[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 22-23 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2015 - siedziba WZPN)

Arvato Poznań 4-0 GKS Gułtowy 26 sierpnia, 18:00
Bartosz Paterek 41, 57, 60, Łukasz Ziętek 66
w Nekli
Lech Poznań (oldboje) 5-2 Wełnianka Kiszkowo 26 sierpnia, 19:00
Piotr Najewski 6, Krzysztof Piskuła 29, 71 (k), Przemysław Przybyłowicz 32 (s), Sławomir Najtkowski 58 - Sławomir Kasprzak 74, Mateusz Krawczyk 88
na bocznym boisku Inea Stadionu
KS Uchorowo 3-1 Meblorz Swarzędz 22 sierpnia, 15:00
Rafał Marcinkowski 55, 82, Jacek Cyran 64 - Marcin Lemiesz 67
Piast Łubowo 9-2 Antares Zalasewo 23 sierpnia, 14:00
Damian Grzesiak ?, ?, ?, ?, Krystian Grzesiak ?, ?, Robert Grzesiak ?, Kamil Maciejewski ?, Artur Latanowicz ? (s) - Artur Latanowicz ?, ?
LZS Otorowo 3-3 Odlew Poznań 23 sierpnia, 11:00
k. 2-4
Krzysztof Tyklewicz 9, Radosław Kędziora 22, Tomasz Przybył 89 - Piotr Krygier 35, 76, Przemysław Gruszczyński 49 (k)
NKS Niepruszewo 5-1 Okoń Sapowice 22 sierpnia, 18:00
Miłosz Dworzyński 1, 13, 45, Jarosław Wziętkowiak 28, Artur Zeuschner 45 - Mariusz Ziemliński 52
Walka Kostrzyn 5-6 KS Szczytniki 23 sierpnia, 17:00
Maciej Markiewicz 51, 62, Szymon Walkowiak 72, Arkadiusz Adamski 75, Maciej Szymański 78 - Patryk Maćkowski 25, Damian Woytyniak 35, Tomasz Dziubiński 64 (k), Tomasz Meller 70, Mieczysław Kieć 86, Krzysztof Błędkowski 90
Pogrom Luboń 0-0 Orły Plewiska 26 sierpnia, 18:00
k. 2-4
Orzeł Łowyń 6-1 Sparta Brody 23 sierpnia, 14:00
nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ? - Szymon Białek ?
KS Sękowo 3-1 KS Gaj Wielki 23 sierpnia, 12:00
Grzegorz Kolanoś 6, Mateusz Adamski 10, Radosław Wachnik 88 - Remigiusz Sznela 40
Absolwent Marcinek Poznań 0-14 Las Puszczykowo 22 sierpnia, 15:00
Adam Skołuda ?, ?, ?, ?, Sebastian Miedziak ?, ?, ?, Dominik Skorczyk ?, ?, Maksymilian Wojewoda ?, ?, Miron Skołuda ?, Michał Cytryński ?, Kamil Kaczanowski ?
w Złotkowie
Orzeł Rostarzewo 2-0 Jastrząb Rudniki 23 sierpnia, 14:00
Patryk Leśniewski 12, Adrian Przybyła 81
Wielkopolska Komorniki (oldboje) 0-10 Kolegium Sędziów Poznań 22 sierpnia, 16:00
Łukasz Stankowski ?, Michał Waskowski ?, ?, ?, ?, Mariusz Bocheński ?, Mateusz Murawski ?, Dawid Maciejewski ?, ?, Maciej Gorynia ?
ŚLZS Środa Wielkopolska 2-1 Jamajka Śrem 22 sierpnia, 15:00
Adrian Markiewicz 20, Sławomir Suchomski 80 - Jakub Kamiński 38
w Topoli

II runda - 9 września
(Losowanie - 1 września 2015 - siedziba WZPN)

ŚLZS Środa Wielkopolska 4-0 Phytopharm Klęka 9 września, 17:00
Marcin Leciej 38, 59, Bartosz Biskup 73, Sławomir Suchomski 77
w Topoli
Piast Łubowo 2-2 Jurand Koziegłowy 9 września, 17:00
k. 3-5
Kamil Maciejewski 43, Krystian Grzesiak 77 - Krystian Kozajda 15, Michał Walczak 82
Arvato Poznań 1-6 Orkan Jarosławiec 9 września, 17:00
w Nekli
Kolegium Sędziów Poznań 4-3 Odlew Poznań 10 września, 17:30
Tomasz Nowicki 49, Mateusz Murawski 80, Łukasz Araszkiewicz 87, Przemysław Czajka 90 - Paweł Kuliński 5, Rafał Wąsowicz 32, Piotr Krygier 67
w Stęszewie
KS Łopuchowo 1-2 Wiara Lecha Poznań 9 września, 17:00
Miłosz Prusakiewicz 57 - Piotr Makowski 32, Witold Wróż 37
Czarni Czerniejewo 7-1 Maratończyk Brzeźno 9 września, 17:00
Sławomir Staniszewski 24, 25, 51, Damian Szczepaniak 39, 74, Alan Tomaszewski 69, Zbigniew Kościański 83 - Maciej Kruś 56
KS Szczytniki 8-3 Lotnik-1997 Poznań 9 września, 17:00
Las Puszczykowo 3-1 Przemysław Poznań 9 września, 17:00
Paweł Kowalkiewicz 7, Dominik Skorczyk 22, 88 - Mateusz Gawroński 29
Zawisza Dolsk 1-2 Pogoń Książ Wielkopolski 9 września, 17:00
Clescevia Kleszczewo 1-4 Lider Swarzędz 9 września, 17:00
Lipno Stęszew 2-5 Warta Śrem 9 września, 17:00
Dawid Kowalczyk 8 (k), Marcin Waselczyk 77 - Radosław Dłużak 21, Jakub Szymański 26, 78 (k), Aleksander Kaptur 30, Przemysław Królak 89
NKS Niepruszewo 2-2 Czarni Kaźmierz 9 września, 17:00
k. 1-4
nieznany ?, ? - Maciej Walkowiak ?, Marcin Kalinowski ? (k)
Szturm Junikowo (Poznań) 2-2 Avia Kamionki 16 września, 17:00
k. 2-3
Szymon Szmidt 60, Patryk Dąbek 77 - Igor Mikołajczak 47, 50
w Komornikach
Warta Wartosław 5-4 Orkan Objezierze 9 września, 17:00
Robert Łuczak 6, Sandro Weszka 21, Jarosław Tyrchan 25, 90, Mateusz Arciszewski 38 - Mateusz Grządzielewski 43, Norbert Jabłoński 44, 53, Mariusz Rzysko 63 (s)
KS Uchorowo 0-1 GKS Golęczewo 9 września, 17:00
Patryk Helka 3
KS Sękowo 3-2 Suchary Suchy Las 9 września, 17:00
Orzeł Łowyń 3-3 Orły Pniewy 9 września, 17:00
k. 4-5
nieznany ?, ?, ? - Krzysztof Marchewka ?, Krystian Gaj ?, Bartosz Knop ?
Rzemieślnik Kwilcz 5-3 Nałęcz Ostroróg 9 września, 17:00
Witold Orzeł 10, Wojciech Michalak 34, Patryk Orzeł 44, Robert Stańko 85, Artur Maligłówka 88 - Arkadiusz Bernasiewicz 6, Łukasz Wnuk 25, Łukasz Roda 60
Piast Kobylnica 2-2 Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań 9 września, 17:00
k. 3-2
Bartłomiej Rykiel 22 (s), Dawid Koszulski 69 - Mikołaj Łopatka 43, Mateusz Cwojdziński 57
w Gruszczynie
Rokita Rokietnica - Byki Obrowo 9 września, 17:00
(wo)
gospodarze i goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Słopanowo 3-4 Kłos Gałowo 9 września, 17:00
Dariusz Madej 56, Przemysław Lipowiec 83, 90 - Jakub Kowalik 23, Michał Kąkol 60, Kamil Tomkowiak 76, Marek Redlarski 85
Lech Poznań (oldboje) 2-2 LZS Wronczyn 9 września, 19:00
k. 3-4
Jacek Dembiński 38, Waldemar Przysiuda 49 - Przemysław Kolenda 75, Artur Witkowski 77
na bocznym boisku Inea Stadionu
Orzeł Rostarzewo 1-3 Pogoń Lwówek 9 września, 17:00
Krystian Sobierajski 31 - Mateusz Styczyński 2, Hubert Pawłowski 55, 80
Stella Luboń 5-1 Orły Plewiska 9 września, 17:00
Wicher Strzyżewo 0-3 Sokół Pniewy 9 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Canarinhos Skórzewo 3-1 Promień Opalenica 9 września, 17:00
Patryk Wlaźlak 25, Marcin Kaczmarek 45, Patryk Ćwiertniak 85 - Bartosz Remplewicz 79
Tęcza Skrzynki 3-0 Korona Bukowiec 9 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Granowo 4-1 Orkan Konarzewo 9 września, 17:00
Arkadiusz Kubicki 3, Tymon Jokiel 47, Jakub Glica 55, Arkadiusz Kaczor 75 - Przemysław Babijów 66
Inter Zdrój 3-4 Skra Wielkopolska Otusz 9 września, 17:00
w Ptaszkowie

III runda - 23 września
(Losowanie - 15 września 2015 - siedziba WZPN)
Sokół Rakoniewice - wolny los

Czarni Czerniejewo 3-4 Zjednoczeni Trzemeszno 23 września, 16:30
Damian Szczepaniak 4, Norbert Szklarz 51, 83 - Grzegorz Meller 10, 89, Hubert Słowik 13, Adam Konieczny 34
KS Szczytniki 0-3 Lider Swarzędz 23 września, 16:30
(wo)
Patryk Maćkowski 29, Krzysztof Błędkowski 83, Marcin Wiśniewski 90 - Kamil Jędraszyk 20, Piotr Nekanda-Trepka 52
na boisku 3-2
Orkan Jarosławiec 2-1 Kotwica Kórnik 23 września, 16:30
Bartłomiej Paczkowski 32, Damian Frąckowiak 39 - Bartłomiej Olejniczak 23
Mieszko Gniezno 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 23 września, 16:30
Mateusz Kaczor 23 - Piotr Gawron 15, Piotr Marciniak 89
Jurand Koziegłowy 1-1 Huragan Pobiedziska 22 września, 20:00
k. 6-5
Piotr Jabłecki 69 - Mikołaj Witaszyk 31
w Owińskach
Piast Kobylnica 0-7 Pelikan Niechanowo 23 września, 16:30
Dominik Drzewiecki 20, 42, Łukasz Zagdański 23, 40, Filip Kruczyński 48, 50, Szymon Izydorczyk 66
w Gruszczynie
ŚLZS Środa Wielkopolska 2-2 Warta Śrem 23 września, 16:30
k. 5-3
Bartłomiej Biskup 60, Damian Ludwiczak 76 - Konrad Ratajczak 84, Przemysław Królak 90
w Topoli
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 Kłos Zaniemyśl 23 września, 16:30
Maciej Maćkowiak II 32 - Dariusz Wawrzyniak 3 (s), Przemysław Warot 24, Filip Siejak 38, Mateusz Pankowski 45
Vitcovia Witkowo 0-4 Polonia Środa Wielkopolska 23 września, 16:30
Adrian Olczyk 5, Krzysztof Bartoszak 8, Piotr Leporowski 46, Jędrzej Kujawa 73
Sparta Oborniki 1-3 Unia Swarzędz 23 września, 16:30
Robert Sołowiej 41 - Patryk Stawiarski 48, Przemysław Kędziora 86, 90
Polonia Poznań 0-2 Wiara Lecha Poznań 23 września, 16:30
Piotr Makowski 33, 75
Spójnia Strykowo 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 23 września, 16:30
k. 2-4
Maciej Urbaniak 9 - Bartosz Dylewski 61
Stella Luboń 1-3 Avia Kamionki 23 września, 16:30
Bartosz Stefaniak 12 - Gaweł Perz 9, Igor Mikołajczak 46, Michał Staszak 74
Las Puszczykowo 1-6 Concordia Murowana Goślina 23 września, 16:30
Andrzej Jazdończyk 60 - Jacek Rydz 1, 56, Rafał Kijanowski 15, 40, Paweł Kranc 58, Kamil Walkowiak 86
Wielkopolska Komorniki 0-4 Lech II Poznań 23 września, 16:30
Tomasz Dejewski 10, 20, Damian Roszczyk 40, 70
GKS Golęczewo 0-5 TPS Winogrady (Poznań) 23 września, 16:30
Grzegorz Kogut 17, Piotr Krzewina 46, Jakub Sobański 64, Mikołaj Szymański 82, Mateusz Jaś 85
Grom Plewiska 0-2 Warta Poznań 23 września, 16:30
Krystian Łukaszyk 55, 69
Warta Wartosław 0-11 Orły Pniewy 23 września, 16:30
Rzemieślnik Kwilcz 1-3 Czarni Wróblewo 23 września, 16:30
Paweł Zieliński 29 - Tomasz Majer 17, 30, Mariusz Chojan 67
Sokół Pniewy 3-0 Warta Międzychód 23 września, 16:30
(wo)
Mikołaj Stępień 85 - Jarosław Krysiak 74, Jakub Kupczyk 80, Michał Zachciał 82
na boisku 1-3
Błękitni Wronki 4-2 Zieloni Lubosz 23 września, 16:30
Maciej Domagała 22, 29, Daniel Nowacki 49, Patryk Dzikowicz 58 - Jędrzej Kąkol 72, Krzysztof Galas 89
w Popowie
Kłos Gałowo 0-0 Wełna Rogoźno 23 września, 16:30
k. 4-5
Pogoń Lwówek 11-3 Warta Sieraków 23 września, 16:30
Damian Kozłowski 30, 53, 71, 73, 75, 78, 84, Adam Hofman 50, 54, Mateusz Styczyński 64, Karol Melonek 89 - Jakub Grzych 40, Sebastian Zieliński 88, Jędrzej Starzak 90
KS Sękowo 2-1 Czarni Kaźmierz 23 września, 16:30
Sokół Duszniki 1-4 Sparta Szamotuły 23 września, 16:30
Michał Martyniec 48 - Pedro 23, 29, Filip Kaszkowiak 28, Krystian Wojciechowski 66
Kolegium Sędziów Poznań 1-6 Canarinhos Skórzewo 30 września, 16:30
Robert Pawlicki 87 - Patryk Wlaźlak 23, 40, Adam Baranowski 54, 67, 78, Marcin Kaczmarek 75
w Stęszewie
LZS Wronczyn 3-0 GKS Dopiewo 23 września, 16:30
(wo)
Adam Jabłoński 25, Kamil Kosicki 43 (s), Mirosław Goliński 84 - Patryk Bordych 10, 36, Dawid Skrzycki 65, Łukasz Goiński 78
na boisku 3-4
1920 Mosina 2-4 Luboński KS 23 września, 16:30
Adam Krupa 66, Krzysztof Markiewicz 90 - Piotr Pałacz 2, 33, Dariusz Imbiorowicz 68, Jakub Mikołajczyk 85
Tęcza Skrzynki 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 23 września, 16:30
Krzysztof Trzybiński 40, 67
Skra Wielkopolska Otusz 0-8 Orzeł Granowo 23 września, 16:30
Zbigniew Kąkolewski 6, Tymon Jokiel 51, 75, 87, Arkadiusz Kubicki 53, 71, 85, Maciej Alkowski 63
Płomień Przyprostynia 1-1 Mawit Lwówek 22 września, 17:00
k. 2-4
Jakub Wośkowiak 38 - Jakub Kościukiewicz 90

IV runda - 7 października

ŚLZS Środa Wielkopolska 2-2 Avia Kamionki 7 października, 16:00
k. 2-4
Orkan Jarosławiec 1-5 Zjednoczeni Trzemeszno 7 października, 16:00
Maciej Bartkowiak ? - Adam Konieczny ?, ?, ?, ?, Hubert Słowik ?
Lider Swarzędz 1-0 Wiara Lecha Poznań 7 października, 16:00
Maciej Jakubek 26
Jurand Koziegłowy 0-3 Pelikan Niechanowo 6 października, 20:00
Tomasz Bzdęga 82, Szymon Izydorczyk 87, Marcin Trojanowski 90
Concordia Murowana Goślina 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 7 października, 16:00
Łukasz Szaj 65 - Krzysztof Bartoszak 33, Krystian Pawlak 41, Aleksander Giczela 87
1922 Lechia Kostrzyn 0-6 Warta Poznań 7 października, 16:00
Filip Brzostowski 1, 33, 50, Krystian Łukaszyk 10, 73, Piotr Gąska 82
TPS Winogrady (Poznań) 2-0 Kłos Zaniemyśl 7 października, 16:00
Mateusz Walczyk 23, Sebastian Gogut 79
Luboński KS 1-0 Unia Swarzędz 7 października, 16:00
Michał Chmielecki 32
KS Sękowo 1-2 Sparta Szamotuły 7 października, 16:00
Piotr Kuliński 40 (k) - Dantas Pedro Cunha 8, Przemysław Szała 79
Wełna Rogoźno 2-1 Błękitni Wronki 7 października, 16:00
Michał Olendrowicz 60, Patryk Złoch 65 - Filip Truchel 80
Czarni Wróblewo 1-0 Sokół Pniewy 7 października, 16:00
Kornel Biedziak 60
Orły Pniewy 3-0 Pogoń Lwówek 7 października, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-3 Lech II Poznań 7 października, 16:00
Dávid Holman 20, 80, Niklas Zulciak 69
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-6 Mawit Lwówek 6 października, 17:30
Bartosz Kubik 59 - Remigiusz Rura 34, Jakub Werner 56, Maciej Sommerfeld 64, Remigiusz Spychała 78, Tomasz Dutkiewicz 85, Hubert Chwalisz 90
Canarinhos Skórzewo 0-4 LZS Wronczyn 7 października, 16:00
Artur Witkowski 39, 57, 70, Paweł Rozumek 71
Orzeł Granowo 0-3 Sokół Rakoniewice 7 października, 16:00
(wo)
Michał Lepa 30 (s), Tymon Jokiel 48, Arkadiusz Kubicki 62, Maciej Alkowski 82 - Adrian Gracz 55
na boisku 4-1

V runda - 21 października

Wełna Rogoźno 1-4 Lech II Poznań 21 listopada, 12:30
Łukasz Zenger 85 - Maciej Orłowski 61 (k), Lucas Guedes 64, 88, Damian Roszczyk 80
Zjednoczeni Trzemeszno 0-3 Warta Poznań 21 października, 15:30
Łukasz Białożyt 23, Filip Brzostowski 45, Krzysztof Biegański 59
Lider Swarzędz 0-1 Luboński KS 21 października, 15:30
Jonasz Jeżewski 23
Polonia Środa Wielkopolska 2-2 Pelikan Niechanowo 21 listopada, 12:00
k. 7-6
Igor Jurga 70, Radosław Barabasz 85 - Krzysztof Wolkiewicz 51, Tomasz Bzdęga 65 (k)
w pierwotnym terminie (21 października, 15:30) odwołany / w drugim terminie w Gnieźnie
Avia Kamionki 0-5 TPS Winogrady (Poznań) 21 października, 15:30
Mateusz Frąckowiak 18, Ernest Maćkowiak 57, 75, Mateusz Walczyk 83 (k), Patryk Nowak 90
Orły Pniewy 3-0 Mawit Lwówek 21 października, 15:30
Daniel Hajdukiewicz 3, 5, Tomasz Puncewicz 53
LZS Wronczyn 2-1 Czarni Wróblewo 21 października, 15:30
Artur Witkowski 25, Adam Jabłoński 42 - Kornel Biedziak 84
Sparta Szamotuły 5-1 Sokół Rakoniewice 11 listopada, 13:00
Pedro 12, 15, Marek Tacik 16, Krystian Wojciechowski 47, Rafał Chmal 68 - Dominik Nowacki 6

1/4 finału - 5-6 marca

TPS Winogrady (Poznań) 0-4 Warta Poznań 16 marca, 16:00
Filip Brzostowski 50, Adrian Szynka 55, Dominik Chromiński 68, Michał Ciarkowski 80
w pierwotnym terminie (6 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Szamotuły 0-5 Lech II Poznań 6 marca, 14:00
Niklas Zulciak 4, Maciej Orłowski 15 (k), Krystian Sanocki 18, Antonijs Černomordijs 55, 84
Orły Pniewy 7-0 LZS Wronczyn 19 marca, 14:00
Dmytro Koszakow 20, 35, 78, Daniel Hajdukiewicz 48, Tomasz Puncewicz 64, Krzysztof Marchewka 68, 72
Luboński KS 1-5 Polonia Środa Wielkopolska 16 marca, 16:00
Filip Goeldner 23 - Mateusz Pluciński 3, Piotr Fontowicz 25, 51, Radosław Barabasz 45, Krzysztof Bartoszak 82
w pierwotnym terminie (5 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

1/2 finału - 6 kwietnia
(Losowanie - 22 marca 2016 - siedziba Wielkopolskiego ZPN)

Orły Pniewy 0-3 Lech II Poznań 6 kwietnia, 17:00
Damian Roszczyk ?, Paweł Tomczyk ?, ?
Warta Poznań 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 6 kwietnia, 17:00
Adrian Szynka 63 (k) - Krystian Pawlak 45, Krzysztof Bartoszak 62 (k), 70

Finał - 11 maja

Lech II Poznań 3-5 Polonia Środa Wielkopolska 11 maja, 17:00
Niklas Zulciak 12, 29, Patryk Janasik 89 - Krzysztof Bartoszak 7, 42, 53, Jakub Solarek 32, Krystian Pawlak 90
w Poznaniu; na Inea Stadionie

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Piła)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas