[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2012/2013, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Centra Ostrów Wielkopolski 30 65 20 5 5 55-20 11 1 3 28-14 9 4 2 27-6
2.  Dąbroczanka Pępowo 30 62 18 8 4 51-20 11 2 2 27-8 7 6 2 24-12
3.  SKP Słupca 30 58 18 4 8 61-39 9 3 3 32-15 9 1 5 29-24
4.  Victoria Września 30 57 16 9 5 60-37 8 5 2 25-16 8 4 3 35-21
5.  Victoria Ostrzeszów 30 53 15 8 7 57-41 9 5 1 32-17 6 3 6 25-24
6.  Płomyk Jarota II Jarocin 30 48 15 3 12 64-43 10 1 4 39-16 5 2 8 25-27 2 4 1 1 0 7-4
7.  KKS 1925 Kalisz 30 48 13 9 8 47-33 7 5 3 29-16 6 4 5 18-17 2 1 0 1 1 4-7
8.  Grom Wolsztyn 30 43 12 7 11 51-43 10 1 4 31-18 2 6 7 20-25
9.  Obra Kościan 30 41 11 8 11 38-31 7 5 3 23-12 4 3 8 15-19
10.  Olimpia Koło 30 39 12 3 15 33-44 6 2 7 18-15 6 1 8 15-29
11.  LKS Ślesin 30 34 9 7 14 38-52 4 5 6 21-23 5 2 8 17-29 2 6 2 0 0 4-1
12.  LKS Gołuchów 30 34 10 4 16 47-62 7 2 6 27-24 3 2 10 20-38 2 0 0 0 2 1-4
13.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 31 9 4 17 37-58 6 1 8 23-33 3 3 9 14-25
14.  KS Opatówek 30 27 8 3 19 41-66 5 2 8 22-30 3 1 11 19-36
15.  Sparta Konin 30 15 2 9 19 25-61 1 5 9 11-29 1 4 10 14-32
16.  GKS Krzemieniewo 30 17 4 5 21 24-79 2 3 10 14-41 2 2 11 10-38
Płomyk Koźminiec połączył się przed sezonem z Jarotą Jarocin, występuje jako Płomyk Jarota II Jarocin i rozgrywa swoje mecze w Koźmińcu.
GKS Krzemieniewo wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Centra Ostrów Wielkopolski    2-0 0-2 2-2 1-0 4-3 2-0 2-0 0-1 0-3 2-0 3-2 1-0 5-1 1-0 3-0 
 2 Dąbroczanka Pępowo0-0     1-2 2-0 0-1 1-0 2-0 3-3 2-1 3-0 1-0 4-0 1-0 2-1 2-0 3-0* 
 3 SKP Słupca0-0 1-1     1-2 1-3 1-0 2-1 1-1 3-0 4-0 3-2 4-2 4-0 4-2 0-1 3-0* 
 4 Victoria Września0-0 1-1 2-3     2-0 2-1 0-0 1-1 1-0 2-1 2-2 4-3 2-0 3-0 3-2 0-2 
 5 Victoria Ostrzeszów2-1 1-1 2-3 5-0     2-2 1-1 3-3 1-0 2-0 0-0 3-2 3-2 3-2 1-0 3-0* 
 6 Płomyk Jarota II Jarocin0-3 0-0 1-2 0-1 4-2     4-1 1-0 0-2 4-0 5-1 5-0 4-3 5-0 3-1 3-0* 
 7 KKS 1925 Kalisz1-0 0-1 0-4 2-2 1-1 3-3     1-0 1-1 5-0 4-0 1-2 1-0 5-1 3-0 1-1 
 8 Grom Wolsztyn2-2 3-0 1-2 0-2 1-3 2-1 1-0     3-2 2-0 2-0 4-2 0-1 1-0 3-1 6-2 
 9 Obra Kościan0-2 0-0 2-0 3-1 2-0 0-2 1-1 1-1     0-1 4-0 3-1 0-0 2-2 4-1 1-0 
 10 Olimpia Koło0-1 1-2 2-0 1-1 4-1 1-2 0-1 1-0 1-0     1-2 1-2 1-3 1-0 0-0 3-0* 
 11 LKS Ślesin0-2 1-1 1-1 3-3 0-2 0-1 1-1 3-1 2-1 2-3     2-0 0-1 1-3 2-2 3-1 
 12 LKS Gołuchów0-2 0-3 2-0 1-6 3-4 4-0 0-1 3-2 1-1 0-0 1-2     3-0 2-1 4-2 3-0* 
 13 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski1-6 0-5 3-0 0-6 2-1 2-3 1-2 1-3 1-2 2-1 4-2 1-2     2-0 0-0 3-0* 
 14 KS Opatówek0-2 0-3 1-4 1-2 2-2 2-1 1-4 3-1 2-0 1-2 0-2 1-0 2-2     4-2 2-3 
 15 Sparta Konin0-3 0-1 2-4 0-4 0-4 2-0 1-2 1-1 1-1 1-2 0-1 1-1 1-1 0-3     1-1 
 16 GKS Krzemieniewo0-3* 2-5 4-2 0-3* 1-1 1-6 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 1-1 2-1 0-3* 2-2     

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

KKS 1925 Kalisz 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 1-1 Dąbroczanka Pępowo 4 sierpnia, 17:00
KS Opatówek 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 4 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-2 Sparta Konin 4 sierpnia, 13:00
LKS Gołuchów 3-2 Grom Wolsztyn 29 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 sierpnia, 17:00) odwołany
Płomyk Jarota II Jarocin 5-1 LKS Ślesin 5 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 0-1 Olimpia Koło 4 sierpnia, 17:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu awarii pojazdu gości
Victoria Ostrzeszów 5-0 Victoria Września 5 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Olimpia Koło 11 sierpnia, 15:00
w Dobrzycy
LKS Ślesin 2-1 Obra Kościan 11 sierpnia, 17:00
Victoria Ostrzeszów 2-2 Płomyk Jarota II Jarocin 12 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 0-2 Victoria Września 11 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 1-1 LKS Gołuchów 12 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-0 GKS Krzemieniewo 12 sierpnia, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 KS Opatówek 12 sierpnia, 15:00
KKS 1925 Kalisz 0-4 SKP Słupca 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 15 sierpnia

SKP Słupca 4-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
KS Opatówek 1-4 KKS 1925 Kalisz 15 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-5 Dąbroczanka Pępowo 15 sierpnia, 14:00
LKS Gołuchów 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 15 sierpnia, 17:00
Płomyk Jarota II Jarocin 1-0 Grom Wolsztyn 15 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 2-0 Victoria Ostrzeszów 15 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 0-4 Victoria Września 15 sierpnia, 17:00
LKS Ślesin 2-3 Olimpia Koło 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-2 LKS Ślesin 18 sierpnia, 15:00
w Dobrzycy
Victoria Ostrzeszów 2-0 Olimpia Koło 19 sierpnia, 16:00
Grom Wolsztyn 3-2 Obra Kościan 18 sierpnia, 17:00
Sparta Konin 2-0 Płomyk Jarota II Jarocin 18 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-2 Victoria Września 19 sierpnia, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 4-0 LKS Gołuchów 18 sierpnia, 17:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 GKS Krzemieniewo 19 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 4-2 KS Opatówek 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

KS Opatówek 2-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 25 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 4-2 SKP Słupca 25 sierpnia, 14:00
LKS Gołuchów 0-1 KKS 1925 Kalisz 25 sierpnia, 17:00
Płomyk Jarota II Jarocin 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 26 sierpnia, 16:00
Obra Kościan 4-1 Sparta Konin 25 sierpnia, 17:00
LKS Ślesin 0-2 Victoria Ostrzeszów 25 sierpnia, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Victoria Września 25 sierpnia, 17:00
Grom Wolsztyn 2-0 Olimpia Koło 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 1-2 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 Victoria Ostrzeszów 1 września, 15:00
w Dobrzycy
Grom Wolsztyn 2-0 LKS Ślesin 1 września, 17:00
Sparta Konin 1-2 Olimpia Koło 1 września, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Obra Kościan 2 września, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Płomyk Jarota II Jarocin 1 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 2-2 Victoria Września 1 września, 17:00
SKP Słupca 4-2 LKS Gołuchów 1 września, 17:00
KS Opatówek 2-3 GKS Krzemieniewo 1 września, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 września

GKS Krzemieniewo 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 8 września, 14:00
LKS Gołuchów 2-1 KS Opatówek 8 września, 16:00
Victoria Września 2-3 SKP Słupca 8 września, 17:00
Płomyk Jarota II Jarocin 4-1 KKS 1925 Kalisz 9 września, 16:00
Obra Kościan 0-0 Dąbroczanka Pępowo 8 września, 16:00
LKS Ślesin 2-2 Sparta Konin 5 września, 17:00
Victoria Ostrzeszów 3-3 Grom Wolsztyn 9 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-3 Olimpia Koło 9 września, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 Grom Wolsztyn 15 września, 15:00
w Dobrzycy
Sparta Konin 0-4 Victoria Ostrzeszów 15 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 LKS Ślesin 16 września, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 3-0 Olimpia Koło 15 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 Obra Kościan 16 września, 16:00
SKP Słupca 1-0 Płomyk Jarota II Jarocin 15 września, 17:00
KS Opatówek 1-2 Victoria Września 15 września, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-1 LKS Gołuchów 15 września, 14:00

Kolejka 9 - 22-23 września

LKS Gołuchów 3-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 22 września, 15:00
Victoria Września 0-2 GKS Krzemieniewo 22 września, 16:30
Płomyk Jarota II Jarocin 5-0 KS Opatówek 23 września, 16:00
Obra Kościan 2-0 SKP Słupca 22 września, 16:00
Olimpia Koło 0-1 KKS 1925 Kalisz 22 września, 13:30
LKS Ślesin 1-1 Dąbroczanka Pępowo 22 września, 16:00
Victoria Ostrzeszów 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 23 września, 16:00
Grom Wolsztyn 3-1 Sparta Konin 22 września, 16:00

Kolejka 10 - 29-30 września

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-0 Sparta Konin 29 września, 15:00
w Dobrzycy
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Grom Wolsztyn 30 września, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Victoria Ostrzeszów 29 września, 16:00
KKS 1925 Kalisz 4-0 LKS Ślesin 29 września, 16:00
SKP Słupca 4-0 Olimpia Koło 29 września, 16:00
KS Opatówek 2-0 Obra Kościan 29 września, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-6 Płomyk Jarota II Jarocin 29 września, 14:00
LKS Gołuchów 1-6 Victoria Września 29 września, 16:00

Kolejka 11 - 6-7 października

Victoria Września 2-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 października, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 5-0 LKS Gołuchów 7 października, 16:00
Obra Kościan 1-0 GKS Krzemieniewo 6 października, 15:00
Olimpia Koło 1-0 KS Opatówek 6 października, 11:00
LKS Ślesin 1-1 SKP Słupca 6 października, 16:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 KKS 1925 Kalisz 7 października, 16:00
Grom Wolsztyn 3-0 Dąbroczanka Pępowo 6 października, 16:00
Sparta Konin 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski 6 października, 16:00

Kolejka 12 - 13-14 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-6 Centra Ostrów Wielkopolski 13 października, 14:00
w Dobrzycy
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Sparta Konin 13 października, 16:00
KKS 1925 Kalisz 1-0 Grom Wolsztyn 14 października, 15:00
SKP Słupca 1-3 Victoria Ostrzeszów 13 października, 16:00
KS Opatówek 0-2 LKS Ślesin 13 października, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-2 Olimpia Koło 13 października, 13:00
LKS Gołuchów 1-1 Obra Kościan 13 października, 15:00
Victoria Września 2-1 Płomyk Jarota II Jarocin 13 października, 16:00

Kolejka 13 - 20-21 października

Płomyk Jarota II Jarocin 4-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 21 października, 15:00
Obra Kościan 3-1 Victoria Września 20 października, 13:00
Olimpia Koło 1-2 LKS Gołuchów 20 października, 11:00
LKS Ślesin 3-1 GKS Krzemieniewo 20 października, 15:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 KS Opatówek 21 października, 15:00
Grom Wolsztyn 1-2 SKP Słupca 20 października, 15:00
Sparta Konin 1-2 KKS 1925 Kalisz 20 października, 15:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Dąbroczanka Pępowo 21 października, 11:00

Kolejka 14 - 27-28 października

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-5 Dąbroczanka Pępowo 17 listopada, 13:00
w Dobrzycy / w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany
KKS 1925 Kalisz 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 28 października, 17:00
SKP Słupca 0-1 Sparta Konin 27 października, 15:00
KS Opatówek 3-1 Grom Wolsztyn 27 października, 15:00
GKS Krzemieniewo 1-1 Victoria Ostrzeszów 27 października, 13:00
LKS Gołuchów 1-2 LKS Ślesin 27 października, 14:00
Victoria Września 2-1 Olimpia Koło 27 października, 15:00
Płomyk Jarota II Jarocin 0-2 Obra Kościan 28 października, 14:00

Kolejka 15 - 3-4 listopada

Obra Kościan 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3 listopada, 14:00
Olimpia Koło 1-2 Płomyk Jarota II Jarocin 3 listopada, 11:00
LKS Ślesin 3-3 Victoria Września 3 listopada, 14:00
Victoria Ostrzeszów 3-2 LKS Gołuchów 4 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 6-2 GKS Krzemieniewo 3 listopada, 14:00
Sparta Konin 0-3 KS Opatówek 3 listopada, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 SKP Słupca 4 listopada, 11:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 KKS 1925 Kalisz 3 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 10-11 listopada

Victoria Września 2-0 Victoria Ostrzeszów 10 listopada, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 KKS 1925 Kalisz 10 listopada, 13:00
w Dobrzycy
Dąbroczanka Pępowo 1-2 SKP Słupca 10 listopada, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 5-1 KS Opatówek 11 listopada, 11:00
Sparta Konin 1-1 GKS Krzemieniewo 10 listopada, 14:00
Grom Wolsztyn 4-2 LKS Gołuchów 11 listopada, 13:00
LKS Ślesin 0-1 Płomyk Jarota II Jarocin 10 listopada, 14:00
Olimpia Koło 1-0 Obra Kościan 10 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Olimpia Koło 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Obra Kościan 4-0 LKS Ślesin 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomyk Jarota II Jarocin 4-2 Victoria Ostrzeszów 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Września 1-1 Grom Wolsztyn 14 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (23 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gołuchów 4-2 Sparta Konin 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Krzemieniewo 0-3 Centra Ostrów Wielkopolski
(wo)
KS Opatówek 0-3 Dąbroczanka Pępowo 14 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
SKP Słupca 2-1 KKS 1925 Kalisz 15 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 30 marca

Victoria Września 3-2 Sparta Konin 20 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Koło 1-2 LKS Ślesin 21 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 SKP Słupca 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / na boisku 0-2
KKS 1925 Kalisz 5-1 KS Opatówek 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąbroczanka Pępowo 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
Centra Ostrów Wielkopolski 3-2 LKS Gołuchów 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Wolsztyn 2-1 Płomyk Jarota II Jarocin 19 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ostrzeszów 1-0 Obra Kościan 22 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

LKS Ślesin 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 7 kwietnia, 15:00
w Uniejowie
Olimpia Koło 4-1 Victoria Ostrzeszów 6 kwietnia, 12:00
w Uniejowie
Obra Kościan 1-1 Grom Wolsztyn 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomyk Jarota II Jarocin 3-1 Sparta Konin 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Września 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gołuchów 0-3 Dąbroczanka Pępowo 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Krzemieniewo 0-3 KKS 1925 Kalisz
(wo)
KS Opatówek 1-4 SKP Słupca 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Victoria Września 1-1 Dąbroczanka Pępowo 13 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 1-0 Grom Wolsztyn 13 kwietnia, 13:00
w Uniejowie
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-0 KS Opatówek 13 kwietnia, 15:00
SKP Słupca 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
KKS 1925 Kalisz 1-2 LKS Gołuchów 14 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 4-3 Płomyk Jarota II Jarocin 14 kwietnia, 11:00
Sparta Konin 1-1 Obra Kościan 13 kwietnia, 16:00
Victoria Ostrzeszów 0-0 LKS Ślesin 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 20-21 kwietnia

Victoria Ostrzeszów 3-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 17 kwietnia, 17:00
LKS Ślesin 3-1 Grom Wolsztyn 20 kwietnia, 16:00
Olimpia Koło 0-0 Sparta Konin 20 kwietnia, 15:00
Obra Kościan 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 20 kwietnia, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 0-0 Dąbroczanka Pępowo 21 kwietnia, 16:00
Victoria Września 0-0 KKS 1925 Kalisz 20 kwietnia, 16:00
LKS Gołuchów 2-0 SKP Słupca 20 kwietnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 0-3 KS Opatówek
(wo)

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Olimpia Koło 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 27 kwietnia, 15:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
KS Opatówek 1-0 LKS Gołuchów 27 kwietnia, 16:00
SKP Słupca 1-2 Victoria Września 27 kwietnia, 16:00
KKS 1925 Kalisz 3-3 Płomyk Jarota II Jarocin 28 kwietnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 2-1 Obra Kościan 27 kwietnia, 16:00
Sparta Konin 0-1 LKS Ślesin 27 kwietnia, 17:00
Grom Wolsztyn 1-3 Victoria Ostrzeszów 27 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 1 maja

Grom Wolsztyn 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 maja, 15:00
Victoria Ostrzeszów 1-0 Sparta Konin 1 maja, 16:00
LKS Ślesin 0-2 Centra Ostrów Wielkopolski 1 maja, 15:00
Olimpia Koło 1-2 Dąbroczanka Pępowo 1 maja, 15:00
Obra Kościan 1-1 KKS 1925 Kalisz 1 maja, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 1-2 SKP Słupca 1 maja, 16:00
Victoria Września 3-0 KS Opatówek 1 maja, 17:00
LKS Gołuchów 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)

Kolejka 24 - 4-5 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 LKS Gołuchów 4 maja, 15:00
GKS Krzemieniewo 0-3 Victoria Września
(wo)
KS Opatówek 2-1 Płomyk Jarota II Jarocin 4 maja, 16:00
SKP Słupca 3-0 Obra Kościan 4 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz 5-0 Olimpia Koło 5 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 LKS Ślesin 4 maja, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Victoria Ostrzeszów 5 maja, 11:00
Sparta Konin 1-1 Grom Wolsztyn 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Sparta Konin 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 11 maja, 11:00
Victoria Ostrzeszów 1-1 Dąbroczanka Pępowo 12 maja, 16:00
LKS Ślesin 1-1 KKS 1925 Kalisz 11 maja, 17:00
Olimpia Koło 2-0 SKP Słupca 11 maja, 15:00
Obra Kościan 2-2 KS Opatówek 11 maja, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
Victoria Września 4-3 LKS Gołuchów 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-6 Victoria Września 18 maja, 16:00
LKS Gołuchów 4-0 Płomyk Jarota II Jarocin 18 maja, 17:00
GKS Krzemieniewo 0-3 Obra Kościan
(wo)
KS Opatówek 1-2 Olimpia Koło 18 maja, 16:00
SKP Słupca 3-2 LKS Ślesin 18 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz 1-1 Victoria Ostrzeszów 19 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 3-3 Grom Wolsztyn 18 maja, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Sparta Konin 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 maja, 11:00
Sparta Konin 0-1 Dąbroczanka Pępowo 25 maja, 17:00
Grom Wolsztyn 1-0 KKS 1925 Kalisz 25 maja, 16:00
bez udziału publiczności
Victoria Ostrzeszów 2-3 SKP Słupca 26 maja, 16:00
LKS Ślesin 1-3 KS Opatówek 25 maja, 17:00
Olimpia Koło 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
Obra Kościan 3-1 LKS Gołuchów 25 maja, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 0-1 Victoria Września 26 maja, 16:00

Kolejka 28 - 30 maja

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-3 Płomyk Jarota II Jarocin 30 maja, 17:00
Victoria Września 1-0 Obra Kościan 30 maja, 17:00
LKS Gołuchów 0-0 Olimpia Koło 30 maja, 17:00
GKS Krzemieniewo 0-3 LKS Ślesin
(wo)
KS Opatówek 2-2 Victoria Ostrzeszów 30 maja, 16:00
SKP Słupca 1-1 Grom Wolsztyn 30 maja, 17:00
KKS 1925 Kalisz 3-0 Sparta Konin 30 maja, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 30 maja, 14:00

Kolejka 29 - 2 czerwca

Dąbroczanka Pępowo 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1 czerwca, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 KKS 1925 Kalisz 2 czerwca, 16:00
Sparta Konin 2-4 SKP Słupca 2 czerwca, 16:00
Grom Wolsztyn 1-0 KS Opatówek 2 czerwca, 16:00
Victoria Ostrzeszów 3-0 GKS Krzemieniewo
(wo)
LKS Ślesin 2-0 LKS Gołuchów 2 czerwca, 16:00
Olimpia Koło 1-1 Victoria Września 2 czerwca, 16:00
Obra Kościan 0-2 Płomyk Jarota II Jarocin 2 czerwca, 16:00

Kolejka 30 - 8 czerwca

Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Obra Kościan 8 czerwca, 16:00
Płomyk Jarota II Jarocin 4-0 Olimpia Koło 8 czerwca, 16:00
Victoria Września 2-2 LKS Ślesin 8 czerwca, 16:00
LKS Gołuchów 3-4 Victoria Ostrzeszów 8 czerwca, 16:00
GKS Krzemieniewo 0-3 Grom Wolsztyn
(wo)
KS Opatówek 4-2 Sparta Konin 8 czerwca, 16:00
SKP Słupca 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 8 czerwca, 11:00
KKS 1925 Kalisz 0-1 Dąbroczanka Pępowo 8 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

III liga 2012/2013 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2012/2013 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2012/2013 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa Zina 2012/2013 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Konin)
Klasa okręgowa 2012/2013 (Leszno)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas