[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 15-16 sierpnia
(Losowanie - 24 lipca 2015 - siedziba OZPN Leszno)

GKS Krzemieniewo (juniorzy) 1-1 Ruch Bojanowo 19 sierpnia, 18:00
k. 4-2
w Pawłowicach / w pierwotnym terminie (15 sierpnia 17:30) przerwany w 60. minucie przy stanie 0-1 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
Helios Bucz 4-1 Dąb Boguszyn 15 sierpnia, 17:30
Korona Wilkowice 3-0 LUKS Stare Bojanowo 19 sierpnia, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (15 sierpnia 17:30) przerwany w 72. minucie przy stanie 0-1 z powodu burzy / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu
Lew Pogorzela 0-1 Sarnowianka Sarnowa 19 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia 17:30) przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-0 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
Korona Piaski 2-2 GKS Krzemieniewo 16 sierpnia, 17:00
k. 0-3
Rydzyniak II Rydzyna 2-2 Sokół Chwałkowo 16 sierpnia, 15:00
k. 4-2
Sokół Wroniawy 2-1 Znicz Obra 15 sierpnia, 17:30
Pelikan Dębno Polskie 4-2 Awdaniec Pakosław 15 sierpnia, 16:00
LZS Głuchowo 3-0 Fenix Borowo 16 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Orlik Kokorzyn 3-3 Grom Czacz 16 sierpnia, 15:00
k. 4-5
Sokół Włoszakowice 3-0 Rywal Kurza Góra 16 sierpnia, 11:00
(wo)
w Boguszynie / goście nie dojechali

II runda - 16 września
(Losowanie - 8 września 2015 - siedziba OZPN Leszno)

Helios Bucz 1-1 Helios Czempiń 17 września, 17:00
k. 1-4
GKS Krzemieniewo (juniorzy) 0-4 Pelikan Dębno Polskie 16 września, 17:15
Sokół Wroniawy 1-5 Orkan Chorzemin 23 września, 17:00
Grom Czacz 1-3 LZS Stare Oborzyska 16 września, 17:15
Rydzyniak II Rydzyna 3-1 Sokół Włoszakowice 16 września, 17:15
GKS Włoszakowice 3-3 Grom Wolsztyn 16 września, 17:15
k. 5-4
Zjednoczeni Pudliszki 0-2 Rydzyniak Rydzyna 16 września, 17:15
Orla Jutrosin 1-6 Rawia Rawicz 16 września, 17:15
Krobianka Krobia 0-4 Dąbroczanka Pępowo 16 września, 17:15
KS Ludwinowo 2-1 Polonia 1912 Leszno 16 września, 17:15
Pogoń Śmigiel 1-1 Promień Krzywiń 16 września, 17:15
k. 5-3
Wisła Borek Wielkopolski 3-3 Sparta Miejska Górka 16 września, 17:15
k. 6-5
Sarnowianka Sarnowa 0-9 Kania Gostyń 16 września, 17:15
LZS Głuchowo 0-11 Obra Kościan 16 września, 17:15
Sokół Kaszczor 2-1 PKS Racot 16 września, 17:15
Korona Wilkowice 1-7 GKS Krzemieniewo 16 września, 17:15

III runda - 12-13 marca

Wisła Borek Wielkopolski 0-4 Kania Gostyń 13 marca, 13:00
Marcin Tomczak 34, 51, Sebastian Fechner 54, Radosław Wachowski 65
GKS Krzemieniewo 1-5 KS Ludwinowo 13 marca, 13:00
nieznany ? - Miłosz Urbański ?, ?, Tomasz Dorociak ?, Ryszard Lipowicz ?, Witold Szlachetka ?
Rydzyniak II Rydzyna 2-3 Pelikan Dębno Polskie 13 marca, 13:00
Helios Czempiń 3-1 LZS Stare Oborzyska 13 marca, 13:00
Szymon Wichtowski ?, ?, ? - nieznany ?
Orkan Chorzemin 4-0 Pogoń Śmigiel 13 marca, 13:00
Patryk Dominiak ?, ?, ?, Kamil Tomiak ?
GKS Włoszakowice 0-2 Rawia Rawicz 6 kwietnia, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 3-2 Dąbroczanka Pępowo 6 kwietnia, 17:00
Jakub Molicki ?, ?, Mateusz Szczefanowicz ? - Tobiasz Malcherek ?, Hubert Kutzmann ?
Sokół Kaszczor 0-1 Obra Kościan 6 kwietnia, 17:00

1/4 finału - 20 kwietnia
(Losowanie - 11 kwietnia 2016, 12:00 - siedziba OZPN Leszno)

Pelikan Dębno Polskie 2-4 Orkan Chorzemin 20 kwietnia, 17:45
nieznany ?, ? - Jakub Żok ?, Krzysztof Kasperski ?, Krystian Buśko ?, ?
Helios Czempiń 1-1 Rydzyniak Rydzyna 20 kwietnia, 17:45
k. 5-6
Rawia Rawicz 0-0 Obra Kościan 20 kwietnia, 17:45
k. 5-4
Kania Gostyń 5-0 KS Ludwinowo 20 kwietnia, 17:45
Damian Krzyżostaniak 15, Mateusz Mucha 36, Szymon Wytykowski 51, Marcin Tomczak 83, 90

1/2 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 22 kwietnia 2016, 12:00 - siedziba OZPN Leszno)

Kania Gostyń 1-0 Rawia Rawicz 27 kwietnia, 17:45
Marcin Tomczak 42
Rydzyniak Rydzyna 4-1 Orkan Chorzemin 27 kwietnia, 17:45
Marcin Piotrowiak ?, Piotr Dembicki ?, Mateusz Szczefanowicz ?, Mateusz Tomczak ? - nieznany ?

Finał - 11 maja

Kania Gostyń 1-2 Rydzyniak Rydzyna 11 maja, 17:30
Mateusz Mucha 61 - Jakub Molicki 32, Tomasz Musiał 90
w Lesznie; na Stadionie im. Alfreda Smoczyka

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas