałtyk Koszalin 3 września, 17:00
Piast Chociwel 0-3 Astra Ustronie Morskie 3 września, 11:00
Rasel Dygowo 2-1 Ina Goleniów 3 września, 12:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 7-1 Olimp Gościno 3 września, 11:00
Kluczevia Stargard 7-0 Drawa Drawsko Pomorskie 3 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 3-0 Osadnik Myślibórz 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Hutnik Szczecin 3-0 Osadnik Myślibórz 11 września, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-2 Gryf Kamień Pomorski 10 września, 17:00
Olimp Gościno 1-1 Kluczevia Stargard 10 września, 16:00
Ina Goleniów 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 10 września, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Rasel Dygowo 11 września, 17:00
Bałtyk Koszalin 2-1 Piast Chociwel 11 września, 12:00
Dąb Dębno 0-5 MKP Szczecinek 10 września, 16:00
Arkadia Malechowo 2-2 Sparta Węgorzyno 10 września, 17:00
Gryf Polanów 0-1 Energetyk Gryfino 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Energetyk Gryfino 2-1 Hutnik Szczecin 17 września, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-1 Gryf Polanów 17 września, 15:00
MKP Szczecinek 1-1 Arkadia Malechowo 17 września, 16:00
Piast Chociwel 3-0 Dąb Dębno 17 września, 16:00
Rasel Dygowo 0-1 Bałtyk Koszalin 17 września, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-0 Astra Ustronie Morskie 17 września, 12:00
Kluczevia Stargard 1-0 Ina Goleniów 17 września, 16:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Olimp Gościno 17 września, 16:00
Osadnik Myślibórz 4-3 Drawa Drawsko Pomorskie 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 24-25 września

Hutnik Szczecin 7-1 Drawa Drawsko Pomorskie 23 września, 17:00
Olimp Gościno 3-1 Osadnik Myślibórz 24 września, 15:00
Ina Goleniów 2-0 Gryf Kamień Pomorski 24 września, 16:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Kluczevia Stargard 24 września, 15:00
Bałtyk Koszalin 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 24 września, 11:00
Dąb Dębno 1-1 Rasel Dygowo 24 września, 16:00
Arkadia Malechowo 2-1 Piast Chociwel 24 września, 16:00
Gryf Polanów 1-3 MKP Szczecinek 24 września, 16:00
Energetyk Gryfino 1-0 Sparta Węgorzyno 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Sparta Węgorzyno 0-5 Hutnik Szczecin 1 października, 16:00
MKP Szczecinek 1-2 Energetyk Gryfino 1 października, 16:00
Piast Chociwel 5-0 Gryf Polanów 1 października, 11:00
Rasel Dygowo 1-5 Arkadia Malechowo 1 października, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 9-1 Dąb Dębno 1 października, 15:00
Kluczevia Stargard 1-4 Bałtyk Koszalin 1 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-5 Astra Ustronie Morskie 1 października, 16:00
Osadnik Myślibórz 3-2 Ina Goleniów 1 października, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-1 Olimp Gościno 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Hutnik Szczecin 1-1 Olimp Gościno 8 października, 12:00
Ina Goleniów 3-3 Drawa Drawsko Pomorskie 8 października, 15:00
Astra Ustronie Morskie 1-2 Osadnik Myślibórz 8 października, 15:00
Bałtyk Koszalin 1-0 Gryf Kamień Pomorski 9 października, 15:00
Dąb Dębno 1-1 Kluczevia Stargard 8 października, 15:00
Arkadia Malechowo 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 8 października, 15:00
Gryf Polanów 1-1 Rasel Dygowo 8 października, 15:00
Energetyk Gryfino 3-0 Piast Chociwel 8 października, 15:00
Sparta Węgorzyno 3-1 MKP Szczecinek 8 października, 16:00

Kolejka 11 - 15-16 października

MKP Szczecinek 1-0 Hutnik Szczecin 15 października, 15:00
Piast Chociwel 2-1 Sparta Węgorzyno 15 października, 15:00
Rasel Dygowo 0-5 Energetyk Gryfino 15 października, 15:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 4-0 Gryf Polanów 15 października, 14:00
Kluczevia Stargard 1-2 Arkadia Malechowo 15 października, 15:00
Gryf Kamień Pomorski 1-1 Dąb Dębno 15 października, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Bałtyk Koszalin 15 października, 15:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-4 Astra Ustronie Morskie 15 października, 15:00
Olimp Gościno 2-2 Ina Goleniów 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Hutnik Szczecin 4-1 Ina Goleniów 22 października, 12:00
Astra Ustronie Morskie 3-1 Olimp Gościno 22 października, 15:00
Bałtyk Koszalin 6-1 Drawa Drawsko Pomorskie 22 października, 11:00
Dąb Dębno 2-2 Osadnik Myślibórz 22 października, 15:00
Arkadia Malechowo 1-2 Gryf Kamień Pomorski 22 października, 15:00
Gryf Polanów 3-2 Kluczevia Stargard 22 października, 15:00
Energetyk Gryfino 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 22 października, 15:30
Sparta Węgorzyno 4-1 Rasel Dygowo 22 października, 15:00
MKP Szczecinek 1-0 Piast Chociwel 22 października, 15:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Piast Chociwel 0-1 Hutnik Szczecin 29 października, 14:00
Rasel Dygowo 0-4 MKP Szczecinek 29 października, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Sparta Węgorzyno 30 października, 13:00
Kluczevia Stargard 2-0 Energetyk Gryfino 29 października, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-3 Gryf Polanów 29 października, 15:00
Osadnik Myślibórz 1-5 Arkadia Malechowo 29 października, 14:00
Drawa Drawsko Pomorskie 3-4 Dąb Dębno 29 października, 14:00
Olimp Gościno 0-2 Bałtyk Koszalin 29 października, 14:00
Ina Goleniów 6-1 Astra Ustronie Morskie 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Hutnik Szczecin 6-1 Astra Ustronie Morskie 5 listopada, 16:00
Bałtyk Koszalin 0-0 Ina Goleniów 6 listopada, 12:00
Dąb Dębno 0-1 Olimp Gościno 5 listopada, 14:00
Arkadia Malechowo 6-1 Drawa Drawsko Pomorskie 5 listopada, 14:00
Gryf Polanów 2-2 Osadnik Myślibórz 5 listopada, 14:00
Energetyk Gryfino 0-0 Gryf Kamień Pomorski 5 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 2-1 Kluczevia Stargard 5 listopada, 14:00
MKP Szczecinek 1-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 5 listopada, 12:00
Piast Chociwel 2-0 Rasel Dygowo 5 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Rasel Dygowo 2-2 Hutnik Szczecin 12 listopada, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Piast Chociwel 12 listopada, 11:00
Kluczevia Stargard 4-1 MKP Szczecinek 11 listopada, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 1-5 Sparta Węgorzyno 12 listopada, 15:00
Osadnik Myślibórz 1-4 Energetyk Gryfino 12 listopada, 13:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-4 Gryf Polanów 12 listopada, 13:00
Olimp Gościno 0-0 Arkadia Malechowo 12 listopada, 14:00
Ina Goleniów 2-1 Dąb Dębno 12 listopada, 14:00
Astra Ustronie Morskie 1-0 Bałtyk Koszalin 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Hutnik Szczecin 2-3 Bałtyk Koszalin 19 listopada, 12:00
Dąb Dębno 2-1 Astra Ustronie Morskie 19 listopada, 13:00
Arkadia Malechowo 5-3 Ina Goleniów 19 listopada, 14:00
Gryf Polanów 2-0 Olimp Gościno 19 listopada, 14:00
Energetyk Gryfino 5-2 Drawa Drawsko Pomorskie 19 listopada, 13:00
Sparta Węgorzyno 1-4 Osadnik Myślibórz 19 listopada, 14:00
MKP Szczecinek 3-0 Gryf Kamień Pomorski 19 listopada, 13:00
Piast Chociwel 1-4 Kluczevia Stargard 19 listopada, 11:00
Rasel Dygowo 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 19 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Hutnik Szczecin 26 listopada, 13:00
Kluczevia Stargard 3-2 Rasel Dygowo 26 listopada, 11:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Piast Chociwel 26 listopada, 14:00
Osadnik Myślibórz 2-1 MKP Szczecinek 26 listopada, 13:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Sparta Węgorzyno 26 listopada, 13:00
Olimp Gościno 1-2 Energetyk Gryfino 26 listopada, 14:00
Ina Goleniów 3-3 Gryf Polanów 26 listopada, 12:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Arkadia Malechowo 26 listopada, 13:00
Bałtyk Koszalin 5-1 Dąb Dębno 27 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 11-12 marca

Hutnik Szczecin 0-0 Dąb Dębno 11 marca, 13:00
Bałtyk Koszalin 2-0 Arkadia Malechowo 5 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 marca, 12:00) odwołany
Astra Ustronie Morskie 3-2 Gryf Polanów 11 marca, 13:00
Ina Goleniów 1-2 Energetyk Gryfino 11 marca, 15:00
Olimp Gościno 2-1 Sparta Węgorzyno 11 marca, 15:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 MKP Szczecinek 11 marca, 13:00
Osadnik Myślibórz 0-0 Piast Chociwel 11 marca, 12:00
Gryf Kamień Pomorski 0-4 Rasel Dygowo 11 marca, 16:30
Kluczevia Stargard 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 marca, 14:00

Kolejka 19 - 18-19 marca

Kluczevia Stargard 4-0 Hutnik Szczecin 19 marca, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-3 Gryf Kamień Pomorski 18 marca, 19:00
Rasel Dygowo 4-2 Osadnik Myślibórz 18 marca, 14:00
Piast Chociwel 1-1 Drawa Drawsko Pomorskie 18 marca, 15:00
MKP Szczecinek 1-2 Olimp Gościno 18 marca, 15:00
Sparta Węgorzyno 1-4 Ina Goleniów 18 marca, 14:00
Energetyk Gryfino 3-1 Astra Ustronie Morskie 18 marca, 13:00
Gryf Polanów 0-2 Bałtyk Koszalin 18 marca, 13:00
Arkadia Malechowo 4-2 Dąb Dębno 18 marca, 15:00

Kolejka 20 - 25-26 marca

Hutnik Szczecin 4-3 Arkadia Malechowo 25 marca, 12:00
Dąb Dębno 0-0 Gryf Polanów 25 marca, 15:00
Bałtyk Koszalin 1-1 Energetyk Gryfino 26 marca, 12:00
Astra Ustronie Morskie 5-3 Sparta Węgorzyno 25 marca, 15:00
Ina Goleniów 1-0 MKP Szczecinek 25 marca, 16:00
Olimp Gościno 0-0 Piast Chociwel 25 marca, 15:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-3 Rasel Dygowo 25 marca, 13:00
Osadnik Myślibórz 0-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 25 marca, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 3-1 Kluczevia Stargard 25 marca, 16:30

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Gryf Kamień Pomorski 4-1 Hutnik Szczecin 1 kwietnia, 16:30
Kluczevia Stargard 1-3 Osadnik Myślibórz 1 kwietnia, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Drawa Drawsko Pomorskie 1 kwietnia, 15:00
Rasel Dygowo 3-1 Olimp Gościno 1 kwietnia, 16:00
Piast Chociwel 0-1 Ina Goleniów 1 kwietnia, 12:00
MKP Szczecinek 0-0 Astra Ustronie Morskie 19 kwietnia, 17:00
Sparta Węgorzyno 0-1 Bałtyk Koszalin 1 kwietnia, 14:00
Energetyk Gryfino 1-1 Dąb Dębno 1 kwietnia, 15:00
Gryf Polanów 4-0 Arkadia Malechowo 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Hutnik Szczecin 1-3 Gryf Polanów 8 kwietnia, 12:00
Arkadia Malechowo 0-3 Energetyk Gryfino 8 kwietnia, 16:00
Dąb Dębno 1-0 Sparta Węgorzyno 8 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin 3-1 MKP Szczecinek 9 kwietnia, 12:00
Astra Ustronie Morskie 0-3 Piast Chociwel 8 kwietnia, 15:00
Ina Goleniów 0-1 Rasel Dygowo 8 kwietnia, 16:00
Olimp Gościno 3-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 8 kwietnia, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-5 Kluczevia Stargard 8 kwietnia, 15:00
Osadnik Myślibórz 2-3 Gryf Kamień Pomorski 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Osadnik Myślibórz 1-2 Hutnik Szczecin 15 kwietnia, 13:00
Gryf Kamień Pomorski 2-1 Drawa Drawsko Pomorskie 15 kwietnia, 13:00
Kluczevia Stargard 2-4 Olimp Gościno 15 kwietnia, 13:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Ina Goleniów 15 kwietnia, 12:00
Rasel Dygowo 3-1 Astra Ustronie Morskie 15 kwietnia, 13:00
Piast Chociwel 0-1 Bałtyk Koszalin 15 kwietnia, 13:00
MKP Szczecinek 4-2 Dąb Dębno 15 kwietnia, 13:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Arkadia Malechowo 15 kwietnia, 13:00
Energetyk Gryfino 1-0 Gryf Polanów 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Hutnik Szczecin 0-2 Energetyk Gryfino 22 kwietnia, 12:00
Gryf Polanów 1-2 Sparta Węgorzyno 22 kwietnia, 14:00
Arkadia Malechowo 1-3 MKP Szczecinek 22 kwietnia, 16:00
Dąb Dębno 2-0 Piast Chociwel 22 kwietnia, 16:00
Bałtyk Koszalin 0-0 Rasel Dygowo 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 12:00) odwołany
Astra Ustronie Morskie 2-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 22 kwietnia, 15:00
Ina Goleniów 1-1 Kluczevia Stargard 22 kwietnia, 16:00
Olimp Gościno 3-0 Gryf Kamień Pomorski 22 kwietnia, 11:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-2 Osadnik Myślibórz 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Drawa Drawsko Pomorskie 2-7 Hutnik Szczecin 29 kwietnia, 15:00
Osadnik Myślibórz 0-0 Olimp Gościno 29 kwietnia, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 4-2 Ina Goleniów 29 kwietnia, 16:30
Kluczevia Stargard 1-0 Astra Ustronie Morskie 29 kwietnia, 11:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-3 Bałtyk Koszalin 30 kwietnia, 12:00
Rasel Dygowo 1-3 Dąb Dębno 29 kwietnia, 17:00
Piast Chociwel 1-1 Arkadia Malechowo 29 kwietnia, 11:00
MKP Szczecinek 0-1 Gryf Polanów 29 kwietnia, 15:00
Sparta Węgorzyno 1-3 Energetyk Gryfino 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 26 - 3 maja

Hutnik Szczecin 3-0 Sparta Węgorzyno 3 maja, 12:00
Energetyk Gryfino 1-2 MKP Szczecinek 3 maja, 12:00
Gryf Polanów 0-2 Piast Chociwel 3 maja, 11:00
Arkadia Malechowo 0-1 Rasel Dygowo 3 maja, 17:00
Dąb Dębno 6-0 Jeziorak Załom (Szczecin) 3 maja, 16:00
Bałtyk Koszalin 4-2 Kluczevia Stargard 3 maja, 17:00
Astra Ustronie Morskie 3-3 Gryf Kamień Pomorski 3 maja, 16:00
Ina Goleniów 1-1 Osadnik Myślibórz 3 maja, 16:00
Olimp Gościno 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 3 maja, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 27 - 6-7 maja

Olimp Gościno 1-3 Hutnik Szczecin 6 maja, 16:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-6 Ina Goleniów 6 maja, 16:00
Osadnik Myślibórz 1-1 Astra Ustronie Morskie 6 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 2-3 Bałtyk Koszalin 6 maja, 16:30
Kluczevia Stargard 0-0 Dąb Dębno 6 maja, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Arkadia Malechowo 6 maja, 17:00
Rasel Dygowo 2-2 Gryf Polanów 6 maja, 17:00
Piast Chociwel 0-3 Energetyk Gryfino 6 maja, 16:00
MKP Szczecinek 4-0 Sparta Węgorzyno 6 maja, 16:00

Kolejka 28 - 13-14 maja

Hutnik Szczecin 3-0 MKP Szczecinek 13 maja, 12:00
Sparta Węgorzyno 3-2 Piast Chociwel 13 maja, 11:00
Energetyk Gryfino 0-0 Rasel Dygowo 13 maja, 15:00
Gryf Polanów 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 13 maja, 14:00
Arkadia Malechowo 3-2 Kluczevia Stargard 13 maja, 17:00
Dąb Dębno 0-1 Gryf Kamień Pomorski 13 maja, 16:00
Bałtyk Koszalin 2-0 Osadnik Myślibórz 13 maja, 15:00
Astra Ustronie Morskie 5-0 Drawa Drawsko Pomorskie 31 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (13 maja, 15:00) odwołany
Ina Goleniów 8-0 Olimp Gościno 13 maja, 16:00

Kolejka 29 - 20-21 maja

Ina Goleniów 5-1 Hutnik Szczecin 20 maja, 16:00
Olimp Gościno 1-0 Astra Ustronie Morskie 20 maja, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-9 Bałtyk Koszalin 17 maja, 18:00
Osadnik Myślibórz 1-0 Dąb Dębno 20 maja, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 1-0 Arkadia Malechowo 20 maja, 11:00
Kluczevia Stargard 1-0 Gryf Polanów 20 maja, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Energetyk Gryfino 21 maja, 12:30
Rasel Dygowo 3-0 Sparta Węgorzyno 20 maja, 17:00
Piast Chociwel 0-1 MKP Szczecinek 20 maja, 14:00

Kolejka 30 - 27-28 maja

Hutnik Szczecin 6-2 Piast Chociwel 27 maja, 12:00
MKP Szczecinek 1-3 Rasel Dygowo 27 maja, 16:00
Sparta Węgorzyno 2-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 27 maja, 14:00
Energetyk Gryfino 2-0 Kluczevia Stargard 27 maja, 15:00
Gryf Polanów 4-2 Gryf Kamień Pomorski 27 maja, 18:00
Arkadia Malechowo 0-2 Osadnik Myślibórz 27 maja, 17:00
Dąb Dębno 3-0 Drawa Drawsko Pomorskie 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Bałtyk Koszalin 4-0 Olimp Gościno 27 maja, 15:00
Astra Ustronie Morskie 1-1 Ina Goleniów 28 maja, 17:00

Kolejka 31 - 3-4 czerwca

Astra Ustronie Morskie 3-3 Hutnik Szczecin 3 czerwca, 16:00
Ina Goleniów 1-1 Bałtyk Koszalin 3 czerwca, 16:00
Olimp Gościno 0-3 Dąb Dębno 3 czerwca, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 1-6 Arkadia Malechowo 3 czerwca, 16:00
Osadnik Myślibórz 2-2 Gryf Polanów 3 czerwca, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 1-4 Energetyk Gryfino 2 czerwca, 20:00
Kluczevia Stargard 3-4 Sparta Węgorzyno 3 czerwca, 14:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 MKP Szczecinek 3 czerwca, 17:00
Rasel Dygowo 2-3 Piast Chociwel 3 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 7 czerwca

Hutnik Szczecin 1-2 Rasel Dygowo 7 czerwca, 18:00
Piast Chociwel 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 7 czerwca, 18:00
MKP Szczecinek 2-1 Kluczevia Stargard 7 czerwca, 18:00
Sparta Węgorzyno 2-0 Gryf Kamień Pomorski 7 czerwca, 18:00
Energetyk Gryfino 4-3 Osadnik Myślibórz 7 czerwca, 18:00
Gryf Polanów 1-0 Drawa Drawsko Pomorskie 7 czerwca, 18:00
Arkadia Malechowo 2-1 Olimp Gościno 7 czerwca, 18:00
Dąb Dębno 3-5 Ina Goleniów 7 czerwca, 18:00
Bałtyk Koszalin 3-0 Astra Ustronie Morskie 7 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 10-11 czerwca

Bałtyk Koszalin 3-0 Hutnik Szczecin 10 czerwca, 11:30
Astra Ustronie Morskie 4-0 Dąb Dębno 11 czerwca, 17:00
Ina Goleniów 1-1 Arkadia Malechowo 11 czerwca, 17:00
Olimp Gościno 4-0 Gryf Polanów 10 czerwca, 17:00
Drawa Drawsko Pomorskie 0-9 Energetyk Gryfino 10 czerwca, 17:00
Osadnik Myślibórz 0-2 Sparta Węgorzyno 10 czerwca, 17:00
Gryf Kamień Pomorski 0-3 MKP Szczecinek 10 czerwca, 15:00
Kluczevia Stargard 2-0 Piast Chociwel 10 czerwca, 16:00
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-2 Rasel Dygowo 10 czerwca, 11:00

Kolejka 34 - 17 czerwca

Hutnik Szczecin 2-4 Jeziorak Załom (Szczecin) 17 czerwca, 16:00
Rasel Dygowo 2-1 Kluczevia Stargard 17 czerwca, 16:00
Piast Chociwel 4-2 Gryf Kamień Pomorski 17 czerwca, 16:00
MKP Szczecinek 1-2 Osadnik Myślibórz 17 czerwca, 16:00
Sparta Węgorzyno 4-5 Drawa Drawsko Pomorskie 17 czerwca, 16:00
Energetyk Gryfino 2-1 Olimp Gościno 17 czerwca, 16:00
Gryf Polanów 0-4 Ina Goleniów 17 czerwca, 16:00
Arkadia Malechowo 0-0 Astra Ustronie Morskie 17 czerwca, 16:00
Dąb Dębno 1-0 Bałtyk Koszalin 17 czerwca, 16:00

Baraże o udział w III lidze (II)

III liga 2016/2017 (II)

IV liga 2016/2017 (kujawsko-pomorska)
IV liga sportbazar.pl 2016/2017 (pomorska)
IV liga 2016/2017 (wielkopolska (południe))
IV liga 2016/2017 (wielkopolska (północ))

Liga okręgowa 2016/2017 (Koszalin)
Liga okręgowa 2016/2017 (Szczecin)

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas