[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Piła

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 29-30 sierpnia
(Losowanie - 30 lipca 2015 - siedziba OZPN Piła)

Amator Klub Wągrowiec 4-2 KS Pruśce 30 sierpnia, 15:00
LZS Wiatrowo 0-3 Bema Sport Skoki 30 sierpnia, 15:00
(wo)
gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Tarzani Wrzeszczyna 3-4 Korona Siedlisko 30 sierpnia, 15:00
Sokół Mieścisko 5-1 Zamek Gołańcz 29 sierpnia, 17:00
Drawa Krzyż Wielkopolski 5-1 Iskra Runowo 30 sierpnia, 15:00
Wenus Jędrzejewo 3-0 Huragan Młynkowo 30 sierpnia, 15:00
Gryf Zofiowo 8-1 Błękitni Kuźnica Czarnkowska 30 sierpnia, 15:00
Catering Millenium Złotów 4-2 Jedność Zakrzewo 30 sierpnia, 15:00
GTS Lipka 2-4 Piast Złotów 30 sierpnia, 15:00
Zryw Sypniewo 0-0 Tarnovia Tarnówka 30 sierpnia, 15:00
k. 4-3
Legion Krępsko 0-8 Leśni Zawada 30 sierpnia, 15:00
Stella Białośliwie 6-6 Iskra Wyszyny 30 sierpnia, 15:00
k. 8-7
ZKS Zelgniewo 5-3 MOSiR Piła 30 sierpnia, 15:00
Iskra Krajenka 4-0 Iskra Bądecz 30 sierpnia, 15:00
Błyskawica Nieżychowo 3-1 KS Leżenica 30 sierpnia, 15:00
Błyskawica Bronisławki 1-4 Arto Trzcianka 29 sierpnia, 14:00

II runda - 23 września
(Losowanie - 7 września 2015 - siedziba OZPN Piła)
Kłos Budzyń, Leśnik Margonin, Korona Stróżewo, Sparta Złotów, Sokół Szamocin, Orzeł Osiek nad Notecią, Łobzonka Wyrzysk, Płomień Połajewo, Polonia Chodzież, Nielba Wągrowiec, Wełna Skoki, Lubuszanin Trzcianka, GLKS Wysoka, Iskra Szydłowo - wolny los

Amator Klub Wągrowiec 1-10 Unia Wapno 1 października, 16:30
na stadionie OSiR / w pierwotnym terminie (23 września, 16:45) odwołany na wniosek gospodarzy
Bema Sport Skoki 3-3 Nielba II Wągrowiec 14 października, 16:30
k. 7-6
w pierwotnym terminie (23 września, 16:45) odwołany
Catering Millenium Złotów - Polonia Jastrowie 23 września, 16:45
na stadionie Sparty / wynik nieznany; awans Polonii
Sokół Mieścisko 2-0 Sokół Damasławek 23 września, 16:45
Bartosz Szymański 79, Tomasz Tyszkiewicz 90
Piast Złotów 1-8 Pogoń Łobżenica 30 września, 16:45
Michał Balcer 67 - Krystian Wypchło 3, 17, 62, Marek Fąs 11, 45, Dawid Szcześniak 28, Patryk Królak 43, Paweł Wachowiak 58
Leśni Zawada 0-2 Zjednoczeni Kaczory 30 września, 16:30
Sebastian Lenartowicz 75, Paweł Kędziora 85
w Łubiance
Stella Białośliwie 4-2 TP Polonia Piła 23 września, 16:45
Damian Krawiec ?, ?, ?, ? - Marek Kulwas ?, Szymon Wojczyński ?
ZKS Zelgniewo 1-4 Unia Ujście 23 września, 16:45
nieznany ? - Michał Piechowiak ?, Wojciech Bukowy ?, Marcin Kończewski ?, ?
Iskra Krajenka 3-2 Noteć Dziembowo 23 września, 16:45
Mirosław Szczepanik 5, Krzysztof Lipiński 10, 45 - Dariusz Nadoliński 10, Jakub Heymann 70
Błyskawica Nieżychowo 1-4 Orkan Śmiłowo 23 września, 16:45
Fabian Walczak 20 - Hubert Martenka 10, Jakub Skwarek 55, 65, 80
Zryw Sypniewo 6-3 Włókniarz Okonek 23 września, 16:45
Michał Czuba 43, 82, Oskar Chudzyński 47, 49, Patryk Grudziński 54, Ryszard Szacho-Głuchowicz 73 - Bartosz Drągański 18, Patryk Mycyk 45, Tomasz Zabrocki 70
Arto Trzcianka 1-5 Noteć Czarnków 23 września, 16:45
Adam Urbaniak 14 - Marek Kaczorowski 7, Jędrzej Siemieniewski 22, Damian Opszański 55, 73, Mateusz Bielawski 70
Korona Siedlisko 3-4 Radwan Lubasz 30 września, 16:30
Damian Grubizny 52, Mikołaj Krystek 66, Maciej Miśkowski 69 - Kamil Gacek 8, Gracjan Dymek 48, Michał Grupiński 61, Mateusz Nadolny 64
Drawa Krzyż Wielkopolski 4-4 Noteć Rosko 23 września, 16:45
k. 3-5
Marcin Włodarczyk 22, 36, Damian Tafelski 32, Adrian Szczepański 75 - Wiesław Rzeszowski 38, 69, Hubert Krystek 45, Bartosz Papaj 48
Wenus Jędrzejewo 1-1 Fortuna Wieleń 23 września, 16:45
k. 4-5
Marcin Gredczyszyn 90 - Dawid Heyer 78
Gryf Zofiowo 2-6 Orzeł Pęckowo 30 września, 16:30
Artur Witt 19, Mikołaj Jans 84 - Krzysztof Tomkowiak 5, 60, Dawid Sauermann 22, 40, Filip Bździel 25, Bartosz Andrzejak 57

III runda - 14-15 listopada
(Losowanie - 15 października 2015 - siedziba OZPN Piła)
Unia Wapno, Noteć Rosko - wolny los

Sokół Mieścisko 0-0 Kłos Budzyń 15 listopada, 12:00
k. 4-3
Leśnik Margonin 1-3 Wełna Skoki 6 marca, 15:00
Szymon Nejman 61 - nieznany 25, 82, 90
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Korona Stróżewo 3-0 Unia Ujście 15 listopada, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Bema Sport Skoki 8-0 Sokół Szamocin 14 listopada, 13:45
Stella Białośliwie 7-0 Orzeł Osiek nad Notecią 15 listopada, 12:00
Damian Krawiec 30, 50, 54, 71, Marcin Walczak 44, 80, Przemysław Rommel 67
Zjednoczeni Kaczory 1-2 Polonia Chodzież 19 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Orkan Śmiłowo 4-1 Łobzonka Wyrzysk 15 listopada, 12:00
Mateusz Tatara 12, Jakub Michalak 57, Hubert Martenka 83, Paweł Kotowicz 88 - Krystian Kowalski 85
Pogoń Łobżenica 2-4 Lubuszanin Trzcianka 6 marca, 15:00
Bartłomiej Prange 49, 72 - Michał Wawszczak 15, 83, Wojciech Wypusz 54, Marcin Urbański 87
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Zryw Sypniewo 1-5 Sparta Złotów 15 listopada, 12:00
Kornel Bednarz 38 - Sylwester Kraczkowski 5, Marcin Tomczyk 23, Michał Massel 30, Marcin Zaorski 53, Przemysław Jaworski 85
Iskra Krajenka 0-6 Iskra Szydłowo 6 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Polonia Jastrowie 1-4 GLKS Wysoka 6 marca, 15:00
Łukasz Kamiński 47 - Sylwester Powalisz 10, 76, Kacper Kosmowski 20, Marcin Janicki 60
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Płomień Połajewo 1-9 Nielba Wągrowiec 6 marca, 15:00
Kamil Magdziarz 72 - Michał Joncel 13, 56, Adam Urbański 28, 45, 52, 83, Adrian Marchel 30, Filip Konarski 39, Bartosz Najdul 65
w pierwotnym terminie (15 listopada, 12:00) odwołany
Radwan Lubasz 9-2 Orzeł Pęckowo 15 listopada, 12:00
Rafał Kubiak 13, 47, Mateusz Jahns 19, 41, Dorian Jarosz 32, 61, Krystian Jarosz 70, Wojciech Kałużyński 80, 84 - Dawid Sauermann 1, Adam Bogucki 87
Noteć Czarnków 2-0 Fortuna Wieleń 14 listopada, 14:00
Marek Koczorowski 68, Jędrzej Siemieniewski 90

1/8 finału - 30 marca

Bema Sport Skoki 2-0 Sokół Mieścisko 30 marca, 16:30
Unia Wapno 1-7 Wełna Skoki 30 marca, 16:30
Piotr Waniak 90 - Marcin Siuda 13, 44, 53, 84, Mateusz Deminiak 18, Radosław Modlibowski 35, Sebastian Jabłoński 71
Korona Stróżewo 0-6 Nielba Wągrowiec 30 marca, 16:30
Dawid Jasiński 21, Michał Joncel 37, Jakub Kubiński 54, 66, Adam Urbański 55, Maciej Klawiński 72
Sparta Złotów 2-3 Iskra Szydłowo 30 marca, 16:30
Tomasz Malczewski 46, Przemysław Jaworski 78 - Krzysztof Wojciechowski 7, 32, 48
Noteć Czarnków 0-0 Noteć Rosko 9 kwietnia, 15:00
k. 5-4
Radwan Lubasz 2-2 Lubuszanin Trzcianka 30 marca, 16:30
k. 5-3
Dorian Jarosz 17, Rafał Kubiak 76 (k) - Marcin Urbański 41, Michał Wawszczak 85
Orkan Śmiłowo 3-2 GLKS Wysoka 30 marca, 16:30
Mateusz Kostecki 11, 45, Bartosz Gałecki 60 - Piotr Ginda-Kopeć 70, 88
Stella Białośliwie 4-2 Polonia Chodzież 30 marca, 16:30
Mateusz Warnke ?, Robert Rataj ?, nieznany ? (s), Damian Krawiec ? - nieznany ?, ?

1/4 finału - 13 kwietnia
(Losowanie - 5 kwietnia 2016 - siedziba OZPN Piła)

Bema Sport Skoki 2-1 Nielba Wągrowiec 13 kwietnia, 17:30
nieznany 70, Artur Bartkowiak 74 - Maciej Klawiński 37
Noteć Czarnków 1-4 Wełna Skoki 13 kwietnia, 17:30
Mikołaj Rybarczyk 26 - Radosław Modlibowski 2, 23, 39, Bartosz Wojciechowski 78
Stella Białośliwie 2-13 Iskra Szydłowo 13 kwietnia, 17:30
Damian Krawiec 10, 87 - Krzysztof Wojciechowski 7, 35, Roman Michorek 15, Kacper Ciupa 28, Daniel Popiołek 30, 50, Adrian Mikołajczak 55, Łukasz Cyruk 58, 82, 85, Jan Turkowiak 65, Dariusz Juracki 75, 80
Orkan Śmiłowo 10-2 Radwan Lubasz 13 kwietnia, 17:30
Mateusz Kostecki 10, 45, Bartosz Kosmowski 23, 55, 66, Dawid Marciniak 27, Mateusz Tatera 40, 48, Artur Kwiatkowski 42, Paweł Kotowicz 88 - Dorian Jarosz 60, Rafał Kubiak 90

1/2 finału - 27 kwietnia
(Losowanie - 19 kwietnia 2016 - siedziba OZPN Piła)

Bema Sport Skoki 2-6 Wełna Skoki 27 kwietnia, 18:00
Orkan Śmiłowo 1-2 Iskra Szydłowo 27 kwietnia, 18:00
Mateusz Kostecki 61 (k) - Michał Fertikowski 35, 88

Finał - 17 maja

Wełna Skoki 1-0 Iskra Szydłowo 17 maja, 17:30
Radosław Modlibowski 47
w Pile; na stadionie MOSiR

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas