[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Poznań (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Przyprostynia 26 67 21 4 1 82-23 12 1 0 48-15 9 3 1 34-8
2.  Błękitni Wronki 26 65 20 5 1 70-15 11 2 0 43-5 9 3 1 27-10
3.  Mawit Lwówek 26 57 18 3 5 104-33 11 0 2 60-14 7 3 3 44-19
4.  Sparta Szamotuły 26 54 16 6 4 70-26 9 3 1 35-12 7 3 3 35-14
5.  Warta Sieraków 26 45 14 3 9 69-49 10 1 2 37-16 4 2 7 32-33
6.  Obra Zbąszyń 26 41 12 5 9 82-41 9 1 3 58-15 3 4 6 24-26
7.  Sokół Duszniki 26 35 10 5 11 45-56 8 2 3 28-20 2 3 8 17-36
8.  Wielkopolska Komorniki 26 34 9 7 10 65-49 6 4 3 38-24 3 3 7 27-25
9.  Kłos Gałowo 26 31 9 4 13 52-65 6 3 4 35-25 3 1 9 17-40
10.  Patria Buk 26 24 7 3 16 37-69 6 1 6 23-28 1 2 10 14-41
11.  Sokół Rakoniewice 26 23 5 8 13 37-57 3 7 3 18-17 2 1 10 19-40
12.  Spójnia Strykowo 26 22 5 7 14 33-54 2 5 6 14-19 3 2 8 19-35
13.  Rakieta Głuponie 26 16 5 1 20 38-109 4 1 8 28-50 1 0 12 10-59
14.  NKS Niepruszewo 26 1 0 1 25 8-146 0 0 13 3-64 0 1 12 5-82

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Płomień Przyprostynia    2-1 3-0 3-2 2-1 4-2 1-1 4-3 6-2 2-0 3-1 6-2 3-0 9-0 
 2 Błękitni Wronki1-1     2-1 0-0 2-1 3-0 6-1 1-0 4-1 4-0 4-0 2-0 5-0 9-0 
 3 Mawit Lwówek0-2 0-1     1-0 6-4 4-0 4-2 3-2 4-0 5-1 4-0 2-1 10-1 17-0 
 4 Sparta Szamotuły2-1 0-3 0-0     2-1 0-0 5-1 2-2 3-0 3-1 4-2 4-0 6-0 4-1 
 5 Warta Sieraków1-1 0-4 2-4 3-1     2-1 3-1 3-2 4-0 3-1 3-1 3-0 3-0* 7-0 
 6 Obra Zbąszyń0-0 1-2 0-1 1-4 6-2     4-0 4-1 6-0 4-3 8-0 6-1 8-0 10-1 
 7 Sokół Duszniki0-2 1-1 0-5 2-6 3-0 5-1     4-2 3-1 2-0 1-1 3-1 2-0 2-0 
 8 Wielkopolska Komorniki1-5 1-1 3-3 1-2 1-2 3-1 3-1     2-2 4-1 2-1 2-2 7-1 8-2 
 9 Kłos Gałowo1-2 1-2 1-5 0-0 2-4 3-3 2-2 2-1     8-1 4-2 4-1 4-2 3-0 
 10 Patria Buk0-7 0-1 1-6 2-3 3-1 0-2 2-0 1-1 2-0     4-1 1-4 4-1 3-1 
 11 Sokół Rakoniewice0-2 2-2 4-3 0-0 2-2 1-1 2-1 1-1 1-3 0-0     0-2 5-0 0-0 
 12 Spójnia Strykowo1-3 1-2 1-1 0-3 1-1 0-0 1-1 0-2 2-4 0-0 0-2     1-0 6-0 
 13 Rakieta Głuponie0-4 1-5 2-13 1-3 3-8 1-3 3-4 0-3 3-2 6-3 2-0 2-2     4-0 
 14 NKS Niepruszewo1-4 0-2 0-2 0-11 0-5 0-10 0-2 0-7 0-2 0-3 1-8 0-3 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Spójnia Strykowo 1-0 Rakieta Głuponie 18 sierpnia, 18:00
w Wronczynie
Sparta Szamotuły 5-1 Sokół Duszniki 18 sierpnia, 17:00
Mawit Lwówek 0-2 Płomień Przyprostynia 18 sierpnia, 16:00
NKS Niepruszewo 0-7 Wielkopolska Komorniki 18 sierpnia, 17:00
Obra Zbąszyń 8-0 Sokół Rakoniewice 22 sierpnia, 18:00
Kłos Gałowo 8-1 Patria Buk 19 sierpnia, 16:00
Błękitni Wronki 2-1 Warta Sieraków 18 sierpnia, 17:00
w Popowie

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Rakieta Głuponie 3-8 Warta Sieraków 26 sierpnia, 14:00
Patria Buk 0-1 Błękitni Wronki 25 sierpnia, 17:00
Sokół Rakoniewice 1-3 Kłos Gałowo 25 sierpnia, 16:00
Wielkopolska Komorniki 3-1 Obra Zbąszyń 26 sierpnia, 14:00
Płomień Przyprostynia 9-0 NKS Niepruszewo 26 sierpnia, 16:00
w Zbąszyniu
Sokół Duszniki 0-5 Mawit Lwówek 26 sierpnia, 15:00
Spójnia Strykowo 0-3 Sparta Szamotuły 25 sierpnia, 18:00
w Wronczynie

Kolejka 3 - 1-2 września

Sparta Szamotuły 6-0 Rakieta Głuponie 29 sierpnia, 17:30
Mawit Lwówek 2-1 Spójnia Strykowo 1 września, 16:00
NKS Niepruszewo 0-2 Sokół Duszniki 1 września, 17:00
Obra Zbąszyń 0-0 Płomień Przyprostynia 30 sierpnia, 18:30
Kłos Gałowo 2-1 Wielkopolska Komorniki 1 września, 17:00
Błękitni Wronki 4-0 Sokół Rakoniewice 1 września, 17:00
w Popowie
Warta Sieraków 3-1 Patria Buk 2 września, 16:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Rakieta Głuponie 6-3 Patria Buk 9 września, 14:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Warta Sieraków 8 września, 16:00
Wielkopolska Komorniki 1-1 Błękitni Wronki 9 września, 14:00
Płomień Przyprostynia 6-2 Kłos Gałowo 9 września, 16:00
w Zbąszyniu
Sokół Duszniki 5-1 Obra Zbąszyń 9 września, 15:00
Spójnia Strykowo 6-0 NKS Niepruszewo 8 września, 17:00
w Wronczynie
Sparta Szamotuły 0-0 Mawit Lwówek 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Mawit Lwówek 10-1 Rakieta Głuponie 16 września, 16:00
NKS Niepruszewo 0-11 Sparta Szamotuły 15 września, 16:00
Obra Zbąszyń 6-1 Spójnia Strykowo 15 września, 16:00
Kłos Gałowo 2-2 Sokół Duszniki 16 września, 16:00
Błękitni Wronki 1-1 Płomień Przyprostynia 15 września, 16:00
w Popowie
Warta Sieraków 3-2 Wielkopolska Komorniki 16 września, 16:00
Patria Buk 4-1 Sokół Rakoniewice 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Rakieta Głuponie 2-0 Sokół Rakoniewice 23 września, 14:00
Wielkopolska Komorniki 4-1 Patria Buk 23 września, 14:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Warta Sieraków 23 września, 16:00
w Zbąszyniu
Sokół Duszniki 1-1 Błękitni Wronki 23 września, 15:00
Spójnia Strykowo 2-4 Kłos Gałowo 22 września, 16:30
w Wronczynie
Sparta Szamotuły 0-0 Obra Zbąszyń 22 września, 16:00
Mawit Lwówek 17-0 NKS Niepruszewo 23 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

NKS Niepruszewo 1-5 Rakieta Głuponie 29 września, 16:00
Obra Zbąszyń 0-1 Mawit Lwówek 29 września, 16:00
Kłos Gałowo 0-0 Sparta Szamotuły 30 września, 16:00
Błękitni Wronki 2-0 Spójnia Strykowo 29 września, 16:00
w Popowie
Warta Sieraków 3-1 Sokół Duszniki 30 września, 16:00
Patria Buk 0-7 Płomień Przyprostynia 29 września, 16:00
Sokół Rakoniewice 1-1 Wielkopolska Komorniki 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Rakieta Głuponie 0-3 Wielkopolska Komorniki 7 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 3-1 Sokół Rakoniewice 7 października, 16:00
w Zbąszyniu
Sokół Duszniki 2-0 Patria Buk 7 października, 15:00
Spójnia Strykowo 1-1 Warta Sieraków 7 października, 16:00
Sparta Szamotuły 0-3 Błękitni Wronki 6 października, 14:30
w Gałowie
Mawit Lwówek 4-0 Kłos Gałowo 7 października, 16:00
NKS Niepruszewo 0-10 Obra Zbąszyń 6 października, 16:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Obra Zbąszyń 8-0 Rakieta Głuponie 13 października, 15:00
Kłos Gałowo 3-0 NKS Niepruszewo 14 października, 15:00
Błękitni Wronki 2-1 Mawit Lwówek 13 października, 15:00
w Popowie
Warta Sieraków 3-1 Sparta Szamotuły 14 października, 15:00
Patria Buk 1-4 Spójnia Strykowo 13 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 2-1 Sokół Duszniki 13 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 1-5 Płomień Przyprostynia 14 października, 14:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Rakieta Głuponie 0-4 Płomień Przyprostynia 21 października, 14:00
Sokół Duszniki 4-2 Wielkopolska Komorniki 21 października, 15:00
Sparta Szamotuły 3-1 Patria Buk 20 października, 15:00
Mawit Lwówek 6-4 Warta Sieraków 21 października, 15:00
NKS Niepruszewo 0-2 Błękitni Wronki 20 października, 15:00
Obra Zbąszyń 6-0 Kłos Gałowo 20 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Spójnia Strykowo 20 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Kłos Gałowo 4-2 Rakieta Głuponie 28 października, 14:00
Błękitni Wronki 3-0 Obra Zbąszyń 27 października, 15:00
w Popowie
Warta Sieraków 7-0 NKS Niepruszewo 28 października, 14:00
Patria Buk 1-6 Mawit Lwówek 27 października, 15:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Sparta Szamotuły 27 października, 15:00
Wielkopolska Komorniki 2-2 Spójnia Strykowo 28 października, 14:00
Płomień Przyprostynia 1-1 Sokół Duszniki 28 października, 14:00
w Zbąszyniu

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Rakieta Głuponie 3-4 Sokół Duszniki 4 listopada, 14:00
Sparta Szamotuły 2-2 Wielkopolska Komorniki 3 listopada, 14:00
Mawit Lwówek 4-0 Sokół Rakoniewice 4 listopada, 14:00
NKS Niepruszewo 0-3 Patria Buk 3 listopada, 14:00
Obra Zbąszyń 6-2 Warta Sieraków 3 listopada, 14:00
Kłos Gałowo 1-2 Błękitni Wronki 4 listopada, 14:00
Płomień Przyprostynia 6-2 Spójnia Strykowo 4 listopada, 14:00
w Zbąszyniu

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Błękitni Wronki 5-0 Rakieta Głuponie 11 listopada, 13:00
w Popowie
Warta Sieraków 4-0 Kłos Gałowo 11 listopada, 13:00
Patria Buk 0-2 Obra Zbąszyń 10 listopada, 13:00
Sokół Rakoniewice 0-0 NKS Niepruszewo 10 listopada, 13:00
Wielkopolska Komorniki 3-3 Mawit Lwówek 11 listopada, 13:00
Płomień Przyprostynia 3-2 Sparta Szamotuły 11 listopada, 13:00
w Zbąszyniu
Sokół Duszniki 3-1 Spójnia Strykowo 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 30 marca

Rakieta Głuponie 2-2 Spójnia Strykowo 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Duszniki 2-6 Sparta Szamotuły 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Przyprostynia 3-0 Mawit Lwówek 15 czerwca, 17:00
w Zbąszyniu / w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu udzialu Mawitu w towarzyskim turnieju na Ukrainie
Wielkopolska Komorniki 8-2 NKS Niepruszewo 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Rakoniewice 1-1 Obra Zbąszyń 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Patria Buk 2-0 Kłos Gałowo 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Sieraków 0-4 Błękitni Wronki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Warta Sieraków 3-0 Rakieta Głuponie 8 maja, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Błękitni Wronki 4-0 Patria Buk 24 kwietnia, 17:30
w Popowie / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Gałowo 4-2 Sokół Rakoniewice 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Obra Zbąszyń 4-1 Wielkopolska Komorniki 6 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 1-4 Płomień Przyprostynia 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mawit Lwówek 4-2 Sokół Duszniki 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Szamotuły 4-0 Spójnia Strykowo 8 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Rakieta Głuponie 1-3 Sparta Szamotuły 14 kwietnia, 14:00
Spójnia Strykowo 1-1 Mawit Lwówek 13 kwietnia, 15:30
w Wronczynie
Sokół Duszniki 2-0 NKS Niepruszewo 13 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 4-2 Obra Zbąszyń 14 kwietnia, 16:00
w Zbąszyniu
Wielkopolska Komorniki 2-2 Kłos Gałowo 14 kwietnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 2-2 Błękitni Wronki 13 kwietnia, 16:00
Patria Buk 3-1 Warta Sieraków 13 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 20-21 kwietnia

Patria Buk 4-1 Rakieta Głuponie 20 kwietnia, 13:00
Warta Sieraków 3-1 Sokół Rakoniewice 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Wronki 1-0 Wielkopolska Komorniki 21 kwietnia, 14:00
w Popowie
Kłos Gałowo 1-2 Płomień Przyprostynia 20 kwietnia, 16:00
Obra Zbąszyń 4-0 Sokół Duszniki 20 kwietnia, 16:00
NKS Niepruszewo 0-3 Spójnia Strykowo 21 kwietnia, 13:00
Mawit Lwówek 1-0 Sparta Szamotuły 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 27-28 kwietnia

Rakieta Głuponie 2-13 Mawit Lwówek 28 kwietnia, 14:00
Sparta Szamotuły 4-1 NKS Niepruszewo 27 kwietnia, 17:00
Spójnia Strykowo 0-0 Obra Zbąszyń 27 kwietnia, 17:00
w Wronczynie
Sokół Duszniki 3-1 Kłos Gałowo 27 kwietnia, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-1 Błękitni Wronki 8 maja, 18:00
w Zbąszyniu
Wielkopolska Komorniki 1-2 Warta Sieraków 28 kwietnia, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-0 Patria Buk 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Sokół Rakoniewice 5-0 Rakieta Głuponie 1 maja, 16:00
Patria Buk 1-1 Wielkopolska Komorniki 1 maja, 13:00
Warta Sieraków 1-1 Płomień Przyprostynia 1 maja, 16:00
Błękitni Wronki 6-1 Sokół Duszniki 1 maja, 17:00
w Popowie
Kłos Gałowo 4-1 Spójnia Strykowo 1 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 1-4 Sparta Szamotuły 1 maja, 17:00
NKS Niepruszewo 0-2 Mawit Lwówek 1 maja, 13:00

Kolejka 20 - 4-5 maja

Rakieta Głuponie 4-0 NKS Niepruszewo 5 maja, 11:00
Mawit Lwówek 4-0 Obra Zbąszyń 4 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 3-0 Kłos Gałowo 4 maja, 14:00
Spójnia Strykowo 1-2 Błękitni Wronki 5 maja, 17:30
w Wronczynie
Sokół Duszniki 3-0 Warta Sieraków 4 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 2-0 Patria Buk 5 maja, 16:00
w Zbąszyniu
Wielkopolska Komorniki 2-1 Sokół Rakoniewice 5 maja, 14:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Wielkopolska Komorniki 7-1 Rakieta Głuponie 12 maja, 14:00
Sokół Rakoniewice 0-2 Płomień Przyprostynia 11 maja, 16:00
Patria Buk 2-0 Sokół Duszniki 11 maja, 11:00
Warta Sieraków 3-0 Spójnia Strykowo 11 maja, 18:00
we Wronczynie
Błękitni Wronki 0-0 Sparta Szamotuły 12 maja, 14:00
Kłos Gałowo 1-5 Mawit Lwówek 12 maja, 16:00
Obra Zbąszyń 10-1 NKS Niepruszewo 11 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Rakieta Głuponie 1-3 Obra Zbąszyń 19 maja, 11:00
NKS Niepruszewo 0-2 Kłos Gałowo 19 maja, 13:00
Mawit Lwówek 0-1 Błękitni Wronki 18 maja, 18:00
Sparta Szamotuły 2-1 Warta Sieraków 18 maja, 17:00
Spójnia Strykowo 0-0 Patria Buk 18 maja, 18:00
w Wronczynie
Sokół Duszniki 1-1 Sokół Rakoniewice 18 maja, 16:00
Płomień Przyprostynia 4-3 Wielkopolska Komorniki 19 maja, 16:00
w Zbąszyniu

Kolejka 23 - 25-26 maja

Spójnia Strykowo 0-2 Sokół Rakoniewice 25 maja, 18:00
w Wronczynie
Płomień Przyprostynia 3-0 Rakieta Głuponie 26 maja, 16:00
w Zbąszyniu
Wielkopolska Komorniki 3-1 Sokół Duszniki 26 maja, 14:00
Patria Buk 2-3 Sparta Szamotuły 25 maja, 17:00
Warta Sieraków 2-4 Mawit Lwówek 26 maja, 16:00
Błękitni Wronki 9-0 NKS Niepruszewo 26 maja, 14:00
w Popowie
Kłos Gałowo 3-3 Obra Zbąszyń 26 maja, 16:00

Kolejka 24 - 30 maja

Rakieta Głuponie 3-2 Kłos Gałowo 30 maja, 11:00
Obra Zbąszyń 1-2 Błękitni Wronki 30 maja, 17:00
NKS Niepruszewo 0-5 Warta Sieraków 30 maja, 13:00
Mawit Lwówek 5-1 Patria Buk 30 maja, 16:00
Sparta Szamotuły 4-2 Sokół Rakoniewice 30 maja, 17:00
Spójnia Strykowo 0-2 Wielkopolska Komorniki 30 maja, 17:00
w Wronczynie
Sokół Duszniki 0-2 Płomień Przyprostynia 30 maja, 15:00

Kolejka 25 - 2 czerwca

Spójnia Strykowo 1-3 Płomień Przyprostynia 2 czerwca, 11:00
w Wronczynie
Sokół Duszniki 2-0 Rakieta Głuponie 2 czerwca, 11:00
Wielkopolska Komorniki 1-2 Sparta Szamotuły 1 czerwca, 13:00
Sokół Rakoniewice 4-3 Mawit Lwówek 2 czerwca, 11:00
Patria Buk 3-1 NKS Niepruszewo 2 czerwca, 11:00
Warta Sieraków 2-1 Obra Zbąszyń 2 czerwca, 11:00
Błękitni Wronki 4-1 Kłos Gałowo 2 czerwca, 11:00
w Popowie

REKLAMA

Kolejka 26 - 8 czerwca

Rakieta Głuponie 1-5 Błękitni Wronki 8 czerwca, 17:00
Kłos Gałowo 2-4 Warta Sieraków 6 czerwca, 17:30
Obra Zbąszyń 4-3 Patria Buk 8 czerwca, 17:00
NKS Niepruszewo 1-8 Sokół Rakoniewice 8 czerwca, 17:00
Mawit Lwówek 3-2 Wielkopolska Komorniki 8 czerwca, 17:00
Sparta Szamotuły 2-1 Płomień Przyprostynia 8 czerwca, 17:00
Spójnia Strykowo 1-1 Sokół Duszniki 8 czerwca, 17:00
w Wronczynie

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))
Baraże o udział w klasie okręgowej (Poznań)

IV liga 2012/2013 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2012/2013 (Piła)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Poznań (wschód))

Klasa A 2012/2013 (Poznań I)
Klasa A 2012/2013 (Poznań II)
Klasa A 2012/2013 (Poznań III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas