[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 15-16 sierpnia
(Losowanie - 13 lipca 2015 - siedziba OZPN Kalisz)

Prosna Chocz 3-0 Żaki Taczanów 16 sierpnia, 16:00
Andrzej Pelczarski 25, Piotr Piasecki 29, Przemysław Adamkiewicz 83
Tarchalanka Tarchały Wielkie 4-2 OKS Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Mikołaj Bogusiewicz 17, Artur Janoś 44, 84, Dominik Celmer 64 - Marcin Kolenda 32, Piotr Pierucki 78
Sulimirczyk Sulmierzyce 4-1 Sokół Chwaliszew 16 sierpnia, 16:00
Daniel Baran 30, 82, 84, Michał Woźniak 60 - Krystian Chmielarz 51
Gladiatorzy Pieruszyce 2-5 Unia Szymanowice 16 sierpnia, 16:00
Paweł Woźniczka 60, Adam Cegła 81 - Mateusz Rybarczyk 2, 19, 35, Bartosz Łyskawka 9, Mateusz Skowroński 48
Zieloni Koźminek 2-1 Sparta Russów 16 sierpnia, 18:00
Robert Rzempowski 6, Damian Kwaśniewski 13 - Krystian Konieczny 38
Błękitni Piotrów 2-1 Jaskiniowiec Rajsko 16 sierpnia, 16:00
Tomasz Wiewiór 60, 80 - Damian Marciniak 83
w Rychnowie
GKS Grębanin 6-0 GKS Rychtal/Skoroszów 16 sierpnia, 16:00
Zawisza Sośnie 0-2 Orzeł Wysocko Wielkie 16 sierpnia, 16:00
Łukasz Pytel ?, Jakub Goździk ?
Masovia Kraszewice 3-0 LKS Jankowy 16 sierpnia, 16:00
(wo)
KP Krążkowy 1-3 Sokół Bralin 16 sierpnia, 16:00
Wielkopolanin Siemianice 3-1 LZS Trzcinica 16 sierpnia, 16:00
Sławomir Poprawa 32, Przemysław Trzęsicki 37 (s), Adam Skotnik 39 - Marcin Glik 49
Zawisza Łęka Opatowska 0-5 Victoria Laski 16 sierpnia, 16:00
Mateusz Stanisławek 2, Daniel Polte 17, Mateusz Płóciennik 19, 53, Jakub Nowak 74
Grom Golina 3-2 Czarni Dobrzyca 2 września, 17:00
Jakub Szymkowiak 16, 21, Michał Bryll 34 - Arkadiusz Prusak 7, Jakub Jańczak 19
Panda Pamięcin 3-11 Victoria Skarszew 2 września, 17:00
Krzysztof Krzysztofowicz 39, Rafał Sadłowski 72, 74 - Adrian Bocian 1, 77, Kamil Gabrysiak 12 (s), Kamil Urbaniak 26, 80, 87, Mikołaj Dąbkowski 58 (s), Adam Zieliński 62, 90, Dariusz Pawlak 64, Marcin Grzelak 66
w Rychnowie

II runda - 23 września
(Losowanie - 7 września 2015 - siedziba OZPN Kalisz)

Prosna Chocz 2-9 LKS Gołuchów 23 września, 16:00
Kamil Adamkiewicz 37, Przemysław Adamkiewicz 76 - Przemysław Skibiszewski 3, 26, Mateusz Kubiak 17, 26, 43, Konrad Mikołajczak 52, Krzysztof Banasiak 62, Filip Szkudlarz 70, Michał Marciszak 90
Tarchalanka Tarchały Wielkie 2-3 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 23 września, 16:00
Mikołaj Bogusiewicz 37, Bartosz Śmigiel 75 - Dawid Fórmański 13, 23, Filip Grzegorowski 33
Sulimirczyk Sulmierzyce 0-0 Astra Krotoszyn 23 września, 16:30
k. 3-1
Unia Szymanowice 1-3 Stal Pleszew 23 września, 16:00
Mateusz Rybarczyk 44 - Dawid Pera 32, 72, Remigiusz Korzeniewski 68
w Nowej Wsi
Zieloni Koźminek 0-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 23 września, 16:00
Damian Stasiak 20, 88
Błękitni Piotrów 1-3 Piast Czekanów 23 września, 16:00
Michał Wawroski 25 - Bartłomiej Jajko 1, 65, Adrian Nowak 69
w Rychnowie
GKS Grębanin 3-0 Pelikan Grabów 23 września, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Orzeł Wysocko Wielkie 1-3 Raszkowianka Raszków 23 września, 16:00
Przemysław Pietrzak 45 - Marcin Kucharski 35, Mateusz Fuchs 86, Maciej Paszek 89
w Raszkowie; Orzeł gospodarzem
Masovia Kraszewice 0-3 Barycz Janków Przygodzki 23 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sokół Bralin 1-3 Odolanovia Odolanów 23 września, 16:00
Paweł Narękiewicz 79 - Kamil Czołnik 22, 33, Arkadiusz Przytuła 66
Victoria Laski 1-2 Zefka Kobyla Góra 23 września, 16:00
Mateusz Płóciennik 70 - Kamil Kozłowski 10, Michał Janiak 42
Grom Golina 0-3 GKS Żerków 23 września, 16:00
Piotr Karcz 28, 42, Piotr Dutkowiak 79
Victoria Skarszew 2-2 KS Opatówek 23 września, 16:00
k. 4-5
Jakub Jóźwiak 20, Kamil Urbaniak 82 - Mateusz Spychalski 14, Marcin Czajczyński 87
Wielkopolanin Siemianice 3-0 Pogoń Trębaczów 23 września, 16:00
Mateusz Gąszczak 13, Kamil Biczysko 45, Karol Gąszczak 71

III runda - 31 października

Odolanovia Odolanów 2-2 Raszkowianka Raszków 31 października, 14:00
k. 1-4
Łukasz Jamry 30, Wojciech Budzik 51 - Damian Spaleniak 56, Marcin Kucharski 83
Barycz Janków Przygodzki 2-1 Gorzyczanka Gorzyce Wielkie 29 listopada, 12:00
Damian Wnuk 22, Mariusz Furmaniak 55 - Mateusz Sobczak 43
Piast Czekanów 1-3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 29 listopada, 12:00
Paweł Zadka 44 (k) - Dawid Rączka 20, Mateusz Nogaj 30, 66
GKS Żerków 1-4 Stal Pleszew 31 października, 12:00
Piotr Karcz 20 - Alan Mann 30, Tomasz Zawada 68, Krystian Benuszak 71, 72
KS Opatówek 1-3 LKS Gołuchów 31 października, 12:00
Konrad Helt 58 - Mateusz Kubiak 22, Przemysław Skibiszewski 61, Jakub Kościelniak 77
Sulimirczyk Sulmierzyce 2-8 Zefka Kobyla Góra 31 października, 12:00
nieznany ?, Patryk Łuczak 29 - Kamil Kozłowski 4, 68, Piotr Nasiadek 10, 20, 71, 88, Dawid Ponitka 44, Dawid Galiński 83
Wielkopolanin Siemianice 5-0 GKS Grębanin 31 października, 12:00

IV runda - 5-6 marca
(Losowanie - 3 grudnia 2015 - siedziba OZPN Kalisz)

Wielkopolanin Siemianice 1-6 Jarota Jarocin 16 marca, 16:00
Kamil Biczysko 26 (k) - Mikołaj Marciniak 4, 15, 54, Wiktor Płaneta 19, Hubert Antkowiak 48, Jędrzej Ludwiczak 51
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
Barycz Janków Przygodzki 0-3 Polonia Kępno 13 marca, 12:00
Wojciech Drygas 65 (k), Michał Górecki 82, Szymon Misiek 86 (s)
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
Zefka Kobyla Góra 3-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 marca, 16:00
Zbigniew Sieraczek 26, 74, Kamil Kozłowski 48 - Jakub Szymkowiak 60
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
Stal Pleszew 0-4 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 16 marca, 16:00
Tomasz Kempiński 18, 78, 80, Szymon Augustyniak 54 (s)
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
LKS Gołuchów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 15 marca, 16:00
Michał Kucharski 42, 57
w pierwotnym terminie (5 marca, 14:00) odwołany
Pogoń Nowe Skalmierzyce 3-1 Victoria Ostrzeszów 16 marca, 16:00
Artur Stachowicz 40, Maciej Sowiński 41, Kacper Majerz 47 - Maciej Stawiński 83 (k)
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
Raszkowianka Raszków 1-2 Piast Kobylin 16 marca, 16:00
Daniel Michalak 18 - Patryk Kowalski 30, Mateusz Bzodek 85
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany
Orzeł Mroczeń 0-3 KKS 1925 Kalisz 16 marca, 16:00
Konrad Chojnacki 20, 70, Stajko Stojczew 40
w pierwotnym terminie (6 marca, 12:00) odwołany

1/4 finału - 30 marca

Polonia Kępno 0-4 Jarota Jarocin 30 marca, 17:00
Hubert Antkowiak 33, Wiktor Płaneta 45, 89, Krzysztof Czabański 60
Zefka Kobyla Góra 1-3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 30 marca, 17:00
Zbigniew Sieraczek 5 (k) - Daniel Kaczmarek 44, 73, Michał Giecz 47
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 30 marca, 17:00
Tomasz Kaczmarek 45, Kacper Majerz 50 - Michał Kucharski 49
Piast Kobylin 0-1 KKS 1925 Kalisz 30 marca, 17:00
Beniamin Trzepacz 56

1/2 finału - 20 kwietnia
(Losowanie - 7 kwietnia 2016, 17:00 - siedziba OZPN Kalisz)

Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-5 Jarota Jarocin 20 kwietnia, 17:00
Tomasz Kaczmarek 45 - Jacek Pacyński 14, 23, Mateusz Dunaj 58, Krzysztof Czabański 66, Wiktor Płaneta 76
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2-2 KKS 1925 Kalisz 20 kwietnia, 17:00
k. 2-3
Daniel Kaczmarek 58 (k), Łukasz Wiącek 77 - Błażej Ciesielski 46, 90

Finał - 10 maja

Jarota Jarocin 1-1 KKS 1925 Kalisz 10 maja, 17:00
pd. k. 3-4
Mateusz Arian 53 (s) - Błażej Ciesielski 22
w Jarocinie; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas