[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2015 - siedziba OZPN Konin)
Warta Krzymów, Polanin Strzałkowo - wolny los

Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-1 Hetman Orchowo 19 sierpnia, 17:30
Płomień Nekla 2-2 Orlik Miłosław 19 sierpnia, 17:30
k. 3-4
GKS Rzgów 2-0 ZKS Zagórów 19 sierpnia, 17:30
Warta Pyzdry 5-2 Sparta Orzechowo 19 sierpnia, 17:30
Wilki Wilczyn 3-1 GKS Lisewo 19 sierpnia, 17:30
GKS Osiek Mały 0-6 GKS Sompolno 19 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 0-6
Polonia Golina 5-2 Strażak Licheń Stary 19 sierpnia, 17:30
Grom Malanów 2-3 Kasztelania Brudzew 19 sierpnia, 17:30
Baszta Przedecz 3-8 Górnik Kłodawa 19 sierpnia, 17:30
Zjednoczeni Rychwał 3-0 Polonus Kazimierz Biskupi 19 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 3-1
GKS Olszówka 2-5 Orzeł Grzegorzew 19 sierpnia, 17:30
Tur 1921 Turek 0-0 Wicher Dobra 19 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Górnik Wierzbinek 1-1 Błękitni Mąkolno 19 sierpnia, 17:30
k. 6-5
Nałęcz Babiak 1-1 Warta Dobrów 19 sierpnia, 17:30
k. 2-4
Tulisia Tuliszków 5-0 Fanclub Dąbroszyn 23 sierpnia, 17:00
Stanisław Mikołajczyk 5, 51, Adrian Stolarek 8, 57, Jakub Cieślak 66
KS Mostki 3-5 Sparta Barłogi 23 sierpnia, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 1-0 GKS Osiek Wielki 19 sierpnia, 17:30
Teleszyna Przykona 0-3 Orzeł Kawęczyn 23 sierpnia, 17:00
(wo)

II runda - 2 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2015 - siedziba OZPN Konin)
Sokół Kleczew, SKP Słupca, Górnik Konin, Victoria Września - wolny los

Orlik Miłosław 0-0 GKS Rzgów 2 września, 17:30
k. 4-5
Warta Pyzdry 1-2 Polanin Strzałkowo 2 września, 17:30
Igor Zieliński 28 - Bartosz Łysiak 59, Bartosz Waszak 81
Polonia Golina 0-3 LKS Ślesin 2 września, 17:30
Damian Markiewicz ?, Krzysztof Siedlecki ?, Łukasz Jaskulski ?
Zjednoczeni Rychwał 1-3 Warta Krzymów 2 września, 17:30
Patryk Klimkowicz ? - nieznany ?, ?, ?
Górnik Wierzbinek 2-2 GKS Sompolno 2 września, 17:30
k. 5-4
Orzeł Kawęczyn 3-1 Kasztelania Brudzew 2 września, 17:30
Grzegorz Majda ?, ?, Konrad Grzelak ? - nieznany ?
Warta Helenów-Kramsk 1-1 Olimpia Koło 2 września, 17:30
k. 4-5
Tulisia Tuliszków 3-1 Wicher Dobra 2 września, 17:30
Piotr Raszewski 58, Jakub Cieślak 61, Mikołaj Siepka 87 - Łukasz Cieślak 19
Warta Dobrów 0-1 Sparta Barłogi 2 września, 17:30 (80)
Dawid Michalak 49
Hetman Orchowo 1-0 Wilki Wilczyn 2 września, 17:30
Szymon Rezulak ?
Górnik Kłodawa 0-1 Orzeł Grzegorzew 2 września, 17:30

III runda - 16 września
(Losowanie - 25 sierpnia 2015 - siedziba OZPN Konin)
Sokół Kleczew - wolny los

Victoria Września 2-2 LKS Ślesin 16 września, 17:00
k. 7-8
Patryk Buczkowski ?, Bartosz Nowicki 47 (k) - nieznany 26, 56
GKS Rzgów 1-1 Hetman Orchowo 17 września, 17:00
k. 6-7
Sparta Barłogi 4-3 Polanin Strzałkowo 16 września, 17:00
Tulisia Tuliszków 1-0 Warta Krzymów 16 września, 17:00
Adrian Stolarek 30
Orzeł Kawęczyn 0-6 SKP Słupca 16 września, 17:00
Górnik Wierzbinek 1-4 Olimpia Koło 16 września, 17:00
Orzeł Grzegorzew 1-3 Górnik Konin 23 września, 16:30

1/4 finału - 30 września

Hetman Orchowo 2-4 LKS Ślesin 6 października, 16:00
Bartłomiej Kryszak 46, 70 (k) - Damian Markiewicz 23, 35, Mariusz Olczyk 59, Mateusz Linartowski 62
Sparta Barłogi 0-9 Tulisia Tuliszków 30 września, 16:30
Jakub Cieślak ?, ?, ?, ?, Damian Nowak ?, ?, Jarosław Gorgolewski ?, Szymon Matuszak ?, Adrian Stolarek ?
SKP Słupca 1-1 Olimpia Koło 7 października, 16:00
k. 3-5
Górnik Konin 2-1 Sokół Kleczew 29 września, 16:00
Maciej Rojewski 28, Maciej Adamczewski 73 - Émile Thiakane 34

1/2 finału - 30 marca

Tulisia Tuliszków 2-2 LKS Ślesin 6 kwietnia, 17:00
pd. k. 4-5
nieznany ?, ? - Michał Goliński ?, Mariusz Olczyk 90
Górnik Konin 3-0 Olimpia Koło 30 marca, 16:00
Krzysztof Słowiński 20, Bartosz Kowalski 38, 58

Finał - 18 maja

LKS Ślesin 0-1 Górnik Konin 18 maja, 17:00
pd.
Kamil Krzyżanowski 103
w Koninie; na Stadionie Miejskim

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2015/2016 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas