[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: wielkopolska (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grom Plewiska 30 72 24 0 6 75-25 12 0 3 39-12 12 0 3 36-13
2.  1922 Lechia Kostrzyn 30 61 19 4 7 65-37 12 2 1 35-11 7 2 6 30-26 2 2 0 2 0 1-1
3.  Warta Międzychód 30 61 18 7 5 71-38 10 1 4 45-21 8 6 1 26-17 2 2 0 2 0 1-1
4.  Tarnovia Tarnowo Podgórne 30 56 17 5 8 67-37 10 1 4 40-18 7 4 4 27-19
5.  Świt Piotrowo 30 50 16 2 12 66-64 9 0 6 35-29 7 2 6 31-35
6.  Mieszko Gniezno 30 46 12 10 8 48-46 6 6 3 23-21 6 4 5 25-25
7.  Warta II Poznań 30 44 13 5 12 40-42 5 3 7 14-17 8 2 5 26-25
8.  Sparta Oborniki 30 43 12 7 11 40-31 7 4 4 25-12 5 3 7 15-19
9.  Zjednoczeni Trzemeszno 30 42 13 3 14 51-55 8 2 5 30-22 5 1 9 21-33
10.  Pogoń Lwówek 30 38 11 5 14 55-49 5 4 6 31-24 6 1 8 24-25
11.  Sokół Pniewy 30 37 10 7 13 41-56 5 5 5 21-27 5 2 8 20-29
12.  1920 Mosina 30 36 10 6 14 42-44 6 2 7 25-17 4 4 7 17-27
13.  Czarni Wróblewo 30 29 9 2 19 32-54 5 1 9 18-23 4 1 10 14-31
14.  Leśnik Margonin 30 25 7 4 19 32-72 5 2 8 20-34 2 2 11 12-38
15.  Wełna Skoki 30 24 6 6 18 36-70 3 4 8 22-36 3 2 10 14-34
16.  Noteć Czarnków 30 16 3 7 20 21-62 3 3 9 11-24 0 4 11 10-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grom Plewiska    0-3 5-1 2-1 1-2 3-0 2-0 3-0 4-2 2-1 4-0 3-0 2-1 0-1 2-0 6-0 
 2 1922 Lechia Kostrzyn2-0     0-0 3-1 3-1 2-2 4-0 1-2 3-0 1-0 3-1 3-0 3-1 2-1 4-2 1-0 
 3 Warta Międzychód1-2 1-1     1-2 5-1 3-0 1-2 3-2 1-3 7-2 3-0 4-3 6-1 3-1 5-1 1-0 
 4 Tarnovia Tarnowo Podgórne4-2 1-2 0-1     1-2 3-1 3-0* 2-0 4-2 0-4 4-0 2-2 3-0 4-0 2-1 7-1 
 5 Świt Piotrowo1-7 1-6 0-3 3-0     3-1 6-0 3-1 2-1 1-3 2-0 1-2 1-2 4-1 2-1 5-1 
 6 Mieszko Gniezno0-3* 3-2 0-0 0-3 2-1     1-1 1-1 2-0 1-1 1-1 2-2 2-0 5-2 0-2 3-2 
 7 Warta II Poznań1-0 1-3 0-3* 4-0 1-3 0-2     1-0 4-0 0-3* 0-1 1-0 0-1 1-1 0-0 0-0 
 8 Sparta Oborniki0-2 5-0 2-3 1-1 0-0 1-1 0-1     0-1 1-0 1-1 1-0 2-1 4-1 4-0 3-0 
 9 Zjednoczeni Trzemeszno0-1 1-0 2-3 2-2 3-1 3-4 2-3 1-1     2-0 0-5 4-0 2-0 1-0 4-2 3-0 
 10 Pogoń Lwówek2-3 4-0 2-3 1-1 7-3 1-1 2-5 0-0 2-3     0-1 0-2 1-1 2-0 5-0 2-1 
 11 Sokół Pniewy1-2 2-1 1-3 0-5 3-3 2-2 1-0 0-2 1-1 1-3     0-0 1-0 3-1 1-1 4-3 
 12 1920 Mosina1-2 1-3 1-1 1-2 2-3 0-2 0-1 0-1 2-0 1-0 4-2     4-0 6-0 2-0 0-0 
 13 Czarni Wróblewo0-3 1-2 2-2 0-2 3-1 2-1 0-1 0-1 3-1 3-0 1-2 0-2     1-3 1-2 1-0 
 14 Leśnik Margonin0-2 3-2 1-2 0-0 2-3 0-4 0-6 3-1 0-3 2-1 5-4 1-2 0-2     2-1 1-1 
 15 Wełna Skoki0-3 1-4 0-0 1-3 1-5 2-3 3-3 0-3 4-2 1-2 0-2 2-2 4-3 2-0     1-1 
 16 Noteć Czarnków0-4 1-1 1-1 0-4 1-2 0-1 0-3 1-0 1-2 2-4 1-0 3-0 0-1 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Wełna Skoki 2-2 1920 Mosina 5 sierpnia, 15:00
Sokół Pniewy 2-1 1922 Lechia Kostrzyn 4 sierpnia, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Czarni Wróblewo 4 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 0-3 Grom Plewiska 4 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Oborniki 4-1 Leśnik Margonin 4 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 1-0 Noteć Czarnków 4 sierpnia, 17:00
Świt Piotrowo 1-3 Pogoń Lwówek 5 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Warta II Poznań 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

1920 Mosina 1-0 Pogoń Lwówek 11 sierpnia, 16:00
Noteć Czarnków 1-2 Świt Piotrowo 11 sierpnia, 17:00
Leśnik Margonin 1-2 Warta Międzychód 11 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 3-0 Sparta Oborniki 11 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 2-1 Mieszko Gniezno 12 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-0 Warta II Poznań 11 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 0-2 Sokół Pniewy 12 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Sokół Pniewy 0-0 1920 Mosina 15 sierpnia, 17:00
Warta II Poznań 0-0 Wełna Skoki 15 sierpnia, 11:00
na stadionie Polonii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 15 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 15 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 2-1 Czarni Wróblewo 15 sierpnia, 13:00
Warta Międzychód 1-2 Grom Plewiska 15 sierpnia, 17:00
Świt Piotrowo 4-1 Leśnik Margonin 15 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 2-1 Noteć Czarnków 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

1920 Mosina 0-0 Noteć Czarnków 19 sierpnia, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Pogoń Lwówek 18 sierpnia, 16:00
Grom Plewiska 1-2 Świt Piotrowo 18 sierpnia, 17:00
Czarni Wróblewo 2-2 Warta Międzychód 19 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-1 Sparta Oborniki 18 sierpnia, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-2 Mieszko Gniezno 18 sierpnia, 17:00
Wełna Skoki 1-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 sierpnia, 15:00
Sokół Pniewy 1-0 Warta II Poznań 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Warta II Poznań 1-0 1920 Mosina 26 sierpnia, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Sokół Pniewy 25 sierpnia, 17:00
Mieszko Gniezno 0-2 Wełna Skoki 25 sierpnia, 17:00
Sparta Oborniki 5-0 1922 Lechia Kostrzyn 25 sierpnia, 17:00
Warta Międzychód 1-3 Zjednoczeni Trzemeszno 25 sierpnia, 17:00
Świt Piotrowo 1-2 Czarni Wróblewo 26 sierpnia, 16:00
Pogoń Lwówek 2-3 Grom Plewiska 25 sierpnia, 15:00
Noteć Czarnków 0-0 Leśnik Margonin 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

1920 Mosina 6-0 Leśnik Margonin 1 września, 16:00
Grom Plewiska 6-0 Noteć Czarnków 1 września, 17:00
Czarni Wróblewo 3-0 Pogoń Lwówek 2 września, 15:30
Zjednoczeni Trzemeszno 3-1 Świt Piotrowo 1 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 0-0 Warta Międzychód 1 września, 16:00
Wełna Skoki 0-3 Sparta Oborniki 31 sierpnia, 17:30
Sokół Pniewy 2-2 Mieszko Gniezno 1 września, 17:00
Warta II Poznań 4-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 września, 16:00
na stadionie Polonii

Kolejka 7 - 8-9 września

Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-2 1920 Mosina 8 września, 17:00
Mieszko Gniezno 1-1 Warta II Poznań 8 września, 16:00
Sparta Oborniki 1-1 Sokół Pniewy 8 września, 16:00
Warta Międzychód 5-1 Wełna Skoki 8 września, 17:00
Świt Piotrowo 1-6 1922 Lechia Kostrzyn 9 września, 16:00
Pogoń Lwówek 2-3 Zjednoczeni Trzemeszno 8 września, 15:00
Noteć Czarnków 0-1 Czarni Wróblewo 8 września, 11:00
Leśnik Margonin 0-2 Grom Plewiska 8 września, 16:00

Kolejka 8 - 15-16 września

1920 Mosina 1-2 Grom Plewiska 15 września, 16:00
Czarni Wróblewo 1-3 Leśnik Margonin 16 września, 15:30
Zjednoczeni Trzemeszno 3-0 Noteć Czarnków 15 września, 16:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Pogoń Lwówek 15 września, 16:00
Wełna Skoki 1-5 Świt Piotrowo 16 września, 15:00
Sokół Pniewy 1-3 Warta Międzychód 15 września, 16:00
Warta II Poznań 1-0 Sparta Oborniki 16 września, 15:00
na stadionie Polonii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-1 Mieszko Gniezno 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 22-23 września

Mieszko Gniezno 2-2 1920 Mosina 22 września, 16:00
Sparta Oborniki 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 września, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Warta II Poznań 22 września, 16:00
Świt Piotrowo 2-0 Sokół Pniewy 23 września, 16:00
Pogoń Lwówek 5-0 Wełna Skoki 22 września, 15:00
Noteć Czarnków 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 22 września, 16:00
Leśnik Margonin 0-3 Zjednoczeni Trzemeszno 22 września, 16:00
Grom Plewiska 2-1 Czarni Wróblewo 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

1920 Mosina 4-0 Czarni Wróblewo 30 września, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-1 Grom Plewiska 29 września, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 2-1 Leśnik Margonin 29 września, 15:00
Wełna Skoki 1-1 Noteć Czarnków 30 września, 15:00
Sokół Pniewy 1-3 Pogoń Lwówek 29 września, 16:00
Warta II Poznań 1-3 Świt Piotrowo 29 września, 11:00
na stadionie Polonii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-1 Warta Międzychód 29 września, 16:00
Mieszko Gniezno 1-1 Sparta Oborniki 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Sparta Oborniki 1-0 1920 Mosina 6 października, 16:00
Świt Piotrowo 3-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 7 października, 16:00
Pogoń Lwówek 2-5 Warta II Poznań 6 października, 15:00
Noteć Czarnków 1-0 Sokół Pniewy 6 października, 16:00
Leśnik Margonin 2-1 Wełna Skoki 6 października, 16:00
Czarni Wróblewo 3-1 Zjednoczeni Trzemeszno 7 października, 15:30
Mieszko Gniezno 0-0 Warta Międzychód 6 października, 15:30
1922 Lechia Kostrzyn 2-0 Grom Plewiska 6 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 października

1920 Mosina 2-0 Zjednoczeni Trzemeszno 14 października, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Czarni Wróblewo 13 października, 15:00
Wełna Skoki 0-3 Grom Plewiska 14 października, 15:00
Sokół Pniewy 3-1 Leśnik Margonin 13 października, 15:00
Warta II Poznań 0-0 Noteć Czarnków 14 października, 15:00
na stadionie Polonii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 0-4 Pogoń Lwówek 13 października, 15:00
Mieszko Gniezno 2-1 Świt Piotrowo 13 października, 15:00
Sparta Oborniki 2-3 Warta Międzychód 13 października, 15:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Warta Międzychód 4-3 1920 Mosina 20 października, 15:00
Świt Piotrowo 3-1 Sparta Oborniki 21 października, 15:00
Pogoń Lwówek 1-1 Mieszko Gniezno 20 października, 15:00
Noteć Czarnków 0-4 Tarnovia Tarnowo Podgórne 20 października, 15:00
Leśnik Margonin 0-6 Warta II Poznań 20 października, 15:00
Grom Plewiska 4-0 Sokół Pniewy 20 października, 15:00
Czarni Wróblewo 1-2 Wełna Skoki 21 października, 15:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 1922 Lechia Kostrzyn 20 października, 15:00

Kolejka 14 - 27-28 października

1920 Mosina 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 28 października, 14:00
Wełna Skoki 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 28 października, 14:00
Sokół Pniewy 1-0 Czarni Wróblewo 27 października, 15:00
Warta II Poznań 1-0 Grom Plewiska 28 października, 14:00
na stadionie Polonii
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-0 Leśnik Margonin 27 października, 15:00
Mieszko Gniezno 3-2 Noteć Czarnków 27 października, 15:00
Sparta Oborniki 1-0 Pogoń Lwówek 27 października, 15:00
Warta Międzychód 5-1 Świt Piotrowo 27 października, 15:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Świt Piotrowo 1-2 1920 Mosina 4 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 2-3 Warta Międzychód 3 listopada, 14:00
Noteć Czarnków 1-0 Sparta Oborniki 3 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 0-4 Mieszko Gniezno 3 listopada, 14:00
Grom Plewiska 2-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 3 listopada, 14:00
Czarni Wróblewo 0-1 Warta II Poznań 4 listopada, 14:00
Zjednoczeni Trzemeszno 0-5 Sokół Pniewy 3 listopada, 13:00
1922 Lechia Kostrzyn 4-2 Wełna Skoki 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Warta II Poznań 4-0 Zjednoczeni Trzemeszno 11 listopada, 13:00
1920 Mosina 2-0 Wełna Skoki 11 listopada, 14:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Sokół Pniewy 10 listopada, 13:00
Czarni Wróblewo 0-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 listopada, 13:30
Grom Plewiska 3-0 Mieszko Gniezno 10 listopada, 14:00
Leśnik Margonin 3-1 Sparta Oborniki 10 listopada, 14:00
Noteć Czarnków 1-1 Warta Międzychód 10 listopada, 14:00
Pogoń Lwówek 7-3 Świt Piotrowo 10 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Pogoń Lwówek 0-2 1920 Mosina 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Piotrowo 5-1 Noteć Czarnków 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Międzychód 3-1 Leśnik Margonin 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Oborniki 0-2 Grom Plewiska 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mieszko Gniezno 2-0 Czarni Wróblewo 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta II Poznań 1-3 1922 Lechia Kostrzyn 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Pniewy 1-1 Wełna Skoki 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

1920 Mosina 4-2 Sokół Pniewy 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wełna Skoki 3-3 Warta II Poznań 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zjednoczeni Trzemeszno 3-4 Mieszko Gniezno 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Wróblewo 0-1 Sparta Oborniki 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Plewiska 5-1 Warta Międzychód 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Margonin 2-3 Świt Piotrowo 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Gołańczy
Noteć Czarnków 2-4 Pogoń Lwówek 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Noteć Czarnków 3-0 1920 Mosina 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Lwówek 2-0 Leśnik Margonin 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Świt Piotrowo 1-7 Grom Plewiska 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Warta Międzychód 6-1 Czarni Wróblewo 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Oborniki 0-1 Zjednoczeni Trzemeszno 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Mieszko Gniezno 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-1 Wełna Skoki 6 kwietnia, 14:00
Warta II Poznań 0-1 Sokół Pniewy 23 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

1920 Mosina 0-1 Warta II Poznań 14 kwietnia, 15:00
Sokół Pniewy 0-5 Tarnovia Tarnowo Podgórne 13 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 2-3 Mieszko Gniezno 14 kwietnia, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-2 Sparta Oborniki 13 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-3 Warta Międzychód 13 kwietnia, 16:00
Czarni Wróblewo 3-1 Świt Piotrowo 14 kwietnia, 15:30
Grom Plewiska 2-1 Pogoń Lwówek 13 kwietnia, 17:00
Leśnik Margonin 1-1 Noteć Czarnków 13 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Leśnik Margonin 1-2 1920 Mosina 20 kwietnia, 16:00
Noteć Czarnków 0-4 Grom Plewiska 20 kwietnia, 16:00
Pogoń Lwówek 1-1 Czarni Wróblewo 20 kwietnia, 15:00
Świt Piotrowo 2-1 Zjednoczeni Trzemeszno 21 kwietnia, 16:00
Warta Międzychód 1-1 1922 Lechia Kostrzyn 20 kwietnia, 17:00
Sparta Oborniki 4-0 Wełna Skoki 20 kwietnia, 17:00
Mieszko Gniezno 1-1 Sokół Pniewy 20 kwietnia, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 3-0 Warta II Poznań 20 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 4-1

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

1920 Mosina 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 28 kwietnia, 16:00
Warta II Poznań 0-2 Mieszko Gniezno 28 kwietnia, 14:00
Sokół Pniewy 0-2 Sparta Oborniki 27 kwietnia, 16:00
Wełna Skoki 0-0 Warta Międzychód 28 kwietnia, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-1 Świt Piotrowo 27 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Pogoń Lwówek 27 kwietnia, 16:00
Czarni Wróblewo 1-0 Noteć Czarnków 28 kwietnia, 15:30
Grom Plewiska 0-1 Leśnik Margonin 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Grom Plewiska 3-0 1920 Mosina 1 maja, 17:00
Leśnik Margonin 0-2 Czarni Wróblewo 1 maja, 14:00
Noteć Czarnków 1-2 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 4-0 1922 Lechia Kostrzyn 1 maja, 15:00
Świt Piotrowo 2-1 Wełna Skoki 1 maja, 16:00
Warta Międzychód 3-0 Sokół Pniewy 1 maja, 17:00
Sparta Oborniki 0-1 Warta II Poznań 1 maja, 13:00
Mieszko Gniezno 0-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

1920 Mosina 0-2 Mieszko Gniezno 5 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Sparta Oborniki 4 maja, 16:00
Warta II Poznań 0-3 Warta Międzychód 4 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Sokół Pniewy 3-3 Świt Piotrowo 4 maja, 17:00
Wełna Skoki 1-2 Pogoń Lwówek 5 maja, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 1-0 Noteć Czarnków 4 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 1-0 Leśnik Margonin 5 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 0-3 Grom Plewiska 5 maja, 15:30

Kolejka 25 - 11-12 maja

Czarni Wróblewo 0-2 1920 Mosina 12 maja, 15:30
Grom Plewiska 4-2 Zjednoczeni Trzemeszno 11 maja, 17:00
Leśnik Margonin 3-2 1922 Lechia Kostrzyn 11 maja, 17:00
Noteć Czarnków 0-1 Wełna Skoki 11 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 0-1 Sokół Pniewy 11 maja, 15:00
Świt Piotrowo 6-0 Warta II Poznań 12 maja, 16:00
Warta Międzychód 1-2 Tarnovia Tarnowo Podgórne 11 maja, 17:00
Sparta Oborniki 1-1 Mieszko Gniezno 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Warta Międzychód 3-0 Mieszko Gniezno 18 maja, 17:00
Grom Plewiska 0-3 1922 Lechia Kostrzyn 19 maja, 16:00
1920 Mosina 0-1 Sparta Oborniki 19 maja, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-2 Świt Piotrowo 18 maja, 16:00
Warta II Poznań 0-3 Pogoń Lwówek 19 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sokół Pniewy 4-3 Noteć Czarnków 15 maja, 17:00
Wełna Skoki 2-0 Leśnik Margonin 18 maja, 17:00
Zjednoczeni Trzemeszno 2-0 Czarni Wróblewo 18 maja, 16:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Zjednoczeni Trzemeszno 4-0 1920 Mosina 25 maja, 16:00
Czarni Wróblewo 1-2 1922 Lechia Kostrzyn 26 maja, 15:30
Grom Plewiska 2-0 Wełna Skoki 25 maja, 17:00
Leśnik Margonin 5-4 Sokół Pniewy 25 maja, 17:00
Noteć Czarnków 0-3 Warta II Poznań 25 maja, 16:00
Pogoń Lwówek 1-1 Tarnovia Tarnowo Podgórne 25 maja, 15:00
Świt Piotrowo 3-1 Mieszko Gniezno 26 maja, 16:00
Warta Międzychód 3-2 Sparta Oborniki 25 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30 maja

1920 Mosina 1-1 Warta Międzychód 30 maja, 16:00
Sparta Oborniki 0-0 Świt Piotrowo 30 maja, 13:00
Mieszko Gniezno 1-1 Pogoń Lwówek 30 maja, 17:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 7-1 Noteć Czarnków 30 maja, 16:00
Warta II Poznań 1-1 Leśnik Margonin 30 maja, 16:00
Sokół Pniewy 1-2 Grom Plewiska 30 maja, 17:00
Wełna Skoki 4-3 Czarni Wróblewo 30 maja, 15:00
1922 Lechia Kostrzyn 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

1922 Lechia Kostrzyn 3-0 1920 Mosina 2 czerwca, 16:00
Zjednoczeni Trzemeszno 4-2 Wełna Skoki 2 czerwca, 16:00
Czarni Wróblewo 1-2 Sokół Pniewy 2 czerwca, 16:00
Grom Plewiska 2-0 Warta II Poznań 1 czerwca, 11:00
Leśnik Margonin 0-0 Tarnovia Tarnowo Podgórne 2 czerwca, 16:00
Noteć Czarnków 0-1 Mieszko Gniezno 2 czerwca, 16:00
Pogoń Lwówek 0-0 Sparta Oborniki 2 czerwca, 16:00
Świt Piotrowo 0-3 Warta Międzychód 2 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

1920 Mosina 2-3 Świt Piotrowo 8 czerwca, 16:00
Warta Międzychód 7-2 Pogoń Lwówek 8 czerwca, 13:30
Sparta Oborniki 3-0 Noteć Czarnków 8 czerwca, 16:00
Mieszko Gniezno 5-2 Leśnik Margonin 8 czerwca, 16:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 4-2 Grom Plewiska 8 czerwca, 16:00
Warta II Poznań 0-1 Czarni Wróblewo 8 czerwca, 16:00
Sokół Pniewy 1-1 Zjednoczeni Trzemeszno 8 czerwca, 16:00
Wełna Skoki 1-4 1922 Lechia Kostrzyn 8 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (północ))

III liga 2012/2013 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2012/2013 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2012/2013 (wielkopolska (południe))

Klasa okręgowa 2012/2013 (Piła)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2012/2013 (Poznań (zachód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas